|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
xman2009
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2009
|
05.05.2018 12:10:57
Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) |
|
|
Sooviks uurida, et kas kellegi on kokkupuudet Xiaomi 2 Gen robottolmuimejaga? Mis on mõtted pärast ostu jne?
nt: link
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
05.05.2018 12:57:30
|
|
|
jälgin
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xman2009
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2009
|
05.05.2018 12:57:41
|
|
|
Tänud, huviga loen ka seda
Huvitav, et kas siis xiaomi oma polegi nii hea, et siia toppi kohe mitte ei mahu ning seal topis 150-200 eurosed. Või nad pole xiaomi oma proovinudki äkki?
https://robottolmuimejad.eu/
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
09.05.2018 07:33:25
|
|
|
Üks Xiaomi robot (2 mudel) nii pool aastakest kodus ringi vuranud.
Muljed siiamaani võrdlemisi head. Põrand ikka oluliselt puhtam, kui enne ning tavapärane tolmuimeja saab nüüd harva kasutust. Piisavalt väike on ka, et mahub seljakotti ning mõned korrad seljakotiga kontorisse viinud.
Tööajaks näitab 2500 minutit ning selle ajaga koristanud 2100 ruutu põrandat (koristatavaks pinnaks näitab 35-40 ruutu, 2 korda nädalas teeb ringi). Selle aja jooksul ainult tolmupaaki tühjendanud ning mõne korra rulliku küljest karvu küljest kääridega lõiganud.
Miinustest nii palju, et põrandapesu tundub üsna kasutu, kokku 4-5 korda ehk kasutanud ja seda ka alguses. Lisaks kipub mopiga vaipadel rohkem kui muidu hädas olevat. Ilma mopita saab vaibal üsna hästi hakkama, aga korteris on üks kindel koht, kus ristuvad vaiba nurk, laua nurk ning tooli jalg, ning seal tavaliselt jändab kuni minuti, et jälle minema pääseda, aga siiani kinni sinna ei ole jäänud.
Natuke on pidanud ikkagi korteris ümber korraldama, et roboti töö sujuks. Kui ikka mingi jubin põrandal on, siis sööb ära või tõmbab kõhu alla kinni. See tähendab, et põrandal ei tohi olla sokke ega muud sellist pisemat. Selle poole aasta jooksul on robot suutnud 1 või 2 sokki kusagilt leida, korra leidis paela ning keris selle ümber ratta ning jäi kinni, ning korra leidis kaelakee, mis muidugi kiilus põhjaaluse harja vahele kinni.
Vaatamata sellele kõigele olen ikkagi üsna rahul ning enam ilma ei kujutaks elu ette. Ikka oluliselt puhtam on kodu ning koristab ka sealt, kust ise alati ei korista (diivani ning voodi alt).
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xman2009
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2009
|
09.05.2018 09:09:02
|
|
|
| Suured tänud tagasiside eest. Kas enne ostmist kaalusid ka teisi?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
09.05.2018 09:20:34
|
|
|
Kunagi sai Neato omi vahitud, aga vahtimiseks siis jäigi. Tundusid natuke liiga kallid.
Siiani Xiaomi kraamiga rahul olnud (3x telefon, 1x akupank), hind tundus mõistlik (350€ oli ehk) ning juba pikemalt robottolmuimeja mõttes olnud, seega pikalt ei mõelnud. Miskit odavat käkki ka ei julgenud osta.
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus39
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.01.2014
|
09.05.2018 10:18:53
|
|
|
Kuidas ta seina äärtega ja nurkadega hakkama saab? No nurkadesse ilmselgelt täielikult ei ulata, aga ääred. Teeb kenasti puhtaks?
_________________ Ostan Tartu linnas Garaaźi! |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
09.05.2018 10:19:08
|
|
|
| riaak, mis kanaleid pidi hankida soovitad Xiaomi tolmuimejat?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
09.05.2018 10:25:37
|
|
|
Rasmus39, ääri päris puhtaks ei tee vist siiski. Mujal pole märganud, aga köögis siiski vahest mingi puru ääres ehk on. Pole viimasel ajal kodus olnud, ei mäleta väga.
Draqula, sealt, kust kätte saad. Mina ostsin Geekbuyingust, sest neil oli eeltellimisega hea hind ning lubasid võrdlemisi kähku kohale saata.
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
09.05.2018 21:05:42
|
|
|
| riaak kirjutas: |
| Pole viimasel ajal kodus olnud, ei mäleta väga. |
Robotid võtavad kodu üle.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vombat
HV kasutaja
liitunud: 18.06.2004
|
15.05.2018 15:53:24
|
|
|
Isegi jahin väikestviisi Xiaomi roboteid, kuid pole kindel kas piisaks esimeset või peaks hoopis teise poole vaatama. Nimelt on küsimus selles, et korteris on mitmeastmelised lävepakud, mille kõrgused on väga erinevad. Kas oleks teostatav selline plaan, et saaksin kellelti hv'laselt emba kumba generatsiooni testimiseks laenata mõne eest ?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
15.05.2018 16:05:31
|
|
|
HV avalehel
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
14.06.2018 19:43:04
|
|
|
PCSto müüb seda hetkel 453€ eest.
Palju see nurkadest suudab jama kokku korjata ja kes kasutab, kas ja kui tihti vaja õige tolmuimejaga üle tõmmata?
Ajab lemmikloomad paanikasse ka?
Või keegi omab/teab soovitada mudelit, mis sama hinnaga või odavam ning suudab:
1) Koerte karvadega hakkama saada
2) Ronida üle 2cm takistusest
3) Teha järjest 50 ruutu ja saada hakkama ka kitsamates oludes.
4) Nurkadesse võimalikult vähe karvu maha jäta
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harrison
HV veteran

liitunud: 13.08.2010
|
15.06.2018 11:08:51
|
|
|
| Jälgin ka teemat.
|
|
| Kommentaarid: 286 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
255 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xman2009
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2009
|
15.06.2018 13:20:34
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
PCSto müüb seda hetkel 453€ eest.
Palju see nurkadest suudab jama kokku korjata ja kes kasutab, kas ja kui tihti vaja õige tolmuimejaga üle tõmmata?
Ajab lemmikloomad paanikasse ka?
Või keegi omab/teab soovitada mudelit, mis sama hinnaga või odavam ning suudab:
1) Koerte karvadega hakkama saada
2) Ronida üle 2cm takistusest
3) Teha järjest 50 ruutu ja saada hakkama ka kitsamates oludes.
4) Nurkadesse võimalikult vähe karvu maha jäta |
Endal ka mõte just võtta Xiaomi 2nd gen aga samad mured, et kui keegi oskaks jagada infot siis oleks tore
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aero
HV vaatleja
liitunud: 25.08.2008
|
17.06.2018 12:05:13
|
|
|
Meil on 2 gen. Kassikarvad ja tolmurullid korjab kõik ära. Vahel harva jätab mõned raskemad purud maha. Hiljuti nägin ka põhjust - see pöörlev nurgahari virutas seina ääres purule litaka ja see sõitis nagu hokilitter masina eest läbi, koristamata alale. Ei tea kas ta hiljem sai selle kätte või korjas inimene üles. Kergete kübemetega seda probleemi pole. Kass esimesel korral kartis, siis harjus. Teoreetiliselt peaks tal nurkadest mõni cm katmata jääma aga IRL seda ei märka. Päris nii nurkadesse meil üldiselt sodi ei kogune. Seinaääred teeb normaalselt puhtaks.
Tavalist tolmukat see kindlasti 100% ei asenda. Näiteks vaipa ta ju nii põhjalikult ei tõmba. On carpet mode aga ise ta vaipa ära ei tunne ja kasutajad ei viitsi modedega mängida. Toimetab tavalises modes. 100m2 teeb järjest ära ja siis on äpi järgi 30-40% akut veel varuks. Kinni on jäänud vaid 1 kord - põrandalambi madala jala otsa, kus lisaks ka toitekaabel vedeles. Edaspidi on kaablid õhku tõstetud ja no probs. 20 mm lävepakkudest ronib ilusti üle. Kaltsuvaip tasub ära korjata, võib end pikema lahtise narma otsa kinni tõmmata.
Miinuspoolelt - lärmab nagu tavaline tolmukas aga jõudlus mõistagi teine. Üldiselt tõstame toolid ja lahtised kaablid põrandalt ära ja läheme jalust ära. Kass vaatab ise mis teeb. Kokkuvõttes on tast palju abi aga 1-2 x kuus tasub tavalisega ikka üle käia. Konteineri tühjendamine käib kiirelt. Kõige tüütum - kui on lahtiste juustega ringi töllavaid pikajuukselisi - on harja võlli ümber keerdunud juuksekarvade nokkimine. Võib võtta 5 min. Viimati andsin karvadega harja töllajale pihku ja käskisin puhtaks teha .
Gen1 vs gen2 on erinevustest on youtubes video. 2 ronib paremini ja grammike vaiksem pidi olema. Mopib ka aga pole proovinud. Mõni vaip ka maas, tundub pointless.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
17.06.2018 21:45:03
|
|
|
kellelgi 1gen ka kodus vurab
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
19.06.2018 13:24:20
|
|
|
| aero kirjutas: |
Meil on 2 gen. Kassikarvad ja tolmurullid korjab kõik ära. Vahel harva jätab mõned raskemad purud maha. Hiljuti nägin ka põhjust - see pöörlev nurgahari virutas seina ääres purule litaka ja see sõitis nagu hokilitter masina eest läbi, koristamata alale. Ei tea kas ta hiljem sai selle kätte või korjas inimene üles. Kergete kübemetega seda probleemi pole. Kass esimesel korral kartis, siis harjus. Teoreetiliselt peaks tal nurkadest mõni cm katmata jääma aga IRL seda ei märka. Päris nii nurkadesse meil üldiselt sodi ei kogune. Seinaääred teeb normaalselt puhtaks.
Tavalist tolmukat see kindlasti 100% ei asenda. Näiteks vaipa ta ju nii põhjalikult ei tõmba. On carpet mode aga ise ta vaipa ära ei tunne ja kasutajad ei viitsi modedega mängida. Toimetab tavalises modes. 100m2 teeb järjest ära ja siis on äpi järgi 30-40% akut veel varuks. Kinni on jäänud vaid 1 kord - põrandalambi madala jala otsa, kus lisaks ka toitekaabel vedeles. Edaspidi on kaablid õhku tõstetud ja no probs. 20 mm lävepakkudest ronib ilusti üle. Kaltsuvaip tasub ära korjata, võib end pikema lahtise narma otsa kinni tõmmata.
Miinuspoolelt - lärmab nagu tavaline tolmukas aga jõudlus mõistagi teine. Üldiselt tõstame toolid ja lahtised kaablid põrandalt ära ja läheme jalust ära. Kass vaatab ise mis teeb. Kokkuvõttes on tast palju abi aga 1-2 x kuus tasub tavalisega ikka üle käia. Konteineri tühjendamine käib kiirelt. Kõige tüütum - kui on lahtiste juustega ringi töllavaid pikajuukselisi - on harja võlli ümber keerdunud juuksekarvade nokkimine. Võib võtta 5 min. Viimati andsin karvadega harja töllajale pihku ja käskisin puhtaks teha .
Gen1 vs gen2 on erinevustest on youtubes video. 2 ronib paremini ja grammike vaiksem pidi olema. Mopib ka aga pole proovinud. Mõni vaip ka maas, tundub pointless. |
Ma ütleks, et carpet mode töötab väga hästi kui see sisselülitatud on teleofni äpi seadetest. Kohe kui vaibale satub, väikse viitega küll nii ~1sec pärast viskab kohe MAX imemise võimsuse peale ja siis ta lärmab rohkem. Ning kui vaibalt jälle põrandale jõuab siis paneb ennast selle imemise võimsuse peale mis sul äpist pandud. Ning MAX imemisega teeb vaibad küll puhtaks. Mina oma tavalist tolmuimejat kasutan siis kui mingile ühele kohale ajan sodi laiali, siis ei viitsi telefoniga hakata kutsuma seda robotit sinna.
Kasutanud olen nüüdseks eelmise aasta novembrsit alates (2017.nov.) ning ostuga väga rahul.
Gen2 siis ja tellisin Gearbest'ist. Seal oli ostukorvis hinnaks tol hetkel 460 eurot ja selle summaga jõudis ka minuni. Arvasin, et Eestis tulevad veel toll ja käibekas juurde, kuid neid ei tulnud...
Igatahes, mina olen sellega väga rahul. Uurisin ka erinevaid ülevaateid ja seal võrreldi teda koguaeg Roomba 980'ga, mis on üle 1000 euro maksev toode. Ning enamikes testides tegi ta ära sellele Roombale.
Ilusti suudab ronida ka üle suuremate lävepakkude.
See mopi värk on rohkem gimmick. Lahtise tolmu tõmbab jah sinna külge ning nii 70-80m2 pindala koristamisega on selles paagis veel vett alles ka.
Kuid kui maas on mingid magusa plekid, mis nüüd siis ära kuivanud vms, siis neid ta ära ei tõmba. Sest selliste plekkide puhul on vaja ikka kõvemat survet peale panna ja edasi tagasi nühkida.
VÕibolla siis tõmbaks ta need mopiga ära kui eelnevalt need plekid mingi puhastuainega üle lasta ja ligunema jätta ning siis tolmuimeja peale saata.... pole katsetanud.
Kuid kõigile neile, kes kaaluvad kas osta robot tolmuimejat või mitte, siis nüüd julgen küll öelda, et seda mudelit võib osta. Seda enam kui saab kätte alla 500 euro eest.
Seinaääred teeb ilusti puhtaks ning nurgad ka üldiselt. See nurga hari on tal päris hea.
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
19.06.2018 17:42:47
|
|
|
Väga hea.
Uue kuu alguses paneb tellimuse sisse, nädalavahetusel uurisin Alist ja saab läbi saksa nõks alla 400€
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vombat
HV kasutaja
liitunud: 18.06.2004
|
20.06.2018 11:38:52
|
|
|
Kirjutan ka väikse kommentaari. Tegin südame kõvaks ja tellisin ka omale gen2 versiooni (aliexpressist "Chinese Intelligence Store" 399,43 € ja saadeti välja Saksamaalt, tegelikkuses küll Hollandist aga see selleks..). Mul on kodus valged põrandad ja pika- ja tumedakarvalisest kassist on alatihti põrand karvu täis ja mis seal salata, ka tolmurullidest puudust ei tule. Seega näeb põrand üldiselt päris rõve välja. Küll on õnneks selle võrra lihtsam, et vaipu meil pole.
Peale roboti soetamist on meie hinnangul olukorda märksa paremaks läinud. Toimetab ise vaikselt perioodil kus kedagi kodus pole ja saab ka soovi korral tüüpaegu programmeerida. Kuna endal on ka pisike laps, kes tolmuimejat just väga ei armasta, siis planeerimist pole küll kasutusele võtnud. Kass ka just suures vaimustuses sellest pole aga saab hakkama.
Mopi jaoks on olemas eraldi režiim ning esmapilgul tundub, et saab täitsa mõistlikult ka selle ülesandega hakkama. Küll tuleb kindlasti jälgida nii tolmu imemise kui ka mopi režiimil , et keskmisest suuremaid esemeid pole kuskil vedelemas, sest nendesse võib ta takerduda ning kindlasti tasuks vältida ka juhuslikke kassi väljaheiteid... Viimased tükeldab ta väikesteks tükkideks ja laotab pinnale ilusti laiali .
Ainuke miinus, mida hetkel oskan välja tuua on Mi Home app ehk täisfunktsioone saab kasutada vaid üks kasutaja. Seadet saab jagada ka teistega, kuid pooled funktsioonid (nt erinevate puhastusrežiimide valik) kaovad jagatud seadmest ära. Selle probleemi võiks Xiaomi küll kunagi ära lahendada.
Kokkuvõttes annaks masinale hindeks "5-" ehk selle raha eest võib soovitada küll seda.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
30.06.2018 13:03:25
|
|
|
Kuskohast saaks praegu xiaomi gen2 kõige murevabamalt osta/tellida? Mul aliexpressi vastu millegipärast allergia ja ei tea kas toll võib ära korjata jne
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus39
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.01.2014
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
30.06.2018 19:26:51
|
|
|
Sold OUT, võtsin eile Alist Saksa laost 359€ eest.
Hetkel hind juba 364€.
Väidetavalt jõuab nädalaga kohale.
link
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
30.06.2018 20:42:43
|
|
|
Võtsin ka sealt. Varuosadega
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus39
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.01.2014
|
01.07.2018 00:28:06
|
|
|
Miks tellida 364€ eest ja riskida tolliga, kui saab eestist 390€ga???
_________________ Ostan Tartu linnas Garaaźi! |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
19.07.2018 20:23:50
|
|
|
Masin kohal ja seadistasin vanematekodus ära. Kusjuures ei saa aru selle ülevaadetea kirutud väikese konteineri üle. Maja on 12 päeva tolmuimejavabs olnud ja täna on 96 ruutu jõudnud juba yle käia ning korra on pidanud tyhjendama. Edaspidi vast kord nädalas. Ei vahva vidin, sharesin enda mi konto alla ka selle seadme, siis hea enne maale tulekut põrandad puhtaks lasta
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
20.07.2018 01:15:38
|
|
|
2x nädalas koristab korterit ning nii kord kuus olen tühjendanud.
Alguses jah leiab rohkem sitta.
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
22.07.2018 18:50:40
|
|
|
Koristab ilusti, kuid mingi imeliku vea leidnud asjal.
Kaks kõrvuti tuba ja mõlemal uksepakk 2cm.
Otse peale liigub, siis vasakusse tupa ronib ilusti ära, kuid paremasse mitte.
Teeb paar korda edasi tagasi liigutust ja liigub mujale ära.
Tõstad üle ja töötab ilusti edasi. Tagasi tulles ronib üles ja pole probleemi.
Selle lülituse esininaga teeb mõlemale ära. Imelik ongi, et vasakusse tupa minnes teeb lülituse ja siis keerab ennast peale ja sõidab üle.
Paremasse tupa teeb lülituse ja tagurdab.
[LISA] Võtsin joystick mode ja sõitis kohe üle ilma probleemideta. Probleem vist seotud kuidagi koridoris oleva peegelkapiga, sest see ajab tal sensori lolliks ja näitab kaardil, et koridor läheb edasi, kuigi peegel on vastas.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
24.07.2018 07:31:43
|
|
|
2nd gen
Panin "clean".
Hakkas elamist läbi sõitma, aga ühel hetkel aku tühi ja sõitis laadima. Kas sellises olukorras robot jätkab peale täis laadimist sealt kus pooleli jäi või lõpetabki selle puhastussessiooni tema jaoks tühi aku ja baasi tagasi sõit?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
24.07.2018 09:32:14
|
|
|
Võtab baasist saatelehed, teeb kohvi ning laadib aku täis ning jätkab tööd
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
24.07.2018 09:50:02
|
|
|
| hea, et DND mode peale seadistasin. Oleks muidu öösel imema hakanud.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
24.07.2018 10:21:57
|
|
|
| ei tee suuremat müra kui imemisel. Rattad kummist.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
24.07.2018 10:37:26
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| Võtab baasist saatelehed, teeb kohvi ning laadib aku täis ning jätkab tööd |
Tegelikult teeb nurgataga suitsu.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
24.07.2018 10:43:03
|
|
|
| haige oleks nii, õnneks xiaomi apiga saan korrale kutsuda
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
09.08.2018 08:33:49
|
|
|
| Võiks samal ajal tolmu ka välja puhuda kuskile suuremasse paaki.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
09.08.2018 08:45:33
|
|
|
Ei tea. Teeb esimesed ringid ära, siis peale seda on vaja korra nädalas tyhjendada
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
09.08.2018 08:56:07
|
|
|
Kui kodus kass või kassid siis peale ühte sessiooni on paak paksult tolmu ja karvu täis (sõidab maha u 70m2 ~1,5h).
Panen pässi tööle kekmiselt iga 3 päeva tagant.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asdaf
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2003
|
10.08.2018 09:40:28
|
|
|
Kaua selline robot vastu peab? Peab ikka paar aastat vastu või kipub ennem surema? Mõistlikes tubastes tingimustes.
_________________ Back to Nvidia . |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
10.08.2018 09:45:39
|
|
|
| Kes seda teab. Aga kui 350eurone asi peab 3a vastu on juba päris hästi.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
10.08.2018 09:51:24
|
|
|
No juppe peab iga paari nädala tagant hooldama ja vahetama
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
10.08.2018 10:00:19
|
|
|
| Õli ja puksid
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
10.08.2018 12:03:42
|
|
|
| harjakomplekt hiinas 20eurot
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
10.08.2018 13:36:04
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| No juppe peab iga paari nädala tagant hooldama ja vahetama |
?
Mul on töötanud nüüd vist juba varsti 9 kuud. Olen ainult paar korda sensorit puhastanud, sest ta ise annab sulle märku. Siis puhastad tolmust ära ja kõik.
Kuid ühegi harjase või muu sellise liikuva ning kuluva jupi vahetuseni pole läinud. Seal on nendel asjadel ka oma counter mis jookseb 100% pealt nulli ning annab märku ja siis võiks vahetada....
Aga see on paras BS, et juppe peab vahetama iga nädal
Võibolla siis on selline kulumine, kui see sul kuskil tolmuses 4000m2 laoruumis töötab 24/7, mitte kodus
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
10.08.2018 13:36:18
|
|
|
| pea nüüd hoogu
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|