|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
23.05.2018 10:59:08
|
|
|
Miljard odavat tokenit maha müüa, vast venitab hinnaks ühe satoshi välja
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
23.05.2018 13:02:26
|
|
|
| yerba kirjutas: |
Seega kvantiteet tagab kvaliteedi?
Pagana aktsiamehed, kõik aktsiad võiks olla mikroeurodes-dollarites, läheks kõik emissioonid kordades kiiremini.. kui aega on, nõusta LHVd ja NASDAQi, need mehed on ka üsna palju valesti teinud siiani..
Kardan, et Tallinna Sadam paneb ka oma ilma sinuta ja omapead börsile tulekuga hinnastamisega väga mööda.
|
Lihtsalt nuubid ei julge raha panna kallistesse tokenitesse.. nuubid ei jaga midagi marketcapist ja sellepärast enamus tokeneid mille hind dollari ligidal või üle selle on väga ei puudutata. Probleem on aga selles, et masside raha (nuubide) on see, mis projekti kõige enam raha sisse toob ja seepärast ongi hea kui tokeni hind on kohe alguses väga odav ja inimesed saavad nn hea tunde sisse, et nad on palju tokeneid ostnud. Puhtalt selline pseudo probleem kuid, mis väga reaalne.. kallid tokenid lihtsalt ei liigu nii hästi kui odavad sendi tokenid.. vahet pole, et marketcap megamadal.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
23.05.2018 13:10:18
|
|
|
| Kui proovida õnne suvaliste ICOdega siis pigem jah kõige odavamad. Neid kiputakse seepärast ka rohkem ostma ja hinna tõusu tõenäosus suurem kaugemas tulevikus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
23.05.2018 14:35:13
|
|
|
Selles mõttes on mõistlikum välja valida mingi 10 erinevat uut perspektiivikamat ICO't või coini. Kasvõi igasse ühte investeerida 50 euro jagu ja oodata...
Nagu siin vahepeal ikka on, näed et mingi 500+% on tõusu kui mitte tuhandeid. Ning siis müüa.
500 eurot on täpselt selline summa, et julged proovida. Kui jääd osast ilma siis väike kooliraha kui võidad siis päris hästi...
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
h3rr
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2010
|
25.05.2018 10:17:24
|
|
|
| See võib ikka suur löök olla, kui terve su elutöö on inimeste petmine ja siis saad hoopis ise petta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
25.05.2018 10:19:35
|
|
|
| Tõepoolest.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristocfc
HV veteran

liitunud: 07.01.2009
|
25.05.2018 12:04:52
|
|
|
see on küll nüüd hull lugu
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
25.05.2018 12:07:55
|
|
|
Ma ei ole küll täisteksti lugenud (jagatagu!), ent kaldun pigem arvama, et see puudrimees mängib ohvrit, et ei saaks karistada :]
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
coolmode
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
25.05.2018 16:30:30
|
|
|
| HDTanel kirjutas: |
Igatahes tänud, et meelde tuletasid selle ICO.. ma nägin neid kui presale alanud polnud veel. Üritan kontakti saada nendega, et advisida natuke ICO-t. Muuta token metricuid natuke paremaks... 200miljonit kuni miljard tokenit madala hinnaga oleks nagu ideaalne ja müüa rohkem kui 50% tokeneid näiteks. Siis nagu päris faking maasikas. |
Erkki Raasuke sina või ? Miks sa arvad, et keegi peaks üldse kuulda võtma inimest kellel on heal juhul 9 klassi haridus ja veel sellises vormis " peaks advisema ". Mul oleks piinlik üldse kirjutada midagi sellist.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
25.05.2018 17:36:24
|
|
|
Sa ei ole veel avastanud kui kaugele agarusega jõuda võib?
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mariokgo
HV kasutaja
liitunud: 30.12.2012
|
01.06.2018 17:58:39
|
|
|
Sa kommentaare ikka lugesid?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Norht Chilean G
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.01.2003
|
02.06.2018 17:46:34
|
|
|
Vale thread FPGA osas , pigem tuleks seda vaadata:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=3459858.0
Xilinx VCU1525 Ultrascale+ dev boardid, u. 4k usd tükist, piltidel oleva komplekti 300 eur päevatootlus raua jõudlusega enamvähem korreleeruv.
Bittware XUPP3R-VU9P paistab samuti täiesti eksisteerivat. Iseasi, kes VHDL-iga jännata viitsib või kuskohast bitstream tuleb...
[quote="pyrex"]Keegi FPGA arengut ka jälgib?
https://bitcointalk.org/index.php?topic=3628532.0
Mida arvate, scam ?[/quote]
_________________ Tag written by one North Chilean Guanacos, several specially trained Equadorian Mountain llamas and 76,000 Battery llamas from Llama Fresh Farms Ltd. near Paraguay. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
07.06.2018 16:31:09
|
|
|
https://www.ccn.com/sec-not-changing-securities-rules-to-accommodate-icos-but-bitcoins-fine-chairman-clayton/
SEC ei hakka tegema ettekirjutisi krüptorahadele ega neid kuidgai reguleerima, kuid ICO'si küll. Päris korralik edasiminek.
Oleneb kust mätta otsast vaadata, mis see hindadega tegema hakkab nüüd. Sest "reguleerimata krüptorahade turg" sobib kindlasti paljudele, samas võibolla massiivsemaks levimiseks oleks reguleeritus hea.
Clayton clarified that cryptocurrencies which truly act as currencies used for carrying out transactions — such as bitcoin — will not be SEC regulated.
“Cryptocurrencies: These are replacements for sovereign currencies, replace the dollar, the euro, the yen with bitcoin,” Clayton said. “That type of currency is not a security.”
However, any currencies which represent an investment in a venture affecting the value of the token are categorically securities according to Clayton, and will be regulated just like any other under SEC jurisdiction. This means big changes in the American and global cryptocurrency markets as exchanges will have to register to deal in those tokens and ICOs or IPOs (initial public offerings) will have to be licensed by the SEC.
“A digital asset where I give you my money and you go off and start a venture, and in return for giving you my money you say you know what, I’m going to give you a return, or you can get a return on the secondary market by selling your token to somebody – that is a security, and we regulate that. We regulate the offering of that security, and we regulate the selling of that security.”
“If you have an ICO or a stock, and you want to sell it in a private placement, follow the private placement rules. If you want to do any IPO with a token, come see us. File financial statements, file disclosure, take the responsibility our laws require,” he added.
Ning meie oma Transferwise'i juht ka räägib Bitcoinist.
https://www.ccn.com/transferwise-ceo-claims-bitcoin-isnt-flexible-enough-for-widespread-adoption/
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
08.06.2018 11:49:13
|
|
|
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
h3rr
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2010
|
11.06.2018 12:08:08
|
|
|
| Vaadates seda häkkimiste ja varastamite tihedust, siis need pole enam uudisedki.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
11.06.2018 22:32:03
|
|
|
| Binanceis praegu ei saa isegi vaadata palju coine kokku on Estimated Value eurodes vaid ainult BTC ja USD. Või kuskil setting olemas?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Elpex
HV veteran
liitunud: 13.07.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
20.06.2018 15:25:16
|
|
|
tundub juba veits kahtlane, kuidas järjest muudkui "häkitakse" ja raha võetakse. lõhnab rohkem exchange kohtade oma petuskeemidega.
huvitav millal Binance tühjaks tehakse
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
20.06.2018 16:17:20
|
|
|
Vaatan feed on väga seinast seina Binanceist välja liigutamisel. Kumb tuleb odavam, kas ilma feeta coinis kõik lükata Exosusesse ja seal siis exchangeida vajalikud coinid. Või kanda iga coin erinevate tasudega eraldi Exodusesse?
Excoduse shapeshifti kaudu exchanemise tasude summasid kuskilt ei leia.
Või Binanceis long term HODLiks osta ainult neid coine mille ülekande fee olematu (<1€) on?
Bytecoin väljakande fee näiteks 1BCN = 0,3 senti
https://www.binance.com/fees.html
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
21.06.2018 01:49:01
|
|
|
| posthuman kirjutas: |
tundub juba veits kahtlane, kuidas järjest muudkui "häkitakse" ja raha võetakse. lõhnab rohkem exchange kohtade oma petuskeemidega.
huvitav millal Binance tühjaks tehakse  |
See "tühjendatud" exchange lubas kõik tagasi maksta ja Binance on juba näidanud, kuidas "tühjendajad" tehti hoopis tühjaks
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Catfish
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2009
|
21.06.2018 17:02:53
|
|
|
ASIC kiipide arendus on muutunud üllatavalt kiireks ja paindlikuks! Lisaks veel laialdaselt leviv krüptokaevandamise tarkvara FPGA-dele...
igatahes valus laks AMD/NVIDIA jaoks...
aga eriti valus pauk väiksematele krüptodele - 51% rünnakud muutuvad eriti lihtsaks ja odavaks...
https://www.crypto51.app/
Mänguritel pole ka põhjust rõõmustamiseks - uut põlvkonda GPU-sid näeb alles siis, kui laod praegusest tühjenema hakkavad
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
21.06.2018 23:52:56
|
|
|
"AKoin is a new cryptocurrency from visionary changemaker Akon and is the foundation of the AKoin Ecosystem -- a unique global project that offers an abundance of digital and in-real-life platforms and experiences that create opportunity and inclusion for youth entrepreneurs by allowing consumers to buy, hold, and spend cryptocurrency right from their smartphone through a suite of blockchain-powered apps.
Created by Grammy-nominated, multi-platinum selling artist, producer, entrepreneur, and philanthropist Akon, who successfully founded and grew Akon Lighting Africa to provide scaled solar power solutions throughout 18 countries to date in Africa, the AKoin Ecosystem's exclusive suite of sustainability and growth-building crypto-based apps offer immediate and ongoing new revenue generating opportunities to stimulate micro-exchanges and financial stability.
And while the opportunities to buy, hold, and spend Akoin to power youth entrepreneurs on the digital platform and from anywhere in the world are vast, consumers will also be able to engage with AKoin in an entirely new way when they visit the real-life Wakanda of Akon Crypto City."
https://www.akoin.io/
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
filx
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2006
|
22.06.2018 00:05:19
|
|
|
rmc, Why spamm?
Sama juttu võiks ju iga koini kohta siia postitada ja läbu oleks rohkem kui rubla eest...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
22.06.2018 01:37:27
|
|
|
Kus on spämm? Ma arvan, et see on igasugustest pudrumägede, jne. lubajatest kõvasti reaalsem projekt ja postitasin lihtsalt, et teataks, millega tegeletakse. Loe natukene Akoni solar-projekti kohta ja siis mõtle, et see vend hakkab reaalselt seda Senegali riigi käest kingituseks saadud ala linnaks arendama (väidetavalt juba ehitatakse) ning see hakkab krüpto peal põhinema.
Mis sulle täpsemalt ei sobinud selle suhtes?
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mariokgo
HV kasutaja
liitunud: 30.12.2012
|
22.06.2018 07:16:50
|
|
|
See Akon ju täpselt selline vend, kes liigub sinnapoole kuhu tuul puhub. Vahepeal laulab, siis püüab filmimaailmas kanda kinnitada, vahelduseks chillib vanglas. Ta sobiks Eesti poliitikasse suht hästi, siin topitakse ka suvaline jorss ministriks(nt kaitseminister on inimene kes pole sõjaväeski käinud), kes peaks antud ametist kaugele eemale hoidma.
Projekt on 2014 alguse saanud, aga kodulehel mingi ilus jutt ainult, muud midagi. ICO alles tulemas. Yeah, seems legit
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
22.06.2018 14:06:29
|
|
|
Miks ta ei võiks mitmeid asju teha? Kas laulmise ja filmide maailmas ei puhu enam tuult, et ta sellepärast lahkuma peaks?
See, et vend legit karjääri eelselt kinni istus on nüüd küll väga hull teema.
Projekt sai alguse 2014... millisest projektist räägid? Eraldiseisvast (ent vb. ühendatavast) päikeseenergia projektist? Vaata uudiste alt http://akonlightingafrica.com/news/ ja näed, mida tehtud on, kuigi, jep, vähe konkreetsust ja muud on seal. ICO ja muu coinindus ei ole otseselt sellega seotud. Need on eraldiseisvad projektid. AGA mulle tundub, et solar teema on reaalselt käinud algusest peale ja on asju reaalselt ka ära tehtud.
"Akon Lighting Africa has earned recognition by the UN and has also won awards. Last year, the organisation secured a $1bn credit line." Ei saa öelda, et midagi ei toimuks.
See krüpto teema + see linna arendamine on nüüd uued ja värsked asjad, mitte mingi 2014 alates tekkinud projekt. See ongi alles tulemas kõik.
Ei saa eriti hästi aru, mille pealt hate'i kütate - puhkus hakkas, ilm si77 ja poes alko kallis - bensu ei jaksa osta, et Lätti minna või milles probleem?
Ma postitasin selle siia kui suhteliselt unikaalse projekti, mis krüptot endas kätkeb. Kindlasti ei olnud see mu ostusoovitus vms., lihtsalt see on huvitav asi, mis algatatud. Iseasi, kas sellest asja saab.
Kui see uudis (see siin on uudiste teema, muidu) huvi ei paku, siis võib ju lihtsalt mööda vaadata.. või mismõttes ei ole see teemakohane postitus?
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
romax11
HV veteran

liitunud: 13.05.2015
|
24.06.2018 10:10:55
|
|
|
BTC < 6000 usd ... Peab vist minerid juba kinni panema. Kogu "tulu" läheb elektri arve peale
_________________ Ostan katkiseid videokaarte ja emaplaate - pakkuda võib kõike |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
24.06.2018 13:15:53
|
|
|
Aga kes käsib hetkel maha müüa? Hoiad alles ja loodad, et tõuseb
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Elpex
HV veteran
liitunud: 13.07.2011
|
24.06.2018 13:19:53
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
Aga kes käsib hetkel maha müüa? Hoiad alles ja loodad, et tõuseb  |
Lootus on lollide lohutus
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
24.06.2018 13:21:10
|
|
|
| Ehk siis arvad, et enam kunagi ei tõusegi? Vaevalt
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Elpex
HV veteran
liitunud: 13.07.2011
|
24.06.2018 13:25:31
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| Ehk siis arvad, et enam kunagi ei tõusegi? Vaevalt |
Selline on lihtsalt ütlus. Ma ei väljendanud oma arvamust ega seisukohta tõusmise/langemise suhtes.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
24.06.2018 15:07:42
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
Aga kes käsib hetkel maha müüa? Hoiad alles ja loodad, et tõuseb  |
jep, selle pealt inimesed kaevandavadki... odavam vast kui osta :]
Edit: "Adrian Hasler, the Prime Minister of Liechtenstein, is certain that blockchain technology will have an impact on a variety of areas and is preparing a new blockchain law to provide essential requirements in order to establish a regulatory base for blockchain businesses.
The blockchain law — so called Blockchain Act — was announced by Adrian Hasler at this year’s Finance Forum on March 21. According to Adrian Hasler, the new act is about integrating current business models in regulatory terms in order to give companies and their clients a legal base. The planned act is expected to be circulated for consultations this summer."
https://cointelegraph.com/news/liechtenstein-s-blockchain-law-crypto-banking-and-icos-interview-with-prime-minister
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
filx
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
27.06.2018 14:48:14
|
|
|
Miks peaks üldse mingit raha reklaamima?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Catfish
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
luhtaru
HV kasutaja
liitunud: 02.07.2008
|
28.06.2018 15:00:36
|
|
|
See peab olema täis scam. 0% ATM fee, kui hoiad umbes $5000 saldot kaardi peal... üle maailma ja igast VISA automaadist? Aprill on ammu läbi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
28.06.2018 15:17:00
|
|
|
villu70, Betamax, milline on teie postituste eesmärk? Palun mitte sisutühjalt ilkuda.
Catfish, ja kuhu soovitus jäi enne announce'i?
luhtaru, kui kasutad MNX, mis tähedab, et selle kurss tõuseb = nad saavad oma MNX'i pealt asja toita. Ei pruugi võimatu olla.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|