Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  TELE2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 83, 84, 85  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 24.05.2018 10:22:09 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kas keegi seda pakkumist on samuti kasutanud: https://tele2.ee/teenuspaketid/4-5g-internet-arvutis-standard-soodne icon_question.gif
Plaanis see vanemaealisele sugulasele läpaka külge võtta. Tele2 helistades lubati, et see hind jääbki sellisega ja leping pole tähtajalise kohustusega - kui nii, siis üpris hea diil võrreldes püsiühendusega.

See ok. Ärikliendina sama.
Mina ei nurise, Teliaga proovisin juurde saada...ei antud (muuda pakett ära).
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
190318
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2018




sõnum 24.05.2018 13:14:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Tele2-s pole veel mai lõpp vist kui nädal enne kuu lõppu helistatakse, et nende juurde üle läheksin...

Backlog? icon_razz1.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 25.06.2018 10:25:30 vasta tsitaadiga

http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/tele2-lubab-ebaharilikku-muudame-lepingutingimused-selgemaks-ja-vahendame-leppetrahve?id=82759875

tsitaat:
Tele2 teatas, et tegi midagi ebaharilikku saates sadadele tuhandetele klientidele teavituse lepingutingimuste muudatuste kohta, mille kohaselt lõpetab mobiilsideoperaator ära teenustasude ja leppetrahvide küsimise ning hakkab seniseid tasulisi teenuseid ilma rahata jagama. Muuhulgas muudab ettevõte ka oma lepingutingimused lihtsamaks.

tsitaat:
Näiteks ei küsi Tele2 enam tasu kõnede eristuse tellimise eest ning üks paketivahetus kuus on klientidele tasuta. Tele2 klientide jaoks kaovad kõik tähtajalise lepingu enneaegse lõpetamisega seotud trahvid. Juhul kui tähtajalise lepinguga on seotud seade, siis klient tasub vaid lepinguga seotud seadme jääkväärtuse või kui seade on saadud tasuta või soodustusega, siis soodustuse ning telefoni jääkväärtuse, kuid mingit leppetrahvi sellele ei lisandu.


jne.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.06.2018 10:26:13 vasta tsitaadiga

Uudis ja teemaarendus ka HV-s
icon_arrow.gif https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=736529

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 25.06.2018 10:27:12 vasta tsitaadiga

Ma nägin seda uudist jah alles peale postitust icon_wink.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 25.06.2018 11:45:06 vasta tsitaadiga

Peaks tele2 käest ka soodustust küsima, tähtajaline sai läbi. Ehk pakuvad midagi head. 2,99 oli vist kõige soodsam mida hetkel saab?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2018 11:49:16 vasta tsitaadiga

3€ ei ole viimasel ajal kuulnud aga 4€ pakette peaks liikuma küll.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 25.06.2018 12:11:57 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/tele2-lubab-ebaharilikku-muudame-lepingutingimused-selgemaks-ja-vahendame-leppetrahve?id=82759875

tsitaat:
Tele2 teatas, et tegi midagi ebaharilikku saates sadadele tuhandetele klientidele teavituse lepingutingimuste muudatuste kohta, mille kohaselt lõpetab mobiilsideoperaator ära teenustasude ja leppetrahvide küsimise ning hakkab seniseid tasulisi teenuseid ilma rahata jagama. Muuhulgas muudab ettevõte ka oma lepingutingimused lihtsamaks.

tsitaat:
Näiteks ei küsi Tele2 enam tasu kõnede eristuse tellimise eest ning üks paketivahetus kuus on klientidele tasuta. Tele2 klientide jaoks kaovad kõik tähtajalise lepingu enneaegse lõpetamisega seotud trahvid. Juhul kui tähtajalise lepinguga on seotud seade, siis klient tasub vaid lepinguga seotud seadme jääkväärtuse või kui seade on saadud tasuta või soodustusega, siis soodustuse ning telefoni jääkväärtuse, kuid mingit leppetrahvi sellele ei lisandu.


jne.

Tuli jah kiri:
Peatükis 6 muutsime tähtajalise liitumislepingu eritingimusi. Kui Tele2 muudab üldtingimusi või rikub lepingut, on Teie lahkumise korral võimalik tähtajalise lepinguga seotud seadme jääkväärtus tasuda ühekordselt või osamaksetena. Kui lõpetate tähtajalise lepingu omal soovil, tasute lepinguga seotud seadme jääkväärtuse ning soodustuse, kuid tähtajalise teenuse eest leppetrahvi ei kaasne.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 25.06.2018 12:42:31 vasta tsitaadiga

// Kui Tele2 muudab üldtingimusi või rikub lepingut, on Teie lahkumise korral võimalik tähtajalise lepinguga seotud seadme jääkväärtus tasuda ühekordselt või osamaksetena. //

Natuke imelik see nõue.

_________________
LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 25.06.2018 13:19:35 vasta tsitaadiga

Henry kirjutas:
// Kui Tele2 muudab üldtingimusi või rikub lepingut, on Teie lahkumise korral võimalik tähtajalise lepinguga seotud seadme jääkväärtus tasuda ühekordselt või osamaksetena. //

Natuke imelik see nõue.
mis sa endale oled ise võtnud maksmiskohustuse, see jää püsima. Juhul kui firma sul selle kohustuse täitmist raskendab või lausa võimatuks teeb, siis ei jää sul muud üle kui kohtu kaudu leevendust nöuda, firma ise sulle seda kohustust tagasi ei kingi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 25.06.2018 14:09:05 vasta tsitaadiga

Kuidas kujuneb jääkväärtus? Teliamoodi? http://kasulik.delfi.ee/article.php?id=82563921

Kui antakse tasuta/soodustusega seade, siis eeldaks, et selle tähtaja jooksul kliendi jaoks midagi muutu ja kui ikkagi muudetakse, siis peaks/peab olema õigus leping ülesöelda igasuguse trahvita sh jääkväärtuseta or what?

_________________
LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 25.06.2018 14:49:09 vasta tsitaadiga

pead vastava operaatori raamatupidajalt küsima kuidas sealne tegelane jääkväärtust arvutab (kooskõlas juhtkonna poolt otsustatud amortisatsiooniprotsendile)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2018 11:42:45 vasta tsitaadiga

https://tele2.ee/teenuspaketid/4-5g-internet-arvutis-standard
Kuu aega tagasi oli see pakett veel 7,99€ thumbs_down.gif
Peaks nüüd uurima, kas toona 7,99€ eest sõlmitud paketileping on jätkuvalt sama hinnaga. Tundub, et Tele2 sai korraliku promo ja portsu uusi kliente selle dumpinguga ning nüüd aeg "pakettide hindu korrigeerida" icon_neutral.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.06.2018 11:45:20 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
https://tele2.ee/teenuspaketid/4-5g-internet-arvutis-standard
Kuu aega tagasi oli see pakett veel 7,99€ thumbs_down.gif
Peaks nüüd uurima, kas toona 7,99€ eest sõlmitud paketileping on jätkuvalt sama hinnaga. Tundub, et Tele2 sai korraliku promo ja portsu uusi kliente selle dumpinguga ning nüüd aeg "pakettide hindu korrigeerida" icon_neutral.gif

Ahaa...mul ka see jah.
Ja ei kurda, läbi Eesti sõites saab ilusti streame kuulata, kui pilti vaadata ei saa.
//
Pigem nüüd vaja üks vana tähtajaline sulgeda või teha naljaga üleviimise kino icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2018 11:56:28 vasta tsitaadiga

Ma veel uurisin klienditeenindajalt telefonitsi, kas see on ajutine hind või jääbki selliseks. Vastuseks sain, et see hind jääb. Loodetavasti rääkis õigust ja jääb kehtima lepingus olev hind. Sai just vanatädile see pakett võetud, et saaks läpakaga igal pool netti ja poleks mingeid hinnamuudatusi... icon_confused.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.06.2018 12:11:22 vasta tsitaadiga

See hind oli ka ärikliendi kampaanias. Seal küll ei kajastunud, et muudavad.
Vaatsin just, et 17GB ära kasutanud.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2018 12:44:58 vasta tsitaadiga

..
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 07.04.2024 21:45:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2018 12:55:31 vasta tsitaadiga

radist87 kirjutas:
Betamax kirjutas:
https://tele2.ee/teenuspaketid/4-5g-internet-arvutis-standard
Kuu aega tagasi oli see pakett veel 7,99€ thumbs_down.gif
Peaks nüüd uurima, kas toona 7,99€ eest sõlmitud paketileping on jätkuvalt sama hinnaga. Tundub, et Tele2 sai korraliku promo ja portsu uusi kliente selle dumpinguga ning nüüd aeg "pakettide hindu korrigeerida" icon_neutral.gif


Samasuguse hinnaga olid need 30GB kuus arvuti paketid juba 2008 aastal. Isegi vähem minu meelest. Progress või asi okse.gif


Sa võrdled tänast mobiilside turgu ja hindu 10 aasta taguse ajaga (3G ja odav unlimited ajastu)? Nagu miks? Progress on selles valdkonnas nii kui nii ülespoole, seega ma ütleks, et toimib.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2018 16:36:17 vasta tsitaadiga

..
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 07.04.2024 21:45:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.06.2018 16:45:57 vasta tsitaadiga

radist87, tarbijaid (nutiseadmeid) on massiliselt juurde lisandunud ja mahud eksponentsiaalselt kasvanud.
Seadmetesse ja infrasse muidugi investeeritakse, aga see ei jõua lihtsalt nii kiiresti järgi.
Pealegi telekomi aktsionär tahab ka vorsti leivale. icon_biggrin.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.06.2018 16:49:24 vasta tsitaadiga

Kõik opekad on Eestis kasumis ja see kasum on % arvestades suurem kui mujal. Ehk neil tegelikult virinaks põhjust pole.
Küll tuleb see kliendi arvelt st. ise peab väga tugevalt vaatama kuidas leviga lood.
Ei investeeri keegi sinna kus kliente vähe. Teliaga ju proovisin pool aastat arutada ühte kasutuspunkti, aga ei olnud abi ka +4 numbri jutust...
//
tele2 30GB liitumise tegin "kogemata"...oli 6,66 hind.


viimati muutis Magic 26.06.2018 16:50:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.06.2018 16:49:40 vasta tsitaadiga

Magic, kasum on täiesti normaalne nähtus kapitalistlikus maailmas.
Mis sa arvad, et nad peaksid miinusega või nulli piiril toimetama või?

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.06.2018 16:50:55 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Magic, kasum on täiesti normaalne nähtus kapitalistlikus maailmas.
Mis sa arvad, et nad peaksid miinusega või nulli piiril toimetama või?

Ma väidan seda, et nad hoiavad tagasi.
Telia on ehe näide, et jutt ja teod on 2-3.a nihkes juba.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.06.2018 16:54:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ma väidan seda, et nad hoiavad tagasi.

no aga too konkreetsed viited?
Üldiselt erakapitalil põhinevale firmale ei saa ette kirjutada, palju ta kulutama peaks.
Seda kõike peaks konkurents ise tegema.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.06.2018 16:56:31 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

Ma väidan seda, et nad hoiavad tagasi.

no aga too konkreetsed viited?
Üldiselt erakapitalil põhinevale firmale ei saa ette kirjutada, palju ta kulutama peaks.
Seda kõike peaks konkurents ise tegema.

Telia teemas seda toodud, kui mõne jaoks on ainult 0 või miinus teemaks, siis see pigem jälgimatuse tulemus.
Nii lolli võrdlust ei tasu ka tuua.


viimati muutis Magic 26.06.2018 16:56:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2018 16:56:38 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Kõik opekad on Eestis kasumis ja see kasum on % arvestades suurem kui mujal. Ehk neil tegelikult virinaks põhjust pole.
Küll tuleb see kliendi arvelt st. ise peab väga tugevalt vaatama kuidas leviga lood.
Ei investeeri keegi sinna kus kliente vähe. Teliaga ju proovisin pool aastat arutada ühte kasutuspunkti, aga ei olnud abi ka +4 numbri jutust...
//
tele2 30GB liitumise tegin "kogemata"...oli 6,66 hind.


Kui tarbijaid pole soovitud kohas piisavalt siis ei investeerita.
Kui vales kohas jäetakse piisavalt tihti investeerimata, läheb tarbija konkurendi juurde ja langev käibenumber paneb investeerima.
Turukonkurents paneb asjad paika.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.06.2018 17:01:57 vasta tsitaadiga

Nõus. Lihtsalt kohati tundub see selline jõle jo-jo mäng.
Ehk siis mujal teenitava 1,7% tasustal Eesti merginaal 8% võiks natuke rohkem investeerima panna küll.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2018 17:07:16 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Nõus. Lihtsalt kohati tundub see selline jõle jo-jo mäng.
Ehk siis mujal teenitava 1,7% tasustal Eesti merginaal 8% võiks natuke rohkem investeerima panna küll.


Ju siis tarbija on liiga leplik või on üks p**k kõik meil.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sathanas
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2018 01:41:44 vasta tsitaadiga

Tele2 oli ainus pakkuja, kes oli valmis mu Eesti kodanikust sõbrale, kes juba kümmekond aastat Austraalias elanud, lepingulist sim kaarti pakkuma, et saaks Euroopa ringreisil normaalselt netti kasutada. Paketiks Euroopa 2.0. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2018 11:28:32 vasta tsitaadiga

Magic, nõus.
Tanel, olles Elisa klient olnud esimest mobiiltelefonikõnest saati mida Meri tegi tollal küll Radiolinjas on üks asi mis silma paistab. Nt. kohad kus levi on aga pole otseselt hea (pirita tee nt, buss nr. 5 marsruut pirita-koses jne) ei saagi improvemnti ning paljud kohad on juba 10 aastat probleemse leviga.... Pirita-Kosel on normaalne, et Elisa ütleb kliendile aga mine õue rääkima ja telli SMS teavitus sellekohta, et kõne oli. Tele2 ja Telia on vähemalt võimeline ennast liigutama... vajadusel kasvõi siseantenni paigaldama... Ehk tegelikult võiks ikka selle kasumimarginaali juures oluliselt rohkem toimetada võrguga. Minu üks põhjustest miks üle tulin, oli see, et häiris, iga kord kui Pirita-Kosele sõidan et kõne lihtsalt katkeb teatud kohtades, viimased 10 aastat järjest...

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2018 11:50:43 vasta tsitaadiga

Ja samal ajal saab mujal riikides ka merealustes tunnelites rääkida ja striimida ning meil ei suudeta kohati metsavahele levi tekitada. Viimane nali vist nüüd oli kui öeldi et riik peaks uue neljarealise trassi mastid kinni taguma mingis osas icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 27.06.2018 15:14:54 vasta tsitaadiga

Küsisin mis tingimustel saan tähtajalise lepingu lõpetada (uute lepingutingimuste tõttu).
Tagasi peaks maksma soodustuse, mis nad telefonihinnast allahindlust tegid.

_________________
LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2018 15:19:04 vasta tsitaadiga

Henry kirjutas:
Küsisin mis tingimustel saan tähtajalise lepingu lõpetada (uute lepingutingimuste tõttu).
Tagasi peaks maksma soodustuse, mis nad telefonihinnast allahindlust tegid.


Küsisin samalaadse küsimusi. Eelmine kevad sain J5 2016 telefoni järelmaksule koos tähtajalise teenusepaketiga ning nüüd soovisin seda telefoni välja osta korraga. Öeldi,et pean maksma mingi 175€ lisaks,et seda teha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2018 16:04:11 vasta tsitaadiga

Juba teist korda sel aastal! https://tele2.ee/internet-vabaks
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2018 00:21:25 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Juba teist korda sel aastal! https://tele2.ee/internet-vabaks
Väga hea thumbs_up.gif
2 päevase suht tagasihoidliku kasutusega olen 24gb läbi lasknud andmeid. Saab see kuu veel mõned livestreamid ka teha ehk ja vaadata kuda toimib. Mingi 500gb vast tiksub kuu lõpuks täis

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 05.07.2018 15:18:41 vasta tsitaadiga

Türr...ikka üllatavad. Väidavad, et soodustus pidigi maha jooksma kuna seda paketti enam pole...
Nojah, lubasin Teliasse viia icon_lol.gif
Vaatame kas teevad kohe hea hinna.
Jääb mulje, et need lollid hindades tõstjad on nagu ringluses...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2018 19:00:50 vasta tsitaadiga

keegi teab meiliaadressi, kuhu päring teha pakkumise saamiseks?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2018 19:13:39 vasta tsitaadiga

ewur, pakkumine@tele2.ee
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2018 13:12:04 vasta tsitaadiga

tänud!
Edit: tuli pakkumine - kuutasu 4 €. Selles 1000 kõneminutit, 100 sms-i, 100MB netti, kusjuures kõik on "eestisisene"... icon_lol.gif Mõnitavad?
Kes erinevate pakkujate teemasid loevad, saavad aru et see se on. Saab kuskilt mujalt (teise teenusepakkuja käest) paremat pakkumist, siin mõni teenusepakkujate juures töötav inimene?
Või peab tõesti "ruleti" käima laskma ja iga kuu tagant teenusepakkujat vahetama, et lõpuks normaalse pakkumiseni jõuda? Siingi teemas on kirjutatud pakettidest hinnaga 2.99€, piiramatud kõned/sms Eestis ja EU-s, 12GB netti Eestis, EU-s 4GB...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 10.07.2018 18:14:10 vasta tsitaadiga

Niru pakkumine, jah.
Number peaks olema nende võrgus ja siis tegema avalduse teisse võrku...

_________________
LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.07.2018 07:04:58 vasta tsitaadiga

Kes viitsib... küsin pakkumised ja siis dadaaa...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2018 10:32:37 vasta tsitaadiga

Hetkel Telias (Diil). Küsisin huvi pärast, et kas seda Unlimited paketti ka odavamalt saab teha - tutkit. Täishind, 17EUR pakuti.

Thanks but no thanks.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvi16
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2018 00:54:38 vasta tsitaadiga

Hommikul tuli sms, et olete liitunud mingi sisuteenusega beeplay 3.20€ nädal. Sai kirjutatud tele2 infosse, et mis põhjusel raha ära
Võeti, midagi tellinud ei ole ja registreerinud ka mitte. Kõneeristuselt ka midagi ei näita.. peale selle, et mingi 3.20 on maha läinud .. ei numbrit ega midagi. Tele2 vastus oli, et nemad ei tea midagi miks ja mis põhjusel ning raha tagastamiseks alust ei ole.

Viimases vastuses oli kirjas, et:

tsitaat:
Paraku ma ei saa Teile anda rohkem informatsiooni tellitud sisuteenuse kohta, kuna kõnekaart on anonüümne kaart ning me ei saa identifitseerida Teid kui kõnekaardi omanikku.



Uurisin mis see beeplay.net on.. ei ole mingeid kontaktandmeid peale üld emaili mis ei vasta, Firmanime, asukohta, teenuse tingimusi ka mitte.. peale selle seal pole isegi mingit teenust mida pakutakse, lihtsalt miski qr pildiga link ja kõik icon_eek.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.07.2018 01:00:57 vasta tsitaadiga

http://beeplay.net/et/

Vaata Google Play-s oma tellimused üle.
Äkki kogemata läinud.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arvi16
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2018 02:59:28 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
http://beeplay.net/et/

Vaata Google Play-s oma tellimused üle.
Äkki kogemata läinud.


Ei kasutagi eriti play poodi, mul põhi appid peal ja aegajalt uuendan enim kasutatavaid käsitsi.. pealegi seda beeplay'd ma sealt poest otsinguga ei leidnudki.. oma appide nimekirjas midagi kahtlast ei näinud. Cleanmasteriga viiruseid ka ei näita.

Vaatasin play poe üle.. ajaloo alt mingeid tellimusi ei näita subscriptione ka mingeid ei ole..
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2018 04:57:09 vasta tsitaadiga

..
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 07.04.2024 22:06:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvi16
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2018 07:07:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Uurisin mis see beeplay.net on.. ei ole mingeid kontaktandmeid peale üld emaili mis ei vasta, Firmanime, asukohta, teenuse tingimusi ka mitte.. peale selle seal pole isegi mingit teenust mida pakutakse, lihtsalt miski qr pildiga link ja kõik



domain whois näitab ,et registreeritud godaddy.com alt, veebimajutuse pakkuja, build a website under an hour thumbs_up.gif

pole nagu kuhugi põõrduda ka, pole teenusepakkujat ega kontakte, email ei vasta, kõik kenasti anonüümne.
tele2 ka ei ütle, kellele papp läks icon_lol.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2018 07:29:57 vasta tsitaadiga

arvi16, uus sim kaart, kellegi vana number ja teenus aktiveeritud ?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvi16
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2018 07:42:55 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
arvi16, uus sim kaart, kellegi vana number ja teenus aktiveeritud ?


number 15 aastat minu oma olnud
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2018 07:53:44 vasta tsitaadiga

Hmm, siis kahtlane case icon_neutral.gif
Oleks ühekordne case, siis poleks hullu, iga nädal hakkab tulema, siis pekkis.
Mingi sms-ga peaks saama nendest loobuda, vist

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  TELE2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 83, 84, 85  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.