Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  WRC 2018 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 36, 37, 38  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

2018 WRC maailmameister on?
ELFYN EVANS
1%
 1%  [ 1 ]
JARI-MATTI LATVALA
0%
 0%  [ 0 ]
SÉBASTIEN OGIER
19%
 19%  [ 10 ]
THIERRY NEUVILLE
25%
 25%  [ 13 ]
OTT TÄNAK
50%
 50%  [ 26 ]
DANI SORDO
0%
 0%  [ 0 ]
HAYDEN PADDON
1%
 1%  [ 1 ]
ESAPEKKA LAPPI
0%
 0%  [ 0 ]
KRIS MEEKE
0%
 0%  [ 0 ]
DRIVER X
0%
 0%  [ 0 ]
hääli kokku : 51

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2018 21:16:03 vasta tsitaadiga

Kui õigeid saateamu rallile ei tooda, siis ei saa midagi eestis..punkt
Parim saatejaam leviral

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2018 21:23:49 vasta tsitaadiga

KrikU kirjutas:
Telia täiskoomas (või noh pool geed icon_lol.gif ) kõigis 3s kohas kus raja ääres oldud. Elisat kasutavatelt publikult saigi live inffi ainult. Neil spets jaamad püsti.


Täiskoomas oli Leigo juures, mujal oli 4g pidune. Käsitsi 3g peale surudes töötas nagu kulda, raadio jms töötas probleemideta
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2018 21:24:16 vasta tsitaadiga

Huvitav jah et mingite x lambisündmuste puhul kõik 3 reklaamivad kuidas suurendatakse mahtusi ja ma ei tea mis jama veel ja siis aastast aastasse rally estonia ajal on kõik umbes icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2018 21:31:21 vasta tsitaadiga

Justnimelt Leigol olin kohe pikemalt ka icon_lol.gif Teisel läbimisel "filmimees sportlandi poe trepil" sai Arilt õlapatsutuse enne esimest läbimist icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.07.2018 21:51:48 vasta tsitaadiga

Harimäel oli ok ja Tehvandil jooksis 25 kanti kiirus. tele2
Üks pilt ka vanakooli masinatest:
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2018 22:01:15 vasta tsitaadiga

Magic, kus see selline vaatetorn on?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.07.2018 22:05:54 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Magic, kus see selline vaatetorn on?

https://www.google.ee/maps/place/Harim%C3%A4e+vaatetorn/@57.9833899,26.3574788,15z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0xe14b05b819a6ffda?sa=X&ved=0ahUKEwiWzoSMpJ_cAhViLZoKHR8DC8MQ_BIIbDAK
Sõitsin rattaga mööda kekkose rada kohale icon_wink.gif
Muidu mõned jalutasid ka Käärikult sinna, aga see tundus ikka hull enesetapp.
Kavalamad sõitsid sellel vahealal ka autoga icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2018 22:06:12 vasta tsitaadiga

salatoimik, paistab, et siin

phpBB [media]

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2018 22:09:18 vasta tsitaadiga

ok thx, ei teadnud sellest tornist miskit, teinekord kui sinna kanti satub käin läbi icon_smile.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 15.07.2018 09:37:11 vasta tsitaadiga

Tasub jah.
Keskmise kiiruse info ka. Väidetavalt osadel katsetel 130 kanti icon_eek.gif
Tänak ropendab, tee uisutamine icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2018 13:44:50 vasta tsitaadiga

No ühe pasaka katse olin, teist ei kannata, nagunii ei näe seal sittagi, rahvast liiga palju kokku topitud. Hommikul läksin 7:30 sinna, krt sain ideka koha seal, umbe hea vaade otse kurvile kui kellelgi käest läheb, saab häid klippe. Pole keeluala ega miskit - seal puude vahel siis https://www.google.com/maps/@58.1294343,26.7749968,3a,75y,82.56h,74.92t/data=!3m6!1e1!3m4!1sqsA_TGg0C61Df5P5zppZhw!2e0!7i13312!8i6656
Varasemalt koguaeg seal olnud ja pole probleemi olnud, luurel käisin nädala lõpus ei olnud keeluala silte ka (ja polnud neid seal ka täna) ning egas midagi, panin laagri püsti. Istusin seal siis mingi tuima 2 tundi küll ära, vahepeal möödus minust nii turvaauto kui ka mitu turvat ja keegi ei öelnud midagi. Kuniks tuli G4Si füürer eit ja hakkas pinisema, et seal keeluala ja ei tohi olla ja vaid fotovestiga (mida mul loomulikult pole kuna hobikorras tegijatele ju ei anta neid) jne jne. No mingi minuti jõudis seal vaielda ja siis hakkas piiksuma, et ok jätame siis katse ära. Ei tahtnud seda ka ja mis mul muud üle jäi, pidin sinna rahvasekka minema. Point aga selles, et nagu varem ei saanud seda öelda? Selleks ajaks oli metsaalune linditaga juba nii umbes kui umbes ja põhimõtteliselt ei näinud sittagi.

Noh, vähemalt sain passi 10€-ga, 20+ eest oleks küll kahju olnud.

E: videot ka natukene siiski. Ikka sai nähtud

Link

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 15.07.2018 19:33:05 vasta tsitaadiga

Ma tegin ühe Tänaku pildi ka keelualast, ilmselgelt sinna välja sõita ei saaks, aga mida sa ikka vaidled. Samas koht ju sul ok, täitsa jäi videosse actionit thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2018 19:45:25 vasta tsitaadiga

Einojah, õnneks sattusid turvadeks lõbusad külamehed seal icon_lol.gif Oleks mingi G4S füürerid sinna pandud siis ilmselt oleks kõik puntras ühes kohas seisnud icon_lol.gif

A veits uurisin ja pidigi nüüd olema, et G4S-l on õigus tekitada veel keelualasi jooksvalt juurde. Ehk siis kui rahvas mingi punkti ümber liialt laiali valgub võivad nad kõik ühte kohta suunata ja muu osa keelualaks kuulutada, et neil lihtsam oleks turvata.

A noh pea kuu pärast lõuna-eesti ralli, see juba laadna icon_smile.gif thumbs_up.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 15.07.2018 19:58:30 vasta tsitaadiga

L-Eesti ralli on jah tore vaatamine - siis ka põllult vili läinud.
Hetkel oli serv niitmata ja heinapõllul oli vaid ATV-ga asja. Ise sõitsin 500m heinapõllul ja see oli tappev.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2018 20:00:11 vasta tsitaadiga

Ralli korralduslik pool mulle väga meeldis, turvad olid viisakad ja mingisugust "käte väänamist" ei näinud. Tundus et ka publik oli vaoshoitum ja pildituid vendi ei näinudki. Prügikotid toikade otsas, neid kasutati ka usinasti. Soga väga vedelemas ei näinud. thumbs_up.gif
Turvaalad olid normaalse kaugusega ja kes väga tahtis sai ka matkama minna, ehk hullu panna. Korra käisin isegi hulkumas ja oli ka teisi seiklejaid.

Nüüd natuke veel tööd vaja teha ja siis soome, nagu viimased 14 aastat.... seekord viieteistkümnes ralli, järjest.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 15.07.2018 20:09:36 vasta tsitaadiga

Publik oli selgelt arukam. Vähemalt see pool mida ma seal mitteametlikus kohas nägin.
Läti taarat vedelemas ei näinud, kuigi 2 tüüpi magasid seljad vastu puud icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2018 21:53:44 vasta tsitaadiga

enne maalt äratulekut viisn prügi ära ja teeäärne prügikonteiner oli kah läti taarat täis...noh...vähemalt maha ei loobitud icon_rolleyes.gif üldiselt võib rahule jääda icon_smile.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2018 09:30:35 vasta tsitaadiga

Kuidas nad küll julgevad Lätist alksi osta.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2018 19:44:22 vasta tsitaadiga

Teistel jääb ka see krdi alumine riba nähtavale ja ära ei kao?
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2018 20:19:37 vasta tsitaadiga

Rotti ära liiguta, kaob ära tavaliselt. See nv ma ei võta paketti. Ma rallitan teistmoodi
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2018 20:25:10 vasta tsitaadiga

ei ole rotiga seotud, üldse ei kao ära icon_biggrin.gif Võin roti välja ka lülitada ikka ees icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2018 20:31:23 vasta tsitaadiga

kursor nurka viia ei aita? redbull.tv-s vist oli siuke teema.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.07.2018 20:57:29 vasta tsitaadiga

ilus sõit thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2018 23:19:33 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
ilus sõit thumbs_up.gif
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 27.07.2018 08:47:54 vasta tsitaadiga

Hull tempo ka täna icon_confused.gif
Lappi käis juba võsas? +10 sek ühes splitis
E: suretas mootori välja...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2018 09:36:50 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Teistel jääb ka see krdi alumine riba nähtavale ja ära ei kao?
Spoiler Spoiler Spoiler

Sama teema. Jube närvi ajab icon_neutral.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2018 10:05:34 vasta tsitaadiga

Mhmh. Chrome jamab. Proovisin FF ja pole.

ceemic kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Teistel jääb ka see krdi alumine riba nähtavale ja ära ei kao?
Spoiler Spoiler Spoiler

Sama teema. Jube närvi ajab icon_neutral.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2018 10:06:01 vasta tsitaadiga

Mul on FF icon_confused.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2018 10:27:45 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
kursor nurka viia ei aita? redbull.tv-s vist oli siuke teema.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2018 10:37:08 vasta tsitaadiga

Ilus algus Soome rallile. Östberg läks siis rallit juhtimapeale SS4 icon_lol.gif Paljud kurdavad, et väga palju lahtist on. Teine läbimine ilmselt tuleb puhtam ja kiirem.
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2018 10:53:33 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Teistel jääb ka see krdi alumine riba nähtavale ja ära ei kao?
Spoiler Spoiler Spoiler

Sama teema. Jube närvi ajab icon_neutral.gif
täna panin tööle, pole mingit äärt, chrome
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2018 11:55:08 vasta tsitaadiga

korras, Tänak tegi keskmise kiiruse rekordi, sel aastal. nüüd ootame jälle FIA sekkumist!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2018 12:27:30 vasta tsitaadiga

karuke kirjutas:
Mhmh. Chrome jamab. Proovisin FF ja pole.

ceemic kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Teistel jääb ka see krdi alumine riba nähtavale ja ära ei kao?
Spoiler Spoiler Spoiler

Sama teema. Jube närvi ajab icon_neutral.gif
mul operaga. Proovin õhtul vivaldiga. Kuigi eelmine etapp vivaldiga audio ei toiminud korralikult.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2018 12:38:56 vasta tsitaadiga

Peale Ctrl+F5 on nüüd korras icon_rolleyes.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2018 13:18:50 vasta tsitaadiga

Hyundai meestel kulub teipi ja nipukaid päris palju icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2018 18:03:03 vasta tsitaadiga

Mingi somm vihkab eestlasi icon_biggrin.gif (probleem olevat olnud, et lipp segab sõitjaid) (video)
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2018 19:00:27 vasta tsitaadiga

Fordi kohavahetus thumbs_down.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2018 19:51:38 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Fordi kohavahetus thumbs_down.gif

Tiimikorraldused ei haise icon_biggrin.gif Tegelt üsna nukker värk jah.

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2018 20:18:50 vasta tsitaadiga

sidrunid icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2018 20:19:09 vasta tsitaadiga

Johhaidii, mis toimub icon_lol.gif
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 27.07.2018 20:20:13 vasta tsitaadiga

sitröön teeb huumorit lol
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2018 20:45:12 vasta tsitaadiga

Fordil, Sunninenil täpselt sama jura paistab..
Edit: hoopis pidurid läksid icon_eek.gif

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2018 20:45:15 vasta tsitaadiga

korras linnakatse icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 27.07.2018 20:45:54 vasta tsitaadiga

kahtlane värk lol
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2018 20:56:26 vasta tsitaadiga

Mõnuga segatakse kaarte jah icon_smile.gif
Edit: Noh, anti Ogierile ka üks katsevõit icon_lol.gif

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2018 20:56:29 vasta tsitaadiga

ogier sai 0.2 sekki otile lähemale
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2018 21:20:29 vasta tsitaadiga

Nii, Ogieri ees Sunninen, seal saab ka veel ju tiimikorraldusi jagada. Seega Ogier võiks ilmselt teoreetiliselt 5'ndana lõpetada kui ees keegi ei eksi.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2018 21:24:04 vasta tsitaadiga

Võib täitsa nii ka minna jah icon_smile.gif Mulle meeldis kui reporter küsis Evansi käest, et "Mida sa sellest Ogierile positsiooni kätte andmisest arvad?". Evans "Jah, täna oli tõesti raske päev, bla,bla,bla, üritame homme võidelda.." Otseselt küsimusele ei vastanud midagi, ei tea kas ei lubatud või ei tahtnud ise midagi halvasti öelda icon_smile.gif
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2018 08:49:23 vasta tsitaadiga

Võrdsemates oludes läheb Ott ikka korralikult eest ära thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2018 10:43:46 vasta tsitaadiga

+19 seki siis teine koht maas. Tasapisi vahe kasvab aga ega midagi kindlat veel ei ole, Soome vigu ei andesta, ka kõige väiksemaid mitte.
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  WRC 2018 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 36, 37, 38  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.