Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 48, 49, 50  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2018 19:27:31 vasta tsitaadiga

Hakaksin kolmandat characterit arendama.
Kuna endgame läks mõnusamaks siis igav endal pole.

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2018 22:50:57 vasta tsitaadiga

Eldest, free stuffi vaja pole aga võid oma profiili lingi jätta, saan addida icon_smile.gif
Suremisest rääkida siis endalgi vahest on selliseid hetki, et panen PoE tööle ja kuidagi suudan ühe mapi ära joosta enne kui kopp ees.. aga siis leian jälle motti mingist uuest huvitavast buildist, siis tekib hype asjade kogumisel ja mappimisel taas jne jne.. igatahes fun vahet pole, mis ajal mängid icon_smile.gif uus liiga tuleb niisiis saabki harjutada ja mõelda kuidas uut liigat alustada.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
[raVen]
HV kasutaja
[raVen]

liitunud: 30.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2018 16:30:37 vasta tsitaadiga

Õnnestus esimest korda elus item scami ohvriks langeda. Pmst oli mul 2 Disfavourit, parema mõtlesin endale jätta, kehvema väikese vaheltkasuga edasi müüa, et enda oma odavamalt kätte tuleks.
Üsna safe bet, kuna alla 8exaltised 6linkid on turult ära nopitud. Tuli siis MissBibbi, pani treidi 8 exalti, mina kirve, ta katkestas tehingu. Siis ütles, et uuesti, ja pani exaltide asemel 8 chaost.
Kummaline, et harjumusest märkasin screenshoti teha, aga kaupa ei kontrollinud. Päris valus laks igatahes, kuigi liiga varsti läbi ja standardis on see raha köömes. Tradescami reportimine ei anna vist midagi?
Täna tehtud konto aslan309 1 lv25 chariga, gild TuR ja trollimiseks oli tal 8 exalti treidi panna. Tundub ühemehegild 3 liikmega, kõik alates eelmise aasta lõpust, liider Tarik13 berserkeriga, kes siis ilmselt see scammer.
Olen pisut üllatunud, lihtsalt siiani pidasin PoE kommuuni üsna heaks ja scamijutte ülepaisutatuteks.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2018 17:22:18 vasta tsitaadiga

Millal praegune liiga lõpeb ja uus algab, on teada ka?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[raVen]
HV kasutaja
[raVen]

liitunud: 30.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2018 18:34:42 vasta tsitaadiga

The Abyss League will end at Feb 27, 2018 12:00 AM or Monday 26 February (US time) if the local time is not displaying for you correctly.
Our current plan is to release Content Update 3.2.0 and challenge league on Friday March 2 (US time).
3.2.0 announcement peaks tulema lähiajal, sellega pidi 2nädalane counter kodulehel käima minema.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2018 02:02:49 vasta tsitaadiga

[raVen], pole midagi muud öelda, et enda viga ning valus/kallis õppetund sulle. Scammereid on poe-s ikka sitaks vahest.
Ma ei saa aru, kui screeni tegid ning nägid, et chaos ja ikka panid accept? icon_biggrin.gif Nagu nii suur trade ja lihtsalt accept? Cmon.

Seesama Bibbi üritas streamereid ka scammida aga ei õnnestunud. Seni kuni neil leidub ohvreid, kes õnge satuvad jätkavad nad oma tegevust.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2018 10:45:12 vasta tsitaadiga

Kunagi Runescapes ära koolitatud selle trade canceldamisega icon_lol.gif
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2018 22:48:52 vasta tsitaadiga

Diablo III-s mäletan, et pidi hiirega tirima seda trade aknasse ja siis skämmerid closesed seda akent ootamatult ja sa droppisid itemi maha icon_lol.gif skämmer võtab maast üles ja läheb offline, profit.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2018 23:40:58 vasta tsitaadiga

On ikka mõnel huvi pixleid varastada. Enamus niikuinii liiga juba kotti pistnud, et seda enam ei saa sellest aru.

Muidu oleks ehk ise veel mänginud aga kuna läksin 157/157 atlas completioni peale välja siis ei viitsinud rohkem neid random mappe taguda. Järgmine kord teen jälle ainult shaped atlase endale.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2018 09:04:47 vasta tsitaadiga

Kellelgi mingi hea leht booksis, kus näitab mida tasub shapeda ja läbi mängida?
Tulevikutarbeks võtaks icon_smile.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2018 10:24:27 vasta tsitaadiga

beljo91, Spider Forest ja Vault on mida rahvas shapeb kõige enam tundub
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2018 18:58:33 vasta tsitaadiga

Spider forestis pole midagi shapeda, see on juba red tier map. Burial chamberit vb mõtlesid kui doctori dropist huvitatud ollakse.
Vault, Strand, Channel ja Burial chambers on ilmselt kõige enam levinud. Mulle meeldivad neist Burial ja Strand kõige rohkem kuna saab valgeid sextante kasutada icon_razz.gif Blokkimise mehaanika tegin endale alles hiljuti selgeks aga on palju huvitavam joosta kui plain mappe.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[raVen]
HV kasutaja
[raVen]

liitunud: 30.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2018 19:27:55 vasta tsitaadiga

Redditis arutelu olemas shapemise teemal: https://www.reddit.com/r/pathofexile/comments/7k2suq/31_shaped_maps_list/?st=jdn44ewh&sh=08a6df96
Üldiselt jah Vault kõige popim, kuna see on viisakas map leveldamiseks ja sealt saab 2 tüüpi exalti kaarte. Mulle on see uus shaper orbi teema pisut arusaamatu,
eelmises liigas sai nagu mitmes tieris mitut mappi sheipida, enam vist mtite?

Nii kõrvalteema mõttes, arutasime Metsjeesusega, mida gildi mahutavusprobleemiga peale hakata - meil on suurim puhtalt eesti gild (Must Leib) 40 kohaga, mis on
pidevalt täis ja liituda soovijad ootavad pahatihti tükk aega kohta. Kuna neist 40st on heal juhul pool korraga aktiivsed ja 10kond liiget on paar viimast liigat vahele jätnud,
siis lahendaks likviidsusprobleemi mõne vaba koha hoidmine kauem mitteaktiivsed olnute arvelt - nii saaks uued liitujad sisse ja kui mõni vanadest aktiveerub, siis
saab ka alati tagasi kutsuda. Metsjeesus lubas mõned vabad kohad tekitada, kui online satub, liitumissoovi saab edastada siin teemas või näiteks mulle mängus
whisperdades, ilmselt olen üks aktiivsemaid juunioridest - nimi mängus Pupujuku.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2018 20:42:13 vasta tsitaadiga

Tegelikult on seal enamjaolt 10 aktiivset mängijat ja kõik, ma olen 3 viimast liigat ikka pikalt kaasa mänginud ja enamjaolt samad nimed onlines. Mitte, et kedagi süüdistada, see ju kõigest mäng aga ma viskaksin kõik kes viimased 6 kuud pole ennast näole andnud välja ja võtaks juurde uued.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2018 21:31:44 vasta tsitaadiga

[raVen], tehke mitu guildi, vol1,vol2 jne icon_lol.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2018 23:21:48 vasta tsitaadiga

https://www.pathofexile.com/bestiary
https://www.youtube.com/watch?v=zPyyo8_Ndyo&feature=youtu.be
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2018 23:28:57 vasta tsitaadiga

60 doltsi Age Of Empires leegionääri cosmetic on icon_eek.gif beer_yum.gif beer_yum.gif tra kuda tuleb head contenti ikka
https://www.pathofexile.com/purchase

Link


_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2018 14:06:46 vasta tsitaadiga

Kui nüüd uue liiga tulekuga plaan jälle aktiveeruda, siis kas olen õieti aru saanud, et build mida mängida tahad, tuleb juba lev1 välja mõelda?
Et siis põhimõtteliselt hakkad skillpointe paika panema juba alguses, eeldades, et ostad endale high level asjad kui aeg käes?

Ja viimati mängitud tornado build ranger oli fun, kas oskate soovitada, mis ranger buildi võiks uues seasonis mängida, mis ei eelda suurt rahakotti?
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2018 14:41:24 vasta tsitaadiga

No blinn küll, selle mängu tiim oskab ikka isu uuesti peale ajada .. aga ma ei saa .. ma olen tugev!! Must not play! icon_lol.gif
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2018 18:46:12 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
Kui nüüd uue liiga tulekuga plaan jälle aktiveeruda, siis kas olen õieti aru saanud, et build mida mängida tahad, tuleb juba lev1 välja mõelda?
Et siis põhimõtteliselt hakkad skillpointe paika panema juba alguses, eeldades, et ostad endale high level asjad kui aeg käes?

Ja viimati mängitud tornado build ranger oli fun, kas oskate soovitada, mis ranger buildi võiks uues seasonis mängida, mis ei eelda suurt rahakotti?


Oota paar päeva, tulevad patch noted ja tehakse uuendused build guidedes, siis valid mdiagi välja ja annad tuld. TS on alati olnud viable, LA samuti, või siis uurid natuke foorumis ja peaksid midagi kindlasti leidma enda maitsele. Peaasi, et järgid alguses märksõnu "league starter" ja "budget."

Muidu rewardid tunduvad päris normaalsed, nagu enamus kes foorumis juba tuld on andnud oleksin mina ka mingisugust elukat ootanud 36 rewardina aga vahet pole.
Tahaks juba värskes liigas tuld anda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eldest
HV kasutaja
Eldest

liitunud: 01.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2018 11:29:06 vasta tsitaadiga

Bisco ja sextant nerf thumbs_up.gif
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2092600
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarts608
HV kasutaja
tarts608

liitunud: 18.10.2009




sõnum 21.03.2018 19:03:26 vasta tsitaadiga

aktiivseid eesti guilde on kuhu liituda kannataks?
_________________
http://steamcommunity.com/id/Twizek/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[raVen]
HV kasutaja
[raVen]

liitunud: 30.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2018 22:09:39 vasta tsitaadiga

Must Leib on Eesti suurim gild 40 kohaga, pidevalt täis, aga üldiselt on meil selline poliitika, et aktiivsetele mängijatele tehakse mitteaktiivsete arvelt ruumi - üle poole tavaliselt korraga aktiivsed pole. Viska sõnum @SevenInchShoe või @Piiskop
Sellega seoses siis ka, et kui keegi aktiveerub ja avastab, et on gildist välja kukkunud, siis sama poliitikaga teeme uuesti ruumi. Selline lahendus on hetkel parim, kui annetuste pealt mingi 8eur kanti punkte kokku ei tule, mille eest 10 kohta juurde võtta saaks.
Paari 3-4-mehe eesti gildi tean ka, aga need tunduvad olema sõpruskonnad, kes omaette hoiavad.
Panen selle teema esimesse postitusse. Ehk pakub kellelegi tulevikus huvi.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eldest
HV kasutaja
Eldest

liitunud: 01.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2018 12:00:55 vasta tsitaadiga

https://www.pathofexile.com/incursion

Uue liiga announcement väljas. Tundub, et contenti toodetakse ikka korralikult juurde.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarts608
HV kasutaja
tarts608

liitunud: 18.10.2009




sõnum 13.05.2018 02:58:45 vasta tsitaadiga

tundub huvitav.. kuigi sama sai öeldud pokemini liiga announcementi kohta mis aga reaalsuses on ikka täis saast liiga olnud imo.
_________________
http://steamcommunity.com/id/Twizek/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2018 16:29:18 vasta tsitaadiga

Täna algab uus liiga. Hype hype. Hakkaks nüüd vihma sadama vms, oleks mingi mõjuv põhjus siseruumides viibida icon_eek.gif
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2018 18:59:19 vasta tsitaadiga

Näpud juba sügelevad ja viimane võimalus ümber mõelda mida alustuseks teha currency korjamiseks icon_biggrin.gif
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2018 19:28:35 vasta tsitaadiga

No jaanipäev pole kaugel - ilm kaua ilus ei püsi.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2018 21:46:32 vasta tsitaadiga

Katsun nädalavahetusel online ka saada ja vaataks guildmemberite osa üle. Vajadusel "last online" põhimõttel välja arvamine/uute lisamine. Miks guildist väljaarvamise kaudu? Sest kohti saab ainult punktide eest ja teretulnud on annetused, et paar kohta taas juurde soetada. Isiklikult olen mõnisada punkti sinna pannud, et ei räägi suusoojaks. icon_smile.gif

3.3 tundub põnev, mõtisklen naasta taas.

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Eldest
HV kasutaja
Eldest

liitunud: 01.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2018 23:26:43 vasta tsitaadiga

Incursioni eesmärk täidetud (ostsin). thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2018 16:01:52 vasta tsitaadiga

Eldest, mida tegid et 100exi kokku saada?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2018 20:22:03 vasta tsitaadiga

Hooras laborit? icon_lol.gif Incursion on muidugi mõnus currency vabrik. 100ex ei tundu üle mõistuse olevat paari nädalaga teha. Guildmate farmis kuskil mirror sharde ja sai niiviisi enda mirrori kokku.
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2018 21:42:46 vasta tsitaadiga

Pole imelikul kombel veel seda liigat proovinud, eelmine oli kohutav prügi.. Incursion tundub huvitav igatahes... on mingit head budget buildi soovitada või ikka kõige mõttekam totemitega alustada?
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2018 21:48:30 vasta tsitaadiga

Ega totemitest vist ei saa pikka aega lahti kui odavalt läbi ajada.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2018 13:56:47 vasta tsitaadiga

Mulle totemid üldse ei istu...Alustasin elementalist BV. Enamvähem build tundub olevat...
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eldest
HV kasutaja
Eldest

liitunud: 01.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2018 15:49:05 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
Eldest, mida tegid et 100exi kokku saada?


Uber Elder / Shaper / Uber Atziri
T16 mappe runnides sai neid lvl 83 templeid ka omajagu, need päris mahlased.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2018 10:38:25 vasta tsitaadiga

Ei mänginud veidi aega, sain guildist kicki, nüüd tahaks tagasi saada. On ruumi ka ve
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2018 18:16:18 vasta tsitaadiga

Tundub, et paljud mängivad nüüd TRAPPERIT.. sõber soovitas ühte väga viisakat buildi ja nüüd olen vaikselt ACTII jõudnud icon_smile.gif Incursionist olen ka vaikselt aru saamas.. aga tiba segaseks jäi, et millisel hetkel nagu templit tegema saab hakata? Tegin neid ruume tühjaks kuni järsku toimus rünnak templile icon_biggrin.gif ja nüüd jälle täiesti nullist uus tempel vaja üles ehitada icon_razz.gif igatahes väga fun mehhaanika, tiba segane veel.

Kes tahab trapperit siis:
https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2160326

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tarts608
HV kasutaja
tarts608

liitunud: 18.10.2009




sõnum 27.06.2018 22:07:35 vasta tsitaadiga

alvaga kokku saad ja ta sulle templi kaarti näitab siis seal näeb ära ka mitu korda veel templit muuta saab
_________________
http://steamcommunity.com/id/Twizek/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2018 22:11:35 vasta tsitaadiga

tarts608, mhm lõpuks leidsin, et kuskil all keskel seal on kirjas väikse kirjaga icon_biggrin.gif nüüd mõtlen, et mil viisil oleks kõige parem incursioneid teha.. kui olen heas toas siis upgraden.. kui pole siis switchin? Ja üritan avada tubasi, mis viivad bossini?
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Eldest
HV kasutaja
Eldest

liitunud: 01.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2018 23:36:27 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
tarts608, mhm lõpuks leidsin, et kuskil all keskel seal on kirjas väikse kirjaga icon_biggrin.gif nüüd mõtlen, et mil viisil oleks kõige parem incursioneid teha.. kui olen heas toas siis upgraden.. kui pole siis switchin? Ja üritan avada tubasi, mis viivad bossini?


Enne mappimist pole eriti vahet, mida seal templis teha, ma ei teinud ühtegi templit enne endgame.

Parimad ruumid:
Surveyor's Study - map dropid, minu jaoks tuli põhiline raha siit
Storage room - võib samuti sisaldada map droppe ja currency droppe
Corruption Chamber - tier 3 saab topelt corrupti teha, väga suur risk-reward värk (ei ole mõtet seda ruumi jahtida, kui vähe incursione jäänud templini)
Sacrificial Chamber - tier 3 puhul paned belti sisse ja loodad Headhunterit
Vault - puhas currency drop
Gemcutter's Workshop - tier 3 ruumis saab topelt corruptida gem'e
Jeweller's Workshop - Võib häid talismane droppida

Ülejäänud on suht meh, Guardhouse ja Workshop suurendavad vastavalt pack size ja item quantityt, seega neid võib häda pärast ka uuendada. Breach room oli minu jaoks alati täiesti mõttetu, armori ja relvade ruumid on ka kasutud.
Boss roomiga võiks suuta ära ühendada tõesti, aga üldiselt minu arust palju ei pea uste avamisele tähelepanu pöörama, sest kui igakord full clearida incursion ja suvaliselt uksi avada, siis on lõpuks (tavaliselt) alati kõik ühenduses.
Oluline on mitte aega raisata nende ruumide peale, mis alles tier 3 juures kasulikud on, kui just kohe uue templi alguses nende uuendamisega pihta ei saa hakata.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2018 15:47:17 vasta tsitaadiga

Hea info, thx icon_smile.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2018 16:13:48 vasta tsitaadiga

Katsun õhtul sisse logida ja vaatame üle ruumi guildis, viska ign ka.
Mul omal on arc trapper, tooltip buffimata 18.5k ja imo on shimmeron ülehinnatud, vähemalt pob andmetel on võit mul tilluke (100%spelldam + crit multi + 180light dam relvad on ilgelt head ja odavad, kuna enamus jahivad spellcrit/multi). Arci effetive dam on kah 90%,mis on nitsevoo.

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2018 21:38:56 vasta tsitaadiga

kopp.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eldest
HV kasutaja
Eldest

liitunud: 01.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2018 10:47:32 vasta tsitaadiga

indu kirjutas:
kopp.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Ruumide leveleid ja Pits / Passageways asukohta vaadates tundub, et sa vist 11 incursioni jooksul alati ei tapnud architecte ära ja ei kogunud samuti ka kõiki kive uste lahti tegemiseks?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2018 11:22:45 vasta tsitaadiga

Eldest kirjutas:
indu kirjutas:
kopp.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Ruumide leveleid ja Pits / Passageways asukohta vaadates tundub, et sa vist 11 incursioni jooksul alati ei tapnud architecte ära ja ei kogunud samuti ka kõiki kive uste lahti tegemiseks?

1 uks jäi avamata. 3 korral rng vedas alt ...

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2018 08:27:41 vasta tsitaadiga

Eldest kirjutas:
HDTanel kirjutas:
tarts608, mhm lõpuks leidsin, et kuskil all keskel seal on kirjas väikse kirjaga icon_biggrin.gif nüüd mõtlen, et mil viisil oleks kõige parem incursioneid teha.. kui olen heas toas siis upgraden.. kui pole siis switchin? Ja üritan avada tubasi, mis viivad bossini?


Enne mappimist pole eriti vahet, mida seal templis teha, ma ei teinud ühtegi templit enne endgame.

Parimad ruumid:
Surveyor's Study - map dropid, minu jaoks tuli põhiline raha siit
Storage room - võib samuti sisaldada map droppe ja currency droppe
Corruption Chamber - tier 3 saab topelt corrupti teha, väga suur risk-reward värk (ei ole mõtet seda ruumi jahtida, kui vähe incursione jäänud templini)
Sacrificial Chamber - tier 3 puhul paned belti sisse ja loodad Headhunterit
Vault - puhas currency drop
Gemcutter's Workshop - tier 3 ruumis saab topelt corruptida gem'e
Jeweller's Workshop - Võib häid talismane droppida

Ülejäänud on suht meh, Guardhouse ja Workshop suurendavad vastavalt pack size ja item quantityt, seega neid võib häda pärast ka uuendada. Breach room oli minu jaoks alati täiesti mõttetu, armori ja relvade ruumid on ka kasutud.
Boss roomiga võiks suuta ära ühendada tõesti, aga üldiselt minu arust palju ei pea uste avamisele tähelepanu pöörama, sest kui igakord full clearida incursion ja suvaliselt uksi avada, siis on lõpuks (tavaliselt) alati kõik ühenduses.
Oluline on mitte aega raisata nende ruumide peale, mis alles tier 3 juures kasulikud on, kui just kohe uue templi alguses nende uuendamisega pihta ei saa hakata.


Nüüd pikemalt mänginud, lvl60 kohe. Ma ei tea miks sa skippisid templid, niipalju head looti saab early on.. mingi 2exalti koos nende levelitega. Nüüd täiesti selge ka kuidas tempel käib.. pm lihtsalt ehitad ruumid millel mingit väärtust pole ja üritad parimad roomid saada või switchida room ümber ning need upgradeda tier3-ks ning muidugi kõik kenasti ära ka connectida. Osad toad boostivad lihtsalt mob packide suurust ja itemite quantityt.. trap, lightning roomid ka suht head kuna siis dropib selle lõpu bossi käest trap, lightning itemeid, mis on ülikenade stattidega kohati.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Eldest
HV kasutaja
Eldest

liitunud: 01.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2018 12:03:35 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Mappideni jõudmiseks läheb liiga alguses 12h, järgmist tegelast tehes juba 3-4h. Pole mõtet aega raisata vahepeal low level templite peale, kui mappidega teenib seal mitmeid ex-e lihtsalt mõne tunniga.

Need, kes mängivad SSF või lihtsalt omaette ja rahulikus tempos, pole loomulikult mõtet juuksekarva lõhki ajada. Minu kogemus pärineb pigem liiga esimestest päevadest, kus iga tund on arvel, et jõuda esimesena end game. Muud moodi on mängides raske esimese nädalaga Headhunter / Mirror saada, kui just marketis itemeid ei flipi (ei lähe mängimise alla).
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2018 14:02:43 vasta tsitaadiga

See flippimine on tobeduse tipp, vb arusaadav puhuti aga kui sa ostad mingit cräppi 1c eest kokku, et see siis 2c eest maha müüa on küll kõige metsikum ajaraiskamine oma elus.
Nõustun selles osas, et kui mängid multiplayer liigat siis peamine fookus oleks mappideni jõuda kiirelt, esimestel päevadel müüd kõiki unique suhteliselt hea hinna eest maha aga see ongi ainult esimesed 3-4 päeva, siis on turg juba üle ujutatud kaom's primacyte jms. jamaga.

Isiklikult ei viitsinud Incursioniga jamada, tuleb sügist oodata siis võib jälle natuke aktiivsemalt asjasse süveneda.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2018 22:16:47 vasta tsitaadiga

Ma itemite jms. asjade flippimisega sain oma 2 buildi rahastatud. Ala ostad 1-2ex jeweli ja müüd ~7exiga maha.
Tegin esimest korda Magic Find Windripper Deadeye. Suht overpowered on see ikka, exalte ja kaarte kukub nagu nalja icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 48, 49, 50  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.