|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
14.02.2018 11:45:04
|
|
|
| Early Access kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
| Early Access kirjutas: |
| tsitaat: |
Kas on mingi kindel põhjus, miks te (kasvõi harva kasutamiseks) juhtmega klappe ostate?
|
3,5 pistikut leiab pea igalt poolt |
Ja paljudes "igalt poolt" kohtades sa kasutad kõrvaklappe? Reaalselt võtad sõbra telefoni ning paned sinna klapid taha? Või kodus istud muusikakeskuse ees ning kuulad klappidega tümmi, max 1.5m kaugusel?
Tean, et kaabel tagab kvaliteetsuse, aga kõvasti mugavuse arvelt. |
Pakkusin välja võimaliku variandi, miks juhtmega klappe eelistatakse. Kas need muusikakeskuse taga kasutust leiab, on kaheldav; pigem arvuti taga.
Teiseks argumendiks on hinna- ja kvaliteedisuhe - võrdse raha eest on juhtmetega klappide osakaal laiem ning võimalus midagi paremat leida, suurem.
Minul BT klapid, mida kasutan juhtmevabalt telefoni taga, kuid lauaarvutis olen sunnitud kasutama 3,5 otsa (millega kvaliteet on ikka päris jama) |
Algselt olin arvuti taga sama mätta otsas, aga viskas kopa ette - juhe segab ning võtsin USB wireless klapid ehk arvutil on wireless saatja USB pesas ning klapid saavad 2.4GHz vahendusel normaalse heli. Aga nagu ikka - ei ole võrreldav kaabliga. Siiski väga palju mugavam.
Klappide laadimiseks on suvaline micro-USB kaabel, mul endal magnetiga ots klappide küljes - niimoodi mugavam laadida, ei pea kuhugi auku toppima hakkama, lihtsalt klõps külge ja tehtud.
Klapid: https://goo.gl/a6zv7o
Magnet otsaga kaabel: https://goo.gl/McpBAJ
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markedmen
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2009
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
14.02.2018 12:30:44
|
|
|
Ma näiteks ei viitsi lisada akusid ja kaasnevat laadimist võrrandisse. Mugavam juhtmega, IMHO.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
14.02.2018 12:37:19
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| Early Access kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
| Early Access kirjutas: |
| tsitaat: |
Kas on mingi kindel põhjus, miks te (kasvõi harva kasutamiseks) juhtmega klappe ostate?
|
3,5 pistikut leiab pea igalt poolt |
Ja paljudes "igalt poolt" kohtades sa kasutad kõrvaklappe? Reaalselt võtad sõbra telefoni ning paned sinna klapid taha? Või kodus istud muusikakeskuse ees ning kuulad klappidega tümmi, max 1.5m kaugusel?
Tean, et kaabel tagab kvaliteetsuse, aga kõvasti mugavuse arvelt. |
Pakkusin välja võimaliku variandi, miks juhtmega klappe eelistatakse. Kas need muusikakeskuse taga kasutust leiab, on kaheldav; pigem arvuti taga.
Teiseks argumendiks on hinna- ja kvaliteedisuhe - võrdse raha eest on juhtmetega klappide osakaal laiem ning võimalus midagi paremat leida, suurem.
Minul BT klapid, mida kasutan juhtmevabalt telefoni taga, kuid lauaarvutis olen sunnitud kasutama 3,5 otsa (millega kvaliteet on ikka päris jama) |
Algselt olin arvuti taga sama mätta otsas, aga viskas kopa ette - juhe segab ning võtsin USB wireless klapid ehk arvutil on wireless saatja USB pesas ning klapid saavad 2.4GHz vahendusel normaalse heli. Aga nagu ikka - ei ole võrreldav kaabliga. Siiski väga palju mugavam.
Klappide laadimiseks on suvaline micro-USB kaabel, mul endal magnetiga ots klappide küljes - niimoodi mugavam laadida, ei pea kuhugi auku toppima hakkama, lihtsalt klõps külge ja tehtud.
Klapid: https://goo.gl/a6zv7o
Magnet otsaga kaabel: https://goo.gl/McpBAJ |
Ma ostaks selle raha eest pigem asisema aptX transmitteri, kui maksta klappide eest, mis jäävad vaid arvutiga seotuks (ning mille (heli-)kvaliteet on kaheldav)
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
14.02.2018 13:29:30
|
|
|
| Early Access kirjutas: |
Spoiler 
| LKits kirjutas: |
| Early Access kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
| Early Access kirjutas: |
| tsitaat: |
Kas on mingi kindel põhjus, miks te (kasvõi harva kasutamiseks) juhtmega klappe ostate?
|
3,5 pistikut leiab pea igalt poolt |
Ja paljudes "igalt poolt" kohtades sa kasutad kõrvaklappe? Reaalselt võtad sõbra telefoni ning paned sinna klapid taha? Või kodus istud muusikakeskuse ees ning kuulad klappidega tümmi, max 1.5m kaugusel?
Tean, et kaabel tagab kvaliteetsuse, aga kõvasti mugavuse arvelt. |
Pakkusin välja võimaliku variandi, miks juhtmega klappe eelistatakse. Kas need muusikakeskuse taga kasutust leiab, on kaheldav; pigem arvuti taga.
Teiseks argumendiks on hinna- ja kvaliteedisuhe - võrdse raha eest on juhtmetega klappide osakaal laiem ning võimalus midagi paremat leida, suurem.
Minul BT klapid, mida kasutan juhtmevabalt telefoni taga, kuid lauaarvutis olen sunnitud kasutama 3,5 otsa (millega kvaliteet on ikka päris jama) |
Algselt olin arvuti taga sama mätta otsas, aga viskas kopa ette - juhe segab ning võtsin USB wireless klapid ehk arvutil on wireless saatja USB pesas ning klapid saavad 2.4GHz vahendusel normaalse heli. Aga nagu ikka - ei ole võrreldav kaabliga. Siiski väga palju mugavam.
Klappide laadimiseks on suvaline micro-USB kaabel, mul endal magnetiga ots klappide küljes - niimoodi mugavam laadida, ei pea kuhugi auku toppima hakkama, lihtsalt klõps külge ja tehtud.
Klapid: https://goo.gl/a6zv7o
Magnet otsaga kaabel: https://goo.gl/McpBAJ |
Ma ostaks selle raha eest pigem asisema aptX transmitteri, kui maksta klappide eest, mis jäävad vaid arvutiga seotuks (ning mille (heli-)kvaliteet on kaheldav) |
Konkreetsel juhul suvaline transmitter, mis läheb 3.5mm auku, ei tee virtual surroundi. Aga jah, enamjaolt nõus, et taolisel juhul on ühilduvus parem.
Siiski, konkreetsetel klappidel on saatjal ka optiline sisend, mida ma olen kasutanud telekaga. Õhtul täitsa hea korraliku surround heliga 3D filmi vaadata - nagu kinos, aga keegi ei sega sind
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Haezard
HV vaatleja

liitunud: 05.02.2018
|
14.02.2018 13:36:48
|
|
|
| kuskilt eestis hyperX cloud alpha oleks võimalik saada?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
14.02.2018 14:04:37
|
|
|
Haezard, proovisin eelmise aasta lõpus saada, AT ütles, et mõne aja pärast peaks saama (küsisin launchihetkel), ootasin kuu vms. ja siis sebisin UK'st omale need, ehk ilmselt mitte. Kirjuta AT'le ja vaata, mis vastavad, vb. saab tellida nende kaudu.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
15.02.2018 22:42:58
|
|
|
Haezard, märts/aprill on alpha tulemas
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
15.02.2018 23:13:00
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Kuni 10€ klappide seas on vägagi suured kvaliteedikõikumised ning eelteadmised on olulised.
Mõni on ikka normaalne plekk, teisest saad ikka bassi ja mid'i ka.
PS: Kas on mingi kindel põhjus, miks te (kasvõi harva kasutamiseks) juhtmega klappe ostate? Ebamugav pole? Kui tänaval kõnnin, siis telefoni ja klappide vahel olev juhe häiris ikka tohutult... |
Miks peab tänaval ringi tuiates kõrvaklappe peas hoidma? Ebamugav pole? Lumesaha või teerulli alla ei karda jääda? Vaata, nii palju kui on inimesi, nii palju on ka erinevaid eelistusi... Sina ei saa aru, miks mõned eelistavad kvaliteeti mugavusele, mina ei saa aru, mis naudingut pakub tänaval kõndides muusikat kuulata.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
16.02.2018 09:48:24
|
|
|
| Vondur kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
Kuni 10€ klappide seas on vägagi suured kvaliteedikõikumised ning eelteadmised on olulised.
Mõni on ikka normaalne plekk, teisest saad ikka bassi ja mid'i ka.
PS: Kas on mingi kindel põhjus, miks te (kasvõi harva kasutamiseks) juhtmega klappe ostate? Ebamugav pole? Kui tänaval kõnnin, siis telefoni ja klappide vahel olev juhe häiris ikka tohutult... |
Miks peab tänaval ringi tuiates kõrvaklappe peas hoidma? Ebamugav pole? Lumesaha või teerulli alla ei karda jääda? Vaata, nii palju kui on inimesi, nii palju on ka erinevaid eelistusi... Sina ei saa aru, miks mõned eelistavad kvaliteeti mugavusele, mina ei saa aru, mis naudingut pakub tänaval kõndides muusikat kuulata. |
Ära palun pane mulle sõnu suhu. Ma saan väga hästi aru, miks mõned eelistavad kvaliteeti mugavusele - minu jaoks on isiklikult mugavus lihtsalt olulisem. Ning 10€ juhtmega klappe kvaliteetseteks pidada väga ei saa.
Aga jah, mina käin tänaval klapid peas. Miks? Sest mind ärritab müra. Täpselt sellel põhjusel ei ela ma ka Tallinnas ning ka Rakveres väldin suurema liiklusega tänavaid, kui kellegagi koos või üksi klappideta jalutan. Tahan vaikust või naudingut tekitavat muusikat, mitte autode "vrõnn-vrõnn" heliteoseid kuulata.
Ning lumesaha alla jäämisest - eriline müra sulle nüüd küll märku ei anna, et sahk tuleb. Kui ümberringi on ikkagist üleüldine autode müra, siis saha häält sa nüüd küll ära ei tunne. Äärmisel juhul näed vilkurit, aga selleks ei ole kõrvu vaja. Siiski tean, et klappide kandmine suurendab riski liiklusohtude mittemärkamisel, kuid selline me elu juba kord on. Ei pane ju iga päev naelikuid saabastele alla seetõttu, et võib tänaval libedaga kukkuda ning erinevaid luid murda (kordades suurem tõenäosus, kui auto alla jääda).
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
16.02.2018 11:10:54
|
|
|
LKits, See on ju sinu enda küsimus ja seda küsimust oled sa esitanud korduvalt:
| tsitaat: |
| Kas on mingi kindel põhjus, miks te (kasvõi harva kasutamiseks) juhtmega klappe ostate? |
Ja järgmises postituses ütled sa seda:
| tsitaat: |
| Ära palun pane mulle sõnu suhu. Ma saan väga hästi aru, miks mõned eelistavad kvaliteeti mugavusele. |
No kui sa saad aru, miks sa siis küsid üldse... ja korduvalt?
Teerull ja lumesahk olid metafoorina mõeldud.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
16.02.2018 12:51:51
|
|
|
| Vondur kirjutas: |
LKits, See on ju sinu enda küsimus ja seda küsimust oled sa esitanud korduvalt:
| tsitaat: |
| Kas on mingi kindel põhjus, miks te (kasvõi harva kasutamiseks) juhtmega klappe ostate? |
Ja järgmises postituses ütled sa seda:
| tsitaat: |
| Ära palun pane mulle sõnu suhu. Ma saan väga hästi aru, miks mõned eelistavad kvaliteeti mugavusele. |
No kui sa saad aru, miks sa siis küsid üldse... ja korduvalt?
Teerull ja lumesahk olid metafoorina mõeldud. |
| LKits kirjutas: |
...
Ning 10€ juhtmega klappe kvaliteetseteks pidada väga ei saa.
... |
Ehk kui minul on eelistada 10€ juhtmega klappe või 20€ juhtmevaba BT klappe, siis mina eelistan viimaseid. Kvaliteet on tõenäoliselt sama, hind küll kallim, kuid mugavus parem.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
16.02.2018 13:04:42
|
|
|
| LKits, Sa siis arvad, et kõik kelle käest sa juhtmega kõrvaklappide ostmise põhjust uurisid, ostavad ja on ostnud endale ainult juhtmega punne mis maksavad vähem kui 10 euri?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
16.02.2018 13:25:44
|
|
|
| Vondur kirjutas: |
| LKits, Sa siis arvad, et kõik kelle käest sa juhtmega kõrvaklappide ostmise põhjust uurisid, ostavad ja on ostnud endale ainult juhtmega punne mis maksavad vähem kui 10 euri? |
Spoiler 
Ei.
Minu küsimus oli suunatud selle vestluse kohta.
| raixxx kirjutas: |
Spoiler 
| libe kirjutas: |
| raixxx kirjutas: |
| libe kirjutas: |
| raixxx kirjutas: |
| Early Access kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
| raixxx kirjutas: |
| Hiina in-ear'ide maastikul mõni uus tuul ka puhub? Pea aasta vanad ATR'id lõpetasid koostöö, vaataks midagi samaväärset ja samas hinnaklassis asemele. |
Ütle siis juba hinnaklass ka... |
neli eurot paistab olevat |
Nu mingi 10€ sisse võiks ära mahtuda. Mikrofon on must have. |
krt see summa oli sügaval krooniajal ka naeruväärne  |
Niipalju kui ma seda teemat jälginud olen siis teatud ahvide sõnavõtud on naeruväärsemad kui see summa krooniajal oli, sina oled üks neist. Aga see selleks, ei hakka mina kellegi maailmavaateid muutma. Samuti ei hakka raha matma asja mis leiab kuu jooksul 2-3h kasutust. |
kuniks pole kuulnud, ära kritiseeri otsust, teine asi on ilmselt prioriteedid ja võimekus, kuid
krooniajal, kui hoolega alla vabariigi keskmise teenisin, siis isegi 2005a pidasin 300.- eeku normaalseks klappidele ja tollal sai mingid sennheiseri cx300 vms punnid selle raha eest
palk oli tollal ~450€ ehk
tõsi, kui praegu peaks miinimumpalk olema või siis isegi 600-700€ kätte, siis Tallinnas võib keeruline olla, eelkõige üksi elades, autot omades, mingit laenu või üüri makstes
rääkimata lastele kuluvast summast
kuid kogu see eelnev jant ei muuda endiselt seda, et 10€ ei oleks naeruväärne summa kõrvaklappide kohta soovituste otsimiseks
selle rahaga võta odavaim ja proovi ära harjuda või võta sama mudel, mida varem kasutasid - isegi siis võid petta saada
need kõige odavamad hiinakad erinevadisegi ühes partiis, nagu sõrmejäljed
tahad kindlat kvaliteeti ja toote kvaliteedi alla käib ka tema stabiilsus partii kaupa, siis pead maksma - igasugune kvaliteedi kontroll ja tootmise protsesside ohjamine võtab raha |
Jah tellisingi need samused atr'id, samast poest. Ehk joppab ja saab sama kvaliteediga. Helikvaliteeti niikuinii eriti taga ei aja kui jutt nööpidest käib. Kui 7€ saab klapid mis aasta vastu peavad siis mulle sobib.
Võiks ju custom one prole või m50xile mikkri külge aretada ja sõidu ajal kasutada- kvaliteet oleks super ja heli ka ruuliks aga kõik muu kannataks  |
| Konks kirjutas: |
Odavatest tellisin need hiljuti:
link
ca 6€ eest on täitsa okeid. Olen väga rahul (kaabel on vaid tavaline, mitte lame nagu pildil). |
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raixxx
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2011
|
16.02.2018 19:22:22
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| Vondur kirjutas: |
| LKits, Sa siis arvad, et kõik kelle käest sa juhtmega kõrvaklappide ostmise põhjust uurisid, ostavad ja on ostnud endale ainult juhtmega punne mis maksavad vähem kui 10 euri? |
Spoiler 
Ei.
Minu küsimus oli suunatud selle vestluse kohta.
| raixxx kirjutas: |
Spoiler 
| libe kirjutas: |
| raixxx kirjutas: |
| libe kirjutas: |
| raixxx kirjutas: |
| Early Access kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
| raixxx kirjutas: |
| Hiina in-ear'ide maastikul mõni uus tuul ka puhub? Pea aasta vanad ATR'id lõpetasid koostöö, vaataks midagi samaväärset ja samas hinnaklassis asemele. |
Ütle siis juba hinnaklass ka... |
neli eurot paistab olevat |
Nu mingi 10€ sisse võiks ära mahtuda. Mikrofon on must have. |
krt see summa oli sügaval krooniajal ka naeruväärne  |
Niipalju kui ma seda teemat jälginud olen siis teatud ahvide sõnavõtud on naeruväärsemad kui see summa krooniajal oli, sina oled üks neist. Aga see selleks, ei hakka mina kellegi maailmavaateid muutma. Samuti ei hakka raha matma asja mis leiab kuu jooksul 2-3h kasutust. |
kuniks pole kuulnud, ära kritiseeri otsust, teine asi on ilmselt prioriteedid ja võimekus, kuid
krooniajal, kui hoolega alla vabariigi keskmise teenisin, siis isegi 2005a pidasin 300.- eeku normaalseks klappidele ja tollal sai mingid sennheiseri cx300 vms punnid selle raha eest
palk oli tollal ~450€ ehk
tõsi, kui praegu peaks miinimumpalk olema või siis isegi 600-700€ kätte, siis Tallinnas võib keeruline olla, eelkõige üksi elades, autot omades, mingit laenu või üüri makstes
rääkimata lastele kuluvast summast
kuid kogu see eelnev jant ei muuda endiselt seda, et 10€ ei oleks naeruväärne summa kõrvaklappide kohta soovituste otsimiseks
selle rahaga võta odavaim ja proovi ära harjuda või võta sama mudel, mida varem kasutasid - isegi siis võid petta saada
need kõige odavamad hiinakad erinevadisegi ühes partiis, nagu sõrmejäljed
tahad kindlat kvaliteeti ja toote kvaliteedi alla käib ka tema stabiilsus partii kaupa, siis pead maksma - igasugune kvaliteedi kontroll ja tootmise protsesside ohjamine võtab raha |
Jah tellisingi need samused atr'id, samast poest. Ehk joppab ja saab sama kvaliteediga. Helikvaliteeti niikuinii eriti taga ei aja kui jutt nööpidest käib. Kui 7€ saab klapid mis aasta vastu peavad siis mulle sobib.
Võiks ju custom one prole või m50xile mikkri külge aretada ja sõidu ajal kasutada- kvaliteet oleks super ja heli ka ruuliks aga kõik muu kannataks  |
| Konks kirjutas: |
Odavatest tellisin need hiljuti:
link
ca 6€ eest on täitsa okeid. Olen väga rahul (kaabel on vaid tavaline, mitte lame nagu pildil). |
|
Ma kasutan neid väga harva, bt klapid oleks ilmselt seismisega tühjaks jooksund selle aja peale kui seda uuesti vaja läheb. Samal põhjusel ei oma ka bt handsfreed.
Linna peal üksi nii palju ei jõlgu, et muusikat vaja oleks. Kui iga päev ühistransaga tööle-koju sõidaks siis ilmselt ostaks ka korralikumad bt junnid.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
05.03.2018 10:39:08
|
|
|
Kuskilt sellele normaalseid otsi ka saadaval on?
Kaasasolevad tulevad nii kergesti otsast ära, olen juba 2 paari suutnud ära kaotada, hetkel järgi kõige pisemad (S), kuid need on liiga väikesed minu kõrvade jaoks, ebamugav kanda.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
05.03.2018 16:26:53
|
|
|
| Sama küsimus, ma olen ka kõik ära kaotanud juba.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
06.03.2018 21:20:06
|
|
|
Kes HyperX Cloud Alphasid taga ajas, siis nägin Euronicsi reklaamlehes 99€'ga ning siit saab 95€'ga: https://www.digisalong.ee/headset-hyperx-cloud-alpha-red-hx-hsca-rd-em-kingston
Viitaks HV'd, ent tootestamata. Julgen soovitada. Ajas heli vaid paremaks läinud sissemängimisega ning nüüd on ka muusika suhtes täiesti hea heli, kuigi pm. vaid mängin nendega.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
06.03.2018 23:12:20
|
|
|
| hendrik32 kirjutas: |
Kuskilt sellele normaalseid otsi ka saadaval on?
Kaasasolevad tulevad nii kergesti otsast ära, olen juba 2 paari suutnud ära kaotada, hetkel järgi kõige pisemad (S), kuid need on liiga väikesed minu kõrvade jaoks, ebamugav kanda. |
sellele ei olegi normaalseid otsasid
kui oled vaadanud, siis klapil on silinder täiesti tasane ja hõõrdega hoiab ennast see punn kinni
kui klapp peaks higiseks minema või teisiti määrduma, siis muutub see pind libedaks
lihtsaim viis lihtsalt loctite sinna panna vms, et tekitada suurem hõõrduvus kasvõi
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
07.03.2018 02:05:09
|
|
|
Early Access, , päeval otsisin, siis AT veel listinud polnud.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
07.03.2018 23:23:42
|
|
|
rmc, reedel-esmaspäeval peaks need ka lattu saabuma ja siis jagatakse esinduste vahel laiali
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
07.03.2018 23:43:11
|
|
|
krt pole just mingi online mängur mikriga, aga pidev jant on selle ajutise mikri seadistamisega
muusika kuulamiseks on ka avatud klapid, seega see eraldi mikker juhtmel pole parim lahendus
nood paistavad kujunduselt beyerdynamicud olema, tea kas helilt ka kaudseltki sarnased
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
08.03.2018 03:07:44
|
|
|
xheix1712, ise võtsin mitu kuud tagasi juba ligi, ootasin launchist paar kuud, et jõuaks, ei jõudnud, pidin mujalt võtma.
libe, https://medium.com/@Xander51/headphone-showdown-hyperx-cloud-ii-takstar-pro-80-vs-beyerdynamic-dt770-pro-80-ohm-9f385c41941
"Headphone Showdown: HyperX Cloud II (Takstar Pro 80) VS Beyerdynamic DT770 Pro 80 Ohm"
"Made by Kingston, and re-engineered from the Takstar Pro 80. The Pro 80, as you might imply from the name, is a clone of the other headphone in this showdown, but made and sold for less money."
Alpha'd (kõige uuemad ja nö. flagship neil) on Kingstoni enda toodang, though, kuigi sarnane toode. Uuendusena madalatel eraldi kamber, keskmised ja kõrged neist eraldi kambris.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skyhigh
HV vaatleja
liitunud: 11.06.2013
|
21.03.2018 21:19:21
|
|
|
| libe kirjutas: |
| hendrik32 kirjutas: |
Kuskilt sellele normaalseid otsi ka saadaval on?
Kaasasolevad tulevad nii kergesti otsast ära, olen juba 2 paari suutnud ära kaotada, hetkel järgi kõige pisemad (S), kuid need on liiga väikesed minu kõrvade jaoks, ebamugav kanda. |
sellele ei olegi normaalseid otsasid
kui oled vaadanud, siis klapil on silinder täiesti tasane ja hõõrdega hoiab ennast see punn kinni
kui klapp peaks higiseks minema või teisiti määrduma, siis muutub see pind libedaks
lihtsaim viis lihtsalt loctite sinna panna vms, et tekitada suurem hõõrduvus kasvõi |
Oman ise ZS6, torud on samuti ilma randita ehk siledad. Comply Foam otsad on otsas, ära ei kuku. Gearbestis on müügil mingid üliodavad komplektid nimega "New Bee" vms, 3 suurust foam otsikuid ning 3 suurust tavalisi/silikonist. Need püsivad ka kuigi Comply foamidega võrrelda ei kannata. Muidugi jah, viimased maksavad vist sama palju, kui KZ klapid ise Varsti peaks ka ZS10 ilmuma, mingeid teasereid head-fis liigub juba.
Kangesti tahaks selle juhtmega/juhtmeta teema peale sae taas käima tõmmata. Millegipärast kipub nii olema, et juhtmega klappidega samas hinnaklassis olevad juhtmevabad ei anna üldiselt samaväärset saundi välja. Tõsiseltvõetav DAC ning võim on juba piisavalt suured, et mitte klappide sisse mahtuda.
Küsimuse püstitaja pakkugu välja mõni juhtmevaba lahendus, mis oleks Audeze LCD2-C saundiga võrdväärne ning siis võiks juba edasi rääkida
|
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
22.03.2018 00:34:14
|
|
|
| skyhigh kirjutas: |
| libe kirjutas: |
| hendrik32 kirjutas: |
Kuskilt sellele normaalseid otsi ka saadaval on?
Kaasasolevad tulevad nii kergesti otsast ära, olen juba 2 paari suutnud ära kaotada, hetkel järgi kõige pisemad (S), kuid need on liiga väikesed minu kõrvade jaoks, ebamugav kanda. |
sellele ei olegi normaalseid otsasid
kui oled vaadanud, siis klapil on silinder täiesti tasane ja hõõrdega hoiab ennast see punn kinni
kui klapp peaks higiseks minema või teisiti määrduma, siis muutub see pind libedaks
lihtsaim viis lihtsalt loctite sinna panna vms, et tekitada suurem hõõrduvus kasvõi |
Oman ise ZS6, torud on samuti ilma randita ehk siledad. Comply Foam otsad on otsas, ära ei kuku. Gearbestis on müügil mingid üliodavad komplektid nimega "New Bee" vms, 3 suurust foam otsikuid ning 3 suurust tavalisi/silikonist. Need püsivad ka kuigi Comply foamidega võrrelda ei kannata. Muidugi jah, viimased maksavad vist sama palju, kui KZ klapid ise Varsti peaks ka ZS10 ilmuma, mingeid teasereid head-fis liigub juba.
Kangesti tahaks selle juhtmega/juhtmeta teema peale sae taas käima tõmmata. Millegipärast kipub nii olema, et juhtmega klappidega samas hinnaklassis olevad juhtmevabad ei anna üldiselt samaväärset saundi välja. Tõsiseltvõetav DAC ning võim on juba piisavalt suured, et mitte klappide sisse mahtuda.
Küsimuse püstitaja pakkugu välja mõni juhtmevaba lahendus, mis oleks Audeze LCD2-C saundiga võrdväärne ning siis võiks juba edasi rääkida  |
kui ennast korralikult higiseks joosta või nagu mina vokiga, siis on paratamatus, et higi kõrvadesse voolab
sellel siledal torul ongi eeldus, et kõik on puhas ja nitshevoo, aga kui peaks klappi mudima hetkel, mil kõrv niiske, siis hakkab trall pihta
mul nublud paarkümmend korda maha pudenenud, õnneks olen kohe märganud ja üles leidnud, kuid olukordi nii kauplustes kui kodus kui ka tänaval
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
01.04.2018 00:56:27
|
|
|
Soovitage kõrvapealseid bluetooth klappe filmide vaatamiseks.
Eelarve kuni 120€.
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
01.04.2018 01:07:13
|
|
|
| tsitaat: |
Soovitage kõrvapealseid bluetooth klappe filmide vaatamiseks.
|
mis source on?
iidvana läpakas või aptx toega mobiilseade?
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
01.04.2018 01:11:54
|
|
|
| iPhone 7 ja 27" 2015 iMac. iPhone pealt kuulaks raadiot.
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
01.04.2018 01:21:32
|
|
|
Eks sellega on nagu on - igaüks soovitaks oma, aga mina ei ole parema heliga BT klappe kasutanud/omanud kui neid.
Need on pika kuulamise peale ebamugavad; samas on need kerged ja nt telefonist AptX kanali kaudu on läbi Plexi filmi helirida lausa lust kuulata; fucking amazing - paremad kui kallimad kõlaripaar seda kodus teevad
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vinski
HV vaatleja

liitunud: 10.12.2002
|
12.04.2018 21:31:41
|
|
|
Kui kõrvaklapid on bluetooth ver 4.1.
Jooksmiseks osadel väikestel mp3 mängijatel on juures kiri: BLUETOOTH FUNCTION: Compatible with bluetooth version over 3.0 and below 4.1
Kas need siis nende klappidega ei tööta, mis on ver 4.1?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
24.04.2018 17:37:09
|
|
|
Võiks nagu toimida ikka. Peaks nagu tagasiühilduv olema.
Aga kuidas seda krdi pehmendusriba kõrvakatel nimetatakse, mis pealae ja plastiku vahele jääb. Tegelt, kas seda eraldi kuskilt ebayst osta saab?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Klots454
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2006
|
24.04.2018 17:38:34
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Võiks nagu toimida ikka. Peaks nagu tagasiühilduv olema.
Aga kuidas seda krdi pehmendusriba kõrvakatel nimetatakse, mis pealae ja plastiku vahele jääb. Tegelt, kas seda eraldi kuskilt ebayst osta saab?  |
Inglise keeles "headband pad". Ja kas eraldi saab oleneb klappidest.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
24.04.2018 17:40:07
|
|
|
Kindlasti miskit liimitavat riba kuskil leidub
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
03.05.2018 08:35:41
|
|
|
Eile kõrvutasin omi XTZ klappe MDR-1000X'ga. Muidugi viimased on funktsionaalsemad ja üle kõrva käivad, aga muusikalises helikvaliteedis olid LG G6 taga kehvemad..
viimati muutis Anna tooli 03.05.2018 20:05:46, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
03.05.2018 08:50:57
|
|
|
| Momentum wireless 2.0 Over-Ear kellelgi kogemust?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
03.05.2018 14:29:11
|
|
|
Ise oman umbes pool aastat juba selliseid:
link
Kasutan igapäevaselt umbes 3 tundi, sellest jõusaalis umbes 2h, kus juhe saab igatipidi sikutamist jms. Tõsiselt head klapid 25€ eest, heli pilt on samuti väga hea selle raha eest.
Kestavad peale poole aastast aktiivset kasutamist 4-5h ära. Katki peaksid minema, siis vist võtaksin uuesti sellised, ei ole kahju ka kui kuskil midagi juhtuma peaks, enda hinna täiesti välja teeninud juba.
Eriti imestan, et see peenike juhe ei ole absoluutselt väsimismärke sellise kasutamise juures ilmutanud. Kuna juhe kaela peal üsna raskesti liigutatav (kui soovid ühele või teisele poole kõrva juhet järgi anda), siis vajab natuke tugevamini tõmbamist ja olin üsna skeptiline, et kaua see nii kestab, enne kui anomaaliad hakkavad aga siiani ei midagi.
E: Ainuke asi, mis natukene väsinud on, on see MicroUSB kummikate, mis vist enamustel ära väsib.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
03.05.2018 20:22:58
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Momentum wireless 2.0 Over-Ear kellelgi kogemust? |
Huvi pärast kõrvutasin neid täna XTZ-ga. Samad lood, sama heliallikas.
Momentumi sound oli etem kui MDR-1000X'il, aga XTZ sub-bass oli madalam ning kõrged vbl liialt lõikavad. Samas viimaste puudumisel tundus sennude heli kuidagi... igav, aga mitte halb.
Üldjoontes päris head; ei täheldanud taustamüra/sahinat, peas istusid hästi. #2 parimad bt klapid mida kuulanud.
NC, kõne/mikrofoni ja pikemat kasutamismugavust ei tea kommenteerida.
viimati muutis Anna tooli 04.05.2018 06:40:55, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
04.05.2018 01:30:14
|
|
|
Early Access, su telo ilmselt LDACi ei toeta, seega Sonydel on üks trump veel varrukas
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
04.05.2018 06:50:41
|
|
|
Mhmh.
Sennude hind kah odavamaks muutunud (amazon.de ~255/ valiheli ~349, varasema 450 asemel)
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
05.06.2018 17:00:10
|
|
|
| Oskab keegi öelda mis võiks umbkaudne turuväärtus olla Beyerdynamic DT 990 Edition Premium 250ohm klappidel?
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
05.06.2018 19:21:01
|
|
|
| Kõik oleneb ju seisukorrast vanusest garantii olemasolust ja millest kõigest veel.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
15.06.2018 14:52:16
|
|
|
Keski KZ ZSR/ED16 või Tin Audio T2 omab kogemusi?
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
15.06.2018 19:46:36
|
|
|
Kas sellist headset'i on olemas?
- Juhtmevaba, kuid mida vajadusel saab ka juhtmega kasutada (ja ka mikrofon töötaks sellisel juhul)
- Saab kasutada juhtmevabalt nii arvuti kui ka telefoniga
- Võimaldab mängida ja mängudes omavahel suhelda
- Normaalne mikrofon (et poleks nohuse ninaga kopterpiloot)
- Sobiks ka muusika kuulamiseks (ei pea olema audiofiili jaoks, kuid võiks enam-vähem ok olla. Isegi HyperX Cloud II helipilt sobiks)
Põhimõtteliselt võikski küsida, kas on olemas HyperX Cloud II headset'i, mis oleks lisaks juhtmevaba ja ühenduks nii arvuti kui telefoniga.
Olen siin kamminud igasuguseid netiülevaateid toodetele, mis tootjate nimed mulle pähe on tulnud, ja jube keeruline ikka üldse midagi leida, isegi kui mõni soovitud punkt mööndustega ära jätta. Põhirõhk tundub inseneridel minevat RGB peale, mitte funktsionaalsusele. Ning imestama paneb kui erinevad on ülevaadete tulemused ja järeldused ühe ja sama toote kohta.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
18.06.2018 12:19:24
|
|
|
| Oskab keegi soovitada "bang for the buck" wireless in-ear punne rattaga sõitmiseks. Tänud.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
18.06.2018 12:42:24
|
|
|
Selle kohta oskab keegi midagi öelda?
Tellisin juba ära, loodan et väga ämbri ei astunud
https://www.noortehnik.ee/sennheiser-cx-6-00bt-juhtmevabad-korvaklapid/
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|