Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Panganduse teema (Küsitlus: Millist panka eelistad?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 123, 124, 125 ... 253, 254, 255  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millist panka eelistad?
Swedbank
32%
 32%  [ 22 ]
SEB Pank
20%
 20%  [ 14 ]
LHV
34%
 34%  [ 23 ]
Luminor
1%
 1%  [ 1 ]
Coop
4%
 4%  [ 3 ]
Holm Bank
0%
 0%  [ 0 ]
Bigbank
0%
 0%  [ 0 ]
Inbank
0%
 0%  [ 0 ]
Mõni muu pank
5%
 5%  [ 4 ]
hääli kokku : 67

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2018 21:41:19 vasta tsitaadiga

Sularahavihkajad, andke nüüd tuld. Tanel paistab ketser olema icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2018 21:50:01 vasta tsitaadiga

99% on ikka kaardimaksed, aga sulli aeg-ajalt läheb ikka vaja. icon_biggrin.gif
Eriti välismaal, seal neid kaarditerminale pole igal pool.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.07.2018 22:33:15 vasta tsitaadiga

Soomes jäin banaanist ja jogurtist ilma...ehe kalevipoeg icon_lol.gif
Oli Prisma oma headuses... ja VISA kaart.
//
Oli ka jutt, et kõik saab siiliga maksta.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2018 22:36:54 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Soomes jäin banaanist ja jogurtist ilma...ehe kalevipoeg icon_lol.gif
Oli Prisma oma headuses... ja VISA kaart.
//
Oli ka jutt, et kõik saab siiliga maksta.


Nii peabki. Kui kaardiga maksta ei saa, oled ilma aga usu nimel on kannatus seda väärt. Sula omamise ja veel hullem kasutamise eest põleksid põrgus.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2018 11:44:49 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
jõua siin iga riigi valuutat vahetada, pärast jääb üle kh mis teed siis, vahetad kahjumiga tagasi

Palju sa seda siis vahetad igakuiselt? icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2018 11:51:21 vasta tsitaadiga

See pole ju eriti keeruline. Vahetad mingi eeldatava summa, mis tõenäoliselt ära kulub. Seda saab ju jooksvalt korrigeerida ehk kui sularaha varu kahaneb eeldatust kiiremini, siis maksta pigem nendes kohtades kaardiga kus kaardimakse võimalus on ja kui kipub üle jääma, siis maksta peaaegu igal pool sulas.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.07.2018 19:16:36 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
salatoimik kirjutas:
jõua siin iga riigi valuutat vahetada, pärast jääb üle kh mis teed siis, vahetad kahjumiga tagasi

Palju sa seda siis vahetad igakuiselt? icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Vahetab digitaalseraha paberraha vastu.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2018 20:14:25 vasta tsitaadiga

Kuna kontor pannakse kinni, siis viiakse sealt ka kaks automaati minema, enne sai neid kasutada 24/7 nüüd kolitakse mõlemad poodidesse sisse.

tsitaat:
Järgmistel nädalatel paigutab SEB pank kaks pangaautomaati. 24. juulil paigaldatakse sisse- ja välja-makseautomaat Hiiu Konsumisse aadressil Keskväljak 1. Automaat on avatud tööpäeviti kella 7.30st kuni 21ni ja nädalavahetustel kella 9st kuni 21ni.
31. juulil paigaldatakse SEB sisse- ja väljamakseautomaat Hiiumaa Selverisse Linnumäe külas. Automaat on avatud suvel iga päev kella 8st 23ni.
“Toidupoode külastatakse kõige tihedamini ja nii on võimalik edaspidi oma sularahavajadused mugavalt poeskäiguga ühildada,” selgitas panga kommunikatsioonijuht Martin Kõrv.
Senine sularahaautomaat, mis asub SEB kontori iseteenindusalal Keskväljak 7 eemaldatakse 1. augustil. Samuti suletakse SEB panga samas hoones asunud kontor.
Tallinna, Tartu, Pärnu, Narva, Võru, Rakvere ja Viljandi kõrval on Kärdla kaheksas linn, kus SEB-l on rohkem kui üks sularaha sisse- ja väljamakseautomaat.
Kõrv juhtis tähelepanu, et pangaautomaatide paigaldamisega võib esineda häireid nende töös. “Palume sellega arvestada ja võimalusel teha oma sularaha sisse- ja väljamaksed enne või pärast nimetatud kuupäevi,” soovitas Kõrv.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2018 20:39:18 vasta tsitaadiga

Selleks mu igapäevane arvelduskonto swedis ongi, et seal on automaate kõige rohkem.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2018 20:43:57 vasta tsitaadiga

Kõige rohkem vast kannatavad joodikud, kes pole enne pidu taksoraha hankinud.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2018 20:56:25 vasta tsitaadiga

...või siis taksojuhid, kes joodikute raha ei saa icon_wink.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2018 20:58:09 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Sularahavihkajad, andke nüüd tuld. Tanel paistab ketser olema icon_biggrin.gif


Viimati oli käes kahekümneline, see liikus 10 minutit hiljem naise kätte.
Üldse see kuu üle 500€ sulli saanud,.kõik arvele pannud. Vaid emale pidin välja võtma (viimase 3-4 aasta jooksul esimene kord),.sest.ta.ei suutnud oma kontonumbrit leida.

Ei vihka sularaha,.aga.vaja pole ka ammu läinud.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2018 16:07:29 vasta tsitaadiga

Märt. saab ümbrikupalka...
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 24.07.2018 16:19:37 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Märt. saab ümbrikupalka...

icon_lol.gif thumbs_up.gif
Parem ikka kui:
https://majandus24.postimees.ee/5909699/vaiko-eplik-kurjustab-helen-sildnaga-arvete-tasumata-jatmise-parast?_ga=2.218730847.791494060.1532327917-113581694.1359552885
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2018 17:05:09 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
raxz kirjutas:
Märt. saab ümbrikupalka...

icon_lol.gif thumbs_up.gif
Parem ikka kui:
https://majandus24.postimees.ee/5909699/vaiko-eplik-kurjustab-helen-sildnaga-arvete-tasumata-jatmise-parast?_ga=2.218730847.791494060.1532327917-113581694.1359552885
See on krooniline võlglane. Päris paljud firmad ei anna talle enam midagi. Maksab siis ära, kui tal jälle sind vaja on.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2018 17:10:06 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Märt. saab ümbrikupalka...


Kingiti, sain uued kikud ja uue telefoni.
Aga ümbrikus, kena kaart juures, oli küll.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2018 19:20:43 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/848799/eesti-pank-soovitab-inimestel-igaks-juhuks-sularaha-kaasas-kanda
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2018 19:56:14 vasta tsitaadiga

No aga pole ju keeruline 100€ rahakotivahel hoida ? Kui 2 korda aastas mingi kaardikala on ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2018 20:04:30 vasta tsitaadiga

A mis saab siis, kui arve on 101?
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2018 20:05:13 vasta tsitaadiga

Janar!, võtad ostukorvist nätsu välja
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 24.07.2018 21:12:29 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
See on krooniline võlglane. Päris paljud firmad ei anna talle enam midagi. Maksab siis ära, kui tal jälle sind vaja on.


Kui kaua ta teile võlgu on tavaliselt? Meil on rekord 8 kuud vist icon_biggrin.gif
Nende meetod on uuele partnerile esimest korda arved ära maksta õigel ajal ja siis järgmisel korral tilkuma jätta.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2018 21:35:50 vasta tsitaadiga

Miks inkassosse ei anna?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2018 21:40:18 vasta tsitaadiga

Sallivad inimesed ikkagi.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2018 21:57:45 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
raxz kirjutas:
See on krooniline võlglane. Päris paljud firmad ei anna talle enam midagi. Maksab siis ära, kui tal jälle sind vaja on.


Kui kaua ta teile võlgu on tavaliselt? Meil on rekord 8 kuud vist icon_biggrin.gif
Nende meetod on uuele partnerile esimest korda arved ära maksta õigel ajal ja siis järgmisel korral tilkuma jätta.
Tavaliselt? Tal ei olegi seda võimalust. Ainult ettemaksuga kui midagi saada tahab.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 24.07.2018 22:07:40 vasta tsitaadiga

Olge rohkem sallivad icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2018 22:29:03 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Olge rohkem sallivad icon_exclaim.gif


Aga anna mulle 6k€ laenu. Ainult ülehomseni, aga kui ma ühehomme tagasi ei maksa, siis eks maksan kunagi hiljem kui raha on. Rõhk sõnal "kui", kui peaks juhtuma et raha polegi kunagi, siis ei maksagi kunagi ära.
Diil?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 25.07.2018 08:37:37 vasta tsitaadiga

Ega ma ei usu, et keegi enam nii loll on, kui nüüd maksab ära ja kutsub jälle midagi tegema.
Selliste tegelaste puhul ettemaks 100%


teine tore uudis ka.

https://www.postimees.ee/5910413/uus-kaebus-danske-rahapesu-loos-panga-26-eesti-tootajat-moodustasid-kriminaalse-grupeeringu/comments

Või et käis rahapesu?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 25.07.2018 08:42:25 vasta tsitaadiga

See Danske teema läheb raudselt toonase võimu juurde. Polnud võimalik, et toonane rahandusministeerium midagi ei teadnud.
Vene raha oli kunagi meie pankade kasumite aluseks, Rootsi pankadele müük tõmbas skeemist kõrvetada saanud SEB ja Swedi välja, aga asemele tulid teised icon_lol.gif
Aga selles osas on see loll, et ise nutame venkude mõju üle, aga selle rahaga võidi otseselt Brexitit toetada icon_razz.gif
//
Tuleb lõpuks sama teema nagu miks Kurdid kunagi iseseisvust ei saanud, üks loll eestlane süüdi.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 25.07.2018 10:34:03 vasta tsitaadiga

Ertai kirjutas:


https://www.postimees.ee/5910413/uus-kaebus-danske-rahapesu-loos-panga-26-eesti-tootajat-moodustasid-kriminaalse-grupeeringu/


Kas seda artiklit keegi jagab ka?

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2018 17:58:19 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
No aga pole ju keeruline 100€ rahakotivahel hoida ? Kui 2 korda aastas mingi kaardikala on ?


Nii suurt summat kaasas kanda? Milleks, kui juhtub vaid kuni 2x aastas?
Viimati jäi mul kaardimakse tõrke tõttu kaup ostmata millalgi 90-tel.
Mõtet ei näe.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2018 18:21:57 vasta tsitaadiga

Sul käib naine poes
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2018 18:23:37 vasta tsitaadiga

100€ ei ole ju suur summa. See kulub mõnikord niisamagi ära, et midagi aru ei saa. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2018 18:26:23 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
100€ ei ole ju suur summa. See kulub mõnikord niisamagi ära, et midagi aru ei saa. icon_biggrin.gif


nii on kui restoranis süüa, koos tipiga võib rohkemgi minna.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2018 18:39:54 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
100€ ei ole ju suur summa. See kulub mõnikord niisamagi ära, et midagi aru ei saa. icon_biggrin.gif


Sinul. Meil niisama naljalt ei kulu. Pea kõik tuleb planeerida.
100€ on vahel meie pere kahe nädala elamisraha.
Eelmine aasta anti üks 20-line. Unustasin selle mitmeks kuuks ära, leidsin juhuslikult lõpuks rahakotist pabereid välja visates.
Mina käin ka poes, netipoodidest. Majatarbeid ja remondikraami mõnus sedasi osta. Sulaga sedasi ei osta.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 25.07.2018 18:40:12 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
100€ ei ole ju suur summa. See kulub mõnikord niisamagi ära, et midagi aru ei saa. icon_biggrin.gif


Sinul on see summa 100€ köömes, teistel võib 25€ juba jama olla niisama kulutamiseks.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2018 19:24:03 vasta tsitaadiga

minu jaoks on tonn tähtsusetu raha banana_dance.gif icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2018 19:55:43 vasta tsitaadiga

1500 saad kätte ju
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2018 08:04:03 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
raxz kirjutas:
100€ ei ole ju suur summa. See kulub mõnikord niisamagi ära, et midagi aru ei saa. icon_biggrin.gif


Sinul on see summa 100€ köömes, teistel võib 25€ juba jama olla niisama kulutamiseks.


Sajalistega pühitakse p*rset

Päevalehes nüüd ka hea artikkel kus Swedi vahendusel pakutav reisikindlustus jäeti tasumata.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dianatrix
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.03.2006




sõnum 27.07.2018 11:02:11 Probleem Swedbank viipemaksega vasta tsitaadiga

Tere, olen asjast kirjutanud ka otse Swedbanki, aga sealt tuleb vastu sellist suvalist klienditeenindaja iba, kes asja tehnilise poolega kursis pole. Nimelt mul viimaste päevade jooksul pole viipemakse töötanud, umbes ligi 10 korda, aga samas Kaubamaja toidumaailmas töötas need kaks korda, mis selle perioodi jooksul seal käisin. Mujal erinevates kohtades ei tööta. Ei mingit veateadet ega midagi sellist, lihtsalt terminal ei tee väljagi, kui kaardi peale panen. Kas kellelgi siit on rohkem tehnilisi teadmisi selle süsteemi osas? Ma ei kipuks kaarti välja vahetama esimese asjana.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2018 11:10:53 vasta tsitaadiga

Mis seal ikka, kaart nähtavasti katki.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dianatrix
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.03.2006




sõnum 27.07.2018 11:26:23 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Mis seal ikka, kaart nähtavasti katki.

Kuidas see siis Kaubamajas töötab?


viimati muutis Dianatrix 27.07.2018 11:39:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2018 11:30:11 vasta tsitaadiga

Ma ütleksin, et see on vigase kaardi tüüpiline käitumine - vahel töötab, vahel mitte.
Samas, panga enda klienditugi on kindlasti kompetentsem, kui random foorumlane.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dianatrix
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.03.2006




sõnum 27.07.2018 11:40:48 vasta tsitaadiga

Panga enda klienditoega ühendust võttes on mulle kõik kolm korda vastanud mingid daamid, kes proovivad viisakalt öelda, et nemad ei tea, miks nii on. Pigem lootsin leida tehnikainimeste foorumist kedagi, kes lähemalt selle süsteemiga tuttav ja teaks, mitte just päris random foorumlasi.
Millegipärast ei usu, et see niisama kokkusattumus oleks, et kindlas kohas töötab ja mujal mitte, aga eks näis, proovin mõned korrad veel.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ccplazza
HV kasutaja
ccplazza

liitunud: 22.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2018 13:00:24 vasta tsitaadiga

Viipemaksega oli äkki 20-25 euro limiit, vaata et seda ei ületa. Samuti ei tööta viipemakse mõningas iseteeninduskassas minu kogemuste põhjal.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummy
HV veteran

liitunud: 02.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2018 14:53:24 vasta tsitaadiga

iga terminaliga ka ei tööta, terminalil peab see viipe märk peal olema
_________________
https://www.youtube.com/@nofdisain
https://www.nöf.ee
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 27.07.2018 14:58:12 vasta tsitaadiga

Deaktiveeri üldse see. Täielik turvarisk.
_________________
LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2018 15:10:56 vasta tsitaadiga

Kus need muud kohad olid?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2018 15:11:43 vasta tsitaadiga

Pigem ikka kaart rikkis. Vaheta ringi. 2.5€ pole palju uue kaardi eest maksta. Ise kasutan ohtralt ja igapäevaselt viipemakset ja hetkel ei tulegi meelde kas on kusagil olnud sellist jama, et ei loe ära. Vist mitte.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2018 16:31:53 vasta tsitaadiga

Henry kirjutas:
Deaktiveeri üldse see. Täielik turvarisk.
Turvarisk oled ise kui ei oska oma kaarti turvaliselt hoida.
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 27.07.2018 17:08:27 vasta tsitaadiga

Kui pinita on võimalik ostu eest tasuda, on see ebaturvaline. Jah, ma tean, et mingi algorütmi järgi küsitakse vahest parooli, aga siiski on võimalus autoriseerimata makse jaoks ja pärast tõesta, et pole kaamel...
Pank laseb igal võimalusel üle, loe kasvõi tänasest epl-ist.

_________________
LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Panganduse teema (Küsitlus: Millist panka eelistad?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 123, 124, 125 ... 253, 254, 255  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.