Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidi rakendused märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 98, 99, 100 ... 122, 123, 124  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2018 08:14:29 vasta tsitaadiga

Lauri76 kirjutas:
Ma nii tehnika võõras inimene et ei leia seda kohta Android 7.1.2 seadetes ülesse...
äkki saaks samm sammult õpetust paluda? icon_smile.gif

Üks küss veel,kas samsungi tervise äppi saab kuidagi Xiaomi telefonil kontot teha?
See on suht norm äpp,tahaks end registreerida sinna kuidagi,aga pole samsungi telefoni...


Kasuta Google Fit, väga normaal e asi. Või tootja oma, kui muidugi olemas on.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2018 13:19:30 vasta tsitaadiga

Kas androidil sellist rakendust ei leidu kus saaks üle wi-fi telefoni nö. valvekaameraks panna.
Vedeleb üsna mitu kasutut androidi telefoni sahtlis, leiaks kasutust neile. thumbs_up.gif

leidsin juba, ...ip webcam... täitsa asjalik tundub
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2018 13:21:06 vasta tsitaadiga

Leidub ikka.

>> https://reolink.com/turn-android-phone-tablet-into-security-camera/

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 03.04.2018 11:24:48 vasta tsitaadiga

Google Play ei näita peale uuendust enam rakenduste kirjeldust kui rakendus on installitud ja vaja ainult uuendada. Kas ma olen ainus?
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2018 12:13:06 vasta tsitaadiga

mul küll näitab.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2018 13:04:27 vasta tsitaadiga

Kustutasin kogemata solid exploreriga ühe video ära. Taastada ei õnnestu kuidagi. Proovinud juba igasugu äppe. Äkki on mõni võimekam proge olemas, millega saaks taastada? Paljud leiavad mingeid vanu asju, aga seda konkreetset mp4'ja ei leia ükski.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2018 23:16:32 vasta tsitaadiga

masmre kirjutas:
Kustutasin kogemata solid exploreriga ühe video ära. Taastada ei õnnestu kuidagi. Proovinud juba igasugu äppe. Äkki on mõni võimekam proge olemas, millega saaks taastada? Paljud leiavad mingeid vanu asju, aga seda konkreetset mp4'ja ei leia ükski.


kas flash mälust on üldse midagi taastada võimalik? icon_rolleyes.gif ilmselt tavatarbijatele mõeldud asjadega siiskeeruline vms
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2018 13:56:35 vasta tsitaadiga

Kui nüüd mingite rakenduste abil üritas taastada, siis neid paigaldades on see koht ammu üle kirjutatud.
Sellepärast Resilio Synci ongi hea kasutada-varukoopia failikastis jääb alles.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2018 13:30:18 vasta tsitaadiga

TuneIn-le ok asendus?
Seal paar jaama puudu, tahtsin lisada, ei saa enam lisada. Nagu netis kaevates silma jäi on väidetavalt üldse kuskil UKs kohtusse antud jne.

Seega ühesõnaga miskit ok asendust kuhu saaks ka puuduvaid jaamu mugavalt ja kiirelt lisada.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2018 10:59:26 vasta tsitaadiga

Head koodi skännerit androidile, mida valida?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2018 11:05:24 vasta tsitaadiga

masmre kirjutas:
Head koodi skännerit androidile, mida valida?


Ma väga pikka aega (alates android 2.2 ajast) kasutanud "Barcode Scanner", arendaja "ZXing Team", seni rahul.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.zxing.client.android
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
grt
HV vaatleja

liitunud: 06.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2018 12:43:45 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
Kas androidil sellist rakendust ei leidu kus saaks üle wi-fi telefoni nö. valvekaameraks panna.
Vedeleb üsna mitu kasutut androidi telefoni sahtlis, leiaks kasutust neile. thumbs_up.gif

leidsin juba, ...ip webcam... täitsa asjalik tundub


Soovitan Alfredi https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ivuu
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2018 07:43:29 vasta tsitaadiga

https://www.gsmarena.com/the_future_of_sms__rcs_messaging__to_be_called_chat_android_is_all_in-news-30649.php

vääriks ehk suisa omaette uudislugu eusa_think.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 02.05.2018 16:46:53 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on mingi sellise äpiga kogemusi,kuhu saaks üles märkida päevased kulutused(toit,riided,jne)
Ja see äpp ise arvutab kokku kui palju nädalas,kuus raha kulus?
Mingi lihtne ja loogiline värk?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2018 17:22:39 vasta tsitaadiga

Lauri76 kirjutas:
Kas kellelgi on mingi sellise äpiga kogemusi,kuhu saaks üles märkida päevased kulutused(toit,riided,jne)
Ja see äpp ise arvutab kokku kui palju nädalas,kuus raha kulus?
Mingi lihtne ja loogiline värk?


Neid on mitmeid(budget/budget planner otsida), aga elu on näidanud, et tabel on üle kõige. Ala Google sheets on väga hea ja igast seadmest kättesaadav.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.05.2018 18:23:36 vasta tsitaadiga

Lauri76, ma seda kasutanud paar aastat:
http://www.expense-iq.com/
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.handyapps.expenseiq

Aga Exceli tabel on mul ka jätkuvalt olemas icon_biggrin.gif

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 04.05.2018 18:01:13 vasta tsitaadiga

Reisidel käies olen kasutanud seda:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.actiwerks.android.wmm

Annab sisestada erinevaid kaarte / kontosid ning nende kontosaldosid. Hea ja kiire ülevaade, palju oled kulutanud ning millal näpud hakkavad tasku põhja kraapima.

_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 05.05.2018 10:13:42 vasta tsitaadiga

Kui välismaal tasuta wifit kasutada,
siis kuidas oma telefoni turvata,mis äpiga?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2018 10:42:14 vasta tsitaadiga

keela seadetest andmeside, selleks pole ääpi tarvis icon_rolleyes.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2018 11:26:18 vasta tsitaadiga

Võõras wifi võrgus viibides oleks korrektne alati VPN-i kasutada, iseasi, kel selleks tahtmist ja võimalus.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2018 18:14:13 vasta tsitaadiga

Huvitav, mis rakendusi kasutate, kui soovite oma nutiseadmes kirjutada tekste pikkusega 1000+ sõna? Word? Veel midagi? Mu eesmärk on lisaks suurtele arvutitele oma tahvel enda jutukirjutamisehobisse kaasata. Eriti hea on, kui rakendus võimaldab teksti kerimist hiire rullikuga. Mul on mõttes katsetada seda, et panen hubi kaudu külge klaveri ja hiire. Selline komplekt on kergem, kui läpakas ja seda on mugavam näiteks jutukirjutamise töötubadesse kasa võtta.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2018 20:56:19 vasta tsitaadiga

1000+ sõna? Nalja teed või? Tänapäeval ei viitsi keegi isegi 100-sõnalisi artikleid läbi lugeda. Üks insta-pilt on parem kui 1000 sõna!
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2018 21:13:49 vasta tsitaadiga

Ei tee nalja, tseki mu värki: https://ulmeteemad.blogspot.com.ee/

Olen kuulnud, et mõni on tahvliga jutte kirjutanud. Võibolla oleks hea, kui töid saab salvestada formaatides, mida tuntud programmid nagu LibreOffice kasutavad.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2018 21:18:59 vasta tsitaadiga

Kassmees kirjutas:
Ei tee nalja, tseki mu värki: https://ulmeteemad.blogspot.com.ee/


TL;DR Millest seal kirjutatakse? icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2018 21:30:44 vasta tsitaadiga

Ärme väga teemaväliseks läheme, blogis on mu enda ulmezanrisuunalised katsetused. Lihtsalt - mulle pakuvad huvi kogemused inimestelt, kes on juba varem tahvlitega pikemaid tekste kirjutanud. Kuni neid ei tule, seni katsetan muidugi ise.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2018 21:38:16 vasta tsitaadiga

Kassmees, ma ei kirjuta raamatud, kuid siiani on Google Docs selleks pädenud, kui vaja midagi pikemat kirja panna.
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2018 06:21:03 vasta tsitaadiga

Ning Word+Onedrive kombo on samuti hea.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2018 17:20:05 vasta tsitaadiga

Kassmees kirjutas:
Huvitav, mis rakendusi kasutate, kui soovite oma nutiseadmes kirjutada tekste pikkusega 1000+ sõna? Word? Veel midagi? Mu eesmärk on lisaks suurtele arvutitele oma tahvel enda jutukirjutamisehobisse kaasata. Eriti hea on, kui rakendus võimaldab teksti kerimist hiire rullikuga. Mul on mõttes katsetada seda, et panen hubi kaudu külge klaveri ja hiire. Selline komplekt on kergem, kui läpakas ja seda on mugavam näiteks jutukirjutamise töötubadesse kasa võtta.

See küll rohkem koodimise jaoks aga peaks toime tulema ka suurte/pikkade failidega ja rullik kerib imo küll kiiresti: https://play.google.com/store/apps/details?id=jp.sblo.pandora.jota
Sellest on mingi uuem + versioon kah. Ise olen kasutanud tasulist versiooni aastaid ja väga rahule jäänud.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aarnet
HV kasutaja
aarnet

liitunud: 07.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2018 18:28:40 vasta tsitaadiga

Ühendasin juhtmevaba hiire vastuvõtja OTG kaabliga telefoni külge.
Paar hetke läks aega, enne kui hiirekursos ekraanile ilmus aga peale seda on hhire vasak-klikk nagu ekraani puudutus ja parem-klikk nagu BACK. Rullikuga scrollimine töötab.
HUBi käepärast pole ja seega ei saa proovida, kas hiir ja klaver koos töötaksid.
Android 7.0.

_________________
-- Aarne bloog --
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2018 21:08:54 vasta tsitaadiga

panin ühe muldvana USB2 hubi (10+ aastat vana Targus) telefonile (Android 6.0) sappa ja ei töötanud ei hiir ega klaver ega muidugi ka koos, mõlemad wireless ja ilmselt suht voolunäljased transmittimiseks - üks on sisuliselt klaver+hiir, teine 1000Hz mängurihiir icon_razz.gif hubita pannes ehk ükshaaval otse OTG otsas töötavad mõlemad.
miks ta hubiga ei töötanud, võib selle taha takerduda, et iidne hub tarbib ise nii palju voolu, et jätab vastuvõtjad nälga. olemas ka veits uuem (kuid siiski üksjagu vana) USB3 hub, aga sellega katsetamine paras keberniit, ei viitsi möllata ja kaableid välja kiskuda ja otsida rohkem icon_razz1.gif

seda olen kunagi ammu Android 5.1-ga proovinud, et kui OTG-ga on sabas Logitech diNovo Edge ehk touchpadiga klaver ja samal ajal BT-ga hiir, siis täiesti aktsepteerib ka n.ö kahte hiirt ja mõlemad töötavad thumbs_up.gif praeguse klaveriga, Logitech K830, töötab ka muidugi touchpad korralikult.

kui mõtlema hakata, siis K830+tahvel suht ideaalne kombo - klaver võrdlemisi väike, kerge, touchpad, BT ja vanahea 2,4GHz, füüsilised nupud (kusjuures vasakklikke on suisa kaks), backlit! ainult hind võib peletada, 100€ ringis. endal igatahes see 2,5a ja üldiselt rahul (klõbiseb ainult, vana hea UltraX on siiani kuldstandard, Mac-i paljukiidetud ja Logitechi poolt omaks võetud island-keyboard pole ikka "päris see", IMO).
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2018 22:42:49 vasta tsitaadiga

Vahepeal testisin kah veidi. Mingi hiina hubi kaudu saab hiire ja klaveri korraga külge, aga kombo töötab vaid veidi aega ja siis ei reageeri enam ei hiir ega klaver, kuigi hubil tuluke põleb. Võtan korraks hub'i tagant, ühendan uuesti, saan jälle veerand minutit kirjutada. Seejuures tuleb tagant ära võtta hub. Klaveri ja hiire eraldi ärakiskumine ei mõju. Otse töötavad nii hiir kui klaver kogu aeg. Hiire puudumine pole väga hull. Huvitav oleks muidugi teada, kust leiaks katsetamiseks odavalt sinikihvalise klaveri või hiire.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2018 00:30:41 vasta tsitaadiga

ikka paistab sama mure olema, et hub ise tarbib meeletult särtsu. seda lahendab väline toide hubile, mis halvab mobiilsuse. või siis klaver/touchpad combo... (ei vastuta kuidagi, et see töötab/sobib/kestab icon_razz.gif just a guess icon_smile.gif )


link
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2018 19:56:35 vasta tsitaadiga

Logitech unifying receiver arvuti küljes hiire ja klaveriga ära paaritatuna töötaks ka äkki pärast telefoni külge ühendamist?

BT on muidugi kindlalt toimiv lahendus. Võib ka olla USB klaveri ja BT hiire kombo näiteks.
Logitech MX Master on näiteks tõeline "superhiir", mida oskan vaid kiita. Amazoni versioon on ka ligi poole odavam tavalisest, kui õigesti mäletan selle ostuhinda.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.05.2018 21:01:41 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Logitech unifying receiver arvuti küljes hiire ja klaveriga ära paaritatuna töötaks ka äkki pärast telefoni külge ühendamist?

See variant on Samsung Galaxy S3-ga kunagi proovitud ja töötas ilusti

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2018 21:12:15 vasta tsitaadiga

mul klaver ongi Unifying. aga kardan, et lisaseadme n.ö külgevõtuks siiski Logi softi tarvis. pole millegagi katsetada ka icon_sad.gif mu hiirepark käib kuidagi sujuvalt Unifyingust mööda - on neid mis edestasid seda ja siis on G ehk hoopis teine liin.
kusjuures seda ei teadnudki, et MX Master ka BT oskab. omal ajal sai disklahvi nuppude vähesuse tõttu ja rohkem pole süvenenud icon_razz1.gif

edit:nojah, proved wrong icon_razz.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2018 21:19:50 vasta tsitaadiga

arm2004, ei ole, mul androidiga telekas igatahes sööb seda ilma igasuguse softita. icon_rolleyes.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2018 03:36:04 vasta tsitaadiga

Väga aus olles ei ole ma suutnud touchpad'iga ära harjuda, kuigi olen läpakaid juba aastatejagu kasutanud. Küll aga oleks trackpoint hiire asendusena vastuvõetav. On meie maal kah müügil sellega varustatud klaviatuure? Ja et oleks muidu touchpad'i juurde kuuluvad "hiireklahvid" ka küljes?

Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2018 09:18:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Küll aga oleks trackpoint hiire asendusena vastuvõetav.

Kuna trackpoint on Lenovo/IBM looming ega siis alterantiive väga ei olegi.
https://www.hinnavaatlus.ee/845502/lenovo-thinkpad-compact-usb-keyboard-us-with/
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2018 20:32:06 vasta tsitaadiga

Vaevalt antud lahendust saada on aga proovin ikka uurida.
Mul on tel. üks kaust kuhu ilmuvad kaootiliselt pildid. Tahaks, et oleks olemas app mis annaks teada või näitab, et kausta ilmus või on X arv uusi pilte mis on vaatamata. Peale vajutades saaks pilte ka vaadata ja nii öelda appi jaoks pildi ära vaadata. Umbes nagu meilidega. Pead avama, et oleks kiri loetud.

On miski siuke variant olemas?
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2018 20:52:49 vasta tsitaadiga

Google Photos. Aga vaatama-kustutama pead ikka ise.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2018 21:08:29 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Google Photos. Aga vaatama-kustutama pead ikka ise.

Google Photos jääb küll väga kaugele sellest mida mul vaja on. Kas sa üldse lugesid mida mul vaja on? Kustutada ei ole vaja. Vaadata ei viitsi. Tahaks, et annaks teada kui on midagi uut mida pean vaatama mis ilmub minu tel. kausta.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2018 21:09:41 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Märt. kirjutas:
Google Photos. Aga vaatama-kustutama pead ikka ise.

Google Photos jääb küll väga kaugele sellest mida mul vaja on. Kas sa üldse lugesid mida mul vaja on? Kustutada ei ole vaja. Vaadata ei viitsi. Tahaks, et annaks teada kui on midagi uut mida pean vaatama mis ilmub minu tel. kausta.


Mis kasu on teavitusest, kui vaadata nagunii ei viitsi? icon_eek.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2018 21:15:15 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
pois11 kirjutas:
Märt. kirjutas:
Google Photos. Aga vaatama-kustutama pead ikka ise.

Google Photos jääb küll väga kaugele sellest mida mul vaja on. Kas sa üldse lugesid mida mul vaja on? Kustutada ei ole vaja. Vaadata ei viitsi. Tahaks, et annaks teada kui on midagi uut mida pean vaatama mis ilmub minu tel. kausta.


Mis kasu on teavitusest, kui vaadata nagunii ei viitsi? icon_eek.gif

Kui saan teavituse, et on midagi uut siis ikka vaatan. Aga ma ei viitsi igaksjuhuks vaadata, et äki on midagi uut mida vaadata. See võiks olla ainult mu tel. seotud olla mitte läbi googli. Umbes, et kausta on ilmunud X arv uusi faile.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2018 03:10:42 vasta tsitaadiga

Poweramp ärkas pikast unest.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2018 10:24:20 vasta tsitaadiga

link :: Android ICE (In Case of Emergency) rakendus

Kes viitsib, vaadake ning äkki kellelgi kokku puude olemas:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=734267

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2018 22:01:23 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Mul on tel. üks kaust kuhu ilmuvad kaootiliselt pildid.

Millise anomaalia läbi? Mul ilmuvad ainult siis, kui ise pildistan või screenshotte teen. Äärmisel juhul siis, kui kuskilt veebist salvestan.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2018 22:21:17 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
pois11 kirjutas:
Mul on tel. üks kaust kuhu ilmuvad kaootiliselt pildid.

Millise anomaalia läbi? Mul ilmuvad ainult siis, kui ise pildistan või screenshotte teen. Äärmisel juhul siis, kui kuskilt veebist salvestan.

Mul on ise tehtud lahendus, et teatud seadmed laevad pildid otse tel. kausta. 24h jooksul umbes 20-50tk. Nüüd oleks hea kui see kajastus ka tel. ekraanil kuidagi, et kui palju on faile juurde tulnud peale viimast vaatamist.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2018 23:06:58 vasta tsitaadiga

https://www.reddit.com/r/tasker/comments/52fu23/tasker_to_monitor_a_folder_for_changes/ ?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceVice
HV kasutaja
iceVice

liitunud: 13.07.2008




sõnum 18.05.2018 07:34:38 vasta tsitaadiga

Ei tea kas õige koht kuhu kirjutada aga kuidas Google play äpis kustudada ära mängija konto. Ehk vana andmed kustudada ja alustada peale puhtalt lehelt?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2018 08:04:39 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
https://www.reddit.com/r/tasker/comments/52fu23/tasker_to_monitor_a_folder_for_changes/ ?

Tundub, et kuidagi taskeriga peaks saama jah aga koodi välja mõtlemine käib küll üle jõu.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidi rakendused mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 98, 99, 100 ... 122, 123, 124  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.