Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 198, 199, 200  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2018 17:14:05 vasta tsitaadiga

Aasta 2018 ning jätkuvalt mingisugused "1000 SMSi" paketid icon_lol.gif
Ma ei saaks nähtavasti terve oma mobiilikasutuskarjääri kohta ka sellist numbrit kokku.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2018 19:17:45 vasta tsitaadiga

Huvitav ühekülgne uudis geeniuses, Telial pole ainult selliseid netipakette, on Mobiilne ELU.
Lisaks nendele netikestele kuulub sinna ka kõneside mis on selles komplektis vähemalt ühel numbril oluline.
kadusid ära 400/400 kõne sms valik ning asemel on sama raha eest piiramatu/piiramatu (kuni 4000/4000)

Ehk siis kokkuvõttes saab inimene juurde nii netti kui kõnesidet ja hind on sama nagu oleks enne olnud piiramatu kõne ja mõni vanadest netipakettidest.
Tühja kah, kõnesidest ja smsidest niikuinii enamik ei huvitu. icon_smile.gif

Kokkuvõttes, kui vaadata ühte numbrit ja teenust siis on mELU kõige kirvem eestis.
Kui keegi aga liidab kokku oma pere 5 sim kaarti, olgu siis auto navi/kero, tahvli vähetarbitav sim, valvesüsteem kodus ning enda ja elukaaslase ning lapse telefon, siis on komplektina jumet.
Lisaks sellele saab 20GB paketiga maal minuTVd teleris ilma mahupiiranguta luristada.

Tõsi, igatpidi piiramatud elisa või tele2 20€ per kärss pole ka paha pakkumine.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2018 19:42:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kadusid ära 400/400 kõne sms valik ning asemel on sama raha eest piiramatu/piiramatu (kuni 4000/4000)

Pangu või miljon minutit.
Mõni inimene saab vb kasu, ülejäänul 99,95% on kama2 thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 16.05.2018 19:56:09 vasta tsitaadiga

Lugeja küsib: kas Telia orjastab Diili kliente
https://m.postimees.ee/section/2413/4489305

Väga segane lugu, lepingulist paketti nimetatakse kõnekaardiks ja tasuta telefoni eest nõutakse mingisugust jääkväärtust.

Nüüd peaks OK olema.

_________________
LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj


viimati muutis Henry 16.05.2018 20:03:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.05.2018 19:58:55 vasta tsitaadiga

Henry, VIGA 404

Lehte ei leitud!

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2018 20:03:53 vasta tsitaadiga

https://tehnika.postimees.ee/4489305/lugeja-kusib-kas-telia-orjastab-diili-kliente?_ga=2.151723897.1751145960.1526359234-341883330.1515932164
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 16.05.2018 20:44:29 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:

Kui keegi aga liidab kokku oma pere 5 sim kaarti, olgu siis auto navi/kero, tahvli vähetarbitav sim, valvesüsteem kodus ning enda ja elukaaslase ning lapse telefon, siis on komplektina jumet.
Lisaks sellele saab 20GB paketiga maal minuTVd teleris ilma mahupiiranguta luristada.

KUUTASU SINU
5 SEADME PEALE KOKKU:
46,98 € icon_lol.gif
Alla 40GB pole nagu sügavat mõtet.
Endal saan kokku 6.- + 5.-+5.-+6.-+7.-
Ja kogumahtu 64GB 29.- eest.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 16.05.2018 20:45:29 vasta tsitaadiga

Klassika..
tsitaat:
Kliendile saadetud kirjas märkis firma, et muutunud on klientide ja turu ootused ning vajadused, sellest tulenevalt korrastatakse vanu teenuspakette ning tuuakse turule uued ja nüüdisaegsed teenuspaketid.


kusjuures ühel tuttaval tõmmati 15Gb pealt 12Gb peale netimaht ja uus kuutasu 6:99€
Teisel 15Gb pealt 2Gb peale, kuutasuga 5:99 uus kuutasu

Kuigi märgitakse "piiramatult" könesid uutes pakettides, siis tegelikult kehtib nende kohta mõistliku kasutamise klausel thumbs_down.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."


viimati muutis jägaja 16.05.2018 20:46:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2018 20:46:11 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
indrpo kirjutas:

Kui keegi aga liidab kokku oma pere 5 sim kaarti, olgu siis auto navi/kero, tahvli vähetarbitav sim, valvesüsteem kodus ning enda ja elukaaslase ning lapse telefon, siis on komplektina jumet.
Lisaks sellele saab 20GB paketiga maal minuTVd teleris ilma mahupiiranguta luristada.

KUUTASU SINU
5 SEADME PEALE KOKKU:
46,98 € icon_lol.gif
Alla 40GB pole nagu sügavat mõtet.


Ise mõtlesin ka, et mis jutt see on. Peres 4 numbrit.. kokku vähem kui 20€. Kõigi peale andmemahtu kokku 60GB (igal ühel 15GB). Kõnedest ja SMS ei hakka rääkimagi.

Fakt on see, et TELIA mobiilne elu pakett on eesti kõige kallim ja nagu veel sellest vähe oleks siis jätkuval lollitatakse vaeseid, et võtke rohkem numbreid siis saate odavamalt. Isegi ligilähedaselt ei päästaks olukorda ka see kui liituks Telia TV paketiga.
Muide mul on auto NAVIS SUPER kõnekaart ja kui ma viitsin jälgida siis saab 3€ eest 4 kuud andmesidet kasutada. Kui sellest väheks jääb siis 8€ eest neli kuud. Mul muud seal järgi pole kui WAZE


viimati muutis pois11 16.05.2018 20:48:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2018 20:48:10 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Klassika..
tsitaat:
Kliendile saadetud kirjas märkis firma, et muutunud on klientide ja turu ootused ning vajadused, sellest tulenevalt korrastatakse vanu teenuspakette ning tuuakse turule uued ja nüüdisaegsed teenuspaketid.


kusjuures ühel tuttaval tõmmati 15Gb pealt 12Gb peale netimaht ja uus kuutasu 6:99€
Teisel 15Gb pealt 2Gb peale, kuutasuga 5:99 uus kuutasu

Kuigi märgitakse "piiramatult" könesid uutes pakettides, siis tegelikult kehtib nende kohta mõistliku kasutamise klausel thumbs_down.gif


Võetakse 3 kuu keskmine tarbmine. Ma ka kohe olin nördinud et 5GB peale tõmmati, sest suvel kulub ikka rohkem, mis sest et nüüd 3 kuud palju wifi alas olnud.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lurr
HV veteran
lurr

liitunud: 28.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2018 21:33:31 vasta tsitaadiga

poiss11, tanan vihje eest. peab samuti signasse-wazesse-jne superi kaardi võtma. ilmselgelt soodsam kui praegune koondpakk, rääkimata uuest pakutust.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 17.05.2018 07:57:06 vasta tsitaadiga

lurr kirjutas:
poiss11, tanan vihje eest. peab samuti signasse-wazesse-jne superi kaardi võtma. ilmselgelt soodsam kui praegune koondpakk, rääkimata uuest pakutust.

elisa ja tele2 käest saab ka neid lepinguga kui vaja(hind soodsam al 1,5.- või sama). Muidu see Super ok tõesti.
Telia tegi ärikliendile nende osas mingi mõttetu pakkumise - vennal oli vaja 7 numbrit saada. Nüüd vist ongi seis selline, et kunagi oli 100% Telia, nüüd üks põhinumber.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2018 11:37:38 vasta tsitaadiga

Tuli siis mul isale kah teade, et kuigi numbri omanik välisriikides ei käi panevad nad paketile juurde võimaluse paketis sisalduvat kõne- ja sõnumimahtu kasutada ka Euroopa Liidus Eesti hinnaga.

Ning tulenevalt sellest tõstame ka hinda.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2018 11:42:02 vasta tsitaadiga

Osiris kirjutas:
Tuli siis mul isale kah teade, et kuigi numbri omanik välisriikides ei käi panevad nad paketile juurde võimaluse paketis sisalduvat kõne- ja sõnumimahtu kasutada ka Euroopa Liidus Eesti hinnaga.
Ning tulenevalt sellest tõstame ka hinda.


Telia seda seadust ei kirjutanud, kui sa seda küsid, miks igal eestlasel peab paketis EU maht olema.
Samal ajal isegi kui on selline kohustus, on vaja see kulutus kinni maksta. Iga operaator püüab seda erinevalt lahendada, siis on ka kliendil selle alusel valik.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2018 11:46:21 vasta tsitaadiga

indrpo, mis seadus paneb teliale kohustuse panna pakettidesse eu-s kasutamiseks mõeldud mahtu?
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 18.05.2018 11:46:25 vasta tsitaadiga

Kõne osas vist panid kõik 1.- juurde. Neti eest ei pannud Tele2 midagi juurde.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2018 11:55:57 vasta tsitaadiga

Ma ootan hirmuga nüüd seda maili, 3 kuu keskmine 44,5GB icon_lol.gif
Kui pakuvad mulle siis edu punk ee

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2018 12:05:09 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Osiris kirjutas:
Tuli siis mul isale kah teade, et kuigi numbri omanik välisriikides ei käi panevad nad paketile juurde võimaluse paketis sisalduvat kõne- ja sõnumimahtu kasutada ka Euroopa Liidus Eesti hinnaga.
Ning tulenevalt sellest tõstame ka hinda.


Telia seda seadust ei kirjutanud, kui sa seda küsid, miks igal eestlasel peab paketis EU maht olema.
Samal ajal isegi kui on selline kohustus, on vaja see kulutus kinni maksta. Iga operaator püüab seda erinevalt lahendada, siis on ka kliendil selle alusel valik.
Tahaks ka teada, mis seadus kohustub pakkuma ainult EU-pakette.

Tele2 ja Elisa pakkumised neid küll ei sisaldanud - sai täitsa ~4€ pakkumised mõlemalt.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
matik
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2008




sõnum 18.05.2018 13:07:36 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:

Tahaks ka teada, mis seadus kohustub pakkuma ainult EU-pakette.
Tele2 ja Elisa pakkumised neid küll ei sisaldanud - sai täitsa ~4€ pakkumised mõlemalt.


Ükski seadus ei kohusta eraldi pakette pakkuma, aga EU's olles peavad kõik saama netis käia 0,007 €/MB hinnaga minuarust...

Mingi aastake (vist) tagasi üritas Elisa ju sama asja teha, tahtis kõigile soodsatele 4€ pakettidele 1-2 eurot juurde panna ja ütles, et nüüd olete kõik teretulnud Euroopasse.
Siis saigi mindud DIIL-i peale üle, aga eks sama 4€ pakkumine Elisa poolt tuli ikkagi alles siis, kui oli alanud numbriliikumine. Enne ei toimunud midagi...

Elisa miinuseks oli samas see, et välismaal olles hakkab (hakkas vähemalt eelmine suvi) neil ca peale 50MB kasutamist kehtima päevapilet (2,5 euri vms).
Seega iga päev mõistlikult paarsada MB netti kasutades, nt GPS-itamiseks läks ikka kallimaks võrreldes Teliaga (0,009 eur/MB eelmine suvi).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 18.05.2018 13:10:23 vasta tsitaadiga

Keegi kellel EU minutid ja nett ka selle muutmise kaela saanud?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2018 13:19:00 vasta tsitaadiga

https://ec.europa.eu/estonia/20170614_randlustasud_et
http://www.consumer.ee/vorguneutraalsus-ja-randlustasude-kaotamine/

Tõsi, hetkel on veel pakette kus ei ole EU mahtusid, millalgi peab see aga muutuma.
https://tele2.ee/internet/internet-roamingus/internet-valismaal
tsitaat:
Rändluse all mõistetakse mobiiltelefoniga helistamist, sõnumite saatmist ja internetikasutust väljaspool Tele2 Eesti võrku ning seda ennekõike väljaspool Euroopa Liitu, kuna pea kõik Tele2 paketid on kasutatavad üle terve Euroopa Liidu nagu kodus, st ilma mingite lisatasudeta!


https://www.elisa.ee/et/eraklient/internet/valismaal/roaming-internet
tsitaat:
Mobiilset internetti saad välismaal kasutada täpselt samal moel nagu Eestiski. Ainus erinevus seisneb selles, et välisriikides tarbitud andmeside eest tasud erineva hinnakirja järgi.


viimasest ei saa ainult aru, mismõttes erinev hinnakiri, kas neil on tõesti veel õigus EUs kallimalt netti müüa.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2018 13:21:05 vasta tsitaadiga

Minule isiklikult hetkel meeldib maksta selle eest, mida kasutan. Ehk kui giga on 7€ siis nii ongi - ei näe vajadust maksta igakuiselt 2€+ selle eest, et on "võimalus" tarbida välismaa internetti.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2018 13:24:28 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Minule isiklikult hetkel meeldib maksta selle eest, mida kasutan. Ehk kui giga on 7€ siis nii ongi - ei näe vajadust maksta igakuiselt 2€+ selle eest, et on "võimalus" tarbida välismaa internetti.


Lõpuks ei huvita see kedagi, et sa lõunal käies praele ainult liha ja salatit küsid, pannakse kartul ka kaasa ja kui palju virised, pead piima ka peale jooma. Pakettlõuna ja vähemalt maksma pead ikka.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 18.05.2018 13:25:25 vasta tsitaadiga

Kes ei reisi toetab teiste reisimist icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2018 13:26:26 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Kes ei reisi toetab teiste reisimist icon_lol.gif


täpselt:
https://arvamus.postimees.ee/4101225/aivar-pau-ansipi-oudsevoitu-unenagu-randlustasud-kaovad-ja-vanaemad-maksavad-selle-kinni
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lurr
HV veteran
lurr

liitunud: 28.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2018 13:26:34 vasta tsitaadiga

lõpuks ei pea pakettlõunat võtma, demagoog.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2018 13:27:09 vasta tsitaadiga

Sellise jutu põhjal muudetakse siis kõik hiljuti saadud eri paketid ära. Mul ei sisalda ükski number EU siseseid kõnesid ega andemahtu. Alles märtsis sain 24 kuuks.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2018 13:30:02 vasta tsitaadiga

Mis see tähendab, et ilma interneeduseta enam vaid minuteid ka osta ei saa?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2018 13:42:50 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
LKits kirjutas:
Minule isiklikult hetkel meeldib maksta selle eest, mida kasutan. Ehk kui giga on 7€ siis nii ongi - ei näe vajadust maksta igakuiselt 2€+ selle eest, et on "võimalus" tarbida välismaa internetti.


Lõpuks ei huvita see kedagi, et sa lõunal käies praele ainult liha ja salatit küsid, pannakse kartul ka kaasa ja kui palju virised, pead piima ka peale jooma. Pakettlõuna ja vähemalt maksma pead ikka.
Ikka huvitab, sellepärast Tele2 ja Elisa mulle praegu pakkumised tegidki.
Ning sina nimetad seda virisemiseks, mina nimetan seda valikuvabaduseks.
ot:
Ning üpris paljudes kohtades saab ka ise söögivaliku kokku panna - sellise käitumise puhul jätan kindlasti ka tippi icon_wink.gif
Aga eks inimesed ongi erinevad - mõnele meeldib elada nii nagu talle ette antakse ning ei võta aega, et enda elu ise kujundada.
Paras orja-mentaliteet.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2018 13:47:15 vasta tsitaadiga

LKits, valikuvabadust ma virisemiseks ei nimetanud, lõunast oli jutt icon_biggrin.gif

Ehk mida ma öelda tahtsin. Näiteks rootsi lauas saad ise valida mida võtad, samas sa maksad ikka korralikult selle söömaaja kinni, muidugi võid tippi ka jätta.

Ehk eestis hakkab olema mobiilioperaatoril pakett mis sisaldab kõike, koguseid ning mahte saad jah valida aga seda kas sa saad selle paketiga käia netis Tartus, Tallinnas või Brüsselis, valida ilmselt lõpuks ei saa.
Eurovolinik ju seda läbi viia soovis, või olen mina millestki valesti aru saanud?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 18.05.2018 13:47:56 vasta tsitaadiga

Võrus need uued toidukohad...ise saad valida kuidas ja mida. Salat suisa eraldi st. Tasuta thumbs_up.gif
See volinik tuleks ahju kütta, viimasel ajal tööd ei teegi...loed mingite volinike lollusi icon_lol.gif


viimati muutis Magic 18.05.2018 13:49:14, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2018 13:48:03 vasta tsitaadiga

Naljakas, ka reisiva kunde jaoks on tingimused üsna kesised.
Maksan gigabaidi eest väga korralikku hinda, ent kogu andmemahtu ei saa ikkagi Euroopas kasutada thumbs_down.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2018 14:06:49 vasta tsitaadiga

Üks Telia tegelane väitis, et nemad said kah sellest alles paar nädalat tagasi teada, et sellist asja peavad kohustulikus korras pakettidesse panema.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2018 14:32:08 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Eurovolinik ju seda läbi viia soovis, või olen mina millestki valesti aru saanud?
EU soov oli, et EU-s saaks koduriigi hinnaga rääkida.
Samas mitte keegi ei keela operaatoril pakkuda pakette millega väljaspool koduriiki midagi teha ei saa. icon_exclaim.gif

... ja ära hakka nüüd jutuga pensionäridest kes Lätis viina ja Soome kruiisidel 2x aastas käivad ja selleks ka kindlasti EU paketti vajavad. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2018 14:59:48 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
indrpo kirjutas:
Eurovolinik ju seda läbi viia soovis, või olen mina millestki valesti aru saanud?
EU soov oli, et EU-s saaks koduriigi hinnaga rääkida.
Samas mitte keegi ei keela operaatoril pakkuda pakette millega väljaspool koduriiki midagi teha ei saa. icon_exclaim.gif

... ja ära hakka nüüd jutuga pensionäridest kes Lätis viina ja Soome kruiisidel 2x aastas käivad ja selleks ka kindlasti EU paketti vajavad. icon_lol.gif
No vot, proovisingi Telias just seda välja kaubelda, aga nemad ütlesid, et neil kõik paketid nüüd EU-temaatilised.
Mulle see ei sobi, vahetan teenusepakkujat. Tõenäoliselt tuleb Teliast varsti kõne peale ning siis näeme, mida räägitakse uksest-välja-mineva-kliendiga.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2018 15:18:40 vasta tsitaadiga

Kõik oleks olnud kena, kui Telia oleks tunnistanud , et tegemist on hinnatõusuga. Aga selle asemel aetakse mingit jura, et seda kõike tehakse kliendi heaks ja rõõmuks. Pooltele klientidele on see mitte vajalik ja kallis muudatus.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2018 15:19:30 vasta tsitaadiga

indrpo, ükski nendest linkidest ei kohusta pakettidesse eu mahtu panema. kehtestatkse piirangud sellele, mida operaatorid roamingu eest küsida võivad.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.05.2018 17:37:19 vasta tsitaadiga

Lugege, mida juba 4 aastat tagasi EMT kirjutas ja hoiatas HV online intervjuus. Et üleeuroopaline "tasuta" roaming on küll tore, aga see tõstab sisetarbijale hindu.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8168025#8168025

Telia@07.05.2014 kirjutas:
Tanel kirjutas:
Kuidas hindate üldisemalt mõju Euroopa telekomisektorile Euroopa-siseste rändlustasude alandamise ja/või kadumise valguses?
Euroopas paljureisiva inimese jaoks ilmselt hinnavõit, kuid kas väheneva tulu tõttu võidakse hindu tõsta muude teenuste arvelt või hinnalangetusi edasi lükata?
Või mis kliendi jaoks veel halvem võiks olla, vähendada investeeringuid taristusse, nagu on seda läbi kumanud varasematest intervjuudest.


Oleme jätkuvalt seisukohal, et telekommunikatsioon on Euroopas selgelt üle reguleeritud valdkond ning see hakkab kahjustama konkurentsivõimet maailmas, võrdluses eeskätt kiiresti arenevate Aasia/Euraasia turgudega.

Euroopa Liit räägib ühtsest telekommunikatsiooniturust ning hindade ühtlustamist kogu Euroopas. See tähendab tõesti hinnavõitu Euroopas palju reisivale inimesele ning tõenäoliselt ka siseriiklikku hinnalangust kõrgema hinnatasemega riikides, kuid Eesti tarbija jaoks võib see tähendada siseriiklike hindade tuntavat tõusu.

Kuna telekommunikatsioon on ka suuri ja pidevaid investeeringuid nõudev ala, siis on tulude vähenemisel ohus ka investeeringuvõime ning ettevõtete võimekus panustada innovatsiooni ja teenuste arengusse.


Keegi peab ju EL-i roamingust saadava kahjumi kinni maksma. Loodetavasti üle-Euroopaline GB hulgihind langeb, mis võiks leevendada survet hinnatõusuks.
Aga nagu näha, siis suurem hinnatõus on juba toimunud/toimumas.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 18.05.2018 17:50:34 vasta tsitaadiga

Tanel, jätad rõhutamata, et selle kõrge keskmise hinna tingivad lõunaeuroopa operaatorite hinnad ja nendepoolne vastav lobitöö europarlamendis.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.05.2018 18:00:59 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
Tanel, jätad rõhutamata, et selle kõrge keskmise hinna tingivad lõunaeuroopa operaatorite hinnad ja nendepoolne vastav lobitöö europarlamendis.

Jep, tean väga hästi, kuna olen seda teemat algusest peale jälginud. Põhjus on selles, et lõuna-osariikide valitsused saavad sageduslitsentside eest iga-aastast kopsakat tasu (erinevalt Põhja-Euroopast, kus maksti riigile ühekordset tasu) ja täiesti mõistetavalt ei taha nad sellest priskest tuluallikast loobuda.

Põhimõtteliselt see, mis praegu toimub, on sisuliselt Põhja-Euroopa telekomide finantsvarade siire Euroopa lõuna-osariikidesse, ehk toetame taas Kreeka/Itaalia suguseid riike.
Meeldib see meile või mitte, aga see on kõrgemal tasandil kokku lepitud ja nii on ja jääbki (kui just EL senisel kujul ära ei lagune).

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine


viimati muutis Tanel 18.05.2018 18:22:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2018 18:12:23 vasta tsitaadiga

mul oleks vaja ka üks Telia tähtajaline ära lõpetada, kuna ei leia kasutust.
Pean ooatama lepingumuudatustega meili, et sellega mitte nõustuda? icon_razz.gif
Kõigile saadetakse? icon_neutral.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2018 18:25:12 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
mul oleks vaja ka üks Telia tähtajaline ära lõpetada, kuna ei leia kasutust.
Pean ooatama lepingumuudatustega meili, et sellega mitte nõustuda? icon_razz.gif
Kõigile saadetakse? icon_neutral.gif


Ei saadeta kõigile. võiks öelda, et see Diili paketimuudatus puudutab vaid käputäit inimesi kui klientuuri numbreid suures plaanis vaadata. paketid enamasti odavad eripaketid mis sõlmitud 1+ aasta tagasi.
täpsemat sisu ja valimit ei tea ja kui teaks, ei saaks kommenteerida.

tähtajalised lepingud on enamasti mingi seadmega seotud ja antud muudatuse korral peaksid ikkagi seadme jääkväärtuse kinni maksma, seega vahet pole millal ja kuidas lõpetad, sõltub muidugi lepingu tingimustest.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2018 18:48:49 vasta tsitaadiga

seadet pole icon_razz.gif
Lihtsalt mingi odav pakkumine tehti icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2018 19:22:13 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
seadet pole icon_razz.gif
Lihtsalt mingi odav pakkumine tehti icon_rolleyes.gif


kindel pole kuid kas sellised lepingud ei olnud lihtsalt soodushind tähtajaks aga mitte siduva kohustusega?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
190318
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2018




sõnum 18.05.2018 19:46:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Keegi peab ju EL-i roamingust saadava kahjumi kinni maksma.

Ei ole mingit kahjumit. On teenimata jääv tulu ebareaalsete nõudmistega maailmas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2018 19:52:11 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Hiid kirjutas:
seadet pole icon_razz.gif
Lihtsalt mingi odav pakkumine tehti icon_rolleyes.gif


kindel pole kuid kas sellised lepingud ei olnud lihtsalt soodushind tähtajaks aga mitte siduva kohustusega?

hmm
peab vaatama.
PS icon_razz1.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 18.05.2018 19:56:39 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
/ ... / tähtajalised lepingud on enamasti mingi seadmega seotud ja antud muudatuse korral peaksid ikkagi seadme jääkväärtuse kinni maksma, seega vahet pole millal ja kuidas lõpetad, sõltub muidugi lepingu tingimustest.


Sina vist kommenteerisidki postimehes kliendi küsimust?
Ole palun täpsem, kui seade on tasuta saadud paketiga, siis ei ole mingisugust jääkväärtuse maksmist, teine asi järelmaksuga ostetud asjad.

_________________
LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.05.2018 19:57:10 vasta tsitaadiga

190318, sa ikka oled kursis, et lõuna-osariikide GB hinnad olid ja on palju kõrgemad kui Eestis/Põhjamaades? Ja seetõttu nad läbirääkimistel polnud nõus oma GB hulgihinda alla laskma.
Siiamaani, kui eestlasest turist seal andmeside kasutas Eesti sim kaardiga, siis esitatas lõuna-osariigi telekom selle eest eesti telekomile krõbeda arve, mille klient kinni maksis.
Nüüd maksavad kõik võrdselt selle kinni, olenemata sellest, kas välismaal käiakse või mitte. Süüdista Euroopa Komisjoni, et ühtsest telekommunikatsiooniturgu ja hindade ühtlustamist pushitakse.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaabakas
HV veteran
kaabakas

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2018 21:48:26 vasta tsitaadiga

Ühesõnaga, thanks, Ansip!
_________________
Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2018 22:09:12 vasta tsitaadiga

kaabakas kirjutas:
Ühesõnaga, thanks, Ansip!


hind oleks elukallidusega niikuinii tõusnud, need on kopikad bensiini liitri kõrval.
Ansipile tänu saame nüüd euroopas mugavalt nutinavigeerida ja hotellides minuTVd vaadata.

ma saan aru, et iga euro on arvel aga eks see hädakisa on pisut ülevõimendatud, käib lainetena iga operaatori teemas kui hind muutub.

ainult õllehind on see mida ei saa eestis aktsepteerida, puhtalt maksurööv.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 198, 199, 200  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.