Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4/X1] Red Dead Redemption 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2016 13:14:06 [PS4/X1] Red Dead Redemption 2 vasta tsitaadiga

Red Dead Redemption 2



Ametlik leht: http://www.rockstargames.com/reddeadredemption2/

Arendaja: Rockstar Games

Väljaandja: Rockstar Games

Stiil: Action

Väljalaske kuupäev: 2017 (sügis)

Kirjeldus:
IGN kirjutas:
Red Dead Redemption 2 is an epic tale of life in America’s unforgiving heartland. The game's vast and atmospheric world also provides the foundation for a brand new online multiplayer experience.


Uudised / screenshotid / videod: http://www.ign.com/games/red-dead-redemption-2/ps4-20048409

Treiler:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2016 17:29:58 vasta tsitaadiga

Taaskord on mida oodata Rockstarilt
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2016 17:38:47 vasta tsitaadiga

Oojaa, eelmine oli nii hea... See ei saa ju halvem tulla icon_smile.gif
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2017 21:12:59 vasta tsitaadiga

http://gematsu.com/2017/09/red-dead-redemption-2-second-trailer-coming-september-28

EDIT:
Red Dead Redemption 2: Official Trailer #2
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2017 14:08:13 vasta tsitaadiga

Relase jääb arvatavasti esimese osaga ühte auku.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2018 22:59:33 vasta tsitaadiga

Red Dead Redemption 2: Official trailer #3
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2018 10:26:34 vasta tsitaadiga

Kindel ost ning preorder vaja teha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2018 12:23:29 vasta tsitaadiga

Krt no absull tõmbab see mäng. icon_razz.gif

viimati muutis Dj-E 01.10.2018 20:00:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2018 12:26:38 vasta tsitaadiga

Esimene oli väga hea! Minu jaoks selle aasta üks kõige oodatuim mäng.
_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2018 20:54:29 vasta tsitaadiga

THE RED DEAD REDEMPTION 2: SPECIAL EDITION, ULTIMATE EDITION AND COLLECTOR’S BOX

link

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maddog
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2018 21:55:17 vasta tsitaadiga

See ju vana tõde, et mida rohkem Editione, seda uhkem ja võimsam mäng icon_idea.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2018 10:24:59 vasta tsitaadiga

Neid kõige kallimaid Edition variante ostetakse küll ja küll kuigi see väga midagi juurde tavaliselt ei anna. Lõpuks kui soov edasi maha müüa on siis lähevad ikka sama hinnaga kui tava versioonid
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Submob
HV kasutaja
Submob

liitunud: 15.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.09.2018 16:22:31 vasta tsitaadiga

Vaikselt hakkab tulema rohkem detaile mängu kohta. Nagu Rockstarile kohane siis ka siin mängus on rõhku pandud väikestele detailidele.

Ei hakanud kõike siia kopeerima https://www.ign.com/articles/2018/09/20/79-amazing-little-details-in-red-dead-redemption-2

_________________
Disain
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 25.09.2018 22:04:32 vasta tsitaadiga

üle tüki aja vähemalt väga hea mäng tulemas jälle,muidu seda keskpärast värki viimased kuud tulnud ainult
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2018 22:54:20 vasta tsitaadiga

tsitaat:

1) Arthur’s facial hair grows in the game’s real-time, and his options when styling it depend on how long it’s gotten -- just like facial hair in real life.
4) If you don’t eat and rest, Arthur will suffer from fatigue.
5) Arthur will visibly lose or gain weight depending on how much food he eats.
30) The entire game can be played in first-person mode.
39) If your horse dies, it’s gone; they’re not like cars in GTA V that can be resurrected via an insurance claim.

Sellised huvitavad asjad jäid silma icon_lol.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Submob
HV kasutaja
Submob

liitunud: 15.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.10.2018 17:35:11 vasta tsitaadiga

Uus gameplay video:

Link

_________________
Disain
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2018 20:01:24 vasta tsitaadiga

Submob kirjutas:
Uus gameplay video:

Link

GTA V tundub selle kõrval ikka väga boring. icon_biggrin.gif
Kirjutasin jõuluvanale ära. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2018 14:08:35 vasta tsitaadiga

Kellel preorder juba tehtud?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2018 14:39:11 vasta tsitaadiga

Väike plaan oli euronicsis ära teha.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2018 14:41:17 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Väike plaan oli euronicsis ära teha.


icon_biggrin.gif siis võib juhtuda,et saad selle kätte paar päeva hiljem
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2018 14:45:34 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
Väike plaan oli euronicsis ära teha.


icon_biggrin.gif siis võib juhtuda,et saad selle kätte paar päeva hiljem

Pole hullu, jõuab kannatad.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2018 16:34:14 vasta tsitaadiga

lugesin kusagilt, et install on jube suur(130GB? vist), tuleb ilmselt ennem suuremad mängud eest ära mängida.
_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2018 16:36:33 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif ei tea kui pikaks loading ajad lähevad? Võibolla üldse SSD ketas konsooli sisse visata
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2018 16:43:43 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
icon_biggrin.gif ei tea kui pikaks loading ajad lähevad? Võibolla üldse SSD ketas konsooli sisse visata


ps4 kettad muidu 5400rpm, piisab kui panna 7200rpm, SSD ei loadi palju kiiremini kui 7200rpm. vähemalt nii olen lugenud

_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2018 16:53:14 vasta tsitaadiga

entusiast kirjutas:
lugesin kusagilt, et install on jube suur(130GB? vist), tuleb ilmselt ennem suuremad mängud eest ära mängida.

PS4 versioon on 105GB

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2018 16:58:12 vasta tsitaadiga

PS4 Prol on SATA 3 liides võrreldes vana PS4aga millel oli SATA 2. Seega kui panna PROle SSD sisse siis peaks tunduvalt kiirema laadimisaja saama. Mul endal PRO mudel.
Kiiruse test ssd vs hdd
https://www.youtube.com/watch?v=F4HC9aMfVBY


viimati muutis firemark 02.10.2018 18:22:08, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2018 18:19:36 vasta tsitaadiga

Esimesel osal olid küll päris pikad loading ajad thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2018 18:50:40 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
PS4 Prol on SATA 3 liides võrreldes vana PS4aga millel oli SATA 2. Seega kui panna PROle SSD sisse siis peaks tunduvalt kiirema laadimisaja saama. Mul endal PRO mudel.
Kiiruse test ssd vs hdd
https://www.youtube.com/watch?v=F4HC9aMfVBY

Teraste SSD hinnad on täitsa mõistlikuks läinud, plaanisin nüüd oktoobris omal nii PS4 Pro, kui ka XBOX One kõvakettad SSD vastu vahetada

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2018 19:27:27 vasta tsitaadiga

Shade kirjutas:
firemark kirjutas:
PS4 Prol on SATA 3 liides võrreldes vana PS4aga millel oli SATA 2. Seega kui panna PROle SSD sisse siis peaks tunduvalt kiirema laadimisaja saama. Mul endal PRO mudel.
Kiiruse test ssd vs hdd
https://www.youtube.com/watch?v=F4HC9aMfVBY

Teraste SSD hinnad on täitsa mõistlikuks läinud, plaanisin nüüd oktoobris omal nii PS4 Pro, kui ka XBOX One kõvakettad SSD vastu vahetada


tee ennem ja pärast video või test, oleks huvitav näha

_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2018 19:45:21 vasta tsitaadiga

Shade kirjutas:
firemark kirjutas:
PS4 Prol on SATA 3 liides võrreldes vana PS4aga millel oli SATA 2. Seega kui panna PROle SSD sisse siis peaks tunduvalt kiirema laadimisaja saama. Mul endal PRO mudel.
Kiiruse test ssd vs hdd
https://www.youtube.com/watch?v=F4HC9aMfVBY

Teraste SSD hinnad on täitsa mõistlikuks läinud, plaanisin nüüd oktoobris omal nii PS4 Pro, kui ka XBOX One kõvakettad SSD vastu vahetada

Mis see mõistlik hind on? Isegi huvitatud.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2018 20:15:13 vasta tsitaadiga

entusiast kirjutas:
Shade kirjutas:
firemark kirjutas:
PS4 Prol on SATA 3 liides võrreldes vana PS4aga millel oli SATA 2. Seega kui panna PROle SSD sisse siis peaks tunduvalt kiirema laadimisaja saama. Mul endal PRO mudel.
Kiiruse test ssd vs hdd
https://www.youtube.com/watch?v=F4HC9aMfVBY

Teraste SSD hinnad on täitsa mõistlikuks läinud, plaanisin nüüd oktoobris omal nii PS4 Pro, kui ka XBOX One kõvakettad SSD vastu vahetada


tee ennem ja pärast video või test, oleks huvitav näha

Internet on ju neid teste/võrdlusi täis...
https://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2016-ps4-pro-ssd-upgrade-does-sata-3-make-a-difference_9

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2018 09:25:57 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Shade kirjutas:
firemark kirjutas:
PS4 Prol on SATA 3 liides võrreldes vana PS4aga millel oli SATA 2. Seega kui panna PROle SSD sisse siis peaks tunduvalt kiirema laadimisaja saama. Mul endal PRO mudel.
Kiiruse test ssd vs hdd
https://www.youtube.com/watch?v=F4HC9aMfVBY

Teraste SSD hinnad on täitsa mõistlikuks läinud, plaanisin nüüd oktoobris omal nii PS4 Pro, kui ka XBOX One kõvakettad SSD vastu vahetada

Mis see mõistlik hind on? Isegi huvitatud.


190-200 kanti jäävad juba hinnad - see pole väga hull investeering, arvestades et loadimis aegade võit on 30%.

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2018 09:30:11 vasta tsitaadiga

Kõige mõistlikum ost on 480-500 mahuga kettad, nende hinnad jäävad ca 80-100€ juurde.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2018 09:49:02 vasta tsitaadiga

Keegi kuskil RDR2 + PS4 Pro bundle'it märkab, võiks teavitada. Game.co.uk pakub, aga nad ei taha vist konsoole Eestisse saata?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poohui
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2018 10:04:39 vasta tsitaadiga

muid asju saadavad, miks konsoole ei voiks saata?

ja shopto saadab kindlasti, mitu konsooli sealt ostetud. https://www.shopto.net/video-games/ps4/PS4HW331-ps4-pro-1tb-red-dead-redemption-2-console-inc-the-warhorse-and-outlaw-survival-kit
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2018 10:08:33 vasta tsitaadiga

renhoelder kirjutas:
Keegi kuskil RDR2 + PS4 Pro bundle'it märkab, võiks teavitada. Game.co.uk pakub, aga nad ei taha vist konsoole Eestisse saata?


saadavad konsooli samuti
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2018 10:20:22 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
renhoelder kirjutas:
Keegi kuskil RDR2 + PS4 Pro bundle'it märkab, võiks teavitada. Game.co.uk pakub, aga nad ei taha vist konsoole Eestisse saata?


saadavad konsooli samuti


thumbs_up.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2018 12:17:18 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
renhoelder kirjutas:
Keegi kuskil RDR2 + PS4 Pro bundle'it märkab, võiks teavitada. Game.co.uk pakub, aga nad ei taha vist konsoole Eestisse saata?


saadavad konsooli samuti

Please Note: This item is not available for international shipping.
https://www.game.co.uk/en/red-dead-redemption-2-ps4-pro-1tb-bundle-2528854

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2018 12:54:59 vasta tsitaadiga

renhoelder, www.gamestop.fi seal on iga uue mänguga need bundled olemas, ning pole vaja kusagile väga kaugele sõïta ka. (mõnede uuemate mängude puhul saad ka oma vana ps4 tuua ja annavad uue garantiiga pro vastu koos mänguga ja maksad natuke peale, spidermaniga oli vist 200eur kui ei eksi)

See mis seal lingil oli, oli ju tavaline ps4 pro koos mänguga, kui ei eksi. Võï tahad mingit special editioni?

_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2018 19:23:39 vasta tsitaadiga

entusiast kirjutas:
renhoelder, www.gamestop.fi seal on iga uue mänguga need bundled olemas, ning pole vaja kusagile väga kaugele sõïta ka. (mõnede uuemate mängude puhul saad ka oma vana ps4 tuua ja annavad uue garantiiga pro vastu koos mänguga ja maksad natuke peale, spidermaniga oli vist 200eur kui ei eksi)

See mis seal lingil oli, oli ju tavaline ps4 pro koos mänguga, kui ei eksi. Võï tahad mingit special editioni?

Jutt oli bundlest ehk siis tava Pro + mäng + ilus karp. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rere252
HV kasutaja
rere252

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2018 22:36:06 vasta tsitaadiga

Ootused üpris kõrged, preorder tehtud (kuigi tavaliselt väldin neid). Veebis liigub ringi pilt Rockstari mängude väljalaske timelineiga.
Spoiler Spoiler Spoiler

Üldjuhul postitatakse pilt koos vinguva kommentaariga, et see illustreerib hetke millal Rockstar avastas micro transactionid. Väide pole väär, kuid suurem põhjus on ilmselt RDR2 arendamine. Rockstari varasem praktika on olnud, et iga nende alamstuudio tegeleb pigem oma mänguga, aga RDR2 arendusse on kaasatud kõik firma stuudiod. Lisaks on mäng olnud arenduses 8 aastat (kuigi esimestel aastatel ilmselt väiksema tiimiga) ning arvestades GTA5 meeletut kasumlikkust, siis on R* ka raha mida arendusse pumbata. Seega võiks loota, et midagi kehva siit oodata ei ole.

Source: https://gamerant.com/red-dead-redemption-2-8-years/
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2018 23:09:50 vasta tsitaadiga

Saksa Amazonis red dead 2 ps4 pro bundle saadaval. Hind suht hea, 439€

Ise ostan vist Forza bundle Xbox One X -i 440€ Saksa Amazonist ja RDR2 koodi kusagilt, kust odavam tuleb. Esialgu tundub, et USA Amazonist. 51€ kanti tuleks tavaline versioon. Viimati sai konsool ostetud, kui GTAV välja tuli.
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 00:07:53 vasta tsitaadiga

Teen kolmapäeval Ultimate versiooni preorderi ära ja kui kurat Euronics jälle sitta keerab nii nagu God of War-iga siis Shade ma tulen võtan sul munad maha. icon_cool.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 07:39:43 vasta tsitaadiga

Välja tulles kindlasti puuke täis. Kujutan juba ette neid loading time icon_neutral.gif thumbs_down.gif Tahaks loota, et on selline mäng mida saab veel pikka aega mängida, isegi siis kui main story läbitud.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 09:46:33 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Teen kolmapäeval Ultimate versiooni preorderi ära ja kui kurat Euronics jälle sitta keerab nii nagu God of War-iga siis Shade ma tulen võtan sul munad maha. icon_cool.gif

Loodame, et Rockstar on helde ja organiseerib asjad nii, et kätte jagamisega probleeme ei tule. God of War oli õnnetus - eriti Collectorsite ja Special editionitega.

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
F3nya
HV kasutaja
F3nya

liitunud: 09.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2018 13:31:11 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
Väike plaan oli euronicsis ära teha.


icon_biggrin.gif siis võib juhtuda,et saad selle kätte paar päeva hiljem


Ongi nii ve? Pole ammu juba midagi eeltellinud, siin on aga plaanis, tahaks ikka mida varem seda parem saada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2018 13:33:00 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif kõige kindlam on teha preorder PSN storest digitaalse koopiana, siis saad alati kohe mängida kui välja tuleb
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2018 14:28:23 vasta tsitaadiga

Euronicsis krt Ultimate Edition läbimüüdud. Peab siis Special Editioniga leppima. icon_razz.gif

Või on UE-d juurde tulemas?

_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2018 16:44:23 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Euronicsis krt Ultimate Edition läbimüüdud. Peab siis Special Editioniga leppima. icon_razz.gif

Või on UE-d juurde tulemas?


Kahjuks UE otsas jah, kõik läbi müüdud icon_sad.gif

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2018 19:11:19 vasta tsitaadiga

Shade kirjutas:
Dj-E kirjutas:
Euronicsis krt Ultimate Edition läbimüüdud. Peab siis Special Editioniga leppima. icon_razz.gif

Või on UE-d juurde tulemas?


Kahjuks UE otsas jah, kõik läbi müüdud icon_sad.gif

Ok võtsin Special Editioni ära. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4/X1] Red Dead Redemption 2 mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.