|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
martl
HV veteran
liitunud: 20.02.2005
|
25.04.2018 12:02:52
|
|
|
Eelmine kord tuli 5x ja sellest omakorda siis mõned kuud hiljem a1.
Praegu tutvustati seda siiski 6x nime all.
|
|
| Kommentaarid: 245 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004

|
25.04.2018 14:16:53
|
|
|
Mul kadus huvi ära selle Mi A2 vastu kohe kui nägin et 3.5mm pole ja on type-c to 3.5mm adapter.
Ega see Redmi note 5 sellele alla jää. Pigem on isegi parem oma suurema akuga ja prose on vist pisut võimsam ka. Mitte küll palju võimsam kuid ikkagi.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004

|
25.04.2018 14:45:07
|
|
|
Ma mõtlen ikka seda note 5-e millel see SD636.
Kimovil lehel need Antutu numbrid on imelikud. SEal on SD636 kuskil 112K ja siis see SD660 seal 110K kandis.
Pmst kui see Mi A2 välja tuleb mõne kuu pärast ja jääb maksma seal 250 euro kandis, siis ei ole väga pointi sellel.
Note 5 pro on praktiliselt sama võimas kui SD660 ja on ka 4000mAh akuga vs Mi A2 oma 2900-3010mAh akuga.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
25.04.2018 14:55:47
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
Mul kadus huvi ära selle Mi A2 vastu kohe kui nägin et 3.5mm pole ja on type-c to 3.5mm adapter.
Ega see Redmi note 5 sellele alla jää. Pigem on isegi parem oma suurema akuga ja prose on vist pisut võimsam ka. Mitte küll palju võimsam kuid ikkagi. |
Hangi BT klapid. Tänada võid hiljem. Elumugavad asjad. Ei kujuta enam ettegi, et tahaks juhtmetega mässata. Adapteri hoiad igaks juhuks võtmehoidjana, kui klappide aku tühjaks peaks saama.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
25.04.2018 16:50:46
|
|
|
| Subjektiivne jällegi, kuid IMO pole seal Mi A2'l 50€ (1/4 Note 5 Pro hinnast) eest sisu rohkem (kui s363 su vajadused katab)
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
25.04.2018 17:01:14
|
|
|
See Note 5 Pro on otseselt India turule suunatud mudel ju. Sageduste list tundus kuidagi lühike, samas vist peale B20 nagu midagi otseselt puudu ka pole. Või?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
25.04.2018 17:24:35
|
|
|
No harjuge ära, kui telefonidele type-c topitakse siis ilmselgelt võetakse sealt see 3,5mm mulk ära.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
25.04.2018 17:26:05
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| No harjuge ära, kui telefonidele type-c topitakse siis ilmselgelt võetakse sealt see 3,5mm mulk ära. |
Osta samsung, alles on
Mitte, et ma seda kasutaks
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
25.04.2018 17:56:53
|
|
|
salatoimik, miks peaks need omavahel koos käima.. X Compact ja XZ1 Compact omavad mõlemat... ise ei kavatse osta telefoni, millel 3,5mm pole... eks näis, kas pean muutuma mina või trendid
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
25.04.2018 18:16:19
|
|
|
Olen suht kindel, et see 3,5mm üks hetk ära koristatakse ja antakse c üleminek. Milleks hoida 2 auku
E: või hakatakse klappidele usb-c otsa 3,5mm asemel külge toppima. Üleüldse bluetooth klapid
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
viimati muutis salatoimik 25.04.2018 18:27:55, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
25.04.2018 18:22:28
|
|
|
LAN võiks ka ju olla
_________________ Kamehameha in your face! |
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkel7
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.10.2012
|
25.04.2018 18:36:43
|
|
|
Kuna olen uue telefoni otsinul siis jäi silma selline telefon :https://m.1a.ee/telefonid_tahvelarvutid/mobiil_telefonid/mobiiltelefonid/ulefone_power_3s_464gb_dual_black
Eks ta mingi hiinlane on aga tundub kuidagi ahvatlev.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
25.04.2018 20:48:01
|
|
|
salatoimik, "milleks hoida 2 auku" ... et korraga laadida ja mussi väljutada?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
25.04.2018 22:37:03
|
|
|
juhtmest laed ja bluetoothist väljutad
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004

|
25.04.2018 23:33:27
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| lopes39 kirjutas: |
Mul kadus huvi ära selle Mi A2 vastu kohe kui nägin et 3.5mm pole ja on type-c to 3.5mm adapter.
Ega see Redmi note 5 sellele alla jää. Pigem on isegi parem oma suurema akuga ja prose on vist pisut võimsam ka. Mitte küll palju võimsam kuid ikkagi. |
Hangi BT klapid. Tänada võid hiljem. Elumugavad asjad. Ei kujuta enam ettegi, et tahaks juhtmetega mässata. Adapteri hoiad igaks juhuks võtmehoidjana, kui klappide aku tühjaks peaks saama. |
Mulle luttid ei meeldi ja pole selliseid klappe mis meeldiks. Suuri üle kõrvade ei taha. Ma ei osta seda koju.
Ühistranspordiga ringi rännates on mul nendega ebamugav.
Samas mul on ühed type-c otsikuga nööbid mis ei ole luttid ja on plaanis mõned veel tellida.
salatoimik
Kui neid type-c -le klappe oleks nagu muda, siis kindlasti. Aga reaalsuses kahjuks on neid ikka väga vähe mille seast valida midagi.
Ja selle 3.5mm saatus pole nii pime midagi.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
26.04.2018 00:10:07
|
|
|
| OT: Miks näiteks minule BT klapid kohe üldse ei istu on see, et mina näiteks kasutan klappe telefoni taga väga ebaregulaarselt. Vahepeal ei kasuta kuu aega ja siis võibolla kuulan muusikat pikalt ja mitu päeva järjest. Sellise kasutuse puhul oli näiteks kunagi ammu, enne moblat kasutuses olnud mp3-mängija puhul alati see häda, et kuna tahaks ootamatult kasutada, siis oli alati seda välja võttes aku tühi, või pooltühi vms. Ma olen enam kui kindel, et BT klappide puhul on sama jama, et kui reaalselt vaja läheb, on neil aku tühi. Telefoni kui sellist kasutab piisavalt, et selle aku tasemest on reeglina ülevaade olemas, aga klappide aku peale ei taha küll mõtlema hakata, juhtme puhul lihtsalt saba telefoni ja olemas. Ehk siis mina olen kindlalt selles leeris, et kui 3,5mm auku pole, siis seda telefoni ma ei osta ja kogu moos. Lihtne! Nagu Harju Loogiline Malevas ütles.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ViskeRelv
HV Guru

liitunud: 24.02.2004
|
26.04.2018 03:32:20
|
|
|
Nju-nju-nju
On olemas üleminekud ju.
link
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 188 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
26.04.2018 07:26:09
|
|
|
| tsitaat: |
Mulle luttid ei meeldi ja pole selliseid klappe mis meeldiks. Suuri üle kõrvade ei taha.
|
suht igas suuruses leidub
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
26.04.2018 09:50:20
|
|
|
| eix666 kirjutas: |
| OT: Miks näiteks minule BT klapid kohe üldse ei istu on see, et mina näiteks kasutan klappe telefoni taga väga ebaregulaarselt. Vahepeal ei kasuta kuu aega ja siis võibolla kuulan muusikat pikalt ja mitu päeva järjest. Sellise kasutuse puhul oli näiteks kunagi ammu, enne moblat kasutuses olnud mp3-mängija puhul alati see häda, et kuna tahaks ootamatult kasutada, siis oli alati seda välja võttes aku tühi, või pooltühi vms. Ma olen enam kui kindel, et BT klappide puhul on sama jama, et kui reaalselt vaja läheb, on neil aku tühi. Telefoni kui sellist kasutab piisavalt, et selle aku tasemest on reeglina ülevaade olemas, aga klappide aku peale ei taha küll mõtlema hakata, juhtme puhul lihtsalt saba telefoni ja olemas. Ehk siis mina olen kindlalt selles leeris, et kui 3,5mm auku pole, siis seda telefoni ma ei osta ja kogu moos. Lihtne! Nagu Harju Loogiline Malevas ütles. |
Natuke kergemaks teeb elu Android 8 - hakkab sulle ühendatud BT seadmete laetuse taset kuvama.
Kellel 8't veel pole (nagu mul) saab seni kasutada:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.limi.baton&hl=en
See äpp suudab kuvada, kui BT seade oskab välja anda. Aktiivsusmonitori akut see mul loeb, samas BT kõlari akut ei loe (samas sellel on LED tulukesed aku näidikuks, seega pole hullu). Küsib location permissionit, kuna android 7 puhul käib aku näit huvitavaid kanaleid pidi
Uuematel akudel pole see isetühjenemine ka enam nii hull teema vast.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
26.04.2018 10:27:42
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| Uuematel akudel pole see isetühjenemine ka enam nii hull teema vast. |
| ot: |
On see üldse teema, mu Bluetooth klapid seisid niisama üle kolme kuu, eile õhtul sai siis üle pika aja kasutatud.
Väitsid et vurtsu on veel tervelt 18 tunniks (Spec'i järgi on max 28h) |
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
26.04.2018 10:37:03
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
| Uuematel akudel pole see isetühjenemine ka enam nii hull teema vast. |
| ot: |
On see üldse teema, mu Bluetooth klapid seisid niisama üle kolme kuu, eile õhtul sai siis üle pika aja kasutatud.
Väitsid et vurtsu on veel tervelt 18 tunniks (Spec'i järgi on max 28h) |
|
http://batteryuniversity.com/learn/article/elevating_self_discharge
| tsitaat: |
| Li-ion self-discharges about 5 percent in the first 24 hours and then loses 1–2 percent per month; the protection circuit adds another 3 percent per month. A faulty separator can lead to elevated self-discharge that could develop into a current path, generating heat and, in an extreme case, initiate a thermal breakdown. In terms of self-discharge, lead acid is similar to Li-ion. Table 3 summarizes the expected self-discharge of different battery systems. |
| tsitaat: |
Estimated self-discharge:
Primary lithium-metal - 10% in 5 years
Alkaline - 2–3% per year (7-10 years shelf life)
Lead-acid - 5% per month
Nickel-based - 10–15% in 24h, then 10-15% per month
Lithium-ion - 5% in 24h, then 1–2% per month (plus 3% for safety circuit) |
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004

|
26.04.2018 10:48:44
|
|
|
| ViskeRelv kirjutas: |
Nju-nju-nju
On olemas üleminekud ju.
link
Spoiler 
|
Ma ostsin ühe sellise ja see pidas miski kuuaega vastu ja muutus kõlbmatuks.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
26.04.2018 10:58:39
|
|
|
Oota, ma pean üleminekuid kaasas kandma hakkama, sest ma ei tea, millal mul auku vaja läheb?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
26.04.2018 11:36:34
|
|
|
| rmc kirjutas: |
Oota, ma pean üleminekuid kaasas kandma hakkama, sest ma ei tea, millal mul auku vaja läheb?  |
Sellega meenub mulle üks drama-queen hipster Riia-Tallinn bussis, kes pidas väga emotsionaalse kõne oma ümbritsevale seltskonnale kuidas see uus iPhone ja tema on täiesti lootusetu kooslus ja ta neid 3,5mm üleminekuid pidevalt ära kaotab ja nüüd jälle ära kaotas...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004

|
26.04.2018 13:27:38
|
|
|
Ma tegin kunagi mingi proovika 20 euro maksvad bluetooth in-ear klapid luttidega ja kõrva klambritega. Ei saanud ma aru kuidas välja lülitada ja 1.5h aku vastupidavus ka nagu.
Oli pidevalt tühi või tühjaks saamas. Kuulasin klappides selle välja lülitamise heli ja siis ikka jooksis tühjaks. Sain vähemalt väikse lukkuga topsi kus klappe ja pudi-padi sees hoida.
https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-lenovo-s5-64gb
2 4G toetavat võrku on olemas, kuid B20 pole. Oleks ka mõistlik luts millel kõik olemas. Must matt värv, type-c ja 3.5mm pesa ja fm raadio.
Kuna on ka 5.7 tolli ekraaniga ja kahjuks küll SD625 ainult. Jääb selisesse hinna klassi kus mõistlikum oleks võtta ikkagi note 5 pro või see asus m1 pikk nimi.
Bluetooth-ga ei saa fm-i kuulata niikuinii. Mul pole palju netti mida kulutada raadio kuulamiseks. Peaks vist snäpp peale üle minema.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
26.04.2018 14:50:15
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
Ma tegin kunagi mingi proovika 20 euro maksvad bluetooth in-ear klapid luttidega ja kõrva klambritega. Ei saanud ma aru kuidas välja lülitada ja 1.5h aku vastupidavus ka nagu.
Oli pidevalt tühi või tühjaks saamas. Kuulasin klappides selle välja lülitamise heli ja siis ikka jooksis tühjaks. Sain vähemalt väikse lukkuga topsi kus klappe ja pudi-padi sees hoida.
https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-lenovo-s5-64gb
2 4G toetavat võrku on olemas, kuid B20 pole. Oleks ka mõistlik luts millel kõik olemas. Must matt värv, type-c ja 3.5mm pesa ja fm raadio.
Kuna on ka 5.7 tolli ekraaniga ja kahjuks küll SD625 ainult. Jääb selisesse hinna klassi kus mõistlikum oleks võtta ikkagi note 5 pro või see asus m1 pikk nimi.
Bluetooth-ga ei saa fm-i kuulata niikuinii. Mul pole palju netti mida kulutada raadio kuulamiseks. Peaks vist snäpp peale üle minema. |
Spotify võimaldab soovitud listid/plaadid/artistide loomingu alla tõmmata. Saad ka ise määrata kvaliteeti ehk mahtu nii online kuulamise kui allalaadimise korral eraldi. Mul on asjad, mida tihedamini kuulan alla tõmmatud mälukaardile kõrgeima kvaliteediga ning online kuulates oli määratud keskmine vms.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
26.04.2018 15:52:56
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
Ma tegin kunagi mingi proovika 20 euro maksvad bluetooth in-ear klapid luttidega ja kõrva klambritega. Ei saanud ma aru kuidas välja lülitada ja 1.5h aku vastupidavus ka nagu.
Oli pidevalt tühi või tühjaks saamas. Kuulasin klappides selle välja lülitamise heli ja siis ikka jooksis tühjaks. Sain vähemalt väikse lukkuga topsi kus klappe ja pudi-padi sees hoida. |
Investeeri korralikesse klappidesse pigem, mitte käsnadesse. Millist heli ja akut sa ikka tahad 20-eurostest hiina imedest?
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004

|
26.04.2018 19:39:05
|
|
|
Ma saan aru kui sa ütleks 10 euro odavad lutsud. 20 peaks juba enamvähem saama neid. Rohkem maksav ei õigusta millegipoolest oma kallidust plastiku mõttes.
Ei ole ka mingi eriline heli friik kes tahab mingit ulme kvaliteeti. Ma kuulan fm raadiot miski hommikul ja õhtul pisut üle poole tunni. Tööle sõites ja koju sõites.
Kui bt klappe ostaks, siis juba korralikud üle kõrvade ja siis peaks rohkem maksma et head saada. See hea ja normaalse vahe on seal 30+ euro vist neil kõrvaluttidel. See kus saab aru heli kvaliteedi vahest.
Ja no vahet pole kõik on anyways toodetud hiinas ja vahet pole kust on pärit kleepeka kirja omanik firma pärit on.
Ei saa kasutada väljendit Hiina jama, kui isegi see kõik need brändi toode niinimetatud kvaliteetne lutt on ka just Hiinas toodetud.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
26.04.2018 19:50:43
|
|
|
Võid osta 25€ eest bluetooth klapid kus ka fm raadio sees
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
26.04.2018 20:39:15
|
|
|
leppige sellega, et härra ei taha mugavalt elada ja/või raha "ebavajalikule" kulutada
kisub vaikselt juba tahanteada tasemele
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004

|
26.04.2018 23:15:38
|
|
|
Ma ei taha maksta palju asjade eest mida kasutan vähe. Kui ma kasutaks asja rohkem kui 5-6 tundi päevas, siis oleks teine teema.
Mugavalt elada saab ka vähemate kulutustega. Ei pea olema alati brandi toode ja siis maksad lihtsalt nime eest pool tühja.
Ei saa nagu vaadata asja oma mätta otsast ja sis õigustada teiste üle kuidas elama peab. Kui mul raadio probleemiks saab,
siis võib selle ka eraldi osta mp3 mängija mingi usb pulga suurune või kasutada oma lumia 520 sellejaoks eraldi.
Rohkem on probleem telefonidel see et B20 pole või siis on ainult üks kolmest 4G toetavast võrgust.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ViskeRelv
HV Guru

liitunud: 24.02.2004
|
27.04.2018 19:21:19
|
|
|
Spoiler 
| ViskeRelv kirjutas: |
On kellelgi veel probleem muusika kuulamisega? Redmi note 4 global.
Juhtmega kõrvaklappides tuleb suht iga 15-20min tagant siuke väike, poole sekundi jagu, tumm jõnksatus.
Samas bluetooth klappides ei ole seda asja.
Muusika asetseb mälukaardil, mingi LD nimega 32gb on. |
Peale telefoni sisemällu kopeerimist pole enam probleemi olnud. Nüüd mõtlesin muusika tagasi mälukaardile asetada, kuid ükski seade mälukaarti enam ei loe. Vist sai eluiga otsa
|
|
| Kommentaarid: 188 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
27.04.2018 19:29:03
|
|
|
| aga see ei seletaks kuidas BT klapid ennist puhtalt mängisid ..
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ViskeRelv
HV Guru

liitunud: 24.02.2004
|
27.04.2018 19:36:20
|
|
|
BT klappidel peaks mingi pisike vahemälu vms olema ehk
Ah ei tea...
|
|
| Kommentaarid: 188 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
01.05.2018 22:49:48
|
|
|
| Laps ujutas Mi A1 alumise otsa üle mahlaga ning kõlar ei tööta enam. Kes seda Eestis üldse remondib?
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sathanas
HV kasutaja
liitunud: 31.07.2003
|
01.05.2018 23:51:04
|
|
|
| friik1 kirjutas: |
| Laps ujutas Mi A1 alumise otsa üle mahlaga ning kõlar ei tööta enam. Kes seda Eestis üldse remondib? |
Kui kruvikeeraja käes püsib saad ise vahetatud. https://www.youtube.com/watch?v=kXo-7CZzpGM
Liimiga jantima ei pea. Kõlarimoodul on aliexpressis paar euri.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
02.05.2018 10:08:04
|
|
|
Sathanas, käes seisab aga mobiildega on tulemused olnud kehvad, küllap liiga suured näpud
Aga hakkas hommikul tööle uuesti, las olla siis...
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
04.05.2018 14:58:16
|
|
|
| Elephone S8 esmamulje täitsa hea - 200 euri eest telefoni küll. Ekraan on kena ja telefon tundub kiire.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
04.05.2018 23:53:23
|
|
|
passin Xiaomi Mi A1 MiA1 Global Version 5.5 inch 4GB RAM 64GB Snapdragon 625 Octa core 4G
täna kupongiga 174u$d , pole varem alla 150€ seda telefoni kohanud
kristallkuuli omanikud võiks pakkuda, millal ja kust seda telefoni osta tasuks ....
_________________ Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100 |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004

|
05.05.2018 13:59:26
|
|
|
Ma ei näe küll mõtet seda Mi A1 kuskilt osta sellise hinnaga ka mitte. Pole just väga odav SD625 eest. Redmi 5 Pro on sama SD625-ga ja on ka odavam.
Pole küll stock droid, kuid saab selle sinna peale rootida kui on vajalik. Samas ega see peaks ka saama droid 8.1 endale või juba isegi on.
Mõõtmetelt pole ka just mega palju suurem kui see Mi A1. Asus-elt on ka tulemas Redmi note 5 pro rauaga telefon ja 5000mAh akuga stock androidiga ja peaks veel odavam olema kui see Redmi note 5 Pro on.
Meizu M6S saab kätte 145 euro eest ja teeb ka silmad ette sellele Mi A1-le nii mõõtmetelt kui ka raudvaraliselt, kuid Meizult pole eriti lootust saada uuendusi (juhul kui nendeta elada pole võimalik, siis on mõstlik vaadata jah Mi A1 või A2 poole või siis Asus-e poole)
Nokia-l on ka tulemas miski 6X välja mis raudvaraliselt peaks jääma 6 (2018) ja 7 pro vahele ja mõõtmeid veel küll pole teada, kuid need peaks ka väiksemad olema.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
05.05.2018 19:43:49
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
| Ma ei näe küll mõtet seda Mi A1 kuskilt osta sellise hinnaga ka mitte. ... teeb ka silmad ette sellele Mi A1-le nii mõõtmetelt kui ka raudvaraliselt ... |
Kunagi kui Mi A1 väljatulnud oli, siis uurisin selle kaamera kohta, ja mul kiilus eelistus kinni ...
millisel 150€ lutsul täna parim kaamera?
_________________ Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100 |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004

|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
06.05.2018 05:26:36
|
|
|
megapikslid ei ütle tel kaamera kohta suurt midagi
sensor ja soft loeb
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
06.05.2018 09:30:42
|
|
|
| Early Access kirjutas: |
megapikslid ei ütle tel kaamera kohta suurt midagi
sensor ja soft loeb |
Kogu kompott loeb. Objektiiv peab ka hea olema. Xiaomi Mi5 ja OnePlus 3T omavad sama sensorit, kuid Mi5 oma kehvema kvaliteediga läätsede pärast teeb ka kehvemaid pilte.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
06.05.2018 09:32:04
|
|
|
pehme kui sai
hea et läks nii, et ostmata jäi
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004

|
06.05.2018 12:31:52
|
|
|
Ega ma tean jah et megapixel ei ütle midagi. Pealegi kui pildi kvaliteet on oluline ja ei postita oma pilte lõustaraamatusse või instagrammi, kus siis niiikuinii need lehed pildikvaliteedi alla tõmbavad.
Samas jälle kes oskab manuaalselt sättida seadmeid pildi tegemisel saab ka odavast lutsust häid pilte.
Enamus teevad ikka auto sättetel ja siis postitavad neid pilte kohtadesse kus kaotavad veel kvaliteeti.
Tahad head kvaliteeti, siis tuleb korralik peegel või hübriid kaamera endale muretseda.
Mul endal suht kama kaks sellest telefoni kaamerast. Vahel on vaja pilti teha et näha kuskile prao vahele vms ja seal pole oluline kvaliteet.
Näiteks mu vend teeb telefoniga pilte, et vee mõõte kirja panna, kuna mõõdukid asuvad kuskil ripplae all ja ligi ei pääse.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
08.05.2018 17:26:41
|
|
|
| Keegi neid "Duty free" DHL shippingut on kasutanud? link
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|