Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  TELE2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 83, 84, 85  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
190318
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2018




sõnum 15.04.2018 22:22:05 vasta tsitaadiga

Seda küll.

hippokrates puhul juhtus lihtsalt see, et keegi alustaja sahmis mööda. Sellist värki juhtub kõigil ja tegelikult pole mõtet ennast sellest käima tõmmata. Klienditeeninduse poole tuleb meelega selle peale vingus nägu teha, et püüda latti kõrgemale sättida ja mitte lasta luua sellist "uut normaalsust", aga mina võtan selliseid asju vist liiga vabalt.

Üllatunud tasub olla siis, kui kõik sujuvalt imehästi laabub icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2018 22:22:41 vasta tsitaadiga

..
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 07.04.2024 21:09:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2018 22:27:00 vasta tsitaadiga

Telial on iseteeninduses SIM-kaardi seerianumber vastava telefoninumbri juures olemas igatahes. Arvan, et Tele2 on samuti.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 16.04.2018 10:14:28 vasta tsitaadiga

Tele2 vahest saadab pärast esinduses käimist või infoliinikõnet meilile tagasidevormi. Huvitav, kas nad loevad ka neid? icon_biggrin.gif
_________________
LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.04.2018 10:53:26 vasta tsitaadiga

Ma usun küll, et loevad.
Ma teliale kunagi kirjutasin ühes asjast nii nagu arvasin. 2 päeva hiljem helistati ja küsiti täpsustavaid küsimusi

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 16.04.2018 11:26:54 vasta tsitaadiga

Üle nädala tagasi kirjutasin esinduses toimuvast. Personaalse pakkumisega oli probleeme, ühes esinduses nähti seal probleemi, teises esinduses oli asi ok.
_________________
LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hippokrates
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2018 12:06:30 vasta tsitaadiga

Astusin eile siiski möödaminnes Lõunakeskuse Tele2 esindusest läbi kuna suuremat järjekorda seal polnud ja selgitasin teenindajale oma veidi kentsakat probleemi. Loomulikult nagu meil Eestis see keskmine teeninduse tase on, ei mingeid vabandusi vms. et sellist üleliigset sebimist põhjustas see nende kliendiks hakkamine. Igaljuhul sai mu SIM-kaardihunnik telefoninumbritega omavahel kokku viidud. Suhtlemine minimaalse jutu ja miimiliste lihaste kurnamisega, aga asi sai aetud. Mitte et nüüd suuri suhtluselamusi otsiks, aga kammoon..

Igaljugul hakkas telefon hommikul Tele2 võrgus tööle, levi kodukandis tundub hea olema ja kiirust hommikul poole kümne paiku 71/33 Mbps, ping 21ms. Telefon Xiaomi Redmi Note 4. Iseteenindusest saab nüüd SIM-kaardi kohta teada, et see on "4G toega SIM-kaart". icon_biggrin.gif PUK-kood on näha ja selle abil saab SIM-kaardi kokku viia küll nagu kaasfoorumlanegi kirjutas, aga nagu eile ütlesin, sellele infole veel eile ligi ei pääsenud. Samuti ei ole näha neid numbreid oma PUK-koodidega, mis veel alles lähitulevikus Tele2 on üle kandumas. Nii et pole sellest iseteenindusest tolku minu algse probleemi puhul.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 24.04.2018 13:45:15 vasta tsitaadiga

http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/lopuks-ometi-tele2-lopetab-esimesena-eesti-mobiilioperaatoritest-tuutute-muugikonede-tegemise?id=81869295

tsitaat:
Tele2 on otsustanud alates mai lõpust loobuda soovimatute müügikõnede tegemisest ja loob ligi 40 uut töökohta, et olemasolevaid kliente kiiremini ja personaalsemalt teenindada.


Tegelikult ei ole see nii roosiline midagi, kui Tele2 seda välja püüab lasta paista.
Maist jõustuva andmekaitse direktiiviga peab müügikõne tegija täpselt selgitama, kust ta sai sinu telefoninumbri üldse ja peab kliendi nõudmisel kõik enda kohta käivad andmed ka kustutama.
Sundkäiguga lihtsalt tegu.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 24.04.2018 13:49:44 vasta tsitaadiga

Kas seal see nipp polnud, et robot genereeris numbri.
Selliselt ei teata ju, kas eraisik või firma.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 24.04.2018 13:50:39 vasta tsitaadiga

Eks neid andmebaase ole ka igal firmal. Robot genereeriks muidu kahtlaselt tihti sama numbrit.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 24.04.2018 14:18:13 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Eks neid andmebaase ole ka igal firmal. Robot genereeriks muidu kahtlaselt tihti sama numbrit.

Numbripõhiselt võib ju seda ka hetkel teha, lihtsalt sa ei tohi seda isikustada?

nii kui sinna kirjutad, et klient jüri on jama majas
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2018 15:09:59 vasta tsitaadiga

Varsti tuleb ka aeg kui kaovad ära odavad letialused paketid.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.04.2018 15:21:44 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Varsti tuleb ka aeg kui kaovad ära odavad letialused paketid.

Ei usu, numbrit saad ikka liigutada ja siis neil põhjust helistada

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 25.04.2018 11:51:32 vasta tsitaadiga

Eilsele müügikõnede uudisele lisatud ka konkurentide kommentarid.
https://tarbija24.postimees.ee/4477845/tele-2-lopetab-muugikonede-tegemise

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2018 18:55:15 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/lopuks-ometi-tele2-lopetab-esimesena-eesti-mobiilioperaatoritest-tuutute-muugikonede-tegemise?id=81869295

tsitaat:
Tele2 on otsustanud alates mai lõpust loobuda soovimatute müügikõnede tegemisest ja loob ligi 40 uut töökohta, et olemasolevaid kliente kiiremini ja personaalsemalt teenindada.


Tegelikult ei ole see nii roosiline midagi, kui Tele2 seda välja püüab lasta paista.
Maist jõustuva andmekaitse direktiiviga peab müügikõne tegija täpselt selgitama, kust ta sai sinu telefoninumbri üldse ja peab kliendi nõudmisel kõik enda kohta käivad andmed ka kustutama.
Sundkäiguga lihtsalt tegu.


Kui küsid kust numbri said tuleb vastuseks, et suvaliselt valitud. (kui mingit random crappy vahel tahetud müüa)
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 27.04.2018 12:48:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:
GRAAFIKUD | Miks Tele2 tegelikult müügikõned lõpetas? Numbrid räägivad enda eest


tsitaat:
Tele2 teatel näitavad uuringud, et enamik müügikõnesid saanud eestlastest suhtub neisse negatiivselt ning neid ei soovita saada.


tsitaat:
Põhjus lõpetamiseks peitub aga numbriliikuvuse statistikas, mis näitab, et kõige ebaefektiivsemalt on numbreid üle meelitanud Tele2.


tsitaat:
Möödunud aastal jäi Tele2 miinusesse suisa 7299 numbriga.


http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/graafikud-miks-tele2-tegelikult-muugikoned-lopetas-numbrid-raagivad-enda-eest?id=81915813

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.04.2018 13:26:13 vasta tsitaadiga

ot:
Aga telia võtab ohjad üle , just helistati tele2 numbrile ja pakuti mulle kolimisteenust icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 27.04.2018 13:37:49 vasta tsitaadiga

Teised tulid ju järgi. Tele2 häda ilmselt ka selles, et kujutati et müügiagent suudab tuua sama hinnaga kliente, mis mujal inimene maksab.
Kliendi liikuma saamiseks peab paraku olema hinnasoodustus 2X.
Elukaaslase puhul jõuti selleni 2a pärast müügikõnede algust icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2018 00:10:16 vasta tsitaadiga

Vaatasin, et Tere tulemast blablabla sõnumile on miski link tekkinud. No mida tingimusi icon_lol.gif
https://tele2.ee/moistlik-kasutus

Õde viibib alaliselt välismaal roamingus, eks näis kas saab mingi aeg sõnumi.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud


viimati muutis salatoimik 06.05.2018 00:17:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.05.2018 00:13:43 vasta tsitaadiga

Ma ei näinud yhtegi numbrit tingimustes....mis seal bs on. Ausalt ei viitsinud lugeda
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2018 00:20:41 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Ma ei näinud yhtegi numbrit tingimustes....mis seal bs on. Ausalt ei viitsinud lugeda

Mis numbreid sa tahad? Juba see on bs et ähvardatakse lisatasuga aga pole sedagi välja toodud mis valemiga see lisatasu üldse arvutatakse ja kui suur see olla võib. Põhimõtteliselt saad seda alles arvelt teada.
Vabalt võivad sedasi kasvõi miljon € per kõneminut küsida vms iganes nad selle lisatasu all mõtlevad.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.05.2018 00:40:42 vasta tsitaadiga

Kui lisatasu välja ei tooda, siis see juba bs. Lihtne ja loogiline. Kohtus saaks suhkamit

Kogu see tekst on ümmargune

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hippokrates
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2018 12:23:27 vasta tsitaadiga

Arvan aru saavat, et miks sellised tingimused. Iseasi muidugi kui punktuaalselt neid rakendama hakatakse. Kuid arvestades rändlustasu hulgihindu siis on arusaadav, et kui kliendil on nt. Multi 4.0 pakett, mille kuumakseks 17.99€ sisaldades EU-rändlusandmesidet 5GB ja piiramatult k6nesid/s6numeid siis ainuüksi igakuiselt selle 5GB äratarvitamine muudab see sellise kliendi Tele2 jaoks kahjumlikuks.

Eks (ka) teleoperaatorite puhul äritegevust hinnatakse suures plaanis, iga pakett/leping/klient operaatorile ei saa ega peagi kasumlik olema. Osa klientuurist doteerib oma tarbimisega (nt. kallim pakett mida vähe tarbib) teist osa (letialused tähtajalised pakkumised turuosa v6itmiseks ootuses, et jääb pärast tähtaega kliendiks, tarbib operaatori jaoks tulusamaid lisateenuseid jne. kuid tegelt v6tabki paketist ainult maksimumi ja kogu moos).

Meil on ju üldiselt mobiilioperaatoritel väga soodsad hinnad v6rreldes hindadega paljudes teistes EL-riikides. Rändlusteenuse m6te on ju juhuslik teenuse tarbimine välisriigis reisi vms. vältel, mitte et m6nes teises riigis alaliselt elav inimene v6iks sealsest v6rgust Eesti hinnaga pidevalt teenust tarbida.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 06.05.2018 12:44:05 vasta tsitaadiga

Mul on multi piiramatu 5.99 eest.
Roamingus olen harva, aga kui olen, siis kasutan täiega. icon_smile.gif

_________________
LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
190318
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2018




sõnum 07.05.2018 01:56:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Vaatasin, et Tere tulemast blablabla sõnumile on miski link tekkinud. No mida tingimusi
https://tele2.ee/moistlik-kasutus

Õde viibib alaliselt välismaal roamingus, eks näis kas saab mingi aeg sõnumi.

Üldiselt on olnud siiamaani nii, et need tingimused küll kirjutatakse jõupositsioonilt igale poole sisse, aga käiku võetakse alati juhtumi põhiselt. Ehk mingit üldist karjatamist pole ette näha, kui just "liiga punasesse" ei lähe. Igasugu abjuuserid tahetakse vahele võtta (fraud detection), aga tavainimesele ressurssi ei jagu.

Teine asi on muidugi see, et seda kõike rakendatakse minu arust ainult andmesidele. Kõned ja SMSid nüüdse EL roamingu mõistes on tänapäeval nagu umbrohi metsas, mis väga palju enam kedagi ei huvitagi. Vähemalt tavakasutaja juures, kes suudab väga harva ületada oma maagilist 2000 minutit ja 2000 SMSi, mida see "piiramatud kõned ja SMSid" tegelikkuses pidavat tähendama.

Samas jäin just mõtlema, et kui need 40 inimest juurde palgatakse, kellest siin mõned nädalad tagasi juttu oli, siis äkki suudavad nad Tele2s ka mingid protsessid tööle saada ... ... ... ei, tegelt ikkagi ei usu, pole Tele2 moodi icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2018 12:58:07 vasta tsitaadiga

Tulin hiljuti Elisast üle Tele2'te. Vanalinnas jalutades kõne on katkendlik niipea kui mingise kangi või käigu sisse ära pööran. Elisal seda muret polnud. Kas asi selles, et iPhone ei oska normaalselt võrgus istuda või ongi Tele2 levi nii hädine?
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
henzx
HV kasutaja

liitunud: 19.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2018 13:12:55 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Tulin hiljuti Elisast üle Tele2'te. Vanalinnas jalutades kõne on katkendlik niipea kui mingise kangi või käigu sisse ära pööran. Elisal seda muret polnud. Kas asi selles, et iPhone ei oska normaalselt võrgus istuda või ongi Tele2 levi nii hädine?

Tele2 levi ongi hädine, ise läksin samal põhjusel hiljuti ära Tele 2-st.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2018 14:21:23 vasta tsitaadiga

Tele2 pole ka maal levi. Linnas ikka eeldaks icon_confused.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
190318
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2018




sõnum 07.05.2018 14:57:08 vasta tsitaadiga

Kõigil operaatoritel on omad nõrgad kohad. Pole siin ükski teisest parem ega halvem. Kasuta seda, mis rohkem sobib.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2018 15:14:26 vasta tsitaadiga

Tele2 vist helistab nüüd enne maagilist kuupäeva niipalju kui jõuab.
Helistasid töötelefonile, number mida ma pole veel kusagile kirjagi pannud.
Kuulasin rahulikult ära mida pakuti, 4€ ja 5€ pakett, vastavalt 5GB ja vist teine oli 12GB vms. Mingi lahmakas minuteid ja kõnesid ka sees. Väga ei süübinud kuna mul oli vastus valmis juba.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 07.05.2018 20:21:38 vasta tsitaadiga

henzx kirjutas:
d3t kirjutas:
Tulin hiljuti Elisast üle Tele2'te. Vanalinnas jalutades kõne on katkendlik niipea kui mingise kangi või käigu sisse ära pööran. Elisal seda muret polnud. Kas asi selles, et iPhone ei oska normaalselt võrgus istuda või ongi Tele2 levi nii hädine?

Tele2 levi ongi hädine, ise läksin samal põhjusel hiljuti ära Tele 2-st.

Tartus laada aegu sain kesklinnas küll üle 100 mega.
Hiidi lähedal maal oli 60 mega saadaval - muidugi seal ka uusrajoon.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2018 20:24:00 vasta tsitaadiga

Minge näites teliaga sinna https://www.google.com/maps/@57.8942619,27.5879867,668m/data=!3m1!1e3 ning ei helista te isegi 2G võrgus kuhugi, 3 ja 4G võrkudest võite und näha.
Samal ajal Tele2-ga striimid rõõmsalt netimeediat icon_lol.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2018 21:41:45 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Tulin hiljuti Elisast üle Tele2'te. Vanalinnas jalutades kõne on katkendlik niipea kui mingise kangi või käigu sisse ära pööran. Elisal seda muret polnud. Kas asi selles, et iPhone ei oska normaalselt võrgus istuda või ongi Tele2 levi nii hädine?


Ei ole normaalne.

Hiid'i puhul kohal käidud ja tõestatud, et teenus olemas ja toimib. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 07.05.2018 21:59:05 vasta tsitaadiga

Selle ta pahane icon_lol.gif ?
salatoimik kirjutas:
Minge näites teliaga sinna https://www.google.com/maps/@57.8942619,27.5879867,668m/data=!3m1!1e3 ning ei helista te isegi 2G võrgus kuhugi, 3 ja 4G võrkudest võite und näha.
Samal ajal Tele2-ga striimid rõõmsalt netimeediat icon_lol.gif

See Kolossova ei sobi?
Seal vähemalt 5+ kruusatee.
//
Tele2 puhul sobis varem ka taevaskoda lõiguti (4G).
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2018 11:52:04 vasta tsitaadiga

Tartus ja vanemate kodus pole Tele2-ga küll probleeme, viimati Tallinnas käies ka ei täheldanud. Vanematel on Telia ja kui nad kodus on, siis pikemat kõnet praktiliselt võimatu nendega pidada, kuna nende poolt katkeb levi iga 5 minuti tagant ära. Endal 4G töötab ka seal üldiselt probleemideta. Linnas speedtest hetkel 111 alla.
_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 08.05.2018 14:01:23 vasta tsitaadiga

Tele2 peab kiitma Võru lähedal tööstushoones 4G levi, mida polnud oli Telia 2G icon_lol.gif
Pärast tuli sõnumeid, et teile helistas...bla-bala-bla...
Koputus on osutunud ikka ülivajalikuks...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 09.05.2018 19:58:02 vasta tsitaadiga

Geenius kirjutab, et https://geenius.ee/uudis/klient-sai-tele2-kaest-uue-telefoni-kuna-firma-ei-suutnud-toestada-et-paindunud-raam-pohjustab-konede-katkemist/

Mingi aeg tagasi oli Telial sarnane ämber, kus kliendile jäi õigus. Ka Geenius kirjutas.

_________________
LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2018 20:30:59 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas siis sai ka reaalselt, või lihtsalt "tarbijavaidluste komisjon leidis, et..."?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.05.2018 07:11:17 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Huvitav, kas siis sai ka reaalselt, või lihtsalt "tarbijavaidluste komisjon leidis, et..."?

Paindunud raamiga sai õiguse, kuhu me jõudnud olema icon_eek.gif
Aga eks erakliendile müük ongi mõttetu... ma annan ka neile tavaliselt riiulist uue asja icon_confused.gif
Õnneks eelmine aasta lõhuti 1 seade ja seda oleks saanud vaielda, sest juhendit polnud keegi lugenud. Samas no kiire aeg, jäi ka mul suuliselt hoiatamata.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 10.05.2018 09:37:07 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi on smart kaart, siis tasub korraga 10€ laadida, saab tasuta paketi, kus 10gb nett, piiramatud kõned ja smsid /eestisiseselt
http://smart.tele2.ee/smart-otse-kymnesse

_________________
LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2018 13:12:20 vasta tsitaadiga

Henry kirjutas:
Kui kellelgi on smart kaart, siis tasub korraga 10€ laadida, saab tasuta paketi, kus 10gb nett, piiramatud kõned ja smsid /eestisiseselt
http://smart.tele2.ee/smart-otse-kymnesse

No mis see nüüd nii eriline on?
Telia super on koguaeg umbes selline olnud.
Laed 8€ saad 5GB 4,5G kiirusega netti. Laetud 8€ eest ostad kohe või 29 päeva jooksul 10GB mahtu juurde. Kokku 15GB netti 8€ eest. Pluss kõned ja SMS juurde. Vahepeal oli soodustus, et sai kõike topelt sama raha eest.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2018 13:53:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

No mis see nüüd nii eriline on?

Piiramatult kõneminuteid ja sõnumeid
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2018 14:49:25 vasta tsitaadiga

500 sms on siis vähe? Kõnesid on küll 130 aga pikkus pole piiratud. Pigem pidasin andmemahtu silmas.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 10.05.2018 21:27:42 vasta tsitaadiga

Lihtsalt mainisin ära, mõni smardi kasutaja äkki ei ole kursis vms.
_________________
LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevku
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2007




sõnum 12.05.2018 12:54:14 vasta tsitaadiga

eelmine suvi sai 6€ laadimisega piiramatult, ilma roaminguta kah siis neti hinnad tõusnud 2x
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2018 19:30:18 vasta tsitaadiga

Krt mõtlen ka Elisast üle tulla. Tegid pakkumise 15euri kuus ,piiramatu nett, 10gb (vist oli) euroopas + nokia 3 või mingi xioami. Elisa piiramatu nett 22euri tundub suht mõttetu selle kõrval.

E: mingit tahvlit pakkusid ka, eelmine nädal + täna kokku 2 kõnet neilt siis. Ikka helistavad edasi.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2018 09:41:41 vasta tsitaadiga

Kas keegi seda pakkumist on samuti kasutanud: https://tele2.ee/teenuspaketid/4-5g-internet-arvutis-standard-soodne icon_question.gif
Plaanis see vanemaealisele sugulasele läpaka külge võtta. Tele2 helistades lubati, et see hind jääbki sellisega ja leping pole tähtajalise kohustusega - kui nii, siis üpris hea diil võrreldes püsiühendusega.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricard
HV kasutaja

liitunud: 15.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2018 17:20:55 vasta tsitaadiga

30gb ikka väga vähe. Kui telekat ja youtubet vaadata, siis ikka läheb kuus vähemalt 3x rohkem. Seega tasuks piiramata pakett võtta. Kui küsida oskad, siis antakse näiteks snäpp 10€ kuumaksega.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2018 17:37:28 vasta tsitaadiga

vanemaealisele kes suviti peenramaal käib, on ka 30 overkill, piiramatust rääkimata

ju siis on tegemist eri generatsiooni emmedega
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2018 10:14:26 vasta tsitaadiga

Tele2 kirjutas:
Tele2 on otsustanud alates mai lõpust loobuda soovimatute müügikõnede tegemisest ja loob ligi 40 uut töökohta, et olemasolevaid kliente kiiremini ja personaalsemalt teenindada.

Tele2-s pole veel mai lõpp vist kui nädal enne kuu lõppu helistatakse, et nende juurde üle läheksin...
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  TELE2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 83, 84, 85  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.