Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 688, 689, 690 ... 762, 763, 764  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?
Ei, ei suitseta üldse
80%
 80%  [ 104 ]
Ei suitseta autos, mujal küll
12%
 12%  [ 16 ]
Jah, suitsukonide jaoks kasutan tuhatoosi
3%
 3%  [ 4 ]
Jah, suitsukonid viskan aknast välja
4%
 4%  [ 6 ]
hääli kokku : 130

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2018 19:51:26 vasta tsitaadiga

Markos, osta ka fiat thumbs_up.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 29.06.2018 19:55:15 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:

Järelikult mõistlikud inimesed, ei ole mul on suurem kui sul oluline thumbs_up.gif


No siis oleks 2: Auris, 3:Golf jne
Aga ei ole. Lihtsalt imestama paneb esimese ja teise vahe. Mei tuleb suur vahe kui mingi hange läheb ühele margile. Politsei või Eesti post jms. Praegu ka Octaviad politseil.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2018 19:57:38 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Jänes kirjutas:

WTF !? icon_eek.gif

Leedu: Fiat 500

Spoiler Spoiler Spoiler

Leedu: Fiat 500


Järelikult mõistlikud inimesed, ei ole mul on suurem kui sul oluline thumbs_up.gif


Fiat 500 küll mõistlik ei tundu. Mingi väike kahe uksega punn, isegi automaatkasti pole võimalik saada. Sama raha eest võtaks pigem fiesta, kia rio, hyundai i20 või mille iganes.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 29.06.2018 20:04:19 vasta tsitaadiga

500L on päris ruumikas, aga jah - ei automaati ega normaalset bensumootorit.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2018 20:20:21 vasta tsitaadiga

500L on ju täiesti teine auto. Järgmine hinnaklass ja seal automaat ka saada.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2018 20:22:56 vasta tsitaadiga

https://www.autocar.co.uk/car-review/ford/focus/first-drives/ford-focus-2018-review

ford muudab stiili

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2018 20:32:41 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
treila teenusepakkuja

Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2018 20:35:38 vasta tsitaadiga

Põllul kehtib ka Liiklusseadus btw.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2018 20:39:47 vasta tsitaadiga

raxz, oma maa peal, kui avalikke teid pole, ei tohiks kehtida
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2018 20:43:50 vasta tsitaadiga

Mis krdi imeasja ta siis ehitas?

Tavalise lift kiti ja ARB stangede ning raudadega eluka saab küll ilusti arvele. icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2018 20:44:16 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
raxz, oma maa peal, kui avalikke teid pole, ei tohiks kehtida
LS paragrahv 1.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tjena
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2018 20:48:38 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
500L on päris ruumikas, aga jah - ei automaati ega normaalset bensumootorit.

Õnnestus Menorca saarel selline rendikaks saada. Mahukas jah aga igas muus aspektis täielik saast. 13000km läbisõitu ja käigukang töllerdas nagu tallasaba ja konditsioneer oli suht kasutu 30 soojakraadiga
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2018 20:55:56 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Mis krdi imeasja ta siis ehitas?

Tavalise lift kiti ja ARB stangede ning raudadega eluka saab küll ilusti arvele. icon_rolleyes.gif





_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine


viimati muutis Tanel 29.06.2018 20:56:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2018 20:56:08 vasta tsitaadiga

Tanel, rohkem küsimusi ei ole...seda ta ei saa ilmselt ka Rootsis mitte arvele. icon_lol.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2018 20:56:58 vasta tsitaadiga

Aga offroad pilli on võimalik võtta arvele ka kui võistlusauto ju ? Ei ?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2018 21:01:31 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Aga offroad pilli on võimalik võtta arvele ka kui võistlusauto ju ? Ei ?


Teoreetiliselt küll...praktikas läheb konkreetsel juhul ilmselt keeruliseks:
https://www.autosport.ee/voistlusauto-tehniline-kaart

Spoiler Spoiler Spoiler


Lisaks on tal sellest vähe abi:
tsitaat:
6. Liiklemine:
- võistlusautoga tohib osaleda üldliikluses ainult EAL-is registreeritud võistluste ja treeningute ajal. Sõit tavaliikluses ürituse toimumispaika ja sealt ära on keelatud.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2018 23:50:20 vasta tsitaadiga

Natuke nalja ka icon_biggrin.gif
phpBB [media]

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2018 12:12:38 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
rocky-b, sul on see asi hinges kuidagi..



Zuzu on suutnud täita tühimiku mu südames, mida pole seni keegi suutnud teha.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 30.06.2018 12:31:39 vasta tsitaadiga

Kõlab nagu sooviksid vastuteenena ka tema tühimikku täita icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2018 12:36:01 vasta tsitaadiga

Sellest leedu Fiat 500-st oli siin juba vahepeal juttu, mingi suur riigihange oli..
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2018 15:24:48 vasta tsitaadiga

Nii. Poolteist paaki D miles plussi läbi sõidetud.
Suitseb vähem. Sellist musta ei kogune. Tavaline ving ja hall...
Mis jama see tavaline D miles siis on? Ka mingi biopask? Bõmmil korgi peal kiri, et no biodisel no additives...
Kas peaks neste tavalist D proovima või pole seal vahet?
Auto töötab ka sujuvamalt, kui tavalise D`ga...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ainivana
HV veteran
Ainivana

liitunud: 30.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2018 15:46:25 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Mööbel käest kätte.

_________________
Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub!
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2018 16:36:54 vasta tsitaadiga

Ja gaasiseadmega?
icon_lol.gif
Nagu see, rajaautole gaasiseade...
http://www.auto24.ee/used/2860838
icon_lol.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2018 17:04:44 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Ja gaasiseadmega?
icon_lol.gif
Nagu see, rajaautole gaasiseade...
http://www.auto24.ee/used/2860838
icon_lol.gif


Mis sellest rajaauto teeb?
Tundub täiesti tavaline kiivik.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ainivana
HV veteran
Ainivana

liitunud: 30.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2018 18:49:49 vasta tsitaadiga

Ma ka üht priust tegin, too oli ka punane ja gaas, vb sama masin.
Samas lahe, el, bena, gaz combo.

_________________
Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub!
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2018 19:21:05 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
iir kirjutas:
Ja gaasiseadmega?
icon_lol.gif
Nagu see, rajaautole gaasiseade...
http://www.auto24.ee/used/2860838
icon_lol.gif


Mis sellest rajaauto teeb?
Tundub täiesti tavaline kiivik.

Eee... Type-r?
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Honda_Civic_Type_R

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2018 19:34:01 vasta tsitaadiga

Ja type-r on automaatselt rajaauto? Suur osa neist kunagi rajale ei jõuagi... Nagu ka range roverid mis asfalti nyhivad
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2018 20:25:59 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
iir kirjutas:
Ja gaasiseadmega?
icon_lol.gif
Nagu see, rajaautole gaasiseade...
http://www.auto24.ee/used/2860838
icon_lol.gif


Mis sellest rajaauto teeb?
Tundub täiesti tavaline kiivik.

Eee... Type-r?
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Honda_Civic_Type_R



Eee... ja siis? Esimest korda kuulen et keegi ütleb civicu kohta rajaauto. Usun et sellest saab teha raja auto. Lingil olev on siiski täiesti tavaline civic, lihtsalt võimsama mootoriga ja paremate piduritega.

Su viidatud wikis pole ka sõnagi rajast või võidusõidust selle mudeli kohta.
Mainitakse ainult et jaapani versioon oli more track oriented, omas lsd, teine vedrustus, parem mootor, teine kast, recaro race istmed, teine kere jne.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2018 20:29:07 vasta tsitaadiga

spritmonitoris neid hübriid+ gaas jagub.
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2018 20:31:08 vasta tsitaadiga

Küll siin 10 aasta pärast tesladel on ka LPG pealt töötav genekas pagassis.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2018 20:31:39 vasta tsitaadiga

Hübriid + puugaas oleks huvitav kombo... thumbs_up.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2018 20:46:50 vasta tsitaadiga

Type Ri kõvasti kiidetud raja autona, päris tavaline civic ikka pole. Samamoodi nagu muud japsid, mazda mx5 jne.
Ei pea alati julmalt kilowatte olema, et fun oleks.

http://www.autoexpress.co.uk/honda/89155/honda-civic-type-r-best-track-day-cars

2018.a oma, 6 kohal
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2018 21:18:45 vasta tsitaadiga

No las ta siis olla tavaline civic. Ega see siin mingi autoteema pole ju.
icon_lol.gif
Golf gti on ka siis suvakas kolhv ja nii edasi...
icon_biggrin.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2018 21:27:54 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
No las ta siis olla tavaline civic. Ega see siin mingi autoteema pole ju.
icon_lol.gif
Golf gti on ka siis suvakas kolhv ja nii edasi...
icon_biggrin.gif


Ongi ju suvakas, ega GTI pole ju mingi R32... icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 30.06.2018 21:41:22 vasta tsitaadiga

R32 pole ju mingi W12-650 icon_lol.gif
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ainivana
HV veteran
Ainivana

liitunud: 30.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2018 21:53:35 vasta tsitaadiga

Aga kindel oleme selles, et prius on mööbel ja liigub käest kätte... icon_lol.gif
_________________
Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub!
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2018 21:54:47 vasta tsitaadiga

Mul bemm rajaauto, sest taga 255 reff all. Grip on hea, saab 160 kurve võtta
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2018 21:57:08 vasta tsitaadiga

rocky-b, su bemm ei lähegi 160.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2018 22:01:21 vasta tsitaadiga

Pätu, kurvis läheb
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2018 22:09:08 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
Pätu, kurvis läheb


Allamäge ja taganttuulega? icon_razz1.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ainivana
HV veteran
Ainivana

liitunud: 30.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2018 22:17:59 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
Mul bemm rajaauto, sest taga 255 reff all. Grip on hea, saab 160 kurve võtta

Eemaldame speedlimiteri ja teeks uue mõõtmise? icon_lol.gif

_________________
Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub!
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2018 22:19:08 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
rocky-b kirjutas:
Pätu, kurvis läheb


Allamäge ja taganttuulega? icon_razz1.gif


Ja vabakäiguga
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2018 22:28:54 vasta tsitaadiga

Miks mul mingi mõttetu bemm on. Kannakat ei saa isegi talvel teha, esivedu kisub otse. Kohalt ära minnes ketsi ei võta, isegi manuali peal läheb teise käiguga minema. Kuradi penskarite autu..
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2018 22:35:05 vasta tsitaadiga

Tahaks mingit head bmwed. Alates 2014 ja bensiin
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2018 22:42:06 vasta tsitaadiga

M3/M5 kindel valik.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2018 00:00:57 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Miks mul mingi mõttetu bemm on. Kannakat ei saa isegi talvel teha, esivedu kisub otse. Kohalt ära minnes ketsi ei võta, isegi manuali peal läheb teise käiguga minema. Kuradi penskarite autu..


nelivedu v, nelikveolisena kaob pemmy mõte ära
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2018 00:14:54 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
iir kirjutas:
Miks mul mingi mõttetu bemm on. Kannakat ei saa isegi talvel teha, esivedu kisub otse. Kohalt ära minnes ketsi ei võta, isegi manuali peal läheb teise käiguga minema. Kuradi penskarite autu..


nelivedu v, nelikveolisena kaob pemmy mõte ära

https://en.m.wikipedia.org/wiki/BMW_2_Series_Active_Tourer
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2018 00:23:43 vasta tsitaadiga

Jah.
Karl, jah.
Civic type-r pole mingi tavacivic.
Järgmine teema paluks.

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2018 00:24:30 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Miks mul mingi mõttetu bemm on. Kannakat ei saa isegi talvel teha, esivedu kisub otse. Kohalt ära minnes ketsi ei võta, isegi manuali peal läheb teise käiguga minema. Kuradi penskarite autu..


Mis ostsid siis sellise?

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2018 00:35:09 vasta tsitaadiga

No ma küsisin mida osta. Eelmisele kes siin küsis soovitati skoodat ja ostis hoopis renuu. No mis ise arvad miks selle ostsin. Valida oligi kas bõmm või leksus.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 688, 689, 690 ... 762, 763, 764  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.