Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Riistvara »  Inteno DG301 ruuter märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 58, 59, 60  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
otrein
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2016




sõnum 30.04.2018 20:26:14 vasta tsitaadiga

(b)itiboy kirjutas:
otrein kirjutas:
Teemasse olin jah kogemata kirjutanud tühiku, kuid terminali ma seda siiski ei pannud.

Ma teema järgi ei vaadanud, reaalselt proovisin omal tühiku jätta peale mudelit ja sain sama veateate.
Spoiler Spoiler Spoiler

Väga veider, kui panen ainult ./iop genconfig --clean, isegi siis tuleb see veateade, mille järel on veel kuhjaga veateateid: https://i.imgur.com/HL78mb3.png
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neonsea
HV vaatleja
neonsea

liitunud: 13.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2018 17:26:27 vasta tsitaadiga

Customer config errorit võid vabalt ignoreerida, ta proovib gitiga ühendada iga kord.

Kas ./iop bootstrap ja need ülejäänud eelnevad commandid mingit errorit ei andnud? Vahel nad vinguvad, et mõni programm puudu, aga tekst liigub nii kiiresti, et seda raske märgata. Käi nendest commandidest uuesti üle ja uuri hoolikalt.

Samuti, tee "ls -al /bin/sh" ning postita output.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otrein
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2016




sõnum 01.05.2018 18:34:22 vasta tsitaadiga

Proovisin hoolikamalt jälgida, ainuke asi, mis silma hakkas olid taolised teated: https://i.imgur.com/W6W0ZcA.png
Samuti, kui küsiti, et kas soovite installida vajaliku package-i, siis panin kõikidele "yes".

Käsu "ls -al /bin/sh" output: lrwxrwxrwx 1 root root 4 apr 30 12:19 /bin/sh -> bash
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neonsea
HV vaatleja
neonsea

liitunud: 13.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2018 07:20:32 vasta tsitaadiga

Huvitav, kõik tundub korras olevat. Tee genconfig skript lahti (ei mäleta, kus see asub, kuskil "scripts" kaustas vist) ja pane esimese rea alla (peaks "#!/bin/sh" olema) selline rida: "set -x" ilma jutumärkideta. See peaks kõik skriptis olevad commandid välja laskma, siis saad näha täpselt, kus ta toppama jääb. iop skripti võib selle ka panna.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus25
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2015




sõnum 03.05.2018 23:31:44 vasta tsitaadiga

http://telia.speedtest.net/result/7280133295

Model
DG301A
Filesystem
UBIFS
Firmware Version
DG301-W7P2U_ELION3.11.6-170626_1401
Other Bank
DG301-W7P2U_ELION3.6.2L-160715_1627
Kernel Version
3.4.11-rt19
BRCM Version
4.16L.05
CFE Version
1.0.38-118.3-INT1.4

Selline küsimus, kas sellel Inteno mudelil ongi üleslaadimise jama kellelgi muul ka või ainult minul? Uut mudelit ei tahaks küll eriti soetada kui vana üldiselt töötab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2018 00:07:12 vasta tsitaadiga

Ainult sul.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2018 00:27:38 vasta tsitaadiga

Kui pole intenole nädalake restarti teinud siis 500/500 jääb selline download järgi


_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2018 00:34:02 vasta tsitaadiga

Kohe tuleb indrekp ja näitab teile screenshoti kus kõik kiirused on põhjas ja ruuteri uptime 3 aastat icon_smile.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2018 17:57:28 vasta tsitaadiga

Ta äikest ei kardagi? Julge mees.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neonsea
HV vaatleja
neonsea

liitunud: 13.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2018 23:07:51 vasta tsitaadiga

Infoks nendele, kellele olen oma exploite varem jaganud ja miskiparast see tootanud pole: Telia ACS blokib ara port 22, ehk SSH ei toota by default, isegi kui exploit ise tootab. Lahenduseks on SSH pordi muutmine. Kui on huvi ruudi vastu, jallegi, andke teada.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2018 09:57:12 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Kohe tuleb indrekp ja näitab teile screenshoti kus kõik kiirused on põhjas ja ruuteri uptime 3 aastat icon_smile.gif

Ei tulnud kohe, hiljem icon_lol.gif

räkk vajas vahepeal toite sättimist seega uptime selline:
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2018 10:25:54 vasta tsitaadiga

Tundub, et Telia ise hoolitseb selle eest, et keegi nende Intenosid kasutada ei tahaks.

Ma ei tea juba mitmes kord avastan ma ennast hommikul olukorrast, kus Telia on ruuteri öösel ära resettinud ja tehasekonfi uuesti selga ajanud.
Ei ühtegi DNS'i nime, staatilist liisi, ega midagi pole alles jäätud.

Lõbus lugu ikka küll, kui viibid kodust eemal ning ühtäkki avastad, et oma asjadele enam ligi ei saa, sest ka kõik pordisuunamised VPN'i tarbeks on öö jooksul haihtunud. icon_evil.gif

Ainus lahendus mida mina hetkel enda jaoks näen, on kas vahetada seade enda oma vastu või rootida see karp ära ja Telia access kinni keerata või vahetada teenusepakkujat.

Mina igatahes sellist sigatsemist küll kuskilt otsast normaalseks ei pea. icon_neutral.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!


viimati muutis Etz 11.05.2018 11:59:21, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.05.2018 10:51:16 vasta tsitaadiga

Ära lase ruuterit netti ja elu lill thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2018 12:31:47 vasta tsitaadiga

Sit ajab igatahes täiega keema, selline pohhuistlik käitumine... icon_evil.gif thumbs_down.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2018 13:27:33 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Sit ajab igatahes täiega keema, selline pohhuistlik käitumine... icon_evil.gif thumbs_down.gif


Mitte et see su sita maha jahutaks ja mitte et selline arusaamatus korduda ei võiks aga hädast aitab välja telefonis olev online abi, paari klikiga sinna ja taasta varukonf.
Päris lahkama ei oska kusagilt hakatagi miks Telia peaks su seadet lampi resettima ning miks automaat oma tavapärast taastamistööd ei teinud aga jah, online abi on eraisiku vaates täiesti toimiv abimees.
Keegi ei saa ju kinnitada, et mõni alternatiiv ruuter sedasama iseenesest ei tee, õigemini pidi ka inteno puhul keski või miski seda käskima teha, ise ei tee inteno nüüd küll resetti.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neonsea
HV vaatleja
neonsea

liitunud: 13.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2018 16:22:34 vasta tsitaadiga

ok, davai, mis teema on

kaks viimast turvaauku, mida ainult privaatselt jaganud olen, on telia aktiivselt paari paevaga ara patchinud. alati peale seda, kui ACS ruuterist ule soitnud on ja konfi tagasi pannud.
viimane exploit ei jatnud isegi logisse mingit marki

kuidas see voimalik on?

telia kas jalgib ruuteris vorguadapteri tegevust (tcpdump on ruuteritel taiesti olemas...) voi keegi HV foorumis loeb mu privaatsonumeid. mingit muud loogilist seletust ei oska valja pakkuda.

paranoia.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2018 16:25:17 vasta tsitaadiga

No need kellele jaganud oled on järelikult telioni koputajad icon_lol.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2018 16:32:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:

telia kas jalgib ruuteris vorguadapteri tegevust (tcpdump on ruuteritel taiesti olemas...)

Kui esimesed intenod välja tulid siis üks Elioni töötaja väitis seda et saavad teha nii.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neonsea
HV vaatleja
neonsea

liitunud: 13.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2018 16:39:58 vasta tsitaadiga

ahahaha oeh

ei meeldi see mulle uldse

nagu, null

EDIT:

oot, ma ikkagi natuke jobu. viimane jattis ikkagi uhe faili naol midagi ruuterisse. siiski.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2018 18:52:15 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
tsitaat:

telia kas jalgib ruuteris vorguadapteri tegevust (tcpdump on ruuteritel taiesti olemas...)

Kui esimesed intenod välja tulid siis üks Elioni töötaja väitis seda et saavad teha nii.


No fakt on see, et mul läheb täna oma purk sinna ühenduse otsa, oli siis mis oli...
123'mel oli igatahes samuti suu vett täis, väidetavalt pole keegi midagi teinud ja logi ei näita midagi.

Ma ei saa oma elu ja tegemisi ülesse ehitada ebastabiilse seadme otsa, olgu siis selles süüdi seade, telia automaat või kellegi karvane käsi.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2018 19:33:19 vasta tsitaadiga

Telial on selge logi olemas ruuterisse saadetud reset, reboot, jms seadete muutimse kohta, samuti kes, mida millal tegi.
Seega kui Telial infot pole, pole käsk tegevusteks sealt tulnud. Kui oleks mingi uuendus tehtud, siis oleks sellest ka informeeritud.


mis puudutab patchmist siis kui ka keegi midagi patchib, siis on selleks mingi põhjus.
mina inteno hingeelu ei tunne, seega augustage, fixige, edige ja lisage mida keegi heaks arvab, oma ruuterisse, pärast pole kellelgi kobiseda kui seade resetib.

FAKT on see, et siin on teisigi kelle Inteno uptime ulatub aastatesse.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 11.05.2018 19:44:50 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
FAKT on see, et siin on teisigi kelle Inteno uptime ulatub aastatesse.


need on mingid tootmisveaga ruuterid, mis millegipärast ei restardi ennast ja neid leidub kindlasti mõni üksik, nagu ka edisoni pirnike seal depoos icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2018 19:56:35 vasta tsitaadiga

jägaja, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9510469#9510469
Hetkel: Aeg viimasest taaskäivitusest - 3 kuud 6 päeva 0 tundi 34 minutit

Garantii - üür icon_rolleyes.gif
Rent on ammu läbi ja ruuter ka minu. Veider.

Wifi olek: SEES icon_rolleyes.gif
Omaarust nagu lülitasin selle juba kuu aega tagasi välja, wifi-t jagab mul Mikrotik .
Huvitav kas see on-line abi robot peksab segast kuna võrkude nimed on samad või käis robot millalgi sees ja lülitas wifi Intenos ka sisse?

Koju jõuan siis vaatan telefonist äpiga täpselt üle mis võrgud paistavad.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2018 19:57:14 vasta tsitaadiga

Ma ei ole vastu, kui Telia upgradeb, vms...
Aga olgu nii kenad ja pangu algne konf pärast ka tagasi. icon_exclaim.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2018 20:29:51 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Ma ei ole vastu, kui Telia upgradeb, vms...
Aga olgu nii kenad ja pangu algne konf pärast ka tagasi. icon_exclaim.gif


Kui Telia upgradeb siis pannaksegi konf tagasi.
Kosmiline olevus tegi sul resetti võibolla Igor poiss vms.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2018 20:38:29 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Kui Telia upgradeb siis pannaksegi konf tagasi.
Kosmiline olevus tegi sul resetti võibolla Igor poiss vms.


Eks kahjurõõm, ole see kõige suurem rõõm, onju... thumbs_up.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
(b)itiboy
HV kasutaja

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2018 20:56:30 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Ma ei ole vastu, kui Telia upgradeb, vms...
Aga olgu nii kenad ja pangu algne konf pärast ka tagasi. icon_exclaim.gif

See upgrade jutt on bs. Mul täna kella kuue paiku tegi inteno kaks korda järjest 5min vahega resa ja minu custom conf oli läinud. Automaat taastab ainult piiratud osa seadetest.
Huvitav on see, et dg400-l on peale telia automaadi juurdepääs ka konkreetstel isikutel ruuterile ssh võtmetega. DG301-l vähemalt oli ainult automaadil juurdepääs.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2018 21:04:03 vasta tsitaadiga

Oli ST716, TG784, DG301 ja nüüd DG400. Pole kordagi olnud juhuseid mida siin viimastes postides kirjeldatud on. Pole minu seaded kordagi kaduma läinud, pole default conf taastatud minu teadmata. Thomsoni omad võisid vahel ebastabiilsed olla jah aga Intenod on küll väga stabiilselt jooksnud suure uptimega minul. Loodan, et pole lihtsalt minu vedamine vaid, et enamus inimestel on sama kogemus. Raske öelda miks osadel probleemid on. Kahtlustaks ise pigem voolu teemat. Kas pole piisavalt puhas/stabiilne äkki?. Või on võrgus mingid teised seadmed mis häirivad Inteno tööd. Või võib ka olla, et defektne Inteno sattunud.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2018 21:09:33 vasta tsitaadiga

No ootame siis päeva, millal Telia hakkab elektrit müüma...siis on elektronid kindlasti kompatiiblid.

Spoiler Spoiler Spoiler


Võtab siis teema kokku, ise olen süüdi, et valet elektrit, ups'i või konfi kasutan...lisaks tuleb Igor räkikapist välja peksta, et seadmeid vaikselt ei resetiks.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2018 22:02:02 vasta tsitaadiga

Etz, MIks sa üldse Telia seadet kasutad?

Kui jutt käib juba UPS-st ja räkikapist siis eeldaks, et seal jookseb midagi asisemat kui Inteno.
Aga põhjus kindlasti kuskil on. Vastasel korral oleks siin iga päev kõigil samasugused kaebused.
Iga kord kui julged viidata sellele, et viga võib peituda inimese enda seadmetes/võrgus siis hakatakse ironiseerima ja solvuma. Selle asemel, et proovida viga korrata ja üritada jälile jõuda mille tõttu see esineb.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2018 22:23:17 vasta tsitaadiga

Tomorrow, sest mul on olemas UPS'ist nii in kui out graafikud, millest ükski ei näita mingeid anomaaliaid.
Ma võin isegi kellaja öelda, millal Inteno kummuli läks.

Räkikapp ise on lukus, lapsi mul ei ole, kõik ülejäänud magasid.
Kui mu kass just vahepal pole IT guruks muutunud, ei käinud seda keegi siitpoolt torkimas ning ka müstilist Igorit ei paista kusagilt.

Ja otse loomulikult jõudsime taas ringiga sinna, kus on inimese enda võrk ja seadmed süüdi, Telia poolelt on ju alati kõik korras... kopp.gif

Tomorrow kirjutas:
Etz, MIks sa üldse Telia seadet kasutad?


Elu tegi laisaks, teenus töötas...viimane selline jama jäi kuue kuu taha.
Nüüd on vähemalt motti seda viga parandada. thumbs_up.gif icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2018 22:37:09 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Ja otse loomulikult jõudsime taas ringiga sinna, kus on inimese enda võrk ja seadmed süüdi, Telia poolelt on ju alati kõik korras... kopp.gif

Muidugi mitte aga mina enne kui ma teenusepakkuja peale kaeban üritan välistada probleemi enda otsas. Ja seda on esinenud kus on olnud probleem (õnneks mitte võrgu osas) ja olen juba valmis olnud klienditoega ühendust võtma aga üle kontrollides avastanud, et ikka enda jama. Muidugi sõltub ka probleemi iseloomust - kui võrgukiirused ei vasta reklaamitule kahtlustaks samuti esimesena teenusepakkujat. Samas kui seade veiderdab pole see nii ühene. Sellised anomaaliad on kõige vastikumad kõigile kus sa ei tea põhjust ja ei saa seda reprodutseerida. Siis mõtled, et kas oli ühekordne või juhtub millalgi jälle.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2018 22:37:45 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Wifi olek: SEES icon_rolleyes.gif
Omaarust nagu lülitasin selle juba kuu aega tagasi välja, wifi-t jagab mul Mikrotik .
Huvitav kas see on-line abi robot peksab segast kuna võrkude nimed on samad või käis robot millalgi sees ja lülitas wifi Intenos ka sisse?

Koju jõuan siis vaatan telefonist äpiga täpselt üle mis võrgud paistavad.
Online Abi 'robot' peksab siiski segast, Inteno wifi on kenasti endiselt väljas.
Või noh, 'roboti' vaatevinklist vaadates võib tal ju isegi õigus olla, sest füüsiliselt Inteno järgi on Radio ON, samas jällegi ühtegi "wireless interface" aktiivset pole ehk minu kui kliendi jaoks on wifi väljas...

Keegi oskab öelda, võin Intenos selle Radio OFF ka panna, probleeme see ei tekita?

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2018 22:41:51 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Keegi oskab öelda, võin Intenos selle Radio OFF ka panna, probleeme see ei tekita?


Võid, probleemide osas...ma enam nii kindel hetkel ei ole... icon_biggrin.gif

Tomorrow kirjutas:
Muidugi mitte aga mina enne kui ma teenusepakkuja peale kaeban üritan välistada probleemi enda otsas.


check.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2018 22:44:29 vasta tsitaadiga

Etz, vanas UI-s sai vist selle 'wl0' üldse eemaldada vms ja siis hakkas nalja saama.
https://geenius.ee/uudis/telia-ruuter-loi-inimese-koju-kaitsmata-wi-fi-telia-sonul-kasutas-klient-ruuterit-lihtsalt-valesti/

Ma tahaks siiski eeldada, et kui uue UI kaudu Radio OFF panna siis sellist või muud jama ei teki... icon_rolleyes.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neonsea
HV vaatleja
neonsea

liitunud: 13.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2018 01:15:19 vasta tsitaadiga

Kolm turvaauku parandatud paar päeva pärast nende avastamist, ühte nendest polnud kellegagi jaganudki. Ma pole hulluks minemas, patch on füüsiliselt olemas. Appi.

viimati muutis neonsea 12.05.2018 01:24:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2018 01:23:37 vasta tsitaadiga

neonsea, võibolla olid need + mõned mida sa pole veel avastanud Inteno Group-le ammu juba teada/raporteeritud kellegi poolt? Aga senini ei viitsitud end lihtsalt liigutada aga nüüd kui nähti, et keegi neid kasutada üritab, võeti siiski jalad kõhu alt välja ja paigati ära? icon_rolleyes.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neonsea
HV vaatleja
neonsea

liitunud: 13.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2018 18:31:58 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
neonsea, võibolla olid need + mõned mida sa pole veel avastanud Inteno Group-le ammu juba teada/raporteeritud kellegi poolt? Aga senini ei viitsitud end lihtsalt liigutada aga nüüd kui nähti, et keegi neid kasutada üritab, võeti siiski jalad kõhu alt välja ja paigati ära? icon_rolleyes.gif

Intenol ei ole kedagi, kes turvaga tegeleks, tundub et see olen üldiselt mina, kes neile tasuta tööd teeb. Selle esimese kohta nad teadsin, saatsin meili ja nad confirmisid. Natuke raske uskuda, et nad teise kahe kohta teadsid.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2018 20:18:49 vasta tsitaadiga

Oli need bugid siis 100% Inteno põhised, mitte rohkem üldisemat laadi mis võisid ka mõnel teisel ruuteril avalduda?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2018 13:39:52 vasta tsitaadiga

Enda dg400 peale pole mingit softi uuendust tulnud mis mudelid uue tarkvara said? Ilmselt peab oma käkerdi peale laskma igav hakkab juba.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
(b)itiboy
HV kasutaja

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2018 18:28:16 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
Enda dg400 peale pole mingit softi uuendust tulnud mis mudelid uue tarkvara said? Ilmselt peab oma käkerdi peale laskma igav hakkab juba.

Ega softi uuendust ei tulnudki, tuli security fix.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2018 18:48:50 vasta tsitaadiga

Tundub, et see Telia ruuter hakkab vist saba andma...

May 15 18:46:10   nuhtlus   /sbin/imonitor[2897]   Restarting bsd.
May 15 18:46:08   nuhtlus   /sbin/imonitor[2897]   Restarting bsd.
May 15 18:46:06   nuhtlus   /sbin/imonitor[2897]   Restarting bsd.
May 15 18:46:03   nuhtlus   /sbin/imonitor[2897]   Restarting bsd.
May 15 18:45:53   nuhtlus   /sbin/imonitor[2897]   Restarting bsd.


Logi on sellist jama täis. icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
(b)itiboy
HV kasutaja

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2018 23:04:02 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Tundub, et see Telia ruuter hakkab vist saba andma...

May 15 18:46:10   nuhtlus   /sbin/imonitor[2897]   Restarting bsd.
May 15 18:46:08   nuhtlus   /sbin/imonitor[2897]   Restarting bsd.
May 15 18:46:06   nuhtlus   /sbin/imonitor[2897]   Restarting bsd.
May 15 18:46:03   nuhtlus   /sbin/imonitor[2897]   Restarting bsd.
May 15 18:45:53   nuhtlus   /sbin/imonitor[2897]   Restarting bsd.


Logi on sellist jama täis. icon_rolleyes.gif

Mul ka juba uuest peast logis:

Inteno   /sbin/imonitor[2888]   Restarting Band Steering daemon due to bsd hangup

Vaevalt saba hakkab andma
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2018 13:56:02 vasta tsitaadiga

DG400A siin. Ühe kirje leidsin:
May 16 05:44:21    Inteno    /sbin/imonitor[2897]    Restarting bsd.


See on siis viimase 200 kirje hulgas ainus.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2018 14:37:46 vasta tsitaadiga

Mul paugutatakse seda logisse, iga 3 sekundi tagant... icon_lol.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neonsea
HV vaatleja
neonsea

liitunud: 13.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2018 15:24:18 vasta tsitaadiga

Kuna see tundub parandatud olevat, saan selle avalikustada:

https://neonsea.uk/blog/2018/04/15/pwn910nd.html
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2018 00:01:02 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
tsitaat:

telia kas jalgib ruuteris vorguadapteri tegevust (tcpdump on ruuteritel taiesti olemas...)

Kui esimesed intenod välja tulid siis üks Elioni töötaja väitis seda et saavad teha nii.


Ei usu, et nad tcpdump -i ruuteris jooksutavad, kuna esiteks see tõmbab ruuteri kooma ja teiseks tekitab suurel hulgal logi, mis ketta täis kirjutab. Pigem jälgivad tarkvara teemat ja nuhivad ringi ka siin foorumis. Eetikat ei maksa Telia meestelt küll oodata. Sealsed adminnid jagavad tuttavatele vajadusel igasugu infot, sh netflowd.

Ruuteri syslog läheb ka neile aga sellest filtreeritakse palju välja (kusjuures ma ei usu, et neil mingi src võrkude piirang selle syslog serveri ees on, ehk võiks mõne syslog generaatoriga neile kuskilt amazoni pilvest saata terades suvalist läbu :).

cat syslog-ng.remote.conf
## remote
destination d_udp {
udp("80.235.8.172" port(514));
};

filter f_372 {
program("asterisk")
and match("372" value(MESSAGE))
and not match("Re-registration" value(MESSAGE));
};

filter f_not_log {
not match ("rtsp" value(MESSAGE))
and not program("asterisk")
and not match ("uci: Entry not found" value(MESSAGE))
and not match ("Error writing to page 7f00000" value(MESSAGE))
and not match ("Attempt to write not page aligned data" value(MESSAGE))
and not match ("flush_memcet Error writing to page" value(MESSAGE))
and not match ("Sending renew" value(MESSAGE))
and not match ("read /etc/hosts" value(MESSAGE))
and not match ("read /tmp/hosts/6relayd" value(MESSAGE))
and not match ("read /etc/ethers" value(MESSAGE))
and not program("iopsys_ledmngr")
and not program("crond")
and not program("ice")
and not filter(f_dns_masq_ok)
and not filter(f_upnp)
;
};


################################

rewrite r_program {
set("$PROGRAM#D30124H14B030243" value("PROGRAM"));

};
log {
source(kernel);
source(local);
filter(f_not_log);
rewrite(r_program);
destination(d_udp);
};

log {
source(kernel);
source(local);
filter(f_372);
rewrite(r_program);
destination(d_udp);
};


viimati muutis ksuuk 18.05.2018 09:37:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2018 09:26:25 vasta tsitaadiga

ksuuk kirjutas:
Sealsed adminnid jagavad tuttavatele vajadusel igasugu infot, sh netflowd.

Sellistest asjadest tuleb teada anda. Eriti praeguse GDPRi valguses icon_idea.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zlluvhaj
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2018 13:10:48 vasta tsitaadiga

Tere, on kellelgi Telia stock firmware jagada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2018 14:29:45 vasta tsitaadiga

mis uus veidrus see on?
May 21 14:13:26   Inteno   kernel   [609274.233000] nf_conntrack: table full, dropping packet.
May 21 14:13:26   Inteno   kernel   [609274.153000] nf_conntrack: table full, dropping packet.
May 21 14:12:52   Inteno   kernel   [609240.200000] nf_conntrack: table full, dropping packet.
May 21 14:12:52   Inteno   kernel   [609240.035000] nf_conntrack: table full, dropping packet.
May 21 14:12:49   Inteno   kernel   [609237.222000] nf_conntrack: table full, dropping packet.
May 21 14:12:49   Inteno   kernel   [609237.219000] nf_conntrack: table full, dropping packet.
May 21 14:12:10   Inteno   kernel   [609198.200000] nf_conntrack: table full, dropping packet.


igatahes kui mul üle viskab läheb sorts peale. Vast ostan ip telefoni mis lan pesasse läheb ja mure murtud. Ilmselt on siin uued EU seadused mängus kus kõik ja mis peab olema logitav ja trackitav.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Riistvara »  Inteno DG301 ruuter mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 58, 59, 60  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.