Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 120, 121, 122 ... 197, 198, 199  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
martl
HV veteran

liitunud: 20.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2018 12:02:52 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:
https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_a2_(mi_6x)-9140.php

see pmst on ju A2 icon_razz.gif Tundub et suht varsti tuleb


Eelmine kord tuli 5x ja sellest omakorda siis mõned kuud hiljem a1.
Praegu tutvustati seda siiski 6x nime all.
Kommentaarid: 245 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004



Online
sõnum 25.04.2018 14:16:53 vasta tsitaadiga

Mul kadus huvi ära selle Mi A2 vastu kohe kui nägin et 3.5mm pole ja on type-c to 3.5mm adapter.
Ega see Redmi note 5 sellele alla jää. Pigem on isegi parem oma suurema akuga ja prose on vist pisut võimsam ka. Mitte küll palju võimsam kuid ikkagi.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.04.2018 14:39:39 vasta tsitaadiga

Mõtled Redmi Note 5 või Note 5 Pro?
Note 5 - SD625
Note 5 Pro - SD636
Mi 6X/A2 - SD660

https://www.guidingtech.com/snapdragon-636-vs-660-comparison/
https://www.suggestphone.com/blog/Snapdragon-625-vs-626-vs-630-vs-660-Comparison

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004



Online
sõnum 25.04.2018 14:45:07 vasta tsitaadiga

Ma mõtlen ikka seda note 5-e millel see SD636.

Kimovil lehel need Antutu numbrid on imelikud. SEal on SD636 kuskil 112K ja siis see SD660 seal 110K kandis.
Pmst kui see Mi A2 välja tuleb mõne kuu pärast ja jääb maksma seal 250 euro kandis, siis ei ole väga pointi sellel.
Note 5 pro on praktiliselt sama võimas kui SD660 ja on ka 4000mAh akuga vs Mi A2 oma 2900-3010mAh akuga.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2018 14:55:47 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Mul kadus huvi ära selle Mi A2 vastu kohe kui nägin et 3.5mm pole ja on type-c to 3.5mm adapter.
Ega see Redmi note 5 sellele alla jää. Pigem on isegi parem oma suurema akuga ja prose on vist pisut võimsam ka. Mitte küll palju võimsam kuid ikkagi.

Hangi BT klapid. Tänada võid hiljem. Elumugavad asjad. Ei kujuta enam ettegi, et tahaks juhtmetega mässata. Adapteri hoiad igaks juhuks võtmehoidjana, kui klappide aku tühjaks peaks saama.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2018 16:50:46 vasta tsitaadiga

Subjektiivne jällegi, kuid IMO pole seal Mi A2'l 50€ (1/4 Note 5 Pro hinnast) eest sisu rohkem (kui s363 su vajadused katab)
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.04.2018 17:01:14 vasta tsitaadiga

See Note 5 Pro on otseselt India turule suunatud mudel ju. Sageduste list tundus kuidagi lühike, samas vist peale B20 nagu midagi otseselt puudu ka pole. Või? icon_rolleyes.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2018 17:24:35 vasta tsitaadiga

No harjuge ära, kui telefonidele type-c topitakse siis ilmselgelt võetakse sealt see 3,5mm mulk ära.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2018 17:26:05 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
No harjuge ära, kui telefonidele type-c topitakse siis ilmselgelt võetakse sealt see 3,5mm mulk ära.

Osta samsung, alles on icon_cool.gif
Mitte, et ma seda kasutaks icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2018 17:52:08 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
See Note 5 Pro on otseselt India turule suunatud mudel ju. Sageduste list tundus kuidagi lühike, samas vist peale B20 nagu midagi otseselt puudu ka pole. Või? icon_rolleyes.gif


Meie turule nimega Note 5 Global
https://www.banggood.com/Xiaomi-Redmi-Note-5-Global-Version-5_99-inch-4GB-RAM-64GB-ROM-Snapdragon-636-Octa-core-4G-Smartphone-p-1268372.html?rmmds=search&cur_warehouse=HK
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2018 17:56:53 vasta tsitaadiga

salatoimik, miks peaks need omavahel koos käima.. X Compact ja XZ1 Compact omavad mõlemat... ise ei kavatse osta telefoni, millel 3,5mm pole... eks näis, kas pean muutuma mina või trendid icon_razz.gif
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2018 18:16:19 vasta tsitaadiga

Olen suht kindel, et see 3,5mm üks hetk ära koristatakse ja antakse c üleminek. Milleks hoida 2 auku icon_rolleyes.gif
E: või hakatakse klappidele usb-c otsa 3,5mm asemel külge toppima. Üleüldse bluetooth klapid thumbs_up.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud


viimati muutis salatoimik 25.04.2018 18:27:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 25.04.2018 18:22:28 vasta tsitaadiga

LAN võiks ka ju olla thumbs_up.gif
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2018 18:36:43 vasta tsitaadiga

Kuna olen uue telefoni otsinul siis jäi silma selline telefon :https://m.1a.ee/telefonid_tahvelarvutid/mobiil_telefonid/mobiiltelefonid/ulefone_power_3s_464gb_dual_black
Eks ta mingi hiinlane on aga tundub kuidagi ahvatlev.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2018 20:48:01 vasta tsitaadiga

salatoimik, "milleks hoida 2 auku" ... et korraga laadida ja mussi väljutada? icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2018 22:37:03 vasta tsitaadiga

juhtmest laed ja bluetoothist väljutad
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2018 22:42:28 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Ma mõtlen ikka seda note 5-e millel see SD636.

Kimovil lehel need Antutu numbrid on imelikud. SEal on SD636 kuskil 112K ja siis see SD660 seal 110K kandis.
Pmst kui see Mi A2 välja tuleb mõne kuu pärast ja jääb maksma seal 250 euro kandis, siis ei ole väga pointi sellel.
Note 5 pro on praktiliselt sama võimas kui SD660 ja on ka 4000mAh akuga vs Mi A2 oma 2900-3010mAh akuga.


SD660 koos 3800mAh akuga peab igatahes vabalt 2 ööpäeva vastu... thumbs_up.gif
Seda siis sihtotstarbelise kasutuse juures.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004



Online
sõnum 25.04.2018 23:33:27 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
lopes39 kirjutas:
Mul kadus huvi ära selle Mi A2 vastu kohe kui nägin et 3.5mm pole ja on type-c to 3.5mm adapter.
Ega see Redmi note 5 sellele alla jää. Pigem on isegi parem oma suurema akuga ja prose on vist pisut võimsam ka. Mitte küll palju võimsam kuid ikkagi.

Hangi BT klapid. Tänada võid hiljem. Elumugavad asjad. Ei kujuta enam ettegi, et tahaks juhtmetega mässata. Adapteri hoiad igaks juhuks võtmehoidjana, kui klappide aku tühjaks peaks saama.


Mulle luttid ei meeldi ja pole selliseid klappe mis meeldiks. Suuri üle kõrvade ei taha. Ma ei osta seda koju.
Ühistranspordiga ringi rännates on mul nendega ebamugav.

Samas mul on ühed type-c otsikuga nööbid mis ei ole luttid ja on plaanis mõned veel tellida.


salatoimik
Kui neid type-c -le klappe oleks nagu muda, siis kindlasti. Aga reaalsuses kahjuks on neid ikka väga vähe mille seast valida midagi.
Ja selle 3.5mm saatus pole nii pime midagi.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2018 00:10:07 vasta tsitaadiga

OT: Miks näiteks minule BT klapid kohe üldse ei istu on see, et mina näiteks kasutan klappe telefoni taga väga ebaregulaarselt. Vahepeal ei kasuta kuu aega ja siis võibolla kuulan muusikat pikalt ja mitu päeva järjest. Sellise kasutuse puhul oli näiteks kunagi ammu, enne moblat kasutuses olnud mp3-mängija puhul alati see häda, et kuna tahaks ootamatult kasutada, siis oli alati seda välja võttes aku tühi, või pooltühi vms. Ma olen enam kui kindel, et BT klappide puhul on sama jama, et kui reaalselt vaja läheb, on neil aku tühi. Telefoni kui sellist kasutab piisavalt, et selle aku tasemest on reeglina ülevaade olemas, aga klappide aku peale ei taha küll mõtlema hakata, juhtme puhul lihtsalt saba telefoni ja olemas. Ehk siis mina olen kindlalt selles leeris, et kui 3,5mm auku pole, siis seda telefoni ma ei osta ja kogu moos. Lihtne! Nagu Harju Loogiline Malevas ütles.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2018 03:32:20 vasta tsitaadiga

Nju-nju-nju

On olemas üleminekud ju.

link
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2018 07:26:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mulle luttid ei meeldi ja pole selliseid klappe mis meeldiks. Suuri üle kõrvade ei taha.

suht igas suuruses leidub
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2018 09:50:20 vasta tsitaadiga

eix666 kirjutas:
OT: Miks näiteks minule BT klapid kohe üldse ei istu on see, et mina näiteks kasutan klappe telefoni taga väga ebaregulaarselt. Vahepeal ei kasuta kuu aega ja siis võibolla kuulan muusikat pikalt ja mitu päeva järjest. Sellise kasutuse puhul oli näiteks kunagi ammu, enne moblat kasutuses olnud mp3-mängija puhul alati see häda, et kuna tahaks ootamatult kasutada, siis oli alati seda välja võttes aku tühi, või pooltühi vms. Ma olen enam kui kindel, et BT klappide puhul on sama jama, et kui reaalselt vaja läheb, on neil aku tühi. Telefoni kui sellist kasutab piisavalt, et selle aku tasemest on reeglina ülevaade olemas, aga klappide aku peale ei taha küll mõtlema hakata, juhtme puhul lihtsalt saba telefoni ja olemas. Ehk siis mina olen kindlalt selles leeris, et kui 3,5mm auku pole, siis seda telefoni ma ei osta ja kogu moos. Lihtne! Nagu Harju Loogiline Malevas ütles.


Natuke kergemaks teeb elu Android 8 - hakkab sulle ühendatud BT seadmete laetuse taset kuvama.
Kellel 8't veel pole (nagu mul) saab seni kasutada:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.limi.baton&hl=en

See äpp suudab kuvada, kui BT seade oskab välja anda. Aktiivsusmonitori akut see mul loeb, samas BT kõlari akut ei loe (samas sellel on LED tulukesed aku näidikuks, seega pole hullu). Küsib location permissionit, kuna android 7 puhul käib aku näit huvitavaid kanaleid pidi icon_smile.gif

Uuematel akudel pole see isetühjenemine ka enam nii hull teema vast.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2018 10:27:42 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Uuematel akudel pole see isetühjenemine ka enam nii hull teema vast.

ot:

On see üldse teema, mu Bluetooth klapid seisid niisama üle kolme kuu, eile õhtul sai siis üle pika aja kasutatud.
Väitsid et vurtsu on veel tervelt 18 tunniks (Spec'i järgi on max 28h)

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2018 10:37:03 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Draqula kirjutas:
Uuematel akudel pole see isetühjenemine ka enam nii hull teema vast.

ot:

On see üldse teema, mu Bluetooth klapid seisid niisama üle kolme kuu, eile õhtul sai siis üle pika aja kasutatud.
Väitsid et vurtsu on veel tervelt 18 tunniks (Spec'i järgi on max 28h)


http://batteryuniversity.com/learn/article/elevating_self_discharge

tsitaat:
Li-ion self-discharges about 5 percent in the first 24 hours and then loses 1–2 percent per month; the protection circuit adds another 3 percent per month. A faulty separator can lead to elevated self-discharge that could develop into a current path, generating heat and, in an extreme case, initiate a thermal breakdown. In terms of self-discharge, lead acid is similar to Li-ion. Table 3 summarizes the expected self-discharge of different battery systems.


tsitaat:
Estimated self-discharge:

Primary lithium-metal - 10% in 5 years

Alkaline - 2–3% per year (7-10 years shelf life)

Lead-acid - 5% per month

Nickel-based - 10–15% in 24h, then 10-15% per month

Lithium-ion - 5% in 24h, then 1–2% per month (plus 3% for safety circuit)
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004



Online
sõnum 26.04.2018 10:48:44 vasta tsitaadiga

ViskeRelv kirjutas:
Nju-nju-nju

On olemas üleminekud ju.

link
Spoiler Spoiler Spoiler


Ma ostsin ühe sellise ja see pidas miski kuuaega vastu ja muutus kõlbmatuks.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2018 10:58:39 vasta tsitaadiga

Oota, ma pean üleminekuid kaasas kandma hakkama, sest ma ei tea, millal mul auku vaja läheb? icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2018 11:36:34 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Oota, ma pean üleminekuid kaasas kandma hakkama, sest ma ei tea, millal mul auku vaja läheb? icon_biggrin.gif


Sellega meenub mulle üks drama-queen hipster Riia-Tallinn bussis, kes pidas väga emotsionaalse kõne oma ümbritsevale seltskonnale kuidas see uus iPhone ja tema on täiesti lootusetu kooslus ja ta neid 3,5mm üleminekuid pidevalt ära kaotab ja nüüd jälle ära kaotas...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004



Online
sõnum 26.04.2018 13:27:38 vasta tsitaadiga

Ma tegin kunagi mingi proovika 20 euro maksvad bluetooth in-ear klapid luttidega ja kõrva klambritega. Ei saanud ma aru kuidas välja lülitada ja 1.5h aku vastupidavus ka nagu.
Oli pidevalt tühi või tühjaks saamas. Kuulasin klappides selle välja lülitamise heli ja siis ikka jooksis tühjaks. Sain vähemalt väikse lukkuga topsi kus klappe ja pudi-padi sees hoida.


https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-lenovo-s5-64gb

2 4G toetavat võrku on olemas, kuid B20 pole. Oleks ka mõistlik luts millel kõik olemas. Must matt värv, type-c ja 3.5mm pesa ja fm raadio.
Kuna on ka 5.7 tolli ekraaniga ja kahjuks küll SD625 ainult. Jääb selisesse hinna klassi kus mõistlikum oleks võtta ikkagi note 5 pro või see asus m1 pikk nimi.
Bluetooth-ga ei saa fm-i kuulata niikuinii. Mul pole palju netti mida kulutada raadio kuulamiseks. Peaks vist snäpp peale üle minema.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2018 14:50:15 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Ma tegin kunagi mingi proovika 20 euro maksvad bluetooth in-ear klapid luttidega ja kõrva klambritega. Ei saanud ma aru kuidas välja lülitada ja 1.5h aku vastupidavus ka nagu.
Oli pidevalt tühi või tühjaks saamas. Kuulasin klappides selle välja lülitamise heli ja siis ikka jooksis tühjaks. Sain vähemalt väikse lukkuga topsi kus klappe ja pudi-padi sees hoida.


https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-lenovo-s5-64gb

2 4G toetavat võrku on olemas, kuid B20 pole. Oleks ka mõistlik luts millel kõik olemas. Must matt värv, type-c ja 3.5mm pesa ja fm raadio.
Kuna on ka 5.7 tolli ekraaniga ja kahjuks küll SD625 ainult. Jääb selisesse hinna klassi kus mõistlikum oleks võtta ikkagi note 5 pro või see asus m1 pikk nimi.
Bluetooth-ga ei saa fm-i kuulata niikuinii. Mul pole palju netti mida kulutada raadio kuulamiseks. Peaks vist snäpp peale üle minema.


Spotify võimaldab soovitud listid/plaadid/artistide loomingu alla tõmmata. Saad ka ise määrata kvaliteeti ehk mahtu nii online kuulamise kui allalaadimise korral eraldi. Mul on asjad, mida tihedamini kuulan alla tõmmatud mälukaardile kõrgeima kvaliteediga ning online kuulates oli määratud keskmine vms.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2018 15:52:56 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Ma tegin kunagi mingi proovika 20 euro maksvad bluetooth in-ear klapid luttidega ja kõrva klambritega. Ei saanud ma aru kuidas välja lülitada ja 1.5h aku vastupidavus ka nagu.
Oli pidevalt tühi või tühjaks saamas. Kuulasin klappides selle välja lülitamise heli ja siis ikka jooksis tühjaks. Sain vähemalt väikse lukkuga topsi kus klappe ja pudi-padi sees hoida.

Investeeri korralikesse klappidesse pigem, mitte käsnadesse. Millist heli ja akut sa ikka tahad 20-eurostest hiina imedest? icon_rolleyes.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004



Online
sõnum 26.04.2018 19:39:05 vasta tsitaadiga

Ma saan aru kui sa ütleks 10 euro odavad lutsud. 20 peaks juba enamvähem saama neid. Rohkem maksav ei õigusta millegipoolest oma kallidust plastiku mõttes.
Ei ole ka mingi eriline heli friik kes tahab mingit ulme kvaliteeti. Ma kuulan fm raadiot miski hommikul ja õhtul pisut üle poole tunni. Tööle sõites ja koju sõites.
Kui bt klappe ostaks, siis juba korralikud üle kõrvade ja siis peaks rohkem maksma et head saada. See hea ja normaalse vahe on seal 30+ euro vist neil kõrvaluttidel. See kus saab aru heli kvaliteedi vahest.
Ja no vahet pole kõik on anyways toodetud hiinas ja vahet pole kust on pärit kleepeka kirja omanik firma pärit on.

Ei saa kasutada väljendit Hiina jama, kui isegi see kõik need brändi toode niinimetatud kvaliteetne lutt on ka just Hiinas toodetud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2018 19:50:43 vasta tsitaadiga

Võid osta 25€ eest bluetooth klapid kus ka fm raadio sees icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2018 20:39:15 vasta tsitaadiga

leppige sellega, et härra ei taha mugavalt elada ja/või raha "ebavajalikule" kulutada
kisub vaikselt juba tahanteada tasemele
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004



Online
sõnum 26.04.2018 23:15:38 vasta tsitaadiga

Ma ei taha maksta palju asjade eest mida kasutan vähe. Kui ma kasutaks asja rohkem kui 5-6 tundi päevas, siis oleks teine teema.
Mugavalt elada saab ka vähemate kulutustega. Ei pea olema alati brandi toode ja siis maksad lihtsalt nime eest pool tühja.
Ei saa nagu vaadata asja oma mätta otsast ja sis õigustada teiste üle kuidas elama peab. Kui mul raadio probleemiks saab,
siis võib selle ka eraldi osta mp3 mängija mingi usb pulga suurune või kasutada oma lumia 520 sellejaoks eraldi.

Rohkem on probleem telefonidel see et B20 pole või siis on ainult üks kolmest 4G toetavast võrgust.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2018 19:21:19 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Peale telefoni sisemällu kopeerimist pole enam probleemi olnud. Nüüd mõtlesin muusika tagasi mälukaardile asetada, kuid ükski seade mälukaarti enam ei loe. Vist sai eluiga otsa icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2018 19:29:03 vasta tsitaadiga

aga see ei seletaks kuidas BT klapid ennist puhtalt mängisid ..
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2018 19:36:20 vasta tsitaadiga

BT klappidel peaks mingi pisike vahemälu vms olema ehk icon_question.gif
Ah ei tea... icon_lol.gif
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2018 22:49:48 vasta tsitaadiga

Laps ujutas Mi A1 alumise otsa üle mahlaga ning kõlar ei tööta enam. Kes seda Eestis üldse remondib?
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sathanas
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2018 23:51:04 vasta tsitaadiga

friik1 kirjutas:
Laps ujutas Mi A1 alumise otsa üle mahlaga ning kõlar ei tööta enam. Kes seda Eestis üldse remondib?

Kui kruvikeeraja käes püsib saad ise vahetatud. https://www.youtube.com/watch?v=kXo-7CZzpGM
Liimiga jantima ei pea. Kõlarimoodul on aliexpressis paar euri.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2018 10:08:04 vasta tsitaadiga

Sathanas, käes seisab aga mobiildega on tulemused olnud kehvad, küllap liiga suured näpud icon_smile.gif
Aga hakkas hommikul tööle uuesti, las olla siis...
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2018 14:58:16 vasta tsitaadiga

Elephone S8 esmamulje täitsa hea - 200 euri eest telefoni küll. Ekraan on kena ja telefon tundub kiire.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 04.05.2018 23:53:23 vasta tsitaadiga

passin Xiaomi Mi A1 MiA1 Global Version 5.5 inch 4GB RAM 64GB Snapdragon 625 Octa core 4G
täna kupongiga 174u$d , pole varem alla 150€ seda telefoni kohanud

kristallkuuli omanikud võiks pakkuda, millal ja kust seda telefoni osta tasuks ....

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004



Online
sõnum 05.05.2018 13:59:26 vasta tsitaadiga

Ma ei näe küll mõtet seda Mi A1 kuskilt osta sellise hinnaga ka mitte. Pole just väga odav SD625 eest. Redmi 5 Pro on sama SD625-ga ja on ka odavam.
Pole küll stock droid, kuid saab selle sinna peale rootida kui on vajalik. Samas ega see peaks ka saama droid 8.1 endale või juba isegi on.

Mõõtmetelt pole ka just mega palju suurem kui see Mi A1. Asus-elt on ka tulemas Redmi note 5 pro rauaga telefon ja 5000mAh akuga stock androidiga ja peaks veel odavam olema kui see Redmi note 5 Pro on.
Meizu M6S saab kätte 145 euro eest ja teeb ka silmad ette sellele Mi A1-le nii mõõtmetelt kui ka raudvaraliselt, kuid Meizult pole eriti lootust saada uuendusi (juhul kui nendeta elada pole võimalik, siis on mõstlik vaadata jah Mi A1 või A2 poole või siis Asus-e poole)

Nokia-l on ka tulemas miski 6X välja mis raudvaraliselt peaks jääma 6 (2018) ja 7 pro vahele ja mõõtmeid veel küll pole teada, kuid need peaks ka väiksemad olema.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 05.05.2018 19:43:49 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Ma ei näe küll mõtet seda Mi A1 kuskilt osta sellise hinnaga ka mitte. ... teeb ka silmad ette sellele Mi A1-le nii mõõtmetelt kui ka raudvaraliselt ...
Kunagi kui Mi A1 väljatulnud oli, siis uurisin selle kaamera kohta, ja mul kiilus eelistus kinni ...
millisel 150€ lutsul täna parim kaamera?

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004



Online
sõnum 05.05.2018 20:11:08 vasta tsitaadiga

Xiaomi redmi 5 plus peaks OK kaamera olema ja no Note 5 pro peaks parem kaamera olema.
Samas see on selline hinnaklass kus väga kaamera peale ei saa loota, kuid neil Xiaomi-el on suht ok kaamera.
Meizu m6s on mingi Samsung-i 16mp kaamera taga ja ees 8mp vist.

Mu leagoo Kiicaa Mix mis maksis mingi 92 euro nii pool aastat tagasi on ka suht ok 13+2mp kaamera ja teeb ka suht ok pilte.

https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_5_(redmi_5_plus)-8959.php
https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_5_pro-8893.php
https://www.gsmarena.com/meizu_m6s-8998.php
https://www.gsmarena.com/asus_zenfone_max_pro_(m1)_zb601kl-9173.php
https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9173&idPhone2=8893

Läbi youtube vaadata nende telefonide ülevaateid kus räägitakse ka kaameratest.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2018 05:26:36 vasta tsitaadiga

megapikslid ei ütle tel kaamera kohta suurt midagi
sensor ja soft loeb
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 06.05.2018 09:30:42 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
megapikslid ei ütle tel kaamera kohta suurt midagi
sensor ja soft loeb


Kogu kompott loeb. Objektiiv peab ka hea olema. Xiaomi Mi5 ja OnePlus 3T omavad sama sensorit, kuid Mi5 oma kehvema kvaliteediga läätsede pärast teeb ka kehvemaid pilte.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2018 09:32:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Xiaomi Mi5

pehme kui sai
hea et läks nii, et ostmata jäi
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004



Online
sõnum 06.05.2018 12:31:52 vasta tsitaadiga

Ega ma tean jah et megapixel ei ütle midagi. Pealegi kui pildi kvaliteet on oluline ja ei postita oma pilte lõustaraamatusse või instagrammi, kus siis niiikuinii need lehed pildikvaliteedi alla tõmbavad.
Samas jälle kes oskab manuaalselt sättida seadmeid pildi tegemisel saab ka odavast lutsust häid pilte.
Enamus teevad ikka auto sättetel ja siis postitavad neid pilte kohtadesse kus kaotavad veel kvaliteeti.

Tahad head kvaliteeti, siis tuleb korralik peegel või hübriid kaamera endale muretseda.
Mul endal suht kama kaks sellest telefoni kaamerast. Vahel on vaja pilti teha et näha kuskile prao vahele vms ja seal pole oluline kvaliteet.
Näiteks mu vend teeb telefoniga pilte, et vee mõõte kirja panna, kuna mõõdukid asuvad kuskil ripplae all ja ligi ei pääse.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2018 17:26:41 vasta tsitaadiga

Keegi neid "Duty free" DHL shippingut on kasutanud? link
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 120, 121, 122 ... 197, 198, 199  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.