Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 525, 526, 527 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2018 19:20:49 vasta tsitaadiga

priitr kirjutas:
Niipalju veel, et tee mis sa teed, aga ära jää tieridesse 1-4 mängima, seal ei õpi sa midagi ja peale frustratsiooni suurt midagi ei saa, isegi xp ja krediiti mitte.


Jah, tankitüübist sõltuv lahinguloogika ja -taktika hakkab "õiget" kuju võtma üldiselt 5. taseme tankide kandis. Enne seda on tulenevalt tankide (madalatest/omapärastest) tehnilistest näitajatest ning mängijate madalast tasemest lahingus tiim nagu puder ja kapsad. Kehvemaid mängijaid jagub loomulikult ka kõrgematesse tasemetesse ning sõltuvalt päevast ja kellaajast võib neid igal tasemel ülekaalus olla, aga alates 4.-5. tasemest sõidetakse tankidega juba pigem loogilistesse kohtadesse, kus masina eeliseid teoreetiliselt ära saab kasutada.

Esimene soovitus: õpi selgeks nähtavusmehaanika (spotting) - nähtamatu tank on elus tank.

Algajale peaks http://wiki.wargaming.net/en/World_of_Tanks leht väga sobilik olema üldiste printsiipide tundmaõppimisel.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2018 00:47:27 vasta tsitaadiga

No kui nad juba võtavad mehi, kes MMile ei saanud, siis oleks võind ka meie Kostja välja pakkuda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 07.07.2018 01:30:49 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Kas mõni vanem mängija oskab selgitada, mida peaks uus mängija tegema, et maksimaalselt WoT'i nautida? St. mida osta, mida mitte osta, mida teha, mida mitte teha, mida oodata mängust jne.

Ühes striimis kuulsin mõtet, et uue mängijana on suhteliselt lootusetu seis. Siiski kui on soov proovida, siis tasuks osta üks premium tank (millist - ei täpsustatud) ja see ära leveldada.


Streamerid vinguvad kõvasti, sest nad on seda mängu oksendamiseni mänginud. Ning sellest on saanud nende jaoks tüütu töö. Igat asja liiga palju tüütab ära. Loodatakse järjest paremini mängida, samas mingi hetk tulevab ju lagi ette. Lisaks, kui mängida tulemuse peale kogu aeg, siis see võib frustrueeriv olla, kuna mängusessioonides puudub järjepidevus. St. ,et kerged on tekkima loosing streakid ja ka vastupidi. See nagu pokkeris, kuidas toime tulla tilt'iga, ehk sesinduga, kus oled tänu halvale RNG või muudel põhjustel teinud ridamisi halbu mänge. Selliseid streakid üldiselt alustajaid ei frustreeri, samas mõjuvad sellised halvad streakid frustreerivalt kogenud mängijatele, näiteks enamus streameritele. Seetõttu kõlab ka nende suust väga tihedalt väga soolaseid kommentaare mängu kohta - arty shitters, low roll, xvm focus jne. Nii, et tegelikult streamerid pole head nõuandjad selles osas, kas see mäng sobib algajale või mitte.

Sa pead ise järgi proovima. Võta alustuseks vene ja/või jaapani heavi liin ette. Õpi mängumehaanika kohta ja lihtsalt funni, muud nagu ei oskagi hetkel soovitada...Soovtian ise pigem mängida just madalaid tiere rohke või kekmisi. Sest nendes pole veel tase väga kõrge ja endal lihtsam ja funnim mängida. Tier 9-10 võta siis ette kui mingi 6-7k mänge all ja enam-vähem tead mida teed! Sest tier 10's kogu aeg nuhelda saada rohkem kogenud mängijate poolt pole kuigi fun imo. pealegi kõrgemates tierides mängu meta teistsugune...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 07.07.2018 01:35:07 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Kas mõni vanem mängija oskab selgitada, mida peaks uus mängija tegema, et maksimaalselt WoT'i nautida? St. mida osta, mida mitte osta, mida teha, mida mitte teha, mida oodata mängust jne.

Ühes striimis kuulsin mõtet, et uue mängijana on suhteliselt lootusetu seis. Siiski kui on soov proovida, siis tasuks osta üks premium tank (millist - ei täpsustatud) ja see ära leveldada.


Veidi hiline vastus, lühike ka, aga midagi ikka:

1. Mitte kunagi varem WoT'i ajaloos pole olnud nii lihtne algajal nullist alustada kui praegu.
2. Kuidas WoT'i maksimaalselt nautida?

No siin sõltub vist palju sellest, mida sa seda tüüpi mängudes naudid. Mina algajana nautisin kõigepealt sõbraga koos mängimist. Siis juba tekkis selline võistlusmoment, et kumb parem on. See jälle ajas netti lugema ja otsima, et kuidas siis väga head mängijad mängivad. Sai kõvasti youtube videosid vaadatud, striime sel ajal ei olnudki. No lõpuks nautisin seda õppeprotsessi - loed/näed uut nippi või positsiooni kaardil, proovid ise ka - ja krt töötabki! See oli päris mõnus tunne. Kui mõne tanki pennimine raskusi valmistab, siis tanks.gg saidil 3D mudel lahti ja vaatad järele, kust läbi saab. See suht oluline algajale.

Mingid lollikindlad soovitused ka: a) võta premium konto, kasvõi 7-päevane alustuseks b) alusta kohe Campaigni missioonide täitmist, sealt tuleb kõvasti creditseid ja kraami c) osta nn Booster packe, mis annavad +100% tanki expi ja crew expi 2 tunniks. Nende abil peaks suht käbedalt Tier 5 kanti välja saama.

3. Ära osta endale esimese asjana kõrge tieri prem tanki. Sa ei oska veel sellega mängida, lased enda statsid põhja ja oled tiimile koormaks. Kui üldse, võta mõni tier 6 masin. Cromwell B, Rudy, Type 64 on vast parimad.
4. Mida mängust oodata? No algajana sul ei tohiks väga kõrged ootused olla. Hakkad palju surema. Võta esimeseks eesmärgiks teha sama palju dämmi kui su enda tankil elupunkte on ja mitte surra esimese mõne minutiga. Siis proovi jõuda sinna, kus teed mängus 5 pennivat lasku. Siis 7. Lõpuks 10. No 10 penniva lasuga per game sa oled juba vähemalt uunikum enamikus tankides icon_smile.gif

5. Vaata et sul oleks meeskonna oskused ja lisavarustus korrektsed. Siin samas teemas on olnud mehi kelle tulemused on ~20x paranenud (WN8 75 pealt WN8 1400+ peale) peale seda, kui oskaja käis üle need. Eelpool lingitud juhendist leiab abi. Kasuta õiget laskemoona.

6.HE moon olgu erand, mitte reegel.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 07.07.2018 11:22:15 vasta tsitaadiga

Ära kuluta ühtegi senti sellele mängule. Vähemalt tier 8 saad mängida ilma rahata, võtab küll aega, aga boostereid jagatakse kahte lehte. 50% krediidi booster ongi sama mis premium konto. Lõppeks sul pole nagunii mingit shanšši saada heaks mängijaks, milleks siis raha nii vanasse mängu toppida? Mäng on selgemast selgem pay2win ehk siis raha kulutamine tekitab suuremat rahulolu ja annab tugeva eelise nende eest kes mängivad ilma rahata. See on raha kulutamise mõttes juba hasartmängu kuuluv mäng. Tahad hakata järgmiseks lüpsilehmaks?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 07.07.2018 12:03:23 vasta tsitaadiga

karumaru kirjutas:
Lõppeks sul pole nagunii mingit shanšši saada heaks mängijaks, milleks siis raha nii vanasse mängu toppida?


Mis jutt see nüüd on? Mille alusel sa sellist asja üldse väita saad? Kõik sõltub tahtmisest ja sellest, kuidas nupp nokib. Minu arust on korduvalt tõestatud, et kogenud mängija käe all võib praktiliselt igast algajast korraliku mängija teha.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 07.07.2018 12:23:39 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Aga kui mul Buffon juba on? Saan teise lisaks ja panen mõlemad samasse tanki? icon_lol.gif


Teise saad lisaks jah. Kui mu mälu ei peta, siis oli ainult Commander positsioon valitav - seega yhte tanki ei saa pista. Rahvust saab muuta.

_________________
WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 07.07.2018 12:37:00 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
karumaru kirjutas:
Lõppeks sul pole nagunii mingit shanšši saada heaks mängijaks, milleks siis raha nii vanasse mängu toppida?


Mis jutt see nüüd on? Mille alusel sa sellist asja üldse väita saad? Kõik sõltub tahtmisest ja sellest, kuidas nupp nokib. Minu arust on korduvalt tõestatud, et kogenud mängija käe all võib praktiliselt igast algajast korraliku mängija teha.


Ära hakka pihta jälle. Miks peab üldse olema hea mängija? Miks ei võiks olla tavaline mängija või miks üldse toota pidevalt seda stressi teistele, sa pead ikka arenema ja maru hea olema.
Kõik ei pea end ära nikastama nagu sina end nikastasid thumbs_up.gif Elu on näidanud, kerge on osta kasvõi kuuajaline premm ja just siis on kõige vähem aega mängimiseks.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2018 13:23:32 vasta tsitaadiga

Miks vihata seda, kui inimene soovib mängida mängu paremini kui mitmed teised? Ega see tükki küljest ju ei võta ja kui endal nii ei õnnestu siis ei pea kohe kisama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 07.07.2018 14:23:01 vasta tsitaadiga

Imo tuleks mängu kõige pealt nautida. See võiks eesmärk number üks olla, muidu nagu pole mõtet mängida. Arengu aspekt tekib naguni kogemusega. Huvi väga heaks mängijas saada tekib või teki vastalt sellele kes sa natuuris oled. Kui oled tohutult võistlushimuline, siis paratamatult tekib see aspekt, et hakkad lisas uurima kuidas enda arengukõverat kiireandada. Sellest võib ka saada mängusisene nauding ja motivatsioon. See ju juba inimloomuses püüa olla kuidagi teisest parem ja kuidagi ära tea vms. Sellel pol midagi halba. Samas mingi hetk võb tekkida see hetk, et enam ei arene ja tekib lagi. Siis kogu arengule üles ehitatud mängukogemus võib hakata mängu enda naudingut tugevalt piirama. Mu arust peas arengu ja mängu naudingu osas asuma mingi balanss.

See mäng on pigem pay2progres, mitte nii väga pay2win. Kas progress crew treenimisel, kreda kogumisel ja tankipuude arendamisel annab ka eelise sel hetkel kui oled lahingus. Minu hinnangul tier VIII-X's küll, kuna kullaspämm annab ikka üsna omajagu juurde. Ja ilma premm kontota on seda raske finatseerida. Aga kui me räägime kuni tier 7 tankides, siis seal pigem suurt vahet pole, naguni tankidel mille vastu lähed suurt armorit pole. Eks ikka tier 7'ga minnes vastu tier 9'sa tanke läheb ilma kullata raskeks. Seepärast soovitasingi jaapani heavy'sid, mingeid teadisi pole eriliselt vaja, lihtsalt uha HE'd ja sa teed üsna korralike mänge, lisaks algajale üsna funn aegajalt tanke oneshottida icon_smile.gif

Ning kui rääkida tankipuudest progresseeumisest, sisi võta chillilt. Mängi ja naudi mingit tanki tükk aega, õpi selle tanki eripära, tugevusi ja nõrkusi. Ei pea premm kontot minu hinnangul kohe omama, mängi paar kilo mänge ja sisi vaata, kas tahad hakaat kiiremini progresseeruma või mitte. pea seda meeles, et kullaspämm ei tee suht parimat mängijat, seda mängu õppides suudad ka ilma kullaspämmita üsna hästi hakkama saada..
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 08.07.2018 15:53:16 vasta tsitaadiga

karumaru, sinu jaoks tehtud mäng: https://bt13.itch.io/wg-sim
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2018 15:58:20 vasta tsitaadiga

Ma soovitaks algajale midagi mobiilsemat kui paksud jaapani poisid - aitab paremini kaarte selgeks õppida. Eriti avatud kaartidel on oluline teada kõikvõimalikke positsioone, kust tina võid saada. Aeglase tankiga näed ainult ühest perspektiivist kogu asja. Palju kasulikum on, kui saad end panna nii rünnatava kui ka ründaja positsiooni. Nii on hiljem võimalik igasugu vales kohas rumalaid ukerdamisi vältida.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 08.07.2018 17:53:43 vasta tsitaadiga

fellanor kirjutas:
Ma soovitaks algajale midagi mobiilsemat kui paksud jaapani poisid - aitab paremini kaarte selgeks õppida. Eriti avatud kaartidel on oluline teada kõikvõimalikke positsioone, kust tina võid saada. Aeglase tankiga näed ainult ühest perspektiivist kogu asja. Palju kasulikum on, kui saad end panna nii rünnatava kui ka ründaja positsiooni. Nii on hiljem võimalik igasugu vales kohas rumalaid ukerdamisi vältida.

Samas on kiire tankiga tõenäosus suurem end lolli kohta sõita ja kiirelt surma saada. Seetõttu soovitataksegi just aeglasemaid masinaid kuna nendega jõuab enamasti kauem elus püsida ja seeläbi ka rohkem asju näha. Kaarte saad ka treeningruumis avastada.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2018 01:31:44 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
fellanor kirjutas:
Ma soovitaks algajale midagi mobiilsemat kui paksud jaapani poisid - aitab paremini kaarte selgeks õppida. Eriti avatud kaartidel on oluline teada kõikvõimalikke positsioone, kust tina võid saada. Aeglase tankiga näed ainult ühest perspektiivist kogu asja. Palju kasulikum on, kui saad end panna nii rünnatava kui ka ründaja positsiooni. Nii on hiljem võimalik igasugu vales kohas rumalaid ukerdamisi vältida.

Samas on kiire tankiga tõenäosus suurem end lolli kohta sõita ja kiirelt surma saada. Seetõttu soovitataksegi just aeglasemaid masinaid kuna nendega jõuab enamasti kauem elus püsida ja seeläbi ka rohkem asju näha. Kaarte saad ka treeningruumis avastada.


Olen kõrvalt vaadanud, kuidas minu nüüdsks 9a poeg ja sõbra sama vana poeg tanki mängivad/õpivad. Loomulikult ei ole nad ei ole väga vilunud arvutimängurid, nii et vähemalt 20% sooritusest jääb vahendite käsitsuse taha. Nad on üsna erineva temperamendiga - üks võtab rohkem riske - aga platsil on mõlema jaoks oluline ellu jääda. St rumalusi teevad mõlemad, üks üleliigsest entusiasmist, teine liigsest tagasihoidlikkusest ()kui liialdada.

Näen, kuidas nad WoTi mõttes keskmiste tomatitena (wn8 ca 500) üritavad võtta turvalisi positsioone, saades aeg-ajalt kõrvetada jne. Sõidavad teada-tuntud positsioonile, kus kogemuse järgi persest ei saa, aga tomati teadmised positsioonidest, mängumehaanikast, kaartidest, nähtavusest jms on väga piiratud. Et taseme mõttes tomatist edasi saada, pead õppima tunnetama eelmainitud tegureid (ja muidki, eksole). End ühe (ja mängu õppimise mõttes nõudliku) liiniga sidumine ei ole kindlasti minu arvates mõistlik.

Kusjuures ma algul arvasin sama, et las laps sõidab jaapani pakse - mis võiks valesti minna. Aga. Esiteks pead iga paugu vahel oskama pool minutit hoiduda teiste mürskude eest. See on lihtne osa. Ja siis mine nurga tagant välja ning tee haubitsaga kindel lask kannikate vahele ilma ise sisse võtmata.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 09.07.2018 11:44:18 vasta tsitaadiga

fellanor kirjutas:
Valvejoodik kirjutas:
fellanor kirjutas:
Ma soovitaks algajale midagi mobiilsemat kui paksud jaapani poisid - aitab paremini kaarte selgeks õppida. Eriti avatud kaartidel on oluline teada kõikvõimalikke positsioone, kust tina võid saada. Aeglase tankiga näed ainult ühest perspektiivist kogu asja. Palju kasulikum on, kui saad end panna nii rünnatava kui ka ründaja positsiooni. Nii on hiljem võimalik igasugu vales kohas rumalaid ukerdamisi vältida.

Samas on kiire tankiga tõenäosus suurem end lolli kohta sõita ja kiirelt surma saada. Seetõttu soovitataksegi just aeglasemaid masinaid kuna nendega jõuab enamasti kauem elus püsida ja seeläbi ka rohkem asju näha. Kaarte saad ka treeningruumis avastada.


Olen kõrvalt vaadanud, kuidas minu nüüdsks 9a poeg ja sõbra sama vana poeg tanki mängivad/õpivad. Loomulikult ei ole nad ei ole väga vilunud arvutimängurid, nii et vähemalt 20% sooritusest jääb vahendite käsitsuse taha. Nad on üsna erineva temperamendiga - üks võtab rohkem riske - aga platsil on mõlema jaoks oluline ellu jääda. St rumalusi teevad mõlemad, üks üleliigsest entusiasmist, teine liigsest tagasihoidlikkusest ()kui liialdada.

Näen, kuidas nad WoTi mõttes keskmiste tomatitena (wn8 ca 500) üritavad võtta turvalisi positsioone, saades aeg-ajalt kõrvetada jne. Sõidavad teada-tuntud positsioonile, kus kogemuse järgi persest ei saa, aga tomati teadmised positsioonidest, mängumehaanikast, kaartidest, nähtavusest jms on väga piiratud. Et taseme mõttes tomatist edasi saada, pead õppima tunnetama eelmainitud tegureid (ja muidki, eksole). End ühe (ja mängu õppimise mõttes nõudliku) liiniga sidumine ei ole kindlasti minu arvates mõistlik.

Kusjuures ma algul arvasin sama, et las laps sõidab jaapani pakse - mis võiks valesti minna. Aga. Esiteks pead iga paugu vahel oskama pool minutit hoiduda teiste mürskude eest. See on lihtne osa. Ja siis mine nurga tagant välja ning tee haubitsaga kindel lask kannikate vahele ilma ise sisse võtmata.


Mida ise märganud on see, et ikkagi tomatid teevad statistiliselt parimaid mänge heavy tankidel. Lihtsalt satub selline MM, et vastasel väga raske trade'ida hästi enda jaoks. Light'id kõige raskemini mängitavad tankid ja väga harva, et näed, et mõni vähekgenud mängija teeb midagi hästi sellega. Medikatel kipub sama moodi olema. Üks võimaus tõesti mängida TD'ga. Hea pen tava ammoga annab free2play mängijale hea dämmi potentsiaali jne. samas TD väga passiivne gameplay, mis tähendab, et learning curve peitub ainult õigete kämp positsioonide õppimisell. Paljudele ehk isegi sobib see stiil. Näiteks mängide rootsi TD'sid...

Nõus, et jaapani heavyd pole päris imerelv. Samas see annab uuele mängijale selle eelise, et ta ei pea mõtlema kuhu ta täpselt sihtima peaks ja mida ta üldse pennida suudab. Sest erineva armor'iga tanke palju mängus. Võtab aega enne kui selgeks saad kuhu penida neid. Ning jaapni heavyd enda tieris trade'ivad hästi. Küsimus muidugi kui kiiresit mängija saab aru üldse, et mängus on mingi tieride süsteem ja sellest, et sa võid sattuda +2 MM'i, kus sinust lastakse läbi nagu sul polekski armorit.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 09.07.2018 19:31:40 vasta tsitaadiga

alyster kirjutas:
Miks vihata seda, kui inimene soovib mängida mängu paremini kui mitmed teised? Ega see tükki küljest ju ei võta ja kui endal nii ei õnnestu siis ei pea kohe kisama.


Mis asi on parem? 45% WR 50% peale, sealt 55%, sealt 60%, sealt 65%, sealt 70%?
Sa oled ikka tilk meres. Mida sa siit mängust vastu saad peale ericuks muutumise? Mitte midagi. Mäng annab sulle vastu ainult piksleid, suvalist interneti väärtust.
See on nagu see anekdoot: vanaema surres pärandas tütrele 50 miljonit, ainult facebooki farmi mängus.

Iga inimene ikka mõistab oma võimeid ja ei ole mõtet raisata oma elu oma sõbrast paremaks olemisele arvutimängus. Sellised inimesed on mingi madala enesehinnanguga.
Ei ole mõtet tappa oma elu ega aega arvutimängudele, eriti veel maksta puhtale pay2win mängule raha peale. Nii palju võiks ometi ühtemeelt olla. Wotis võidad ainult siis kui maksad raha, tulistad kulda.

Üldiselt on 15-21 aastaste noorte klikkimise võime väga kõrge ja peale seda hakkab kõigil langema. Kas on siis mõtet tõmmelda 22 aastase Dakiga võistu kui oled temast näiteks 2x vanem? See poiske alles oli imik kui sina sama vana kui tema täna.
Palju neid klanne wotis oligi, kümneid tuhandeid. Keskmine WR on kõigil 45-50 vahel ja need kõik madistavad omavahel ja ei tee sellest suurt numbrit. Mingit vahet pole kui sa oma 45% WR mängid 48% peale. Tõused õhku?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dollarstar
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2015




sõnum 09.07.2018 20:02:34 vasta tsitaadiga

Minu soovitus algajale on mängida raskeetanki liine nagu vene IS või hiina IS-2 (algul veidi kannatad kuna pead mängima keskmisi tanke nendega jõuad kaartidel ringi vaadataja kaugelt lasta jne) rasketankid on eest üsna tugevad vahel ka külgedelt lisaks hea kahuriga millega saad nõrgemaid karistada sealt edasi otsustad vastutulnud tankide põhjal mis tüüpi ja millised tankid sulle meedlida võiks.Kui tunned,et jääd hätta siis youtube videod näitavad kuidas vastavat tanki käsitleda ja maksimaalselt ära kasutada harjutad teed järgi samas naudid mängu ja olemas thumbs_up.gif mida paremaks muutud seda vägevamad lahingud tulevad !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 09.07.2018 20:03:47 vasta tsitaadiga

karumaru kirjutas:
alyster kirjutas:
Miks vihata seda, kui inimene soovib mängida mängu paremini kui mitmed teised? Ega see tükki küljest ju ei võta ja kui endal nii ei õnnestu siis ei pea kohe kisama.


Mis asi on parem? 45% WR 50% peale, sealt 55%, sealt 60%, sealt 65%, sealt 70%?
Sa oled ikka tilk meres. Mida sa siit mängust vastu saad peale ericuks muutumise? Mitte midagi. Mäng annab sulle vastu ainult piksleid, suvalist interneti väärtust.
See on nagu see anekdoot: vanaema surres pärandas tütrele 50 miljonit, ainult facebooki farmi mängus.

Iga inimene ikka mõistab oma võimeid ja ei ole mõtet raisata oma elu oma sõbrast paremaks olemisele arvutimängus. Sellised inimesed on mingi madala enesehinnanguga.
Ei ole mõtet tappa oma elu ega aega arvutimängudele, eriti veel maksta puhtale pay2win mängule raha peale. Nii palju võiks ometi ühtemeelt olla. Wotis võidad ainult siis kui maksad raha, tulistad kulda.

Üldiselt on 15-21 aastaste noorte klikkimise võime väga kõrge ja peale seda hakkab kõigil langema. Kas on siis mõtet tõmmelda 22 aastase Dakiga võistu kui oled temast näiteks 2x vanem? See poiske alles oli imik kui sina sama vana kui tema täna.
Palju neid klanne wotis oligi, kümneid tuhandeid. Keskmine WR on kõigil 45-50 vahel ja need kõik madistavad omavahel ja ei tee sellest suurt numbrit. Mingit vahet pole kui sa oma 45% WR mängid 48% peale. Tõused õhku?



Keegi pole käskinud Timbergil superuunikumiks saada. Juhendati kuidas saada paremaks....
Karumaru võta pisut vähem hinge millele teised oma raha ja ega kulutavad. Kõigil on õigus oma arvamusele - ja usu, sinu arvamus on meile juba selgeks saanud. Pole vaja igat postitust oma mätta otsast kraaksudes maha teha.
Enesehinnangu koha pealt tasuks ehk korraks peeglisse vaadata - sa äkki nende samade madala ennesehinnangutega uunikumidega ühes pajas - aga väljendad seda lihtsalt teisel viisil..., mitte mängus vaid foorumis otse välja öeldes "lollusi" kirjutades.


Ühe toon kohe välja: "Mida sa siit mängust vastu saad peale ericuks muutumise?". Loe nüüd uuesti - kas see on täiskasvanulik väite esitamine koos seda toetavat faktidega?

_________________
WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 09.07.2018 22:19:31 vasta tsitaadiga

Kurat666 kirjutas:
karumaru kirjutas:
alyster kirjutas:
Miks vihata seda, kui inimene soovib mängida mängu paremini kui mitmed teised? Ega see tükki küljest ju ei võta ja kui endal nii ei õnnestu siis ei pea kohe kisama.


Mis asi on parem? 45% WR 50% peale, sealt 55%, sealt 60%, sealt 65%, sealt 70%?
Sa oled ikka tilk meres. Mida sa siit mängust vastu saad peale ericuks muutumise? Mitte midagi. Mäng annab sulle vastu ainult piksleid, suvalist interneti väärtust.
See on nagu see anekdoot: vanaema surres pärandas tütrele 50 miljonit, ainult facebooki farmi mängus.

Iga inimene ikka mõistab oma võimeid ja ei ole mõtet raisata oma elu oma sõbrast paremaks olemisele arvutimängus. Sellised inimesed on mingi madala enesehinnanguga.
Ei ole mõtet tappa oma elu ega aega arvutimängudele, eriti veel maksta puhtale pay2win mängule raha peale. Nii palju võiks ometi ühtemeelt olla. Wotis võidad ainult siis kui maksad raha, tulistad kulda.

Üldiselt on 15-21 aastaste noorte klikkimise võime väga kõrge ja peale seda hakkab kõigil langema. Kas on siis mõtet tõmmelda 22 aastase Dakiga võistu kui oled temast näiteks 2x vanem? See poiske alles oli imik kui sina sama vana kui tema täna.
Palju neid klanne wotis oligi, kümneid tuhandeid. Keskmine WR on kõigil 45-50 vahel ja need kõik madistavad omavahel ja ei tee sellest suurt numbrit. Mingit vahet pole kui sa oma 45% WR mängid 48% peale. Tõused õhku?



Keegi pole käskinud Timbergil superuunikumiks saada. Juhendati kuidas saada paremaks....
Karumaru võta pisut vähem hinge millele teised oma raha ja ega kulutavad. Kõigil on õigus oma arvamusele - ja usu, sinu arvamus on meile juba selgeks saanud. Pole vaja igat postitust oma mätta otsast kraaksudes maha teha.
Enesehinnangu koha pealt tasuks ehk korraks peeglisse vaadata - sa äkki nende samade madala ennesehinnangutega uunikumidega ühes pajas - aga väljendad seda lihtsalt teisel viisil..., mitte mängus vaid foorumis otse välja öeldes "lollusi" kirjutades.


Ühe toon kohe välja: "Mida sa siit mängust vastu saad peale ericuks muutumise?". Loe nüüd uuesti - kas see on täiskasvanulik väite esitamine koos seda toetavat faktidega?


Peale mimimimimi ei tulnud ju ka sinult mingit vastust. Räägi siis mida annab see paremaks mängijaks olemine siin mängus. Räägi midagi ausat, oma hingest. Kas sa siis oled super unikumiks saanud ja miks sa pole saanud kui see nii lihtne on? Võta aga kätte ja kuku aga harjutama või miks sa isegi minust palju halvem mängija oled?
Ega pole ikka lihtne ja ikka ma pole vastust saanud mida see annab? Okei striimid end, teed oma oskused rahaks, aga kui isegi need über fame vennad ei suuda striimis endale rohkem vaatajaid saada kui 30nd...
Aga kui ei striimi? Maksad peale... Sa parem vaata ise peeglisse, oled ju kõva sõnavõtja HVs ometi palju sul seda mänguosavust siis oligi? Miks sa siis ometi ei käi ericu jälgedes? miks sul pole WR juba 75%?????
Nüüd tuleb sada vabandust....blaaa blaaaaaa

Miks suruda inimestele peale kuidas saada heaks mängijaks? See on võimatu ja selles pole ka mingit pointi pay2win mängus.

wot on puhas raha mäng, sest kõik t10 mängijad lasevad sinu vastu kulda. Pane oma tankile peale tavamoon ja räägi uuesti kui palju sa mängus ära tegid!!!!!!!
Puhas raha mäng. Kui sa premiumit ei maksa, siis saab sinu krediit väga ruttu otsa. Jube mõelda kui mõni inimene suudab sellises raha mängus tunda uhkust oma saavutuste üle.

kui sa premmi ei lase, siis sinu t10 tankide WR on alla 50%, veame kihla
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 09.07.2018 23:48:04 vasta tsitaadiga

Ärge toitke trolli.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 10.07.2018 00:42:24 vasta tsitaadiga

Natuke ikka toidan icon_razz1.gif

Peale mimimimimi ei tulnud ju ka sinult mingit vastust. Räägi siis mida annab see paremaks mängijaks olemine siin mängus. Räägi midagi ausat, oma hingest. Kas sa siis oled super unikumiks saanud ja miks sa pole saanud kui see nii lihtne on? Võta aga kätte ja kuku aga harjutama või miks sa isegi minust palju halvem mängija oled?

Kuskohas ma väidan, et tahan/suudan superunikumiks saada? Miks peaksin sinust paremaks tahtma saada? Mängin nagu hetkel torust tuleb. Ja tuleb piisavalt, et üle keskmise taseme olla - mis tähendab, et võidan rohkem kui kaotan. Kui sa suudaks oma küsimuse kuidagi arusaadavalt esitada, siis ehk saaksid ka piisava vastuse

Ega pole ikka lihtne ja ikka ma pole vastust saanud mida see annab? Okei striimid end, teed oma oskused rahaks, aga kui isegi need über fame vennad ei suuda striimis endale rohkem vaatajaid saada kui 30nd...
Aga kui ei striimi? Maksad peale... Sa parem vaata ise peeglisse, oled ju kõva sõnavõtja HVs ometi palju sul seda mänguosavust siis oligi? Miks sa siis ometi ei käi ericu jälgedes? miks sul pole WR juba 75%?????
Nüüd tuleb sada vabandust....blaaa blaaaaaa

Et kui mul mänguosavust pole, siis ei tohigi sõna võtta? Sulle ei jõua ikka kuidagi kohale, et kõik ei taha Ericu jälgedes käia. Miks peaks mängides raha teenima? Sa teiste mängudega teenid?

Miks suruda inimestele peale kuidas saada heaks mängijaks? See on võimatu ja selles pole ka mingit pointi pay2win mängus.

Kuidas sa ise siis heaks mängijaks said kui see võimatu on? Kuidas erick sai? Mis point sind selleni viis?


wot on puhas raha mäng, sest kõik t10 mängijad lasevad sinu vastu kulda. Pane oma tankile peale tavamoon ja räägi uuesti kui palju sa mängus ära tegid!!!!!!!
Puhas raha mäng. Kui sa premiumit ei maksa, siis saab sinu krediit väga ruttu otsa. Jube mõelda kui mõni inimene suudab sellises raha mängus tunda uhkust oma saavutuste üle.

kui sa premmi ei lase, siis sinu t10 tankide WR on alla 50%, veame kihla

Kas ma uhkustan kusagil? Pigem teed seda ise. Või ei?

_________________
WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2018 00:47:20 vasta tsitaadiga

karumaru, ajab ju õiget juttu. Sarnaselt sellele, mida erick krüptospekulantide teemas päevast päeva tootis. icon_smile.gif
Et see tankimäng on üks õudne egotripp ning rahamatmise koht.

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2018 02:34:23 vasta tsitaadiga

karumaru kirjutas:
Üldiselt on 15-21 aastaste noorte klikkimise võime väga kõrge ja peale seda hakkab kõigil langema. Kas on siis mõtet tõmmelda 22 aastase Dakiga võistu kui oled temast näiteks 2x vanem? See poiske alles oli imik kui sina sama vana kui tema täna.


Selles mängu võlu ongi, et sellised asjad pole olulised.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 12.07.2018 11:55:20 vasta tsitaadiga

karumaru kirjutas:
wot on puhas raha mäng, sest kõik t10 mängijad lasevad sinu vastu kulda. Pane oma tankile peale tavamoon ja räägi uuesti kui palju sa mängus ära tegid!!!!!!!
Puhas raha mäng. Kui sa premiumit ei maksa, siis saab sinu krediit väga ruttu otsa. Jube mõelda kui mõni inimene suudab sellises raha mängus tunda uhkust oma saavutuste üle.


Võta rohud sisse. Superuunikum mängib su iga kell üle, ükskõik mis moona peale te kokku lepite.


Link
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 12.07.2018 17:53:58 vasta tsitaadiga

Üks teemakohane tsitaat WoT-i ametlikust foorumist: "p2w means paying to get an advantage - you still need brains to be able to use that advatage..."
_________________
WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 12.07.2018 18:59:36 vasta tsitaadiga

Kui nüüd analüüsida ja läheneda pisut loogiliselt mõistele "pay to win". Mida see reaalselt võiks tähendada!?
Võtame näiteks mõne mängija kes mängib enamus mänge soolos ja suures osas tier 10 tankidega ja kes spämmib kulda nii palju kui kulub. Siis selleks suurepäraseks näiteks on Decha: https://en.wot-life.com/eu/player/Decha-501426166/
Tema overrall wr on 65%, samas kui ta selle kontoga aktiivselt mängis, siis jooksev wr oli sinna 67-68% kanti. Juhtumisi on tegemist ka EU serveri ühe parima mängijaga. Seda tunnistavad enamus wot'i kommuunist üsna ühest suust.
Nüüd kui võtta arvesse need faktid, et selline mängija suudab soolos tieri 10's pay to win'iks mängida 67-68%. Siis huvitav, mis oleks pay to win tulemus wn8 500-1200 kanti mängija jaoks!? Just, food for thought...

Enda arvamus on see, et maksimaalselt saaks need mängijad 1-2% enda winrate'ile juurde. Mis teeks ehk nende soolo tier 10 wr'iks 45-50% max. olenvalt tankist..Nii, et võib-olla siis pay to get +1-2% to winrate oleks täpsem!? Samas tuleb öelda, et mida paremini sa siiski mängid, seda suurem on efekt ka kulla laskmisel. Anda full noobile, full goldis tank + kõik muu juurde kuuluv, siis outcome mängu lõpus on üsna sama...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2018 19:08:27 vasta tsitaadiga

Rääkimata selles, et mõnes olukorras võib kulla laskmine olla negatiivse efektiga (olenevalt moonatüübist, distantsist, nurgast jne).
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2018 15:25:19 vasta tsitaadiga

Kõrvaltvaatajana tundub, et WoT on siiski ehe näide pay-to-win (eks fännid võivad seda oma südametunnistuse leevendamiseks kutsuda ka pay-to-progress'iks) maksemudelist.

Olemas raha eest ostetav laskemoon, mis on parem thumbs_up.gif
Olemas raha eest ostetavad tankid, mis on paremad thumbs_up.gif

Samas ega sel ju vahet pole, kas on pay-to-win või ei ole. Mäng on hea (ise eelistaksin, kui saaks köhida välja täismängu eest raha ja mikrotehinguid poleks).
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 13.07.2018 16:44:48 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Kõrvaltvaatajana tundub, et WoT on siiski ehe näide pay-to-win (eks fännid võivad seda oma südametunnistuse leevendamiseks kutsuda ka pay-to-progress'iks) maksemudelist.

Olemas raha eest ostetav laskemoon, mis on parem thumbs_up.gif
Olemas raha eest ostetavad tankid, mis on paremad thumbs_up.gif

Samas ega sel ju vahet pole, kas on pay-to-win või ei ole. Mäng on hea (ise eelistaksin, kui saaks köhida välja täismängu eest raha ja mikrotehinguid poleks).


Seda sama moona saad ka mängusisese raha eest. Ma pole oma 30k mängu jooksul kordagi kulda (päris raha) moonale kulutanud.
Teise punkti osas on sul kahjuks õigus. Aga kannata tier 9 tankideni ära - siis peksad neid kuidas ise tahad icon_cool.gif Samas tundub, et praegu on probleemsem MM kui need OP-d premmid. Frontline mode sai väga positiivset vastukaja, ehkki need samad OP tankid on üsna kunnid seal.
Kui mikrotehinguid poleks, mis siis sunniks arendajat tegutsema? Uute pealevool vaevalt seda toidaks.

_________________
WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2018 17:48:10 vasta tsitaadiga

"OP premmid" on ennekõike head kindlates mängu reziimides - Frontline/Team Battles/Global Map ehk kus (enamasti)kaart ja ka vastaste võimalik line-up on teada.

2 väga head "premmi" on IMHO M41 90 GF ja Skorpion G - mõlemaga on võimalik ka tX lahingus vähemalt midagigi teha.
Võibolla ka Type 64 võiks siia listi lisada.
Obj 252U/Defender lastakse praeguse "kullasaju" juures tX kiiresti ribadeks.

Üldse see "kullasadu" on kohati suht häiriv - üritan juba mitu kuud teha HT mingit missiooni mis nõuab soomuse kasutamist. No keera sa soomust millel ja kuidas tahad, ikka saad kas kulda sisse või siis sind ei lastagi kuna teatakse et läbi nagunii ei lähe. icon_rolleyes.gif
Madalas tieris ka seda ära ei tee kuna mingi 3 või 4k on vaja ise ka dmg lisaks teha.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ece3n
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2018 18:45:21 vasta tsitaadiga

thomak28 kirjutas:
Kui nüüd analüüsida ja läheneda pisut loogiliselt mõistele "pay to win". Mida see reaalselt võiks tähendada!?
Võtame näiteks mõne mängija kes mängib enamus mänge soolos ja suures osas tier 10 tankidega ja kes spämmib kulda nii palju kui kulub. Siis selleks suurepäraseks näiteks on Decha: https://en.wot-life.com/eu/player/Decha-501426166/
Tema overrall wr on 65%, samas kui ta selle kontoga aktiivselt mängis, siis jooksev wr oli sinna 67-68% kanti. Juhtumisi on tegemist ka EU serveri ühe parima mängijaga. Seda tunnistavad enamus wot'i kommuunist üsna ühest suust.
Nüüd kui võtta arvesse need faktid, et selline mängija suudab soolos tieri 10's pay to win'iks mängida 67-68%. Siis huvitav, mis oleks pay to win tulemus wn8 500-1200 kanti mängija jaoks!? Just, food for thought...

Enda arvamus on see, et maksimaalselt saaks need mängijad 1-2% enda winrate'ile juurde. Mis teeks ehk nende soolo tier 10 wr'iks 45-50% max. olenvalt tankist..Nii, et võib-olla siis pay to get +1-2% to winrate oleks täpsem!? Samas tuleb öelda, et mida paremini sa siiski mängid, seda suurem on efekt ka kulla laskmisel. Anda full noobile, full goldis tank + kõik muu juurde kuuluv, siis outcome mängu lõpus on üsna sama...


WoT-i puhul ei peitu "P2W" võidu protsendis.

WoT-is on kaks erinevat "P2W" elementi.

1) preemium tank
2) premium konto

ning mõlemad annavad erinevad eelised, kuid nende korralikuks ärakasutamiseks on vaja ikka ja jälle ajusid (nii mõnigi suudab ka prem tanki ja -kontoga rahaliselt miinusesse mängida). kuigi tõsi on see, et miinus ei ole nii suur ja see on võimalik kiiresti tagasi teha.

ja kahjuks on ka see tõsi, et iga järgnev prem. tank on eelnevatest natuke parem. minu arust aitaks seda vähendada näitaks see, et prem. tankid ei saaks kaasa võtta "kuld" moona. või teine variant oleks see, et "kuld" moona nerfitaks ühte pidi - kas siis võtta penet vähemaks kui tava mürsul, kuid dmg suurem, või siis vast pidi, pene suurem, kuid dmg väiksem. see on jabur, kui "kulla" mõlemad omadused ületavad tava moona oma.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2018 19:39:10 vasta tsitaadiga

ece3n kirjutas:
... variant oleks see, et "kuld" moona nerfitaks ühte pidi - kas siis võtta penet vähemaks kui tava mürsul, kuid dmg suurem, või siis vast pidi, pene suurem, kuid dmg väiksem. see on jabur, kui "kulla" mõlemad omadused ületavad tava moona oma.
Hmm, millisel tankil see täpsemalt nii on?
Enamasti on ikka alfa sama aga pene suurem või siis suur alfa aga olematu pene. Millisel tankil siis mõlemad suuremad kui tavamoonal on? icon_rolleyes.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitr
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 13.07.2018 20:51:21 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
ece3n kirjutas:
... variant oleks see, et "kuld" moona nerfitaks ühte pidi - kas siis võtta penet vähemaks kui tava mürsul, kuid dmg suurem, või siis vast pidi, pene suurem, kuid dmg väiksem. see on jabur, kui "kulla" mõlemad omadused ületavad tava moona oma.
Hmm, millisel tankil see täpsemalt nii on?
Enamasti on ikka alfa sama aga pene suurem või siis suur alfa aga olematu pene. Millisel tankil siis mõlemad suuremad kui tavamoonal on? icon_rolleyes.gif

Sellist ei tule nagu ette, kõige enam sellele p2w definitsioonile vastab vast Type5 Heavy preemiummoon, mis on sama läbistavusega, aga suuremat kahju tegev HE.
Briti 183mm premium HESH vast kah, aga ilma selleta oleksid nii Shitbarn kui Deathstar täiesti mõttetud tankid.
SU100Y peal on kah tavapärasest erinev olukord - 196p/440d tava-AP ja 171p/510d preemium-AP.

_________________
Tšudes ne bõvajet.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2018 21:38:28 vasta tsitaadiga

Väga asjalik arutelu - on mida lugeda, mõtlemisainet, ei solvata ega suunata kedagi ravimeid tarvitama jne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ece3n
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2018 22:22:07 vasta tsitaadiga

tõsi. panin puusalt, fakte kontrollimata, ning läks nii nagu seda tehes tavaliselt ikka läheb - valesti. tõesti sellist prem. moona (hetkel) ei ole kus mõlemad omadused on tavamoonast paremad.

nüüd siis faktid kontrollitud ja sõnastaks selle prem. moona jama ümber. võiks olla nii, et sama palju kui ühte juurde tuleb läheb teist maha. nt. tank millel on tava moonaga dmg 300 ja pene 100mm, siis prem moonaga võiks olla näiteks dmg 250 ja pene 150mm.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2018 23:26:44 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
"OP premmid" on ennekõike head kindlates mängu reziimides - Frontline/Team Battles/Global Map ehk kus (enamasti)kaart ja ka vastaste võimalik line-up on teada.

2 väga head "premmi" on IMHO M41 90 GF ja Skorpion G - mõlemaga on võimalik ka tX lahingus vähemalt midagigi teha.
Võibolla ka Type 64 võiks siia listi lisada.
Obj 252U/Defender lastakse praeguse "kullasaju" juures tX kiiresti ribadeks.


Mure on pigem Defenderis. Selle soomus on sama kui tier10. Jah tier 10 lasevad selle kiirelt pilbasteks, kuid tegu on siiski tier 8 tankiga. Iga teine tier 8 läheks sama kiiresti või kiireminigi. Top tier 3/5/7 layout Defenderi platoon - võitmatu.

GF, Scorp G on head, kuid mitte üle mõistuse. Katised on pigem ELC even 90 ja E25 on camoga. Lefefefefefef samuti.

Kõigele muule on midagi sarnast tava tankide seas. Või siis vähemalt on nendele vasturohtu samas tiirus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minunimi
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2006




sõnum 13.07.2018 23:59:46 vasta tsitaadiga

ece3n kirjutas:
tõsi. panin puusalt, fakte kontrollimata, ning läks nii nagu seda tehes tavaliselt ikka läheb - valesti. tõesti sellist prem. moona (hetkel) ei ole kus mõlemad omadused on tavamoonast paremad.

Täiesti olemas tier 5,6,7 prantslastel, 105mm kahur icon_smile.gif

S35 CA, ARL 44, ARL V39, AMX M4 mle. 45
Manus

Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 15.07.2018 00:22:10 vasta tsitaadiga

ece3n kirjutas:
tõsi. panin puusalt, fakte kontrollimata, ning läks nii nagu seda tehes tavaliselt ikka läheb - valesti. tõesti sellist prem. moona (hetkel) ei ole kus mõlemad omadused on tavamoonast paremad.

nüüd siis faktid kontrollitud ja sõnastaks selle prem. moona jama ümber. võiks olla nii, et sama palju kui ühte juurde tuleb läheb teist maha. nt. tank millel on tava moonaga dmg 300 ja pene 100mm, siis prem moonaga võiks olla näiteks dmg 250 ja pene 150mm.


Ise mõtlen, et WG saaks kuldmoona balanseerides ühe üsna lihtsa muudatusega mängu paremaks. Samal ajal wot'i majandus jääks samaks kulude mõttes.
Ütleme, et nad nerfivad kuldmoona alfat. Siis loogiliselt nad peaks nii palju kui alfat nerfisid protsentuaalselt, tegema ka mürsu hinna sama prossi võrra odavamaks. Nüüd tekib see efekt, et kuldmoona lastakse natuke vähem, kuna tava moon muutub konkurentsivõimelisemaks. Mis tähendab seda, et wot peaks tava mürsu hinna pisut kallimaks tegema, et tekiks ikkagi suurem mõte kuldmoona lasta. Samas sellega mõjutatakse free to play mängijaid omajagu, sest nende jaoks kulud tõuseksid. Ega väga head varianti polegi tegelikult. Usun, et WG selle peale mõelnud, aga pole julgenud väga neid samme teha. Ise mõtlen, et nad võiks kasvõi järg-järgult kuidagi seda proovida ja katsetada...Sest nagu öeldud, praegu väga pole kuldmoonal drawback'e. Samas võiks olla, mäng muutuks kohe omajagu huvitavamaks, ning lisaks mingi dimensiooni ljuurde...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv0308
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2018 10:46:01 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:

Üldse see "kullasadu" on kohati suht häiriv - üritan juba mitu kuud teha HT mingit missiooni mis nõuab soomuse kasutamist. No keera sa soomust millel ja kuidas tahad, ikka saad kas kulda sisse või siis sind ei lastagi kuna teatakse et läbi nagunii ei lähe. icon_rolleyes.gif
Madalas tieris ka seda ära ei tee kuna mingi 3 või 4k on vaja ise ka dmg lisaks teha.


Haha, mul täpselt sama mure icon_smile.gif 2 korda on mingi 300 dmg block puudu jäänud.

ece3n kirjutas:

WoT-is on kaks erinevat "P2W" elementi.
1) preemium tank
2) premium konto

Need on siiski pay-to-progress elemendid ehk mängijad saavad päris raha eest oluliselt protsessi kiirendada. Võid T10 lahingutes "kulda" pritsida nagu heaks arvad kui pärast T4 viitsid krediiti tagasi teha. P2W tähendab seda, et päris raha eest saad osta asju, mida muidu mängus osta ei saaks ning mis annavad sulle eelise. See, kas need mudelid on võrdselt halvad on muidugi omaette teema.

_________________
http://www.youtube.com/z4nn1n
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2018 14:21:47 vasta tsitaadiga

Jätkuks algaja küsimustele...

Kas WoT'i on võimalik nauditavalt mängida nii, et osta ainult üks premium-tank? Kui jah, siis milline tank.

Mulle jubedalt meeldib WoT, aga tõesti käsi ei tõuse, et osta mitmeid premium-tanke, kuldset laskemoona ja premium-mänguaega. Samas kui ühe konkreetse masina ostmine oleks põhjendatud, siis see ei tundu vastumeelse ideena.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2018 16:01:46 vasta tsitaadiga

shishix majandab juba pikemat aega ilma premmita kontoga ja tuleb täitsa välja. Viimati läks küll tal käest ära aga kui tahta siis ikka saab mängida. Ta seal hakkas kohe tegema ridasid kust saab hea raha tegemise tanki, et võid huvi mõttes youtubes vaadata.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2018 16:10:19 vasta tsitaadiga

Timberg, ainult 1 tankiga on veidi keeruline seda mängu nauditavalt mängida. icon_rolleyes.gif

Tier 8 MM on suht karm/haige ja võtab kohati mänguisu ära. Teisalt jälle < Tier 5 on paras loomaaed lahti, lasteaia tase pmst suures osas.

Võta alustuseks äkki tier 6 Type 64 nt? Mobiilne, õpid vähemalt kaardid kiirelt selgeks + ka tier 8-s on sellega võimalik midagigi teha kui kaardiga veab.
Hind pole ka eriti kõrge.

Vene tier 6 T-34-85M võib ka alternatiivina kaaluda, ennekõike võimaldab see tava vene medikatele meeskondi treenida.
Ja vene medikad on pmst parimad selles mängus.
Tankina on see T-34-85M selline nii-ja-naa. Tier 8 vastu jääb kindlalt hätta.

Edaspidi kui kogemusi rohkem võid juba mõelda, et kas tahad mõne Tier 8 ka osta.
Tier 8 kui osta, siis algaja peaks sõitma kindlasti kellegagi platoonis koos kes juhendaks aktiivselt.
Vastasel korral oled sa tiimile lausa kahjulik.

Esialgu pead nagunii hambad ristis sõitma ja mingeid missioone tegema et kiirelt meeskonda arendada.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 16.07.2018 14:03:59 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Jätkuks algaja küsimustele...

Kas WoT'i on võimalik nauditavalt mängida nii, et osta ainult üks premium-tank? Kui jah, siis milline tank.


See ikka niisama lihtne pole. Igal tankil on oma mängustiil ja osad nõuavad rohkem teadmisi mängust kui teised. Lisaks sõltub palju sellest, milline mängustiil sulle endale sobib. Võibolla peaksid kõigepealt selle enda jaoks selgeks tegema, et milline tank sulle kõige paremini istub, ja siis võime koos sulle proovida leida mõnda, mis mängib sellega sarnaselt.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 16.07.2018 15:04:55 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Jätkuks algaja küsimustele...

Kas WoT'i on võimalik nauditavalt mängida nii, et osta ainult üks premium-tank? Kui jah, siis milline tank.

Mulle jubedalt meeldib WoT, aga tõesti käsi ei tõuse, et osta mitmeid premium-tanke, kuldset laskemoona ja premium-mänguaega. Samas kui ühe konkreetse masina ostmine oleks põhjendatud, siis see ei tundu vastumeelse ideena.


T-34-88 või T29 Minuteman icon_razz1.gif

_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2018 15:16:53 vasta tsitaadiga

Timberg, kuni T8 võib üsna vabalt mängida ilma premium tankide ning kontota. Edasi läheb natuke rohkem punnitamiseks, aga tehtav.
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tnis33
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2006




sõnum 16.07.2018 18:58:57 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab mis juhtub Buffoniga kui ma teda ära recrutenud ei ole? Praegu ei ole teda kuhugi sättiga aga ei tea mis temast saab, kui event läbi on.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2018 12:46:39 vasta tsitaadiga

Nii. Paar päeva tagasi sai konto tehtud ja esimesed mängud on seljataga.

Läksin Vene tankide liini. Hetkel olemas järgnevad tankid MS-1 > T-26 > T-46

Päris muhedad esmamuljed on. Mängud on päris erinevad. Parimad tulemused on tulnud siis, kui olen suutnud kuidagi vastaste tagalasse või küljele salaja ilmuda.

Kas keegi oskab soovitada, milliseid tanke oleks mõistlik oma kogusse lisada? Esialgu olen Vene tankide teed läinud, sest kusagilt twitchi WoT streamist mainitu, et Vene tankid on üpris head.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitr
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 17.07.2018 13:19:53 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Nii. Paar päeva tagasi sai konto tehtud ja esimesed mängud on seljataga.

Läksin Vene tankide liini. Hetkel olemas järgnevad tankid MS-1 > T-26 > T-46

Päris muhedad esmamuljed on. Mängud on päris erinevad. Parimad tulemused on tulnud siis, kui olen suutnud kuidagi vastaste tagalasse või küljele salaja ilmuda.

Kas keegi oskab soovitada, milliseid tanke oleks mõistlik oma kogusse lisada? Esialgu olen Vene tankide teed läinud, sest kusagilt twitchi WoT streamist mainitu, et Vene tankid on üpris head.


Soovitaks seal Boot Camp'i ja sellele järgnevad missioonid kindlasti ära teha, saad alguses kohe kuuenda meelega komandöri ja võimaluse endale tier6 tank saada grindimata. Saad sealt hullumajast välja ja normaalse meeskonnaga mängu õppima hakata.

_________________
Tšudes ne bõvajet.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2018 13:28:10 vasta tsitaadiga

priitr kirjutas:
Soovitaks seal Boot Camp'i ja sellele järgnevad missioonid kindlasti ära teha, saad alguses kohe kuuenda meelega komandöri ja võimaluse endale tier6 tank saada grindimata. Saad sealt hullumajast välja ja normaalse meeskonnaga mängu õppima hakata.

Oot-oot. Kust/kuidas see tasuta tier 6 tank tuleb? Kui mälu ei peta, siis boot-campi (see tutorial osa) tegin täielikult ära.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitr
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 17.07.2018 14:42:38 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
priitr kirjutas:
Soovitaks seal Boot Camp'i ja sellele järgnevad missioonid kindlasti ära teha, saad alguses kohe kuuenda meelega komandöri ja võimaluse endale tier6 tank saada grindimata. Saad sealt hullumajast välja ja normaalse meeskonnaga mängu õppima hakata.

Oot-oot. Kust/kuidas see tasuta tier 6 tank tuleb? Kui mälu ei peta, siis boot-campi (see tutorial osa) tegin täielikult ära.


Hetkel ei saa ise järele proovida, aga üldiselt tuleb kliendis 'Esc' vajutada ja siis seal menüüs on see lülitumine treeningmissioonidele. Juttu vabast tier6 tankist olen ma ise aint 1.0.2 patch note'st lugenud icon_smile.gif, aga enne seda lõppesid need vist tier4 tankiga ja 6nda meelega komandöriga ühel kolmest puust - saksa, nõugkogude või usa. Alla 1k mängu peab olema, et midagi saada sealt.

_________________
Tšudes ne bõvajet.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 525, 526, 527 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.