Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 691, 692, 693 ... 762, 763, 764  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?
Ei, ei suitseta üldse
80%
 80%  [ 104 ]
Ei suitseta autos, mujal küll
12%
 12%  [ 16 ]
Jah, suitsukonide jaoks kasutan tuhatoosi
3%
 3%  [ 4 ]
Jah, suitsukonid viskan aknast välja
4%
 4%  [ 6 ]
hääli kokku : 130

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 03.07.2018 19:59:38 vasta tsitaadiga

Palju selline lõbu ka maksab?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2018 20:03:53 vasta tsitaadiga

Mootorit ka värvida saab? Ma tahas sinist icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2018 20:10:56 vasta tsitaadiga

Valvejoodik, käändmikud + esimesed sadulad 20eur + km. Rummud lasi sõber epoga üle kui mingi auto ilmselt värvi läks. Ülejäänud enda higi ja vaev.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2018 20:16:27 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Mootorit ka värvida saab? Ma tahas sinist icon_rolleyes.gif


pincel ja värvipurk, saad odavalt
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2018 21:13:00 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
Seks korraks siis kõik, auto nagu uus. Kogukulu 1800 eur. Nüüd võib müüki panna rahus icon_smile.gif


Nii ja nüüd paluks töödeväljavõtet koos hindadega.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2018 21:17:55 vasta tsitaadiga

Kes siis korras auto müüki paneb
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 03.07.2018 21:40:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Kes siis korras auto müüki paneb


Südametunnistuse asi, pealegi korras masinat on lihtsam müüa, esindus on ka nõus müüki võtma sellisena, muu variant ei tuleks arvesse.

tsitaat:
Nii ja nüüd paluks töödeväljavõtet koos hindadega.


Ostad ära, saad kogu arvepidamise paberil kaasa, hooldusajaloo võid lasta esinduses omale välja printida.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2018 21:46:02 vasta tsitaadiga

Enam pole mõtet osta. Hea aeg kuni midagi ei pudise tundub et on läbi.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 03.07.2018 22:19:40 vasta tsitaadiga

Vot ei oska öelda, kasutatud ja 10+a vana masin ikkagi, aeg teeb oma töö, aga teadaolevad tööd on tehtud ja ajalugu soliidne. Alati on võimalik minna turule "otse saksast" asju ostma ja siis lugeda siin jälle laurxi ilmekaid kommentaare nende 10k masinate kohta, mis koos ei püsi. Tõttöelda võtsin selleks ajaks, kui masin töös oli, ühe vähe suurema prooviks ja tagasi istudes oli tunne, et fck i still love my is.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2018 23:00:07 vasta tsitaadiga

Ma ostan ära
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2018 08:59:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Lasin auto juppe värvida. Elektrolüüs, traathari + pulber.
Rummud pidid leppima epokrundi + pintsliga mingit paksu kihi korrovärviga.

mäksivana harrastab ka seda. üsna suure ajamahu annab projektile juurde ja arutasime, et kui see roigaste haldamise teenusesse sisse arvutada, läheks teenuse hind ulmeks.
tsitaat:

Mootorit ka värvida saab? Ma tahas sinist

kui laiali lased ja / või plokki peaks vahetada vaja olema, saab teha.
kui sul on vana bemmiroim, näiteks airbagituli põleb ja diagnostikajunniga sisse ei saa siis otsi üles k-liini terminal ja vaata, mis seisus see on.
mu launch oskavat ka subaariku tahmakat põletada.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2018 09:42:30 vasta tsitaadiga

Mida HV-konsiilium sellisest arvab?
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/608/auto_php-id=2833608-www_auto24_ee.html
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2018 09:48:40 vasta tsitaadiga

Ämm ja boiler ei mahu autosse
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2018 09:57:18 vasta tsitaadiga

See nali enam ei lähe. Ämm saab tasuta nüüd bussiga sõita ja boileri osas tellid kulleri.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2018 09:59:07 vasta tsitaadiga

ja mul e46 tooring selleks, et saab mõlemat korraga vedada - loodetavasti mitte küll
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2018 09:59:13 vasta tsitaadiga

Räige allahindlus. ÜKS €😂Soovitan.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2018 09:59:28 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
See nali enam ei lähe. Ämm saab tasuta nüüd bussiga sõita ja boileri osas tellid kulleri.

Ämm ei saa P-Eestis tasuta sõita icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2018 10:00:52 vasta tsitaadiga

Ämm elab pärnus
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.07.2018 10:19:01 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
Mida HV-konsiilium sellisest arvab?
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/608/auto_php-id=2833608-www_auto24_ee.html


Juhitavus on mõnus. Aga nagu juba öeldud, siis see on tõesti väga väga kitsas. Juhikohal on kitsas, kõrvalistmel on kitsas, taga on kitsas jne... Selle raha eest saab suuremaid autosid ka.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2018 10:30:53 vasta tsitaadiga

kui sa oled mingi 45kilo eluskaalu ja 150pikk siis koos tisside ja tibiküliga kannatab ehk kuskile nooblisse kohta sõita koos samasugusega.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2018 10:39:59 vasta tsitaadiga

Tegelikult aga 95kg ja 200cm pikk icon_neutral.gif ma arvan, et kui sellel katuseluuki poleks, siis oleks ok. e46'l on luuk ja seetõttu kuplil on veits ebamugav, katuseluugita e46's saab ilusti istuda. Vb peakski suurema võtma, aga mingid gyproci-e60 vms ei köida väga.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.07.2018 10:42:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tegelikult aga 95kg ja +200cm pikk


Siis on see auto väga väga väga väga väga väike sinu jaoks. Ma olen 185 pikk ja ma seal täiesti sobivat isteasendit ei leidnudki, ikka oli kuidagi imelik. Rool ei tule piisavalt sülle.
Kui jalad ja käed on ok-lt, siis rool on liiga kaugel. Kui rool on ok kaugusel, siis jalgadel pole ruumi jne jne..
See "kardilik" fiiling tüütab ka kiirelt ära. Korra on fun, aga natukese aja pärast enam ei taha.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2018 10:44:24 vasta tsitaadiga

Selge, see rooli sülle saamine ongi mul suureks probleemiks peaaegu igas autos olnud. Matan esialgu maha selle mõte. Kui mõni õhtu igav ja midagi teha pole, siis tüütan suvalist müüjat ja prooviks asja siiski ära.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2018 11:37:55 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
Selge, see rooli sülle saamine ongi mul suureks probleemiks peaaegu igas autos olnud. Matan esialgu maha selle mõte. Kui mõni õhtu igav ja midagi teha pole, siis tüütan suvalist müüjat ja prooviks asja siiski ära.


Käi mingi platsi peal ära, istud kõik autod läbi mis meeldivad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2018 12:24:04 vasta tsitaadiga

Rool ei tule sülle? Rekka viilitakse piiravad nukud maha icon_redface.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2018 12:53:57 vasta tsitaadiga

Ma olen enamus autodel roolialuse paneeli minema visanud et saaks normaalselt põlveruumi. Ei saa aru kas käed liiga lühikesed või põlved liiga pikad või mis jama siin käib. 2007 mustangil ei olegi võimalik normaalset istumisasendit saada. Kui isteasend nii sättida, et põlv enam vastu süütelukku ei käi siis käed ei ulatu enam roolini.

viimati muutis degreal 04.07.2018 12:56:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 04.07.2018 12:56:04 vasta tsitaadiga

Hakkan vist keskikka jõudma - avastasin, et järjest rohkem on sõitudeks universaalkerega autot vaja icon_neutral.gif
Hädapärast saab konksuga sedaani osta õnneks thumbs_up.gif

Lexuseid vist konksuga ei müüda?

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 04.07.2018 13:09:43 vasta tsitaadiga

Igal Lexusel on konks. Nimelt see konks, et tööde vastuvõtjate näod ei jää meelde - käid lihtsalt liiga harva teeninduses..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2018 13:15:33 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Lexuseid vist konksuga ei müüda?

Müüakse. Vastavalt auto värvile. Aga hind on päris kallis, sest metallikvärvi ju.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 04.07.2018 13:23:12 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Hakkan vist keskikka jõudma - avastasin, et järjest rohkem on sõitudeks universaalkerega autot vaja icon_neutral.gif
Hädapärast saab konksuga sedaani osta õnneks thumbs_up.gif

Lexuseid vist konksuga ei müüda?


Olen konksuga näinud küll, aga see pole vist originaal, ei ole kunagi uurinud. RX maasturitel on küll. Hoiatuseks, kui on kahtlus, et autoga on vaja midagi tihti vedada, siis sedaankerega lexused, ehk non maasturid jäta kohe välja, mõttetud masinad asjade transpordiks, mis on suuremad, kui spordikott.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2018 14:20:25 vasta tsitaadiga

Mõttetu kärakas auto kui ei kannata midagi vedada ju.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2018 14:22:38 vasta tsitaadiga

Isegi Dacia suudab ämma koos boileriga ära vedada (mõlemad kärus).
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2018 14:30:20 vasta tsitaadiga

Betamax, sa ära võrdle daciat uhke toyotaga.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 04.07.2018 15:02:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Mõttetu kärakas auto kui ei kannata midagi vedada ju.


Saab, dibe saab vedada näiteks, 3 tk mahub sisse. Kontoritool ei mahu, proovitud, see läks yarisesse nagu nalja. Aga mõte tuleneb otsarbest, ma ei vea boilereid ja külmikuid, selle jaoks on transafirmad.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2018 15:08:45 vasta tsitaadiga

Markos, mis asi on dibe?
Is on jube väike küll. Taha istuma ei mahu. Saapa nina ei mahu istme alla.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 04.07.2018 15:16:19 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Markos, mis asi on dibe?
Is on jube väike küll. Taha istuma ei mahu. Saapa nina ei mahu istme alla.


Ämma kõrvale üldiselt ei mahugi keegi rohkem istuma ju icon_smile.gif
dibe huvitab ka mind icon_biggrin.gif

Kui piisavalt tihti maanteel sõita, võiks ju diisliga autot ka vaadata ja neil üldiselt ei tohiks konksuga probleeme olla vist.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 04.07.2018 15:16:46 vasta tsitaadiga

dibe - tibisi. Uus on väike, vanem on õige pisem, kui GS 2012+, materjali kokkuhoid vist.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 04.07.2018 15:31:31 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
Selge, see rooli sülle saamine ongi mul suureks probleemiks peaaegu igas autos olnud. Matan esialgu maha selle mõte. Kui mõni õhtu igav ja midagi teha pole, siis tüütan suvalist müüjat ja prooviks asja siiski ära.


Bemmil vähemalt on rooli sügavus reguleeritav, paljudel teistel saab ainult kõrgust muuta.
Mul sama probleem, et jalad on liiga pikad ja kui neil piisavalt ruumi, siis käed ei ulatu roolini (st. ulatuvad, aga on sirged). icon_sad.gif
Natuke aitab ka see kui istmepadja esimest serva tõsta (põlved liiguvad süütelukust kaugemale), suurematel BMW-del on see võimalik, 1. seeria kohta ei tea.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 04.07.2018 15:38:47 vasta tsitaadiga

von Wu, kiirel pilgul tundus üsna levinud olema nii reguleeritav kõrgus kui sügavus.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 04.07.2018 15:53:02 vasta tsitaadiga

Võib-olla uuematel autodel on. Varaste 2000nde aastateni oli igatahes BMW üks väheseid. 16-st oma nimel olnud autost aastatest 1985-2007 on sügavuse reguleerimine olnud vaid kolmel: 1995 BMW E34, 2003 Saab 9-5 ja 2007 Mazda 6. Ülejäänutel olen sellest puudust tundnud. Sõidetud muidugi rohkemate autodega ja neil ka sügavuse reguleerimine haruldane. Mõnel 90ndate masinal ei saanud isegi kõrgust reguleerida.
_________________
Müüa igasugu asju


viimati muutis von Wu 04.07.2018 15:53:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2018 15:53:38 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
rocky-b kirjutas:
Selge, see rooli sülle saamine ongi mul suureks probleemiks peaaegu igas autos olnud. Matan esialgu maha selle mõte. Kui mõni õhtu igav ja midagi teha pole, siis tüütan suvalist müüjat ja prooviks asja siiski ära.


Bemmil vähemalt on rooli sügavus reguleeritav, paljudel teistel saab ainult kõrgust muuta.
Mul sama probleem, et jalad on liiga pikad ja kui neil piisavalt ruumi, siis käed ei ulatu roolini (st. ulatuvad, aga on sirged). icon_sad.gif
Natuke aitab ka see kui istmepadja esimest serva tõsta (põlved liiguvad süütelukust kaugemale), suurematel BMW-del on see võimalik, 1. seeria kohta ei tea.


Täitsa tean, millest räägid, hetkel sõidan E46'ga. Rool võiks mingi 3cm lähemale tulla, siis oleks 5+.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2018 16:04:25 vasta tsitaadiga

Tuleb Insignia osta, ruumi on ja rooli saab ka igate pidi väänata
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2018 16:18:56 vasta tsitaadiga

von Wu, 95a oli A4 sügavus ja kõrguse regull olemas. Ja see on entry level audi.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2018 16:22:20 vasta tsitaadiga

Oli jah, ainult et ruumi seal sellegi poolest väga ei ole icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2018 16:23:24 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Tuleb Insignia osta, ruumi on ja rooli saab ka igate pidi väänata


Seal küll ruumi pole pikemal, iste täitsa taha lükata siis juhi taha väga keegi ei istu. Sellepärast jäi ostmata ka, konkurentidest väiksem kuidagi.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 04.07.2018 16:24:47 vasta tsitaadiga

Ok. Nii uue Audiga pole sõitnud (A8 tagaiste ei loe icon_biggrin.gif) 1990. a. Audi 80nel polnud minu meelest üldse mingit regulli, samas kui 1985 a. BMW 520i-l kõrguse oma oli.
Audi kohta võib muidugi arvata, et alates 90ndatest ikka mõlemad variandid olemas, Mersul ka. Rahvaautodel mitte.

_________________
Müüa igasugu asju


viimati muutis von Wu 04.07.2018 16:25:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2018 16:25:10 vasta tsitaadiga

Ega ise taga ei istu ju, kui ämm hakkab ohkima, siis ulatad rauasae.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2018 16:29:50 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Oli jah, ainult et ruumi seal sellegi poolest väga ei ole icon_biggrin.gif


Mul praegu on üks selline. Rooli taha mahun ära, enda taha mahun istuma ka, aga ega seal ruumiga priisata ei ole, üsna kitsas kookon.
Passat B3/4 on ruumi, taga võid jalg üle põlve istuda icon_lol.gif

von Wu, 80 rooli ei saa liigutada. C4 100/A6 kerel üles alla sai, sügevust ei mäleta.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2018 19:03:26 vasta tsitaadiga

ma olen kõigega sõidetud saanud. Mis inimkujud te olete, et küll ei sobi üks, küll teine. icon_rolleyes.gif
Varem olin 190/145, nüüd veidi vähem. icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2018 19:11:43 vasta tsitaadiga

Hiid, sa oled vähenõudlik lihtsalt icon_razz.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 691, 692, 693 ... 762, 763, 764  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.