Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  NFS: Underground 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 115, 116, 117  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003




sõnum 17.05.2004 23:03:08 vasta tsitaadiga

arsestar kirjutas:
Auron kirjutas:
Nende uute skriinide pealt tundusid autod kuidagi imelikud olema,nigu miskid tuunitud multikaautod või mänguautod millel võtad katusest kinni ja sõidad mööda vaipa icon_biggrin.gif Loodetavasti ei pingutata üle ega käkita mängu päris ära icon_rolleyes.gif


täpselt minu mõte, autod jah nagu liiga kahtlaselt läigivad ja on nagu yle lakutud icon_razz1.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif


Suva need lakutud autod, juhitavuse, mitmekülgsete radade, paljude võimaluste puudumine mängus ning vähe reaalsust on palju hullem kui liiga ilusad autod!
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 17.05.2004 23:12:31 vasta tsitaadiga

Tõesti ,et nad asja ära ei rikuks-
Peaasi ,et oleks reaalsem,
Praegu sõidan ma küll mõned kurvid meelga seinepõrkest ,sest nii saab kiiremini icon_razz.gif
Aga 300 km/h vastu seina- see pole väga reaalne.
Seljuhul nad võiksidki teha selle nagu päriselt, et kui sul auto ikka katki sisi sa pead remontima seda ja kindlasti peaks olema katki minemine effektne ja ilus icon_smile.gif mitte lihtsalt ,et iga nurga allt
ja ükskõik kui tugevalt läheb lihtsalt klaas katki icon_razz.gif
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002




sõnum 18.05.2004 09:23:06 vasta tsitaadiga

Et siis mängu kodulehekylg
momendil suurt midagi seal pole.

_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 20.05.2004 18:51:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:
The June edition of Australian gaming magazine, 'Hyper', contains a world exclusive interview with Need For Speed Franchise Executive Producer, Chuck Osieja. While there is still much that can't be revealed, Chuck lets more than a few items outta the bag! Here's a wrap up of the article...

Supported Platforms: PS2, XBOX, GCN, PC

Release Date: Fall 2004

The Vision: To take Underground 2 to a whole new level in terms of the experience and how the player interacts with the world.

Free Roam: NFSU2 is set in a metropolitan environment with a city core. Players need to go out and find their races in a huge interconnected world that can be driven from one end to the other. The world is made up of five distinct neighborhoods interconnected by intricate highways. You can drive to any place you can see on the map. Each neighborhood opens up as you progress through the game acquiring more cash and reputation.

Find Your Race: You can drive from a circuit event to a drift event to a drag event without ever leaving the world. You can be racing a point to point race and drive right past an area whare a drift event is taking place. The world is alive and things are happening as you drive through it.

In Game Tuning: You drive to all of the the tuner shops in the world. Find where they are by talking to other drivers. Shop inventories change dynamically and new parts arrive all the time so knowing where to find the best shops is a distinct advantage.

Non-Linear Gameplay: The event system is designed such that you need only drive the events you like and still finish the game. If you love drifting and circuit, you can complete the game without ever running a drag race. Events are also designed such that you can go back and play any event over and over again.

New Modes: There will be over seven different race modes in NFSU2, including all the modes from the original game. The new modes are not yet announced.

Deep Tuning Options: While the performance packages idea is still available, a deeper set of performance tuning options is also available for those with a deeper understanding of things automotvie. The player can buy and tune individual performance parts: Gears, shocks, torque curves and much more. Also, you'll be able to save multiple set-ups and then load them before each race.

Dynamic Environments: There will ba a range of lighting effects from evening light and sunset through to sunrise. Daylight racing does not seem to be an option. There will be dynamic weather effects that will change dramatically while you drive.

No Police: There will be no police in NFSU2

Car List: The car list is final, however the actual list cannot be released until negotiations between EA and certain manufacturers are complete. The majority of the list will still be hardcore tuner cars. EA state that they had to make some painful cuts from the NFSU car list to get the list done and that they'll be going back in time for a couple older models as well as into the future to include a couple cars they believe will be big on the scene in a year or so.

Car Classes: Careful inspection of the mag article by eminent forumer UrQuattro has revealed that NFSU2 cars will indeed be divided up into various classes, as many people have wished for.

Technology Enhancements: While Chuck's not giving away any secrets, he does say that there are a few new visual techniques added to crank up the sensation of speed.

Online Experience: Chuck is stunned at the numbers pf people playing online. However he won't say anything about EA's plans for the online NFSU2 experience.

Where To Next?: When Chuck is asked where he thinks the street racing sub-genre is headed, he draws heavy parallels between NFSU and the Gran Tursimo series. Sounds very promising that he can compare the two favourably, especially for lovers of intricate tuning options.

And that, as they say, is that!! Oh, there's a few screens in the article, many of the green 305Z we've already seen, however there's also a nice looking Lancer EVO8 in there!!

Finally, there'a more than a couple of snaps of these two cars with their trunks open, showing off huge, glowing sound systems!! w000t!! Can't wait for this one

pisut rohkem street legal kui oleks osanud arvata

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.05.2004 19:35:48 vasta tsitaadiga

Kama sellest,kõik ülejäänd ju just see mis esimesel osal puudus.Hmm võiks sellest midagi kirjas olla,et kuda vastased käituvad,kas jälle nii,et sõidad 100'ga ,siis vastased sõidavad 120'ga ja kui sõidad 350'ga siis vastased 400'ga? icon_confused.gif Kui AI ka ära fixitakse,siis ikka väga vinge asi mida oodata thumbs_up.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 20.05.2004 19:38:52 vasta tsitaadiga

quick race modes sai nfsu's ju catch up'i maha v6tta
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2nx
Kreisi kasutaja
j2nx

liitunud: 11.07.2003




sõnum 20.05.2004 19:52:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:
While the performance packages idea is still available, a deeper set of performance tuning options is also available for those with a deeper understanding of things automotvie.


thumbs_up.gif
Hakkab minema.
Hmm, aga siiski jääb juhitavuse küsimus, 4WD RWD Fwd?
dam, raskem sõita, aga huvitavam. Ja üldse, driftingust on ka teelikult liiga vale pilt antud, et kässarit pead kasutama. Tegelikult lugesin õpetusi driftingu kohta, enne kurvi käik alla, gaas lahti ja pepu ette ning sliiiiide..seal migni kässariga jamamine.
Kuigi eksperimendi korra üritasin driftida nii, et teine käsi oli klaverist kaugel, käsipidurit ei näppinud, sain ühekorra 50k ühe drifti eest (mitte terve raja)
Ja kindel asi võiks tulla, damage. Kas või mingi selline maik juurde, et kui ikka 200+ seina sõidad, siis teeb filmiga sulle crashi, ning selgitab et "In real life, you are probably dead." vms, mingi siiski kasvatav osa juures, oleks päris fun. Aga need uuendused on küll päris rõõmustavad.
Hmm..ei tea kas nad selle on juba välja mõelnud, et taga spoileril ei ole ainult show funktsioon, vaid Down-Force saavutamine?

vähemasti on mõnigi asi paremaks tehtud.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 20.05.2004 20:31:28 vasta tsitaadiga

k2sseri kasutamine driftimisel icon_eek.gif
sa pead t6epoolest harjutama

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2nx
Kreisi kasutaja
j2nx

liitunud: 11.07.2003




sõnum 20.05.2004 21:57:18 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
k2sseri kasutamine driftimisel icon_eek.gif
sa pead t6epoolest harjutama


et nagu ma oma mõistusega hakkasin aretama ja eluaeg nagu kässariga tegelenud, nüüd tna just tegin kässarita, tuli sama tulemus isegi (wall impacte ainult palju)
kui aus olla, ega ma poel eluaeg osanud arvutiga mängida, lihtsalt ei tule välja krt.
icon_mad.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 20.05.2004 23:24:24 vasta tsitaadiga

Ikka see tuunimine tundub täiega **** nagu esimeseski. Kindlasti tuleb asjast totaalne 'cmr3 to cmr4' mäng icon_mad.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 20.05.2004 23:27:58 vasta tsitaadiga

corvette kirjutas:
Ikka see tuunimine tundub täiega **** nagu esimeseski. Kindlasti tuleb asjast totaalne 'cmr3 to cmr4' mäng icon_mad.gif
mulle küll ei tundu
tsitaat:
The player can buy and tune individual performance parts: Gears, shocks, torque curves and much more. Also, you'll be able to save multiple set-ups and then load them before each race.

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 20.05.2004 23:29:26 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
corvette kirjutas:
Ikka see tuunimine tundub täiega **** nagu esimeseski. Kindlasti tuleb asjast totaalne 'cmr3 to cmr4' mäng icon_mad.gif
mulle küll ei tundu
tsitaat:
The player can buy and tune individual performance parts: Gears, shocks, torque curves and much more. Also, you'll be able to save multiple set-ups and then load them before each race.

no mine sa tea jah, ehk ei tulegi, kuid skriinid küll seda ei väida. just see valikumenüü täpselt sama icon_confused.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2004 07:43:40 vasta tsitaadiga

Nu minule jättis kõigepealt hea mulje see,et saab ka niisama oma tuunitud masinaga mööda linna ringi uhada,ehk siis ise lähed ja sõidad tuunimiskohtadesse,poodidesse ja otsid sõite thumbs_up.gif Eelmises see andiski tunda,et ilus detailne auto aga sõitmises käib kõik nii prauhti,et ainuke hetk oma masinat lähemalt vaadata tänaval on siis kui sõit lõppend ja miskid tahmad auto ümber huilgavad.Kui neid tuuningu juppe palju on,siis on kõll kõva ,näiteks saad osta erinevaid juppe poodidest pluss see,et järsku õigel ajal õiges kohas sõitma sattudes annab saada miskit unique juppi,see oleks küll kabe.Kuna kimad ringi ja otsid poode,siis on ka see mulje jäänd(annaks vaid jumal),et see kui karmiks oma masina teha saad ei olene mitte sõitude\võitude arvust vaid sellest palju sul pappi on.Niiet pöidlad pihku icon_razz.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arsestar
HV kasutaja
arsestar

liitunud: 23.01.2004




sõnum 21.05.2004 15:29:00 vasta tsitaadiga

yeah...liigud poodide vahel aga võiks saada ka autost välja tulla ja relvi ja stuffi koguda ja yldse võiks asi olla nagu GTA thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 21.05.2004 15:31:46 vasta tsitaadiga

...ma pakun, et siis kaoks selle mängu žanr ära, mis on lihtsalt konkreetselt öeldes "don't think, just drive" icon_smile.gif

tsitaat:

yeah...liigud poodide vahel aga võiks saada ka autost välja tulla ja relvi ja stuffi koguda ja yldse võiks asi olla nagu GTA

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003




sõnum 21.05.2004 16:31:34 vasta tsitaadiga

Asi tundub tulevat siiski parem kui Underground 1, asi läheb juba rohkem Street Legali stiili mööda ning hakkab rohkem huvi pakkuma! Igatahes nüüd tekkis küll huvi! Mõelda vaid,suht suur linnake koos erinevate osadega ning sõidad juba ringi nagu gta 3-s ning need garaažid ja poed, Yahoo, mulle hakkab juba täiega huvi tekitama! Peale selle mulle meeldis ka see(vähemalt pildi peal oli) et sõidad linnast välja kuhugi metsa vahele,kus avaneb ilus vaade linnale! Nu mai tea, kas mina olen hull või mulle tundub et mäng tuleb päris korralik(kui juhitavuse värke pole vel näinud ega kuulnud)! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 21.05.2004 17:51:37 vasta tsitaadiga

Erksxx kirjutas:
Asi tundub tulevat siiski parem kui Underground 1, asi läheb juba rohkem Street Legali stiili mööda ning hakkab rohkem huvi pakkuma! Igatahes nüüd tekkis küll huvi! Mõelda vaid,suht suur linnake koos erinevate osadega ning sõidad juba ringi nagu gta 3-s ning need garaažid ja poed, Yahoo, mulle hakkab juba täiega huvi tekitama! Peale selle mulle meeldis ka see(vähemalt pildi peal oli) et sõidad linnast välja kuhugi metsa vahele,kus avaneb ilus vaade linnale! Nu mai tea, kas mina olen hull või mulle tundub et mäng tuleb päris korralik(kui juhitavuse värke pole vel näinud ega kuulnud)! thumbs_up.gif

kui see kõik nii oleks siis oleks super-giga mäng e. maailmalõpp thumbs_up.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluee
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2004




sõnum 21.05.2004 23:25:42 vasta tsitaadiga

corvette, aga loota ju võib
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluee
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2004




sõnum 21.05.2004 23:28:52 vasta tsitaadiga

corvette kirjutas:
Erksxx kirjutas:
Asi tundub tulevat siiski parem kui Underground 1, asi läheb juba rohkem Street Legali stiili mööda ning hakkab rohkem huvi pakkuma! Igatahes nüüd tekkis küll huvi! Mõelda vaid,suht suur linnake koos erinevate osadega ning sõidad juba ringi nagu gta 3-s ning need garaažid ja poed, Yahoo, mulle hakkab juba täiega huvi tekitama! Peale selle mulle meeldis ka see(vähemalt pildi peal oli) et sõidad linnast välja kuhugi metsa vahele,kus avaneb ilus vaade linnale! Nu mai tea, kas mina olen hull või mulle tundub et mäng tuleb päris korralik(kui juhitavuse värke pole vel näinud ega kuulnud)! thumbs_up.gif

kui see kõik nii oleks siis oleks super-giga mäng e. maailmalõpp thumbs_up.gif icon_wink.gif

Aga loota ju võib
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jan
HV kasutaja
jan

liitunud: 26.12.2003




sõnum 21.05.2004 23:56:01 vasta tsitaadiga

mulle tundub et asi lihtsalt promotakse yle ja et ikkagi suuri muutusi ei tule, paar juppi juures jne. enne esimest osa oli ka jutt et jõhker tuunimine jne ea ongi selline firma kes tegeleb jõhkralt reklaamiga ja siis laseb mängu välja mis on täielik crapp ja siis lubab uue ja parema teha kuid põhimõteliselt on see ikkagi sama paari uue vidinaga mis maybe on juba ammu ennem tehtud lihtsalt ootavad õiget hetke , või midagi sihukest, minu arust ei ole asi yltsegi street legali poole , street legalis on (oli) palju vgu kuid uued patchid + uuendused ( uued autod ja jupid) ei tee sellest veel street legal 3
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.05.2004 12:21:58 vasta tsitaadiga

Trailer väljas icon_eek.gif icon_biggrin.gif http://www.edgefiles.com/files/14194.html
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.05.2004 12:36:21 vasta tsitaadiga

Eino mis trailer see siis veel oli icon_question.gif icon_biggrin.gif Bljääd,tahaks näha küll tegelt miskit asjalikumat tutvustust mängule.A'la võiks näidata kuda nagu niisama mööda linna tuuritad ja kuhugi tuneshopi lähed mitte mingit rampampaa muusika taustal vilkuvat ekraani kust mõnel harval momendil autot silmad
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 22.05.2004 12:44:08 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif seesama oligi mäng, mitte video
_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.05.2004 12:51:34 vasta tsitaadiga

NFSU-l polnud ju iseenesest midagi viga aga kui tuleb NFSU2 siis võiks ikka damage kah olla ja rohkem tuunimist nagu GT-s
_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
coolmode
HV kasutaja
coolmode

liitunud: 24.12.2003




sõnum 22.05.2004 19:43:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:

NFSU oli ikka täielik pettumus minu jaoks, samasugune mäng nagu mingi Wipe-out või mis ta oligi kunagi ammu



degreal mis sa virised siin ega see undergroundi nii hull kah ei ole ju minu arust täitsa thumbs_up.gif aga võibolla üks asi häirib kuid mitte palju see,et autod katki ei lähe muiudu NICE icon_wink.gif .Muusika läks ka peal,aga võiks olla kõike segamini tranci,räpi,rocki icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  NFS: Underground 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 115, 116, 117  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.