|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kasutad rattakiivrit? |
| Kasutan. |
|
44% |
[ 88 ] |
| Plaanin kasutama hakata, kui ... (täpsistan teemas) |
|
8% |
[ 16 ] |
| Ei kasuta, sest kiivriga pole enam lahe |
|
21% |
[ 42 ] |
| Ei kasuta, sest ... (täpsustan teemas) |
|
25% |
[ 50 ] |
|
| hääli kokku : 196 |
|
| autor |
|
olavsu1
külaline
|
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
28.05.2018 21:45:48
|
|
|
kuidas see sõiduasendi geomeetria mõõtmine seal hawaiis käib, vaja aeg broneerida või astud sisse ja pärast oled targem?
kas sellega mingi mõõteprotokoll vms ka kaasneb või kõik on vaid subjektiivne ja enesetunde põhjal?
kuivõrd mängib rolli stendil mõõtmine ja hawaii poolt pakutavate rataste sobivus võrreldes teiste tootjate ratastega?
krt ma olen voki tänaseks ära otsustanud, aga voki suurus on segane, kuna see erineb 26" MTB'st drastiliselt
lisaks huvitab klippide teema, millist klippi ja kinga kasutada - huvitab eelkõige see, et sooviks ka ilma klippideta kasutada
mis on odavaimad, samas töökindlad, mis tugevamal rassimisel lihtsalt ei purune
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
28.05.2018 21:48:56
|
|
|
Ära jama...lase plätaga edasi
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
buteobuteo
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2007
|
28.05.2018 21:51:57
|
|
|
| libe kirjutas: |
lisaks huvitab klippide teema, millist klippi ja kinga kasutada - huvitab eelkõige see, et sooviks ka ilma klippideta kasutada
mis on odavaimad, samas töökindlad, mis tugevamal rassimisel lihtsalt ei purune |
http://road.cc/content/review/43776-shimano-pd-m520-spd-pedal
millise ratta kasuks otsustasid?
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
28.05.2018 22:15:34
|
|
|
| libe, Tatsad oma vokiga koos hawaisse. Mõõdavad su ära. Sisestavad sinu mõõdud arvutisse. Seejärel lükkavad ratta stendi. Ja programm näitab ära täpselt laseri asetuse, kus peab olema ja ratta vastav koht (nt sadul kõrgemaks, madalamaks, kalle ette/taha, stemi pikkus kraadid üles/alla) jne. Saadavad PDF-ina mõõtetulemused ka sulle meili peale ilusti. Ise sai eelmine aasta käidud. Jäin rahule. Kui on huvi siis ma võin sulle jagada seda mõõteraportit. Nad timmivad ka muid marke vastavalt sulle paika, mitte ainult scotti jms mida nad ise müüvad.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
buteobuteo
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2007
|
28.05.2018 22:21:40
|
|
|
[quote="libe"][quote="rasmus_r"]
| libe kirjutas: |
nood klipid on vaid klipp ja plätuga on pupu  |
ei pannud tähele plätudega sõitmist
pupu on veel hästi öeldud
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
28.05.2018 22:34:56
|
|
|
| Pätu kirjutas: |
| libe, Tatsad oma vokiga koos hawaisse. Mõõdavad su ära. Sisestavad sinu mõõdud arvutisse. Seejärel lükkavad ratta stendi. Ja programm näitab ära täpselt laseri asetuse, kus peab olema ja ratta vastav koht (nt sadul kõrgemaks, madalamaks, kalle ette/taha, stemi pikkus kraadid üles/alla) jne. Saadavad PDF-ina mõõtetulemused ka sulle meili peale ilusti. Ise sai eelmine aasta käidud. Jäin rahule. Kui on huvi siis ma võin sulle jagada seda mõõteraportit. Nad timmivad ka muid marke vastavalt sulle paika, mitte ainult scotti jms mida nad ise müüvad. |
trr, ma lootsin selgust saada, kas voki raamiks 54cm või 56cm võtta
siiani olen harjunud lühema raamiga, aga käed pikad
58cm oli mulle ikka liiga suur ja sõidukogemust sellise riistapuuga ei ole
ja ega kiirest proovimisest ka tolku pole
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
28.05.2018 22:43:13
|
|
|
Maantee kalossidel klots kõvasti suurem ja on päka all nii, et käid kolinaga mööda asfalti. Maastiku/SPD pedaali kingal on klots väike ja jalatsi mustri sisse kinnitatav, ehk, et annab täiesti kõndida ideaalselt. Kalossi enda muster läheb enne vastu maapinda.
Endal sellised kasutusel teist aasta
http://www.hotspotcycles.co.za/product/scott-pro-2/
Senimaani pole veel õnneks kukkunud, kuna ei saa jalga lahti pedaali küljest. Küll aga korra/kaks eelmine aasta esimeste sõitudega oli foori all natuke raskusi. Aga nüüd tuleb täiesti iseenesest see liigutus.
Libe pikk sa oled ? Mis jalgratta enda tootja tabel ütleb ? Seal pikkuse vahemik, mis raam sobib mis pikkusele.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
28.05.2018 23:13:03
|
|
|
| Pätu kirjutas: |
Maantee kalossidel klots kõvasti suurem ja on päka all nii, et käid kolinaga mööda asfalti. Maastiku/SPD pedaali kingal on klots väike ja jalatsi mustri sisse kinnitatav, ehk, et annab täiesti kõndida ideaalselt. Kalossi enda muster läheb enne vastu maapinda.
Endal sellised kasutusel teist aasta
http://www.hotspotcycles.co.za/product/scott-pro-2/
Senimaani pole veel õnneks kukkunud, kuna ei saa jalga lahti pedaali küljest. Küll aga korra/kaks eelmine aasta esimeste sõitudega oli foori all natuke raskusi. Aga nüüd tuleb täiesti iseenesest see liigutus.
Libe pikk sa oled ? Mis jalgratta enda tootja tabel ütleb ? Seal pikkuse vahemik, mis raam sobib mis pikkusele. |
ei suutnud esimese leidmisega kodulehelt tabelit leida, kuid kalduksin ise pigem väiksema 54 peale, kui 56 peale
181 olen pikk, käed pisut proportsioonist väljas ja pikemad, kuid raamisuuruse määrab jalapikkus - kätepikkus ilmselt probono amortisaator ja spurtimisel pisut eeliseks jala sirutamisel
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
29.05.2018 08:02:01
|
|
|
| libe, ma vaatasin seda lehte. Seal tabel olemas. Jala sisepikkuse järgi oli seal see suuruste tabeli.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
29.05.2018 14:22:00
|
|
|
| tsitaat: |
küsimus aga pigem selle kaaluga, et kingadel see klipiosa vastu peaks, oleks lihtsalt ja kiirelt ning mugavalt klikitav, saaks jalanõudega normaalselt käia ja eelkõige rassimisele vastupidav
|
Kui soovid ka normaalselt käia; siis unusta klassikaline rattaking ära (pole vahet kas MNT või MTB oma) - pigem peaksid vaatama seda tüüpi jalanõusid:
https://www.chromeindustries.com/footwear/bike-shoes/?start=0&sz=36#tile-0
https://dzrshoes.com/collections/dzr-mens-bike-shoes
Eks neid firmasid ole veel kuid nende kahe omasid olen ise kasutanud - saadavusega Eestis on paraku lood kehvad; Chrome'ga ka Euroopas.
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ak_47
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
29.05.2018 21:04:57
|
|
|
Siin vahepeal oli käis läbi, aga nüüd omades hipiratast, siis võiks hipstertuled ka rattale külge panna. Kas neid bike balls'e müüakse eestis ka või saab ainult välismaalt?
Spoiler 
Ärge risti lööge.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
29.05.2018 21:59:23
|
|
|
Ak_47, olen neid kunagi Osta.ee või Kuldne börss müügil näinud - vaata kes Hiina “rämpsu” müüvad
P.S milline on tänapäeval hipiratas
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
29.05.2018 22:15:49
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
Ak_47, olen neid kunagi Osta.ee või Kuldne börss müügil näinud - vaata kes Hiina “rämpsu” müüvad
P.S milline on tänapäeval hipiratas  |
hipi ja hipster on erinev kraam, neid ei maksa jah segamini ajada
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
31.05.2018 18:11:52
|
|
|
| milline parim marsruut oleks Õismäe ringteelt Kadriorgu? Mööda mereäärt kuidagi (sõit läbi Kesklinna oleks alles viimane variant)? Ja mis see äpp oligi, milles inimesed oma kulgemised ja läbitavuse panevad?
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
31.05.2018 19:47:44
|
|
|
| libe kirjutas: |
sellel aastal üks personal best ka juba
krt 99kg massi
Spoiler 
|
täna puhus hästi, sain lõigule KOM'i kätte
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
31.05.2018 21:21:43
|
|
|
| libe, õu uus vokk käes vä ?
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
31.05.2018 21:23:02
|
|
|
Eile sai MTB-ga 76.4 km uhatud. Esimesed 30 km tuli 1h 1 s. Kokku aeg 2h 49min. Keskmine kiirus 27.1km/h. Mis ma sellest teekonnast järeldasin on see, et ma ei suuda leida leevendust jalgevahe valule, mis hakkab keset teekonda tunda andma. Rattapüksteks mingid Muddyfox vms tüüpi lühkarid, seest pehmendusega. Iste sai ka eelmine aasta vahetatud Ergon vastu: https://www.bike-discount.de/en/buy/ergon-smc4-comp-gel-mtb-saddle-532668 aga kellugi.
Vahest rattapüksid välja vahetama soovitusi ? Ei taha nö trakse, tavalisi sortse pigem.
viimati muutis miga 31.05.2018 21:25:57, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
31.05.2018 21:25:57
|
|
|
| miga, Sadula kalle õige ? Proovi erinevaid asendeid liigutades sadulat ette taha vähe haaval.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
31.05.2018 21:27:17
|
|
|
Pätu, hmm...hea point! Loodis on küll aga alustangi sellest, et nihutada ette/taha ja siis vaadata, kuidas mõjub!
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
31.05.2018 21:50:30
|
|
|
| Aga vähe haaval reguleeri. Saab paika ma usun. Samas võid proovida ka sadula kallet muuta paari kraadi võrra. Osadel lihtsalt sobib sadul mis vähe kaldus.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
31.05.2018 22:21:50
|
|
|
| Pätu kirjutas: |
| libe, õu uus vokk käes vä ? |
kaugel sellest
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
01.06.2018 06:40:46
|
|
|
libe, mis takistus on ?
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
06.06.2018 08:18:39
|
|
|
| Onkeegi hiljuti soetanud rattale nö matkakotte olemasoleva pakiraamile näiteks. Mõte on nii vasakule kui paremale ja siis nende peale suurem kott, mis on alumistega ühendatud.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
06.06.2018 08:21:48
|
|
|
| miga kirjutas: |
| Onkeegi hiljuti soetanud rattale nö matkakotte olemasoleva pakiraamile näiteks. Mõte on nii vasakule kui paremale ja siis nende peale suurem kott, mis on alumistega ühendatud. |
oot sa tahad sellist ühes tükis asja? Minu kogemus ütleb küll, et selline lahendus on ilgelt ebamugav ja ebapraktiline. Eraldi tükkidena on palju parem hallata. Ehket kahelpool eraldi kotid ja siis kui tahad paned peale ka veel midagi. Või kasutad pakiraami suuremate ühes tükis asjade jaoks - telk, magamiskotid vms.
Selline suur kolmeosaline jurakas ei mahu telgi eeskotta ja tavaliselt kinnitub pakiraamile ka väga ebamugaval moel ning vajub sõites sageli lääpa.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
06.06.2018 09:34:21
|
|
|
ka sellise disainiga asja ei soovitaks. Pakiraamile käivad need küljekotid ju ikkagi ainult koos ning mingite krdi rihmadega. Ilge tüütus.
Küljekotid peaks olema ikka täiesti autonoomselt opereeritavad. Pigem osta paar Ortliebi ja siis peale eraldi kott.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marva
HV vaatleja
liitunud: 04.01.2008
|
11.06.2018 16:01:48
|
|
|
Soovitage telefonihoidjat ja pudelihoidjat. Mis hoiaks asju kinni ka.
Mul on telefon kaante vahel ka veel, siis peaks olema vist mingi kott vms, et oleks ilmatiku eest ka kaitstud.
Telefon max ca 6 tolli ma arvan.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
11.06.2018 21:02:01
|
|
|
| On keegi proovinud, kuidas Strava või endomondo toimetab siis kui sõita näiteks rattaga sadamasse, panna seal pausile ning saarele jõudes uuesti käima panna. Kuidas rakendus käitub ehk kas ta saab aru, et vahepeal oli paus ega hakka segast peksma ?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
15.06.2018 02:00:54
|
|
|
| miga kirjutas: |
| On keegi proovinud, kuidas Strava või endomondo toimetab siis kui sõita näiteks rattaga sadamasse, panna seal pausile ning saarele jõudes uuesti käima panna. Kuidas rakendus käitub ehk kas ta saab aru, et vahepeal oli paus ega hakka segast peksma ? |
kui on paus, siis strava eeldab, et sõit jätkus, ehk tõmmatakse sirge jutt kahe punkti, pausi ja jätku vahele. kui finish panna, siis seda kriipsu ei joonistata
svipsis peaga backisin seda projekti
https://www.dcrainmaker.com/2018/04/iq2-149eur-first-power-meter.html
ehh, oleks võinud ehk midagi targemat soetada
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
16.06.2018 09:34:24
|
|
|
| arm2004, pigem autojuhid eiravad seda 1.5 meetrist miinimum ohutut külgvahet rattaga. Hoiaks nad seda, siis poleks ka ohtu ratturile tagant selga sõita äkkpidurduse puhul
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
16.06.2018 10:39:27
|
|
|
arm2004, mis pidurituled, kas sa käega ennetavalt oma manöövritest märku ei anna
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
16.06.2018 15:37:43
|
|
|
| Pätu kirjutas: |
| arm2004, pigem autojuhid eiravad seda 1.5 meetrist miinimum ohutut külgvahet rattaga. Hoiaks nad seda, siis poleks ka ohtu ratturile tagant selga sõita äkkpidurduse puhul |
aga selle külgvahe jätmist saab väga kergelt peale sundida. kaks punast UO75 helkurit poolemeetrise traaversiga taha ja kõik sohvrid hakkavad poole kaugemalt mööduma kui seni.
SALVO'l oli kunagi vastav toode jalgrataste jaoks. töötas küll.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kassmees
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2007
|
16.06.2018 16:49:20
|
|
|
| Helkurreketeid on mõnikord igasugu hiina jalgrattakolaga kauplevates ärides. Tartus näiteks Tähtvere rattapoes.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
16.06.2018 18:29:43
|
|
|
| Peale salvo toodetu pole ühtegi sellist asja rohkem müügil ega kasutuses näinud. küü aga igasuguseid isetehtud lahendusi, a La kaks veneaegset punast helkurit laiema pakiraami küljes.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kassmees
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2007
|
16.06.2018 18:53:29
|
|
|
| Huvitav oleks teada, kas keegi on kasutanud jalgratta küljes topsihoidjaid? Osadel hipsteriratastel nagu Schwinn Hornet Cruiser on topsihoidja raami sisse istutatud. Kui toimiv see lahendus on? Kas hoiab see asfaldil sõites topsi kinni?
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
17.06.2018 02:15:07
|
|
|
IMO klassikaline helkur ratta kontekstis on mõttetu.
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
17.06.2018 03:04:17
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| IMO klassikaline helkur ratta kontekstis on mõttetu. |
Need, mida jalgratastele tehakse, on tõepoolet mõttetud. Wital UO-75 pole jalgratta helkur. Talmu omad on muidugi veel paremad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
18.06.2018 12:45:24
|
|
|
Olen ka mõne tiiru ratast nüüd teinud.
Elu on ohtlik, pole tagupidurit hetkel (proovin täna ära parandada)
Sõitsin siis Tartu-Kõrvekas-Vahi-Vasula-Kõrvekas-Tartu 25km tuli kokku, et vormi nn testida. Naise vana MTBga (puuduliku tagapiduriga nagu mainisin)
See Vasula tõus oli rets, peaaegu mõtlesin rattalt maha astuda ja käe kõrval lükata
pärast oli vastutuul, liikusin teosammul. Aga õhtul ja järgmine päev oli kaiff olla, täna lähen lasen veel ühe tiiru
Tegin ka väikese investeeringu vasikavaimustuse ja hetkeemotsiooniga - ostsin polar OH1 käeanduri pulsi jälgimiseks (teen üht 8 nädala üldfüüsise kava ja hea ost oli - mõtlesin, et pean lebomalt võtma ratast, kuigi tegelikult natuke oli vaja juurde panna tempot/pulssi ütles pulsimõõtur)
1.Peaksin ratta ikka endale kohe kohe ära ostma, saab ka vanaga, aga vähegi normaalsema isiklikku masinat tahaks, kuna ülekilosid on, siis jooksmist veel väga mõttekaks ei pea (lisaks see ei meeldi mulle )
2.Peaksin kiivri ära ostma, sõber ka manitses, et kui sõidad maanteel juba, siis osta ära. Soovitusi?
3.Peaksin prillid ostma, putukas lendas silma ja laksti puru ka kuhugi naha alla, kaks päeva silm jooksis vett ja veidi rõve oli. Soovitusi?
hetkel bluetooth kõrvaklapp + endomondo + pulsivöö käsivarrel töötab kenasti, igasuguseid power jm asju ja rattakompuutrit veel vaja pole, vaatab kuidas see taasavastatud rattarõõm vastu peab, siis saab tulevikus võibolla juba mõne lisa võtta.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
popcorn
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.04.2008
|
18.06.2018 13:03:22
|
|
|
| Küsiks ka päikeseprillide kohta. Hetkel kasutan mustade klaasidega sportprille. Päikese käes on okei, aga nii kui satun metsa või majade vahele, läheb pilt liiga tuhmiks ja objektid pole enam selged. Korra oleksin peaaegu tõkkepuule otsa sõitnud, sest lihtsalt ei märganud. On kellelgi mingeid soovitusi, mis värvi klaasi valida? Või mis omadused peaksid klaasil olema, et pilt oleks igal pool selge?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spacefly
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
18.06.2018 14:37:16
|
|
|
Vahetatava klaasiga prill oleks hea. Vahetusläätsed pakikesega kuskil kaasas. Pilves ja hämaras on ideaalne kollane klaas. Sõidad tiiru ära ja prille ära võttes imestad, et ilm on palju hallim ja nähtavus hoopis kehvem oma silmaga kaedes.
Tegelikult, kui planeerida ja ilma vaadata, siis ei pea vahetusläätsegi kaasa vedama. UV kaitsega kollasega saab edukalt ajutiselt ka päikese käes hakkama.
_________________ Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
18.06.2018 16:38:39
|
|
|
Ertai, kiivri ja prillide valik on tänapäeval suur.
Pane kõigepealt paika enda eelarve ja mis stiil/värv meeldiks/sobiks.
Eeltööd saad teha Saksamaa ja UK suuremates rattapoodides - paljudes alates 99eur tellimusest post tasuta
popcorn, kui rahakott kannatab, vaata/uuri photochromic tehnoloogiaga klaase - ise plaanin järgmiseks hooajaks talviste aledega leida.
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
18.06.2018 18:49:36
|
|
|
| Kiivrit soovitan minna ise kohale proovima rattapoodi.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|