|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
04.06.2018 08:45:13
|
|
|
| Jspt kirjutas: |
Tere,
Xiaomi Mi A1, must
Ekraan katki, puutetundlikkus töötab
Mis tuleks hind? Ja igaks juhuks küsin, kas on võimalus vahetada ainult ekraani n.ö klaasi osa, kui selle ise muretseks?
Tänan |
Tere,
Paraku vaid terve moodul vajalik vahetada.
Originaal paneel 93€ koos tööga
Kvaliteet analoog paneel 84€
Analoog paneel 65€
Nendele paneelidele garantii 3 kuud, tarne 5-9tp (täna tellin laost kaupa, siis saab ilmselt 5tp jooksul)
Analoog+töö - 55€ - tarne kuu - garantii kliendi vastutusel 15€ omavastutusega.
Parimat,
| UrbaNser kirjutas: |
Tere
Samsung Galaxy S8 edge.
Esiklaas mõras. Esiklaasi hind koos vahetusega? |
Tere,
Eeldan siis, et S8 lihtsalt, mitte S7 edge või S8+
Täpsusta palun seadme värv, kuna see määrab hinda.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrbaNser
HV vaatleja
liitunud: 16.11.2015
|
04.06.2018 14:31:05
|
|
|
| Jap, tavaline S8, must.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
04.06.2018 17:34:20
|
|
|
| UrbaNser kirjutas: |
| Jap, tavaline S8, must. |
Hei,
Tänud täpsustamast
Originaal paneel - tarne 5-9tp - 239€ koos vahetusega - garantii 3 kuud, tehase garantii jätkumine
Originaal paneel - KOHAPEAL - 249€ koos vahetusega - garantii 3 kuud, tehase garantii jätkumine
Taastatud originaal paneel - KOHAPEAL - 196€ - garantii 3 kuud (vee/tugeva niiksuse vastu garantii puudub)
Hindades saab alla -5€ teha, kui ei kasuta originaal tihendeid akule, tagakaanele (garantii kaob, niiskuskindlus pole endine)
Parimat
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jakim
HV vaatleja
liitunud: 29.08.2003
|
05.06.2018 01:01:41
|
|
|
Täpselt sama telefon vajab Tartus ekraani vahetust. Kuhu tulla ja kontakteeruda?
| mteachx kirjutas: |
| UrbaNser kirjutas: |
| Jap, tavaline S8, must. |
Hei,
Tänud täpsustamast
Originaal paneel - tarne 5-9tp - 239€ koos vahetusega - garantii 3 kuud, tehase garantii jätkumine
Originaal paneel - KOHAPEAL - 249€ koos vahetusega - garantii 3 kuud, tehase garantii jätkumine
Taastatud originaal paneel - KOHAPEAL - 196€ - garantii 3 kuud (vee/tugeva niiksuse vastu garantii puudub)
Hindades saab alla -5€ teha, kui ei kasuta originaal tihendeid akule, tagakaanele (garantii kaob, niiskuskindlus pole endine)
Parimat |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
05.06.2018 08:58:59
|
|
|
| jakim kirjutas: |
Täpselt sama telefon vajab Tartus ekraani vahetust. Kuhu tulla ja kontakteeruda?
| mteachx kirjutas: |
| UrbaNser kirjutas: |
| Jap, tavaline S8, must. |
Hei,
Tänud täpsustamast
Originaal paneel - tarne 5-9tp - 239€ koos vahetusega - garantii 3 kuud, tehase garantii jätkumine
Originaal paneel - KOHAPEAL - 249€ koos vahetusega - garantii 3 kuud, tehase garantii jätkumine
Taastatud originaal paneel - KOHAPEAL - 196€ - garantii 3 kuud (vee/tugeva niiksuse vastu garantii puudub)
Hindades saab alla -5€ teha, kui ei kasuta originaal tihendeid akule, tagakaanele (garantii kaob, niiskuskindlus pole endine)
Parimat |
|
PS või nr profiilis
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KeZi
HV veteran

liitunud: 01.09.2003
|
10.06.2018 23:10:39
|
|
|
| Galaxy a3 2015 hele ekraan.
|
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
11.06.2018 09:54:28
|
|
|
| KeZi kirjutas: |
| Galaxy a3 2015 hele ekraan. |
Tere,
Originaal uus hall paneel - 83€ koos vahetusega
Originaal uus valge paneel 89€ koos vahetusega
Tarne 5-9tp, garantii 3 kuud
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
leppalintu
HV vaatleja
liitunud: 13.04.2009
|
11.06.2018 13:59:03
|
|
|
| Samsung Galaxy S7 edge, ekraanil puutetundlikus olemas, kuid täiesti pime ja mõra ka.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
11.06.2018 15:33:42
|
|
|
| leppalintu kirjutas: |
| Samsung Galaxy S7 edge, ekraanil puutetundlikus olemas, kuid täiesti pime ja mõra ka. |
Tere, mis värvi?
265€ originaal ekraan koos vahetusega - tarne 5-9tp
270€ must kohapeal
225€ kuldne kasutatud kohapeal, puutetundlikus toimib, testid läbib, kuid kui ikoonidega mööda ekraani sõita, siis kaotab korra teatud kohtades tundlikuse. Sellest ka paneeli hind odavam. Kasutada tavakasutajana aga saab. Sügavaid kriime ei ole.
Need hinnad ka koos vahetusega.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
leppalintu
HV vaatleja
liitunud: 13.04.2009
|
11.06.2018 15:37:09
|
|
|
Tegemist musta värvi seadmega
| mteachx kirjutas: |
| leppalintu kirjutas: |
| Samsung Galaxy S7 edge, ekraanil puutetundlikus olemas, kuid täiesti pime ja mõra ka. |
Tere, mis värvi?
265€ originaal ekraan koos vahetusega - tarne 5-9tp
270€ must kohapeal
225€ kuldne kasutatud kohapeal, puutetundlikus toimib, testid läbib, kuid kui ikoonidega mööda ekraani sõita, siis kaotab korra teatud kohtades tundlikuse. Sellest ka paneeli hind odavam. Kasutada tavakasutajana aga saab. Sügavaid kriime ei ole.
Need hinnad ka koos vahetusega.
Parimat, |
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
11.06.2018 16:39:28
|
|
|
| leppalintu kirjutas: |
Tegemist musta värvi seadmega
| mteachx kirjutas: |
| leppalintu kirjutas: |
| Samsung Galaxy S7 edge, ekraanil puutetundlikus olemas, kuid täiesti pime ja mõra ka. |
Tere, mis värvi?
265€ originaal ekraan koos vahetusega - tarne 5-9tp
270€ must kohapeal
225€ kuldne kasutatud kohapeal, puutetundlikus toimib, testid läbib, kuid kui ikoonidega mööda ekraani sõita, siis kaotab korra teatud kohtades tundlikuse. Sellest ka paneeli hind odavam. Kasutada tavakasutajana aga saab. Sügavaid kriime ei ole.
Need hinnad ka koos vahetusega.
Parimat, |
|
Hinnad nagu kirjas kohapeal.
Vajadusel kui huvi odavama kuldse ekraani vastu, siis on olemas ka kuldne tagaklaas ja simtray, seega saab seadme värvi muuta. Muus osas aga kas kohapeale uus must või tellimisel tiba odavam.
Garantii 3 kuud
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RemoIT
HV veteran

liitunud: 29.11.2007
|
12.06.2018 15:59:23
|
|
|
Huawei mate s hõbedane vaja ekraani vahetust. mis hinnaga te selle suudate korda teha?
Parimat,
Andrus.
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
12.06.2018 19:06:18
|
|
|
| RemoIT kirjutas: |
Huawei mate s hõbedane vaja ekraani vahetust. mis hinnaga te selle suudate korda teha?
Parimat,
Andrus. |
Tere,
Analoog ekraan koos vahetusega -tarne ca 3 nädalat - 95€ - garantii kliendi vastutusel 15€ omavastutusega
Originaal ekraan (sh raam, uus aku) - tarne 5-9tp 178€ - garantii 3 kuud (üks tellimus homme, seega saaks ca esmaspäev paneeli kätte ja hinnas teha -5€)
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peps71
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2006
|
13.06.2018 14:01:17
|
|
|
| Musta värvi Samsung Galaxy Grand Prime 2015. ekraan katki.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
14.06.2018 11:29:18
|
|
|
| peps71 kirjutas: |
| Musta värvi Samsung Galaxy Grand Prime 2015. ekraan katki. |
Hei,
Analoog moodul koos vahetusega 45€, tarne ca 3 nädalat. Töölemineku garantii
Originaal ületab telefoni väärtust igati, 90€ koos tööga, garantii 3 kuud.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikikri
HV vaatleja
liitunud: 01.10.2011
|
17.06.2018 16:06:32
|
|
|
Tere!
Kuldse Samsung galaxy s7 ekraanis mõra. Puutetundlikkus töötab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
18.06.2018 10:47:14
|
|
|
| mikikri kirjutas: |
Tere!
Kuldse Samsung galaxy s7 ekraanis mõra. Puutetundlikkus töötab. |
Tere,
Originaal uus ekraan koos vahetusega 161€
Originaal vähekasutatud ekraan koos vahetusega 144€
Ekraanid kohapeal.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karu7899
HV kasutaja
liitunud: 29.07.2010
|
22.06.2018 17:29:16
|
|
|
Tere!
Xiaomi mi a1l on ekraan ämblik aga puutetundlikus ja lcd ekraan terve. Kas ainult digitizer on vaja vahetada? Ja palju see võiks maksta?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karlsson
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.08.2004
|
30.06.2018 18:46:42
|
|
|
Tere!
Lenovo Tab 2 A8-50L ekraan on korralik aga üle kaitseekraani (digitizer?) jookseb mõra.
Palju maksab selle vahetus koos uue kaitseekraaniga?
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
30.06.2018 19:13:46
|
|
|
| Karu7899 kirjutas: |
Tere!
Xiaomi mi a1l on ekraan ämblik aga puutetundlikus ja lcd ekraan terve. Kas ainult digitizer on vaja vahetada? Ja palju see võiks maksta? |
Tere
Vabandan, oli Teie päring jäänud märkamatuks.
Vajalik terve mooduli vahetus, eraldi digitizerit vahetada ei saa. Mis värvi seadmega tegu? Hetkel pakkumised enamvähem samas hinnaklassis valge ja mustaga.
Originaal moodul (raamiga) - 92€ - tarne ca 5-9tp - garantii 3 kuud
Kvaliteet analoog moodul - 71€ - tarne ca 5-9tp - garantii 3 kuud
Analoog moodul - 52€ - tarne ca 3 nädalat - garantii kliendi vastutusel 15€ omavastutusega.
Hinnad sisaldavad tööd.
Pika viivise eest antud hindadele pakun -5€ kompensatsiooni.
Vabandame
Parimat,
| Karlsson kirjutas: |
Tere!
Lenovo Tab 2 A8-50L ekraan on korralik aga üle kaitseekraani (digitizer?) jookseb mõra.
Palju maksab selle vahetus koos uue kaitseekraaniga? |
Tere,
Mis värvi seade?
Analoog digitizer vahetusega - tarne ca 3 nädalat - 45€ koos tööga. (valge/must)
Originaal moodul - tarne ca 5-9tp - 89€ - garantii 3 kuud (must)
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karlsson
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.08.2004
|
01.07.2018 02:34:46
|
|
|
| Tänan, saadan homme PS.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxfox04
HV veteran
liitunud: 08.02.2010
|
|
| Kommentaarid: 301 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
222 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
03.07.2018 10:57:17
|
|
|
Tere
Originaal paneel koos vahetusega 275€, ilma vahetuseta 250€ - tarne ca 5-9tp - garantii 3 kuud
Originaal teip hinnas, kui soov analoog liimi/teipi kasutada, siis saab hinnas -10€
Analoog 245€ koos vahetusega, ilma vahetuseta 220€ - garantii kliendi vastutusel omavastutusega 15€ - tarne ca 3nädalat
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxfox04
HV veteran
liitunud: 08.02.2010
|
04.07.2018 00:10:38
|
|
|
Samsung sm-t805 tahvli aku ka saab tellida?
_________________ Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print. |
|
| Kommentaarid: 301 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
222 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kill inc.
HV vaatleja
liitunud: 22.01.2006
|
04.07.2018 00:58:14
iPhone 6S |
|
|
Seadme mudel: iPhone 6s
Seadme värv: Space gray
Mure/Muu info: Ekraan ämblikus. Kohati killud puudu. Puutetundlikus ei tööta ekraani keskel umbes 10mm ribal.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
04.07.2018 12:16:13
Re: iPhone 6S |
|
|
| maxfox04 kirjutas: |
| Samsung sm-t805 tahvli aku ka saab tellida? |
Tere,
Aku saab tellida, 42€ ja tarne ca 5-9tp - originaal 3 kuud garantii. (kui täna jõuad öelda, saan veel tänasesse tellimusse sisse panna ja esmaspäev-teisipäev peaks aku kohal olema)
Soovil vahetus +15
Parimat,
| kill inc. kirjutas: |
Seadme mudel: iPhone 6s
Seadme värv: Space gray
Mure/Muu info: Ekraan ämblikus. Kohati killud puudu. Puutetundlikus ei tööta ekraani keskel umbes 10mm ribal. |
Tere,
Analoog ekraan, millel võib 3D touch olla puudulik - koos vahetusega 70€
Taastatud originaal ekraan 95€ koos tööga
Garantii kuu
Kohapeal ekraanid
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsaar
HV vaatleja
liitunud: 26.11.2007
|
08.07.2018 22:25:21
|
|
|
| Samsung galaxy A3 (SM-A300FU) ekraan on katki! Värv on kuldne. Palju läheks ekraani vahetus maksma?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
08.07.2018 23:46:49
|
|
|
| tsaar kirjutas: |
| Samsung galaxy A3 (SM-A300FU) ekraan on katki! Värv on kuldne. Palju läheks ekraani vahetus maksma? |
Tere,
Originaal ekraan koos vahetusega 97€ - tarne 5-9tp - garantii 3 kuud
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BL@q
HV kasutaja
liitunud: 27.11.2006
|
10.07.2018 07:32:44
|
|
|
Tere
Kas IPhone 5-le akut ka saaks?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
10.07.2018 09:24:01
|
|
|
| Huvi pärast küsin palju on Galaxy A5 (2017) tagaklaas koos vahetusega. Must telefon.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
11.07.2018 20:35:43
|
|
|
| BL@q kirjutas: |
Tere
Kas IPhone 5-le akut ka saaks? |
Hei, aku ilma vahetuseta 15€
Vahetusega 25€
Kohapeal
Parimat,
| Valvejoodik kirjutas: |
| Huvi pärast küsin palju on Galaxy A5 (2017) tagaklaas koos vahetusega. Must telefon. |
Hei,
Originaal tagaklaas koos vahetusega 39€ - tarne 5-9tp
Võib olla saan ühe kasutatud bcov, siis 25€ aga selgub lähipäevil.
Analoog 15€ koos vahetusega, tarne ca 3 nädalat
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miqq
HV vaatleja
liitunud: 16.12.2005
|
17.07.2018 12:35:46
|
|
|
Seadme mudel: iPad Mini 1st gen
Mure: Ekraani taustavalgustus ei toimi. Pilt on suure valguse käes õrnalt nähtav ja digitizer toimib, aga ekraanil taustavalgustust pole.
Muu info: Soovi korral saan lisaks kaasa anda samale mudelile sobiva ekraani ja kaks digitizerit. Ühel digitizeril kaabel murdunud ja teine tegi ghost klikke - seetõttu vahetasin välja. Võimalik, et teie leiaksite sellele kasutust.
Milline oleks parandamise hind ja ligikaudne tarneaeg?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
17.07.2018 19:40:32
|
|
|
| miqq kirjutas: |
Seadme mudel: iPad Mini 1st gen
Mure: Ekraani taustavalgustus ei toimi. Pilt on suure valguse käes õrnalt nähtav ja digitizer toimib, aga ekraanil taustavalgustust pole.
Muu info: Soovi korral saan lisaks kaasa anda samale mudelile sobiva ekraani ja kaks digitizerit. Ühel digitizeril kaabel murdunud ja teine tegi ghost klikke - seetõttu vahetasin välja. Võimalik, et teie leiaksite sellele kasutust.
Milline oleks parandamise hind ja ligikaudne tarneaeg? |
PM täpsustavalt räägitud
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
QS
HV vaatleja
liitunud: 06.06.2014
|
18.07.2018 21:29:51
|
|
|
Seadme mudel: Sony Xperia X Performance
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Ekraan puru, puutetundlikus olemas.
Palju umbes maksma läheks?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
19.07.2018 02:30:18
|
|
|
| QS kirjutas: |
Seadme mudel: Sony Xperia X Performance
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Ekraan puru, puutetundlikus olemas.
Palju umbes maksma läheks? |
Tere,
Kasutatud originaal ekraan - 65€ - tarneaega ei oska hetkel öelda, kuna laol piirmäär, kus maalt alates tellida saab. Seega vajalik broneerida tellimus ja vb nädala- võib olla kuu pärast saab jupi.
Analoog ekraan - 75€ - tarne ca 3 nädalat - garantii kliendi vastutusel 15€ omavastutusega
Originaal uus ekraan koos raamiga 125€ - tarne ca 5-9tp - garantii 3 kuud
Hinnad sisaldavad tööd
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
music123
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.11.2010
|
21.07.2018 09:13:34
|
|
|
| Huawei Y3 III ekraan + vahetus. Tegemist valget värvi telefoniga.
|
|
| Kommentaarid: 138 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
21.07.2018 14:30:48
|
|
|
| music123 kirjutas: |
| Huawei Y3 III ekraan + vahetus. Tegemist valget värvi telefoniga. |
Hei
Analoog koos vahetusega 50€ - tarne ca 3 nädalat - garantii kliendi vastutusel 15€ omavastutusega
Originaal koos raami ja vahetusega 69€ - tarne 5-9tp - garantii 3 kuud.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stn gothmog
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.08.2003
|
24.07.2018 22:21:52
|
|
|
| Xiaomi Redmi Note 4X ekraan koos raamiga?
|
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
24.07.2018 22:47:48
|
|
|
| stn gothmog kirjutas: |
| Xiaomi Redmi Note 4X ekraan koos raamiga? |
Hei
Mis värvi vaja, tarne ca paar nädalat , koos vahetusega 75€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rops123
HV vaatleja
liitunud: 14.08.2012
|
25.07.2018 11:47:19
|
|
|
Xiaomi redmi 5 plus
Ainult klaas ja sooviks ka lcd+klaasi pakkumist
Must
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
25.07.2018 19:33:37
|
|
|
| Rops123 kirjutas: |
Xiaomi redmi 5 plus
Ainult klaas ja sooviks ka lcd+klaasi pakkumist
Must |
Tere,
Klaasi eraldi ei saa vahetada, küll aga ekraanimoodul
Analoog koos vahetusega - 55€ , tarne ca 3 nädalat - garantii kliendi vastutusel omavastutusega 15€
Kõrgkvaliteetne analoog - 73€ - tarne ca 5-9tp - garantii 2 kuud
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-antero-
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
25.07.2018 21:39:19
|
|
|
Hei,
Analoog ekraan 35€ (võivad olla ghost touchid vms anomaaliad)
Taastatud originaal ekraan uus 60€
Originaal kasutatud ekraan (viisakas) 55€
Hind sisaldab tööd ning ekraanid kohapeal.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eq9999
HV vaatleja
liitunud: 21.03.2010
|
31.07.2018 17:42:06
|
|
|
Huawei p9 lite mini,must
Huvitab ekraan koos vahetusega
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
31.07.2018 17:47:54
|
|
|
| eq9999 kirjutas: |
Huawei p9 lite mini,must
Huvitab ekraan koos vahetusega |
Tere,
*originaal moodul (raam, ekraan ja aku) koos tööga 130€ - tarne ca 5-9tp, garantii 3 kuud
*Kvaliteet analoog raamiga, ilma akuta 85€ - tarne ca 5-9tp, garantii 3 kuud
*Kasutatud originaal 75€ - kohapeal
*Analoog moodul - kohapeal - 70€
*Analoog tellimisega - tarne ca 3 nädalat - 60€ (garantii kliendi vastutusel 15€, kui ekraan ei tööta, et sellega tegeleda.)
Hinnad sisaldavad tööd
Parimat
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kullar
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dev Grex
HV Guru
liitunud: 29.07.2012
|
04.08.2018 11:50:49
|
|
|
Tere,
Redmi 5 plus ekraan katki. Paluks hinnapakkumist koos vahetusega ja tarneaja kohta sooviks ka teavet.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
06.08.2018 11:40:41
|
|
|
| kullar kirjutas: |
Tere
Lenovo Yoga Tab 3 Pro koos ekraani ja vahetusega? |
Tere
Analoog ekraan koos vahetusega - 110€ - tarne ca 3 nädalat - garantii kliendi vastutusel 15€ omavastutusega
Originaal ekraan koos vahetusega - 195€ - tarne 5-9tp - garantii 3 kuud
Parimat,
| s1c2i3m4m5 kirjutas: |
Tere,
Redmi 5 plus ekraan katki. Paluks hinnapakkumist koos vahetusega ja tarneaja kohta sooviks ka teavet. |
Hei,
Analoog ilma raamita (must/valge) - 55€ - tarne ca 3 nädalat - garantii kliendi vastutusel 15€ omavastutusega
Analoog raamiga (must/valge) - 60€ - tarne ca 3 nädalat - garantii kliendi vastutusel 15€ omavastutusega
Kvaliteet analoog ilma raamita (must/valge) - 75€ - tarne 5-9tp - garantii 3 kuud
Kvaliteet analoog raamiga (must) - 85€ tarne 5-9tp - garantii 3 kuud
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanusr
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2009
|
06.08.2018 12:36:04
|
|
|
Tere,
Oneplus 5 ekraan koos vahetusega võiks maksta kui palju ning mis võiks olla tarneaeg?
Jaanus
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
11.08.2018 10:40:32
|
|
|
| jaanusr kirjutas: |
Tere,
Oneplus 5 ekraan koos vahetusega võiks maksta kui palju ning mis võiks olla tarneaeg?
Jaanus |
Tere,
Analoog ekraan koos vahetusega 85€ - tarne ca 3 nädalat - garantii kliendi vastutusel 15€ omavastutusega
Kvaliteet analoog ekraan koos vahetusega 144€ - tarne 5-9tp - garantii 3 kuud
Originaal ekraan koos vahetusega (sh raam) - 179€ - tarne 5-9tp - garantii 3 kuud
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|