Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 156, 157, 158  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2018 11:50:50 vasta tsitaadiga

Kristocfc võttis ühe asja väga kenasti kokku: kui mul asja vastu grammigi huvi ei ole, siis ma tavaliselt ei viitsi oma aega mingites foorumi alamsektsioonides raisata.
Ma proovin ka viisaka kokkuvõtte teha nüüd.

erick, sul tegelikult ei ole ju erilist huvi selle krüptonduse vastu? Pigem käid siin alateemas selleks, et anda otseselt mõista, kui õigus sul asjades on. Ja läbi lillede mõista, kui suurelt teised eksivad ning on tänu sellele lausa rumalad.
Kriitikaks on seda raske nimetada, millega tegeled. Sest - alati kui krüptoturg ülespoole veab, siis oled sellesamuse "kriitikaga" siit kadunud. Ning ilmud alati kohale, kui turg allapoole läheb omadega. Et järjest korrutada sama lugu - krüpto on püramiid ja osalejad pehmelt öeldes lollid. Ma ju hoiatasin teid, aga te ei kuulanud... ja nii edasi.
Sul on ülitugev vajadus mitte alla anda, vaid oma dogmadega kasvõi läbi seina. Tungivalt visa, iseenesest hea omadus, kui seda õiges kohas rakendada. Aga ma tõesti ei saa aru, mida sa sellega võidad enda meelest.

Eeltoodu läheb omamoodi kokku ühe tuntud arvutimänguga - World of Tanks. Ei ole saladus, et oled seal üks Eesti parimaid. Ning kui sõna otseses mõttes üleöö tekkis sinna mängu üks sinust parem konkurent ( SamuraiEST ), siis alles algas foorumites see ärapanemine peale.
Esmalt oli eitusfaas - pole võimalik, et ta on parem mängija. Lihtsalt pole võimalik - kindlapeale ta on erinevate petmistehnoloogiate ( modid, mida on mängus keelatud kasutada ) kasutaja. Sai paari päevaga selgeks ( youtube vahendusel? ), et tegelane mängib täitsa puhtalt ja ikkagi paremalt. Sulle pakuti ka varianti, et mine külla ja veendu, et tegelane mängibki nii hästi. Kuna olid foorumites oma teisi alavääristava suhtumisega üsna palju negatiivset taaka külge korjanud, siis ega väga hästi ei julgenud minna. Hakkasid omale "seljatagust" kaasa otsima. See jäigi sinnapaika?
Siis seadsid kahtluse alla mõõdikud, mille abil mängus edu mõõdetakse. Samad mõõdikud, mis sinu edukulutuse aluseks olid, polnud ühtäkki enam sinu jaoks objektiivsed.
Lõpuks peale kõige seda janti tunnistasid / võtsid omaks, et mees metsast suudab sinust parem olla?

Ma ei tea, kuidas seda nimetada - tahet kõigist parem olla ning sellega koos teistesse alavääristavalt suhtudes?
Mõtle sellele sündroomile ise üks ilus nimi, enne kui teised seda teevad...

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mariokgo
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2018 11:57:06 vasta tsitaadiga

Tsiteeriks A.Einsteini: "Assumptions are made and most assumptions are wrong"
Sa siin muud ei teegi kui eeldus eelduse otsa.
Ma polegi kunagi tagasi ajanud, et krüptot pooldan ning leian et pikemas perpektiivis on sellel tulevikku, kuid mulle jääb siiski mõistmatuks, kust loed sa välja, nagu ma jagaks mingeid ostu/hoidmissoovitusi.

Erick, tundub, et endise kehtib ütlus" loll aga visa" kuna sa ei paista ikka üldse aru saavat, milleks see teema siin. Siin käivad koos inimesed kes huvituvad krüptost, kes hobi korras, kes muul põhjusel.
Keegi ei olegi kriitika vastu, aga enamus postitused on stiilis "krüpto on s*tt ja pa*k, mõttetu jms mahategemine"
See oleks sama hea kui keegi tuleks sinu WOT teemasse ja hakkaks ajama, et hankige elu omale, mõttetu mäng icon_biggrin.gif
Kasvaks äkki suureks ja paneks rõhu asjadele, mis nagu ennast päriselt ka huvitab, mitte ei sajaks sisse teemasse, kuhu peale emotsioonidest nõretavate postistuste midagi lisada pole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Catfish
HV kasutaja
Catfish

liitunud: 01.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2018 12:44:33 vasta tsitaadiga

Tervitusi erikutele ja pollodele icon_evil.gif

Ei tea... äkki peaks näiteks mõnda lennundusfoorumisse konto tegema ja hakkama seletama, kui mõttetud vennad need piloodid ikka on...
ja kui keskkonda saastav on lendamine... ja need kurraadi lennukid kukuvad pidevalt alla... lennupiletite hinnad on mullis jne, jne, jne...

Pohlad sellest, et ma kunagi lennuki cockpitiski pole käinud... (kui lennundusmuuseum välja arvata)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infarkt
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2018 12:48:42 vasta tsitaadiga

Olles ise kaevandaja (ju ma siis huvitun asjast), pole mul küll kuidagimoodi häbi iseendale tunnistada, et kogu see krüptovärk rahana tundub olevat totaalselt feilinud. Muidu huvitavast plokiahelatehnoloogiast ei ole põhimõtteliselt hetkeseisuga välja kasvanud ühtegi ühiskonnale lisandväärtust pakkuvat toodet või teenust. Kogu krüptoturu nõudlus on rajatud eeldusele, et tuleb juurde uusi investoreid/liituijaid, kes on nõus maksma ühiku eest rohkem kui varasemalt liitunud - puhas püramiidskeemi loogika. Eks ma olin algusest peale asja suhtes skeptiline, aga nägin lihtsat rahateenimise võimalust - seega otsustasin proovida. Praegune turuolukord on aga küll pehmelt öeldes junni jahedaks tõmmanud, minuarust on seis hullem kui kevadel, kus hind kivina langes, sest nüüd on lisaks ka trading volüümid tagant ära kukkunud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2018 12:53:11 vasta tsitaadiga

infarkt kirjutas:
Olles ise kaevandaja (ju ma siis huvitun asjast), pole mul küll kuidagimoodi häbi iseendale tunnistada, et kogu see krüptovärk rahana tundub olevat totaalselt feilinud. Muidu huvitavast plokiahelatehnoloogiast ei ole põhimõtteliselt hetkeseisuga välja kasvanud ühtegi ühiskonnale lisandväärtust pakkuvat toodet või teenust. Kogu krüptoturu nõudlus on rajatud eeldusele, et tuleb juurde uusi investoreid/liituijaid, kes on nõus maksma ühiku eest rohkem kui varasemalt liitunud - puhas püramiidskeemi loogika. Eks ma olin algusest peale asja suhtes skeptiline, aga nägin lihtsat rahateenimise võimalust - seega otsustasin proovida. Praegune turuolukord on aga küll pehmelt öeldes junni jahedaks tõmmanud, minuarust on seis hullem kui kevadel, kus hind kivina langes, sest nüüd on lisaks ka trading volüümid tagant ära kukkunud.


Et läheb sinna 2014 kevade poole pigem asi, kui ükshetk elektriarved tulid juba suuremad kui kaevandustulu seda oli...
Kuigi ega siis veel suurt valikut polnud, mida kaevandada - bitcoin, litecoin, feathercoin, dogecoin, maxcoin... nüüd on valikut rohkem, aga tulu osa on kõigil üsna kehv.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h3rr
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2018 13:03:20 vasta tsitaadiga

infarkt kirjutas:
Olles ise kaevandaja (ju ma siis huvitun asjast), pole mul küll kuidagimoodi häbi iseendale tunnistada, et kogu see krüptovärk rahana tundub olevat totaalselt feilinud. Muidu huvitavast plokiahelatehnoloogiast ei ole põhimõtteliselt hetkeseisuga välja kasvanud ühtegi ühiskonnale lisandväärtust pakkuvat toodet või teenust. Kogu krüptoturu nõudlus on rajatud eeldusele, et tuleb juurde uusi investoreid/liituijaid, kes on nõus maksma ühiku eest rohkem kui varasemalt liitunud - puhas püramiidskeemi loogika. Eks ma olin algusest peale asja suhtes skeptiline, aga nägin lihtsat rahateenimise võimalust - seega otsustasin proovida. Praegune turuolukord on aga küll pehmelt öeldes junni jahedaks tõmmanud, minuarust on seis hullem kui kevadel, kus hind kivina langes, sest nüüd on lisaks ka trading volüümid tagant ära kukkunud.


Täpselt nendel põhjustel ise kuskil aasta tagasi lõpetasin kaevandamise ja müüsin kaardid maha. Siiamaani pole näinud ühtegi näidet, et ükski krüptorahadest suudaks pakkuda mingit teenust, mida juba olemas poleks või siis olemasolevatest paremini.
Pluss siis tohutu kogus lisanduvaid coin-e, mis hävitab kogu usaldusväärsuse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 29.06.2018 13:12:56 vasta tsitaadiga

Ütlesin pmst seda sama mida h3rr eespool ja sain kohe mingid fanaatikud selga diagnoose laduma icon_biggrin.gif

yerba kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


See on sul full OT ja rõhuvas enamuses ka bullshit (peale algseid arusaamatusi me saame skill4estiga juba aastaid väga normaalselt läbi ja oleme ka koos mänginud), kui soovid seda jätkata siis võid PSida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2018 13:23:14 vasta tsitaadiga

h3rr kirjutas:
Sellisel juhul peaksid sa ka siit teemast tallad tegema, kuna sul muid postitusi peale "Kao ära. Mida sa ristustad?" siin väga enam pole.
Arusaadav, hinnad kukuvad ja sealt tekib ka vajadus aina agressiivsemalt oma investeeringuid ja mõtteviisi kaitsta.
Tundub, et te krüptopreestrid ja muud kummardajad elate ikka veel eelmise aasta lõpus, kus iga päev viskas hinnale 10% juurde ja tundus, et nüüd on tulnud mingi uus revolutsiooniline toode, millesse raha pannes pole võimalik kaotada lihtsalt.
Nagu ka varem olen öelnud, siis järjest rohkem hakkab see asi siin religiooni mõõtmeid võtma.


Sa ei saa eriti hästi aru.. vaata mu postitusi siin teemas.
"Mine oma sisutu teemasse mittepanustava ibaga ära" on vastusena vastavatele tegelastele, kes koguaeg risustamas käivad. Kui neid risustajaid poleks, siis ei oleks ka neid postitusi.
Muud postitused on teemakohased.

Sa oled järjekordne tegelane, kes kirjutab teemasse vaid doomsday stsenaariumist, kuidas kõik kokku kukub, SISULISELT MITTE MILLEGAGI PANUSTADES.
Endale ei tundu asi idiootne? Päris huvitav, kuidas inimeste usutunnuseks on saanud krüptovastasus icon_biggrin.gif

Keegi ei ela eelmise aasta lõpus, kuida 10% üles ja alla käib pidevalt. Isiklikul ootan ETH@300€ nt., mitte roosamannat.
Ma ei kaitse oma investeeringuid (vaata mu postitusi), vaid ma üritan teemast sisutu räuskamise eemale saada... mis oli su postituse eesmärk ja millega panustas see teemasse? TEEMASSE. ?
Pigem on näha seda, et downtrendi ajal ujuvad sisutut möla külvavad tondid jälle välja ja kui roheline on, siis ei ole neid kuskil.
Imelikul kombel ei ole kuskil ka neid "KÕIK LÄHEB TURBOGA ÜLES, RONIGE SISSE JA VÕTKE LAENU, JNE." tegelasi ka, kellele need "kõik kukub kohe kokku" tegelased vastukaaluks olla võiks.

erick, sai vahepeal ühe teemakohase ja sisuga postitusega maha. Siis tuli Equinox oma mõttetu ilkumisega vahele (mis oli su postituse eesmärk ja kuidas ning millega see TEEMASSE panustas?) ja virtuaaltankikõvamees läks mõttetu ärplemisega rõõmuga kaasa.

Su viimase postituse suhtes: kas sa ei saa aru, et asjaliku ja sisulise arutelu-kriitika vastu ei ole siin kellelgi midagi olnud... probleem on selles, et su ja teiste FUDerite postitustes puudub sisu. On argumentneerimata ja ebaratsionaalsed karjed, et kohe-kohe tuleb maailmalõpp. See on idiootne.

ott256, thumbs_up.gif. Üles-alla sõit. Ise arvan, et see ei ole viimane alla, ega eelmine polnud ka viimane üles. Kui keegi teistmoodi arvab, siis edu sellega, ent seda ei peaks igalpool pidevalt üheülbaliselt räuskama.

mariokgo, thumbs_up.gif.

OPollo, uudistes kajastati asja juba varemgi. Su arvamus on ok. Las jääda su arvamuseks ja vaatame ajas edasi. Proovi sisulisemalt lihtsalt, mitte tuututades (sul on mõned asjalikud postitused ka, ma ei saa aru, miks mõttetusega vehkima pead, vaid... lähed emotsioonidega kaasa ja ratsionaalsus ununeb?).

yerba, ilus postitus. Ilmselt seesama alaväärsuskompleks panebki kompenseerima seda oma üleolemist demonstreerides, isegi kui sel erilist või üldse alust ei ole.

infarkt, kullapalavikus tekib ikka iga väiksemagi oja juurde "kaevandusi" ja kogu teema võtab farsi mõõtmed. See ei tähenda, et kullakaevamine ja kuld tervikuna mõttetu oleks. Sama asi põhimõtteliselt ka h3rr'le. Ka erick võiks seda lugeda, ent tema "ütlesin pmst sama" on BS, kuivõrd ma olen WoT'le lähemal olnud kui tema krüptodele. Ilmselt? (Eeldan ka vahelduseks...)

Jõuame jälle sellesse punkti, et kui te ei usu asja, siis ok, ent milleks sisutut hirmukõnet pidamas käia? Mis eesmärgil te seda teete? Siin ei ole sisutut kiidukõnet pidavaid inimesi, miks on siin sisutut hirmukõnet pidavad inimesed?
Kõik tunnistavad riske, vahe lihtsalt selles, et riske teadvustades usuvad nad, et siin see asi veel ei lõppe.

_________________


viimati muutis rmc 29.06.2018 13:44:15, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2018 13:24:41 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Siis tuli Equinox oma mõttetu ilkumisega vahele (mis oli su postituse eesmärk ja kuidas ning millega see TEEMASSE panustas?)

Nii oli. Üritasin lippu kõrgel hoida. Postituse eesmärk oli mõttetu ilkumine ja teemasse ei panusta see postitus mitte millegagi. Antud juhul ka see konkreetne vastus.

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2018 13:25:54 vasta tsitaadiga

Equinox, tänud tunnistamise eest. On siin veel julgeid?
Ühtlasi võiks taoliste mõttetuste postitamise lõpetada. Või peaksid kõik liikmed igalpool foorumis taolise kvaliteediga postitusi tegema hakkama?

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2018 13:41:06 vasta tsitaadiga

Graafikut vaadates siis oleme eelmise aasta oktoobri lõpu tasemel. Kuna 5000$ hind kätte kukkuda võiks? Ostaks sisse ennast natuke.
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2018 13:45:14 vasta tsitaadiga

See OT oligi selle mõttega, et siinsed lugejad saaks paremini aru, et püüad ka teistes valdkondades teisi alavääristades olla kõige parem ja etem... miks peaks krüptovaldkonnas suhtumine oluliselt erinema?
PSi mõtet ma ei näe - vaidleme kahekesi rõõmsalt edasi?

Ja üldse, ma ei ole ka siia teemasse peale ericku hingeelu midagi tarka toonud.. paraku. Võtan ühe kohvi ja hoian paar päeva madamalat profiili. icon_cool.gif


erick kirjutas:
Ütlesin pmst seda sama mida h3rr eespool ja sain kohe mingid fanaatikud selga diagnoose laduma icon_biggrin.gif

yerba kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


See on sul full OT ja rõhuvas enamuses ka bullshit (peale algseid arusaamatusi me saame skill4estiga juba aastaid väga normaalselt läbi ja oleme ka koos mänginud), kui soovid seda jätkata siis võid PSida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2018 13:52:17 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Graafikut vaadates siis oleme eelmise aasta oktoobri lõpu tasemel. Kuna 5000$ hind kätte kukkuda võiks? Ostaks sisse ennast natuke.


https://coinmarketcap.com/currencies/bitcoin/#charts

Kui nüüd kohe hinnakorrektsiooni ülespoole ei tehta, siis võib olla lähipäevade/(-tundide?) teema. Ennustada on võimatu, kuna ootamatud rahasüstid kahtlastes pisikestes exchangedes ennegi appi lennanud BTC'le hinda üles viima.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
coolmode
HV kasutaja
coolmode

liitunud: 24.12.2003




sõnum 29.06.2018 13:58:06 vasta tsitaadiga

h3rr kirjutas:
infarkt kirjutas:
Olles ise kaevandaja (ju ma siis huvitun asjast), pole mul küll kuidagimoodi häbi iseendale tunnistada, et kogu see krüptovärk rahana tundub olevat totaalselt feilinud. Muidu huvitavast plokiahelatehnoloogiast ei ole põhimõtteliselt hetkeseisuga välja kasvanud ühtegi ühiskonnale lisandväärtust pakkuvat toodet või teenust. Kogu krüptoturu nõudlus on rajatud eeldusele, et tuleb juurde uusi investoreid/liituijaid, kes on nõus maksma ühiku eest rohkem kui varasemalt liitunud - puhas püramiidskeemi loogika. Eks ma olin algusest peale asja suhtes skeptiline, aga nägin lihtsat rahateenimise võimalust - seega otsustasin proovida. Praegune turuolukord on aga küll pehmelt öeldes junni jahedaks tõmmanud, minuarust on seis hullem kui kevadel, kus hind kivina langes, sest nüüd on lisaks ka trading volüümid tagant ära kukkunud.


Täpselt nendel põhjustel ise kuskil aasta tagasi lõpetasin kaevandamise ja müüsin kaardid maha. Siiamaani pole näinud ühtegi näidet, et ükski krüptorahadest suudaks pakkuda mingit teenust, mida juba olemas poleks või siis olemasolevatest paremini.
Pluss siis tohutu kogus lisanduvaid coin-e, mis hävitab kogu usaldusväärsuse.


Ripple ja Stellar ? Mõlemal on ka päris kõvad pangad taga, et väita seda et ükski blockchaini tehnoloogia ei ole suutnud midagi paremaks teha või muuta on samasugune ila nagu ericku ja Opollo unejutud siin teemas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h3rr
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2018 14:11:09 vasta tsitaadiga

coolmode kirjutas:
h3rr kirjutas:
infarkt kirjutas:
Olles ise kaevandaja (ju ma siis huvitun asjast), pole mul küll kuidagimoodi häbi iseendale tunnistada, et kogu see krüptovärk rahana tundub olevat totaalselt feilinud. Muidu huvitavast plokiahelatehnoloogiast ei ole põhimõtteliselt hetkeseisuga välja kasvanud ühtegi ühiskonnale lisandväärtust pakkuvat toodet või teenust. Kogu krüptoturu nõudlus on rajatud eeldusele, et tuleb juurde uusi investoreid/liituijaid, kes on nõus maksma ühiku eest rohkem kui varasemalt liitunud - puhas püramiidskeemi loogika. Eks ma olin algusest peale asja suhtes skeptiline, aga nägin lihtsat rahateenimise võimalust - seega otsustasin proovida. Praegune turuolukord on aga küll pehmelt öeldes junni jahedaks tõmmanud, minuarust on seis hullem kui kevadel, kus hind kivina langes, sest nüüd on lisaks ka trading volüümid tagant ära kukkunud.


Täpselt nendel põhjustel ise kuskil aasta tagasi lõpetasin kaevandamise ja müüsin kaardid maha. Siiamaani pole näinud ühtegi näidet, et ükski krüptorahadest suudaks pakkuda mingit teenust, mida juba olemas poleks või siis olemasolevatest paremini.
Pluss siis tohutu kogus lisanduvaid coin-e, mis hävitab kogu usaldusväärsuse.


Ripple ja Stellar ? Mõlemal on ka päris kõvad pangad taga, et väita seda et ükski blockchaini tehnoloogia ei ole suutnud midagi paremaks teha või muuta on samasugune ila nagu ericku ja Opollo unejutud siin teemas.


Mida Ripple ja Stellar uut pakuvad või mida nad olemasolevatest süsteemidest paremini teevad?
Äkki saad mingeid konkreetseid näiteid välja tuua.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
coolmode
HV kasutaja
coolmode

liitunud: 24.12.2003




sõnum 29.06.2018 14:18:41 vasta tsitaadiga

h3rr kirjutas:
coolmode kirjutas:
h3rr kirjutas:
infarkt kirjutas:
Olles ise kaevandaja (ju ma siis huvitun asjast), pole mul küll kuidagimoodi häbi iseendale tunnistada, et kogu see krüptovärk rahana tundub olevat totaalselt feilinud. Muidu huvitavast plokiahelatehnoloogiast ei ole põhimõtteliselt hetkeseisuga välja kasvanud ühtegi ühiskonnale lisandväärtust pakkuvat toodet või teenust. Kogu krüptoturu nõudlus on rajatud eeldusele, et tuleb juurde uusi investoreid/liituijaid, kes on nõus maksma ühiku eest rohkem kui varasemalt liitunud - puhas püramiidskeemi loogika. Eks ma olin algusest peale asja suhtes skeptiline, aga nägin lihtsat rahateenimise võimalust - seega otsustasin proovida. Praegune turuolukord on aga küll pehmelt öeldes junni jahedaks tõmmanud, minuarust on seis hullem kui kevadel, kus hind kivina langes, sest nüüd on lisaks ka trading volüümid tagant ära kukkunud.


Täpselt nendel põhjustel ise kuskil aasta tagasi lõpetasin kaevandamise ja müüsin kaardid maha. Siiamaani pole näinud ühtegi näidet, et ükski krüptorahadest suudaks pakkuda mingit teenust, mida juba olemas poleks või siis olemasolevatest paremini.
Pluss siis tohutu kogus lisanduvaid coin-e, mis hävitab kogu usaldusväärsuse.


Ripple ja Stellar ? Mõlemal on ka päris kõvad pangad taga, et väita seda et ükski blockchaini tehnoloogia ei ole suutnud midagi paremaks teha või muuta on samasugune ila nagu ericku ja Opollo unejutud siin teemas.


Mida Ripple ja Stellar uut pakuvad või mida nad olemasolevatest süsteemidest paremini teevad?
Äkki on mingeid konkreetseid näiteid välja tuua.


http://treasurytoday.com/2017/07/ripple-vs-swift-payment-r-evolution-ttpv
https://www.lumenauts.com/blog/how-the-partnership-between-ibm-and-stellar-works
https://www.stellar.org/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h3rr
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2018 15:00:56 vasta tsitaadiga

coolmode kirjutas:
h3rr kirjutas:
coolmode kirjutas:
h3rr kirjutas:
infarkt kirjutas:
Olles ise kaevandaja (ju ma siis huvitun asjast), pole mul küll kuidagimoodi häbi iseendale tunnistada, et kogu see krüptovärk rahana tundub olevat totaalselt feilinud. Muidu huvitavast plokiahelatehnoloogiast ei ole põhimõtteliselt hetkeseisuga välja kasvanud ühtegi ühiskonnale lisandväärtust pakkuvat toodet või teenust. Kogu krüptoturu nõudlus on rajatud eeldusele, et tuleb juurde uusi investoreid/liituijaid, kes on nõus maksma ühiku eest rohkem kui varasemalt liitunud - puhas püramiidskeemi loogika. Eks ma olin algusest peale asja suhtes skeptiline, aga nägin lihtsat rahateenimise võimalust - seega otsustasin proovida. Praegune turuolukord on aga küll pehmelt öeldes junni jahedaks tõmmanud, minuarust on seis hullem kui kevadel, kus hind kivina langes, sest nüüd on lisaks ka trading volüümid tagant ära kukkunud.


Täpselt nendel põhjustel ise kuskil aasta tagasi lõpetasin kaevandamise ja müüsin kaardid maha. Siiamaani pole näinud ühtegi näidet, et ükski krüptorahadest suudaks pakkuda mingit teenust, mida juba olemas poleks või siis olemasolevatest paremini.
Pluss siis tohutu kogus lisanduvaid coin-e, mis hävitab kogu usaldusväärsuse.


Ripple ja Stellar ? Mõlemal on ka päris kõvad pangad taga, et väita seda et ükski blockchaini tehnoloogia ei ole suutnud midagi paremaks teha või muuta on samasugune ila nagu ericku ja Opollo unejutud siin teemas.


Mida Ripple ja Stellar uut pakuvad või mida nad olemasolevatest süsteemidest paremini teevad?
Äkki on mingeid konkreetseid näiteid välja tuua.


http://treasurytoday.com/2017/07/ripple-vs-swift-payment-r-evolution-ttpv
https://www.lumenauts.com/blog/how-the-partnership-between-ibm-and-stellar-works
https://www.stellar.org/


Ripple puhul on häiriv, et see on väga lihtsasti inimesi eksitav. Kasutatakse küll Ripple firma tehnoloogiat paljude pankade poolt, aga see tehnoloogia pole kuidagi seotud XRP coin-ga. Ehk kui tuleb mingi uudis, et suur pank on Ripple-ga koostööd tegemas, siis tegelikult see pole kuidagi coin-ga seotud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
coolmode
HV kasutaja
coolmode

liitunud: 24.12.2003




sõnum 29.06.2018 15:20:14 vasta tsitaadiga

h3rr kirjutas:
coolmode kirjutas:
h3rr kirjutas:
coolmode kirjutas:
h3rr kirjutas:
infarkt kirjutas:
Olles ise kaevandaja (ju ma siis huvitun asjast), pole mul küll kuidagimoodi häbi iseendale tunnistada, et kogu see krüptovärk rahana tundub olevat totaalselt feilinud. Muidu huvitavast plokiahelatehnoloogiast ei ole põhimõtteliselt hetkeseisuga välja kasvanud ühtegi ühiskonnale lisandväärtust pakkuvat toodet või teenust. Kogu krüptoturu nõudlus on rajatud eeldusele, et tuleb juurde uusi investoreid/liituijaid, kes on nõus maksma ühiku eest rohkem kui varasemalt liitunud - puhas püramiidskeemi loogika. Eks ma olin algusest peale asja suhtes skeptiline, aga nägin lihtsat rahateenimise võimalust - seega otsustasin proovida. Praegune turuolukord on aga küll pehmelt öeldes junni jahedaks tõmmanud, minuarust on seis hullem kui kevadel, kus hind kivina langes, sest nüüd on lisaks ka trading volüümid tagant ära kukkunud.


Täpselt nendel põhjustel ise kuskil aasta tagasi lõpetasin kaevandamise ja müüsin kaardid maha. Siiamaani pole näinud ühtegi näidet, et ükski krüptorahadest suudaks pakkuda mingit teenust, mida juba olemas poleks või siis olemasolevatest paremini.
Pluss siis tohutu kogus lisanduvaid coin-e, mis hävitab kogu usaldusväärsuse.


Ripple ja Stellar ? Mõlemal on ka päris kõvad pangad taga, et väita seda et ükski blockchaini tehnoloogia ei ole suutnud midagi paremaks teha või muuta on samasugune ila nagu ericku ja Opollo unejutud siin teemas.


Mida Ripple ja Stellar uut pakuvad või mida nad olemasolevatest süsteemidest paremini teevad?
Äkki on mingeid konkreetseid näiteid välja tuua.


http://treasurytoday.com/2017/07/ripple-vs-swift-payment-r-evolution-ttpv
https://www.lumenauts.com/blog/how-the-partnership-between-ibm-and-stellar-works
https://www.stellar.org/


Ripple puhul on häiriv, et see on väga lihtsasti inimesi eksitav. Kasutatakse küll Ripple firma tehnoloogiat paljude pankade poolt, aga see tehnoloogia pole kuidagi seotud XRP coin-ga. Ehk kui tuleb mingi uudis, et suur pank on Ripple-ga koostööd tegemas, siis tegelikult see pole kuidagi coin-ga seotud.


Mingi aeg oli tõesti juttu et xrpd ei kasutata aga nüüd on see muutumas jälle https://www.google.com/amp/s/www.cnbc.com/amp/2018/06/05/ripple-ceo-dozens-of-banks-will-use-xrp-product-in-2019.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h3rr
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2018 15:34:57 vasta tsitaadiga

coolmode kirjutas:
h3rr kirjutas:
coolmode kirjutas:
h3rr kirjutas:
coolmode kirjutas:
h3rr kirjutas:
infarkt kirjutas:
Olles ise kaevandaja (ju ma siis huvitun asjast), pole mul küll kuidagimoodi häbi iseendale tunnistada, et kogu see krüptovärk rahana tundub olevat totaalselt feilinud. Muidu huvitavast plokiahelatehnoloogiast ei ole põhimõtteliselt hetkeseisuga välja kasvanud ühtegi ühiskonnale lisandväärtust pakkuvat toodet või teenust. Kogu krüptoturu nõudlus on rajatud eeldusele, et tuleb juurde uusi investoreid/liituijaid, kes on nõus maksma ühiku eest rohkem kui varasemalt liitunud - puhas püramiidskeemi loogika. Eks ma olin algusest peale asja suhtes skeptiline, aga nägin lihtsat rahateenimise võimalust - seega otsustasin proovida. Praegune turuolukord on aga küll pehmelt öeldes junni jahedaks tõmmanud, minuarust on seis hullem kui kevadel, kus hind kivina langes, sest nüüd on lisaks ka trading volüümid tagant ära kukkunud.


Täpselt nendel põhjustel ise kuskil aasta tagasi lõpetasin kaevandamise ja müüsin kaardid maha. Siiamaani pole näinud ühtegi näidet, et ükski krüptorahadest suudaks pakkuda mingit teenust, mida juba olemas poleks või siis olemasolevatest paremini.
Pluss siis tohutu kogus lisanduvaid coin-e, mis hävitab kogu usaldusväärsuse.


Ripple ja Stellar ? Mõlemal on ka päris kõvad pangad taga, et väita seda et ükski blockchaini tehnoloogia ei ole suutnud midagi paremaks teha või muuta on samasugune ila nagu ericku ja Opollo unejutud siin teemas.


Mida Ripple ja Stellar uut pakuvad või mida nad olemasolevatest süsteemidest paremini teevad?
Äkki on mingeid konkreetseid näiteid välja tuua.


http://treasurytoday.com/2017/07/ripple-vs-swift-payment-r-evolution-ttpv
https://www.lumenauts.com/blog/how-the-partnership-between-ibm-and-stellar-works
https://www.stellar.org/


Ripple puhul on häiriv, et see on väga lihtsasti inimesi eksitav. Kasutatakse küll Ripple firma tehnoloogiat paljude pankade poolt, aga see tehnoloogia pole kuidagi seotud XRP coin-ga. Ehk kui tuleb mingi uudis, et suur pank on Ripple-ga koostööd tegemas, siis tegelikult see pole kuidagi coin-ga seotud.


Mingi aeg oli tõesti juttu et xrpd ei kasutata aga nüüd on see muutumas jälle https://www.google.com/amp/s/www.cnbc.com/amp/2018/06/05/ripple-ceo-dozens-of-banks-will-use-xrp-product-in-2019.html


Samas Stellar pakub täpselt sama lahendust. Lisaks pole midagi, mis takistaks SWIFT-il oma plokiahela lahendust tegemast ja neil on juba kõvasti rohkem ressursse selle tegemiseks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2018 16:27:24 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
erick kirjutas:
Tulin vaatama, et ega mehed juba köit ei seebita, aga siin räägitakse, et no 2019 lõpuks 20K USD hind icon_biggrin.gif Korralik huumorinurk ikka. Never change thumbs_up.gif


Millejaoks sa oma idiootse ja sisutu mölaga siin teemas käid? Mis eesmärgiga sa postitusi teed? Lihtsalt laed oma masendava elu stressi maha nendega? Palun ära risusta.


Sõimad siin et toodame sisutut ja idiootset möla.... vaata mida "koiniad" ise siia kirjutavad! Mölise nende kallal, et sellist paska ei ajaks ... pärast pool foorumit naerab.
Trükitakse sellist jura, et süda läheb pahaks ja virised nende kallal et selle üle irvitavad.... endal imelik ei ole või.
Kas hr.kerjus-kanafilee ei risusta teemat?


viimati muutis villu70 29.06.2018 16:27:53, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
coolmode
HV kasutaja
coolmode

liitunud: 24.12.2003




sõnum 29.06.2018 16:27:50 vasta tsitaadiga

h3rr kirjutas:
coolmode kirjutas:
h3rr kirjutas:
coolmode kirjutas:
h3rr kirjutas:
coolmode kirjutas:
h3rr kirjutas:
infarkt kirjutas:
Olles ise kaevandaja (ju ma siis huvitun asjast), pole mul küll kuidagimoodi häbi iseendale tunnistada, et kogu see krüptovärk rahana tundub olevat totaalselt feilinud. Muidu huvitavast plokiahelatehnoloogiast ei ole põhimõtteliselt hetkeseisuga välja kasvanud ühtegi ühiskonnale lisandväärtust pakkuvat toodet või teenust. Kogu krüptoturu nõudlus on rajatud eeldusele, et tuleb juurde uusi investoreid/liituijaid, kes on nõus maksma ühiku eest rohkem kui varasemalt liitunud - puhas püramiidskeemi loogika. Eks ma olin algusest peale asja suhtes skeptiline, aga nägin lihtsat rahateenimise võimalust - seega otsustasin proovida. Praegune turuolukord on aga küll pehmelt öeldes junni jahedaks tõmmanud, minuarust on seis hullem kui kevadel, kus hind kivina langes, sest nüüd on lisaks ka trading volüümid tagant ära kukkunud.


Täpselt nendel põhjustel ise kuskil aasta tagasi lõpetasin kaevandamise ja müüsin kaardid maha. Siiamaani pole näinud ühtegi näidet, et ükski krüptorahadest suudaks pakkuda mingit teenust, mida juba olemas poleks või siis olemasolevatest paremini.
Pluss siis tohutu kogus lisanduvaid coin-e, mis hävitab kogu usaldusväärsuse.


Ripple ja Stellar ? Mõlemal on ka päris kõvad pangad taga, et väita seda et ükski blockchaini tehnoloogia ei ole suutnud midagi paremaks teha või muuta on samasugune ila nagu ericku ja Opollo unejutud siin teemas.


Mida Ripple ja Stellar uut pakuvad või mida nad olemasolevatest süsteemidest paremini teevad?
Äkki on mingeid konkreetseid näiteid välja tuua.


http://treasurytoday.com/2017/07/ripple-vs-swift-payment-r-evolution-ttpv
https://www.lumenauts.com/blog/how-the-partnership-between-ibm-and-stellar-works
https://www.stellar.org/


Ripple puhul on häiriv, et see on väga lihtsasti inimesi eksitav. Kasutatakse küll Ripple firma tehnoloogiat paljude pankade poolt, aga see tehnoloogia pole kuidagi seotud XRP coin-ga. Ehk kui tuleb mingi uudis, et suur pank on Ripple-ga koostööd tegemas, siis tegelikult see pole kuidagi coin-ga seotud.


Mingi aeg oli tõesti juttu et xrpd ei kasutata aga nüüd on see muutumas jälle https://www.google.com/amp/s/www.cnbc.com/amp/2018/06/05/ripple-ceo-dozens-of-banks-will-use-xrp-product-in-2019.html


Samas Stellar pakub täpselt sama lahendust. Lisaks pole midagi, mis takistaks SWIFT-il oma plokiahela lahendust tegemast ja neil on juba kõvasti rohkem ressursse selle tegemiseks.


Ilmselgelt ei takista keegi kedagi oma blokiahelat tegemast aga lihtsalt ripplil ja stellaril on olemas juba. Muide rääkides blokiahelatest siis Wepoweri arendus on ka päris asjalik eriti veel see, et teevad koostööd Eleringi Estfeedi programmiga ning teiste riikide võrguhalduritega. Sellega seoses tuleb ka meelde geenius Ericku vaimusünnitus kes teab kõigest kõike väites, et Elering müüb elektrit ja läheb pankrotti koos wepoweriga icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2018 17:04:31 vasta tsitaadiga

h3rr kirjutas:
Samas Stellar pakub täpselt sama lahendust. Lisaks pole midagi, mis takistaks SWIFT-il oma plokiahela lahendust tegemast ja neil on juba kõvasti rohkem ressursse selle tegemiseks.


a) ärge tsiteerige koguhulka, eriti kui vastate eelmisele postitusele
b) järelikult sai siis üks point ümber lükatud siiski?

villu70 kirjutas:
rmc kirjutas:
Millejaoks sa oma idiootse ja sisutu mölaga siin teemas käid? Mis eesmärgiga sa postitusi teed? Lihtsalt laed oma masendava elu stressi maha nendega? Palun ära risusta.

Sõimad siin et toodame sisutut ja idiootset möla.... vaata mida "koiniad" ise siia kirjutavad! Mölise nende kallal, et sellist paska ei ajaks ... pärast pool foorumit naerab.
Trükitakse sellist jura, et süda läheb pahaks ja virised nende kallal et selle üle irvitavad.... endal imelik ei ole või.
Kas hr.kerjus-kanafilee ei risusta teemat?


a) palun viita konkreetsele "jamale" ja räägi sellest sisuliselt.
b) arvesta, et hd-kanafilee jutt võib olla kui jabur tahes, ent kui see on teemakohane, siis sa ei saa pidada oma arvamust tema arvamusest paremaks, kuniks on tulemus käes... hoiatada ju võib ja sisuliselt arutlemine on tervitatav, ent seepärast igasugust doomsdayd siin pidevalt ennustada on jabur.

coolmode, hea töö!

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.06.2018 17:23:32 vasta tsitaadiga

coolmode kirjutas:
Muide rääkides blokiahelatest siis Wepoweri arendus on ka päris asjalik eriti veel see, et teevad koostööd Eleringi Estfeedi programmiga ning teiste riikide võrguhalduritega.
See "koostöö" tähendab lihtsalt seda et Estfeed müüb Wepowerile andmeid, täpselt samamoodi nagu ta teeb seda igale teisele soovijale kel ressurssi liidestamiseks ja raha selle eest tasumiseks.
Samamoodi võin ma väita et teen igapäevaselt koostööd Selveriga - ostan neilt pidevalt piima. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 29.06.2018 18:02:06 vasta tsitaadiga

coolmode kirjutas:
Mingi aeg oli tõesti juttu et xrpd ei kasutata aga nüüd on see muutumas jälle https://www.google.com/amp/s/www.cnbc.com/amp/2018/06/05/ripple-ceo-dozens-of-banks-will-use-xrp-product-in-2019.html


Kas sa oma kiiruga väljagoogeldatud linki ise ka lugesid üldse? See lahendus on ju ajuvaba. Pangad saadavad oma rahaülekande Ripple'ile, kes oma xRapid toote siseselt selle XRPks konverteerib mõneks hetkeks "teisele poole maailma saatmise" jaoks, ja siis teisel pool jälle päris rahaks ümber laseb enne kui sealne pank selle kätte saab. See "institutional money" jääb süsteemist täiesti välja ju, pangad ei osta XRP'd ja nende seiskohast pole mingit vahet, kas selle hind on 0.01 USD või 1000 USD, kogu protsess USD - XRP - USD võtab sekundeid ja pankadel pole vaja XRPsse investeerida süsteemi kasutamiseks.

Kuidas see XRP kurssi tõstab on täiesti ebaselge.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h3rr
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2018 18:18:36 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
h3rr kirjutas:
Samas Stellar pakub täpselt sama lahendust. Lisaks pole midagi, mis takistaks SWIFT-il oma plokiahela lahendust tegemast ja neil on juba kõvasti rohkem ressursse selle tegemiseks.


a) ärge tsiteerige koguhulka, eriti kui vastate eelmisele postitusele
b) järelikult sai siis üks point ümber lükatud siiski?


See näitab, et on olemas kasutusala plokiahela tehnoloogiale, aga mitte krüptovaluutale. Siin foorumis käib jutt pigem viimasest.

erick kirjutas:
coolmode kirjutas:
Mingi aeg oli tõesti juttu et xrpd ei kasutata aga nüüd on see muutumas jälle https://www.google.com/amp/s/www.cnbc.com/amp/2018/06/05/ripple-ceo-dozens-of-banks-will-use-xrp-product-in-2019.html


Kas sa oma kiiruga väljagoogeldatud linki ise ka lugesid üldse? See lahendus on ju ajuvaba. Pangad saadavad oma rahaülekande Ripple'ile, kes oma xRapid toote siseselt selle XRPks konverteerib mõneks hetkeks "teisele poole maailma saatmise" jaoks, ja siis teisel pool jälle päris rahaks ümber laseb enne kui sealne pank selle kätte saab. See "institutional money" jääb süsteemist täiesti välja ju, pangad ei osta XRP'd ja nende seiskohast pole mingit vahet, kas selle hind on 0.01 USD või 1000 USD, kogu protsess USD - XRP - USD võtab sekundeid ja pankadel pole vaja XRPsse investeerida süsteemi kasutamiseks.

Kuidas see XRP kurssi tõstab on täiesti ebaselge.


Tõstab lihtsalt sellega, et inimesed ei tee toodetel vahet, kuna igalpool räägitakse neist sama nimega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
coolmode
HV kasutaja
coolmode

liitunud: 24.12.2003




sõnum 29.06.2018 21:36:39 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
coolmode kirjutas:
Mingi aeg oli tõesti juttu et xrpd ei kasutata aga nüüd on see muutumas jälle https://www.google.com/amp/s/www.cnbc.com/amp/2018/06/05/ripple-ceo-dozens-of-banks-will-use-xrp-product-in-2019.html


Kas sa oma kiiruga väljagoogeldatud linki ise ka lugesid üldse? See lahendus on ju ajuvaba. Pangad saadavad oma rahaülekande Ripple'ile, kes oma xRapid toote siseselt selle XRPks konverteerib mõneks hetkeks "teisele poole maailma saatmise" jaoks, ja siis teisel pool jälle päris rahaks ümber laseb enne kui sealne pank selle kätte saab. See "institutional money" jääb süsteemist täiesti välja ju, pangad ei osta XRP'd ja nende seiskohast pole mingit vahet, kas selle hind on 0.01 USD või 1000 USD, kogu protsess USD - XRP - USD võtab sekundeid ja pankadel pole vaja XRPsse investeerida süsteemi kasutamiseks.

Kuidas see XRP kurssi tõstab on täiesti ebaselge.


Sinuga vaidlemine on sama nagu seinaga. Kui see nii ajuvaba on siis miks pangad võtavad kasutusele ripplit? Kui stellar on nii ajuvaba miks IBM üldse mingi partnershipi Stellariga tegi ? See mis nö tõstab stellari ja ripple coini väärtust on see kuidas antud ettevõttel läheb, võid paralleele tõmmata tavalise aktsiaga. Niikaua kuni on erinevaid inimesi on ka erinevaid arvamusi. Mina olen igatahes oma investeeringu krüptoturul tasa teinud ning mitme kordselt tagasi teeninud ning välja võtnud. Ei näe mingit pointi püramiidiks tembeldamisele ja what so ever. Aga pane täiega edasi kuidas kõik on peale sinu idioodid ning edu! Ei näe enam sinu ja Opollo ning teiste parastajatega vaidlemisel pointi kopp.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2018 21:57:27 vasta tsitaadiga

coolmode kirjutas:


Sinuga vaidlemine on sama nagu seinaga. Kui see nii ajuvaba on siis miks pangad võtavad kasutusele ripplit? Kui stellar on nii ajuvaba miks IBM üldse mingi partnershipi Stellariga tegi ? See mis nö tõstab stellari ja ripple coini väärtust on see kuidas antud ettevõttel läheb, võid paralleele tõmmata tavalise aktsiaga. Niikaua kuni on erinevaid inimesi on ka erinevaid arvamusi. Mina olen igatahes oma investeeringu krüptoturul tasa teinud ning mitme kordselt tagasi teeninud ning välja võtnud. Ei näe mingit pointi püramiidiks tembeldamisele ja what so ever. Aga pane täiega edasi kuidas kõik on peale sinu idioodid ning edu! Ei näe enam sinu ja Opollo ning teiste parastajatega vaidlemisel pointi kopp.gif

Olid õigel ajal õiges kohas, kuidas sa tänaseid "ratsa rikkaks", "labidas nurka" vennikesi innustaksid ? Manustage erguteid ja lootke parimat ?
Miks mõni pank v suurfirma ühineb teemaga ? Ratsa rikkaks, boost, papp välja ja "taxistid" plekivad selle kinni ? Kui juba 10-20% boost olemas, on neil "suurinvestoritel" ka suht suva, mis selle innovatsiooniga edasi saab. Areng ju seisab, ainult jüngrite ja uususklike najal see hetkel vegeteerib ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2018 22:48:12 vasta tsitaadiga

h3rr kirjutas:
See näitab, et on olemas kasutusala plokiahela tehnoloogiale, aga mitte krüptovaluutale. Siin foorumis käib jutt pigem viimasest.

Loe seda XLM teemat. Nt. "IBM’s Universal Payment Solution currently uses the lumen as the bridge asset for cross border transactions."

OPollo, milline on su viimase postituse teemakohane ja sisuline sõnum, sisu?

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 29.06.2018 23:05:05 vasta tsitaadiga

coolmode kirjutas:
erick kirjutas:
coolmode kirjutas:
Mingi aeg oli tõesti juttu et xrpd ei kasutata aga nüüd on see muutumas jälle https://www.google.com/amp/s/www.cnbc.com/amp/2018/06/05/ripple-ceo-dozens-of-banks-will-use-xrp-product-in-2019.html


Kas sa oma kiiruga väljagoogeldatud linki ise ka lugesid üldse? See lahendus on ju ajuvaba. Pangad saadavad oma rahaülekande Ripple'ile, kes oma xRapid toote siseselt selle XRPks konverteerib mõneks hetkeks "teisele poole maailma saatmise" jaoks, ja siis teisel pool jälle päris rahaks ümber laseb enne kui sealne pank selle kätte saab. See "institutional money" jääb süsteemist täiesti välja ju, pangad ei osta XRP'd ja nende seiskohast pole mingit vahet, kas selle hind on 0.01 USD või 1000 USD, kogu protsess USD - XRP - USD võtab sekundeid ja pankadel pole vaja XRPsse investeerida süsteemi kasutamiseks.

Kuidas see XRP kurssi tõstab on täiesti ebaselge.


Sinuga vaidlemine on sama nagu seinaga. Kui see nii ajuvaba on siis miks pangad võtavad kasutusele ripplit? Kui stellar on nii ajuvaba miks IBM üldse mingi partnershipi Stellariga tegi ? See mis nö tõstab stellari ja ripple coini väärtust on see kuidas antud ettevõttel läheb, võid paralleele tõmmata tavalise aktsiaga. Niikaua kuni on erinevaid inimesi on ka erinevaid arvamusi. Mina olen igatahes oma investeeringu krüptoturul tasa teinud ning mitme kordselt tagasi teeninud ning välja võtnud. Ei näe mingit pointi püramiidiks tembeldamisele ja what so ever. Aga pane täiega edasi kuidas kõik on peale sinu idioodid ning edu! Ei näe enam sinu ja Opollo ning teiste parastajatega vaidlemisel pointi kopp.gif


Sa nagu ei loe või milles see viga sul on. Sulle tehti puust ja punaseks selgeks, et pangad ei osta XRP'd. Ripple kui firma lihtsalt tõmbab igasugu spekulante lohku, avaldades keeruliselt sõnastatud pressiteateid, millest võib jääda ekslik mulje, et kohe kohe pangad hakkavad XRP'd kasutama (st. ostma). Tegelt kui lähemalt loed, ei hakka midagi. Kasutavad mingit Ripple firma muud toodet, millest ainult üks ja väga sisemine osa on XRP, mida liigutatakse siis Ripple firma enda sees edasi-tagasi. Keegi seda ei osta ja keegi seda ei müü ka.

PS - siin ei ole küsimus, et kellegi on erinev arvamus vms. See kõik, mida ma kirjutasin, on seal pressiteates ju mustvalgelt kirjas. See, et sa lugeda ei oska, ei tee tegelikku fakti lihtsalt kellegi teise arvamuseks.

tsitaat:
But Ripple also has another solution known as xRapid, a product aimed at institutions that have business in emerging markets.

Payments into emerging markets often require pre-funded local currency accounts around the world, meaning liquidity costs are high, Ripple explains on its website. Money would be sent into the xRapid system, converted into XRP to move it through Ripple's product faster, then be converted back into whatever currency is required at the other end.

Because XRP has a four-second transaction time, this process would be quick. Some companies, such as Western Union and Moneygram, have begun trialing xRapid, but none have committed to it fully.


No ma ei oska seda enam selgemaks teha. Siin teemas yerba ja mõni veel ütlesid, et mul on mingi alaväärsuskompleks, et ma pean krüptoentusiaste idiootideks, aga just selliste juhtumite jadamisi aset leidmise tagajärjel see nii ongi. Inimene ei suuda korrektselt tõlgendada 350-sõnalist pressiteadet ja kui talle selle "ära tõlgid" ja tulemus ei vasta tema ootustele, siis ta ütleb "vaidle nagu seinaga" "see on sinu arvamus". Selline ongi see tase, mistõttu ma ei kipu siia teemasse sisukaid kommentaare kirjutama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
filx
HV kasutaja
filx

liitunud: 12.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2018 23:32:41 vasta tsitaadiga

TL;DR ericopollo bande kütab siis kui krüpto jahtub.

Huvitav, kas see on ainuke HV teema kus moderaatorid ei sekku ja ei puhasta teema välist konteksti icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2018 00:12:40 vasta tsitaadiga

filx kirjutas:

Huvitav, kas see on ainuke HV teema kus moderaatorid ei sekku ja ei puhasta teema välist konteksti icon_rolleyes.gif

Aga miks peaks, see on spekuleerimise teema ! ?
Ma spekuleerin siin teemas, Tanel, sina ja teised ka. Saa üle !

Õnneotsijad ei adu endale, mis teemaga isegi tegemist on, et vahepeal veereb pall ka mäest alla, vahel üles.

Päriselt ka luuserid, saage üle, hetkel teemat lugedes jätate ISE mulje, et krüptoga on piiksus kogu teema ... kopp.gif

tsitaat:
Aigi Vahing: klammerdumine muudab kõik väga intensiivseks. Sõltuvustega inimesed ise nimetavad seda kirglikkuseks

Krdi hea quote oli siia teemasse
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2018 01:11:47 vasta tsitaadiga

Jah, klammerduge lahti sellest kirglikust ärapanemisest juba kopp.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2018 01:19:18 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Jah, klammerduge lahti sellest kirglikust ärapanemisest juba kopp.gif

On päev, on öö, on mees, on naine, on sool, on suhkur jne ...

On pro cryptikud ja on skeptikud
Kui sa ei oska isegi suhtlus balansiga arvestada, millest me siis veel räägime siin ?

Ühepoolne tootlus ei ole kunagi jätkusuutlik üheski loodusahelas, seega palderjan äkki ja analüüsivõime omistamine ei tee paha siin ? icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2018 01:21:44 vasta tsitaadiga

krt, kaua võib kopp.gif

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2018 15:54:08 vasta tsitaadiga

Teen teema lahti. Isiklikust huvist. Kes siia plaanivad sisse sõita juttudega "Bitcoin on saast, mõttetu, skämm, tapab pingviine jms", saavad koheselt AM-i.
"Bitcoin on änksa vs Bitcoin on saast" vaidlused suunake heaga siia teemasse: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=728416
FHD-UHD Tanel, või milleks iganes ta on end digimoondanud nüüdseks, võib samuti ülaltoodud lingile oma ajupeeretused postitada.

Aga teemasse - kuidas praegune Facebooki, Twitteri ja muude IT sektori suurte tegijate langus Bitcoini mõjutab?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
filx
HV kasutaja
filx

liitunud: 12.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2018 22:12:30 vasta tsitaadiga

Suuremas osas said ju sotsiaalmeedia platvormid pihta. Muu tehnolooiga sektor tundub minevat oma rada. Seotus? Pakuks, et pole vaid tavaline väiksemas mahus pump-and-dump ralli. Eks näis palju seekord kukuvad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2018 17:34:01 vasta tsitaadiga

Praegu kuidagi huvitav aeg. Üldises plaanis tuleb uudiseid päris palju häid aga turg reageerib uudistele magedalt.

Arvan, et cryptotalv kestab veel päris pikalt. Kui eelmine buum oli 2013/2014 aastavahetuse kandis siis sama tipu ületas BTC 2016/2017 aastavahetusel. Seega läks taastumiseks ~3a. Arvan, et seekord nii kaua ei lähe aga mine tea. Hetkel on 7-8 kuud juba "talv" kestnud, arvan, et kestab max 1,5a.

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infarkt
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2018 18:19:39 vasta tsitaadiga

Mis toimub? Coinmarketcap hacked? Näitab mingeid aiateiba hindasid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2018 18:22:36 vasta tsitaadiga

infarkt kirjutas:
Mis toimub? Coinmarketcap hacked? Näitab mingeid aiateiba hindasid.

Kõik jälle rohelises icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2018 18:53:32 vasta tsitaadiga

BTC hinnaks osades kohtades $74k. See keerab altcoinid ka valeks.

Peetis hetkel Coinmarketcap.com.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2018 15:03:57 vasta tsitaadiga

Keegi neid projekte on uurinud? Hetkel enda lemmikud. Chromaway (LHV panga cofounder on advisori rollis ja ka Litecoini founder) ja Metahash.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2018 05:54:45 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
DVDRW kirjutas:
rmc kirjutas:
Tahate öelda, et 300€ ETHi ei tulegi? icon_rolleyes.gif
icon_biggrin.gif

Kle 419€ juba, tulebki 300 ehk ära icon_razz.gif

372€ - hakkab looma icon_razz.gif


Saad ostma hakata: 285€ icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Norht Chilean G
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2018 19:36:52 vasta tsitaadiga

Aga kasutaks spekulatsioonilõime sihtotstarbeliselt - väike ennustus, mis hetke top 3 list maksab 01.12.2018 icon_smile.gif.
Pakuks otsa lahti tegemise mõttes:

BTC 7400 USD
ETH 540 USD
XRP 0.32 USD

_________________
Tag written by one North Chilean Guanacos, several specially trained Equadorian Mountain llamas and 76,000 Battery llamas from Llama Fresh Farms Ltd. near Paraguay.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2018 23:42:53 vasta tsitaadiga

DVDRW, kursis, jah. Ootan 240€ ära vist, saab "terve" jälle. Niipalju istub Coinbases juhuslikult icon_razz.gif

Ise arvan endiselt, et võimalik ka pikem langus, ent järgmine tõus tulemata ei jää.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2018 00:03:15 vasta tsitaadiga

Pakuks tagasihoidlikumalt

BTC 3000

ETH 120

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h3rr
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2018 05:34:35 vasta tsitaadiga

BTC: 800 USD
ETH: 50 USD
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2018 06:12:29 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
DVDRW, kursis, jah. Ootan 240€ ära vist, saab "terve" jälle. Niipalju istub Coinbases juhuslikult icon_razz.gif
Ise arvan endiselt, et võimalik ka pikem langus, ent järgmine tõus tulemata ei jää.

219€ käis täna öösel okse.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Catfish
HV kasutaja
Catfish

liitunud: 01.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2018 10:25:48 vasta tsitaadiga

Aeg jälle üle pika aja shopingule minna, et proovida lühiajaliselt natuke vahelt võtta.
Pikemaajaliseks hoidmiseks vist veel vara ostma hakata icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2018 10:37:12 vasta tsitaadiga

Kui arvestada et pidev tõus hakkas bitcoinil kuskilt 300 pealt siis üle 1000 ei kipuks pikka positsiooni võtma. Alles siis saab öelda et suurem osa õhku on väljas.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infarkt
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2018 15:01:29 vasta tsitaadiga

Tundub, et kõik, kes shortimisega ei tegele, võivad edaspidi krüptoturu kasumitest ainult unistada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 156, 157, 158  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.