|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
190318
HV kasutaja
liitunud: 19.03.2018
|
15.04.2018 22:22:05
|
|
|
Seda küll.
hippokrates puhul juhtus lihtsalt see, et keegi alustaja sahmis mööda. Sellist värki juhtub kõigil ja tegelikult pole mõtet ennast sellest käima tõmmata. Klienditeeninduse poole tuleb meelega selle peale vingus nägu teha, et püüda latti kõrgemale sättida ja mitte lasta luua sellist "uut normaalsust", aga mina võtan selliseid asju vist liiga vabalt.
Üllatunud tasub olla siis, kui kõik sujuvalt imehästi laabub
|
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
15.04.2018 22:22:41
|
|
|
..
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
viimati muutis NightStriker 07.04.2024 21:09:09, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
15.04.2018 22:27:00
|
|
|
| Telial on iseteeninduses SIM-kaardi seerianumber vastava telefoninumbri juures olemas igatahes. Arvan, et Tele2 on samuti.
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henry
HV veteran
liitunud: 29.07.2004
|
16.04.2018 10:14:28
|
|
|
Tele2 vahest saadab pärast esinduses käimist või infoliinikõnet meilile tagasidevormi. Huvitav, kas nad loevad ka neid?
_________________ LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
16.04.2018 10:53:26
|
|
|
Ma usun küll, et loevad.
Ma teliale kunagi kirjutasin ühes asjast nii nagu arvasin. 2 päeva hiljem helistati ja küsiti täpsustavaid küsimusi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henry
HV veteran
liitunud: 29.07.2004
|
16.04.2018 11:26:54
|
|
|
Üle nädala tagasi kirjutasin esinduses toimuvast. Personaalse pakkumisega oli probleeme, ühes esinduses nähti seal probleemi, teises esinduses oli asi ok.
_________________ LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hippokrates
HV kasutaja
liitunud: 13.12.2012
|
16.04.2018 12:06:30
|
|
|
Astusin eile siiski möödaminnes Lõunakeskuse Tele2 esindusest läbi kuna suuremat järjekorda seal polnud ja selgitasin teenindajale oma veidi kentsakat probleemi. Loomulikult nagu meil Eestis see keskmine teeninduse tase on, ei mingeid vabandusi vms. et sellist üleliigset sebimist põhjustas see nende kliendiks hakkamine. Igaljuhul sai mu SIM-kaardihunnik telefoninumbritega omavahel kokku viidud. Suhtlemine minimaalse jutu ja miimiliste lihaste kurnamisega, aga asi sai aetud. Mitte et nüüd suuri suhtluselamusi otsiks, aga kammoon..
Igaljugul hakkas telefon hommikul Tele2 võrgus tööle, levi kodukandis tundub hea olema ja kiirust hommikul poole kümne paiku 71/33 Mbps, ping 21ms. Telefon Xiaomi Redmi Note 4. Iseteenindusest saab nüüd SIM-kaardi kohta teada, et see on "4G toega SIM-kaart". PUK-kood on näha ja selle abil saab SIM-kaardi kokku viia küll nagu kaasfoorumlanegi kirjutas, aga nagu eile ütlesin, sellele infole veel eile ligi ei pääsenud. Samuti ei ole näha neid numbreid oma PUK-koodidega, mis veel alles lähitulevikus Tele2 on üle kandumas. Nii et pole sellest iseteenindusest tolku minu algse probleemi puhul.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
24.04.2018 13:45:15
|
|
|
http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/lopuks-ometi-tele2-lopetab-esimesena-eesti-mobiilioperaatoritest-tuutute-muugikonede-tegemise?id=81869295
| tsitaat: |
| Tele2 on otsustanud alates mai lõpust loobuda soovimatute müügikõnede tegemisest ja loob ligi 40 uut töökohta, et olemasolevaid kliente kiiremini ja personaalsemalt teenindada. |
Tegelikult ei ole see nii roosiline midagi, kui Tele2 seda välja püüab lasta paista.
Maist jõustuva andmekaitse direktiiviga peab müügikõne tegija täpselt selgitama, kust ta sai sinu telefoninumbri üldse ja peab kliendi nõudmisel kõik enda kohta käivad andmed ka kustutama.
Sundkäiguga lihtsalt tegu.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
24.04.2018 13:49:44
|
|
|
Kas seal see nipp polnud, et robot genereeris numbri.
Selliselt ei teata ju, kas eraisik või firma.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
24.04.2018 13:50:39
|
|
|
Eks neid andmebaase ole ka igal firmal. Robot genereeriks muidu kahtlaselt tihti sama numbrit.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
24.04.2018 14:18:13
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| Eks neid andmebaase ole ka igal firmal. Robot genereeriks muidu kahtlaselt tihti sama numbrit. |
Numbripõhiselt võib ju seda ka hetkel teha, lihtsalt sa ei tohi seda isikustada?
nii kui sinna kirjutad, et klient jüri on jama majas
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
24.04.2018 15:09:59
|
|
|
| Varsti tuleb ka aeg kui kaovad ära odavad letialused paketid.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
24.04.2018 15:21:44
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| Varsti tuleb ka aeg kui kaovad ära odavad letialused paketid. |
Ei usu, numbrit saad ikka liigutada ja siis neil põhjust helistada
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
25.04.2018 18:55:15
|
|
|
Kui küsid kust numbri said tuleb vastuseks, et suvaliselt valitud. (kui mingit random crappy vahel tahetud müüa)
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
27.04.2018 12:48:06
|
|
|
| tsitaat: |
| GRAAFIKUD | Miks Tele2 tegelikult müügikõned lõpetas? Numbrid räägivad enda eest |
| tsitaat: |
| Tele2 teatel näitavad uuringud, et enamik müügikõnesid saanud eestlastest suhtub neisse negatiivselt ning neid ei soovita saada. |
| tsitaat: |
| Põhjus lõpetamiseks peitub aga numbriliikuvuse statistikas, mis näitab, et kõige ebaefektiivsemalt on numbreid üle meelitanud Tele2. |
| tsitaat: |
| Möödunud aastal jäi Tele2 miinusesse suisa 7299 numbriga. |
http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/graafikud-miks-tele2-tegelikult-muugikoned-lopetas-numbrid-raagivad-enda-eest?id=81915813
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
27.04.2018 13:26:13
|
|
|
| ot: |
Aga telia võtab ohjad üle , just helistati tele2 numbrile ja pakuti mulle kolimisteenust |
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
27.04.2018 13:37:49
|
|
|
Teised tulid ju järgi. Tele2 häda ilmselt ka selles, et kujutati et müügiagent suudab tuua sama hinnaga kliente, mis mujal inimene maksab.
Kliendi liikuma saamiseks peab paraku olema hinnasoodustus 2X.
Elukaaslase puhul jõuti selleni 2a pärast müügikõnede algust
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
06.05.2018 00:10:16
|
|
|
Vaatasin, et Tere tulemast blablabla sõnumile on miski link tekkinud. No mida tingimusi
https://tele2.ee/moistlik-kasutus
Õde viibib alaliselt välismaal roamingus, eks näis kas saab mingi aeg sõnumi.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
viimati muutis salatoimik 06.05.2018 00:17:11, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
06.05.2018 00:13:43
|
|
|
Ma ei näinud yhtegi numbrit tingimustes....mis seal bs on. Ausalt ei viitsinud lugeda
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
06.05.2018 00:20:41
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Ma ei näinud yhtegi numbrit tingimustes....mis seal bs on. Ausalt ei viitsinud lugeda |
Mis numbreid sa tahad? Juba see on bs et ähvardatakse lisatasuga aga pole sedagi välja toodud mis valemiga see lisatasu üldse arvutatakse ja kui suur see olla võib. Põhimõtteliselt saad seda alles arvelt teada.
Vabalt võivad sedasi kasvõi miljon € per kõneminut küsida vms iganes nad selle lisatasu all mõtlevad.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
06.05.2018 00:40:42
|
|
|
Kui lisatasu välja ei tooda, siis see juba bs. Lihtne ja loogiline. Kohtus saaks suhkamit
Kogu see tekst on ümmargune
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hippokrates
HV kasutaja
liitunud: 13.12.2012
|
06.05.2018 12:23:27
|
|
|
Arvan aru saavat, et miks sellised tingimused. Iseasi muidugi kui punktuaalselt neid rakendama hakatakse. Kuid arvestades rändlustasu hulgihindu siis on arusaadav, et kui kliendil on nt. Multi 4.0 pakett, mille kuumakseks 17.99€ sisaldades EU-rändlusandmesidet 5GB ja piiramatult k6nesid/s6numeid siis ainuüksi igakuiselt selle 5GB äratarvitamine muudab see sellise kliendi Tele2 jaoks kahjumlikuks.
Eks (ka) teleoperaatorite puhul äritegevust hinnatakse suures plaanis, iga pakett/leping/klient operaatorile ei saa ega peagi kasumlik olema. Osa klientuurist doteerib oma tarbimisega (nt. kallim pakett mida vähe tarbib) teist osa (letialused tähtajalised pakkumised turuosa v6itmiseks ootuses, et jääb pärast tähtaega kliendiks, tarbib operaatori jaoks tulusamaid lisateenuseid jne. kuid tegelt v6tabki paketist ainult maksimumi ja kogu moos).
Meil on ju üldiselt mobiilioperaatoritel väga soodsad hinnad v6rreldes hindadega paljudes teistes EL-riikides. Rändlusteenuse m6te on ju juhuslik teenuse tarbimine välisriigis reisi vms. vältel, mitte et m6nes teises riigis alaliselt elav inimene v6iks sealsest v6rgust Eesti hinnaga pidevalt teenust tarbida.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henry
HV veteran
liitunud: 29.07.2004
|
06.05.2018 12:44:05
|
|
|
Mul on multi piiramatu 5.99 eest.
Roamingus olen harva, aga kui olen, siis kasutan täiega.
_________________ LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
190318
HV kasutaja
liitunud: 19.03.2018
|
07.05.2018 01:56:09
|
|
|
| tsitaat: |
Vaatasin, et Tere tulemast blablabla sõnumile on miski link tekkinud. No mida tingimusi
https://tele2.ee/moistlik-kasutus
Õde viibib alaliselt välismaal roamingus, eks näis kas saab mingi aeg sõnumi.
|
Üldiselt on olnud siiamaani nii, et need tingimused küll kirjutatakse jõupositsioonilt igale poole sisse, aga käiku võetakse alati juhtumi põhiselt. Ehk mingit üldist karjatamist pole ette näha, kui just "liiga punasesse" ei lähe. Igasugu abjuuserid tahetakse vahele võtta (fraud detection), aga tavainimesele ressurssi ei jagu.
Teine asi on muidugi see, et seda kõike rakendatakse minu arust ainult andmesidele. Kõned ja SMSid nüüdse EL roamingu mõistes on tänapäeval nagu umbrohi metsas, mis väga palju enam kedagi ei huvitagi. Vähemalt tavakasutaja juures, kes suudab väga harva ületada oma maagilist 2000 minutit ja 2000 SMSi, mida see "piiramatud kõned ja SMSid" tegelikkuses pidavat tähendama.
Samas jäin just mõtlema, et kui need 40 inimest juurde palgatakse, kellest siin mõned nädalad tagasi juttu oli, siis äkki suudavad nad Tele2s ka mingid protsessid tööle saada ... ... ... ei, tegelt ikkagi ei usu, pole Tele2 moodi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
07.05.2018 12:58:07
|
|
|
Tulin hiljuti Elisast üle Tele2'te. Vanalinnas jalutades kõne on katkendlik niipea kui mingise kangi või käigu sisse ära pööran. Elisal seda muret polnud. Kas asi selles, et iPhone ei oska normaalselt võrgus istuda või ongi Tele2 levi nii hädine?
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henzx
HV kasutaja
liitunud: 19.08.2007
|
07.05.2018 13:12:55
|
|
|
| d3t kirjutas: |
| Tulin hiljuti Elisast üle Tele2'te. Vanalinnas jalutades kõne on katkendlik niipea kui mingise kangi või käigu sisse ära pööran. Elisal seda muret polnud. Kas asi selles, et iPhone ei oska normaalselt võrgus istuda või ongi Tele2 levi nii hädine? |
Tele2 levi ongi hädine, ise läksin samal põhjusel hiljuti ära Tele 2-st.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
07.05.2018 14:21:23
|
|
|
Tele2 pole ka maal levi. Linnas ikka eeldaks
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
190318
HV kasutaja
liitunud: 19.03.2018
|
07.05.2018 14:57:08
|
|
|
| Kõigil operaatoritel on omad nõrgad kohad. Pole siin ükski teisest parem ega halvem. Kasuta seda, mis rohkem sobib.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
07.05.2018 15:14:26
|
|
|
Tele2 vist helistab nüüd enne maagilist kuupäeva niipalju kui jõuab.
Helistasid töötelefonile, number mida ma pole veel kusagile kirjagi pannud.
Kuulasin rahulikult ära mida pakuti, 4€ ja 5€ pakett, vastavalt 5GB ja vist teine oli 12GB vms. Mingi lahmakas minuteid ja kõnesid ka sees. Väga ei süübinud kuna mul oli vastus valmis juba.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
07.05.2018 20:21:38
|
|
|
| henzx kirjutas: |
| d3t kirjutas: |
| Tulin hiljuti Elisast üle Tele2'te. Vanalinnas jalutades kõne on katkendlik niipea kui mingise kangi või käigu sisse ära pööran. Elisal seda muret polnud. Kas asi selles, et iPhone ei oska normaalselt võrgus istuda või ongi Tele2 levi nii hädine? |
Tele2 levi ongi hädine, ise läksin samal põhjusel hiljuti ära Tele 2-st. |
Tartus laada aegu sain kesklinnas küll üle 100 mega.
Hiidi lähedal maal oli 60 mega saadaval - muidugi seal ka uusrajoon.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T1000
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2007
|
07.05.2018 21:41:45
|
|
|
| d3t kirjutas: |
| Tulin hiljuti Elisast üle Tele2'te. Vanalinnas jalutades kõne on katkendlik niipea kui mingise kangi või käigu sisse ära pööran. Elisal seda muret polnud. Kas asi selles, et iPhone ei oska normaalselt võrgus istuda või ongi Tele2 levi nii hädine? |
Ei ole normaalne.
Hiid'i puhul kohal käidud ja tõestatud, et teenus olemas ja toimib.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
07.05.2018 21:59:05
|
|
|
Selle ta pahane ?
See Kolossova ei sobi?
Seal vähemalt 5+ kruusatee.
//
Tele2 puhul sobis varem ka taevaskoda lõiguti (4G).
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-steven--
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2007
|
08.05.2018 11:52:04
|
|
|
Tartus ja vanemate kodus pole Tele2-ga küll probleeme, viimati Tallinnas käies ka ei täheldanud. Vanematel on Telia ja kui nad kodus on, siis pikemat kõnet praktiliselt võimatu nendega pidada, kuna nende poolt katkeb levi iga 5 minuti tagant ära. Endal 4G töötab ka seal üldiselt probleemideta. Linnas speedtest hetkel 111 alla.
_________________ mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
08.05.2018 14:01:23
|
|
|
Tele2 peab kiitma Võru lähedal tööstushoones 4G levi, mida polnud oli Telia 2G
Pärast tuli sõnumeid, et teile helistas...bla-bala-bla...
Koputus on osutunud ikka ülivajalikuks...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henry
HV veteran
liitunud: 29.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
09.05.2018 20:30:59
|
|
|
| Huvitav, kas siis sai ka reaalselt, või lihtsalt "tarbijavaidluste komisjon leidis, et..."?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
10.05.2018 07:11:17
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Huvitav, kas siis sai ka reaalselt, või lihtsalt "tarbijavaidluste komisjon leidis, et..."? |
Paindunud raamiga sai õiguse, kuhu me jõudnud olema
Aga eks erakliendile müük ongi mõttetu... ma annan ka neile tavaliselt riiulist uue asja
Õnneks eelmine aasta lõhuti 1 seade ja seda oleks saanud vaielda, sest juhendit polnud keegi lugenud. Samas no kiire aeg, jäi ka mul suuliselt hoiatamata.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henry
HV veteran
liitunud: 29.07.2004
|
10.05.2018 09:37:07
|
|
|
Kui kellelgi on smart kaart, siis tasub korraga 10€ laadida, saab tasuta paketi, kus 10gb nett, piiramatud kõned ja smsid /eestisiseselt
http://smart.tele2.ee/smart-otse-kymnesse
_________________ LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
10.05.2018 13:12:20
|
|
|
No mis see nüüd nii eriline on?
Telia super on koguaeg umbes selline olnud.
Laed 8€ saad 5GB 4,5G kiirusega netti. Laetud 8€ eest ostad kohe või 29 päeva jooksul 10GB mahtu juurde. Kokku 15GB netti 8€ eest. Pluss kõned ja SMS juurde. Vahepeal oli soodustus, et sai kõike topelt sama raha eest.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
10.05.2018 13:53:32
|
|
|
| tsitaat: |
No mis see nüüd nii eriline on?
|
Piiramatult kõneminuteid ja sõnumeid
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
10.05.2018 14:49:25
|
|
|
| 500 sms on siis vähe? Kõnesid on küll 130 aga pikkus pole piiratud. Pigem pidasin andmemahtu silmas.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henry
HV veteran
liitunud: 29.07.2004
|
10.05.2018 21:27:42
|
|
|
Lihtsalt mainisin ära, mõni smardi kasutaja äkki ei ole kursis vms.
_________________ LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kevku
HV kasutaja
liitunud: 05.10.2007
|
12.05.2018 12:54:14
|
|
|
| eelmine suvi sai 6€ laadimisega piiramatult, ilma roaminguta kah siis neti hinnad tõusnud 2x
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
14.05.2018 19:30:18
|
|
|
Krt mõtlen ka Elisast üle tulla. Tegid pakkumise 15euri kuus ,piiramatu nett, 10gb (vist oli) euroopas + nokia 3 või mingi xioami. Elisa piiramatu nett 22euri tundub suht mõttetu selle kõrval.
E: mingit tahvlit pakkusid ka, eelmine nädal + täna kokku 2 kõnet neilt siis. Ikka helistavad edasi.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ricard
HV kasutaja
liitunud: 15.06.2005
|
16.05.2018 17:20:55
|
|
|
| 30gb ikka väga vähe. Kui telekat ja youtubet vaadata, siis ikka läheb kuus vähemalt 3x rohkem. Seega tasuks piiramata pakett võtta. Kui küsida oskad, siis antakse näiteks snäpp 10€ kuumaksega.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
16.05.2018 17:37:28
|
|
|
vanemaealisele kes suviti peenramaal käib, on ka 30 overkill, piiramatust rääkimata
ju siis on tegemist eri generatsiooni emmedega
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
24.05.2018 10:14:26
|
|
|
| Tele2 kirjutas: |
| Tele2 on otsustanud alates mai lõpust loobuda soovimatute müügikõnede tegemisest ja loob ligi 40 uut töökohta, et olemasolevaid kliente kiiremini ja personaalsemalt teenindada. |
Tele2-s pole veel mai lõpp vist kui nädal enne kuu lõppu helistatakse, et nende juurde üle läheksin...
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|