Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 697, 698, 699 ... 762, 763, 764  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?
Ei, ei suitseta üldse
80%
 80%  [ 104 ]
Ei suitseta autos, mujal küll
12%
 12%  [ 16 ]
Jah, suitsukonide jaoks kasutan tuhatoosi
3%
 3%  [ 4 ]
Jah, suitsukonid viskan aknast välja
4%
 4%  [ 6 ]
hääli kokku : 130

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2018 22:39:55 vasta tsitaadiga

Pirelli P Zerod
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.07.2018 22:41:39 vasta tsitaadiga

Betamax, originaalis on Yokohamad. See ka mingi uhke nimi pole ju. Muidu lihtsalt infoks, et Subaru on üsna odav auto. See pole midagi erilist. Škodaga samas hinnas.
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 17.07.2018 23:01:21 vasta tsitaadiga

Jah, Subarik sellepärast Subaruga sõitiski. Hea odav auto, ainult kindlustus oli kallis...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ainivana
HV veteran
Ainivana

liitunud: 30.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2018 23:07:42 vasta tsitaadiga

Jaguar xf vüi fx ala 2014a oli recall, kuna küljelõõgiandurite juhtmestik vahetuses, saad paremale litri, vastaspoolel lööb kardina lahti.
_________________
Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub!
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 17.07.2018 23:16:39 vasta tsitaadiga

Mul oli eelmine jooks suvekaid ka Yokohamad, väga head ja vaiksed, ainult, et kulusid kiiresti seetõttu. Praegust Kumho, kah soodsamapoolne ja käib küll. Panin huvipärast kokku endale sobiva skoda, sain maksumuseks 27k, vaatasin trendi, 5a jooksul lahkub hinnast 15k, ehk siis täpselt sama, mis nii mõnelgi teisel. See paistabki suhteliselt common amort olema markide lõikes, va 50k+ hinnaklassis luksmasinatel, seal valem muutub.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2018 23:18:29 vasta tsitaadiga

volkswagenit ei saa kokku panna icon_neutral.gif Peale mootori valikut edasi minnes annab teada tundmatust veast thumbs_down.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 17.07.2018 23:21:18 vasta tsitaadiga

Mul tuli ka korra error, aga siis läks ikka edasi ja laskis ära lõpetada. Need "alates" hinnad on seal ikka paljas naljanumber küll.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2018 23:21:31 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
volkswagenit ei saa kokku panna icon_neutral.gif Peale mootori valikut edasi minnes annab teada tundmatust veast thumbs_down.gif


Volkswageni vigased mootorid on ju üsna tuntud viga?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 17.07.2018 23:56:21 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
Panin huvipärast kokku endale sobiva skoda, sain maksumuseks 27k...


Vaatasid Octaviat või Rapidit, et nii odav? Sa ei tundu nagu vähenõudliku autoomanikuna su sõnavõtte vaadates.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2018 00:37:06 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Uus outback esindusest. Tagumine üks elektriaken ei tööta pmst. ja lisaks on tagumised sensormatid, lülitid turvavöö pesas vahetuses. Keegi taha istub ja rihma peale paneb hakkab karjuma nagu oleks lahti, peab kombineerima teiste rihmadega icon_lol.gif thumbs_up.gif
Ei. Ei pea kombineerima. Lähed viid auto esindusse tagasi ja tehakse korda.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 18.07.2018 00:39:00 vasta tsitaadiga

Ilmselt kirjutas numbrid kiiruga vastupidi. 72k ikka.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2018 00:44:08 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Uus outback esindusest. Tagumine üks elektriaken ei tööta pmst. ja lisaks on tagumised sensormatid, lülitid turvavöö pesas vahetuses. Keegi taha istub ja rihma peale paneb hakkab karjuma nagu oleks lahti, peab kombineerima teiste rihmadega icon_lol.gif thumbs_up.gif
Ei. Ei pea kombineerima. Lähed viid auto esindusse tagasi ja tehakse korda.


Kui oleks minu auto siis viiks. Siiski täiesti ebanormaalne et uuel autol sellised hädad kallal on.
Piduriklotsid ka jubedalt tahmavad.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2018 07:15:13 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, kettad on halvasti määritud, sellepärast tahmavad, pead ise tavotiga üle käima... thumbs_up.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2018 07:40:54 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
salatoimik kirjutas:
volkswagenit ei saa kokku panna icon_neutral.gif Peale mootori valikut edasi minnes annab teada tundmatust veast thumbs_down.gif


Volkswageni vigased mootorid on ju üsna tuntud viga?
Räägid ehk lähemalt?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 18.07.2018 08:19:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Vaatasid Octaviat või Rapidit, et nii odav? Sa ei tundu nagu vähenõudliku autoomanikuna su sõnavõtte vaadates.


Octaviat, nõuded on, kuid skoda puhul tuleb teha allahindlusi, sest hinnanumber peab jääma alla 30k, siis on ta veel millegagi konkurentsis, vastasel korral lendab juba nii oma märgi, kui kvaliteedi poolest.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tjena
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2018 11:42:24 vasta tsitaadiga

rtfm99 kirjutas:
Betamax kirjutas:
Kui Circle K-s rehvirõhku kontrollimas käisin, siis kõrvale veeres uhke uuem Outback, mingid nolgid sees ja korralik tümm käimas. Vahepeal lendas lahtisest aknast süljelärakaid välja. Poleks muidu midagi erilist olnudki, aga rehvid olid Nankangid - jäi silma, kui oma rehvil ventiilikorki maha keerasin icon_lol.gif

mis nankangil viga?

Eriti hull värk on see, et Porschedele pannakse tehasest Nexenit teatud mudelitele, mis on peaaegu sama klassi rehv, onju?
Mul muuseas polnud Outbackiga ühtegi muret, va stereo, mis salvestatud jaamu kippus unustama aga sellele tehti värskendus ja sai korda
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 18.07.2018 12:06:32 vasta tsitaadiga

Nexen peaks siiski ok olema vs nankang...

viimati muutis Magic 18.07.2018 12:07:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2018 12:07:44 vasta tsitaadiga

A see ka jah. Raadio/ekraan mis iganes see veel on, jookseb kokku. Keerad süüte sisse raadio hakkab mängima, ekraanil ees see i agree kiri vms. Ükski nupp ei toimi, isegi mitte volume. Tagurduskaamera pilti samuti pole. Tavaliselt 30seki kuni mitu minutit siis vist teeb restardi lõpuks endale ja hakkab tööle.

viimati muutis KillFrenzy 18.07.2018 12:08:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.07.2018 12:07:56 vasta tsitaadiga

Etz, mõni põrguline äkki teebki, tuleb pärast sinu kraesse icon_razz1.gif
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2018 12:53:57 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Etz, mõni põrguline äkki teebki, tuleb pärast sinu kraesse icon_razz1.gif


Assa kurat, ma selle peale ei tulnudki... icon_eek.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2018 13:00:16 vasta tsitaadiga

On olnud täiesti reaaleluline keiss kus kettad määriti "õliga" sisse. Põhjenduseks oli, et kettad talvega rooste ei läheks. Tegu oli küll tsikliga tõsi.
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2018 13:00:52 vasta tsitaadiga

Vanasti konserveeriti varuosasi tavotiga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2018 13:03:22 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Nexen peaks siiski ok olema vs nankang...

sõitsin nankangi lamelliga viis talve. praegu viimast lõppu sügiseni all. kraavis pole veel käinud.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 18.07.2018 13:14:33 vasta tsitaadiga

5 talve ei tee just eriti km kokku.
Aga eks nad arenevad ka, mõne sõidab ju nankangi naastuga ja kiidab toda, et pidi mustri hästi puhtana hoidma sügavas lumes.


viimati muutis Magic 18.07.2018 13:15:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2018 13:15:11 vasta tsitaadiga

rtfm99 kirjutas:
Magic kirjutas:
Nexen peaks siiski ok olema vs nankang...

sõitsin nankangi lamelliga viis talve. praegu viimast lõppu sügiseni all. kraavis pole veel käinud.


Nankang hea rehv jah, pole midagi viga.
Kui ikka ajude vahel midagi pole, siis ei aita see kallis rehv ka.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2018 13:17:00 vasta tsitaadiga

Kui nii hea, siis miks alt teine koht?
https://www.reff.ee/rehviinfo/suverehvide-test/suverehvide-test-2018/

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.07.2018 13:23:37 vasta tsitaadiga

https://www.aripaev.ee/borsiuudised/2018/07/18/euroopa-liit-ja-jaapan-solmisid-aegade-suurima-kaubandusleppe

tsitaat:
Jaapani autotootjad saavad aga Euroopa Liitu tuua oma autosid ning elektroonikat varasemast soodsamatel tingimustel.


Lexuse hind langeb Škoda tasemele?

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2018 13:24:28 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
5 talve ei tee just eriti km kokku.
Aga eks nad arenevad ka, mõne sõidab ju nankangi naastuga ja kiidab toda, et pidi mustri hästi puhtana hoidma sügavas lumes.

talvist sõitu on olnud viie talvega umbes 32 000 km kokku.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2018 13:35:19 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kui nii hea, siis miks alt teine koht?
https://www.reff.ee/rehviinfo/suverehvide-test/suverehvide-test-2018/


Sest hind poole odavam ja mis sa nüüd võivad selle kallima rehviga? Palju sul igapäevaselt tava juht vahet teeb? Jah suurel kiirusel on stabiilsem, parem kallim rehv.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2018 13:39:01 vasta tsitaadiga

Nankangiga küll ei julgeks 125 km/h Tartu maanteel lennata.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2018 13:41:01 vasta tsitaadiga

miks?
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2018 13:42:13 vasta tsitaadiga

Ma panin see aasta eksperimentkorras mingid Trackmaxid alla. 100% hiina ime. Kliendid ostsid teist hooaega ja kiidetakse taevani, et selle raha eest pidi rehvi vägevalt olema.
Igatahes positiivselt üllatunud. Vihmaga peab okeil, kiirustel kuni 150km/h pole viga ja üle selle lähiriikides nagunii kiirus ei kasva.

215/55/R17 mõõdus oli antud Trackmax näituseks pea 3x odavam kui Continental. 45€ vs 125€ tk.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2018 13:43:33 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
miks?

Suurel kiirusel pole stabiilsemad ega paremad. Just eespool kirjutati.
hkurujo88r kirjutas:
Betamax kirjutas:
Kui nii hea, siis miks alt teine koht?
https://www.reff.ee/rehviinfo/suverehvide-test/suverehvide-test-2018/


Sest hind poole odavam ja mis sa nüüd võivad selle kallima rehviga? Palju sul igapäevaselt tava juht vahet teeb? Jah suurel kiirusel on stabiilsem, parem kallim rehv.

Ma nüüd ei saa aru - testiti hinda või rehvide kvaliteeti? icon_eek.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2018 13:44:28 vasta tsitaadiga

125kmh suur kiirus? icon_lol.gif

160 ja edasi ikka
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2018 13:44:32 vasta tsitaadiga

Sailun 230km/h kiirteel oli küll täiesti stabiilne, ma ei tea mis asja te siin jahute
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2018 13:51:31 vasta tsitaadiga

Et siis need testid ei vasta tõele?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elka
HV kasutaja
elka

liitunud: 30.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2018 15:13:07 vasta tsitaadiga

Black66 kirjutas:
Ma panin see aasta eksperimentkorras mingid Trackmaxid alla. 100% hiina ime. Kliendid ostsid teist hooaega ja kiidetakse taevani, et selle raha eest pidi rehvi vägevalt olema.
Igatahes positiivselt üllatunud. Vihmaga peab okeil, kiirustel kuni 150km/h pole viga ja üle selle lähiriikides nagunii kiirus ei kasva.

215/55/R17 mõõdus oli antud Trackmax näituseks pea 3x odavam kui Continental. 45€ vs 125€ tk.


Ma panin suveks 235/40/R18 mõõdus mingid Roadcruza rehvid alla 47€/tk. Ei ole nuriseda midagi thumbs_up.gif

_________________
ei toeta õigekirja
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inczp
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2018 15:22:56 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
tsitaat:
Vaatasid Octaviat või Rapidit, et nii odav? Sa ei tundu nagu vähenõudliku autoomanikuna su sõnavõtte vaadates.


Octaviat, nõuded on, kuid skoda puhul tuleb teha allahindlusi, sest hinnanumber peab jääma alla 30k, siis on ta veel millegagi konkurentsis, vastasel korral lendab juba nii oma märgi, kui kvaliteedi poolest.


Scout?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2018 15:26:35 vasta tsitaadiga

Skodaga peab ettevaatlik olema. Üks lexuse mees sai esinduses lõuga icon_sad.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tjena
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2018 15:28:08 vasta tsitaadiga

Rehvijuttu - oma V8-le panin alla General Altimax Sport rehvid. Olen ka 200kmh sõitnud nendega ja siiani elus. Ma pigem usaldan uut säästurehvi, kui kasutatult soetatud mitmeid aastaid vana preemiumrehvi.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2018 15:32:35 vasta tsitaadiga

Mul kallid sumitumod. 67 eur maksis rehv. Tehke maha.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2018 15:33:12 vasta tsitaadiga

Barum ikka parim. Nagu Ragnar ikka ütleb, siis hinda ei tea
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2018 15:37:00 vasta tsitaadiga

Milline siis praegu kõige soodsam ja kvaliteetsem suverehv on?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2018 16:10:37 vasta tsitaadiga

Kasutan Hi-Fly rehve. Rehvi peal on kiiruseindeks W, ehk tuleb sõita 270kmh kiirusega aga auto võttis ainult 200kmh välja.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2018 16:16:31 vasta tsitaadiga

Pead järgmiseks siis Low-Fly reffid vaatama
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 18.07.2018 16:39:59 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Mul kallid sumitumod. 67 eur maksis rehv. Tehke maha.

See vist mingi japs.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inczp
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2018 16:46:51 vasta tsitaadiga

Mul jäid eelmisest autost üle ühe hooaja sõitnud MOMO OUTRUN M2 rehvid. Võibolla võtan järgmisel suvehooajal kasutusse (sobivad ka praeguse autoga) kui ei õnnestu ostjat leida. Itaalia-Hiina toode. Hetkel Hankookid all.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2018 16:57:54 vasta tsitaadiga

degreal kirjutas:
Kasutan Hi-Fly rehve. Rehvi peal on kiiruseindeks W, ehk tuleb sõita 270kmh kiirusega aga auto võttis ainult 200kmh välja.


Pead jyrisoo sippi paigaldama
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 18.07.2018 19:04:33 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:

Octaviat, nõuded on, kuid skoda puhul tuleb teha allahindlusi, sest hinnanumber peab jääma alla 30k, siis on ta veel millegagi konkurentsis, vastasel korral lendab juba nii oma märgi, kui kvaliteedi poolest.

Ma arvan, et sa oled selles "kvaliteedi" dogmas sama kinni kui siinne rondiboss oma sotsiaalmeedia hoiakutes.

Aga muidu - kas Škoda veebi konfiguraator on korda tehtud? Mingi aeg ei suutnud see paketis olevat lisavarustust ära valida ja siis sai hooga topelt valitud asju, mis muidu paketi järgi olemas pidid olema. Tulemuseks absurdne hind.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2018 19:41:54 vasta tsitaadiga

degreal kirjutas:
Kasutan Hi-Fly rehve. Rehvi peal on kiiruseindeks W, ehk tuleb sõita 270kmh kiirusega aga auto võttis ainult 200kmh välja.


sedagi spidoka järgi,tegelik kiirus oli 140 icon_smile.gif

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 697, 698, 699 ... 762, 763, 764  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.