Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 896, 897, 898 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ivar80
HV kasutaja
ivar80

liitunud: 25.10.2004




sõnum 17.04.2018 14:20:01 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:

TV3-e võiks ka Telia veidi "peetida", see supakate "ujumine" filmides käib suht närvidele juba.
Enamus filme TV3 pealt on juba ammu mujalt nähtud aga teinekord jätan midagi taustaks jooksma ja ikka jääb see probleem silma.


Ma imestan, et keegi üldse seda kanalit vabatahtlikult vaatab. Nii sita kvaliteediga pilti ja sisu annab ikka mujalt leida.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2018 14:28:01 vasta tsitaadiga

ivar80 kirjutas:
bladerunner kirjutas:

TV3-e võiks ka Telia veidi "peetida", see supakate "ujumine" filmides käib suht närvidele juba.
Enamus filme TV3 pealt on juba ammu mujalt nähtud aga teinekord jätan midagi taustaks jooksma ja ikka jääb see probleem silma.


Ma imestan, et keegi üldse seda kanalit vabatahtlikult vaatab. Nii sita kvaliteediga pilti ja sisu annab ikka mujalt leida.


Eriti õudne on seda kanalit vaadata suurelt ekraanilt 55+ tollisega.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2018 20:06:02 vasta tsitaadiga

Aga eesti otsib ju superstaari icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2018 20:34:33 vasta tsitaadiga

ivar80 kirjutas:
bladerunner kirjutas:

TV3-e võiks ka Telia veidi "peetida", see supakate "ujumine" filmides käib suht närvidele juba.
Enamus filme TV3 pealt on juba ammu mujalt nähtud aga teinekord jätan midagi taustaks jooksma ja ikka jääb see probleem silma.


Ma imestan, et keegi üldse seda kanalit vabatahtlikult vaatab. Nii sita kvaliteediga pilti ja sisu annab ikka mujalt leida.


HD pidi testis olema aga keegi pole IP'd jaganud veel.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dag
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2002




sõnum 17.04.2018 20:38:09 vasta tsitaadiga

Mul üks selline küsimus - kui leian huvitava sarja, kuidas ma siis saasin vaadata korraga järelvaatamises olevaid osasid?
salvestama reegline pole uusi sarju veel pannud.

Praegu lappan tuimalt kaks nädalat tunnikuapa läbi - kas mingisugust otsingut ka kunagi loota on?

Tervitades
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2018 20:57:27 vasta tsitaadiga

Dag kirjutas:
Mul üks selline küsimus - kui leian huvitava sarja, kuidas ma siis saasin vaadata korraga järelvaatamises olevaid osasid?
salvestama reegline pole uusi sarju veel pannud.
Praegu lappan tuimalt kaks nädalat tunnikuapa läbi - kas mingisugust otsingut ka kunagi loota on?
Tervitades


otsingut on loota, selles osas on otsi juba loodud, hetkel veel mitte tv sisule.
seni tuleb seriaal märkida salvestatavaks või käivitada igal päeval samal ajal kavas olev seriaali osa.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
190318
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2018




sõnum 17.04.2018 22:00:54 vasta tsitaadiga

Kas keegi viitsiks vaadata Telia TV saatekava - kas teil on ka nii, et Nickelodeon kanalil selline multikas nagu "Nella the Princess Knight" või eesti keeles "Rüütliprintsess Nella" on kirjas iga päev tööpäeviti hommikul kell 06.40 ja 06.55, ehk siis justkui peaks olema kaks osa järjest?

Asi siis selles, et kava.ee ja STV oma EPG peal selliselt reklaamitakse, aga tegelikult tuleb multikast ainult üks osa, nii kell 06.45. Salvestan seda STV pealt Tvheadendiga pere väiksematele hiljem vaatamiseks ja teise "Nella" multika asemel on juba "Käpapatrull". Hakkas see värk miski paar nädalat tagasi, kui ma õieti mäletan.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2018 22:35:43 vasta tsitaadiga

Täna hommikune kava on igatahes selline:
"16641147": {
    "id": 16641147,
    "broadcast_id": 67590766,
    "series_id": 113386,
    "channel_id": 58,
    "title": "Nella the Princess Knight",
    "description": "Trinket gets jealous when Nella spends time with Minatori at the mall. // Nella and Trinket are performing ballet when a near-sighted cyclops crashes their recital.",
    "start_at": "2018-04-17T06:40:00+03:00",
    "duration": 900,
    "year": 2017,
    "season": 1,
    "episode": 112,
    "category_ids": [67],
    "country_ids": [],
    "country_codes": [],
    "genre_ids": [],
    "features": {}
},
"16641148": {
    "id": 16641148,
    "broadcast_id": 67590766,
    "series_id": 113386,
    "channel_id": 58,
    "title": "Nella the Princess Knight",
    "description": "Trinket gets jealous when Nella spends time with Minatori at the mall. // Nella and Trinket are performing ballet when a near-sighted cyclops crashes their recital.",
    "start_at": "2018-04-17T06:55:00+03:00",
    "duration": 600,
    "year": 2017,
    "season": 1,
    "episode": 112,
    "category_ids": [67],
    "country_ids": [],
    "country_codes": [],
    "genre_ids": [],
    "features": {}
},


Neil "season" ja "episode" on samad, pikkus aga erinev.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
190318
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2018




sõnum 17.04.2018 22:49:04 vasta tsitaadiga

A.S., aitäh icon_smile.gif

Elisa foorumist ei hakanud küsima, paistab, et "kogu Eesti" sisend on samasugune. Teavitan teenusepakkujat, äkki viitsivad edastada, kuhu vaja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2018 15:54:54 vasta tsitaadiga

Kuidas ma lg oledi telekale motorola digiboksi selgeks teen?
Nimekirjast valisin motorola, seal 16 seadet, aga ükski ei tee teist nägugi
teliat nimekirjas küll polnud
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2018 16:30:33 vasta tsitaadiga

Lg telekas 55UG870V koos Telia äpiga. Käivitamise järel ca 10 s pärast pilt hangub, viga algas tõenäoliselt viimase Telia äpiga, mille daatum on 10.01.2017. Telia lahendust ei paku. Sisuliselt on tegu teleka teadliku p..ekeeramisega, mille peale irvitatakse. Pärast 2-4 käivitust jääb käima.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2018 16:33:52 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
teliat nimekirjas küll polnud

Elioni ka polnud?
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2018 16:39:11 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
teliat nimekirjas küll polnud

Elioni ka polnud?
 

nõup
motorola ja arris olid ja 100+ muud tootjat

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 21.04.2018 19:20:26 vasta tsitaadiga

Kas TP-Link AC1200 ruuteriga saab ka iptv tööle? Oskab keegi juhendada?
Screenshoti panin kaasa, ei oska sinna midagi kirjutada.
Manus

Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2018 15:18:36 vasta tsitaadiga

Miks ma ETV ei näe? Kõik ülejäänud töötavad. Kanali valikus pisipilt liigub, aga valides kanali on must, nii sd kui hd. Arrisele lasin softi ka uuesti peale, ei muutunud midagi.
Eile õhtust saadik juba pime.
Arris ja inteno.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2018 15:35:53 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, mine restardi oma konverterit ja ruuterit pigem.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2018 15:40:49 vasta tsitaadiga

Pailaps, jäi pimedaks mu asuse taga, mõtlesin et äkki telia trikitab, võtsin riiulist inteno ja ikka sama pull.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2018 15:45:16 vasta tsitaadiga

Seetõttu arvangi, et konverteri restart üldjuhul aitabki.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2018 15:46:45 vasta tsitaadiga

Ei aidanud.
Eile RTR tegi ka mingit nalja, jäi ka mustaks, tuli kiri vahepeal et signaali edastamisega on probleem vms. arvasin et äkki sellega kuidagi seotud. Aga tundub et kõigil teistel vist etv töötab.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acery
HV vaatleja

liitunud: 17.04.2015




sõnum 22.04.2018 16:43:24 vasta tsitaadiga

Mul sama teema samsungi teleriga, UE40H6400. Kasutan sellepärast digiboxi.

sass24 kirjutas:
Lg telekas 55UG870V koos Telia äpiga. Käivitamise järel ca 10 s pärast pilt hangub, viga algas tõenäoliselt viimase Telia äpiga, mille daatum on 10.01.2017. Telia lahendust ei paku. Sisuliselt on tegu teleka teadliku p..ekeeramisega, mille peale irvitatakse. Pärast 2-4 käivitust jääb käima.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 22.04.2018 21:57:25 vasta tsitaadiga

acery kirjutas:
Mul sama teema samsungi teleriga, UE40H6400. Kasutan sellepärast digiboxi.

sass24 kirjutas:
Lg telekas 55UG870V koos Telia äpiga. Käivitamise järel ca 10 s pärast pilt hangub, viga algas tõenäoliselt viimase Telia äpiga, mille daatum on 10.01.2017. Telia lahendust ei paku. Sisuliselt on tegu teleka teadliku p..ekeeramisega, mille peale irvitatakse. Pärast 2-4 käivitust jääb käima.


ptüi-ptüi-ptüi, mu Samsung H8000 toimetab siiani ilusti äpiga.

_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2018 22:04:06 vasta tsitaadiga

Ma helistasin eesti mobiiltelefoni peadirektorile just natuke aega tagasi, tegid mingeid resynce ja asju, aga etv pilti ei tulnud. Homme pidavat mingid haldurid sellega tegelema edasi. icon_confused.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2018 22:12:07 vasta tsitaadiga

acery kirjutas:
Mul sama teema samsungi teleriga, UE40H6400. Kasutan sellepärast digiboxi.


Täpselt sama mudel ja äpp töötab siiani.. pole digiboksigi olemas. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2018 22:55:06 vasta tsitaadiga

acery kirjutas:
Mul sama teema samsungi teleriga, UE40H6400. Kasutan sellepärast digiboxi.

sass24 kirjutas:
Lg telekas 55UG870V koos Telia äpiga. Käivitamise järel ca 10 s pärast pilt hangub, viga algas tõenäoliselt viimase Telia äpiga, mille daatum on 10.01.2017. Telia lahendust ei paku. Sisuliselt on tegu teleka teadliku p..ekeeramisega, mille peale irvitatakse. Pärast 2-4 käivitust jääb käima.


Tänuväärne info, sest mulle on Tehnilisest Sambast siiani väidetud, et LG ei toetanud Telia toimetusi. Nüüd siis selgiub, et Telia on ka Samsungi asjadele vastu tuult lasknud.

vysnap007 kirjutas:
acery kirjutas:
Mul sama teema samsungi teleriga, UE40H6400. Kasutan sellepärast digiboxi.


Täpselt sama mudel ja äpp töötab siiani.. pole digiboksigi olemas. icon_biggrin.gif


linni kirjutas:

ptüi-ptüi-ptüi, mu Samsung H8000 toimetab siiani ilusti äpiga.


Kuidas seda asja siis selgitada, kas antud 2-le telekale pole peale lastud viimast 10.01.2107 äppi või on mingi muu Telia poolne kala, mis avaldub teatud regiooni klientidele? Minu nägemuses on viga nn Push Message osas, siis tekib äpis tõrge. Näiteks äkki on teema ühendusepõhine, mul tuleb sisse optika, ruuteriks on Inteno 301?


viimati muutis sass24 22.04.2018 22:58:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 22.04.2018 22:57:54 vasta tsitaadiga

Mul ka optika ja Inteno 400. Töötas tõrgeteta ka Inteno 301 taga.
Võta teleril saba seinast, oota umbes minut ja pistik taas seina, et teeks alglaadimise.

_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2018 23:00:19 vasta tsitaadiga

Tehtud on kõike minu võimuses olevaid imeasju, viimasena tegin tehase algsätete taastamise koos Telia äpi uuesti installiga.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2018 11:32:59 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Kuidas ma lg oledi telekale motorola digiboksi selgeks teen?
Nimekirjast valisin motorola, seal 16 seadet, aga ükski ei tee teist nägugi
teliat nimekirjas küll polnud
Spoiler Spoiler Spoiler


Oled B7 toimib motorola universaalpult 15

Varem oli justkui 8 ja 14 ning siis ei toiminud tagasi nupp, antud 15 aga töötab kõik õigesti nii motorolade kui arristega, ka uue tulevasega.
Võiks arvata, et ka uuemad LG telerid omavad sama puldi andmebaasi.

LG teleritel on puldid digiboksid tootja nime järgi, samsungil teenusepakkuja nimega. Viimasel tuleb siis valida Telia Eesti AS (mitte midagi muud)

Mis puudutab Samsungi ja LG teleri äppi, siis see töötab erinevatel seeriatel nii hästi kui ta töötab.
Siiani on mul nii Samsung F6400 kui LG UF7727 kasutusel äpiga ja mõlemad toimivad rahuldavalt, va. samsungit ei maksa pikalt järelvaatamises pausile panna ning vahel tahab mõnest järelvaatamisest välja visata.
Kellel ei tööta, saab Teliale kurta ja ehk soodustingimustel digiboksi küsida.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 23.04.2018 13:02:01 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
samsungil teenusepakkuja nimega. Viimasel tuleb siis valida Telia Eesti AS (mitte midagi muud)

J (2015) seeria teleritel ei ole võimalik seda "Telia Eesti" endiselt valida. Seal toimib "Telia" (ilmselt rootsi oma), isegi back nupp toimib nüüd sellega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2018 13:59:52 vasta tsitaadiga

Kas need äpid mitte hingusele ei pidanud minema? icon_rolleyes.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 23.04.2018 14:06:30 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Kas need äpid mitte hingusele ei pidanud minema? icon_rolleyes.gif

Sama nagu Aminoga, vaikselt suretatakse
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2018 14:21:22 vasta tsitaadiga

Oot, kas aminod mitte 1 aprillist ei pidanud töö lõpetama? icon_lol.gif Kuskil siin teemas jäi nagu see kuupäev silma kunagi. A ju siis läks nihu miskit
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2018 14:24:47 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Oot, kas aminod mitte 1 aprillist ei pidanud töö lõpetama? icon_lol.gif Kuskil siin teemas jäi nagu see kuupäev silma kunagi. A ju siis läks nihu miskit

Vist lükati 1 maisse, ma pead ei anna. Siis pidi vana teenus lukku minema.

Rääkige parem kas vsb hd ka tulekul või mitte. Pressiteates nagu seda ei mainitud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Charly
HV vaatleja


liitunud: 02.12.2001




sõnum 23.04.2018 15:12:58 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Oot, kas aminod mitte 1 aprillist ei pidanud töö lõpetama? icon_lol.gif Kuskil siin teemas jäi nagu see kuupäev silma kunagi. A ju siis läks nihu miskit

Vist lükati 1 maisse, ma pead ei anna. Siis pidi vana teenus lukku minema.

Rääkige parem kas vsb hd ka tulekul või mitte. Pressiteates nagu seda ei mainitud


27.veebruari uudis: Sarnaselt TV3-le ja TV6-le läheb kevadest HD-pildi peale üle ka spordikanal Viasat Sport Baltic.


"Alates 1. maist on Viasat Sport Baltic tõepoolest HD-pildis," kinnitas infot kanali sisujuht Kalev Kruus.

Sealjuures jõuab VSB kanali HD-pilt Balti riikidesse erineval ajal - Leedus juba ülehomme ehk 1. märtsil, Lätis 1. aprillil ning Eestis 1. mail.

_________________
I'm just 2 people short of a threesome.Help!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2018 16:05:06 vasta tsitaadiga

ah krt oli jah. My bad icon_redface.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2018 16:45:44 vasta tsitaadiga

1 mai on muidugi püha, et siis telia flopimees ilmselt puhkab
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2018 16:50:25 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
1 mai on muidugi püha, et siis telia flopimees ilmselt puhkab


Jep, unustavad veel sellepärast Viasat spordipaketi hinda muuta (Lätis ja Leedus on 3.9€), siis jääbki muutmata.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2018 17:09:41 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Oot, kas aminod mitte 1 aprillist ei pidanud töö lõpetama? icon_lol.gif Kuskil siin teemas jäi nagu see kuupäev silma kunagi. A ju siis läks nihu miskit

Räägiti ka seda, et tegelikult läheb siis kinni siiski vaid vana nuti, uue jura peal töötav Amino (nagu ka vana menüü Motorolal) pidavat aasta lõpuni vastu pidama. Ja kui hästi läheb, siis veel mõned aastad pealekauba. icon_razz1.gif
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lurr
HV veteran
lurr

liitunud: 28.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2018 18:29:07 vasta tsitaadiga

kuidas saab Motorolale vana menüü peale? Eeldusel et Telia nii ehk naa uue menüüga kasutatud karbi mulle saadab?
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2018 18:47:20 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Ma helistasin eesti mobiiltelefoni peadirektorile just natuke aega tagasi, tegid mingeid resynce ja asju, aga etv pilti ei tulnud. Homme pidavat mingid haldurid sellega tegelema edasi. icon_confused.gif


24h möödas, helistasin uuesti, ei osatud midagi öelda, et pidada ebatavaline rike olema, homme pidavat nüüd juba rikkehaldur mulle helistama.

Otsisin kapist vahepeal amino välja, sellega samuti etv pime. Aga menüü oli päris cool thumbs_up.gif

Just ükspäev oli plaanis antenn katuselt maha monteerida, peab selle asemel hoopis vist uuesti kaabli teleka taha vedama.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2018 19:50:33 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Kuidas ma lg oledi telekale motorola digiboksi selgeks teen?
Nimekirjast valisin motorola, seal 16 seadet, aga ükski ei tee teist nägugi
teliat nimekirjas küll polnud
Spoiler Spoiler Spoiler


Oled B7 toimib motorola universaalpult 15

Varem oli justkui 8 ja 14 ning siis ei toiminud tagasi nupp, antud 15 aga töötab kõik õigesti nii motorolade kui arristega, ka uue tulevasega.
Võiks arvata, et ka uuemad LG telerid omavad sama puldi andmebaasi.

LG teleritel on puldid digiboksid tootja nime järgi, samsungil teenusepakkuja nimega. Viimasel tuleb siis valida Telia Eesti AS (mitte midagi muud)

Mis puudutab Samsungi ja LG teleri äppi, siis see töötab erinevatel seeriatel nii hästi kui ta töötab.
Siiani on mul nii Samsung F6400 kui LG UF7727 kasutusel äpiga ja mõlemad toimivad rahuldavalt, va. samsungit ei maksa pikalt järelvaatamises pausile panna ning vahel tahab mõnest järelvaatamisest välja visata.
Kellel ei tööta, saab Teliale kurta ja ehk soodustingimustel digiboksi küsida.


Vana menüüga igatahes ei funka, vaja uut?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2018 20:34:24 vasta tsitaadiga

jeesus188, Vana Elioni pult juhib ju ka arriseid. Sama motorola kõik. Seda enam, et enne oli häda selles, et need motorola koodid ei juhtinud TeliaTV menüüd tagasi nupu osas ja see on nüüd korras.
Ühesõnaga, mul pole Motorolat Elioni teenusega käepärast ja ei saa proovida aga vahet ei tohiks olla.

Vajutad ikka õigesti, valid 15 setupi ja valid pildil näiteks NUM1 ja siis vajutad OK.
Puldi muud nupud ei tee enne midagi kui oled leidnud sellise setupi millel pildil olevad nupud reageerivad.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2018 21:51:37 vasta tsitaadiga

Selles ongi asi, et ei reageeri kui num. Või kanal valida. Kui ressiiveri ühendasin, siis sellega reageeris

Ühendan denoni lahti, äkki siis hakkab tööle.
Aga back nupp ei peagi iseenesest töötama ju kui tööle läheb icon_lol.gif
E:
No kustub vana automaatselt. Vana nutiga igatahes telekat ei seo thumbs_down.gif

indrpo, kle äkki leiad vana menüüga motorola kusagilt, et proovida.
3 pulti on liiast thumbs_down.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2018 12:00:08 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Ma helistasin eesti mobiiltelefoni peadirektorile just natuke aega tagasi, tegid mingeid resynce ja asju, aga etv pilti ei tulnud. Homme pidavat mingid haldurid sellega tegelema edasi. icon_confused.gif


24h möödas, helistasin uuesti, ei osatud midagi öelda, et pidada ebatavaline rike olema, homme pidavat nüüd juba rikkehaldur mulle helistama.

Otsisin kapist vahepeal amino välja, sellega samuti etv pime. Aga menüü oli päris cool thumbs_up.gif

Just ükspäev oli plaanis antenn katuselt maha monteerida, peab selle asemel hoopis vist uuesti kaabli teleka taha vedama.



Helistati, et võin nüüd uuesti etv'd vaadata. thumbs_up.gif
Võrguinsener olevat midagi tuuninud, etv striim ei olevat läbitulnud vms.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2018 20:04:11 vasta tsitaadiga

Viimased 15 minti teeb sõõrik ekraanil ringe icon_biggrin.gif
Otseselt mingit käsku ei andnud ja kõik töötab, naide vaatas järele oma sarja ja to sai läbi.
Läks viimati vaadatud kanalile automaatselt tagasi aga sõõrik lahkuda ei taha.

Sportlikust huvist ei näpi ja vaatan kaua keerleb

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2018 20:16:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Sportlikust huvist ei näpi ja vaatan kaua keerleb

jätad teleri ja boksi forever sisse?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2018 20:32:29 vasta tsitaadiga

Lõpuks tiirleb see sõõrik ka siis kui boks ja teler väljas on icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
itmynk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2008




sõnum 26.04.2018 20:49:18 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Lõpuks tiirleb see sõõrik ka siis kui boks ja teler väljas on icon_lol.gif


Ja hiljem tiirleb ka unenägudes ning hüppad karjatades istuli, külm higi otsa ees icon_lol.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2018 00:31:39 vasta tsitaadiga

Pilt jooksis 30minni pärast kinni ja tegin telekale restardi.
Pilt jooksis muide kinni a ketas jäi tiirlema.

A boxi mul pole, samsa äpp on

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2018 01:30:36 vasta tsitaadiga

Üldiselt Telion võiks oma kodukale panna punase suure bänneri:
ÄRGE VÄRSKENDAGE SAMSUNGI JA LG TELIA ÄPIGA TELERITE TARKVARA,
SIIS ALGAVAD TÕRKED JA VANA TARKVARA ENAM TAGASI PAIGALDADA EI SAA.

Ma ei tea, kas LG tegi Teliale kättemaksuks sellise uue firmware, mis Telia äpiga ei toimi korralikult või on Telia kuskile kiviaega jäänud. Kuid suur sitt on sellest koostööst välja tulnud. Ja muidugi vastavalt tyrahiinlaste heale tavale, vana fw enam tagasi ei saa.
Oli hea auru välja lasta. Mingi rõõm peab sellest nussimisest ju olema.

Tegin Delfile loo:

Telia on hakkama saanud suure pettusega

Mõned aastad tagasi Telia eelkäija Elion reklaamis suurt SmartTV saavutust -Samsungi ja veidi hiljem, LG telereid, milles oli Elioni äpp TV vaatamiseks. Nüüdseks on olukord selline, et mõne aasta pärast suure trummipõrinaga alustatud koostöö lõppes. Samas pakuvad teleritootjad uut tarkvara (firmware), mille paigalduse järel nüüdseks Telia äpiga teleritel kävitumise järel pilt hangub, on mahamängija tõrked jms tehnilised probleemid. Kahjuks poest algselt suure lootusega ostetud aparaat on muutnud tarkvarauuenduse järel parajaks peavaluks ja pettumiseks. Sisuliselt on Telia nahaalselt tarbijaid petnud. Lahenduseks pakub oma odavat ja haledat digiboksi lahendust, mis muudab kunagise Elioni SmartTV aparaadid mõttetuteks. Vana tarkvara vastavalt Hiina "heale" tootetavale enam tagasi panna ei saa. Tänud sulle, Telia!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 27.04.2018 06:35:16 vasta tsitaadiga

Ma jälle ei saa aru, miks peab töötava asja softi uuendama?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 896, 897, 898 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.