|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
19.07.2018 18:03:27
|
|
|
| Ei tule, Androidi ja Windowsi kasutajad saavad tavalises foorumis ka hakkama. Ainult õuna p_ded peavad kuskil eraldi olema, et nad ennast eriliselt tunda saaks.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
20.07.2018 12:10:36
|
|
|
Eliit ei saa ometi pööbliga samas foorumis tegutseda!
Spoiler 
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
20.07.2018 13:06:27
|
|
|
Selline ajaleheartikkel on kindel märk, et buum on haripunktis. Maaklerid teevad absoluutselt kõike, et kuidagi müüke saada.
Eelmise kinnisvarabuumi naljad:
https://www.ohtuleht.ee/249278/sonastik-jaburate-kinnisvarakuulutuste-moistmiseks
| tsitaat: |
City24 kinnisvaraportaali foorumis naljakate kuulutuste üle mõtteid vahetanud kinnisvarahuvilised on pakkunud välja omaalgatusliku sõnastiku, mille abil läbi näha, mida tähendavad kõlavad väljendid nagu „huvitav planeering“.
Kahe kasutaja poolt välja pakutud sõnaseletused kinnisvarakuulutuste mõistmiseks on järgmised:
Kaasaegne elurajoon – haljastust pole ollagi, naaberkruntidel käib alles vundamendiehitus
Logistiliselt heas kohas – raudtee või mõni suurem autotee on kohe kõrval
Kaasaegne planeering – kõik on avatud, panipaikasid pole, maja kajab nagu kirik
Huvitav planeering – mingi tõsine käkk on kokku keeratud
Eksklusiivne sisekujundus – maast laeni täis odavat kitši
Tolmuvaba tee – vihmase ilmaga ei tolma (natuke mudane ainult)
Looduslähedane asukoht – vähemalt muru on krundil olemas
Ehitusjärgus elamu – viimased kaks aastat pole keegi midagi ehitanud
Kõrgelt hinnatud piirkond – kes hindas, ei tea
Vaikne koht tupiktänava lõpus – talvel roogid lund nagu segane
Valgusküllane maja – suured aknad, ela nagu akvaariumis ja küta ennast lolliks
10 min autosõidu kaugus kesklinnast – kui sõita laupäeva hommikul kell 4
Hea hind! – müüja jaoks siis loomulikult
Uus hind! – eelmine hinnasoov oli veel utoopilisem
Viimane võimalus selle hinnaga osta – homme on juba odavam
Miljööväärtuslik piirkond – lääneriikidest pärit turistid imestavad ekskursioonibussi aknast vaadates, kuidas meil veel sellised linnaosad säilinud on
Ühtse arhitektuuriga piirkond – naabril on sama kole maja
Asub eraldatud looduskaunis paigas – talvel on abiks püsiva neliveo ja kõrgema kliirensiga sõiduvahend
Asub veekogu vahetus läheduses – tasub uurida, millised kindlustusfirmad üleujutuste vastu kaitset pakuvad
Kommunikatsioonid rajatakse järgmisel aastal – kui arendaja vahepeal pankrotti ei lähe
Kauplus ja bussipeatus lähedal – poes on müügil ainult hädavajalikke toiduaineid, buss käib korra päevas
Turvaline asukoht – korter asub kõrgel ja autoga pääseb otse lukustatud sisehoovi
Valgusküllane elamine – kogu korteri peal on üksainus, tänava poole suunatud suur aken
Omapärane valguslahendus – magamistuba on ilma aknata
Suur rõdu – mida keegi ei kasuta, kuna korter asub liiklusmagistraali ääres |
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
20.07.2018 14:00:22
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
Selline ajaleheartikkel on kindel märk, et buum on haripunktis. Maaklerid teevad absoluutselt kõike, et kuidagi müüke saada.
|
Nojah, kuskilt peab kunagi see langus tulema. Kui keskmist palka teeniv inimene peab isegi keskpärase magala karbi ostmiseks võtma laenu, mida pensionini maksab, siis midagi on ikka paigast ära
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
20.07.2018 14:15:19
|
|
|
| Samas, millal see keskmise palga teenijal teisiti olnud on?
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
20.07.2018 15:05:46
|
|
|
Q: kuidas saada maal teravaid elamusi..
A: meelita herilased pesitsema oma välikäimla prill- laua alla..
Ühe sellise ujutasin just mürgiga üle. Hommikupäts jäi nende pärast pooleli
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
20.07.2018 17:18:31
|
|
|
| Kustutada.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
20.07.2018 17:28:04
|
|
|
Tra mis krdi kortereid mingi ulmhinnaga osta. Hangib mingi 4 merekonteinerit (või rohkem/vähem, olenevalt suurt elamist vaja), lööb need kuhugi maha, veits lõikumist, keevitamist ja renoveerimist ja ongi kodu valmis.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
20.07.2018 17:31:54
|
|
|
.... ja kui neile rattad alla keerad, siis lihtsalt pargivad ja pole mingit ehitusluba ka vaja Kui kolida on vaja, veeretad teise kohta ja ongi kolitud
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
20.07.2018 18:47:45
|
|
|
| Ratastega maja, autu järgi
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
20.07.2018 23:21:59
|
|
|
| Ei usu, et need bomžid seda trahvi elu sees maksma hakkavad. Kusjuures kui Lasnamäel elasin, siis tuleb tunnistada, et seal jäi sellist kontingenti vähem silma...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
21.07.2018 01:23:01
|
|
|
Kui sina seal pingli pudeli õlut ära lased, siis on mitu brigaadi kohal.
Aga kui bomšid seda teevad, siis neil muret pole (peale selle ainult et kust järgmine pdl. saada).
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
21.07.2018 03:03:41
|
|
|
Uh. Mingi gäng juba tund aega või rohkemgi jaurab akende all. Mingid tatikad tunduvad olevat. Kutsuge politsei!
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
21.07.2018 06:07:02
|
|
|
Endal on telefon käeulatusest väljas, eks?
Alati võid ju ka näiteks heeringaga visata.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
21.07.2018 06:50:41
|
|
|
heeringas mõjub väga väikesele osale rahvast.
viska parem sub-2k€ tööpakkumistega - jooksevad laiali nagu prussakad tule süttides...
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
21.07.2018 15:34:35
|
|
|
Hotell. Pakun et naine polnud kohalik ja võõras riigis tegi lihtsalt veidi pulli, või nii.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
21.07.2018 15:43:46
|
|
|
Ohtlikuvõitu pullitegemine, kui hotelli administraator peaks juhuslikult mõni kibestunud naisterahvas olema, siis võidakse sellise pulli eest hotellist välja visata. Aga noh, võibolla oligi viimast päeva Eestis, siis see väljaviskamine enam ei morjenda
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
21.07.2018 15:54:49
|
|
|
tea kas see tubade hinnas ka kajastub kuidagi, et akna taga töömehed kõõluvad?
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
23.07.2018 11:55:35
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Ja ausalt öeldes pole laste mänguväljakud küll koht, kus joomas käia. |
Tegelikult kui need lällavad ja lagastavad parmud mänguväljaku juures joovad, siis võibolla nii hull ei olegi. Ei pea lastele ainult kuiva teooriat rääkima et joomine on paha vaid on ka piltlik õppematerjal olemas, mis siis juhtuda võib
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
24.07.2018 21:01:20
|
|
|
| tsitaat: |
Aktsiisipoliitika mõju analüüs Riigi Tugiteenuste Keskusele. Analüüsi maksumus 83 333 € palun kanda minu kontole EE717700771002081961
Elasid kord ühes külas Jüri, Jevgeni ja Kadri. Jüri oli peast natuke lihtne ning talle meeldisid kiired ja võimsad autod mis paraku ka palju kütet võtsid. Õnneks oli tal isalt päritud edukas loomapood mis võimaldas autosse kütet osta.
Jevgeni oli ka igati aus ja töökas mees aga talle meeldis igal õhtul kohalikus õllekas 6 õlut juua. Õnneks oli tal isalt päritud kohalik tankla mis võimaldas tal õlut osta.
Kadri oli endine modell kes pidas ühtlasi ka kohalikku õllekat. Kuna tal meest ei olnud siis oli ta omale 10 kassi võtnud.
Nii nad seal külas elasid. Jüri ostis Jevgenilt 100 € eest kuus kütust, Jevgeni ostis Kadrilt 100 € eest kuus õlut ning Kadri ostis Jürilt 100 € eest kuus kassitoitu. Möödus palju kuid ja aastaid aga Jüril, Jevgenil ja Kadril oli kolmepeale ikka 300 € mida nad siis omavahel kaupade vastu vahetasid.
Ühel päeval sõitis külast läbi naaberküla Risto-Matti. Jüril jäi suu imestusest lahti nähes Risto-Matti uhket autot. Jevgeni jälle vaatas suu ammuli naaberküla mehe autost välja lennanud värvilist õllepurki ja Kadri imetles mehe kassinahast pükse.
Otsustati kokku kutsuda külakoosolek sest kõik tahtsid omale sama uhkeid asju kui naaberküla mehel. Jevgeni pakkus välja, et hakkab oma tanklas müüma kütust natuke odavamalt kui naaberkülas ja meelitab sellega Risto-Matti enda juurde tankima. Kadri jälle pakkus välja et hakkab oma õllekas müüma õlut natuke odavamalt kui naaberkülas ja meelitab sellega Risto-Matti enda juurde õlut jooma. Loll-Jüri aga ütles, et tema oma loomapoes küll hindasid langetama ei hakka sest siis saab ta ju Kadri käest palju vähem raha kui enne. Mõldud-Tehtud.
Edaspidi ostis Jüri Jevgenilt kütust 80 € eest kuus ja kihistas vaikselt naeru kui Kadri tema käest endiselt 100 € eest kuus kassitoitu ostis. 20 € nagu maast leitud mõtles ta.
Jevgenil aga hakkas lisaks Jürile tanklas käima ka Risto-Matti koos oma sõbra Tanhammeriga kellel mõlemal olid ilusad ja uhked autod ning kes käisid Kadri juures semmimas ja õlut joomas. Aeg ajalt sattusid külast läbi sõitma ka teise küla Vitautas ja Girts kes ka Jevgeni juures oma autod ära tankisid ja Kadrilt koju õlut kaasa ostsid.
Jevgeni teenis nüüd kuus 5 X 80 = 400 € ja Kadri samamoodi 400 €. Ainult vaene Jüri käis rusikas taskus mööda küla ringi kui nägi kuidas Jevgeni oma tanklat suuremaks ehitas ja Kadri ei pidanud enam ise leti taga õlut valama. Tema müüs ikka Kadrile 100 € eest kuus kassitoitu ja proovis oma Sierraga Risto-Mattile foori taga „ära teha“.
Ühel päeval aga jäi vana külavanem raskesti haigeks ja oli tarvis valida uus külavanem. Kuna Jevgeni ja Kadri olid tööl ei saanud nad valima minna ja nii saigi uueks külavanemaks Loll-Jüri kes ise enda poolt hääletas.
Jüril olid veel meeles „vanad head“ ajad kus kõigil oli võrdselt 100 € ja kui ta ei pidanud Kadri ja Jevgeni uhkeldamist pealt vaatama. Kuna Jüri pidas kõiges vastutavaks Risto-Mattit ja Tanhammerit siis mõtles ta välja plaani kuidas neist lahti saada. Tuli kehtestada kütusele ja õllele AKTSIIS! Et Jevgeni ja Kadri ei saaks enam oma kaupasid müüa odavamalt kui naaberkülas. Mõeldud-tehtud.
Jevgeni ja Kadri küll kisasid ja sõimasid Loll-Jürit aga see vaid irvitas ja ütles, et kus te valimiste ajal olite. Nüüd on juba hilja siin rusikatega vehkida. Nii pididki vaesed Jevgeni ja Kadri hinda tõstma.
Hinnatõusu tulemuseks oli see, et Risto-Matti ja Tanhammer hakkasid hoopis Vitautase ja Girsti juures tankimas ja õlut joomas käima. Jürigi sattus vahest Girtsi külavanema juurde visiidile ja ei ostnud kogu kütust enam Jevgeni käest. Jevgeni teenis nüüd seetõttu kuus 60 € ning kuna tema sissetulekud olid vähenenud ja Kadri õlu oli kallim kui enne avastas temagi, et Girtsi juurest saab õlut palju odavamalt kui Kadri käest. Seetõttu kaotas ka Kadri oma püsikliendi ning teenis nüüd ainult 40 € kuus. Kuna kõik see 40 € kulus Kadril enda söögile ei saanud ta enam kassidele Loll-Jüri loomapoest süüa osta ning Jüri pidi klientide puudumise tõttu oma loomapoe kinni panema. Sellest ei olnud aga midagi sest Jüri sai nüüd külavanema palka ja elas sellest lahedasti ära. Pealegi olid uued valimised alles 3 aasta pärast. |
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
25.07.2018 00:01:18
|
|
|
Aga täpselt nii ju ongi. Tõde on naljakas, sest olukord on absurdne.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
25.07.2018 15:27:25
|
|
|
Kui lähed töövestlusele, palu politseil oma habe maha ajada
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
26.07.2018 21:11:59
|
|
|
| arm2004, kõik tuleb külge panna kui saab. Numbrid müüvad!
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
26.07.2018 21:33:21
|
|
|
tundub küll nii. mu Sony Z3C ka 20,7MP sensor (missest, et 99% ajast kasutuses 8MP auto režiim), aga selle järglase järglase järglase järglane tuleb juba 48MP resoga
Huaweil vähemalt õige mõte erinevaid sensoreid kasutada, Sony raiub ikka pikslirallit
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smati
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2006
|
26.07.2018 21:35:59
|
|
|
| Piksliralli tundub lost cause olevat. Tähtsam on low light pildistamine enamustele inimestele (vähemalt mulle tundub nii). Et seda nõrka välku ei loobiks toas pildistades.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
26.07.2018 21:57:54
|
|
|
| Smati kirjutas: |
| Piksliralli tundub lost cause olevat. Tähtsam on low light pildistamine enamustele inimestele (vähemalt mulle tundub nii). Et seda nõrka välku ei loobiks toas pildistades. |
just seda Huawei P20 Pro peal harrastaski, et üks kolmest sensorist on low-light. Seda kummalisem ongi, et Sony ei tahagi kuidagi õppida. ise peaks kaameravallas nagu tegija olema...
ja samal ajal hiinlased topivad lõputus koguses RAM-i sisse. ma olen oma 2GB RAM-iga mõned korrad "low application memory" saanud, aga sellest muutunud pole küll midagi, kasutuskogemuse mõttes
jälle kivi Sony kapsaaeda - 4k ekraan telefoni. no milleks?!
lahendatakse probleeme mis polegi probleemid, aga akud kasvavad ainult korrelatsionis ekraani suurusega (mis selle suurema mahu kohe ära söövad)
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
26.07.2018 22:05:13
|
|
|
Mis mis? Ma ei kujuta enam ette alla 16gb rammiga arvutit Juba mu enda 6a vanal >1k€ Asusel on 16gb olemas.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
26.07.2018 22:20:57
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
Mis mis? Ma ei kujuta enam ette alla 16gb rammiga arvutit Juba mu enda 6a vanal >1k€ Asusel on 16gb olemas. |
mõtleme keskmise kasutaja peale.
ma olen oma 16GB lauamasina ka suutnud peaaegu piirini viia (jooksutades selles Win10, OSX ja Ubuntu virtukaid, samal hostis torrent hullas kahesajaga), aga enamus inimesi nii vast masinaid ei kasuta?
ja mängurlus on täiesti omaette teema...
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
26.07.2018 22:23:27
|
|
|
| Arvutis teed tööd, aga telefonis on paar äppi ja browser. Pole vist küsimustki, kummal rohkem mälu peaks olema. Kuigi eks ta ole,telefon ka eriti alla 4gb hakkama ei saa kuna nii telefoni kui os tootja jaoks on see top priority, et OS ja tootja bloat 80%. ressursse kasutaks
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
26.07.2018 22:34:00
|
|
|
Töökaaslasel uus telo ja sel 6gb rami Rohkem on alati parem kui vähem aga ei tunne ma 2gb-ga ka mingit probleemi. Kõik äpid jooksevad kui siidi. No ja tõesti, sadat äppi mul korraga lahti pole ka, maks 10.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
26.07.2018 22:42:15
|
|
|
Pane uuem Android, see võtab juba ise su 2Gb ära
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
26.07.2018 22:48:23
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
Pane uuem Android, see võtab juba ise su 2Gb ära  |
Ära võib võtta kõik. Aga kas sest miskit ka parem saab?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
26.07.2018 22:49:23
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
Pane uuem Android, see võtab juba ise su 2Gb ära  |
sama teema nagu Win-iga - kasutab palju on! (või lastakse kasutada)
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
26.07.2018 22:56:54
|
|
|
| Mõtlesin et vaatan mis mul mac siin kasutab või mitte. Aga task manageri macil vist pole.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri
HV veteran

liitunud: 05.11.2001
|
26.07.2018 23:00:48
|
|
|
| SSD kirjutas: |
| Mõtlesin et vaatan mis mul mac siin kasutab või mitte. Aga task manageri macil vist pole. |
Activity Monitor
_________________ The sh*t has hit the fan. |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
26.07.2018 23:08:57
|
|
|
| Mac peaks ju linuxi/unixi baasil olema, käsurealt top või htop näitab
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
26.07.2018 23:12:17
|
|
|
| lauri kirjutas: |
| SSD kirjutas: |
| Mõtlesin et vaatan mis mul mac siin kasutab või mitte. Aga task manageri macil vist pole. |
Activity Monitor |
Sa oled üks tegija vend siin arvutimaailmas ja foorumis. Mäletan sind ammustest aegadest. Tule vahest ka HV "mölludele-pidudele"!
Tarka inimest on alati tore(kasulik) tunda!
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
26.07.2018 23:31:57
|
|
|
mingi hetk teadsin isegii ma OSX-ist natukesegi. aga sis vaimselt blokkisin!
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
26.07.2018 23:55:17
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
| mingi hetk teadsin isegii ma OSX-ist natukesegi. aga sis vaimselt blokkisin! |
Ära bloki. Ta on veits omapärane. Räägivad et linuksiga veits sarnane (mu meelest mitte).
Läheb ikka palju aega et kõik selgeks saaks. Aga kui selge, siis on hea. Siis ainult kasutad. Ei huvitu viirustest ega muust kahtlasest staffist.
Teed aina omi asju ja arvuti on igapäev täpselt selline nagu siis, kui ta kunagi poest ostsid.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
27.07.2018 00:05:58
|
|
|
SSD'l on mäkk, aga kas mäkil SSD on?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
27.07.2018 00:18:28
|
|
|
| SSD kirjutas: |
| arm2004 kirjutas: |
| mingi hetk teadsin isegii ma OSX-ist natukesegi. aga sis vaimselt blokkisin! |
Ära bloki. Ta on veits omapärane. Räägivad et linuksiga veits sarnane (mu meelest mitte)
Läheb ikka palju aega et kõik selgeks saaks. Aga kui selge, siis on hea. Siis ainult kasutad. Ei huvitu viirustest ega muust kahtlasest staffist.
Teed aina omi asju ja arvuti on igapäev täpselt selline nagu siis, kui ta kunagi poest ostsid. |
ta on väga lihtsustatud, samas over-complicated ja piiratud variant Linuxist. viirustest prii - yeah, usu seda...
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
27.07.2018 00:26:43
|
|
|
Ah, no olgu või sada viirust. Kui ma neid ei tunne ega näe, siis suht pohl. Ma paranoia poistega ei suuda kuidagi ühist keelt leida.
Ja ma olen nii vaene, et kui mõni häkker mind koos teistega kuhugi sohu tõmbaks, siis tuleksin ka sealt pigem võitjana välja!
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
27.07.2018 00:36:52
|
|
|
Minge mingisse teise teemasse oma Win vs Mac teemaga. Normaalne inimene oskab mõlemat kasutada.
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
27.07.2018 00:50:59
|
|
|
Oskangi. Kõik eelnevad (ja ka selle) võib kõik kasti lasta.
Läks lihtsalt jutuks ja teema arenes vales kohas. Seega lillatäpp!
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
27.07.2018 00:54:51
|
|
|
| XR kirjutas: |
| Minge mingisse teise teemasse oma Win vs Mac teemaga. Normaalne inimene oskab mõlemat kasutada. |
yap, aga ei taha, sest need kaks õkosüsteemi ei ühildu kuidagi mitte! hakkavad ühilduma vaadates viimaseid MS-i käike, aga veel ei ühildu.
XR, meie põlvkonnas on Maci kasutusoskus, vastupidiselt sinu arvamusele, mitte nii levinud! tead isegi miks...
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
27.07.2018 01:00:03
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
| XR, meie põlvkonnas on Maci kasutusoskus, vastupidiselt sinu arvamusele, mitte nii levinud! tead isegi miks... |
Mina küll ei tea. Usun et on levinud küll. Lihtsalt windoosa kasutajaid on väga-väga palju rohkem!
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|