Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  EURONICS märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 73, 74, 75  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006




sõnum 27.04.2018 22:20:33 vasta tsitaadiga

Siis leiavad muu põhjuse, mitte vahet kinni maksta.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.04.2018 00:55:07 vasta tsitaadiga

Olen ühe korra "parima hinna garantiid" kasutanud. Saatsin vajalikud lingid ja screeshotid. Kõige tähtsam tundus oli see, et samadel tingimustel on tarne. Küll tekkis probleem sellega, kui soovisin kaks toodet tellida.
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 181 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 01.05.2018 11:03:26 vasta tsitaadiga

Dunno, ma tahtsin Euronicsist Xboxi osta. Vaatasin siis, et Xbox One X Euronicsis 599€ (kuu oli siis Jaanuar). Küsin kas matchivad hinda teiste poodidega, vastus muidugi. Vaatan korra sõna otseses mõttes kõrvalpoodi Klick kus on see xbox müügil 549€ eest. Ütlen et matchigu hinda, ostan teilt ära. Hoolimata sellest, et mängukonsooli sisu on 1:1 sama (ehk sama pult, samad lisad karbis, sama pakend etc) siis kuna paar SKU numbrit olid erinevad (ehk siis erineval kuul toodetud) siis mingit hinna matchimist ei tehtud. öeldi, et mine osta sealt kõrvalpoest siis, meie Euronics hinda alla ei tee.

See on üks konkreetne näide, aga neid näiteid kus hinda keeldutakse matchimast mis iganes põhjusel on palju. Nii olengi praeguseks selgeks saanud, et Euronicsis leiad alati turu kõige kallima hinna - see ongi nende hinnagarantii...

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
risto_
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2005




sõnum 03.05.2018 19:28:27 vasta tsitaadiga

Mu lemmik on ikka see, kui leidsin Euroncisist teleri. Tootekoodile oli sujuvalt ".AEE" lõppu lisatud
Sama toode oli teises poes samuti olemas, aga ilma selle ".AEE"-ta. Saatsin teise poodi kirja, kus küsisin, kas on kindlalt identne toode. Jaatava vastuse saatsin Euroncsile edasi, aga see neid ei huvitanud. Nemad jäid oma tootekoodile kindlaks.
Neid pikalt saatmise juhtumeid on päris mitu olnud. Nädalavahetusel plaaniks tolmuimeja osta. Sel korral isegi tootekood on identne, Galadoris ca 50 eur soodsam (tootja eesti kodukal 20 eur soodsam), tarne 2-4tp, Euronics aga tahab et peab olema tarnitud 3p jooksul. Pika ninaga jäämine tõenäoliselt soolas...

Teoorias võiks uurida, mida Tarbijakaitse sellest arvab. Reklaamitakse oma kampaaniaid, aga samas tehakse neis osalemine täiesti võimatuks. Samahästi võiksid nad igale telerile panna koodiks 123TV, 223TV jne.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.05.2018 19:44:36 vasta tsitaadiga

.AEE pole Euronicsi poolt eraldi lisatud, vaid see ongi tootekoodi osa
_________________
Kommentaarid: 354 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 295
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.05.2018 22:20:57 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru miks te Euronicsist ostate kui mujal soodsam on? Mis selle point on?
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008




sõnum 03.05.2018 22:45:54 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Ma ei saa aru miks te Euronicsist ostate kui mujal soodsam on? Mis selle point on?


x2

Euronicsi puhul on hind kallim aga kui vaja siis lähed poodi ja saad kohe ära osta, kui tahad odavalt siis HV.EE lahti, ning võta soodsaim e-pood ja oota.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.05.2018 09:37:21 vasta tsitaadiga

Saab kottida ja vinguda. Muud ei midagi.
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 04.05.2018 11:53:34 vasta tsitaadiga

Renka, kes ütles et ostab? Lihtsalt tundub kuidagi alatu reklaamida parima hinna garantiid ilma otse välja ütlemata, et parim hind seisneb selles, et kõige kallim on.
risto_, mul on hoolimata tarneajast sellised asju üldse hinnamatchimata jäetud. Ainult füüsiline pood toimib on mulle öeldud. Seega tore teada, et mingitell X juhtudel saab siiski pricematchi.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.05.2018 12:07:09 vasta tsitaadiga

d3t, kauplusest ostes kehtib parima hinna garantii füüsiliste poodide kohta; netipoest ostes aga loevad veebipoodide pakkumised. See, ja ka et tootekood peab olema identne, on kenasti tingimustes ära toodud.
_________________
Kommentaarid: 354 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 295
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
risto_
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2005




sõnum 04.05.2018 17:44:55 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Ma ei saa aru miks te Euronicsist ostate kui mujal soodsam on? Mis selle point on?

Betamax kirjutas:
Saab kottida ja vinguda. Muud ei midagi.


See, et eestlasele on ju omane lasta end suurematel kottida ja pea maas edasi tegutseda, ei tähenda alati ostmist. Küsija suu pihta ei lööda. Või ei tohiks seda teha, vaatamata sellele, et ettevõte ise pakub sellist "kampaaniat"?
Nagu näha, siis mõningatel kordadel läheb õnneks, saab toote kohe kätte ja veidikene soodsamalt kui teisest kohast (või siis sama hinnaga).
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004




sõnum 04.05.2018 22:41:20 vasta tsitaadiga

Täpselt 5 tööpäeva hiljem sain 100.99 eurot kontole.
Ilge huiijari tunne on icon_redface.gif

Aga ise nad reklaamivad, et kui 30 päeva peale ostu müüb eestis mõni teine füüsiline pood odavamalt sama asja.. ja müüs ka icon_redface.gif

Igal juhul jälle positiivsed kogemused euronicsiga, pesumasinad, telekad, tolmuimejad, konsoolid kõik sealt tulnud.
Paar korda mõni vidin garantiis ka käinud ja väga kiirelt on need keisid ka alati ära lahendatud thumbs_up.gif (Võrreldes muude kogemustega)

_________________
------
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.05.2018 22:44:09 vasta tsitaadiga

Ostke mõni tool ka euonicsist thumbs_up.gif icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004




sõnum 04.05.2018 22:49:57 vasta tsitaadiga

Ostsin playseat office chairi kunagi
Lagunes ära 3 kuuga, vahetasin ise poldid paremate vastu ja stopperiga mutrid ka. Aastaid kestnud nüüd.
(Stock poldid olid juustust tehtud ja igal juhul tootja viga mitte euronicsi)

Early Access kirjutas:
See, ja ka et tootekood peab olema identne, on kenesti tingimustes ära toodud.


Loogiline ka.. mitte et mingi x netipood müüb venemaa või mõne arengumaa turule mõeldud kaupa sente odavamalt. (Hall turg, pärast ametliku garantiiga probleeme ja mis iganes, näiteks fototehnika puhul..).
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
190318
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2018




sõnum 04.05.2018 23:51:55 vasta tsitaadiga

hans,
tsitaat:

Ilge huiijari tunne on

Said täiesti legaalse hinnaalanduse, mis nüüd Sa põed seal ilma asjata? icon_biggrin.gif Lihtsalt nägid võimalust ja viitsisid asja lõpuni viia. Euronicsi elu sellest ei muutu mitte karvavõrdki.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 06.05.2018 12:41:12 vasta tsitaadiga

hans kirjutas:
Paar korda mõni vidin garantiis ka käinud ja väga kiirelt on need keisid ka alati ära lahendatud thumbs_up.gif (Võrreldes muude kogemustega)

Andsin Euronicsisse iPad Pro type covery. Minul nupud ei töötanud ja kuna iPad vahepeal juba maha müüdud, siis otsustasin, et Recally alla kuuluva covery korda lasta Euronicsil teha kuna nende käest asi sai ostetud. Andsin sisse, fain, läheb siis läheb nädal kaks. Kaks nädalat hiljem tulen tagasi, mind varastakse tühjaks päise päeva ajal esitades mulle mingi 40€ suurusjärgus olev arve garantiiremondi eest. Et tehnikud olla vaadanud ja testinud niii ja naapidi ja lõpuks ei suutnud tehnikud kuidagi aru saada kuidas see klaver mul ei töötanud. Okey, fain, maksin raha, sain lehekese ja klaveri tagasi. Euronicsi töötaja ütles, et kui miskit on tule tööpaberiga tagasi, et see nagu uus garantii pmst, kuna asi ju toimib. Kuna iPadi pole, müün coveri töötavana osta.ee's maha. Muidugi see cover ei toimi. Peale paari trippi erinevatesse Euronicsitesse, lobiseb seal töötav venelanna kogemata välja tegeleiku töökirjelduse - ipad pro'd puuduvad paranduses, ei saa testida ega parandada. Saadame tagasi ja ütleme, et kõik on okey. Hoolimata pikast vaidlusest ei ole Euronics nõus tööd vastu võtma uuesti sama paberi alusel, rääkimata sellest, et nad ei saa vastu võtta iPadi klaviatuuri parandusse ilma iPadi endata, kuna tegemist olevat komplektseadmega. Otsustasime õnne proovida ja asutsime Valgesse Klaari. Juba paar päeva hiljem kutsuti järgi uuele iPad coverile, tasuta, kuna noh, recall. Seega kui keegi on saanud mingit asjaliku garantii kogemust Euronicsis siis aplaus ja palju õnne. See on kuradi haruldane ikka.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.05.2018 19:56:27 vasta tsitaadiga

Selline toode käib Servica ICT hoolduses, http://www.servisaict.ee/et-ee/authorized-service
Euronicsil nende töökorraldusega otsest sidet pole, nii et seda väljalobisetud fantaasiat on raske kommenteerida. Üks sama tootekoodiga toode on hoolduse poolt ka välja vahetatud, järelikult on pädevus testimiseks olemas ja sinu ipadi tahetigi näha lihtsalt selleks, et aru saada, milles kamm.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008




sõnum 06.05.2018 21:16:45 vasta tsitaadiga

d3t, ei saagi enam aru miks sa Euronicsis ostmas käid kui kogu aeg mingi ebaõnn icon_biggrin.gif
Aga jah, see on pigem hooldaja jama, Euronics lihtsalt õnnetu vahemees, sest nemad ei otsusta mis sinu klaviatuuriga tehakse.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 07.05.2018 09:38:24 vasta tsitaadiga

oliver., kuidas ma seda iPadi nendele peaks andma kui ma selle juba maha müünud olen? Kus kurat on loogika, et ma pean oma iPadi kaasa andma kui ma klaviatuuri remonti annan. Sense it makes none. Kui ma müüsin klavieri maha ja see ostetud kliendi kahel erineval iPad Pro'l ei tööta ning in the end ilma no questions asked pmst see Valges Klaaris ringi vahetati siis on raske midagi muud kui masendust selle teeninduse üle tunda.

Araablane, Euronicsi süü on minusilmis - kuna arve mida ma alusetult maksma pidin esitas Euronics, valeinfot esitas mulle Euronics jne.

Küsimuse peale miks ma sealt midagi ostsin, siis jääb teepeale ette ja kui hinnavahet muu poega ostmise soovi ajahetkel pole, ostan sealt ära. Reeglina garantiid ei vaja ja asjad toimivad üle oma oodatud eluea kuna hoian neist hästi, välja arvatud juhul kui ei toimi...

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.05.2018 21:50:35 vasta tsitaadiga

d3t, kas selle ebaõnne jura ostsid ka sina?
http://m.kasulik.delfi.ee/article.php?id=82078453
tsitaat:
Tuntud elektroonikapoest soetatud hirmkallis espressomasin oli äärmiselt halvas korras. Pood keeldus roostes masina eest raha tagastamast

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jake28
HV vaatleja

liitunud: 15.08.2014




sõnum 26.05.2018 16:21:00 vasta tsitaadiga

selline küsimus et kas euronics võib keelduda teleka garantiist,kui ma kasutan custom settings.selle mõtlen gamma,sharpness jne.endal läks telekas katki ja ütlesid et garantii ei kehti,kuna ma ei kasuta factory pildi settings..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.05.2018 16:25:41 vasta tsitaadiga

lol - misasja. Ei saa sellepärast küll keelduda. Kui neid seadeid teleka enda menüüdest muidugi muuta saab. Kui mingit häkki pidi kasutama siis võivad küll keelduda jah.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.05.2018 17:26:44 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
lol - misasja. Ei saa sellepärast küll keelduda. Kui neid seadeid teleka enda menüüdest muidugi muuta saab. Kui mingit häkki pidi kasutama siis võivad küll keelduda jah.

icon_lol.gif sealt tuleb ikka kulda...alles oli see kohvimasina jama...
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.05.2018 19:16:47 vasta tsitaadiga

Normaalne. Mu meelest vähemalt mu teleril saab küll seaduslikult menüüst gammat ja asju näppida icon_rolleyes.gif

Aga ei tea, kas see on siit läbi käinud või mitte
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.05.2018 19:32:21 vasta tsitaadiga

Pole küll Euronicsiga seotud, aga LED telkudega küll. Paljud krutivad brightnessi põhja, sest nii on pilt ilusam ja whatnot. Telekas muidugi võimaldab seda, aga kuna tihtipeale LED-del seal kehva jahutus, siis max peal väheneb tööaeg märkimisväärselt. Ehk normaalse kasutuse juures saab kasutaja vabalt garantiiaja jooksul toote ära lõhkuda, aga see peaks ikkagi tootja probleem, mitte kasutaja probleem olema.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  EURONICS mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 73, 74, 75  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.