Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Bolti ja taksonduse teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 126, 127, 128  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2018 15:23:57 vasta tsitaadiga

Vandenõuvennad seda ei usu. Ja siin on ilmselt sellised vennad kes ei tee nkn vahet kas on scam või õige pood


Minuarust on viimasel ajal kõik kohad neid spetsialiste täis kes koonduvad sellise kirjelduse alla"ma pole kunagi seda kasutanud, sellega kokkupuutunud või uurinud kuidas asi toimib aga ma olen kindel, et see on ebaturvaline"

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2018 16:00:33 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Etz kirjutas:
Nende süsteem ei võimalda ka siduda mitut kaarti ja siis jooksvalt selectida, kummaga äpp maksab.
Miks valetad? Saad ju menüüst enne tellimist valida kaardi ja saad kaardi valida ka siis, kui oled juba sihtkoha sisestanud ja kategooriat valid.


Ei valeta, ei teadnud sellest võimalusest lihtsalt, sest pole ühtegi kaarti nendega sidunud ja ei kavatse seda ka teha.
Viimati küsiti igatahes konkreetselt ühe kaardi andmeid, et see äpiga siduda.

Minu vabandused härrale.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2018 16:09:08 vasta tsitaadiga

Paranoia on kole asi. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2018 16:34:13 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Te ikka teate, et pea ükski sait/pood teie krediitkaardi andmeid ei salvesta? Kui siis mingid scammerite/phishing kohad - aga peab ikka rumal olema, et nende lõksu langeda. CC andmed liiguvad otse payment gateway serverisse ja poel/teenusepakkujal ei ole mingit võimalust neid isegi näha. CC viimased neli numbrit on ainult see mida poepidaja näeb.


Pole tõesti seda teemat sügavuti uurinud. Aga kui kuhugi äppi oma kaardi andmed sisestan ja edaspidi see äpp minu kaardi pealt oma suva järgi midagi maha tohib võtta, siis see ka väga hea ei ole.
Aga anna siis mõni viide, kuidas see asi tehniliselt käib. Mitte et ma selle pärast veel äppi oma kaardi andmed paneks, aga huvitav teada ikka. Ja palju neid payment gateway-sid on ning kas kõiki saab usaldada?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2018 16:42:38 vasta tsitaadiga

napoleon, PCI DSS on märksõnaks. Mingid väga suured ettevõtted teevad seda ehk ise. Enamus kasutab miski gatewayd - Braintree, Everypay, Stripe vmt.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2018 17:21:45 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
napoleon, PCI DSS on märksõnaks.


PCI DSS ei ütle midagi selle kohta, kas ma isiklikult kaupmeest/vahendajat ennast usaldan või mitte... icon_idea.gif
See kõigest standardiseerib, kuidas kaardiandmetega ümber käia ja defineerib nõuded infrastruktuurile, kus kaardiandmeid töödeldakse.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2018 18:33:04 vasta tsitaadiga

Olgu mainitud, et minu krediitkaardi andmed läksid jalutama (mingis välismaa kasiinos võeti raha välja, ise viibisin Eestis), kuid Swedbank vabastas bronni ja saatis uue kaardi.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2018 19:54:45 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Paranoia on kole asi. icon_biggrin.gif

Just because you're paranoid doesn't mean they aren't after you.

Aga sularaha ei põleta tegelikult üldse näppe, nagu mõni näib arvavat ja auasjaks pidavat, et tal viiekatki taskus pole.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2018 20:39:44 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
raxz kirjutas:
Paranoia on kole asi. icon_biggrin.gif

Just because you're paranoid doesn't mean they aren't after you.

Aga sularaha ei põleta tegelikult üldse näppe, nagu mõni näib arvavat ja auasjaks pidavat, et tal viiekatki taskus pole.
Ma pean ikka aeg-ajalt käima automaatidesse raha sisse toppimas. Ei taha nö madratsi alla summasid koguda. Praegu ka olen välismaal pisikese hunniku sularahaga, sest nendes kaubanduskeskustes, kuhu paari päeva jooksul asja oli, sissemakseautomaati ei olnud.
Aga see sularaha hulk rahakotis läheb järjest suuremaks. Algul oli 3 rahatähte, siis hakkasin neid kasutama ja praegu on juba 20 rahatähte. Rahakott läheb suureks ja paksuks, ebamugav kaasas vedada. Kui sularahaga majandama ei peaks, siis oleks mingi kaarditasku, aga kahjuks sularahast lähiajal veel ei pääse.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2018 21:07:32 vasta tsitaadiga

Kerge OT, aga huvitav, kas need tänapäeval popid ja noortepärased venivad liibukad ongi pankade ja valitsuste vandenõu sularaha kaasaskandmise ebamugavaks muutmiseks?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2018 21:25:33 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Kerge OT, aga huvitav, kas need tänapäeval popid ja noortepärased venivad liibukad ongi pankade ja valitsuste vandenõu sularaha kaasaskandmise ebamugavaks muutmiseks?
icon_lol.gif Need on vist ikka trenni tegemiseks.
Aga sularaha peab lugema ja majandama ja teadma palju hetkel rahakotis on ja läheb aega pidevalt. Viipemakse palju lihtsam ja kiirem. Või näiteks Wolti, Uberi, Taxify puhul ei ole vaja üldse midagi teha.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2018 00:50:33 vasta tsitaadiga

Selle kaardiga maksmise teemal - Sõber on Tulikas ja ükspäev sai ta autoga ringi sõidetud ja siis uurisin mis seadmed asjad tal seal kõik on. Ja siis jutusees tuli välja et kaardimakse terminalil tal seal miskine nö alus ja terminal ise kuskile ära pandud. Uurisin siis et miks nii ja ütles et kui terminal ära pandud siis inimestel tekib vähem tahtmist kaardiga maksta ja saab rohkem sulaga makseid, eriti välismaalaste puhul nagu ma aru sain... Niiet isegi tulika sees ikkagi otsitakse võimalusi kuidas saaks ikkagi rohkem sulas neid makseid kätte..
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 03.07.2018 07:21:59 vasta tsitaadiga

Taxify ajasüsteem on ikka täielik jura. Näitab et 1min pärast juht jõuab - kaardilt vaatan et elusees sealt nii kiirelt ei jõua isegi liikluseta. Reaalsus ongi see et läheb 3-4min.
Siis teinekord näitab 6min aga 30sec pärast sõidab masin ette. Kaardil näitab masina asukohta õigesti

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2018 03:16:08 vasta tsitaadiga

https://majandus24.postimees.ee/4597796/taxify-sattus-keenias-klientide-ja-juhtide-pahameeletormi-alla
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2018 11:32:51 vasta tsitaadiga

Tagantjärgi on seda Taxify PR üllitist Postimehest päris naljakas lugeda.

tsitaat:
Taxify Eesti operatiivosakonna juht Martin Järve sõnul aitab muudatus vähendada juhtide kulusid ning lühendada sõidu- ja ooteaega klientide jaoks. «Praegu kannavad juhid kaardimakseterminali kulusid olukorras, kus terminali kasutab vaid kolm protsenti klientidest.


Nädalavahetusel sattus mulle läbi Taxify Takso24 masin. Kuna tean neis kaardimaksevõimalust olevat, siis uurisin juhilt täpsemalt, et mis värk nüüd terminalidega on.
Juhi sõnutsi on terminalid jätkuvalt alles. Küll ei tohi seda Taxify sõitude puhul kasutada - aga telli sama auto läbi dispetšeri ning saad tasuda ka kaardiga.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2018 11:46:06 vasta tsitaadiga

Paras susserdamine käib.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rait021
HV kasutaja
rait021

liitunud: 28.03.2003




sõnum 12.07.2018 23:37:36 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Tagantjärgi on seda Taxify PR üllitist Postimehest päris naljakas lugeda.

tsitaat:
Taxify Eesti operatiivosakonna juht Martin Järve sõnul aitab muudatus vähendada juhtide kulusid ning lühendada sõidu- ja ooteaega klientide jaoks. «Praegu kannavad juhid kaardimakseterminali kulusid olukorras, kus terminali kasutab vaid kolm protsenti klientidest.


Nädalavahetusel sattus mulle läbi Taxify Takso24 masin. Kuna tean neis kaardimaksevõimalust olevat, siis uurisin juhilt täpsemalt, et mis värk nüüd terminalidega on.
Juhi sõnutsi on terminalid jätkuvalt alles. Küll ei tohi seda Taxify sõitude puhul kasutada - aga telli sama auto läbi dispetšeri ning saad tasuda ka kaardiga.


https://m.postimees.ee/section/313/4511540
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2018 21:02:13 vasta tsitaadiga

Naljakas värk - olen Taxify teenuseid vahelduva eduga kasutanud nende turule tulekust saadik, aga alles viidatud artiklist sain teada et teoreetiliselt on olnud võmalik maksta ka kaardiga või sulas.
Minu jaoks see muidugi midagi ei muuda, kuna Taxify ja Uberi laadsete teenuste suurimaks eeliseks minu jaoks ongi see, et ei pea sularaha kaasa tassima, või kaardimaksega mässama, mis on taksodes kohtavalt tüütu tegevus.
Sellepärast on ka Taxofon minu jaoks surnud lahendus. Vähe sellest, et äpp vähemalt viimati proovides nägi välja nagu diletantliku üliõpilase purjus peaga poole tunniga valmis visatud käkerdis, puudus sealt äpi sisene makse võimalus.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2018 08:13:33 vasta tsitaadiga

laup.pühap ööse tartus.
kesklinnast 18,25km välja suunas oli arve 18,20€.
ja taksosi ei olnud ööse saada ka. kas seda sõidu kordajat on kuskil nàha ka?

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2018 09:14:41 vasta tsitaadiga

jkddp, Uberis on vähemalt vastav koht olemas, kus näeb eelmiste sõitude andmeid.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2018 09:58:55 vasta tsitaadiga

jkddp kirjutas:
laup.pühap ööse tartus.
kesklinnast 18,25km välja suunas oli arve 18,20€.
ja taksosi ei olnud ööse saada ka. kas seda sõidu kordajat on kuskil nàha ka?

See läks ju hästi. Ma maksin eile Lasnamäe-Kadrioru piirilt Laagrisse sõidu eest 40€.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 17.07.2018 10:16:06 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
jkddp kirjutas:
laup.pühap ööse tartus.
kesklinnast 18,25km välja suunas oli arve 18,20€.
ja taksosi ei olnud ööse saada ka. kas seda sõidu kordajat on kuskil nàha ka?

See läks ju hästi. Ma maksin eile Lasnamäe-Kadrioru piirilt Laagrisse sõidu eest 40€.


Eeldan, et eilse GnR kontserdi tõttu. Tellisid äpist või võtsid peatusest? Õlleka ajal oli ka norm taksodest ikaldus, liikusin lasna poole jalgsi ja sain takso24 peale. icon_smile.gif

_________________
LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2018 10:21:05 vasta tsitaadiga

Henry kirjutas:
sukelduja kirjutas:
jkddp kirjutas:
laup.pühap ööse tartus.
kesklinnast 18,25km välja suunas oli arve 18,20€.
ja taksosi ei olnud ööse saada ka. kas seda sõidu kordajat on kuskil nàha ka?

See läks ju hästi. Ma maksin eile Lasnamäe-Kadrioru piirilt Laagrisse sõidu eest 40€.


Eeldan, et eilse GnR kontserdi tõttu. Tellisid äpist või võtsid peatusest? Õlleka ajal oli ka norm taksodest ikaldus, liikusin lasna poole jalgsi ja sain takso24 peale. icon_smile.gif

Peatusest.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2018 12:06:59 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
jkddp kirjutas:
laup.pühap ööse tartus.
kesklinnast 18,25km välja suunas oli arve 18,20€.
ja taksosi ei olnud ööse saada ka. kas seda sõidu kordajat on kuskil nàha ka?

See läks ju hästi. Ma maksin eile Lasnamäe-Kadrioru piirilt Laagrisse sõidu eest 40€.

ma keerutasin ka silmi, et nii vähe?
kusjuures taxigo apiga oli täpselt 2 taksot: 1,8? ja 2,6? hinnaga ja need keeldusid mu tellimusest

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 17.07.2018 17:22:53 vasta tsitaadiga

Täna sõitsin Uberiga ja juht ütles, et eile oli ikka ropp teenistus olnud GnR tõttu.
Põhiteenistus tuli välismaalastelt. Korraliku kordaja tõttu sai ca 5km ummikutes sõidu eest hea raha.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mocc
Kreisi kasutaja
mocc

liitunud: 21.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2018 16:07:24 vasta tsitaadiga

jkddp kirjutas:
laup.pühap ööse tartus.
kesklinnast 18,25km välja suunas oli arve 18,20€.
ja taksosi ei olnud ööse saada ka. kas seda sõidu kordajat on kuskil nàha ka?


Euro kilomeeter koos sisseistumise on väga õiglane hind!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 23.07.2018 13:49:32 vasta tsitaadiga

jkddp kirjutas:
laup.pühap ööse tartus.
kesklinnast 18,25km välja suunas oli arve 18,20€.
ja taksosi ei olnud ööse saada ka. kas seda sõidu kordajat on kuskil nàha ka?


see väga ok hind.

maili peale tuleb mingi hinnainfo, kas seal kordaja ka on, ei tea.
Taxify tavaliselt ütleb enne sõitu kordaja.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hippokrates
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2018 22:16:56 vasta tsitaadiga

Täna Uberi äppi käivitades tuli järgnev info:
tsitaat:
Oluline teave reisi maksumuse arvutamise kohta Tallinnas

23. juulil uueneb Uberi hinnakiri:
Baashind: €1.19
Hind kilomeetri kohta: €0.35
Hind minuti kohta: €0.12
Hind kilomeetri kohta alates tellimuse 13. kilomeetrist: €0.62
Miinimumtasu/tühistamistasu: €2.5

Äkki nüüd saab sadamast/lennujaamast nurinata Tartusse? icon_lol.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver253
HV vaatleja
oliver253

liitunud: 29.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2018 18:20:04 vasta tsitaadiga

Proovisin täna Uberit. Auto oli kohe ukse ees ja kõik viisakas, kuid pärast meilist vaadates maksis sõit ligi 2x rohkem, kui tavataksoga. Enda rumalus, kindlasti oli kusagil ekraanil info olemas, aga kui kolmapäeva ennelõunal kehtib Mustamäelt Laagrisse sõitmisel kordaja 2.1, siis suurepärane viis eemalepeletamiseks.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2018 18:26:26 vasta tsitaadiga

Võta siis Hope või taxigo ja hinnas üllatusi pole.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2018 19:41:32 vasta tsitaadiga

oliver253, Uberi hinda näeb juba enne auto tellimist ju
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 06.08.2018 08:48:02 vasta tsitaadiga

oliver253 kirjutas:
Proovisin täna Uberit. Auto oli kohe ukse ees ja kõik viisakas, kuid pärast meilist vaadates maksis sõit ligi 2x rohkem, kui tavataksoga. Enda rumalus, kindlasti oli kusagil ekraanil info olemas, aga kui kolmapäeva ennelõunal kehtib Mustamäelt Laagrisse sõitmisel kordaja 2.1, siis suurepärane viis eemalepeletamiseks.


kõigepealt - millise tavataksoga? need bongod ja muu sodi pole ju arvestatav.
Ja miks sa eeldad, et see ilma kordajata hind üldse normaalne oleks? eur sisse ja 35senti km või teistpidi mingi 5km otsa eest 2,50 hinnaks saada on ju debiilsus. Mõlemal pakkujal see umbes 2x hind ongi normaalne hind.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 09:36:16 vasta tsitaadiga

Kõik on harjunud teenuse eest vaid sandikopikaid tasuma
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 07.08.2018 09:29:57 vasta tsitaadiga

https://www.postimees.ee/6030122/raplamaal-juhtunud-liiklusonnetuses-hukkus-inimene

taxify?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2018 13:59:16 vasta tsitaadiga

Tundub nii
Spoiler Spoiler Spoiler


EDIT: https://www.postimees.ee/6030122/raplamaal-sai-liiklusonnetuses-surma-taxify-autojuht

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2018 21:52:13 vasta tsitaadiga

Olen segaduses. Vaatasin just Krimi ja seal oli Mupole Tallinnas vahelejäänud Maardu sõidukikaardiga taksojuht. Taksojuht tohtis selle taksoga vaid Maardus teenust osutada, Mupo jutu järgi. Aga mu küsimus selles, et kas Tallinnast Maardusse taksoga üldse sõita tohib? Või kui ma tahan Maardust koju saada, kas siis taksot üldse kasutada saab? Veits segaseks jäi see värk.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2018 21:59:08 vasta tsitaadiga

alpha, et kui ma tahan taksoga Rakverest lennujaama sõita, siis Tallinna sildi juures peaks taksot vahetama? icon_lol.gif
No pakun, et too vend süstemaatiliselt osutas Tallinnas teenust, vast dokumenteeritus

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2018 22:01:25 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
alpha, et kui ma tahan taksoga Rakverest lennujaama sõita, siis Tallinna sildi juures peaks taksot vahetama? icon_lol.gif
No pakun, et too vend süstemaatiliselt osutas Tallinnas teenust, vast dokumenteeritus
Ma seda räägingi, et veits segaseks jäi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2018 22:03:53 vasta tsitaadiga

Tohib ka teises piirkonnas teenindada, vaata https://www.riigiteataja.ee/akt/122012018016?leiaKehtiv huvi pakub sealt § 65
tsitaat:

(3) Kui taksovedu soovitakse teostada muu kohaliku omavalitsuse üksuse teeninduspiirkonnas kui selle, kes on taksoveoloa, teenindajakaardi või sõidukikaardi andnud, siis võib seda teha juhul, kui järgitakse teise kohaliku omavalitsuse üksuse teeninduspiirkonnas kehtestatud nõudeid.


Arvatavasti on seal probleem pigem selles, et Maardu annab ausõna peal koos püsivale Zafirale ka sõidukikaardi, aga Tallinnas on EURO5 nõue.
Või teine asi, et Tallinnas on kehtestatud piirhind, ehk päris nii ei saa, et 20€ sisseistumine ja 5€ kilomeeter
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2018 22:10:54 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Arvatavasti on seal probleem pigem selles, et Maardu annab ausõna peal koos püsivale Zafirale ka sõidukikaardi, aga Tallinnas on EURO5 nõue.
Võibolla oli selles jah probleem. Juhil endal oli ka Tallinna teenindajakaart. Mingi Bongo takso oli seal videos. Minu küsimus tekkis sellest, et ma päris tihit käin Muuga aedlinna piirkonnas, aga see kuulub Maardu alla.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2018 04:26:04 vasta tsitaadiga

Tallinna kesklinnas ei saa ei Uberit ega Taxifyd. Mõttetud teenusepakkujad. Tallink taksol pole ka kedagi anda.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mocc
Kreisi kasutaja
mocc

liitunud: 21.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2018 16:36:22 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Tallinna kesklinnas ei saa ei Uberit ega Taxifyd. Mõttetud teenusepakkujad. Tallink taksol pole ka kedagi anda.


HOPE autosid peaks olema piisavalt. Soovitan proovida.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2018 17:22:00 vasta tsitaadiga

mocc kirjutas:
raxz kirjutas:
Tallinna kesklinnas ei saa ei Uberit ega Taxifyd. Mõttetud teenusepakkujad. Tallink taksol pole ka kedagi anda.


HOPE autosid peaks olema piisavalt. Soovitan proovida.
Teisipäeva varahommikul pool 5? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mocc
Kreisi kasutaja
mocc

liitunud: 21.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2018 17:28:46 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
mocc kirjutas:
raxz kirjutas:
Tallinna kesklinnas ei saa ei Uberit ega Taxifyd. Mõttetud teenusepakkujad. Tallink taksol pole ka kedagi anda.


HOPE autosid peaks olema piisavalt. Soovitan proovida.
Teisipäeva varahommikul pool 5? icon_biggrin.gif


Aga miks mitte? Vabu autosid oli pidevalt olemas.

Ja kui on planeeritud minek tee õhtul eelbronn HOPE äpis. Siis kindlasti auto õigel ajal kohal
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2018 17:41:13 vasta tsitaadiga

mocc kirjutas:
raxz kirjutas:
mocc kirjutas:
raxz kirjutas:
Tallinna kesklinnas ei saa ei Uberit ega Taxifyd. Mõttetud teenusepakkujad. Tallink taksol pole ka kedagi anda.


HOPE autosid peaks olema piisavalt. Soovitan proovida.
Teisipäeva varahommikul pool 5? icon_biggrin.gif


Aga miks mitte? Vabu autosid oli pidevalt olemas.

Ja kui on planeeritud minek tee õhtul eelbronn HOPE äpis. Siis kindlasti auto õigel ajal kohal
Uberis ega Taxifys ei olnud pool tundi ühtegi autot. Tallinkisse helistasin ka - ei olnud. Kas Hope's on rohkem juhte kui eelnevalt nimetatutes kokku?
Leidsin Viru väravast ühe suva tüübi, kes koju viskas 5€ eest.

Ja mis ajast sa planeerid varahommikul linnast kojusõitu? Istutakse nii kaua kui tuju on ja siis minnakse koju.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2018 17:44:54 vasta tsitaadiga

Eks mocc mõtles vist rohkem seda, kui varahommikul laeva või lennuki pealt tuled. Koosistumise puhul pole jah lõpp eriti täpselt prognoositav.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mocc
Kreisi kasutaja
mocc

liitunud: 21.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2018 17:50:23 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
mocc kirjutas:
raxz kirjutas:
mocc kirjutas:
raxz kirjutas:
Tallinna kesklinnas ei saa ei Uberit ega Taxifyd. Mõttetud teenusepakkujad. Tallink taksol pole ka kedagi anda.


HOPE autosid peaks olema piisavalt. Soovitan proovida.
Teisipäeva varahommikul pool 5? icon_biggrin.gif


Aga miks mitte? Vabu autosid oli pidevalt olemas.

Ja kui on planeeritud minek tee õhtul eelbronn HOPE äpis. Siis kindlasti auto õigel ajal kohal
Uberis ega Taxifys ei olnud pool tundi ühtegi autot. Tallinkisse helistasin ka - ei olnud. Kas Hope's on rohkem juhte kui eelnevalt nimetatutes kokku?
Leidsin Viru väravast ühe suva tüübi, kes koju viskas 5€ eest.

Ja mis ajast sa planeerid varahommikul linnast kojusõitu? Istutakse nii kaua kui tuju on ja siis minnakse koju.


Ei ütle, et rohkem aga võimalus on suurem kindlasti kui FYs ja Uberis. Tasub proovida.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2018 11:42:58 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
mocc kirjutas:
raxz kirjutas:
mocc kirjutas:
raxz kirjutas:
Tallinna kesklinnas ei saa ei Uberit ega Taxifyd. Mõttetud teenusepakkujad. Tallink taksol pole ka kedagi anda.


HOPE autosid peaks olema piisavalt. Soovitan proovida.
Teisipäeva varahommikul pool 5? icon_biggrin.gif


Aga miks mitte? Vabu autosid oli pidevalt olemas.

Ja kui on planeeritud minek tee õhtul eelbronn HOPE äpis. Siis kindlasti auto õigel ajal kohal
Uberis ega Taxifys ei olnud pool tundi ühtegi autot. Tallinkisse helistasin ka - ei olnud. Kas Hope's on rohkem juhte kui eelnevalt nimetatutes kokku?
Leidsin Viru väravast ühe suva tüübi, kes koju viskas 5€ eest.

Ja mis ajast sa planeerid varahommikul linnast kojusõitu? Istutakse nii kaua kui tuju on ja siis minnakse koju.

Olen ise samuti sellises plindris korra olnud.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9796812#9796812

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 23.08.2018 21:20:57 vasta tsitaadiga

Kusjuures Serbias nt on ka Taxify. Üks juht ütles seal, et ära telli äpi kaudu siis teen soodukat. Ja nii pidigi olema - äpi kaudu nad küsivad suuremat hinda ja ilma äpita teevad soodukat. Kohalikud informeerisid.

Ilmselt põhjus selles mis fy vahelt võtab. Ega neile see värk seal väga ei istu sest seal nad teenivad meiega võrreldes ikka veel naeruväärsemaid summasid.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2018 09:58:17 vasta tsitaadiga

ma ei tea. Selle Serbia loogika järgi peaks siis Aafrikas üldse tasuta kohale viidama icon_lol.gif
Mida nad sinna Taxify'sse üldse ronivad, kui sealt nii palju vahelt võetakse?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Bolti ja taksonduse teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 126, 127, 128  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.