Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 686, 687, 688 ... 762, 763, 764  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?
Ei, ei suitseta üldse
80%
 80%  [ 104 ]
Ei suitseta autos, mujal küll
12%
 12%  [ 16 ]
Jah, suitsukonide jaoks kasutan tuhatoosi
3%
 3%  [ 4 ]
Jah, suitsukonid viskan aknast välja
4%
 4%  [ 6 ]
hääli kokku : 130

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2018 16:33:01 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
on see hea või halb?
mul on roigastele hiljuti tehtud aastased kindlustused jäänud sinna 80€ kanti.


Liikluskindlustus aasta 180€ ja casco aasta 900€. Tegu 2002. aasta rondiga, mida nagunii ei cascotaks. Lihtsalt huvi mõttes uurisin.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2018 17:14:10 vasta tsitaadiga

http://www.auto24.ee/used/2863879
Selline Mazda algajale norm sara? Miskit soodsa ülalpidamisega aparaati vaja.
Rooste ilmselt neil põhiline probleem? Miski 2-3 aastat ehk ikka vastu peab?

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2018 17:25:04 vasta tsitaadiga

Käisin sirkel gays ja panin paagi täis. Sisse minnes olid kõik kohad punaseid õhupalle täis. Kartsin, et Pennywise filmist/raamatust IT on kusagil nurga taga ja tuleb kohe välja icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2018 17:49:52 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
laurx kirjutas:
on see hea või halb?
mul on roigastele hiljuti tehtud aastased kindlustused jäänud sinna 80€ kanti.


Liikluskindlustus aasta 180€ ja casco aasta 900€. Tegu 2002. aasta rondiga, mida nagunii ei cascotaks. Lihtsalt huvi mõttes uurisin.
Mis kuradi roikal sellised hinnad on?
Mul kohustuslik mingi 75 ja casco 230€ aasta

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 27.06.2018 18:10:59 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
http://www.auto24.ee/used/2863879
Selline Mazda algajale norm sara? Miskit soodsa ülalpidamisega aparaati vaja.
Rooste ilmselt neil põhiline probleem? Miski 2-3 aastat ehk ikka vastu peab?

2005. aastast sai igatahes Mazda 6 facelifti ning normaalse roostekaitse. Mu enda kuuel on roostet vaid sillaosadel. Võib eeldada, et 3. mudel sai ka tol aastal parema roostekaitse. Aga eks vaata kindlasti põhi üle.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2018 18:33:48 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
http://www.auto24.ee/used/2863879
Selline Mazda algajale norm sara? Miskit soodsa ülalpidamisega aparaati vaja.
Rooste ilmselt neil põhiline probleem? Miski 2-3 aastat ehk ikka vastu peab?


Kui tiivad ei mädane, eriti just tagumised, siis võiks pidada. Selle aasta mazdadel on see väga tõsine probleem. 6 sai vist 2005 mai/juuni facelifti ja parema roostekindluse, 3 kohta ei tea.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2018 18:35:55 vasta tsitaadiga

Uus Jimny näeb välja nagu beebi G klass

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2018 18:40:37 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Uus Jimny näeb välja nagu beebi G klass

Spoiler Spoiler Spoiler

Päris nunnu ju, parem kui eelmine. thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2018 18:41:31 vasta tsitaadiga

MNT lehel vaatab korralik ajalugu vastu. Viimasel ajal ikka väga palju käest kätte käinud. icon_eek.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Ühtlasi 2 kuud tagasi kukkus ülevaatuselt roostes uste pärast läbi. Ilmselt ei ole sellel veel seda paremat roostekindlust.

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2018 18:45:22 vasta tsitaadiga

Tanel, See Jimny tundu päris asjalik pill olem .Redelraamil veel kah. Tänases autolehes juttu sellest. 17k kanti hakkab maksma. 1.5 na mootor.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2018 19:04:03 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
http://www.auto24.ee/used/2863879
Selline Mazda algajale norm sara? Miskit soodsa ülalpidamisega aparaati vaja.
Rooste ilmselt neil põhiline probleem? Miski 2-3 aastat ehk ikka vastu peab?
Üle värvitud ja krt teab mis/kus seal värvi all mädaneb.

Veljed ka roostes või mis nad nii kollased on

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2018 19:22:09 vasta tsitaadiga

Pätu, jep, mul käib Autoleht, lugesin. icon_biggrin.gif
Küsitlus, paljudel käib autoajakiri?

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2018 19:51:57 vasta tsitaadiga

Käib.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2018 19:58:44 vasta tsitaadiga

Autod käivad..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2018 19:59:52 vasta tsitaadiga

ei käi. Sirvin poes läbi
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2018 20:10:40 vasta tsitaadiga

Rott
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2018 20:16:21 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
rocky-b kirjutas:
laurx kirjutas:
on see hea või halb?
mul on roigastele hiljuti tehtud aastased kindlustused jäänud sinna 80€ kanti.


Liikluskindlustus aasta 180€ ja casco aasta 900€. Tegu 2002. aasta rondiga, mida nagunii ei cascotaks. Lihtsalt huvi mõttes uurisin.
Mis kuradi roikal sellised hinnad on?
Mul kohustuslik mingi 75 ja casco 230€ aasta


BMW 320d.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2018 20:20:26 vasta tsitaadiga

no siis ei imesta. bmw
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 27.06.2018 20:30:19 vasta tsitaadiga

Kasko ongi kallis. Suvalisel uuepoolsel Škodal ka alates 30€ kuus.
2014. a. Mazdale pakub 750€/aasta.
BMW-l on muidugi see häda, et auto vananedes kasko eriti odavamaks ei lähe.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2018 20:35:19 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:

BMW-l on muidugi see häda, et auto vananedes kasko eriti odavamaks ei lähe.


BMW vananades väga tihti väheneb ka potentsiaalse juhi IQ, niiet kõik õige.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2018 20:44:43 vasta tsitaadiga

Juhi IQ on pöördvõrdeline auto läbisõiduga, see seletaks nii mõndagi, kuna läbisõit on 418k. icon_idea.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2018 21:26:58 vasta tsitaadiga

von Wu, 30 kuus pole 900 aastas miski ca 3k roika eest.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 27.06.2018 21:28:47 vasta tsitaadiga

Hyundai grupi autod on kõige paremad:
https://www.aripaev.ee/uudised/2018/06/27/milline-on-parim-auto

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 27.06.2018 22:00:12 vasta tsitaadiga

bestbangforbuck autopesula tallinnas põhjalikumaks teemaks?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2018 22:30:27 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
Hyundai grupi autod on kõige paremad:
https://www.aripaev.ee/uudised/2018/06/27/milline-on-parim-auto
no kia ja hyundai annavad ju ka 7 aastat garantiid (ilma läbisõidupiiranguta), ju siis peab miskit kvaliteeti seal olema vähegi. Mõni mark annab siin ju vaid 3 ja kui 5 tahad maksa juurde.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 27.06.2018 22:37:35 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
iir, vastavalt eri mudelite arendamisele ju.
F on juba läbi, nüüd G kasutusel.

E: suht vana tabel, aga ülevaatlik
https://www.turnermotorsport.com/e/t-BMW-Chassis-Codes

Ei ole midagi läbi, F90 uus M5. X mudelitest on veel F seeriad tootmises.

_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 27.06.2018 22:47:55 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
XR kirjutas:
Hyundai grupi autod on kõige paremad:
https://www.aripaev.ee/uudised/2018/06/27/milline-on-parim-auto
no kia ja hyundai annavad ju ka 7 aastat garantiid (ilma läbisõidupiiranguta), ju siis peab miskit kvaliteeti seal olema vähegi. Mõni mark annab siin ju vaid 3 ja kui 5 tahad maksa juurde.


jah, väga hea mõte neil ikka. Täitsa äge. Korealased on nii kvaliteetsed, et vbl isegi eelistaks neid jaapanlasele. Täna arvan, et võtakski enne Genesise kui Lexuse icon_wink.gif

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2018 22:51:21 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
Täna arvan, et võtakski enne Genesise kui Lexuse icon_wink.gif


thumbs_up.gif
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2018 22:56:59 vasta tsitaadiga

Genesisel pole vähemalt ohtu, et mootoriruumist leek väljas on.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2018 23:03:40 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
salatoimik kirjutas:
XR kirjutas:
Hyundai grupi autod on kõige paremad:
https://www.aripaev.ee/uudised/2018/06/27/milline-on-parim-auto
no kia ja hyundai annavad ju ka 7 aastat garantiid (ilma läbisõidupiiranguta), ju siis peab miskit kvaliteeti seal olema vähegi. Mõni mark annab siin ju vaid 3 ja kui 5 tahad maksa juurde.


jah, väga hea mõte neil ikka. Täitsa äge. Korealased on nii kvaliteetsed, et vbl isegi eelistaks neid jaapanlasele. Täna arvan, et võtakski enne Genesise kui Lexuse icon_wink.gif

Ikka eriti hea auto peab olema, kui viitsid Aasiast või Põhja-Ameerikast importida.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2018 23:04:28 vasta tsitaadiga

Tahtsin ka just küsida, et kus eestis see Genesise esindus on
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 27.06.2018 23:13:29 vasta tsitaadiga

Meil on siin ju USAst toodud autosid väga palju. Mitmed firmad tegelevad toomisega.
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 28.06.2018 00:00:51 vasta tsitaadiga

Auto on üsna servisekeskne produkt, paljalt toomisega pikalt ei sõida või noh, kui ise tahad teha või usaldad kedagi tegema. KIA ja Hyundai on väga tublid, olen neid isegi vaadanud, samas, käisin alles Sportagega proovimas, no ei ole ikka see. Peab Stingerit ka katsetama.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2018 00:23:19 vasta tsitaadiga

https://auto.geenius.ee/uudis/meie-toimetaja-gregor-tahab-head-ja-odavat-autot-me-valisime-talle-5-valja/
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2018 05:31:01 vasta tsitaadiga

Ega head ideaalset (kasutatud) autot tänapäeval perfektsionist ei leiagi (kui just pole paksu rahakotiga õnnistatud). Hullud ajad ütleks.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2018 06:29:02 vasta tsitaadiga

No meil ka siin foorumis oli keegi tegelane, kes soovis esimest autot osta. Küsis kõiksugu küsimusi, eiras kõiki vastuseid ja lõpuks ostis mingi renoo meganni, millega vist ei saanud nädalatki sõita.

See iseloomustab täpselt seda, kuidas üldiselt kasutatud autosid ostetakse ja pärast halavad, et oi mind on petetud.


viimati muutis rocky-b 28.06.2018 08:19:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2018 06:34:39 vasta tsitaadiga

Täpselt, kui kardad tillist tõmmatud saada ja/või nõuandeid ei soovi, osta uus ja/või garantiiga auto icon_idea.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.06.2018 06:46:21 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Täpselt, kui kardad tillist tõmmatud saada ja/või nõuandeid ei soovi, osta uus ja/või garantiiga auto icon_idea.gif

No on lahendusi osta ka hea kasutatud, aga näen seda igapäevaselt, et Eestis jätkub trend, et keegi ei taha maksta näiliselt samaväärse asja eest rohkem.
Annavad ju osad erafirmad 3-4.a vanu autosid tagasi ja sealt saaks väga heas korras asja.
//
Ega sealgi pead anda ei saa - mõni ju kerib ka neid enne hooldust st. üks vahehooldus tehakse mustalt.
Teema ka sellega, et ei taheta seda läbisõidupiirangut lõhki sõita. Vist 0,4/km on piirangu ületamisel lisakulu tagastamisel.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 28.06.2018 12:56:32 vasta tsitaadiga

Kas/kus Jõgeva või Tartu kandis mõistliku hinnaga auto keret keevitada saaks?
Vaja uued küljekarbid väänata ja vahetada ning poolraami otsad taastada.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2018 19:29:47 vasta tsitaadiga

Miks uut ei osta?
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2018 20:31:01 vasta tsitaadiga

iir, thumbs_up.gif Silberis praegu nt kampaania, GLE Coupe saad tervelt 12 345€ odavamalt! Soodustuse saamise eelduseks on, et auto hinnakirja järgne maksumus on vähemalt 82 000 eurot.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2018 20:38:49 vasta tsitaadiga

uued mersud koledad, näevad välja nagu mingi hiinakas on mersut kopeerinud
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.06.2018 20:58:47 vasta tsitaadiga

See on küll nüüd neil nihu läinud jah.
BMW X3 tundub muidu seal suisa etalon icon_lol.gif
Volvo disainer teeb ka neile disaini... ?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 28.06.2018 22:12:37 vasta tsitaadiga

Nägin täna Audi Q2. Sinine ja naljakate tagatuledega.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2018 23:33:39 vasta tsitaadiga

Mingi vend isegi lambo maasturi juba ostnud. Numbrimärk ka täht ja number. Mingi uus mood? Ükspäev Rs6 jäi ka silma täht/number komboga.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2018 23:34:40 vasta tsitaadiga

#edevus
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CTR
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012




sõnum 29.06.2018 00:27:20 vasta tsitaadiga

#whynot icon_question.gif
lambo maasturi ostad, siis see ca 1,5k vm ei ole küll enam mure.. kui on võimalust, siis miks mitte..
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 29.06.2018 09:27:45 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Mingi vend isegi lambo maasturi juba ostnud. Numbrimärk ka täht ja number. Mingi uus mood? Ükspäev Rs6 jäi ka silma täht/number komboga.


Mitte see pole uus mood vaid need on sama mehe autod.
Bentayga, Rolls Ghost ja nüüd Lambo Urus

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2018 09:35:39 vasta tsitaadiga

205715€ on urus
1350€ on eritellimusel numbrimärk

isegi rehviring on kallim, nii et...

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2018 09:37:52 vasta tsitaadiga

mu bemmiroikal aastane casco ja liikluskindlustus 1081, nii et. vsikan selle 300 juurde ja saan ka numbrimärgi. Paneks ZUZU1
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 686, 687, 688 ... 762, 763, 764  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.