Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 121, 122, 123 ... 197, 198, 199  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
martl
HV veteran

liitunud: 20.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2018 17:38:12 vasta tsitaadiga

nexus4 kirjutas:
Keegi neid "Duty free" DHL shippingut on kasutanud? link


Selle telefoni puhul Global Version puhul saadavusega enamasti veel kehvasti. Seega kiirelt kättesasmist ei tasu loota. Seda näeb ka tagasisidest. Ostetud sadades aga tagasiside olematu.
Kommentaarid: 245 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2018 18:12:50 vasta tsitaadiga

Tea midagi, paar päeva tagasi vist lahti läinud shipping link

Küsimus oligi pigem selle ilma maksudeta shippingu kohta, et kas ripoff või mis. Ennegi neid näinud, umbes 20€ kallim, aga käibekas oleks 40€
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004



Online
sõnum 08.05.2018 23:42:20 vasta tsitaadiga

Mis see DHL parem on ? Maksta 22 euro lisa et ikka oleks 33-41 päeva ? icon_biggrin.gif
Ma Meizu M6s leidsin 145 euro ja oli 15-23 päeva aga ma võtan note 5 3/32GB versiooni miski 170 euro kandis neid praegu nii liigub sellise 33-41 päeva.
Mul seal sees kui saab kaitse kile ja korpus kas siis must on või mitte saab ka silikoni omaga hakkama. See mõni euro lisa maksta pole hullu.
Ei pea pärast muretsema kui vajadus tekib.

Ma pole veel käibe maksu asjadele saanud. Samas pole ka üle 95 euro ka korraga tellinud.
See note 5 global on presell praegu ikka veel vist. Oleks mõnes eesti neti poes müügil siis oleks vähem jama ja põdeda tolli maksuga.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2018 23:45:56 vasta tsitaadiga

lopes39, võiks veidi rohkem komasi kasutada, thx thumbs_up.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2018 23:46:03 vasta tsitaadiga

Mis see 95€ siia puutub?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 09.05.2018 09:08:14 vasta tsitaadiga

nexus4 kirjutas:
Keegi neid "Duty free" DHL shippingut on kasutanud? link


Kasutasin kui oma Mi Mix 2 ostsin. Kuna telefon oli kallis, siis tasus ära. Kuller tõi maja juurde ka ära.
Ja tarne oli vist 7 päeva....
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
new1
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2007




sõnum 09.05.2018 18:44:31 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
lopes39, võiks veidi rohkem komasi kasutada, thx thumbs_up.gif


Veidi? Ma ei leidnud sealt ühte ainust koma ka mitte, seega peaks lihtsalt ütlema, et kasuta komasid rsk icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004



Online
sõnum 09.05.2018 19:16:49 vasta tsitaadiga

See on ikkagi hiinakate teema ja mitte minu kirjaoskuse arutelu.
Ma tean ise ka et mul see hea ei ole. Kui teemast aru saad, siis pole vaja nokkida. Ei saa nagu ka kuidagi paremaks seda kirjaoskust, kui igalpool uudised jne on kõik vigu täis.

jeesus188 kirjutas:
Mis see 95€ siia puutub?


Käibemaksu ei olnud kui sellises summas telefoni tellisin. Ei tea kui palju peab olema, et käibemaksu peab maksma.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2018 19:25:10 vasta tsitaadiga

lopes39, icon_rolleyes.gif
tsitaat:

Kui saadetise väärtus on 22-150 eurot, kuulub saadetis deklareerimisele ja maksustatakse käibemaksuga (20%). Maksustamise aluseks on tolliväärtus (kauba hind+ saatmiskulud). Kui saadetise väärtus on üle 150 euro, kuulub saadetis deklareerimisele ja maksustatakse impordimaksudega (tollimaks, käibemaks, aktsiisikaupadel aktsiis). Maksustamise aluseks on samuti tolliväärtus. Tolliväärtuse hulka kuulub kauba maksumus, transpordikulud ja muud kulud.


Sul lihtsalt joppas icon_wink.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 09.05.2018 20:36:35 vasta tsitaadiga

nexus4 kirjutas:
Keegi neid "Duty free" DHL shippingut on kasutanud? link


Täitsa toimis. 11.11 tellitud kaup sai EU laost otsa ja müüja pakkus seda varianti. Träkkima hakkas Hollandist, enne seda midagi. DHL kuller tõi ilusti kohale. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2018 22:34:34 vasta tsitaadiga

Tänud
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 10.05.2018 09:08:01 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
lopes39, icon_rolleyes.gif
tsitaat:

Kui saadetise väärtus on 22-150 eurot, kuulub saadetis deklareerimisele ja maksustatakse käibemaksuga (20%). Maksustamise aluseks on tolliväärtus (kauba hind+ saatmiskulud). Kui saadetise väärtus on üle 150 euro, kuulub saadetis deklareerimisele ja maksustatakse impordimaksudega (tollimaks, käibemaks, aktsiisikaupadel aktsiis). Maksustamise aluseks on samuti tolliväärtus. Tolliväärtuse hulka kuulub kauba maksumus, transpordikulud ja muud kulud.


Sul lihtsalt joppas icon_wink.gif


Kaubamaksumus 150 kuni 700 eurot maksab eraisik ühtset tollimaksu (2,5%) ja käibemaksu (20%) ning peab tegema deklaratsiooni. On ka võimalus klassifitseerida (määrates kaubakoodi) kaup ja maksta väiksemat tollimaksu, suuremat tollimaksu 2,5%-st maksma ei pea.
http://www.combidek.ee/nouanded/ikaubandus
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2018 09:09:18 vasta tsitaadiga

No tollimaksu võib ära jätta, sest meil mobiilidel tollimaks puudub. Ainult käibekas
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 10.05.2018 10:33:37 vasta tsitaadiga

Ma teadsin ka seda, et tollimaksu ei ole. Aga võimalik et mingid seadused on muutunud. Riigil ju raha vaja. Vesi on juba niikuinii kulla hinnaga, nüüd väike lisa elektroonika pealt ja varsti tuleb sissehingatava õhu aktsiis ka...
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004



Online
sõnum 11.05.2018 01:42:54 vasta tsitaadiga

https://www.aliexpress.com/item/Global-Version-Xiaomi-Redmi-Note-5-3GB-32GB-Snapdragon-636-Octa-Core-5-99-189-Full/32870994165.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.BzapQx

Ma tellisin endale sealt lingilt just Note 5 3/32GB versiooni ära.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 11.05.2018 11:12:52 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
https://www.aliexpress.com/item/Global-Version-Xiaomi-Redmi-Note-5-3GB-32GB-Snapdragon-636-Octa-Core-5-99-189-Full/32870994165.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.BzapQx

Ma tellisin endale sealt lingilt just Note 5 3/32GB versiooni ära.


Tundub täitsa viisakas olema. B20 ka sees thumbs_up.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.05.2018 13:23:56 vasta tsitaadiga

Augustis kui telefon käes räägi kuidas on. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004



Online
sõnum 11.05.2018 14:06:38 vasta tsitaadiga

Lingil näitab küll "Estimated Delivery Time:15-23days"

Kuid jah kiri mis saadeti on kirjas " The tracking information will be displayed here within 2-3 business days after the package has been sent out. It usually takes about 20-30 business days to arrive if dispatched by AliExpress Standard Shipping. "

Aga no eks paistab. Samas ma ei ole ka mingi eriline kirjelduste kirjutaja, kuid ma arvan et ma jään lutsuga rahule.

Parem ikka kui enamusel mis on 33-41 või 46 päeva
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2018 14:43:57 vasta tsitaadiga

Alist tulevad kõik pakid 3 nädalaga max mul omniva automaati icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.05.2018 15:18:58 vasta tsitaadiga

jeesus188, loomulikult tulevad. ... kui kaup laos on. Paljude uudistoodetega on see mure, et kaupa lihtsalt pole. Hiina & India turg ostavad lihtsalt laod tühjaks.
Vajan ise ka uut telefoni aga ootan mis suve lõpp - sügis saadavustega teeb. Eks tuleb seni SD 410 peal edasi kannatada. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2018 15:21:15 vasta tsitaadiga

Miks te ostate siis sealt kus reaalset kaubaseisu ei näidata? icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2018 15:29:18 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Alist tulevad kõik pakid 3 nädalaga max mul omniva automaati icon_rolleyes.gif


Mismoodi sa nad sinna pakiautomaati saad, ma pean alati postkontorisse ronima ja järjekorras ootama nagu loll...
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2018 15:50:43 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Alist tulevad kõik pakid 3 nädalaga max mul omniva automaati icon_rolleyes.gif


Mismoodi sa nad sinna pakiautomaati saad, ma pean alati postkontorisse ronima ja järjekorras ootama nagu loll...

https://www.omniva.ee/era/kiri/aliexpress_pakiautomaati
Kõik ilusti puust ja punaseks tehtud icon_smile.gif
Vist peale adre muutmist on kõik pakid sinna läinud thumbs_up.gif

Enne regad, siis
https://www.omniva.ee/public/files/failid/aliexpress-korduvtellija-juhend.pdf

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2018 16:25:24 vasta tsitaadiga

Midagi ple vaja regaa. Adreks löö pakiautimaadi nimi ja sihtnumber ka õige ning lähevad kõik automaati.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2018 16:48:51 vasta tsitaadiga

vb, ei mäleta. See oli nii ammu. Aga neil on mu nimi jne. anyway olemas. Mul naisele volitus tehtud icon_razz.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2018 18:03:14 vasta tsitaadiga

Okey tänks, nii palju mugavam thumbs_up.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2018 21:10:20 vasta tsitaadiga

Xiaomi Redmi Note 4'le lubatakse järgmine nädal LineageOS 15.1 (android 8) icon_cool.gif
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pasta
HV vaatleja
pasta

liitunud: 15.01.2006




sõnum 11.05.2018 21:49:03 vasta tsitaadiga

Ostsin enesele zte nubia 17 telefoni ja tore asi, on ainult paar aga...
Esimene aga mille avastasin, on too, et pole google kalendrit, google konto all on küll gmail igast datad ja drive jne , aga pole kalendrit mida sünkroonida ja loomulikult ei saa ka ükski kalendri äpp seda siis näidata...
Teine aga on mobiil id -ga, käib ära isegi too piiks, kui peaks avanema too aken kuhu mobiil id kood kirjutada, aga akent ei ilmu. Proovisin sim kaarti teises pesas, aga see ei muutnud midagi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2018 13:16:04 vasta tsitaadiga

Kas ca sotiga (pluss siis toll) leiab ka eestikeelse hiinaka (5''-6'' ekraaniga)?

Äi tahaks endale tegelikult käsi-GPSi. Vanemat Prestigio GeoVision 5056't proovisime aga selle GUI oli kohutav ja ei sobi üldse. Mõtlesin, et mingi suurema aku (võinoh, saaks akupangaga vajadusel paaritada) ja ekraaniga Android ehk sobiks. Reso ei pea ka isegi väga suur olema, ca 720p oleks ilmselt okei. Aga just keel... hea oleks kui oleks eestikeelne.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004



Online
sõnum 12.05.2018 13:38:35 vasta tsitaadiga

Miks seda just Hiinast peab tellima ? Kui kasutust leiab GPS-na ainult, siiis neid saab eestist oststes kiiremini ja ei ole mingit tolli maksu või käibemaksu.
Need kõik hinna sees. Mingi Xiaomi redmi 5A saab 85 euroga umbes kätte ja pisut suurema ekraaniga Xiaomi redmi 5 saab juba miski 115 euroga kätte.

Samas kõik need GPS-i softid mis meil siin on waze ja google maps ei leia paljuid kohti isegi üles või siis juhatavad kuskile suht pommi auku.
Siin mingi kuuaega umbes sain kulleri abis töötada ja omal nahal kogeda seda kui segast need GPS kaardi programmid panevad.

Kui ma omal selle Note 5 kätte saan võin miski 50 euroga sulle oma vana Leagoo Kiicaa Mix ära müüa. Sellel on Eesti keel ka olemas.
Sain selle kuskil Oktoobri kuus endale. Telefonina mugav kasutada pole, aga mingi GPS jaoks miks ka mitte.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2018 13:39:16 vasta tsitaadiga

lopes39, ei peagi tingimata Hiinast tellima icon_smile.gif. Hea tähelepanek, et Xiaomi redmi 5(A) on ka Eestis müügil, aitäh.

Muidu GPSi kasutaks inimene ka tihtipeale nii, et paneb alguspunkti näiteks metsaserval paika ning siis läheb jalutab. Ja hiljem laseks siis aparaadil end algusesse tagasi juhatada.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.05.2018 14:41:59 vasta tsitaadiga

Redmi 4X on küll veidi kallim, ca 135€, aga 1/3 võrra suurema aku ja veidi kiirema prosega. Eesti keel ka olemas.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2018 15:54:54 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Redmi 4X on küll veidi kallim, ca 135€, aga 1/3 võrra suurema aku ja veidi kiirema prosega. Eesti keel ka olemas.

Kiidan heaks thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2018 17:39:21 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Redmi 4X on küll veidi kallim, ca 135€, aga 1/3 võrra suurema aku ja veidi kiirema prosega. Eesti keel ka olemas.

+1 ka minu poolt

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 12.05.2018 18:15:58 vasta tsitaadiga

Ei pea hiinast tellima icon_biggrin.gif
Miks tellitakse Hiinast telefone??????????????????????????????????????????????????????????
Kas hiinast tellides või Eestist ostes on hind üks ja sama või????
ISEGI tolliga on odavam.....
Aga inimestel klapid ees,parem ju samsungi plönn võtta

No samsungi fännid,hakake rääkima nüüd kui kasulik ja hea on Eestist osta kalli hinnaga icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Oskab keegi öelda,miks on nende kuradi õunte omanikel alati ülbelt üleolev nägu ees?
Tavaliselt kui inimene sitasisse astub,siis ta ju ei naera rahulolevalt... icon_biggrin.gif


Delfi naisteka kriitik.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 12.05.2018 18:26:49 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Kas ca sotiga (pluss siis toll) leiab ka eestikeelse hiinaka (5''-6'' ekraaniga)?



Leiab ja enamus hiinakaid on eestikeelsed. See ju sõltub rohkem androidist mis seal peal on.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004



Online
sõnum 12.05.2018 18:56:18 vasta tsitaadiga

Lauri76 kirjutas:
Ei pea hiinast tellima icon_biggrin.gif
Miks tellitakse Hiinast telefone??????????????????????????????????????????????????????????
Kas hiinast tellides või Eestist ostes on hind üks ja sama või????
ISEGI tolliga on odavam.....
Aga inimestel klapid ees,parem ju samsungi plönn võtta

No samsungi fännid,hakake rääkima nüüd kui kasulik ja hea on Eestist osta kalli hinnaga icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Oskab keegi öelda,miks on nende kuradi õunte omanikel alati ülbelt üleolev nägu ees?
Tavaliselt kui inimene sitasisse astub,siis ta ju ei naera rahulolevalt... icon_biggrin.gif


Delfi naisteka kriitik.


Osad mudelid on hiinast kas sama hinnaga või odavamad, kuid pole niipalju odavamad kui meil kohapealt osta saab. Pealegi vahe on ka selles, et Eestist ostes ei ole sul 15-23 päeva või 33-46 päeva jne.
Kui eesti poed müüvad seda mudelit mida sa otsid, siis üldjuhul üle 2 nädala ei oota sa seda. Osad poed ka on sellised kus lähed ja saad kohe kätte.
On see 10 euro soodsam mõistlikum osta Hiinast ja oodata vähemalt 3 nädalat või maksad selle 10 euro rohkem ja saad kohe kätte ?`

Mis see Samsung siia puutub ? Samsungil pole ühtegi telefoni mis raua poolest odav oleks ja ei saa ka hõisata et need uuendusi saavad kiirelt.
Kui uuendused tähtsad on, siis tuleb vaadata neid kes stock android-e müüvad.

Ma ise tellisin Xiaomi Redmi Note 5 Pro mõni päev tagasi Hiinast, kuna seda eestis veel ei müüda ja mine tea millal neid müüma hakatakse ja mis hinnaga.
Ja ma ootasin ka selliseid kus on 15-23/26 päeva ja mitte neid 33-46 päeva saatmise versioone.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aarnet
HV kasutaja
aarnet

liitunud: 07.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2018 19:43:39 vasta tsitaadiga

Lauri76 kirjutas:

ISEGI tolliga on odavam.....

Telefonidel ei ole tollimaksu. On käibemaks.

Ma ise olen leidnud, et kui ma ~150 - 200€ asja ostan, siis mingi kümnekas kiire transa eest juurde panna pole enam väga palju.

_________________
-- Aarne bloog --
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2018 20:09:13 vasta tsitaadiga

Lauri76, ma võtsin oma Redmi 4X'i eestist, kuna see maksis eestis vaid ~10€ rohkem ja selle eest saad kiire kätte saamise + eesti ettevõte vastutab garantii eest.
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2018 20:43:20 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Redmi 4X on küll veidi kallim, ca 135€, aga 1/3 võrra suurema aku ja veidi kiirema prosega. Eesti keel ka olemas.
Ja veel "natuke" juurde ja saab veel parema mudeli. Ehk siis pean mõtlema, pigem tahaks max 110€'ga hakkama saada. Aga nüüd on pilt selge, peab lihtsalt mudeleid vaatama. Sest tõesti ongi paljudel kohe keelte nimekirjas eesti keel olemas.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 12.05.2018 20:51:31 vasta tsitaadiga

Kas Eestis,Tallinnas on mõni esindus,töökoda,jne ka kes on Xiaomidele keskendunud?
Et oskavad enamustele küsimustele vastata,mis Xiaomide kohta käivad?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004



Online
sõnum 12.05.2018 21:02:53 vasta tsitaadiga

Ei tea pole uurinud või huvi tundnud. Ostan odava telefoni, et kui sellega midagi juhtub ei pea põdema mingi garantiiga.
Vähem närvikulu on uus odav asemele osta, kui jaurata garantiiga.
Mul eelmine aasta kulus Nokia Lumia 830-ne garantii peale üle 4 kuu ja lõpuks ei saadudki korda.
Ekraan millepärast läks parandusse tehti korda, kuid lõhuti ära 3.5mm juhtme auk ja telefon käis kuskil Saksamaal Nokia ametlikus remondis.
Eesti poed ei pea oma garantii tingimustest niikuinii kinni ja üritavad sellest ära nihverdada kuidas suudavad.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2018 21:04:35 vasta tsitaadiga

Lauri76 kirjutas:
Kas Eestis,Tallinnas on mõni esindus,töökoda,jne ka kes on Xiaomidele keskendunud?
Et oskavad enamustele küsimustele vastata,mis Xiaomide kohta käivad?
Ei tea mis nii spetsiifilised küsimused sul on, et netist abi ei leia? Telefon on nagu telefon ikka ja enamus androidid on sarnased üksteisele, kaasa arvatud xiaomi mudelid.
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2018 21:56:16 vasta tsitaadiga

4x on selline sweetspot vaata kust tahad

alati saab paremat/odavamat jne.
Ei ole mingi kohustus osta, võtke seda mida tahate thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2018 22:15:47 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
4x on selline sweetspot vaata kust tahad
Tuleme tagasi ülesandepüstituse juurde - vanem inimene ning GPSi kasutamine. Xiaomi Redmi 5 (või Xiaomi Redmi Note 5A) on ilmselt kõige mõistlikum valik kuna on suurima ekraaniga. Või siis mõni muu pigem 6'' kanti kiskuv 720p ekraaniga hiinakas. Kiiremast protsessorist pole sooja ega külma. Natuke suurem aku... see ehk mängiks rolli, peab mõtlema.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.05.2018 22:20:48 vasta tsitaadiga

Vanemale inimesele võta telefon millel USB-C laadimispesa, pole vaja nuputada mispidi laadija sappa käib. icon_wink.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2018 22:21:55 vasta tsitaadiga

Mark0, see suur ekraan jäi 2 silma vahele mul. ma nägin vaid hinda.
my bad siis.
Hetkel jään vastuse ka võlgu kas neil on ma kodumaine keel olemas, ei viitsi guugeldada.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004



Online
sõnum 12.05.2018 22:37:09 vasta tsitaadiga

Neil peaks juba olema küll Eesti keel olemas. See tuli miski uuendusega mõni kuu tagasi nagu ka 4X-le tuli uuendus.
Xiaomi avab muidu Euroopas poode juba ka. Kuskilt lugesin et Prantsusmaal vist peaks üks avatama ja kuskil oli veel.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2018 22:44:16 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Neil peaks juba olema küll Eesti keel olemas. See tuli miski uuendusega mõni kuu tagasi nagu ka 4X-le tuli uuendus.
Xiaomi avab muidu Euroopas poode juba ka. Kuskilt lugesin et Prantsusmaal vist peaks üks avatama ja kuskil oli veel.

Prantsusmaa pole Eesti, pole 4a 2 kuud tööle pannud, aga sellele küll pole estonian veel tulnud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2018 22:50:25 vasta tsitaadiga

Lauri tuli ja pritsis jälle oma rumalate küsimustega teema kinni

Osta oma junn-telefon Hiinast, ole sellega rahul ning ära postita rohkem kopp.gif kopp.gif

Irw ic icc, lõuapooliku staatus ukse taga teretamas
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 121, 122, 123 ... 197, 198, 199  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.