Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 205, 206, 207 ... 235, 236, 237  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2018 00:51:21 vasta tsitaadiga

Lauri76 kirjutas:
Kas selline elisa nett mobiilis on norm? icon_biggrin.gif

See on jah kindlalt kehtivast paketist või äärmisel juhul seadetest tulenev piirang.
Mina ei saa hetkel eriti kurta:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2018 01:09:35 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2018 08:43:50 vasta tsitaadiga

Alates https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9745645#9745645

Ei oska paraku tõesti arvata, kas tegu on lapse või lausa '76 sündinud täismehega? Või mis see hetkel nii kinni poob? Trollimiseks tundub natuke rohkem ajumahtu vaja minevat.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 12.02.2018 09:06:29 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Alates https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9745645#9745645

Ei oska paraku tõesti arvata, kas tegu on lapse või lausa '76 sündinud täismehega? Või mis see hetkel nii kinni poob? Trollimiseks tundub natuke rohkem ajumahtu vaja minevat.

Väga nõrk signaal näiteks - kui sul on signaalitugevus mingi -100,,,-110dB. siis näedki ju samasuguseid kiiruseid. icon_cool.gif
--------------
Mul on omal Elisaga näiteks nii, et kiiruseerinevused kahe toa vahel on nii 2-kordne. Seega, pean alati hoidma Hotspotti tegvat telefoni selles toas kus kiirus on suurem.

Telefinis saab signaalitugevust ka ju alati vaadata, huvitav, et selline pisiseik kogu aeg ära unustatakse. icon_cool.gif
Minul laisal inimesel, kuna ma ei viitsi menüüdes rallida, mõõdab programm, nimega;
Cell Signal Strength nimega programm. hetkel -76dB signaalitugevus.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2018 10:28:24 vasta tsitaadiga

Õu, vaata nüüd natuke - tüübil on ilmselgelt 3,5/2 kiirusepiiranguga pakett ja kaebleb kahes teemas selle üle. Endal pole aimugi, mida ta tellinud on ja mille eest maksab. Kes tellis ja kes maksab? Ema? Naine?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2018 10:33:35 vasta tsitaadiga

ot:
tsitaat:

Kes tellis ja kes maksab? Ema? Naine?

Naise ema

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2018 13:21:47 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Alates https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9745645#9745645

Ei oska paraku tõesti arvata, kas tegu on lapse või lausa '76 sündinud täismehega? Või mis see hetkel nii kinni poob? Trollimiseks tundub natuke rohkem ajumahtu vaja minevat.


Nii loll ei saa olla, raudselt trollib.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 12.02.2018 14:13:02 vasta tsitaadiga

Tegin testi kohalikust hetkeseisust. Kunagine Elisa Mint, nüüd peaks kiiruse piirang olema 3,5Mbps. Maal ja ruuteriga. Esimene 3G, levi viis pulka, teine 4G, levi neli pulka. Kunagi oli mingi aps ja korraks oli kiirusepiirang maas, siis sain ligemale 30Mbps õhtul hilja alla. Tegelane ei tea vist isegi, mis pakett tal on, aga hinda arvestades võib sama olla mis mul pikaajalise kliendina. Nüüd hiljuti tõsteti kahe ühiku võrra hinda ja võeti mahupiirang ära, kiirus jäi samaks. Ei kurda.
Manus

Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sarvik
HV kasutaja
sarvik

liitunud: 13.12.2002



Online
sõnum 12.02.2018 19:29:18 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on õnnestunud tööle saada voip telefon (Telia) selle ühenduse taga? Ilmselt on probleem selles, et Elisa annab sisevõrgu IP.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2018 13:34:09 vasta tsitaadiga

kirjutas:
Olete saanud päevasel ajal suuremaid kiirusi Tapa tugijaama T2 sektori all ning numbril on olnud kõikumisi ka sektorite T2 ja D3 vahel. Kuna Mint pakettide puhul garanteeritud kiirusi ei ole, siis päevasel ajal kui kasutajaid on vähem, siis võimaldabki võrk suuremaid kiirusi ning õhtusel ajal kui kasutajaid on rohkem, siis võib allalaadimiskiirus olla aeglasem.

Levikaardilt on ka näha, et antud piirkonnas on tugijaamadel all palju kasutajaid, seega tõenäoliselt langebki allalaadimiskiirus kasutajate rohkuse tõttu.

Teid teenindavate, Tapa tugijaamade töös muudatusi pole tehtud.

Stabiilsema ühenduse ka õhtul, saaks siseruumides parema asukoha otsimisega. Kahjuks lähikuudel antud piirkonda lisatugijaamu, tulemas ei ole.



Loodan, et saate siiski õhtuti, madalatel sagedustel, oma seadet kasutada.

Pooleteist nädalat ja selline vastus.
Kena. Sisuline soovitus on toas ringi jalutada ja loota parimat. Savi, et aken on masti poole ja kaugus olematu thumbs_up.gif
Kahju tõesti, et maksimum kiiruseks on 15 mega lubatud, kuid võiks miinimumid ka kehtestada.
Ja ilusti tunnistavad üles ka, et üle müüdud piirkonnas thumbs_up.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2018 13:46:09 vasta tsitaadiga

kjaups, Nad ei peagi lisajaama sinna paigaldama. Vaja siis oleks ühte 2600Mhz(raadiomoodul+antenn) sinu suunda ja oleks elu kohe palju parem. Võibolla see neil seal juba on aga ma kahjuks cellmapperi kaardilt ei tuvasta, vajaks veidi kaardistamist(cellmapper appiga) see Tapa icon_smile.gif
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2018 14:15:10 vasta tsitaadiga

[veix], kardan, et 2600Mhz ei levi minuni. Põhja poolne mast 807m ja lõuna poolne 830m.
Cellmaperist paistab, et kasutusel ainult hunnikuga 800Mhz ja üks 1800Mhz.

Tugijaamade juurdeehitamisi ma ei küsinudki neilt. Alguses ei pannud seda isegi tähele, et sellist asja kirjutati icon_lol.gif

[LISA] Nice, Tele2'el tugijaam kohe kiviga visata ja kõrval olev katab ka ilusti kodu ära. Peab konkurendilt pakkumist küsima icon_razz1.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2018 14:52:05 vasta tsitaadiga

kjaups, ega see 2600Mhz ei peagi sinuni ulatuma. ressursid 800Mhz ja 1800Mhz sagedustel vabanevad nendelt kasutajatelt, kes siis on lähemal mastile ja saaksid 2600Mhz sageduse otsast oma interneti.
Aga jah, kunagi ei tee halba konkurente proovida oma asukohas.

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 16.02.2018 15:18:33 vasta tsitaadiga

[veix] kirjutas:
kjaups, ega see 2600Mhz ei peagi sinuni ulatuma. ressursid 800Mhz ja 1800Mhz sagedustel vabanevad nendelt kasutajatelt, kes siis on lähemal mastile ja saaksid 2600Mhz sageduse otsast oma interneti.
Aga jah, kunagi ei tee halba konkurente proovida oma asukohas.

Kus sa küll elanud oled - juba mingi aasta on Elisas sama trend nagu ka Telias, et kiiruste korral eelistab Elisa, kõrgema Prioriteedina, 4.5 toega tehnikat.

Sealt edasi alles igasugu "sageduste-mäng".
-----------------
võta, vaata imetle, odav Samsungi mitu aastat vana telefon. 4G kuid juba tollal 4,5G võrgutoega mudel. icon_smile.gif
Ning sobob imehästi töötamaks nii Elisa kui Telia võrgus.
Telefoni enda 4G max. kiirus kuni 100Mbit/s, seega testis oleb 80Mbit/s kiirus on siis selle telefoni enda "kiiruselagi".
- ühtlasi näed, et suurema kiiruse saamiseks piisab ka "õige toa valimisest". icon_cool.gif
- signaalitugevus nii -75...-80dB.

Pilt siis / ja see on siis nii iga päev, sõltumata kellaajast - ühes toas pidevalt max., teises toas mitte.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2018 15:39:15 vasta tsitaadiga

tahanteada, Mul LTE Advance peaks olemas olema. Samas sa mõtled vist LTE Advance prod?
Mis sammarist jutt käib?

Ei taha sul emmi kõvaks ajada, kuid Veix sai juba suvel Tele2ga ( ?) 2017 suvel mu oneplus 3t'ga 120 mega alla icon_lol.gif


Ja lisaks. Hommik/lõuna max kiirus mis võimaldatakse 15Mb/s ning õhtul peale tööpäeva hakkab langema ja kukub ära sellise stabiilse 2Mb/s peale. Kas maja vahepeal liigub või aken vahetab asukohta?
Korteris ringi taidlemine minu puhul ei aita!

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2018 16:57:31 vasta tsitaadiga

tahanteada, oh god. Sinule teadmiseks, sellist prioriteedi süsteemi ei ole jaamas mis eelistaks cat9 näiteks (4,5g tehnika) cat4 seadmele. Sinu teadmised selles vallas jätavad soovida ja levitad valeinfot.
Põhjus miks cat6+(4,5g tehnika) suudab paremaid kiiruseid saada on 1) parem modem(ehk parem/puhtam signaal) seadmes 2) carrier aggregation ehk telefon suudab teisi sagedusi liita ja sealt resource block-e kasutada parema kiiruse jaoks.

Sinu max 150Mbit Samsungi telefon ei ole ka kuskilt otsast 4,5g tehnika. Cat4 juust, millega kõlbab tuvisi loopida. Palun pane pensionist natuke kõrvale ja soeta omale Oneplus5/5T (kasvõi kasutatuna), mis on vähemalt 3CA/256QAM. PS. Palun ära hakka oma 4x4 mimo juttu puhuma.
Ja praegu saadaolevad mobiilsed koduruuterid jäävad ka eelnevale telefoni näitele kõvasti alla.

Ainuke korralik 4,5G mobiilne koduruuter mida tasub oodata on Netgear MR1100 https://www.verkkokauppa.com/fi/product/14353/jvgrf/Netgear-MR1100-3G-4G-LTE-modeemi-ja-WiFi-reititin

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2018 12:58:52 vasta tsitaadiga

100 max kõlab pigem nagu Cat3 S4/S4 mini/Note 2.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kussake
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2018 16:18:53 vasta tsitaadiga

Hetkel on Telia 21alla/10üles ja päevasel ajal kannatab kõigest 3/5 , öösiti 21/10

MiNT Home Light 22 eur
"Suhtlejale" Suhtleja 23eur
Kas nendel kahel paketil, peale kiiruse ja hinna muud vahet ka on?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2018 16:22:52 vasta tsitaadiga

Täiesti mõttetu kodulehe pakette võtta. Pane meili, et tahad head paketti. 20euri piiramatu kiirus ja maht + kõned euroopas ja nett euroopas 6gb.

Viimane kuu kulus 160gb ja kiirused tõesti head.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kussake
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2018 19:50:36 vasta tsitaadiga

ruuteriks on 5172, kahekorruseline maja, üleval 4-5 pulka levi ja all kõigest 1-2
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2018 22:34:18 vasta tsitaadiga

Aga ruuter üles korrusele siis ja nett kaabli ja/või WiFi leviala laiendajaga tarbijateni. Või lisaantenn.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 25.03.2018 22:46:54 vasta tsitaadiga



Pakett 50/20 (Mint Film). Huawei B525 ruuter.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2018 18:02:47 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:


Pakett 50/20 (Mint Film). Huawei B525 ruuter.


Paistab ,et oled mastile väga lähedal icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2018 22:45:48 vasta tsitaadiga

Ma hüppasin eelmise aasta Novembris üle Teliast Elisasse. 1800mhz otsas ripun ja alla 30mbit pole dl kordagi kukkunud (vahetasin paketi ära eelmine nädal vähe kangema vastu, muidu oli 20/10 või mis iganes). Lähim mast on ca 10km linnulennult.

Teliaga oli ainult n*ss kuubis alates eelmise aasta kevadest.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.04.2018 23:21:19 vasta tsitaadiga

sander989 kirjutas:
Ma hüppasin eelmise aasta Novembris üle Teliast Elisasse. 1800mhz otsas ripun ja alla 30mbit pole dl kordagi kukkunud (vahetasin paketi ära eelmine nädal vähe kangema vastu, muidu oli 20/10 või mis iganes). Lähim mast on ca 10km linnulennult.

Teliaga oli ainult n*ss kuubis alates eelmise aasta kevadest.
siin on kaks koolkonda
mobiilsed ja lokaalsed teenuse kasutajad

lokaalsetel võib olukord ajas muutuda, kuid on äärmises seoses kliendi asukohaga
mobiilsel kliendil saab määravamaks just liikumistrajektoor ja ala, milles too teenust enamasti kasutab

oma maja on enamasti kergematest tõketest ehitatud, kui betoonehitised

ise saan elisalt tööjuures 60-70Mbps, samas maja keskel tuleb emergency services only - rumal lugu jälle, kus tele 2 võrgus saab kõikjal ~30-40Mbps, samas selle kiiruse saab kätte ka faraday puuris

põhiline tõrge, mida elisa muhul olen näinud, on upload - esiteks võtab sekundeid aega, et see risu ennast toimetama hakkaks ja siis tiksub kuskil madalal
3G ühendustega hoidis mul kogu kasutuse ajal alla 5Mbps, samas kõrval tele2 mees näitas allalaadimist 30Mbps

kogu jant on elisa võrguliikluses ja nende seadistuses - see on perses, kulude optimeerimine ja kasutajatele hämamine.

teliast ei räägi, kuna nood ei ole võrreldavat pakkumist mulle teinud ja ei ole huvitunud

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2018 22:45:52 vasta tsitaadiga

Krt, kus paugutab peale praegu. 4g modem vist ei võimaldagi rohkem mul icon_lol.gif
150/50 kohati

http://openspeedtest.com/results/20433634
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oracle
HV kasutaja


liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2018 09:35:09 vasta tsitaadiga

Mul ka hetkel 30/10, nagu pakett ette näeb. Aga kirjutasin nendega mitu nädalat, et ennem oli mingi jama, kiirused madalad ja ebastabiilsed.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
furyy
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2018 21:52:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:
kogu jant on elisa võrguliikluses ja nende seadistuses - see on perses, kulude optimeerimine ja kasutajatele hämamine.


Ok, et siis ongi nii et elisa teeb mingit filtreeringut või ruutimine on täiega piixus seal? speedtest.net imeb muna, aga openspeedtest laseb isegi 90+Mbps alla. Samas oma 1Gbit servust tirides (ja Ubuntu isosid) kõigub kiirus 700KB/s ja 1MB/s vahel johhaidiii. See vist käib läbi soome üldse.

_________________
48 thousand years into the future, you've still got a knack for stating the obvious.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2018 11:59:02 vasta tsitaadiga

50/20 mobiilne pakett IRL on 45-25/20, rahul rohkem kui 30/10 pakiga
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 286
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2018 20:12:00 vasta tsitaadiga

furyy kirjutas:
See vist käib läbi soome üldse.


Elisa ühendus Eestist välismaale käibki läbi Soome ja sealt edasi Rootsi.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kheelo
HV vaatleja
kheelo

liitunud: 06.11.2005




sõnum 19.04.2018 21:20:55 vasta tsitaadiga

Kellegli veel õhtusel ajal ping kõrgeks läheb? Viimased päevad, alates umbes 19:30 tõuseb ping (www.neti.ee) ~30 pealt 130 le ja läheb tagasi alla nii 23 aeg. Pakett on 30/10, kiirused on alati maksimumi peal, mastiga otsenähtavus 800m. Telefonis 10/5 pakett ja täpselt sama jama samadel aegadel.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qax
HV vaatleja

liitunud: 08.03.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2018 22:50:23 vasta tsitaadiga

kheelo kirjutas:
Kellegli veel õhtusel ajal ping kõrgeks läheb? Viimased päevad, alates umbes 19:30 tõuseb ping (www.neti.ee) ~30 pealt 130 le ja läheb tagasi alla nii 23 aeg. Pakett on 30/10, kiirused on alati maksimumi peal, mastiga otsenähtavus 800m. Telefonis 10/5 pakett ja täpselt sama jama samadel aegadel.

Olen sama asja märganud. Varem oli korras, kuid viimased paar päeva on õhtuti ping kõrge olnud. Olen ka kahe erineva arvuti ja Elisa internetiühendusega testinud, seega kahtlen, et asi minupoolne on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kheelo
HV vaatleja
kheelo

liitunud: 06.11.2005




sõnum 19.04.2018 23:22:45 vasta tsitaadiga

qax kirjutas:
kheelo kirjutas:
Kellegli veel õhtusel ajal ping kõrgeks läheb? Viimased päevad, alates umbes 19:30 tõuseb ping (www.neti.ee) ~30 pealt 130 le ja läheb tagasi alla nii 23 aeg. Pakett on 30/10, kiirused on alati maksimumi peal, mastiga otsenähtavus 800m. Telefonis 10/5 pakett ja täpselt sama jama samadel aegadel.

Olen sama asja märganud. Varem oli korras, kuid viimased paar päeva on õhtuti ping kõrge olnud. Olen ka kahe erineva arvuti ja Elisa internetiühendusega testinud, seega kahtlen, et asi minupoolne on.

Kus kandis? Ise asun Laitses. 22:48 läks minuti pealt ping korda icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qax
HV vaatleja

liitunud: 08.03.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2018 23:43:17 vasta tsitaadiga

kheelo kirjutas:
qax kirjutas:
kheelo kirjutas:
Kellegli veel õhtusel ajal ping kõrgeks läheb? Viimased päevad, alates umbes 19:30 tõuseb ping (www.neti.ee) ~30 pealt 130 le ja läheb tagasi alla nii 23 aeg. Pakett on 30/10, kiirused on alati maksimumi peal, mastiga otsenähtavus 800m. Telefonis 10/5 pakett ja täpselt sama jama samadel aegadel.

Olen sama asja märganud. Varem oli korras, kuid viimased paar päeva on õhtuti ping kõrge olnud. Olen ka kahe erineva arvuti ja Elisa internetiühendusega testinud, seega kahtlen, et asi minupoolne on.

Kus kandis? Ise asun Laitses. 22:48 läks minuti pealt ping korda icon_rolleyes.gif

Kohilas. Mul läks ka kuskil ~23:00 aegu või natuke varem. Väga häiriv probleem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2018 14:30:24 vasta tsitaadiga

võrgu koormus sellel ajal kõige suurem
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 20.04.2018 15:55:49 vasta tsitaadiga

Kõik vaatavad õhtul moblast porri?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.04.2018 16:14:58 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Kõik vaatavad õhtul moblast porri?


Ilmselt 3D versioonis, kus veelgi suurem maht icon_biggrin.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2018 16:25:41 vasta tsitaadiga

3D on nice to have, peaasi et mobla ekraanil 4K oleks
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kheelo
HV vaatleja
kheelo

liitunud: 06.11.2005




sõnum 20.04.2018 16:54:23 vasta tsitaadiga

Mul 2 aastat see ühendus olnud ja nüüd järsku viimastel päevadel on kõik otsustanud ühel ajal porri vaadata icon_biggrin.gif? Kui koormus suur kas siis ei võiks arvata, et ka kiirused langevad? Ma saan igal ajal selle 30/10 kätte täpselt, ka siis kui ping perses on.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2018 17:09:18 vasta tsitaadiga

kheelo kirjutas:
Mul 2 aastat see ühendus olnud ja nüüd järsku viimastel päevadel on kõik otsustanud ühel ajal porri vaadata icon_biggrin.gif? Kui koormus suur kas siis ei võiks arvata, et ka kiirused langevad? Ma saan igal ajal selle 30/10 kätte täpselt, ka siis kui ping perses on.

Kevad on jooksuaeg....seos porriga on igati kohane icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2018 21:53:38 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
190318
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2018




sõnum 20.04.2018 23:51:30 vasta tsitaadiga

Seda videot on vaadatud ainult 131 780 korda, seega pakun, et tegu pole selle videoga, millega seda Elisa pingi õhtuti kooma tõmmatakse icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2018 22:17:44 vasta tsitaadiga

Tulin ka siia kurtma, et see pingi teema viimased paar päeva on päris hull olnud, varem nagu sellist asja pole esinenud. Väga häiriv.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2018 01:14:33 vasta tsitaadiga

niikaua kui inimesed on n]us maksma ja kisa ei tõsta lastakse rahulikult edasi
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2018 09:33:38 vasta tsitaadiga

Pingi ei müüda kah.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2018 12:01:15 vasta tsitaadiga

siit saab ühe suure pingi

https://www.youtube.com/watch?v=cBU6C6lA6vI

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2018 08:44:48 vasta tsitaadiga

There's a machine for that...
https://www.youtube.com/watch?v=NcHdF1eHhgc
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
furyy
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2018 21:06:09 vasta tsitaadiga

Reaper kirjutas:
furyy kirjutas:
See vist käib läbi soome üldse.


Elisa ühendus Eestist välismaale käibki läbi Soome ja sealt edasi Rootsi.


Oeh, RIP twitch.tv. No 3 sekki mängib, 10 sekki puhverdab.

_________________
48 thousand years into the future, you've still got a knack for stating the obvious.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaimpss
HV vaatleja

liitunud: 22.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2018 21:27:14 vasta tsitaadiga

Ei noh tore, kui eile oli veel normaalne, siis täna küll enam ei kannata. Download 44.80 Mbps, icon_eek.gif Ping : 146 ms.
Mis sellega toimub või mingi kaval nipp, et vähem interneti tarbimist oleks icon_question.gif icon_question.gif icon_neutral.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2018 21:59:53 vasta tsitaadiga

Mina täna saatsin neile pool kurja kirja, eks näis kas midagi mõistlikku homme vastavad.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 205, 206, 207 ... 235, 236, 237  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.