Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 678, 679, 680 ... 762, 763, 764  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?
Ei, ei suitseta üldse
80%
 80%  [ 104 ]
Ei suitseta autos, mujal küll
12%
 12%  [ 16 ]
Jah, suitsukonide jaoks kasutan tuhatoosi
3%
 3%  [ 4 ]
Jah, suitsukonid viskan aknast välja
4%
 4%  [ 6 ]
hääli kokku : 130

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2018 18:09:12 vasta tsitaadiga

Tegelikult ei ole see absoluutselt oluline mis tootja düno või mis iganes seal ekraanil veel kirjas on.

Tuleb peaga mõelda. Kui on tehasest 444HP mootorist. Tehakse mõõtmine ja saadakse 460HP ennustatav mootorist. Mainitakse et väidetavalt 16HP rohkem kui tehasest.

Siis peaks päris loll olema kui arvata, et nüüd järsku tõmmati rattast 16HP rohkem kui tehases mootorist. Võttes üsna realistliku tambovi quattro puhul siis tähendab see 460HP rattast x 1.15 = 529HP

85HP rohkem kui tehasest, mis on 20% rohkem
Yeah right icon_lol.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omg
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2006




sõnum 12.06.2018 18:14:25 vasta tsitaadiga

See pole tambovi konstant vaid anubise muutuja (muutub suvalises suunas ja suuruses vastavalt vajadusele) icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2018 19:15:08 vasta tsitaadiga

Wut?

Ehitate õlemehikese ja siis naeruvääristate kedagi teist?

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9855605#9855605
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9855656#9855656

Teistele sõnade suhu panemise maailmameistriteos.

Riaaki väljatoodud detailini tulistasid sina, KillFrenzy, lihtsalt puusalt. Mina panin lingi vastava düno tootjalehele ja ka tõmbe numbrite IDdele. Teadsin ka seda, et kasutati tootjakalibreeritud seadet, mis operaatoril millegikallal nikerdada ei lase.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2018 19:16:59 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
sest tüv mõõdab euro3 e.
mul mõõdeti küll euro4 sest sellele peab vastama icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.06.2018 19:31:09 vasta tsitaadiga

Vaidlus jooksis metsa juba hetkest, kui alustati HP ehk hobujõu naeruvääristamist, edasine on juba ajalugu.

HP on vägagi konkreetne mõõtühik, sõtlub, kas möödad elektrit, soojusenergiat, mehhaanilist, hõdraulilist, pneumaatilist jne. jõudu, siis on kõikidele neile eelnevaile mingi X nimi välja mõeldud, millest ainult igapäevaselt sees olijad aru saavad.
Kõigile teistele on hobujõud võrdluseks just hea ja konkreetne mõõtühik.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2018 19:57:45 vasta tsitaadiga

anubis, ära seleta, öeldi sulle korduvalt et tegu on arvutusliku mootorijõuga. Asi on väga lihtne, videos räägiti 16HP suuremast mootorijõust kui tehases. Sina sellest kahjuks aru ei saanud, ja hakkasid jaurama tootjadest, kuvapaukudest, rattajõududest, mõtlesid välja mingi "parandusfaktori" väärtusega 100 jne.


jägaja, tõin väga lihtsa näite miks hobujõud ei kõlba kuhugi, sest inimesed kasutavad kõike läbisegi.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.06.2018 20:11:14 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, eks nad kasutavad neid termineid, milledest eeldatavasti aru saavad. Las nad kasutavad siis.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2018 20:27:35 vasta tsitaadiga

jägaja, eks seal psühholoogiline värk ka juures 500 hobust on ilusam ja suurem number kui kolmsada lõpp komadega kilovatte.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.06.2018 21:33:50 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, otseloomulikult. Autode koha pealt.
Toidupoes aga vaatad pigem väiksemaid numbreid, et kilokalorid on suuremad numbrid horsepoweri kõrval icon_biggrin.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2018 21:45:31 vasta tsitaadiga

Funktsionaalne lugemisoskus vedas alt? Mina pole väitnud absoluute, ma rääkisin videost ja viidetest tootjaspekile ning kättesaadavale infole. Sina tuletasid puusalt ilma mingit sisulist informatsiooni oma väidete tõestuseks pakkumata. Üritasid kuidagi väita, et ma ei erista wHP hja cHP, kuigi ma vastava postituse ka täpsustuseks siia panin.

Arvutuslik mootorijõud oli arvamus, täpselt selle hetkeni kui riaak leidis selle ühe puuduoleva detaili (S_HP) - sinnamaani räägiti faktiliselt auto võimsusest, ilma mingi täpsustuseta. Ära häma.

Mina panin viited tootjalehele ja foorumile kus seda teemat käsitletud, kus oli äratoodud, et kasutatud dünostendi seades [Shootout] ei ole operaatoril mingit võimalust tulemust timmida, mingeid tamboveid lisada ega näppida - masin toodab [Shootout modes] tehasekalibreeringus rattast mõõdetud kõvera mis vastavalt ühele kahest võimalikust sättest annab kas a) wHP (HP) või b) cHP (S_HP). Kusjuures varasemast teadsin sedasama, mis riaak ka välja tõi - et Dyno Dynamicsi Shootout mode annab VAID wHP. Sellepärast ei osanud ka sellele vastupidist viidet leida. Nüüd tean.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2018 22:01:04 vasta tsitaadiga

anubis, kle aitab juba. Kui sina terve foorumi peale üksi ei suuda asjast aru saada on see sinu isiklik traagika.

Arvutuslik mootorijõud oli FAKT!!! Videos ütles väga selgelt tehasest 450PS ja 444HP

Ainuke kes siin hämab oled sina. Minu esimene postitus oli mootorijõu kohta, sina said sellest ilmselt valesti aru ja hakkasid oma jura ajama.

KillFrenzy kirjutas:
Järjekordne sama mõttetu düno video nagu keegi hiljuti siia uuest m5st linkis.
Tehas väidab et vända otsast on 331kW. Siis mingid vennad ajavad rullidele, mõõdavad rattast mingi numbri, korrutavad selle laest võetud tambovi konstandiga ja ütlevad et jõudu on rohkem kui tehasest.


KillFrenzy kirjutas:
londiste, anubis, just on tehtud lambitehe videos, kasutades suvalist tambovi konstanti soovitud tulemuse saamiseks.

Videos ei näidata kordagi rattast mõõdetud võimust. Ekraanil kuvatakse juba lambi tulemust, rattast mõõdetud jõud x tambov.



Ise väidad et vastavad korrutustehted/jagamistehted ei ole mingi kõrgem matemaatika, aga samas endal võtab üks lihtne tehe kinni. 460-16=444

Minu poolt lõpp. Võid teha uue teema ja seal dynode andmelehtesi, shooteoute ja kuvapauke analüüsida.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.06.2018 23:40:50 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, anubis arvab, et elus on kõige tähtsam oskus viitamisoskus. Kui viiteid oskad loopida, siis mõtlema ei pea. Tema erinevus meiega on see, et ta ei mõtle vaid viitab. Meie mõtleme.

Reaalse wheel horse power vs engine horse power konstandi konkreetse auto kohta teeks kindlaks ainult konkreetne test. Mõõdad rattast mingi 5-10x ja võtad keskmise ja siis võtad mootori maha ja mõõdad seda vastavas pingis mingi 5-10x ja võtad keskmise. Sellisel juhul oleks juba enam-vähem mingi teaduslik alus ja saaks mingi veaprotsendiga teada, et mitu hj on vahet rattast ja mootorist ja mitu protsenti läheb kaduma. Aga veel kord ütlen, et see ei ole konstant, see on igal autol erinev, igal mootoril erinev ja selle numbri saamine ei tohiks käia "parima tulemuse" põhjal vaid tuleb võtta keskmine. Lisaks loomulikult tuleb arvestada igasuguste mõõtevigadega.

_________________
www.estonia1918.com


viimati muutis XR 13.06.2018 00:04:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2018 00:00:58 vasta tsitaadiga

Lõustaraamatus oli pikk vaidlus hiljuti, milline eesti düno on kõige täpsem jne. Inimestele ei jõua kohale, et mingi absoluutnumber on rattadüno juures täiesti ebaoluline väärtus.
Seal dünospetsid tõid välja, et tähtis on düno kui ka keskkonna stabiilsus, et lähed poole aasta pärast uuesti, mitte midagi muutmata auto juures ja tõmbad sama kW sisse graafiku.

Ei tea kas link töötab, keda huvib leiab vast üles.

https://www.facebook.com/groups/1757988561133043/for_sale_search/?forsalesearchtype=all&query=d%C3%BCno&referral_surface=direct_link&availability=available
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2018 00:40:46 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
Kui viiteid oskad loopida, siis mõtlema ei pea. Tema erinevus meiega on see, et ta ei mõtle vaid viitab. Meie mõtleme.


Selge.

MEIE vs tema.

(vaatamata sellele, et teie lihtsalt rantima ja sildistama hakkasite. KillFrenzy hakkas absoluutse tõde juttu ajama, ilma, et oleks vastava düno spekkidest halligi selgitanud - spetsialist võiks siis esimese asjana öelda, et "daaaaaaaa, graafikul on ju kirjas, et simuleeritud crank HP, mitte wheel HP." Ei, selleasemel toimus täiesti tavaline trollimine ilma mingi sisulise ja teemassepuutuva faktilise materjalita. Kuni riaaki'ni. Selle hetkeni oli see spetsialisti jutt 50-50 tõenäosusega [spetsialist võiks oma teadmistepõhise seisukoha kinnituseks midagi kangemat esitada, kui lihtsalt rusika lauale löömine], justnimelt selletõttu, et ta ei teadnud halligi tolle düno spetsiifiliseset konfist vastava tõmbe ajal. Video oli laiale ringile tehtud, räägiti tehasenumbritest ja midagi täpsemat ei öeldud. Spetsiifikasse, whp/chp ei mindud. Kui ei usu siis vaadake uuesti.)

Isakesed tulid ja ütlesid kuidas asi käib, teised olgu vait. Ja kui julgeb veel mingit informatsiooni oma seisukoha kinnitamiseks esitada - rsk, mingi krdi lingispämmer. Ei tea asjast midagi. Õiged mehed lihtsalt ütlevad ja kõik.

beer_yum.gif thumbs_up.gif

/t
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 13.06.2018 08:00:36 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
XR kirjutas:
Kui viiteid oskad loopida, siis mõtlema ei pea. Tema erinevus meiega on see, et ta ei mõtle vaid viitab. Meie mõtleme.


Selge.
MEIE vs tema.

Isakesed tulid ja ütlesid kuidas asi käib, teised olgu vait. Ja kui julgeb veel mingit informatsiooni oma seisukoha kinnitamiseks esitada - rsk, mingi krdi lingispämmer. Ei tea asjast midagi. Õiged mehed lihtsalt ütlevad ja kõik.



No aga sina ei eksi ju kunagi ! Kõik sinu postitused lähtuvad eeldusest, et sul on alati õigus. Sest sul on alati õigus.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.06.2018 12:43:46 vasta tsitaadiga

Aamen.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ainivana
HV veteran
Ainivana

liitunud: 30.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2018 13:22:24 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Lõustaraamatus oli pikk vaidlus hiljuti, milline eesti düno on kõige täpsem jne. Inimestele ei jõua kohale, et mingi absoluutnumber on rattadüno juures täiesti ebaoluline väärtus.
Seal dünospetsid tõid välja, et tähtis on düno kui ka keskkonna stabiilsus, et lähed poole aasta pärast uuesti, mitte midagi muutmata auto juures ja tõmbad sama kW sisse graafiku.

Ei tea kas link töötab, keda huvib leiab vast üles.

https://www.facebook.com/groups/1757988561133043/for_sale_search/?forsalesearchtype=all&query=d%C3%BCno&referral_surface=direct_link&availability=available


Niipalju kui ma asjaga kursis olen, siis kõik dünod valetavad, kasutatakse seda ju et enne ja pärast tuuningut vahet saada, mitte et lähed oma
panniga laivi ja siis saad mingi x väärtuse teenuse osutajalt ja arvad et nii ongi, kui ma eksin siis palun paranda mind? icon_smile.gif
Niipalju kui ma pingi kõrval seisnud olen ja uurinud olen, siis konkreetse configa kongreetsel autol saadakse rattast x väärtus näiteks 100bhp ja peale tuuningut
119 bhp, (19bhp) siis reaalne juurde tulnud jõud.g

_________________
Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub!
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2018 13:28:05 vasta tsitaadiga

Ainivana, nii on.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2018 13:31:56 vasta tsitaadiga

üldiselt on ka sel juhul kasulik jooksutada dünot mingis reziimis, mis ei korruta tamboviga läbi icon_biggrin.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2018 15:34:46 vasta tsitaadiga

Keda huvitab mingi düno tulemus, auto juures on oluline ikka madal küttekulu ja et saaks sellega statist kohvi ostmas käia.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2018 15:36:28 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
Keda huvitab mingi düno tulemus, auto juures on oluline ikka madal küttekulu ja et saaks sellega statist kohvi ostmas käia.


Pigem ikka suur kulu, muidu ei sa apiisavalt tihti kabanossipause pidada... thumbs_up.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ainivana
HV veteran
Ainivana

liitunud: 30.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2018 15:49:00 vasta tsitaadiga

Aga niivisi ju tehaksegi.
Eela sai ühele edc15p+ MkIV 1.9 74kw pd-le launch control ja
softiga umbes 140hp (~~30kw), laksas edasi päris hästi. icon_lol.gif
Naersime tütarlapsele, et nüüd kiirendades vaatad peeglisse ja
näed kuidas kortsud sirgu tõmbab... Oldi rahul.
Hiljem mingi ürituse raames popcorn ka vaja külge pookida.

_________________
Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub!
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2018 16:14:50 vasta tsitaadiga

misasi see edc15p+ on?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2018 16:16:10 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
rocky-b kirjutas:
Keda huvitab mingi düno tulemus, auto juures on oluline ikka madal küttekulu ja et saaks sellega statist kohvi ostmas käia.


Pigem ikka suur kulu, muidu ei sa apiisavalt tihti kabanossipause pidada... thumbs_up.gif


Tuleb kütust 5€ kaupa osta, siis saab tihemini käia. icon_idea.gif
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ainivana
HV veteran
Ainivana

liitunud: 30.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2018 16:52:58 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
misasi see edc15p+ on?

http://lmgtfy.com/?q=edc15p%2B

_________________
Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub!
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2018 20:25:59 vasta tsitaadiga

See on jah selline üldteada lühend, et kõik võiks teada.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.06.2018 20:44:49 vasta tsitaadiga

miks ma peaks küll seda teadma? icon_eek.gif
autoremonijüride kõnepruuki see võib ju kuuluda aga minul pole sellega mingit kokkupuudet

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 13.06.2018 21:25:41 vasta tsitaadiga

hea autopesula tartus?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2018 21:30:43 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
miks ma peaks küll seda teadma? icon_eek.gif
autoremonijüride kõnepruuki see võib ju kuuluda aga minul pole sellega mingit kokkupuudet


kui sa oled lihtssalt keegi, kes maksab, tangib, kallab klaasipesuvett siis ei peagi aga kui sa mingis " autode teemas " regulaarselt töllerdad ja seal " autode teemas " sellistest asjadest ka räägitakse, peale mingite tõmbekoefitsentide siis vähemalt salaja võiks mõned lühendid ilma mölinateta selgeks õppida.. igaaastased kummijutud ja iisingupakkumistejutud ja "niiägeautovõibemmm kuskil ni.kupingis tulemust tegemas " kommentaarid saavad ükskord räägitud.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.06.2018 23:34:48 vasta tsitaadiga

mulle need tuuningujutud ei lähe suht korda ja samamoodi ka nende lühendite tundmine ei anna mu elule mingit vürtsi juurde.
Kui kellelgi on pea prügikast, siis olgu. Igasugu mitte eluolulist pahna pole vaja ka nüüd teada.

PS. Sa jätsid oma roigast hingeelu kirjelduse ka loetelust välja, seda on vähemalt ajaviiteks aeg-ajalt huvitav lugeda icon_cool.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2018 01:24:01 vasta tsitaadiga

chiptuning pole siin teemas ausees
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.06.2018 07:26:13 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
chiptuning pole siin teemas ausees

Ei tea miks neid ülearu tahmajaid veel juurde vaja on...
//
Just usk on oluline: https://jarvateataja.postimees.ee/4503747/kiriku-volvi-alt-paljandus-bmw-mark?_ga=2.143164533.1109957646.1527580867-1736744076.1494277167
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2018 09:11:14 vasta tsitaadiga

Mida fakki, kuidas peals HV autoteemat lugedes selgeks saama, mis seisab lühendi edc15misiganes taga icon_question.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2018 09:35:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:

http://lmgtfy.com/?q=edc15p%2B

juhised on lingil.
enne kui keegi edasi mögiseda plaanib siis antud pisike kastike seal kapote all ja juhtmete otsas sekkub su tibukiisu toimetamisse ka muul viisil kui ainult kiibikeeramise korral. oletame, et sul on mõni muu aparaat, mis näiteks on ehitatud niivisi, et kogu aknaklaasi pealt valguv vesi läbib enne kerest väljavoolu sama ruumi kus see juhtmete otsas kükitav tükk asub.. iroonilisel kombel aga on suur hulk masinaid ehitatud viisil, et need äravooluteed on üsna kergesti ummistuvad ja aju upub siis kui vesi jõuab tema hingetoruni. kui see on juhtunud, läheb mögisejale väga korda kuidas tibukiisu jälle elule saada..
vihjeks siinsetele rahvaauto kõrbemässuline omanikele, et tasub eriti tähelepanu pöörata. ühele survepesuriga uputatud Q7 le me hetkel sellist juhtmete otsas rippuvat kuubikut otsime..


.aganoh, antud kontekstis võiks samamoodi möliseda, et misasi see LGA ja PGA on ja misasi on FSB ja üldse miks neid teadma peab.. noh, ei peagi aga siis võiks punaste ja siniste autode üle kuskil perekoolis seletada, et " punane tõmbab päikse käes paremini".
roikajuttu kah: bensucombo sai omale uue roolilati. kui aega tekib, hakkan sellel uppunud comfort plokki vahetama. vahetamiseks tuleb keerata kuus kruvi ning ilmselt joota vana ploki pealt uue peale üks "kaheksajalg" kus sisaldub võtmete info.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2018 09:43:12 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 14.06.2018 09:48:17 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
icon_lol.gif


kas laurx ise ka mõistab, millest ta kirjutab ehk kas iseenda kirjutatust aru ka saab eusa_think.gif
Muu rahvas vist väga ei mõista tema kirjaviisi icon_rolleyes.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 14.06.2018 10:31:00 vasta tsitaadiga

Ma sain laurxi jutust aru, et mingi jolde tegi survekaga mootoripesu ja uputas aju ära. Nüüd peavad kõik autoomanikud mingi ajukarbi koodi peast teadma.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2018 10:41:41 vasta tsitaadiga

Ma sain aru küll. Lauril on mingi teema FSB-ga: https://en.wikipedia.org/wiki/Federal_Security_Service
Ja ma pole päris kindel, kuidas PGA autodega seondub: https://en.wikipedia.org/wiki/PGA_Tour
Samas, eks ma mingi perekoolifriik tema jaoks olen...

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2018 10:55:38 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
tsitaat:


Ma sain laurxi jutust aru, et mingi jolde tegi survekaga mootoripesu ja uputas aju ära. Nüüd peavad kõik autoomanikud mingi ajukarbi koodi peast teadma.

noh, ei pea. tegelikult. satud oma kiisununnut natuke rohkem kastma, tellid puksa, ütled, et viige esindusse ja rahulikult lehvitad swedbänki kaarti, et vaene ei oleks. iizi..
lihtsalt kui reaalsed numbrid esinduses näkku lüüakse ja infot otsima hakkad, jõuad sellisesse kohta välja nagu mhh aga sealt info kätte saamine on veits keerulisem. ilmselt on autoparandajad kadedad inimesed ja avatud allikat ei taha harrastada.

siinses kontekstis: https://en.wikipedia.org/wiki/Front-side_bus
https://en.wikipedia.org/wiki/Pin_grid_array
https://en.wikipedia.org/wiki/Land_grid_array

tür, miks ma pean teadma, mis mu arvuti sees on?

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 14.06.2018 11:06:57 vasta tsitaadiga

Midamu**i sa ajad, mees? icon_eek.gif
Mul on täiesti savi mootoripesust ja ma usun, et päris enamikul autoomanikest lausa.
Kui ongi remontida vaja, siis vaadatakse parima hinna-kvaliteedi suhtega koht ja lastakse ära teha.

See, et sa ainult mingite imbetsillidega tegeled, räägib nagu rohkem seda, et sa oled oma niši leidnud.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2018 11:11:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:

HinnaVaatlus » Vaba Mikrofon » Autode teema vol.4

on justkui pealkirjaks. ma saan aru, et tegemist on liblikate keelega aga selline resistentsus antud teemas on naljakas.
tsitaat:

See, et sa ainult mingite imbetsillidega tegeled, räägib nagu rohkem seda, et sa oled oma niši leidnud.

räägi veel sa kosmopoliitne ja hoolitsetud loom..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2018 11:53:09 vasta tsitaadiga

tüüp unustab ära, et tegemist on ikkagi HV kasutajate autoteemaga, ehk siis ongi pläkutamine siinsete kasutajate kogemuste põhiselt, mitte mingi hardcore autopedede urgitsemine. tore iseenesest, et ta teid kõiki Lunastajana valgustada üritab icon_lol.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2018 12:14:15 vasta tsitaadiga

sorri poisid, oli selline valgustav kogemus mida sai teiega jagatud.. andke andeks noh. rohkem ei tee..
lihtsalt golfivendadele ja teistele , kellel mainit aju masinas on, teadmiseks. et saab paljukiidetud launch controli teatud tingimustel aktiveerida ja saab neidudes elevuse tekitamiseks veel lisada nähtuse, mille välismaakeelne nimi on pop-corn.. teisel juhul saab aktiveerida nähtuse, mille nimi on rev-limiter..
aktiveerimiseks tuleb veidi mudida tarkvara, mis mainit keerulise nimega karbikeses elab.

Spoiler Spoiler Spoiler


aga olgu, räägime siis nüüd liisingust, kummidest, odavatest kummidest, esimese ratta peale odava kummi panemisest või millestki igapäevasest edasi..
ma panen kapoti all ühte auku millel on selline naljakas märk peal, sellist roosat vedelikku, eitea , kas see on ka hea ?

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.06.2018 12:18:20 vasta tsitaadiga

Nüüd me siis teame miks igalpool mets põleb thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2018 12:25:48 vasta tsitaadiga

selle pärast.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2018 13:06:32 vasta tsitaadiga

Võtsin eile autol naelrehvid alt ja panin asemele masteri protid thumbs_up.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2018 13:40:28 vasta tsitaadiga

Laurx tehke mu auto korda, siis usun seda juttu
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2018 13:40:43 vasta tsitaadiga

Keegi tutikaid velgi ei taha oma wag grupi autole: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=735956&highlight=
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ainivana
HV veteran
Ainivana

liitunud: 30.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2018 13:47:09 vasta tsitaadiga

Edc15- pentium4, edc16- core2, edc17- core i(x), sid-amd.
Põhimõte on et on erinevad juhtajud, mis toetavad erinevaid funktsioone ja võimalusi. Pmst ostsin rehvid. (naelad, mustri tüüp, mudel) jätan mainimata. Vb oli see edc15p+ tähtis, kuna võib olla ka edc15v+, või hoopis med15.
Järgmine kord lisan sw, hw ver ja oem varuosakoodi koos hp ja kw ning mootori kubatuuri ja tähistega. icon_lol.gif

_________________
Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub!
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.06.2018 13:52:30 vasta tsitaadiga

commer kirjutas:
Keegi tutikaid velgi ei taha oma wag grupi autole: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=735956&highlight=

Võtsid ka 19" hoopis, et nüüd 17" müüd?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 678, 679, 680 ... 762, 763, 764  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.