Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Formula 1, 2, 3 2018 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 45, 46, 47  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kes võidab 2018 tiitli ?
Kimi Raikkonen
6%
 6%  [ 5 ]
Fernando Alonso
5%
 5%  [ 4 ]
Daniel Ricciardo
2%
 2%  [ 2 ]
Nico Hulkenberg
0%
 0%  [ 0 ]
Sebastian Vettel
32%
 32%  [ 25 ]
Valtteri Bottas
3%
 3%  [ 3 ]
Max Verstappen
15%
 15%  [ 12 ]
Sergio Perez
0%
 0%  [ 0 ]
Esteban Ocon
1%
 1%  [ 1 ]
Lewis Hamilton
23%
 23%  [ 18 ]
Carlos Sainz Jnr
2%
 2%  [ 2 ]
Black Horse X
5%
 5%  [ 4 ]
hääli kokku : 76

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2018 17:05:23 vasta tsitaadiga

Haha, hea soeng hämil icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 29.04.2018 17:07:21 vasta tsitaadiga

CTR kirjutas:
krdi rtl, miks vaja otse saksa keelde tõlkida.. võiks teha nagu muidu, et lastakse ikka intervjuud ära teha ja pärast tee kokkuvõte mistahes keeles icon_evil.gif

RTL teeb alati seda nii ja nõks hilinemisega. ROS ja VET bias on kohutav seal Rundfunkis.

_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2018 17:09:59 vasta tsitaadiga

CTR kirjutas:
krdi rtl, miks vaja otse saksa keelde tõlkida.. võiks teha nagu muidu, et lastakse ikka intervjuud ära teha ja pärast tee kokkuvõte mistahes keeles icon_evil.gif
Sest sakslased ei saa ingliskeelest aru, thats why. Neil on kõik kohe saksakeesle pealelugemisega, muidu aju plahvatab
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2018 17:10:18 vasta tsitaadiga

vahepeal meenus inglaste Grosejaanile antud kommentaar, sellise kindaviske peale võks hakata pesapalluri ametile mõtlema. (kui boksis meeskonnakaaslasele kindad mööda jalgu viskas)
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 29.04.2018 19:26:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:


Andrew Benson‏Verified account @andrewbensonf1 2m2 minutes ago
More
Reprimand for Verstappen. Stewards say both to blame. Verstappen made two "relatively minor" moves but Ricciardo admitted he left his final move too late


Direct message
Andrew Benson‏Verified account @andrewbensonf1 28s29 seconds ago
More
And a reprimand for Ricciardo as well comes through straight afterwards
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2018 20:43:14 vasta tsitaadiga

-Kaivo-, sayd so. oligi nii, et üks põtkis ees ja teine lootis leida õige kiirendava möödasõidu mis lõpuks feilis. jah tagant tulija on alati süüdi.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.04.2018 20:56:23 vasta tsitaadiga

ei ole alati süüdi. Kimil pandi ka uks kinni ja o*konnal jäi õigust ka üle oma arvamuses.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2018 23:24:22 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
ei ole alati süüdi. Kimil pandi ka uks kinni ja o*konnal jäi õigust ka üle oma arvamuses.

Kimi ja Oconi olukorda mõtled siis Kimil ei olnud võimalik rohkem vasakule hoida... Ocon ilmselgelt keeras peale.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 30.04.2018 07:06:30 vasta tsitaadiga

sky pealt näidati ka seda maxi teemat...ric tegi otsuse enne seda kui too hakkas vasakule liikuma. Oleks vahe jätnud oleks võib-olla välja pidurdanud nagu vettel. Max läks ust sulgema ja sai tagant. Loll on... pole ka esimene kord tal nii katta.
Näidati ka ju seda eelnenud rattad kokku lõiku - ka seal oli see puude tarbetu.
Ehk ilmselgelt red bullil nüüd mõtlemisainet. Saavad need sõitjad veel korra kokku on ilmselt RIC ilmselt järgmine aasta teises tiimis.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.04.2018 09:15:02 vasta tsitaadiga

Kelle nad siis RIC asemel sõitma võtaks? Sainzi? icon_rolleyes.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 30.04.2018 09:22:31 vasta tsitaadiga

Allrait kirjutas:
Kelle nad siis RIC asemel sõitma võtaks? Sainzi? icon_rolleyes.gif

Kas Sainz tahab enam? Hetkel ju rahulik.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2018 10:55:22 vasta tsitaadiga

Kuidas nende karistuspunktidega on, Maxil peaks neid juba kogunenud olema. Siit laksust tuleb veel juurde?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2018 11:00:20 vasta tsitaadiga

Täitsa loll oli see Max eile nii või teisiti. Ric oli temast juba varem kiirem aga mööda ei lasknud oma tõmblemisega.
Ise pistab kohe ulguma kui värskemate rehvidega järgi satub jõudma.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 30.04.2018 11:28:27 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Kuidas nende karistuspunktidega on, Maxil peaks neid juba kogunenud olema. Siit laksust tuleb veel juurde?

Ei, 5 punkti oli tal, siit sai hoiatuse lihtsalt.

_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2018 13:57:29 vasta tsitaadiga

Ricciardo asemel Alonso icon_biggrin.gif Mclaren on ikka nii hull saan, et halb hakkab.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2018 14:22:19 vasta tsitaadiga

kimi kirjutas:
Ricciardo asemel Alonso icon_biggrin.gif Mclaren on ikka nii hull saan, et halb hakkab.

Jääb ära, kuna Bull peab mootori telepingu läbirääkimisi just Hondaga.
Alonso ja Honda = never gonna happen rofl.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2018 14:33:27 vasta tsitaadiga

Delfinaariumi kommentaar
tsitaat:

Pilt on RTLis OK! Ise keeran heli maha ja kuulan ametlikust F1 apist BBC kommentaare peale, koos kogu visuaalse dataga - maksab paar€ kuus!
Ps! Lootus on, et alates järgmisest etapist peaks lõpuks F1 oma stream'i käivitama ja siis lõppeks see rahaahnete telekanalite kebens ära... saaks mingi 7-8€/kuus päris asja näha...


Keegi mingit infot on leidnud, et millal see krd äpp tööle hakkab?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 30.04.2018 15:07:31 vasta tsitaadiga

Suurim võitja on Grosejean, keegi ei räägi tema häbiväärsest seina sõidust SC taga icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2018 15:27:45 vasta tsitaadiga

Küll tiim temaga sel teemal vestles icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 30.04.2018 15:34:41 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Suurim võitja on Grosejean, keegi ei räägi tema häbiväärsest seina sõidust SC taga icon_lol.gif

icon_lol.gif thumbs_up.gif
Eks väiksed tiimid ka, need korjasid punkte.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2018 18:03:28 vasta tsitaadiga

https://kanal2.postimees.ee/pluss/saade/Vormel-1-maailmas
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 30.04.2018 18:26:35 vasta tsitaadiga

https://www.formula1.com/en/latest/headlines/2018/4/video-f1-gasly-magnussen-dangerous-azerbaijan.html

"Salty Balls" magnusen on ikka korralik jope icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2018 22:26:38 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
https://www.formula1.com/en/latest/headlines/2018/4/video-f1-gasly-magnussen-dangerous-azerbaijan.html

"Salty Balls" magnusen on ikka korralik jope icon_lol.gif


00:37 on hea heli icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2018 14:44:11 vasta tsitaadiga

Ross Brawn:

But I would like to highlight a technical point. Once Daniel had settled for his line, and Max had changed direction blocking that line, the Australian became a passenger. The downforce loss experienced by Ricciardo in the wake of Verstappen’s car would have made it unstoppable. We often think of downforce applying in cornering, but the impact the extra grip has in braking is huge. Take away that grip in braking and what happened on Sunday was inevitable.

Jutt küll rohkem survejõust ja järgmise aasta plaanidest, aga siin ka põhjus, miks Daniel normaaslet selga lendas.

https://www.formula1.com/en/latest/headlines/2018/5/aero-changes-to-promote-closer-racing-and-overtaking-approved-f1.html
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2018 19:45:00 vasta tsitaadiga

SkyF1 toodi see survejõu asi kohe välja, Ricciardol polnud midagi teha peale seda kui Verstappen ette keeras. Verstappen tahtis pigem avariid kui seda, et Ric mööda saab.

Hoitakse seda põnni nagu s*tta pilpa peal.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 01.05.2018 20:35:48 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Hoitakse seda põnni nagu s*tta pilpa peal.


bahreini etapil , kui " kuldne poiss" oma vea tõttu spinni tegi siis tiim süüdistas renaulti. Ootamatlut tuli 150 hp lisaks icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2018 19:14:12 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


E:

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2018 13:43:37 vasta tsitaadiga

Korra saame veel romurallit näha bullide esitluses icon_lol.gif
https://sport.postimees.ee/4483012/red-bull-esitas-piinliku-avarii-teinud-tulipaistele-soitjatele-ultimaatumi?_ga=2.144397173.1715502738.1525251142-1401396542.1484835636

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 05.05.2018 20:34:41 vasta tsitaadiga

Alonso WEC-s võidu. Vähe sitamaitse juures aga reklaam on hea icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 07.05.2018 09:48:50 vasta tsitaadiga

Miks halb maitse juures on?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2018 10:00:43 vasta tsitaadiga

Sky + uudistes öeldi välja, et vsb ei ostnud õigusi, sest vaatajaid vaatajate arv ei olnud hinda väärt.
Mitte, et seda varem keegi maininud poleks.
Ma ikka loodan f1 enda teenuse peale. Millalgi se tööle peab hakkama

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2018 10:04:41 vasta tsitaadiga

Mis tasuta striimidel viga on? Siiani küll korralikult toiminud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2018 10:37:44 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Mis tasuta striimidel viga on? Siiani küll korralikult toiminud icon_rolleyes.gif

ei ole midagi viga, pilti annaks paremaks veel timmida.
4K F1 oleks ju epicult hea icon_razz.gif
https://www.reddit.com/r/formula1/comments/8h3uxg/f1_tv_pro_launches_next_friday_may_11th/
Ja sellega head uudised piirduvadki...... Pro värki mei saa endale osta
https://www.reddit.com/r/formula1/comments/8gre9x/f1_tv_content_schedule_what_youll_get_in_each/?sort=new
Pilti ka kes nägema hakkavad, suur pilt
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 07.05.2018 21:42:47 vasta tsitaadiga

Estonia puhul siis ainult TV access ehk nagu tava Sky Sports F1 ülekanne + replayd ja archive?
3€ kuus on see ju täiesti suurepärane asi.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2018 21:49:36 vasta tsitaadiga

Kust 3€ ja ülekande info pärinevad?

tsitaat:
A less expensive, non-live subscription tier, F1 TV Access will provide live race timing data and radio broadcasts, as well as extended highlights of each session from the race weekend. It will also be underscored by unprecedented access to archive video content from the amazing historic archive owned by Formula 1. F1 TV Access will be available on a near-global basis at launch, to complement F1 TV Pro; and will also be added to throughout the season.
thumbs_down.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lenc
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2006




sõnum 07.05.2018 21:52:36 vasta tsitaadiga

-Koppel- kirjutas:
Estonia puhul siis ainult TV access ehk nagu tava Sky Sports F1 ülekanne + replayd ja archive?
3€ kuus on see ju täiesti suurepärane asi.

Otseülekannet (video kujul) selles paketis ei ole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 07.05.2018 21:58:58 vasta tsitaadiga

näitavad ülekande enne sõitu ära juba
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2018 22:04:13 vasta tsitaadiga

-Koppel- kirjutas:
Estonia puhul siis ainult TV access ehk nagu tava Sky Sports F1 ülekanne + replayd ja archive?
3€ kuus on see ju täiesti suurepärane asi.
optimist icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2018 23:25:30 vasta tsitaadiga

3€ kuus eest ei saa midagi. Prantsumaal olevat aasta 190€
Mul ausaltöelda jumala pohlad, isegi kui saaks tellida siis ma ei maksaks sentigi. Acestream it is. Pooled sõidud nagunii nii igavad et pole raha väärt.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2018 23:25:36 vasta tsitaadiga

Redditis rahvas suht pissed igatahes....pooled hinna üle, pooled et ei lasta vaadata
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2018 23:41:51 vasta tsitaadiga

190€ aasta pole ju midagi hullu, 15€ kuus. Eestis tuleb ilmselt veidi odavamgi, kui kunagi siia jõuab. Hind on küll viimane asi, mille pärast nuriseda.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2018 23:50:21 vasta tsitaadiga

Muideks, väidetavalt (ma ise ei viitsi F1-e pärast maale sõita, et vaadata järgi) aga satilt pidi Viasat xtra kanali pealt F1 ülekanded siiski tulema ja ka eestlased nägema. Küll aga ilma kommentaarideta.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 08.05.2018 11:47:13 vasta tsitaadiga

Sain siin naeruvääristamise osaliseks oma 3€ otseülekande arusaamaga. Ei oleks uskunud, et "TV Access" võiks tähenda, et otseülekannet ei näe.
Küll aga on kirjas, et "Full replays of every F1 session" ... Race on ka üks sessioonidest. Iseasi, et mis viitega. Kui 1h peale sõitu on asi üleval, siis on ju väga hea. Kui 3 päeva hiljem, siis on see kasutu.

Saan aru, et osades regioonides on ülekande edastamise reeglid mingite aastateni kokku lepitud ning seetõttu ei saa kõikidele riikidele täisteenust pakkuda.
Ootame esimese etapi järgselt kasutajate tagasiside ära ja hindame siis uuesti. Mulle sobiks paaritunnise viitega hea kvaliteediga Sky Sports ülekande vaatamine väga hästi. Alternatiivina on Ace stream täiesti omal kohal.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 09.05.2018 01:22:10 vasta tsitaadiga

http://sport.delfi.ee/news/auto/f1/sauberi-vormelitiim-vallandas-viinavea-parast-staazika-korge-ametniku?id=82026519

ei tea mis kala see maha pani,lennukis olevat vist rämedalt joonud viimati
kuna samas
tsitaat:

Und wenn dann einer zwei Tage nach dem 6. Platz von Charles Leclerc in Baku gehen muss – dem besten Teamresultat seit 48 Rennen –, dann ist eben etwas Gravierendes geschehen.

ja et just kinga sai ka peale tiimi parimat 6ndat kohta 48 sõidu jooksul
https://www.blick.ch/sport/formel1/zander-nach-16-monaten-schon-wieder-weg-flog-sauber-technikchef-wegen-feuchfroehlicher-eskapaden-id8331445.html
https://www.blick.ch/sport/formel1/nach-zanders-entlassung-kehrt-bei-sauber-jetzt-ruhe-ein-id8337101.html
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2018 14:26:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:
F1 TV will initially launch on desktop. Apple, Android and Amazon Fire mobile and tablet devices will launch shortly thereafter. By summer, the service will also be available to fans on Amazon Fire TV, Android TV and Apple TV. Pricing will be offered on an annual basis of $70-$150, with monthly rates ranging from $8-12. The service will be priced according to market.


https://www.formula1.com/en/latest/headlines/2018/4/formula-1-to-launch-f1-tv-at-spanish-grand-prix-in-may.html
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 10.05.2018 07:24:13 vasta tsitaadiga

F1 TV juba toimib. Tundub, et Eesti, Läti ja Leedu on ainukesed mitte F1 TV PRO riigid, kus F1 TV Accessis on kordused saadaval kohe peale sessioonide lõppu, täpselt nagu PRO paketis. Teistel noPRO riikidel on delay kuni 2 nädalat või pole korduseid üldse. Vähemalt mingi hea uudis meile.
https://f1tv.formula1.com/en/content-schedule
Võtsin kuu aega prooviks (2.99 euri), hetkel on arhiivis vähe etappe ja umbes 10 dokumentaali, aga neid lisandub iga tunniga. Selle aasta sõitude korduste audiol on bug sees, saab valida taustaheli ilma kommentaatoriteta, või siis kommentaatorid ilma taustahelideta, ühes aknas neid koos ei kuule, võimalik on see ainult siis, kui avad sama etapi kahes erinevas tabis ja sätid nende heli sünkrooni ja seejärel valid kummalegi erineva audiokanali. icon_biggrin.gif Loodetavasti parandatakse see viga kiiresti. Vanematel kordustel on heli korras. Pilt on sõltuvalt ühenduse kiirusest max FullHD/25-30FPS. icon_sad.gif Reso valitakse automaatselt ja väga harva viskab pildi hetkeks piksliseks, ise resot valida ei saa. Selle aasta etappide ja kvali kordustel on kõikide autode pardakaamerate valik olemas koos "unedited" tiimiraadioga. Inglise kommentaarid on Sky omad. Hetkel arhiivis olevatel vanematel etappidel on Murray "oh my godness" Walkeri kommentaarid icon_biggrin.gif
F1 TV PRO registreerimiseks pole üksi VPN-ist mingit kasu, maksta saab ainult Visa või Master Cardiga ja krediitkaardi päritoluriiki kontrollitakse ning kui see IP aadressiga ei ühti, siis PRO eest maksta ei saa.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2018 07:25:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Vähemalt mingi hea uudis meile.

Eriti mõttetu uudis icon_lol.gif thumbs_down.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2018 07:35:28 vasta tsitaadiga

kuidas see vaatamine toimub, läbi brauseri või äpi?
mobiilist pilti telekasse saab suunata ehk google cast check.gif?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 10.05.2018 07:48:49 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Vähemalt mingi hea uudis meile.

Eriti mõttetu uudis icon_lol.gif thumbs_down.gif
Sinu jaoks vast mõttetu, aga neile kellele otsepilt pole elutähtis, on see hea uudis... sest veel hiljuti polnud Eestit üldse nimekirjas. Minu jaoks on kõige suuremaks väärtuseks arhiiv, sest ma vaatan hea meelega vanu etappe parima kvaliteediga mis saadaval ja seda ametlikult... ning ma pole nii suur koi, et paarist eurist kahju oleks. icon_wink.gif Ace stream on muidugi tore ja puha, aga kogu kvaliteet ja saadavus sõltub paarist striimerist ja nende netiühendusest... väga paljud lihtsalt ei viitsi p2p keemiaga ennast vaevata, vaid eelistavad paari klikiga etapi ära näha.

Early Access kirjutas:
kuidas see vaatamine toimub, läbi brauseri või äpi?
mobiilist pilti telekasse saab suunata ehk google cast check.gif?
Hetkel ainult läbi brauseri, aga lähiajal tulevad äpid Õunale ja androidile, samuti sellele Amazoni jubinale, Chromecastile ning AppleTV-le
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2018 07:52:26 vasta tsitaadiga

Korduse saadavus kohe tähendab mida?
10min. peale autasustamist näen tagantjärele etappi?
Kui lehe avan kas avalehel kohe spoilerdamine etapi kohta?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Formula 1, 2, 3 2018 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 45, 46, 47  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.