Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake »  Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 88, 89, 90 ... 122, 123, 124  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2018 14:35:01 vasta tsitaadiga

ega kellelgi juhtu olema samsung np-n150'le laadijat? teadsin endal kusagil olevat, aga tundub et keegi on ära söönud icon_lol.gif
tallinna piires ilmselgelt icon_rolleyes.gif
e: olemas
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirShark
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2018 10:10:57 vasta tsitaadiga

On inimest kellel vedeleb ühte 3g toe ja wifi hotspoti võimekusega telefoni?
Või 3G netipulka?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2018 11:13:05 vasta tsitaadiga

Äkki saad kaubale?
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9878082#9878082
Telia võrgulukuga vist...

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirShark
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2018 12:44:16 vasta tsitaadiga

Aitähh, Betamax! Telia võrgulukk peaks olema ideaalne - sest telia kaart läheb sisse icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2018 14:57:40 vasta tsitaadiga

Kuna avastasin, et seda saab wifi ap'na kasutaja lan kaabli otsas pääseb kirvest ja jääb esialgu omale tagavaraks.

Mingi sony telefon on küll, aga sellel ekraan pime, seega hotspoti sisse lülitamine on suht keeruline icon_lol.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TREMAN
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2018 15:07:47 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi ehk on antistaatilisi kotte üle? Oleks just vaja selliseid suuremaid kuhu emaplaadid mahuksid.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2018 13:10:12 vasta tsitaadiga

SirShark, tartus on. Kapipeal on mitu.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mike
HV kasutaja
Mike

liitunud: 28.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2018 13:25:15 vasta tsitaadiga

TREMAN kirjutas:
Kas kellelgi ehk on antistaatilisi kotte üle? Oleks just vaja selliseid suuremaid kuhu emaplaadid mahuksid.


Oleks ka neid vaja.
...või oskab keegi juhatada kus neid äkki osta saab?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirShark
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2018 14:20:02 vasta tsitaadiga

Laurx, linna ei satu sa ilmselt, aga kui posti kinni maksan(pakkematerjaali ka vajadusel) saab ehk kaubale? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2018 14:49:53 vasta tsitaadiga

saab. telnr i saab profiilist, ülemiste?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2018 15:16:20 vasta tsitaadiga

Mike kirjutas:
TREMAN kirjutas:
Kas kellelgi ehk on antistaatilisi kotte üle? Oleks just vaja selliseid suuremaid kuhu emaplaadid mahuksid.


Oleks ka neid vaja.
...või oskab keegi juhatada kus neid äkki osta saab?


Emaplaadi mõõdus just või sobivad ka väiksemad?

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2018 22:25:03 vasta tsitaadiga

samjunnile akut, B100AE
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2018 22:45:50 vasta tsitaadiga

https://www.aliexpress.com/w/wholesale-b100ae-samsung.html
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TREMAN
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2018 23:15:40 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Mike kirjutas:
TREMAN kirjutas:
Kas kellelgi ehk on antistaatilisi kotte üle? Oleks just vaja selliseid suuremaid kuhu emaplaadid mahuksid.


Oleks ka neid vaja.
...või oskab keegi juhatada kus neid äkki osta saab?


Emaplaadi mõõdus just või sobivad ka väiksemad?


Eks mul kulu pisut väiksemad ka marjaks ära, sellised kuhu videokaart näiteks sisse mahub.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2018 13:45:09 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
https://www.aliexpress.com/w/wholesale-b100ae-samsung.html


ple paipalli jaoks credit kaarti, telli mulle ära, pärast jaurame icon_lol.gif

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2018 14:16:44 vasta tsitaadiga

TREMAN kirjutas:
The_Boss kirjutas:
Mike kirjutas:
TREMAN kirjutas:
Kas kellelgi ehk on antistaatilisi kotte üle? Oleks just vaja selliseid suuremaid kuhu emaplaadid mahuksid.


Oleks ka neid vaja.
...või oskab keegi juhatada kus neid äkki osta saab?


Emaplaadi mõõdus just või sobivad ka väiksemad?


Eks mul kulu pisut väiksemad ka marjaks ära, sellised kuhu videokaart näiteks sisse mahub.


Okei, siis minu pakutavad jäävad vist ikka väikseks icon_biggrin.gif pigem mälude ja kõvaketaste jms jaoks.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 15.07.2018 15:04:25 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
samjunnile akut, B100AE
Ju sa ikka guugeldasid; kaupkakskendneli väidab et neil on laos.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2018 17:07:25 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
laurx kirjutas:
https://www.aliexpress.com/w/wholesale-b100ae-samsung.html


ple paipalli jaoks credit kaarti, telli mulle ära, pärast jaurame icon_lol.gif

Alis ei saa nagunii Paypaliga midagi teha icon_razz.gif Aga ei pea ka olema krediitkaart, sobib deebet, millel selja taga 3 numbrit olemas.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2018 17:17:44 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
laurx kirjutas:
https://www.aliexpress.com/w/wholesale-b100ae-samsung.html


ple paipalli jaoks credit kaarti, telli mulle ära, pärast jaurame icon_lol.gif


Vali välja, tee ülekanne, tellin ära icon_biggrin.gif

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markus1998
HV veteran

liitunud: 18.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2018 20:26:10 vasta tsitaadiga

Kellelgi ehk Galaxy tab laadijat üle? Sahtlist vaja vanake taastada.

Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TPV
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2018 22:13:38 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi ei vedele Sony Aqua M4 laipa millel display korras oleks, mul sai telo täiega pardasse, 100% loetamatu!?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirShark
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2018 12:35:00 vasta tsitaadiga

TPV kirjutas:
Ega kellelgi ei vedele Sony Aqua M4 laipa millel display korras oleks, mul sai telo täiega pardasse, 100% loetamatu!?
Vaatan, mul oli mingi pekkis powernupuga - hädapärast sai kasutada isegi kui mäppisid volume up power keyks ümber icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prayer
HV veteran
Prayer

liitunud: 30.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2018 16:38:06 vasta tsitaadiga

Mike kirjutas:
TREMAN kirjutas:
Kas kellelgi ehk on antistaatilisi kotte üle? Oleks just vaja selliseid suuremaid kuhu emaplaadid mahuksid.


Oleks ka neid vaja.
...või oskab keegi juhatada kus neid äkki osta saab?

https://www.yeint.ee/tootmistehnika/pakendamine/esd-kilekotid
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mike
HV kasutaja
Mike

liitunud: 28.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2018 21:25:26 vasta tsitaadiga

Ehk leidub kellelgi mälude hoiustamise karpe. Sellised plastikust kuhu saab mälud ritta laduda.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2018 20:00:39 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on vedelemas Macbooki laadija USA otsa? Äkki isegi on ka USA otsaga nn. pikendusjuhet?
Saan euroopa omad vastu anda.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 29.07.2018 00:39:21 vasta tsitaadiga

Kellelgi CRT monitori ei ole üle? 1024x768 @ 85Hz võiks välja vedada, 17“ või 19“
_________________
Täna on see homme, mida sa eile kartsid.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DooDleZ*
Kreisi kasutaja
DooDleZ*

liitunud: 28.07.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2018 08:00:42 vasta tsitaadiga

daman kirjutas:
Kellelgi CRT monitori ei ole üle? 1024x768 @ 85Hz võiks välja vedada, 17“ või 19“


Mul vist on 15" üle, reso ja refresh rate kohta ei oska öelda. Oli enda arust 75hz äkki.

_________________
"A creative man is motivated by the desire to achieve, not by the desire to beat others."
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 01.08.2018 20:29:42 vasta tsitaadiga

CompactFlash kaarti pole kellelgi pakkuda?
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tarmo
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2018 16:15:55 vasta tsitaadiga

Otsin mini-SD kaarti,
512 või 256 MB

_________________
Run To The Hills,
Run From Your Wife
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2018 16:39:19 vasta tsitaadiga

Tarmo kirjutas:
Otsin mini-SD kaarti,
512 või 256 MB

Tartus oleks pakkuda 1GB silicon power, koos tava mõõtu sdkaardi adapteriga. Kunagi töötas, kaua sahtlis vedelenud ja hetkel pole kuskil testida.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zorg
Batareimees

liitunud: 06.04.2002




sõnum 05.08.2018 21:16:57 vasta tsitaadiga

kui kellelgi on pakkuda telgi vardaid (neid musti painduvaid mis hoiavad telki üleval) siis andku teada.
_________________
Protsessorid mis mul juba olemas
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mukii
HV kasutaja
Mukii

liitunud: 22.05.2009




sõnum 05.08.2018 22:46:29 vasta tsitaadiga

ricom2ger kirjutas:
CompactFlash kaarti pole kellelgi pakkuda?

mingi 2gb mul vedeleb kuskil.

_________________
You're programmed to die when a 180-second countdown ends. The countdown resets every time you take a breath.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2018 00:31:57 vasta tsitaadiga

Kellelgi juhtub vedelema läppari mälude trayd?
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2018 09:56:10 vasta tsitaadiga

daman kirjutas:
Kellelgi CRT monitori ei ole üle? 1024x768 @ 85Hz võiks välja vedada, 17“ või 19“


mul üks kergelt udune viewsonic, 21 tolli oli vist. annaks äitähi eest ära LCD

_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2018 10:46:08 vasta tsitaadiga

Mul seisab üks selline jalus: https://www.cnet.com/products/samsung-syncmaster-765mb-crt-monitor-17-series/specs/#p=samsung-syncmaster-765mb-crt-monitor-17-ca17jsbu/
viimati töötas.

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DooDleZ*
Kreisi kasutaja
DooDleZ*

liitunud: 28.07.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2018 11:10:47 vasta tsitaadiga

kellelgi oleks pakkuda 9v 1.5a näitudega toiteplokki?
_________________
"A creative man is motivated by the desire to achieve, not by the desire to beat others."
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 13.08.2018 15:21:01 vasta tsitaadiga

Monitor on olemas, tänan!
_________________
Täna on see homme, mida sa eile kartsid.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirShark
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2018 22:13:57 vasta tsitaadiga

Keegi tahaks neljapäeval - või isegi homme õhtupoole ebastandartseid puitaluseid? saan huvilistele homme saata pildid/mõõdud koguse anda. Kui ei ole tahtjaid, lähevad kõik konteinerisse. Asukoht viimsi, telefoninumbrisoov privva.

Edit saada on 18 plastmassist eur mõõdus alust. Puidust on kümmekond eur mõõdus aga ilma templita. Pakkumine aegub umbes kell 16 homme
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DooDleZ*
Kreisi kasutaja
DooDleZ*

liitunud: 28.07.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2018 20:04:04 vasta tsitaadiga

Äkki kellelgi on Tallinnas vedelemas wifi USB tongle? Võib PS kirjutada beer_yum.gif
_________________
"A creative man is motivated by the desire to achieve, not by the desire to beat others."
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TPV
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2018 14:29:50 vasta tsitaadiga

Päevast! Ega kellelgi ei vedele Sony Xperia LT25i toimivat emaplaati?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rax.
HV kasutaja
Rax.

liitunud: 09.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2018 09:56:30 vasta tsitaadiga

HDMI väljundiga DVB-C digiboxi on kellelgi üle?
_________________
3D print 200x200x190mm.
Elektroonika remont, sh. SMD, BGA, jm. jootetööd. PS.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2018 10:23:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:

DVB-C

mille jaoks sul seda vaja on? dvb-C on ainult starman / stv ja neis võrkudes pole digis midagi väga vaadta, sest vaba kanal on ainult etv, stv digivabadust ei teagi. starmani boksid on KÕIK seostatavad st. vaatmiseks on vajalik kaart ning lepingu lüppedes tuleb kliendil boks teenusepakkujale tagasi anda. KUI digiboks on kellelgi käes ja ta seda müüb, on 99% seadmetest võlaga ja sulle seda lepingu alla ei panda ning see pilti näitama ei hakka.
dvb-t ga on lihtsam: levira saadab viite vaba kanalit, mille vaatamiseks pole vaatajakaarti vaja.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rax.
HV kasutaja
Rax.

liitunud: 09.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2018 11:02:05 vasta tsitaadiga

kaart ja leping stv-ga olemas. stv-l oli ka võimalus box välja osta.

starmani roheline kaon on seostatav. kui selle ostad, saad tünga.. telekale moodul ei käi? osta suvaline conaxi moodul.

_________________
3D print 200x200x190mm.
Elektroonika remont, sh. SMD, BGA, jm. jootetööd. PS.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DooDleZ*
Kreisi kasutaja
DooDleZ*

liitunud: 28.07.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2018 11:28:40 vasta tsitaadiga

Otsin suvalist digiboksi, millel oleks olemas HDMI väljund.
_________________
"A creative man is motivated by the desire to achieve, not by the desire to beat others."
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2018 12:15:32 vasta tsitaadiga

roheline starmani kaon on seostatav. selle ostad, saad tünga. telekale moodul ei käi? osta suvaline non-pairing moodul
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 01.09.2018 22:44:02 vasta tsitaadiga

Rax. kirjutas:
HDMI väljundiga DVB-C digiboxi on kellelgi üle?
elioni dvb-c on kuskil,
aga ei mäleta , kas sellel oli hdmi

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2018 01:35:17 vasta tsitaadiga

4GB SD või micro-SD kaarte (vähemalt üks koos adapteriga, siis) on kellelgi vedelemas? Ise jagasin ära ja nüüd tahaks ühele RPI'le backup kaardid teha.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2018 01:41:52 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on Tallinnas laenuks anda 1-2 päevaks Corsair HS70 ja/või HyperX Cloud Flight kõrvaklappe?
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2018 12:53:56 vasta tsitaadiga

mõnda seda rõngaga paela, mis mälupulkadega kaasas on..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2018 01:55:07 vasta tsitaadiga

Kellelgi SCART to RCA kaablit on Tallinnas? Tahaks telekamängu mängida. icon_redface.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake »  Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 88, 89, 90 ... 122, 123, 124  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.