Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 424, 425, 426 ... 913, 914, 915  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2018 21:25:28 vasta tsitaadiga

mul ei ole neid, samuti ka FBd.
Ei taha et aku tühjaks saaks. icon_neutral.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.06.2018 21:27:49 vasta tsitaadiga

Kasuta USB juhet siis.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2018 21:28:57 vasta tsitaadiga

tuleb siis hankida jahh icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2018 21:29:10 vasta tsitaadiga

Aku saab ilma nendeta ka tühjaks. Lihtsalt mainin ära
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2018 21:34:40 vasta tsitaadiga

No kui väga private pildid pole siis võin aidata ühe ideega. Äppe saad alla tõmmata ?
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2018 21:39:30 vasta tsitaadiga

saan ikka
upolad.ee vä? icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2018 21:44:10 vasta tsitaadiga

ufo serverisse, ta lihtsalt piilub vahest et mida üles laed
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2018 21:47:10 vasta tsitaadiga

Ei ma oleks enda owncloudi serverisse teinud konto ja läbi äpi oleks sinna uploadinud ning sealt saad pärast ise arvutisse tõmmata.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2018 21:58:16 vasta tsitaadiga

mõtlesin ise välja.
Gmail mul telefonis oli. Saatsin endale kirja ja siis avasin selle arvutiga ja postitasin sealt facebooki icon_razz.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.06.2018 22:00:53 vasta tsitaadiga

Kenad vissid thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2018 22:03:14 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
mõtlesin ise välja.
Gmail mul telefonis oli. Saatsin endale kirja ja siis avasin selle arvutiga ja postitasin sealt facebooki icon_razz.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Kui sa gmaili juba niig kasutad, siis google photos backupib ka pilte. Kui täisresoga ei lase, siis mahtu piiramatult.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2018 22:20:38 vasta tsitaadiga

namstoop, toimib thumbs_up.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2018 22:59:50 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
mõtlesin ise välja.
Gmail mul telefonis oli. Saatsin endale kirja ja siis avasin selle arvutiga ja postitasin sealt facebooki icon_razz.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

ma saadan endale tavaliselt meiliga kõik pildid. Imo kiireim variant, saab igal pool ligi, kiirelt leitav + rõõm, et keegi kirju saadab

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 21.06.2018 00:51:26 vasta tsitaadiga

Hiid, mis ufo sul taevas pea kohal ripub? Suurendades paistab nagu Potsataja.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2018 01:10:36 vasta tsitaadiga

Scott kirjutas:
Hiid, mis ufo sul taevas pea kohal ripub? Suurendades paistab nagu Potsataja.


Pokémon go on päris icon_eek.gif

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 21.06.2018 10:14:18 vasta tsitaadiga

Andoidiga on google drive kah kohe olemas ju kasutada?
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2018 10:30:43 vasta tsitaadiga

Kripedab.

BT klaver, kirjade järgi tehtud Surface-le.
Kuna BT, siis eeldan, et võiks töötada ka Lenovo Windowsi-tahvliga?

softis, on, Photos on ka. Vajab vaid lubamist, vaikimisi on väljas.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2018 10:35:52 vasta tsitaadiga

Eeldatavasti töötab, kuna BT ju universaalne tehnoloogia, aga mingid spetsnupud, kui need eksisteerivad, ei pruugi toimida.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2018 10:38:27 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
mõtlesin ise välja.
Gmail mul telefonis oli. Saatsin endale kirja ja siis avasin selle arvutiga ja postitasin sealt facebooki icon_razz.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Varsti saame nende lehmade pilte toiduteemas näha icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2018 10:46:27 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Hiid kirjutas:
mõtlesin ise välja.
Gmail mul telefonis oli. Saatsin endale kirja ja siis avasin selle arvutiga ja postitasin sealt facebooki icon_razz.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Varsti saame nende lehmade pilte toiduteemas näha icon_razz1.gif

Eee... no thanks... Ma siiani mäletan seda pilti...
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9817023#9817023

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 21.06.2018 12:40:42 vasta tsitaadiga

Kas keegi on kuulnud, et Jackie Chan on vene oligarh?
Siit tuleb nii igatahes välja icon_eek.gif
tsitaat:
Lekkinud Panama paberitest selgub, et Mossack Fonseca klientideks olid jalgapallistaar Lionel Messi, Ukraina president Petro Porošenko, Vene oligarh ja Hollywoodi staar Jackie Chan, kirjutab uuriva ajakirjanduse konsortsium ICIJ.
http://arileht.delfi.ee/news/uudised/lionel-messi-jackie-chan-ja-petro-porosenko-panama-paberid-paljastasid-hulganisti-suursuguseid-kliente?id=82721985

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2018 12:57:06 vasta tsitaadiga

Kõik õige, Jackie on vene oligarh ja delfi ajakirjanik Reet lammas
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2018 13:07:02 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas Eestis on neid ullikesi tõesti nii palju, et tasub see bisnis ära? Igal suvel ilmuvad samad tüübid välja oma asfaldipakkumisega: https://jarvateataja.postimees.ee/4507199/valismaalastest-asfaldipakkujad-otsivad-lihtsameelseid icon_confused.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2018 13:49:24 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
mul ei ole neid, samuti ka FBd.
Ei taha et aku tühjaks saaks. icon_neutral.gif


Mul ka telefonis FB äppi pole, aga kui väga vaja saab FB ju browseris ka lahti. Ise olen vahel harva kasutanud kui on vaja mingil põhjusel arvutist eemal olles FB avada.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2018 20:06:38 vasta tsitaadiga

kui palju need lühendatud tööpäevad lühemad ka on? Nagu homne või nii...?
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.06.2018 20:12:49 vasta tsitaadiga

Hiid, tavaliselt on koos lõunaga kella kolmeni.
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2018 20:14:11 vasta tsitaadiga

see on kohustus või soovitus?
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.06.2018 20:17:28 vasta tsitaadiga

kohustus
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2018 20:18:34 vasta tsitaadiga

et kolmest pead töölt kadunud olemas siis? icon_neutral.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.06.2018 20:20:10 vasta tsitaadiga

Hiid, tööandjale kohustus. Et ta peab sind koju lubama. Aga no kui ise tahad tasuta kauem teha, siis tee icon_smile.gif
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2018 20:21:25 vasta tsitaadiga

Kolm tundi tavapärasest lühendatud.
Ehk kui sul tööpäev on muidu viieni, siis homme on kella kaheni.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2018 20:33:06 vasta tsitaadiga

ahah
kogunisti niivähe icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2018 21:42:48 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
Hiid, tööandjale kohustus. Et ta peab sind koju lubama. Aga no kui ise tahad tasuta kauem teha, siis tee icon_smile.gif
Miks pärast 3 tasuta peab töötama? Miks mitte raha eest?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 21.06.2018 22:21:48 vasta tsitaadiga

Järelikult XR töötab tasuta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2018 23:05:00 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
XR kirjutas:
Hiid, tööandjale kohustus. Et ta peab sind koju lubama. Aga no kui ise tahad tasuta kauem teha, siis tee icon_smile.gif
Miks pärast 3 tasuta peab töötama? Miks mitte raha eest?


Ei peagi, tavalistel kuupalgalistel läheb ületundidena kirja kui rohkem töötad. Graafiku alusel töötajatele see nagunii ei rakendu.

Küsimus ka - mis imelik "äike" see väljas on? Vahel sähvatab nagu keegi vilgutaks prozektorit, aga ei mürista.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2018 23:24:29 vasta tsitaadiga

euroopa liit keelas mürina ära
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 23.06.2018 13:03:26 vasta tsitaadiga

kuidas win10-l start nupp uuesti tööle saada? praegu lihtsalt ei avane ja pole windowsiga eriti kokku ka puutunud icon_redface.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2018 13:14:55 vasta tsitaadiga

restardi Explorer
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2018 23:12:30 vasta tsitaadiga

Mismoodi olete lahendanud Raspberry Pi jne mikroarvutite ruumisäästliku paigaldamise 19" räkki?
_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2018 23:19:29 vasta tsitaadiga

lauri kirjutas:
Mismoodi olete lahendanud Raspberry Pi jne mikroarvutite ruumisäästliku paigaldamise 19" räkki?


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2018 23:21:49 vasta tsitaadiga

Kasutada on 1U ning pisikesi arvuteid on kaks + veel võibolla paar spetsiifliseamat "logic boardi".
_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2018 23:28:12 vasta tsitaadiga

lauri kirjutas:
Kasutada on 1U ning pisikesi arvuteid on kaks + veel võibolla paar spetsiifliseamat "logic boardi".


Siis mina teeks nii, et ostaks mingi 1U räkisahtli ja kruviks kogu selle mudru sinna sahtlisse standoffide peale.
Natuke puurimist ja ehitamist oleks aga saaks mõnusa ja kompaktse asja...

Midagi taolist:


Sellega ei tohiks ka temperatuuri probleemi tekkida.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 25.06.2018 09:00:15 vasta tsitaadiga

Keegi 49" läpakat ei vaja? natuke üle 300 eurtsi ja on teie thumbs_up.gif

https://www.hinnavaatlus.ee/1215956/hitachi-49-49hl15w69-kasutatud/

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.06.2018 09:01:06 vasta tsitaadiga

jägaja, näpukaid ikka juhtub.
Sellised asjad võiks ikka õigesse teemasse püstitada, koos viitega, et mina või mõni tootemode saaks vea koheselt kõrvaldada
icon_arrow.gif https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=216836

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 25.06.2018 09:02:10 vasta tsitaadiga

jah, ma seda mõtlesingi, et oleks pidanud ikka naljad elust enesest teemasse panema. Sorry.. icon_smile.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 25.06.2018 09:10:38 vasta tsitaadiga

Kus see õunatelefonide teema siis nüüd jääb? Vahepeal oli mingi küsitlus.
Mure, et iPhone 5s ja ei suuda leida teenusepakkuja võrku.
tsitaat:
No Service or Searching on your iPhone or iPad

https://support.apple.com/en-us/ht201415

Ja hulganisti samalaadseid soovituse veebist ja juutuubist ei anna tulemust. Kolme erineva operaatori sim kaardid annavad sama tulemuse.
Mida teha?
Minna veekogu äärde.. icon_confused.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2018 09:27:12 vasta tsitaadiga

Mustas nimekirjas pole?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 25.06.2018 10:18:45 vasta tsitaadiga

Ei ole. Alles töötas ja paar päeva tagasi lakkas "levimast"
Interneti andmetel suht levinud probleem. Mõnel hakkab lambist jälle tööle, mõnel aga mitte.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2018 19:49:08 vasta tsitaadiga

I phone teema on täitsa olemas
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9864424#9864424
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2018 14:14:19 vasta tsitaadiga

Kust leida sellist kilet nagu pannakse telefonidele kaitseks ? Ei tohi eemaldamisel liimijälgi jätta.
Vaja oleks ca 1m2 suurust tükki.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 424, 425, 426 ... 913, 914, 915  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.