10x aastas haagist vaja vedada.
Soovitage odavat roigast, nii soetuse kui pärast ülalpidamise poolest, hinnaga kuni 2000€, millele võib 1,8+ tonni sappa pista.
Santa fe. Pole omanud, ega isegi sõitnud kunagi, aga jäi kunagi silma sellepärast, et üks väheseid millega sai maksimaalselt ära kasutada 4250kg autorongi, ehk maksiumum ilma e katita.
Odavad roikad on veel näiteks e39, enamusele võib 2t järgi panna, pidada vast väga odav neid kõige odavamaid raipeid pole, aga samas selle jeepi hinna eest võid 2tk osta
sest tüv mõõdab euro3 e. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Sest tüv ei mööda mitte midagi pigem diislite puhul. Ühelgi mootori tööreziimil ei tohi tulla tagant nähtavat suitsu, aga kõik kohad on peldikuid täis.
NOx ei mõõdeta üldse.
Ise üvl käinud siis esimese asjana on alati gaasi antud ja vaadatud ega tahma ei tule. Alles siis sisse aetud pill. _________________ I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Tahmatest on alati olnud.. aga nõuet selle taga on vähe. Focus on vist euro2. Ainult egr.. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Järjekordne sama mõttetu düno video nagu keegi hiljuti siia uuest m5st linkis.
Tehas väidab et vända otsast on 331kW. Siis mingid vennad ajavad rullidele, mõõdavad rattast mingi numbri, korrutavad selle laest võetud tambovi konstandiga ja ütlevad et jõudu on rohkem kui tehasest.
Ja millegipärast inimestel on vaja kasutada sellist pseodo ühikut nagu hobujõud, sest number on siis suurem. Isegi videos räägivad ps ja bhp kordamööda
Miks sa sellekohta tambovi konstant ütled (ehk justkui soovitakse saavutada mingit tulemust, selle saamiseks kasutatakse vabaltvalitud ja suvalisi muutujaid), minumeelest on mootorist/vedavast rattast või ratastest hobujõu/võimsuse/momendi mõõtmine üsna selgelt ja arusaadavalt defineeritud. Vastavad korrutus/jagamistehted ei ole mingi kõrgem matemaatika.
Hobujõud on lihtsalt paljudele inimestele arusaadavam kui kilowatt.
ps on hobujõud ja otse teisendatav kilovattidesse või kilovattidest.
bhp on võimsus rattast, mida düno peaks mõõtma. paistab, et selle jaoks on olemas standardne tambov - 1 ps = 0.986 bhp.
331 kW = 450 ps = 443.88 bhp
hobujõudude kasutamine on muidugi uk teema. imperial ühikud ja muu säärane kraam. _________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
londiste, see on ikka üsna lambi tambov tegelikult, et kui rattast mõõdad 100hj, et siis mootorist tuleb kindla peale 133hj <-- see tehe on täielik tambovi lambitehe. _________________ www.estonia1918.com
Vale.
Brake horsepower (bhp) is the power measured at the crankshaft just outside the engine, before the losses of power caused by the gearbox and drive train
londiste, see on ikka üsna lambi tambov tegelikult, et kui rattast mõõdad 100hj, et siis mootorist tuleb kindla peale 133hj <-- see tehe on täielik tambovi lambitehe.
sellist lambitehet pole ju keegi teinudki?
KillFrenzy, lugesin vähe rohkem. sul on õigus
vähemalt algses mõttes tuleb break sellest, et mõõtmiseks pidurdati hooratast.
kasutuses aga on need ikkagi nagu jumal juhatab :/ _________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
viimati muutis londiste 12.06.2018 14:36:42, muudetud 2 korda
Tjena, jah. Nendele vist kahjuks mingit haarangukampaaniat tehtud pole. Neil VIST enamusel DPFid maha võetud.
Enamus pille olid üldjuhul nii vanad, et neile pole DPFi paigaldatud. Erandiks oli üks E60, mis Hipodroomi ristmiku sinakasvalge suitsuga niimoodi kattis, et miskit näha polnud mõnda aega aga see pigem tuksis turbo süü. Teate küll, auto peab äge olema, selle eest hoolitseda jaksamine on tihti teisejärguline või üle jõu käiv
AFAIK on Dyno Dynamicsi tulemused võrrelduna kõigi teiste rattast mõõdetud rolling road dynodega märgatavalt madalamad (10-15%). Seda just võrdluses Dynojeti ja Mustangiga.
Lisaks on "parandusfaktor" sellel spetsiifilisel videos testitud RS4 puhul 100, ehk et "parandatud läbi tambovi" pole siin midagi, ekraanile kuvatakse (eeldatavasti kalibreeritud) Dyno Dynamicsi neljast vedavast rattast mõõdetuna tulemust.
10-15% ja 25% on see, mille optimistid pärast lisavad et oma ego boostida.
Või siis see, et kui sa ei suuda autot uuena osta, siis ei jõua sa seda vanema ekvivalendina üleval hoida - seda eriti preemjumautode puhul. Pakun, et Audi D2 ülalpidamiskulud on üsnagi samad D4 Audiga. Kui hoida neid mõlemaid samal tasemel seisukorras.
Eestlase vana audi ja bemmilembus tõestab justkui vastupidist.. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
AFAIK on Dyno Dynamicsi tulemused võrrelduna kõigi teiste rattast mõõdetud rolling road dynodega märgatavalt madalamad (10-15%). Seda just võrdluses Dynojeti ja Mustangiga.
Lisaks on "parandusfaktor" sellel spetsiifilisel videos testitud RS4 puhul 100, ehk et "parandatud läbi tambovi" pole siin midagi, ekraanile kuvatakse (eeldatavasti kalibreeritud) Dyno Dynamicsi neljast vedavast rattast mõõdetuna tulemust.
10-15% ja 25% on see, mille optimistid pärast lisavad et oma ego boostida.
tsitaat:
BP: Barometric Pressure
RH: Relative Humidity (%)
AT: Ambient Temp (°C)
IT: Intake Temp (°C)
RR: Ramp Rate
TN: Total Inertia. It's a calibration figurd based on the dyno and shootout mode the run was done in. So should be constant for same dyno + same shootout mode. Certainly has a reading on your power figure. Total Inertia is based on the model of dyno (and it's factory calibration), + the guesstimated inertia produced by vehicles fitting the chosen mode. For s**t and giggles next dyno get your operator to do a run in SHOOT6, then SHOOT8 the power figure will be very different. So it's important that themode is chosen properly, and the dyno has been calibrated by DynoDynamics.
(next line)
date
time
CK: Check number. Simply a way for DynoDynamics to check to see if any of teh numbers on a chart have been fudged with (eg. a photochop). Not anything to do with calibrations, so they'll always be different.
CF: Mode the dyno is run in (SHOOT = shootout, # = cylinders), picking the wrong one here is an easy way to generate inflated figures
TyrePres: Tyre Pressure (PSI)
Gear: self explanatory. Hand entered by the operator, but has no bearing on the result itself, the run should be done with a 1:1 ratio gear selected (ie. 3rd for BTR autos, and 4th for T5s).
Või siis see, et kui sa ei suuda autot uuena osta, siis ei jõua sa seda vanema ekvivalendina üleval hoida - seda eriti preemjumautode puhul. Pakun, et Audi D2 ülalpidamiskulud on üsnagi samad D4 Audiga. Kui hoida neid mõlemaid samal tasemel seisukorras.
Kas 3-5-10 aastat on vana?
15-20-25 aastat vanu Audisid, BMW-sid jne on ju üsna odav üleval pidada, lihtsamatest markidest rääkimata.
Uuena olid need veel kallimad kui praegused uued (inflatsiooni tuleb ka arvestada). _________________ Müüa igasugu asju
Lisaks on "parandusfaktor" sellel spetsiifilisel videos testitud RS4 puhul 100, ehk et "parandatud läbi tambovi" pole siin midagi, ekraanile kuvatakse (eeldatavasti kalibreeritud) Dyno Dynamicsi neljast vedavast rattast mõõdetuna tulemust.
Mida sa ajad?
Autol on vända otsast tehase andmetel 331kW (450PS; 444HP)
Ekraanil kuvatakse 460HP, mis on mootorist, ennustuse järgi, saadud suvalise tamboviga korrutades. Kui palju rattast jõudu mõõdetakse, ei kuvata, ega räägita videos.
Ehk siis videos mõõdeti mingi väärtus rattast, mida ei avaldata, korrutati see väärtusega, mida ei avaldata, saadeti tulemuseks 460HP ja väidavad et autol on nüüd 14HP rohkem kui tehasest.
Sa ei saa rattast mõõdetuna kuvada täpset mootori võimsust, vahet ei ole mis moodi see pink on seadistatud, või milline see pink on. Sest pink ei see mitte mingi valemiga teada kui palju on kadu veermikus.
Me räägime erinevast asjast, ju. Sina väidad, et see number mis näitatakse on läbi korrutatud. Mina tõin välja selle, et tootjaspeki järgi pole midagi kuskil läbi korrutatud - esitatakse numbreid nii kuidas pingil rullikute takistust ületav jõud on läbi elektrimootorite mõõdetud.
Vastavalt pingi spetsiifikale ja veoskeemile on võimalik määrata pingile eelnevalt kalibreeritud "põhja" mis kõigi märkide järgi on selles videos lihtsalt 4wd mõõtmiseks ettenähtud eelsäte.
Täpsemalt ei tea, samas ei näe väga põhjust miks keegi valetama peaks. Mida neil sellest võita?
Eestlase vana audi ja bemmilembus tõestab justkui vastupidist.. icon_lol.gif
Kas need on korras masinad ? EI. Hakkab vaikselt tekkima neid luxraipeid jälle majade ette. Vaatasin, seisab E38, millel karbid nii roostes, et põhi ära pudenenud. Polnud aega pilti teha. Teises hoovis seisab MB uhkus S klass kõhuli maas, vedrustus tühjaks jooksnud, ei tea millepärast seisma jäänud. Aga no lühiajaliselt saab feimi küll, ja seda ju soovitaksegi.
Me räägime erinevast asjast, ju. Sina väidad, et see number mis näitatakse on läbi korrutatud. Mina tõin välja selle, et tootjaspeki järgi pole midagi kuskil läbi korrutatud - esitatakse numbreid nii kuidas pingil rullikute takistust ületav jõud on läbi elektrimootorite mõõdetud.
Vastavalt pingi spetsiifikale ja veoskeemile on võimalik määrata pingile eelnevalt kalibreeritud "põhja" mis kõigi märkide järgi on selles videos lihtsalt 4wd mõõtmiseks ettenähtud eelsäte.
Täpsemalt ei tea, samas ei näe väga põhjust miks keegi valetama peaks. Mida neil sellest võita?
No joppen puhh, see on fakt et see number mis ekraanil kuvatakse, on läbi korrutatud suvalise tamboviga. Mitte ei ole väärtus mis on mõõdetud ratastest.
See asi ongi tambov, kui programmis on pandud linnuke 4wd, ning programm kasutab mingit suvalist väärtust, et ekraanile kuvada rattast mõõdetud jõud x eelvalitud tambov. Olgus selleks tamboviks mis iganes kalibreeritud põhi vms.
Me räägime erinevast asjast, ju. Sina väidad, et see number mis näitatakse on läbi korrutatud. Mina tõin välja selle, et tootjaspeki järgi pole midagi kuskil läbi korrutatud - esitatakse numbreid nii kuidas pingil rullikute takistust ületav jõud on läbi elektrimootorite mõõdetud.
Vastavalt pingi spetsiifikale ja veoskeemile on võimalik määrata pingile eelnevalt kalibreeritud "põhja" mis kõigi märkide järgi on selles videos lihtsalt 4wd mõõtmiseks ettenähtud eelsäte.
Täpsemalt ei tea, samas ei näe väga põhjust miks keegi valetama peaks. Mida neil sellest võita?
No joppen puhh, see on fakt et see number mis ekraanil kuvatakse, on läbi korrutatud suvalise tamboviga. Mitte ei ole väärtus mis on mõõdetud ratastest.
See asi ongi tambov, kui programmis on pandud linnuke 4wd, ning programm kasutab mingit suvalist väärtust, et ekraanile kuvada rattast mõõdetud jõud x eelvalitud tambov. Olgus selleks tamboviks mis iganes kalibreeritud põhi vms.
Raha võidavad, sest saavad klikke.
anubis, miks sa räägid siis erinevast asjast? Teised said aru küll, millest jutt.
14hj on nii väike number, et see võib vägagi konkreetselt tuleneda sellest lambi tambovist.
On ikka väga suur vahe, kas sinu tambov on 20% või 15%.. see, et mingi selline konstant võetakse on ju täiesti ebaloogiline.
Ega jõukadu siis ühtlaselt sama ei ole.
On olemas väärtus Wheel Horse Power ja Engine Horse Power <-- neid ei saa teisendada. Saab mõõta kas rattast või mootorist, aga mitte teisendada. _________________ www.estonia1918.com
Dyno Dynamicsi stend mõõdab jõudu, seda mis auto suudab "teele" kanda. Tulemuseks on rattast mõõdetud number, täpselt nii nagu näidata tahad parasjagu kas hp/kw.
Kui sama mootor panna tehasestendi ilma jõuülekandeta oleks tulemuseks mootorist mõõdetud hp/kw.
Mina pole tõmmanud võrdusmärki kahe vahele. Kus ma seda tegin? Mina panin lingi videole kus mõõdetakse uue Audi RS4 rattast, st kõik ülekandekaod maha arvatud, hp/bhp/kw.
anubis, no kui sa ei pane, siis lihtsalt ära kirjuta midagi muidu ei saa absoluutselt aru, et kellele ja mida sa nüüd ütlesid.
Me räägime siin sellest, et videotes teisendatakse Wheel Horse Power väga lihtsa mingi korrutustehtega ehk tamboviga engine horse poweriks ja siis öeldakse, et "woow cool more than factory promised!" <- ja tänu sellele siis saavad klikke.
Kui sa sellest lihtsalt vestlustest aru ei saa, siis ära kirjuta midagi _________________ www.estonia1918.com
Dyno Dynamicsi stend mõõdab jõudu, seda mis auto suudab "teele" kanda. Tulemuseks on rattast mõõdetud number, täpselt nii nagu näidata tahad parasjagu kas hp/kw.
Kui sama mootor panna tehasestendi ilma jõuülekandeta oleks tulemuseks mootorist mõõdetud hp/kw.
Mina pole tõmmanud võrdusmärki kahe vahele. Kus ma seda tegin? Mina panin lingi videole kus mõõdetakse uue Audi RS4 rattast, st kõik ülekandekaod maha arvatud, hp/bhp/kw.
Maisaaaru...
Mõõdetakse rattast aga ekraanil kuvatakse rattast mõõdetud tulemus korrutatuna meile mitte teada oleva väärtusega ja saadakse 460HP
Ning väidetakse et see 460HP on mootorist.
Te väidate, et on tamboviga läbi korrutatud ja sellest tulemusest on läbi selle tamboviga korrutamise kaotatud jõuülekande kaod.
Ma ei näe ühtegi fakti millega seda kinnitaksite, mina esitasin pingi tootjalehe ja konkreetse tõmbe kuvatõmmise koos seletusega. Mõõdetakse võimsust RATTAST.
Kui nüüd täitsa aus olla siis ma ei näe millest ma aru ei saa.. Küll aga tekib küsimusi teiste osas.
anubis, päris elus on nii, et kui mingi tüüp kargab vestlusesse poole pealt sisse ja hakkab karjuma, et ma ei saa aru millest te räägite, siis tavaliselt lihtsalt minnakse ära sellise inimese juurest.
Need, kes vestlusesse niimoodi sisse hüppavad on päris ebameeldivad inimesed ja pigem minnakse laiali mitte ei hakata meeleheitlikult seda lollikest harima.
Ma nüüd teen nii nagu ma päriselt teeksin, lähen mujale sest üks ebameeldiv tüüp üritab vestlusesse sisse pressida oma "ma ei saa aru" jutuga. _________________ www.estonia1918.com
Te väidate, et on tamboviga läbi korrutatud ja sellest tulemusest on läbi selle tamboviga korrutamise kaotatud jõuülekande kaod.
Ma ei näe ühtegi fakti millega seda kinnitaksite, mina esitasin pingi tootjalehe ja konkreetse tõmbe kuvatõmmise koos seletusega. Mõõdetakse võimsust RATTAST.
Kui nüüd täitsa aus olla siis ma ei näe millest ma aru ei saa.. Küll aga tekib küsimusi teiste osas.
Tundub täiesti lootusetu juhtum. Viimast korda siis loobun.
Autode võimsus on mõõdetud tehases mootorist.
Unusta ära oma tootjad ja lehed ja kuvatõmmised.
Kõik rattadünod töötavad ühte moodi ja suudavad ekraanil kuvada 2 erinevat numbrit.
1. jõud rattast (10-25% väiksem tulemus kui auto passis kirjas)
2. ennustatav jõud mootorist (mõõdetakse jõud rattast ja korrutatakse tamboviga enamasti suuruses 1.1-1.25 ja kuvatakse ekraanil saadud tulemus)
Shootout mode on ilma parandusteta. Rattast. Koos ülekandekadudega.
Mootorist järelikult vastavalt tambovile +10-25%
Oskad ehk välja tuua, kus on kirjas, et shootout on rattast ja ilma ülekande kaduteta.
tsitaat:
Shootout mode was designed by dyno dynamics around 3 years ago.It was designed to remove all VARIABLES and help dyno tuners in setting up vehicles.By variables i mean RAMP RATES.
According to Steve Nichols at Dyno Dynamics, Shootout mode does two things:
1) Use pre-configured dyno settings and present these settings in the chart. The dyno operator cannot access the "eXtra correction" function (referred to in the thread as CF). In the newer digital dyno software, the ctrl-X shortcut is no longer available.
2) Estimate the engine power (crank power, bhp, or whatever you like to call it).
tsitaat:
The older shootout mode (that we have) showed true uncorrected numbers (i.e. 15% less than what is shown compared between the two graphs). Apparently your newer windows based does not do this in shootout mode, it displays some kind of calculated flywheel horsepower (which on an aside seems rather useless).
Minu info on selline, kuskil videos ei ole öeldud midagi paranduse või läbikorrutamise kohta.
Räägitakse paberites kirjas vs mõõdetud tulemusest, mootorist vs rattast ei ole samamoodi jutuks. Düno tulemus on üldiselt kui ei mainita rattast, alati, minu meelest. Keda see mootor huvitab, teele jõudev/kantud on see mis edasi viib.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.