Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 348, 349, 350 ... 463, 464, 465  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2018 16:03:32 vasta tsitaadiga

von Wu, eksid, täiesti olemas MPEG-4 -> MPEG-2 moodul(id). nt. "Neotion Conax MPEG4 CI-Modul NP4".
Kasutatigi ca 10a tagasi kui osadel telekatel oli ainult MPEG-2 sees et kohalik DVB-T pilt ette saada.
Ise seda katsetanud pole, niipalju kui tol ajal lugeda sai, oli parajalt ühilduvuse probleeme sellega.
Odavam on mingi paarikümmne eurone digiboks osta. Vähem peavalu.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.W.A.T.
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2003




sõnum 07.05.2018 17:48:24 vasta tsitaadiga

Ordis ka mingi conax kirje: http://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?ItemID=1710-1115&MC=LISASEADM&IC=1710
Huvitav, kas see ka sobib?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.05.2018 17:53:44 vasta tsitaadiga

S.W.A.T., jah, miks ei peaks sobima, ei oska mittesobivust ette näha.
Kindel lahendus, telli e-poest ja saad 14 päeva jooksul tagastada.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2018 18:03:16 vasta tsitaadiga

bladerunner, uuema firmwarega moodulid töötasid... enam-vähem. Kõige uuem versioon oli vist 25, kuid see on tehases sisse kõrvetatud ning ei ole uuendatav. Vist 22 ja uuemad olid enamvähem.
Mälust probleemid:
Pilt oli udusem (transkodeerimise võlud)
Külgede suhte muutus oli probleemne vanade firmwaredega
Mingisugune Levira koodekimuudatus ei töötanud vanade firmwaredega
Osadel Sony telekatel pidi remonditöökojas firmware uuendama (ajad enne kasutaja poolt uuendatavat firmware).

Mul ema juures peaks siiani üks 2000ndate keskpaiga Sony selle mooduliga töötama ning enda üks telekas töötas kah sellega aastaid.
Siin on pikk teema sellest moodulist http://www.digi-tv.ee/viewtopic.php?f=44&t=7368
Üldiselt on see moodul tänapäevaks tõeline rariteet. Kui ~5a tagasi üks mul maha suri, pidi juba tikutulega taga otsima.


viimati muutis friik1 07.05.2018 18:10:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2018 18:09:28 vasta tsitaadiga

No kui kusagilt ei saa, siis elisast ikka saab.
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.05.2018 18:12:11 vasta tsitaadiga

seda MPEG4-konverter moodulit ei pruugi ka Elisast saada
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2018 18:22:58 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
seda MPEG4-konverter moodulit ei pruugi ka Elisast saada
aa, ok. My bad. Ma sain aru, et tavalisest jutt
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2018 19:39:41 vasta tsitaadiga

Ei saagi. Dekooder on pool teleka hinda.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2018 20:45:12 vasta tsitaadiga

kuller tõi SIM kaardi, et netti proovida.
Näis, kuda Elisa kärab.
Paketi nimi on 50MB/s icon_cool.gif icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2018 20:53:41 vasta tsitaadiga

ja kuidas on? väike speedtest kulub ära.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2018 20:58:21 vasta tsitaadiga

ei saa paegu asja kallale. Ruuteris on Telia sees ja rahvas sööb mind ära, kui katkestan ühenduse. icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2018 21:21:56 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
kuller tõi SIM kaardi, et netti proovida.
Näis, kuda Elisa kärab.
Paketi nimi on 50MB/s icon_cool.gif icon_razz.gif

Lol, kukkumine tuleb valus icon_lol.gif
Mul on moblas piiramatu kiirus, aga reaalselt eriti üle 100Mbps näinud pole

Anna siis numbreid kui ligi saad icon_razz.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2018 21:38:11 vasta tsitaadiga

sa loodad saada moblast lairiba vä? icon_lol.gif
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 09.05.2018 21:39:43 vasta tsitaadiga

Nahh, milleks üldse fiibrit vaja? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2018 21:40:27 vasta tsitaadiga

telhvi ja haavee tulevad niii-iiiii kiiiresti lahti. molliraamatus saab ka kiiresti ja t-inder.. thumbs_up.gif
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2018 08:08:25 vasta tsitaadiga

Hetkel 2x parem kui Telia mul eusa_think.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2018 08:30:44 vasta tsitaadiga

Mis tehnoloogia see on ka muidu? SIM kaart küll on, aga tel nrt ei ole? icon_rolleyes.gif
Paaripäevane katsetamine on näidanud, et Elisa on 2x parem, kui Telia sama raha eest.
Lisaks sai Telia 80GB tagant otsa, aga see on lõpmatu icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marli1
Kreisi kasutaja
marli1

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2018 08:49:53 vasta tsitaadiga

Naudi kuniks on icon_smile.gif

Juba vanarahvas teadis et “Laenu leib, laastukatus ja mobiilse neti kiirus kaua ei kesta”
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2018 09:03:54 vasta tsitaadiga

no mobiilse neti otsas ma olen pidanud elama viimased 12aastat. icon_cry.gif
Selles mõttes ma ootsusi kõrgeid ei panegi.

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2018 09:06:26 vasta tsitaadiga

Telia koduinterneedus (sim kaardiga) on piiramatu. icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2018 09:45:13 vasta tsitaadiga

las ta olla, ta on piiramatu idu ja sunnismaine.
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hiir
HV vaatleja

liitunud: 30.09.2003




sõnum 12.05.2018 21:15:10 vasta tsitaadiga

Kas teil TV Everywhere (vüi mis iganes ta nüüd on) töötab? Mul viskab ettte jutu, et tegemist on ebaturvalise ühendusega, kisegi kui erand lubada ei hakka asi tööle.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 12.05.2018 21:20:17 vasta tsitaadiga

Minul kaabel-Elamusega kaasas olev töötab, mobiilse Elamusega seotud variant mitte.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuub
HV vaatleja

liitunud: 03.01.2003




sõnum 12.05.2018 21:47:41 vasta tsitaadiga

hiir kirjutas:
Kas teil TV Everywhere (vüi mis iganes ta nüüd on) töötab? Mul viskab ettte jutu, et tegemist on ebaturvalise ühendusega, kisegi kui erand lubada ei hakka asi tööle.

See TVE lehekülg on Starisal maailma enimkasutatava brauseriga (Chrome eksole)
kasutamatu juba üle kuu aja ja ilmselgelt ei tegele neil saidi hooldusega mitte keegi enam.
Vaadata saab siiski veel mõnd muud vähetuntud brauserit nagu Edge kasutades.
Kuna aga Edge ei toeta castingut, siis tuleb Chromes sisse lülitada Cast Desktop...
Elisat sai koheselt ka mitu korda jamast teavitatud kuid sittagi nad hoolivad...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hiir
HV vaatleja

liitunud: 30.09.2003




sõnum 12.05.2018 22:33:26 vasta tsitaadiga

Lahe. Mul on dualboot arvuti, Win 10 ja Kubuntu 18.04. Win10 all TVE töötab ilma ühegi veata, aga Kubuntu all üürgavad kõik brauserid ebaturvalisest ühendusest (sert ei kehti).
Mis ime valemiga selline asi küll veel võimalik on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevku
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2007




sõnum 13.05.2018 10:35:57 vasta tsitaadiga

nende cert on välja antud "thawte SSL CA - G2 " poolt mis kuulub Symantecile, Google ja Mozilla lõetasid Symanteci sertifikaatide usaldamise hiljuti

https://www.ssllabs.com/ssltest/analyze.html?d=tve.starman.ee

https://blog.qualys.com/ssllabs/2017/09/26/google-and-mozilla-deprecating-existing-symantec-certificates

tsitaat:
First, certificates issued before June 2016 will stop working in March 2018, with Chrome 66. All remaining certificates will stop working in September 2018, with Chrome 70.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chris85
HV vaatleja
chris85

liitunud: 26.05.2007




sõnum 14.05.2018 14:46:06 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi veel HD kanalid (ETV HD, Kanal2 HD jne.) aeg-ajalt virvendavad? Ja samuti järelvaatamisel viskab vahel mingi säbru ekraanile?
Digiboks on kõige uuem ja juhtmed ning ühendused vahetas ka nende tehnik välja. Pigem hakkasid need probleemid pärast viimast tarkvarauuendust. Kas on võimalik, et selle uuenduse käigus läks midagi valesti ja saab selle lasta uuesti peale panna?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2018 14:50:46 vasta tsitaadiga

Eile ei virvendanud telekasisese tuuneriga küll midagi.
Taustaks mängis eurovisiooni kordus

E:

A krt, see nüüd ühine teema. Vist räägib ikka kaabeltelevisioonist

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 14.05.2018 17:21:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2018 17:12:15 vasta tsitaadiga

chris85, jutt koaksilaalist?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.05.2018 11:43:08 vasta tsitaadiga

vihje leidsin konkurendi teemast..

Vahur kirjutas:
Telekanalid TV3, TV6 ja 3+ on vaadatavad HD kvaliteedis!
TV3 kirjutas:
„Alates 16.05 on Telia TV klientidel võimalik näha populaarseid telekanaleid TV3, 3+ ja TV6 ka kvaliteetses HD-versioonis. Kõik nimetatud kanalid lisanduvad Telia TV noppekanalite valikusse, ühe kanali kuutasu on 1 €“, kommenteeris Telia televisiooni valdkonna sisu juht Birjo Kiik. “Elisa kaabelvõrgu kliendid saavad All Media telekanalite TV3, TV6 ja 3+ HD valikkanaleid tellida ja vaadata alates selle aasta 15. maist. Elisa Elamuse kliendid saavad seda teha mugavalt otse teleri ekraanilt või iseteenindusest internetis ning tasu ühe valikkanali eest on 0,99€ kuus,” sõnas Elisa TV-teenuste valdkonna juht Silver Soomre.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 15.05.2018 12:29:44 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
vihje leidsin konkurendi teemast..

Vahur kirjutas:
Telekanalid TV3, TV6 ja 3+ on vaadatavad HD kvaliteedis!
TV3 kirjutas:
„Alates 16.05 on Telia TV klientidel võimalik näha populaarseid telekanaleid TV3, 3+ ja TV6 ka kvaliteetses HD-versioonis. Kõik nimetatud kanalid lisanduvad Telia TV noppekanalite valikusse, ühe kanali kuutasu on 1 €“, kommenteeris Telia televisiooni valdkonna sisu juht Birjo Kiik. “Elisa kaabelvõrgu kliendid saavad All Media telekanalite TV3, TV6 ja 3+ HD valikkanaleid tellida ja vaadata alates selle aasta 15. maist. Elisa Elamuse kliendid saavad seda teha mugavalt otse teleri ekraanilt või iseteenindusest internetis ning tasu ühe valikkanali eest on 0,99€ kuus,” sõnas Elisa TV-teenuste valdkonna juht Silver Soomre.

mis asja euro kuus reklaami edastava kanali eest vaatan parem kanal2 te icon_biggrin.gif

_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2018 12:40:45 vasta tsitaadiga

ha ha ha

Koomikud seal TV3-s.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2018 15:50:45 vasta tsitaadiga

Kas HD paketti lisanduvad või saabki ainult eraldi per kanal tellides ja makstes?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 15.05.2018 16:10:09 vasta tsitaadiga

Saaks HD järele vaadata, oleks juba hästi.
_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2018 16:10:58 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Kas HD paketti lisanduvad või saabki ainult eraldi per kanal tellides ja makstes?

Konkurendi juures ei lisandu HD paketti, pakun et siin ka mitte icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2018 16:40:21 vasta tsitaadiga

Arvatavasti TV3 tahtis HD väljastuse eest lihtsalt lisaraha operaatoritelt.
Seetõttu neid ühtegi olemasolevasse paketti ka ei lisatud kuna operaatorid oleksid pidanud selle kulu siis oma olemasolevast kuutasust katma.

Samas palju neid "noppijaid" ikka on, põhimassile käib praegune SD ka küll. icon_rolleyes.gif
Miskipärast usun, et kui operaatorid maksaksid 1-2 senti põhipaketi hinnast TV3-le iga kanali kohta, siis teeniks TV3 rohkem võrreldes sellega et kanal on "nopitav" ~1€ eest.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2018 16:43:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Miskipärast usun, et kui operaatorid maksaksid 1-2 senti põhipaketi hinnast TV3-le iga kanali kohta, siis teeniks TV3 rohkem võrreldes sellega et kanal on "nopitav" ~1€ eest.

Kindlasti, see 1€ värk on endale jalga tulistamine.
Usu mind millalgi tuleb uudis, et tasuta.
Teised kodumaised konkurendid plaksutavad hetkel käsi kokku

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 15.05.2018 16:53:20 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Miskipärast usun, et kui operaatorid maksaksid 1-2 senti põhipaketi hinnast TV3-le iga kanali kohta, siis teeniks TV3 rohkem võrreldes sellega et kanal on "nopitav" ~1€ eest.

Kindlasti, see 1€ värk on endale jalga tulistamine.
Usu mind millalgi tuleb uudis, et tasuta.
Teised kodumaised konkurendid plaksutavad hetkel käsi kokku
nad jälgivad huviga, et kas võivad sama teha icon_wink.gif ära loo endale illusioone
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2018 16:55:10 vasta tsitaadiga

Mnator, ja mida nemad jälgivad? Sa arvad et operaatorid jagavad kellelegi infot palju mingit kanalit on nopitud? icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 15.05.2018 17:27:07 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Mnator, ja mida nemad jälgivad? Sa arvad et operaatorid jagavad kellelegi infot palju mingit kanalit on nopitud? icon_lol.gif
eks nad ikka aimu saa kas asi jääb kehtima või tuleb tõesti tagasikäik (nagu siinsed arvajad loodavad), sellisest põhimõttelisest infost piisab
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inczp
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2018 13:05:16 vasta tsitaadiga

TV6 ja TV3 HD-le pakkus isegi järelvaatamist. Kalev Kruus täitsa HDs
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2018 17:23:58 vasta tsitaadiga

kurgede hirmu Harley - Davidsoniga ja 99 senti canal vaadata.. thumbs_up.gif
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inczp
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2018 17:56:22 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
kurgede hirmu Harley - Davidsoniga ja 99 senti canal vaadata.. thumbs_up.gif


Ära MacGyverit ka unusta, seda venda pole keegi enne nii selgelt veel näinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 19.05.2018 12:00:31 vasta tsitaadiga

Viasat history Explorer nüüd hds kaablis l päkis
_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Indrekus
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2005




sõnum 19.05.2018 18:10:39 vasta tsitaadiga

DjFreeze kirjutas:
Viasat history Explorer nüüd hds kaablis l päkis

Seda enam tundub nagu tõsise huumoriga tõsiasi, et mingi mõttetu TV3 oma sõsarkanalitega tahab saada raha HD-s vaatamise eest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2018 12:15:22 vasta tsitaadiga

raha saamine ju vabalevist lahkumise tingis.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2018 09:58:02 vasta tsitaadiga

inczp kirjutas:
TV6 ja TV3 HD-le pakkus isegi järelvaatamist. Kalev Kruus täitsa HDs


Huvitav kas siis oli selline diil, et küsime lisaraha ning sellest:
- Osa eest Elisa ehitab HD järelvaatamise (piiratud kanalitele)
- Osa läheb TV6 ja TV3 omanikele
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chris85
HV vaatleja
chris85

liitunud: 26.05.2007




sõnum 21.05.2018 21:39:28 vasta tsitaadiga

chris85 kirjutas:
Kas kellelgi veel HD kanalid (ETV HD, Kanal2 HD jne.) aeg-ajalt virvendavad? Ja samuti järelvaatamisel viskab vahel mingi säbru ekraanile?
Digiboks on kõige uuem ja juhtmed ning ühendused vahetas ka nende tehnik välja. Pigem hakkasid need probleemid pärast viimast tarkvarauuendust. Kas on võimalik, et selle uuenduse käigus läks midagi valesti ja saab selle lasta uuesti peale panna?


Selle probleemi sai lahendatud uue ruuteri ja digiboksiga. Elisa tehnik väitis, et vanemate seadmetega pidigi see viga olema üsna levinud.
Aga saad ühest probleemist jagu kui teine kohe asemel ehk siis millisest kohast saab arvutis telekanaleid vaadata?
tve.starman.ee viskab tühja lehe ette ja mybinge.tv ei logi sisse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2018 23:40:59 vasta tsitaadiga

binge ei ole kaablimeestele. mingi sertide teema olla aga kuna ei kasuta, ei tea.

e: testisin siiski, töötab. kustuta oma lehitseja ajalugu algatuseks. w7, 64bit ja viimane tulirebane. juba 24" molul on see, mis sealt telekaks pakutakse nii õudne, et vabatahtlikult ma seda asja kauemaks kui kolm sekundit edaspidi lahti ei kavatse teha.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2018 15:06:32 vasta tsitaadiga

Lõpux jõudis mullegi see Elisa pask teeme uuendusi aga ise teeme mida 0peame






panin raudsel mida püaremax peame nagu tavalist trükki? gogle sees nendega ja keegi eiuu usu icon_idea.gif'

Võin kõik muuta täiega aga muudel põhjustel ei tee swda kuna te ei usu seda thumbs_up.gif icon_cool.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 348, 349, 350 ... 463, 464, 465  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.