|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
otrein
HV vaatleja
liitunud: 20.07.2016
|
|
| tagasi üles |
|
 |
neonsea
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2017
|
01.05.2018 17:26:27
|
|
|
Customer config errorit võid vabalt ignoreerida, ta proovib gitiga ühendada iga kord.
Kas ./iop bootstrap ja need ülejäänud eelnevad commandid mingit errorit ei andnud? Vahel nad vinguvad, et mõni programm puudu, aga tekst liigub nii kiiresti, et seda raske märgata. Käi nendest commandidest uuesti üle ja uuri hoolikalt.
Samuti, tee "ls -al /bin/sh" ning postita output.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otrein
HV vaatleja
liitunud: 20.07.2016
|
01.05.2018 18:34:22
|
|
|
Proovisin hoolikamalt jälgida, ainuke asi, mis silma hakkas olid taolised teated: https://i.imgur.com/W6W0ZcA.png
Samuti, kui küsiti, et kas soovite installida vajaliku package-i, siis panin kõikidele "yes".
Käsu "ls -al /bin/sh" output: lrwxrwxrwx 1 root root 4 apr 30 12:19 /bin/sh -> bash
|
|
| tagasi üles |
|
 |
neonsea
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2017
|
02.05.2018 07:20:32
|
|
|
| Huvitav, kõik tundub korras olevat. Tee genconfig skript lahti (ei mäleta, kus see asub, kuskil "scripts" kaustas vist) ja pane esimese rea alla (peaks "#!/bin/sh" olema) selline rida: "set -x" ilma jutumärkideta. See peaks kõik skriptis olevad commandid välja laskma, siis saad näha täpselt, kus ta toppama jääb. iop skripti võib selle ka panna.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus25
HV vaatleja
liitunud: 12.04.2015
|
03.05.2018 23:31:44
|
|
|
http://telia.speedtest.net/result/7280133295
Model
DG301A
Filesystem
UBIFS
Firmware Version
DG301-W7P2U_ELION3.11.6-170626_1401
Other Bank
DG301-W7P2U_ELION3.6.2L-160715_1627
Kernel Version
3.4.11-rt19
BRCM Version
4.16L.05
CFE Version
1.0.38-118.3-INT1.4
Selline küsimus, kas sellel Inteno mudelil ongi üleslaadimise jama kellelgi muul ka või ainult minul? Uut mudelit ei tahaks küll eriti soetada kui vana üldiselt töötab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
04.05.2018 00:07:12
|
|
|
| Ainult sul.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
04.05.2018 00:27:38
|
|
|
Kui pole intenole nädalake restarti teinud siis 500/500 jääb selline download järgi
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
04.05.2018 00:34:02
|
|
|
Kohe tuleb indrekp ja näitab teile screenshoti kus kõik kiirused on põhjas ja ruuteri uptime 3 aastat
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neonsea
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2017
|
09.05.2018 23:07:51
|
|
|
| Infoks nendele, kellele olen oma exploite varem jaganud ja miskiparast see tootanud pole: Telia ACS blokib ara port 22, ehk SSH ei toota by default, isegi kui exploit ise tootab. Lahenduseks on SSH pordi muutmine. Kui on huvi ruudi vastu, jallegi, andke teada.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
10.05.2018 09:57:12
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
Kohe tuleb indrekp ja näitab teile screenshoti kus kõik kiirused on põhjas ja ruuteri uptime 3 aastat  |
Ei tulnud kohe, hiljem
räkk vajas vahepeal toite sättimist seega uptime selline:
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
11.05.2018 10:25:54
|
|
|
Tundub, et Telia ise hoolitseb selle eest, et keegi nende Intenosid kasutada ei tahaks.
Ma ei tea juba mitmes kord avastan ma ennast hommikul olukorrast, kus Telia on ruuteri öösel ära resettinud ja tehasekonfi uuesti selga ajanud.
Ei ühtegi DNS'i nime, staatilist liisi, ega midagi pole alles jäätud.
Lõbus lugu ikka küll, kui viibid kodust eemal ning ühtäkki avastad, et oma asjadele enam ligi ei saa, sest ka kõik pordisuunamised VPN'i tarbeks on öö jooksul haihtunud.
Ainus lahendus mida mina hetkel enda jaoks näen, on kas vahetada seade enda oma vastu või rootida see karp ära ja Telia access kinni keerata või vahetada teenusepakkujat.
Mina igatahes sellist sigatsemist küll kuskilt otsast normaalseks ei pea.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
viimati muutis Etz 11.05.2018 11:59:21, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
11.05.2018 10:51:16
|
|
|
Ära lase ruuterit netti ja elu lill
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
11.05.2018 12:31:47
|
|
|
Sit ajab igatahes täiega keema, selline pohhuistlik käitumine...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
11.05.2018 13:27:33
|
|
|
| Etz kirjutas: |
Sit ajab igatahes täiega keema, selline pohhuistlik käitumine...  |
Mitte et see su sita maha jahutaks ja mitte et selline arusaamatus korduda ei võiks aga hädast aitab välja telefonis olev online abi, paari klikiga sinna ja taasta varukonf.
Päris lahkama ei oska kusagilt hakatagi miks Telia peaks su seadet lampi resettima ning miks automaat oma tavapärast taastamistööd ei teinud aga jah, online abi on eraisiku vaates täiesti toimiv abimees.
Keegi ei saa ju kinnitada, et mõni alternatiiv ruuter sedasama iseenesest ei tee, õigemini pidi ka inteno puhul keski või miski seda käskima teha, ise ei tee inteno nüüd küll resetti.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neonsea
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2017
|
11.05.2018 16:22:34
|
|
|
ok, davai, mis teema on
kaks viimast turvaauku, mida ainult privaatselt jaganud olen, on telia aktiivselt paari paevaga ara patchinud. alati peale seda, kui ACS ruuterist ule soitnud on ja konfi tagasi pannud.
viimane exploit ei jatnud isegi logisse mingit marki
kuidas see voimalik on?
telia kas jalgib ruuteris vorguadapteri tegevust (tcpdump on ruuteritel taiesti olemas...) voi keegi HV foorumis loeb mu privaatsonumeid. mingit muud loogilist seletust ei oska valja pakkuda.
paranoia.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
11.05.2018 16:25:17
|
|
|
No need kellele jaganud oled on järelikult telioni koputajad
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
11.05.2018 16:32:40
|
|
|
| tsitaat: |
telia kas jalgib ruuteris vorguadapteri tegevust (tcpdump on ruuteritel taiesti olemas...)
|
Kui esimesed intenod välja tulid siis üks Elioni töötaja väitis seda et saavad teha nii.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neonsea
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2017
|
11.05.2018 16:39:58
|
|
|
ahahaha oeh
ei meeldi see mulle uldse
nagu, null
EDIT:
oot, ma ikkagi natuke jobu. viimane jattis ikkagi uhe faili naol midagi ruuterisse. siiski.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
11.05.2018 18:52:15
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
| tsitaat: |
telia kas jalgib ruuteris vorguadapteri tegevust (tcpdump on ruuteritel taiesti olemas...)
|
Kui esimesed intenod välja tulid siis üks Elioni töötaja väitis seda et saavad teha nii. |
No fakt on see, et mul läheb täna oma purk sinna ühenduse otsa, oli siis mis oli...
123'mel oli igatahes samuti suu vett täis, väidetavalt pole keegi midagi teinud ja logi ei näita midagi.
Ma ei saa oma elu ja tegemisi ülesse ehitada ebastabiilse seadme otsa, olgu siis selles süüdi seade, telia automaat või kellegi karvane käsi.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
11.05.2018 19:33:19
|
|
|
Telial on selge logi olemas ruuterisse saadetud reset, reboot, jms seadete muutimse kohta, samuti kes, mida millal tegi.
Seega kui Telial infot pole, pole käsk tegevusteks sealt tulnud. Kui oleks mingi uuendus tehtud, siis oleks sellest ka informeeritud.
mis puudutab patchmist siis kui ka keegi midagi patchib, siis on selleks mingi põhjus.
mina inteno hingeelu ei tunne, seega augustage, fixige, edige ja lisage mida keegi heaks arvab, oma ruuterisse, pärast pole kellelgi kobiseda kui seade resetib.
FAKT on see, et siin on teisigi kelle Inteno uptime ulatub aastatesse.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
11.05.2018 19:44:50
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| FAKT on see, et siin on teisigi kelle Inteno uptime ulatub aastatesse. |
need on mingid tootmisveaga ruuterid, mis millegipärast ei restardi ennast ja neid leidub kindlasti mõni üksik, nagu ka edisoni pirnike seal depoos
Spoiler 
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
11.05.2018 19:56:35
|
|
|
jägaja, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9510469#9510469
Hetkel: Aeg viimasest taaskäivitusest - 3 kuud 6 päeva 0 tundi 34 minutit
Garantii - üür
Rent on ammu läbi ja ruuter ka minu. Veider.
Wifi olek: SEES
Omaarust nagu lülitasin selle juba kuu aega tagasi välja, wifi-t jagab mul Mikrotik .
Huvitav kas see on-line abi robot peksab segast kuna võrkude nimed on samad või käis robot millalgi sees ja lülitas wifi Intenos ka sisse?
Koju jõuan siis vaatan telefonist äpiga täpselt üle mis võrgud paistavad.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
11.05.2018 19:57:14
|
|
|
Ma ei ole vastu, kui Telia upgradeb, vms...
Aga olgu nii kenad ja pangu algne konf pärast ka tagasi.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
11.05.2018 20:29:51
|
|
|
| Etz kirjutas: |
Ma ei ole vastu, kui Telia upgradeb, vms...
Aga olgu nii kenad ja pangu algne konf pärast ka tagasi.  |
Kui Telia upgradeb siis pannaksegi konf tagasi.
Kosmiline olevus tegi sul resetti võibolla Igor poiss vms.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
11.05.2018 20:38:29
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
Kui Telia upgradeb siis pannaksegi konf tagasi.
Kosmiline olevus tegi sul resetti võibolla Igor poiss vms. |
Eks kahjurõõm, ole see kõige suurem rõõm, onju...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
(b)itiboy
HV kasutaja
liitunud: 29.12.2003
|
11.05.2018 20:56:30
|
|
|
| Etz kirjutas: |
Ma ei ole vastu, kui Telia upgradeb, vms...
Aga olgu nii kenad ja pangu algne konf pärast ka tagasi.  |
See upgrade jutt on bs. Mul täna kella kuue paiku tegi inteno kaks korda järjest 5min vahega resa ja minu custom conf oli läinud. Automaat taastab ainult piiratud osa seadetest.
Huvitav on see, et dg400-l on peale telia automaadi juurdepääs ka konkreetstel isikutel ruuterile ssh võtmetega. DG301-l vähemalt oli ainult automaadil juurdepääs.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
11.05.2018 21:04:03
|
|
|
Oli ST716, TG784, DG301 ja nüüd DG400. Pole kordagi olnud juhuseid mida siin viimastes postides kirjeldatud on. Pole minu seaded kordagi kaduma läinud, pole default conf taastatud minu teadmata. Thomsoni omad võisid vahel ebastabiilsed olla jah aga Intenod on küll väga stabiilselt jooksnud suure uptimega minul. Loodan, et pole lihtsalt minu vedamine vaid, et enamus inimestel on sama kogemus. Raske öelda miks osadel probleemid on. Kahtlustaks ise pigem voolu teemat. Kas pole piisavalt puhas/stabiilne äkki?. Või on võrgus mingid teised seadmed mis häirivad Inteno tööd. Või võib ka olla, et defektne Inteno sattunud.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
11.05.2018 22:02:02
|
|
|
Etz, MIks sa üldse Telia seadet kasutad?
Kui jutt käib juba UPS-st ja räkikapist siis eeldaks, et seal jookseb midagi asisemat kui Inteno.
Aga põhjus kindlasti kuskil on. Vastasel korral oleks siin iga päev kõigil samasugused kaebused.
Iga kord kui julged viidata sellele, et viga võib peituda inimese enda seadmetes/võrgus siis hakatakse ironiseerima ja solvuma. Selle asemel, et proovida viga korrata ja üritada jälile jõuda mille tõttu see esineb.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
11.05.2018 22:23:17
|
|
|
Tomorrow, sest mul on olemas UPS'ist nii in kui out graafikud, millest ükski ei näita mingeid anomaaliaid.
Ma võin isegi kellaja öelda, millal Inteno kummuli läks.
Räkikapp ise on lukus, lapsi mul ei ole, kõik ülejäänud magasid.
Kui mu kass just vahepal pole IT guruks muutunud, ei käinud seda keegi siitpoolt torkimas ning ka müstilist Igorit ei paista kusagilt.
Ja otse loomulikult jõudsime taas ringiga sinna, kus on inimese enda võrk ja seadmed süüdi, Telia poolelt on ju alati kõik korras...
| Tomorrow kirjutas: |
| Etz, MIks sa üldse Telia seadet kasutad? |
Elu tegi laisaks, teenus töötas...viimane selline jama jäi kuue kuu taha.
Nüüd on vähemalt motti seda viga parandada.
Spoiler 
Ei viitsinud ka ekstra sellega eraldi tegeleda, naguinii läheb paari kuu pärast kõik 10G peale peale WAN'i...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
11.05.2018 22:37:09
|
|
|
| Etz kirjutas: |
Ja otse loomulikult jõudsime taas ringiga sinna, kus on inimese enda võrk ja seadmed süüdi, Telia poolelt on ju alati kõik korras... |
Muidugi mitte aga mina enne kui ma teenusepakkuja peale kaeban üritan välistada probleemi enda otsas. Ja seda on esinenud kus on olnud probleem (õnneks mitte võrgu osas) ja olen juba valmis olnud klienditoega ühendust võtma aga üle kontrollides avastanud, et ikka enda jama. Muidugi sõltub ka probleemi iseloomust - kui võrgukiirused ei vasta reklaamitule kahtlustaks samuti esimesena teenusepakkujat. Samas kui seade veiderdab pole see nii ühene. Sellised anomaaliad on kõige vastikumad kõigile kus sa ei tea põhjust ja ei saa seda reprodutseerida. Siis mõtled, et kas oli ühekordne või juhtub millalgi jälle.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
11.05.2018 22:37:45
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
Wifi olek: SEES
Omaarust nagu lülitasin selle juba kuu aega tagasi välja, wifi-t jagab mul Mikrotik .
Huvitav kas see on-line abi robot peksab segast kuna võrkude nimed on samad või käis robot millalgi sees ja lülitas wifi Intenos ka sisse?
Koju jõuan siis vaatan telefonist äpiga täpselt üle mis võrgud paistavad. |
Online Abi 'robot' peksab siiski segast, Inteno wifi on kenasti endiselt väljas.
Või noh, 'roboti' vaatevinklist vaadates võib tal ju isegi õigus olla, sest füüsiliselt Inteno järgi on Radio ON, samas jällegi ühtegi "wireless interface" aktiivset pole ehk minu kui kliendi jaoks on wifi väljas...
Keegi oskab öelda, võin Intenos selle Radio OFF ka panna, probleeme see ei tekita?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
11.05.2018 22:41:51
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| Keegi oskab öelda, võin Intenos selle Radio OFF ka panna, probleeme see ei tekita? |
Võid, probleemide osas...ma enam nii kindel hetkel ei ole...
| Tomorrow kirjutas: |
| Muidugi mitte aga mina enne kui ma teenusepakkuja peale kaeban üritan välistada probleemi enda otsas. |
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neonsea
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2017
|
12.05.2018 01:15:19
|
|
|
Kolm turvaauku parandatud paar päeva pärast nende avastamist, ühte nendest polnud kellegagi jaganudki. Ma pole hulluks minemas, patch on füüsiliselt olemas. Appi.
viimati muutis neonsea 12.05.2018 01:24:05, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
12.05.2018 01:23:37
|
|
|
neonsea, võibolla olid need + mõned mida sa pole veel avastanud Inteno Group-le ammu juba teada/raporteeritud kellegi poolt? Aga senini ei viitsitud end lihtsalt liigutada aga nüüd kui nähti, et keegi neid kasutada üritab, võeti siiski jalad kõhu alt välja ja paigati ära?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neonsea
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2017
|
12.05.2018 18:31:58
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
neonsea, võibolla olid need + mõned mida sa pole veel avastanud Inteno Group-le ammu juba teada/raporteeritud kellegi poolt? Aga senini ei viitsitud end lihtsalt liigutada aga nüüd kui nähti, et keegi neid kasutada üritab, võeti siiski jalad kõhu alt välja ja paigati ära?  |
Intenol ei ole kedagi, kes turvaga tegeleks, tundub et see olen üldiselt mina, kes neile tasuta tööd teeb. Selle esimese kohta nad teadsin, saatsin meili ja nad confirmisid. Natuke raske uskuda, et nad teise kahe kohta teadsid.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
12.05.2018 20:18:49
|
|
|
Oli need bugid siis 100% Inteno põhised, mitte rohkem üldisemat laadi mis võisid ka mõnel teisel ruuteril avalduda?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
14.05.2018 13:39:52
|
|
|
Enda dg400 peale pole mingit softi uuendust tulnud mis mudelid uue tarkvara said? Ilmselt peab oma käkerdi peale laskma igav hakkab juba.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
(b)itiboy
HV kasutaja
liitunud: 29.12.2003
|
14.05.2018 18:28:16
|
|
|
| Margus kirjutas: |
| Enda dg400 peale pole mingit softi uuendust tulnud mis mudelid uue tarkvara said? Ilmselt peab oma käkerdi peale laskma igav hakkab juba. |
Ega softi uuendust ei tulnudki, tuli security fix.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
15.05.2018 18:48:50
|
|
|
Tundub, et see Telia ruuter hakkab vist saba andma...
May 15 18:46:10 nuhtlus /sbin/imonitor[2897] Restarting bsd.
May 15 18:46:08 nuhtlus /sbin/imonitor[2897] Restarting bsd.
May 15 18:46:06 nuhtlus /sbin/imonitor[2897] Restarting bsd.
May 15 18:46:03 nuhtlus /sbin/imonitor[2897] Restarting bsd.
May 15 18:45:53 nuhtlus /sbin/imonitor[2897] Restarting bsd. |
Logi on sellist jama täis.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
(b)itiboy
HV kasutaja
liitunud: 29.12.2003
|
15.05.2018 23:04:02
|
|
|
| Etz kirjutas: |
Tundub, et see Telia ruuter hakkab vist saba andma...
May 15 18:46:10 nuhtlus /sbin/imonitor[2897] Restarting bsd.
May 15 18:46:08 nuhtlus /sbin/imonitor[2897] Restarting bsd.
May 15 18:46:06 nuhtlus /sbin/imonitor[2897] Restarting bsd.
May 15 18:46:03 nuhtlus /sbin/imonitor[2897] Restarting bsd.
May 15 18:45:53 nuhtlus /sbin/imonitor[2897] Restarting bsd. |
Logi on sellist jama täis.  |
Mul ka juba uuest peast logis:
Inteno /sbin/imonitor[2888] Restarting Band Steering daemon due to bsd hangup
|
Vaevalt saba hakkab andma
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
16.05.2018 14:37:46
|
|
|
Mul paugutatakse seda logisse, iga 3 sekundi tagant...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neonsea
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2017
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
18.05.2018 00:01:02
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
| tsitaat: |
telia kas jalgib ruuteris vorguadapteri tegevust (tcpdump on ruuteritel taiesti olemas...)
|
Kui esimesed intenod välja tulid siis üks Elioni töötaja väitis seda et saavad teha nii. |
Ei usu, et nad tcpdump -i ruuteris jooksutavad, kuna esiteks see tõmbab ruuteri kooma ja teiseks tekitab suurel hulgal logi, mis ketta täis kirjutab. Pigem jälgivad tarkvara teemat ja nuhivad ringi ka siin foorumis. Eetikat ei maksa Telia meestelt küll oodata. Sealsed adminnid jagavad tuttavatele vajadusel igasugu infot, sh netflowd.
Ruuteri syslog läheb ka neile aga sellest filtreeritakse palju välja (kusjuures ma ei usu, et neil mingi src võrkude piirang selle syslog serveri ees on, ehk võiks mõne syslog generaatoriga neile kuskilt amazoni pilvest saata terades suvalist läbu :).
cat syslog-ng.remote.conf
## remote
destination d_udp {
udp("80.235.8.172" port(514));
};
filter f_372 {
program("asterisk")
and match("372" value(MESSAGE))
and not match("Re-registration" value(MESSAGE));
};
filter f_not_log {
not match ("rtsp" value(MESSAGE))
and not program("asterisk")
and not match ("uci: Entry not found" value(MESSAGE))
and not match ("Error writing to page 7f00000" value(MESSAGE))
and not match ("Attempt to write not page aligned data" value(MESSAGE))
and not match ("flush_memcet Error writing to page" value(MESSAGE))
and not match ("Sending renew" value(MESSAGE))
and not match ("read /etc/hosts" value(MESSAGE))
and not match ("read /tmp/hosts/6relayd" value(MESSAGE))
and not match ("read /etc/ethers" value(MESSAGE))
and not program("iopsys_ledmngr")
and not program("crond")
and not program("ice")
and not filter(f_dns_masq_ok)
and not filter(f_upnp)
;
};
################################
rewrite r_program {
set("$PROGRAM#D30124H14B030243" value("PROGRAM"));
};
log {
source(kernel);
source(local);
filter(f_not_log);
rewrite(r_program);
destination(d_udp);
};
log {
source(kernel);
source(local);
filter(f_372);
rewrite(r_program);
destination(d_udp);
};
viimati muutis ksuuk 18.05.2018 09:37:26, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zlluvhaj
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2018
|
21.05.2018 13:10:48
|
|
|
| Tere, on kellelgi Telia stock firmware jagada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
21.05.2018 14:29:45
|
|
|
mis uus veidrus see on?
May 21 14:13:26 Inteno kernel [609274.233000] nf_conntrack: table full, dropping packet.
May 21 14:13:26 Inteno kernel [609274.153000] nf_conntrack: table full, dropping packet.
May 21 14:12:52 Inteno kernel [609240.200000] nf_conntrack: table full, dropping packet.
May 21 14:12:52 Inteno kernel [609240.035000] nf_conntrack: table full, dropping packet.
May 21 14:12:49 Inteno kernel [609237.222000] nf_conntrack: table full, dropping packet.
May 21 14:12:49 Inteno kernel [609237.219000] nf_conntrack: table full, dropping packet.
May 21 14:12:10 Inteno kernel [609198.200000] nf_conntrack: table full, dropping packet. |
igatahes kui mul üle viskab läheb sorts peale. Vast ostan ip telefoni mis lan pesasse läheb ja mure murtud. Ilmselt on siin uued EU seadused mängus kus kõik ja mis peab olema logitav ja trackitav.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|