Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Jalgpalli teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 627, 628, 629 ... 716, 717, 718  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 19.05.2018 02:40:49 vasta tsitaadiga

täna siis
tsitaat:

England - FA Cup May 19
19:15 Chelsea ? - ? Manchester United
Germany - DFB Cup May 19
21:00 Bayern Munich ? - ? Eintracht Frankfurt


paierni mängus kahtlust vist ei tohiks olla, aga vähemalt on need mängud pmst järjest ka,
vaene maks...
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 19.05.2018 19:39:02 vasta tsitaadiga

Fa Cup - penalti! Hazard on ikka klass, isegi kui pole olnud parim hooaeg icon_biggrin.gif

Lõi ise ära ka ja 20 min järel 1-0 Chelseale.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 19.05.2018 20:46:35 vasta tsitaadiga

ManUljoppas et 2st pennaltei saanud,
Youngilt ilmselge käega mäng
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 19.05.2018 22:08:22 vasta tsitaadiga

Contel siis tiitel taskus,
lol,paiern ka taga poolajaks Frankfurti vastu
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 19.05.2018 22:52:14 vasta tsitaadiga

lol frankidel joppas,
Kölnis tehti ka videokordus igaksjuhuks et vbla oli käsi,
aga ikka jäi 1-2 Eintracht,
Höenessil junn jahe vist hetkel
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 19.05.2018 23:04:05 vasta tsitaadiga

TEHTUD 1-3 Frankfurt võidab,
kuigi see viimane 90+3 möll oli complete, penalty not given jne icon_lol.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 21.05.2018 01:04:44 vasta tsitaadiga

Itaalias ka kena andmine,
Laziole bad beat täiega
tsitaat:

Inter stun Lazio to qualify for Champions League

1 hour agoUpdated 41 minutes ago

Inter Milan qualified for the Champions League for the first time since 2011-12 in dramatic style when they scored twice in three extraordinary minutes to beat Lazio 3-2 and finish fourth in Serie A.

Lazio had needed a draw to qualify in what was effectively a play-off but were edged out of fourth place by Inter on their head-to-head record after the two sides finished level on 72 points.

Lazio took an early lead with an Ivan Perisic own goal, Danilo d'Ambrosio equalised and Felipe Anderson put the hosts back in front before halftime.

Mauro Icardi equalised with a penalty in the 78th minute, then Lazio had Senad Lulic sent off before Matias Vecino headed the winner with nine minutes left.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 22.05.2018 07:10:48 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Arsenal are close to announcing Unai Emery as Arsene Wenger's successor as manager, with sources telling ESPN FC that the former Paris Saint-Germain coach could be unveiled as early as Wednesday by the Premier League club.

Manchester City first-team coach Mikel Arteta had been a front-runner to replace Wenger, with City boss Pep Guardiola giving the former Arsenal captain his blessing to pursue a career in management at the Emirates.

But despite being impressed by Arteta, senior figures among the Arsenal board began to favour Emery early last week following initial talks with the 46-year-old, who parted ways with PSG at the end of this season.

Emery, who won three Europa Leagues during his three-year spell in charge of Sevilla, had been expected to return to Spain to take charge of Real Sociedad following the end of his two-year reign at PSG.

But he has now been selected as the man to rebuild Arsenal following Wenger's departure earlier this month after 22 years in charge of the club.


CL tickets icon_lol.gif
https://www.bbc.com/sport/football/44195948
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 22.05.2018 10:49:49 vasta tsitaadiga

irwe icon_lol.gif
see Zlatani "dive" oli küll pisut liiast siin indeed
http://lebuzz.eurosport.co.uk/viral/video-zlatan-ibrahimovic-sent-off-slapping-opponent-37504/
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2018 06:38:29 vasta tsitaadiga

http://www.espn.com/soccer/major-league-soccer/19/blog/post/3506938/zlatan-ibrahimovic-frustration-building-as-he-lands-first-red-card-at-la-galaxy
Ameerikas sellist käitumist pikalt ei taluta, see idioot võib ennast varsti kuskilt hiinaliigast leida.
Suarezi ja Costaga paras kamp.... kes ei peaks enam kunagi jalgpalliplatsile pääsema....IMO.... vähemalt mitte nii "tugevasse" liigasse, mida ülesse filmitakse.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2018 09:51:23 vasta tsitaadiga

https://sport.ohtuleht.ee/878449/eesti-vutifann-isegi-kui-mul-oleks-11-poega-kes-koik-mangiks-liverpoolis-poleks-ma-nende-poolt
tsitaat:

Isegi kui mul oleks 11 poega ning nad kõik mängiksid Liverpooli algrivistuses mingite tulnukate meeskonna vastu, oleksin kõhklematult tulnukate poolt! Sestap kuulub minu süda laupäeval Realile, kelle vastu ma muidu mingit sümpaatiat ei tunne. Usun ja loodan, et Liverpooli puur laotakse tihedalt täis! They’ll always walk alone! (nad kõnnivad alati üksi, viide Liverpooli kuulsale laulule You’ll never walk alone ehk sa ei kõnni kunagi üksi – toim.)“

Tõsine heiter icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2018 14:57:44 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
https://sport.ohtuleht.ee/878449/eesti-vutifann-isegi-kui-mul-oleks-11-poega-kes-koik-mangiks-liverpoolis-poleks-ma-nende-poolt
tsitaat:

Isegi kui mul oleks 11 poega ning nad kõik mängiksid Liverpooli algrivistuses mingite tulnukate meeskonna vastu, oleksin kõhklematult tulnukate poolt! Sestap kuulub minu süda laupäeval Realile, kelle vastu ma muidu mingit sümpaatiat ei tunne. Usun ja loodan, et Liverpooli puur laotakse tihedalt täis! They’ll always walk alone! (nad kõnnivad alati üksi, viide Liverpooli kuulsale laulule You’ll never walk alone ehk sa ei kõnni kunagi üksi – toim.)“

Tõsine heiter icon_lol.gif

Eks igasugu lolle elab siin ilmas.... selliseid pulleritsu sarnaseid troppe kerkib ikka aeg-ajalt esile, kes püüavad kuidagigi esile tõusta. clown.gif
Selliste jobude arutu pläma mind ei eruta.... las kritseldavad mis tahavad. icon_lol.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2018 16:06:08 vasta tsitaadiga

http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/klavan/londoni-arsenali-peatreeneriks-kinnitatud-emery-hakkab-mangijatega-suhtlema-tolgi-vahendusel?id=82198797

Dziisas kraist icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 23.05.2018 16:19:16 vasta tsitaadiga

Täna suured uudised - Wengeri järeltulija Arsenalis on teada ja selleks on Unai Emery:

http://www.espn.co.uk/football/arsenal/story/3506909/arsenal-appoint-unai-emery-as-head-coach-to-replace-arsene-wenger
https://www.theguardian.com/football/2018/may/21/unai-emery-arsenal-psg-neymar?CMP=share_btn_tw

Väga huvitav. Palju nimesid käis läbi ning viimastel päevadel jäi kõlama Arteta nimi. Emery'st eriti juttu polnud, aga nüüd on asi official. Unai Emery senised saavutused:

Valencia - 3x 3. koht La Ligas
Sevilla - 3 järjestikust EL tiitlit
PSG - Ligue 1 + liigakarika võit

Ette heidetakse Ligue 1 kaotust Monacole eelmisel hooajal ja taktikalist suutmatust suurtes mängudes. Samas noorte mängijatega teeb kahtlemata head tööd, kogemust ja oskusi nagu peaks olema. Niiet mõnes mõttes sobib Arsenali hästi. Saab olema põnev näha, mis saama hakkab icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2018 16:21:00 vasta tsitaadiga

See oleks ikka feil kui pärast on Arsenal veel hullem kui Wengeriga icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2018 16:29:05 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
See oleks ikka feil kui pärast on Arsenal veel hullem kui Wengeriga icon_lol.gif

Kuna kasutab tõlgi abi, siis kuidas ta käsklusi mängu ajal edastab, klassikaline paberitükk pihku vahetusmehele? icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2018 16:34:13 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Winterwind kirjutas:
See oleks ikka feil kui pärast on Arsenal veel hullem kui Wengeriga icon_lol.gif

Kuna kasutab tõlgi abi, siis kuidas ta käsklusi mängu ajal edastab, klassikaline paberitükk pihku vahetusmehele? icon_lol.gif

Nagu mereväelased - lippudega.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2018 16:58:00 vasta tsitaadiga

Eile kuulutas Emery end twitteris ise Arsenali peatreeneriks, täna siis Arsenal kinnitas seda icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2018 17:29:48 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Eile kuulutas Emery end twitteris ise Arsenali peatreeneriks, täna siis Arsenal kinnitas seda icon_lol.gif

Ta ei saanud inglise keelest aru, et homme alles kinnitatakse icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2018 17:34:07 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 23.05.2018 18:54:27 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
alpha kirjutas:
Eile kuulutas Emery end twitteris ise Arsenali peatreeneriks, täna siis Arsenal kinnitas seda icon_lol.gif

Ta ei saanud inglise keelest aru, et homme alles kinnitatakse icon_lol.gif

icon_lol.gif

Ma ei usu, et Emery'l hullemini läheb kui Wengeri viimasel hooajal. Omaette murekoht on see, et väidetavalt antakse talle kulutamiseks 50£ mil suvel. Seda on ikka jube vähe, selle eest saab täpset ühe hea mängija praegusel turul, aga Arsenalil sellest kindlasti ei piisa. + tal pole PL-s juhendamise kogemust. Lõhnab taaskord sellise 5-6. koha järele icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.05.2018 20:52:48 vasta tsitaadiga

Pirlo pensile saatmine
phpBB [media]



Link

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 24.05.2018 02:41:21 vasta tsitaadiga

kokkusattumus?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2018 08:57:51 vasta tsitaadiga

Paavst loodab Reali peale
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2018 18:19:32 vasta tsitaadiga

http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/eurosarjad/enam-kui-tuhandel-liverpooli-fannil-tommati-vaip-alt-lennud-liverpoolist-kiievisse-tuhistati?id=82212723
Normaaln korraldus...hinnad pidid ka kiievis x10+ olema

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 26.05.2018 07:20:25 vasta tsitaadiga

numbreid kah
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 26.05.2018 14:14:38 vasta tsitaadiga

pakuks, et kaotusega saab zidane kinga ka.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 26.05.2018 16:17:29 vasta tsitaadiga

Kerge närv on juba sees... icon_biggrin.gif

Liverpooli toetajatele maiuspala:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2018 17:27:03 vasta tsitaadiga

Tänase õhtu rahakaim mäng toimub Wembley'l, kui kell 19.00 läheb Fulham kokku Aston Villaga.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2018 19:18:37 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda, kus Tallinnas õues/pubis/jne vaadata saab? Tean, et Hiiu pubis aga sinna ma satu.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2018 19:23:21 vasta tsitaadiga

CCPlazas https://www.forumcinemas.ee/Websales/#page=%2Fwebsales%2Fshow%2F319527%2F1166%2F
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.05.2018 19:59:16 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
CCPlazas https://www.forumcinemas.ee/Websales/#page=%2Fwebsales%2Fshow%2F319527%2F1166%2F


https://kosmos.cinamonkino.com/film/uefa-meistrite-liiga-finaal/ icon_lol.gif

aga mis vutt see on ilma õlleta
terve vanalinn näitab jalgpalli, st patrickud ja baieri kelder jne

kõikjal, kus teler olemas

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elxx
Kreisi kasutaja
Elxx

liitunud: 18.01.2009




sõnum 26.05.2018 20:52:27 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
elukaz kirjutas:
CCPlazas https://www.forumcinemas.ee/Websales/#page=%2Fwebsales%2Fshow%2F319527%2F1166%2F


https://kosmos.cinamonkino.com/film/uefa-meistrite-liiga-finaal/ icon_lol.gif

aga mis vutt see on ilma õlleta
terve vanalinn näitab jalgpalli, st patrickud ja baieri kelder jne

kõikjal, kus teler olemas



Kinos saab ka 3€/tk õllet, aga eks see jalgpall kinosaalis vaadata paras kumminaise võtt ole icon_lol.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kermu
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2004




sõnum 26.05.2018 21:29:50 vasta tsitaadiga

Kas tv6 audio striimi linki on sheerida? Hispaanias pilt olemas televiisoris, aga õlle kõrvale kuulaks ikka kulda kalev kruusi suust.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 26.05.2018 21:33:33 vasta tsitaadiga

Go Reds!!!

See atmosfäär...nagu kodus mängiks icon_eek.gif

YNWA
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2018 21:44:17 vasta tsitaadiga

Salah lööb 2 tk
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 26.05.2018 21:50:10 vasta tsitaadiga

in yer dreams
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2018 22:15:25 vasta tsitaadiga

Porno Parm kirjutas:
in yer dreams

Seal lõi 3 thumbs_up.gif


E:


Salah tehti katki, tubid realased thumbs_down.gif
F**** ramos rsk

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2018 22:18:00 vasta tsitaadiga

Ramos on ju eluaegne m*** olnud. Ongi katkitegemise peal väljas.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2018 22:18:57 vasta tsitaadiga

Salahita peaks ime sündima , et võit tuleks. Seda on see hooaeg näidanud thumbs_down.gif
Ramos on mu**

Pisike viga, aga kukkumine on see valus laks kinni hoides....

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 26.05.2018 22:21:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 26.05.2018 22:20:33 vasta tsitaadiga

Pole hullu. Reaalidel ka üks nuttab ja tundub et läheb vahetusse icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2018 22:22:51 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Pole hullu. Reaalidel ka üks nuttab ja tundub et läheb vahetusse icon_biggrin.gif

No see igaks juhuks, et järgmised 2 nädalat vaid reali ei solvta...aga meil ka mees väljas

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 26.05.2018 22:36:40 vasta tsitaadiga

Krt ega Real muud moodi neid tiitleid ei võida kui kohtuniku abiga ja vastaste parimaid mängijaid vigastades icon_confused.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 26.05.2018 22:43:12 vasta tsitaadiga

Mul suht suva kes võidab ja ei ole jalka tiimi kes ei ole õnnelik, kui kohtunik nende poolt on. Ja see Salah vigastus oli ebaõnn ja mitte midagi muud. See et Ramos on mu**
ei tähenda veel, et ta selles seisus midagi valesti oleks teinud või tahtlikult teist vigastanud.

jeesus188, Kes see meil mees väljas on ? Kui Liverpool-i mõtled, siis see you brittide klubi ja mitte eesti klubi.
Kas üldse Klavan platsilegi täna saab on juba teine teema. Kui ainult 3 vahetust saab teha ja juba üks on läinud vigastuse pärast, siis mine tea mida mäng veel ees ootab.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2018 22:50:52 vasta tsitaadiga

lopes39, wtf?
Loll või mängid lolli?
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 26.05.2018 22:53:47 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
lopes39 kirjutas:
Pole hullu. Reaalidel ka üks nuttab ja tundub et läheb vahetusse icon_biggrin.gif

No see igaks juhuks, et järgmised 2 nädalat vaid reali ei solvta...aga meil ka mees väljas


Selle lause kohta ütleks ka nagu WTF ? Ja kui siin leiutama hakata, siis sõimad lolliks ?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2018 22:56:04 vasta tsitaadiga

See oli väravavahi segamine ju

E:


Vist polnud ja finito, ma seebitama

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 26.05.2018 22:56:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2018 22:56:06 vasta tsitaadiga

Mida piixu
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2018 22:57:34 vasta tsitaadiga

Karika annaks ramosele, tema selle tiitli tõi
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 26.05.2018 22:59:01 vasta tsitaadiga

lyl mis värav
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Jalgpalli teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 627, 628, 629 ... 716, 717, 718  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.