Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Playerunknown's BATTLEGROUNDS märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 41, 42, 43  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2018 22:04:23 vasta tsitaadiga

Ma ütlen ausalt, täiesti ptsi on keeratud.
Squad tore mängida, maandub, saab esimese relva kätte, siis tuleb vastastetiim maha saada, siis selgub, et oi, ringi tuleb jõuda, ok jõuab ringi ära, opaa, minut aega ja uus ring. Praktiliselt ma polegi looti terve õhtu jooksuls aanud. Jooksen ringi mingi ump 2 salvega ja bandaged. Isegi kui AR-i leiab siis kuule leiab nii vähe et kui mingi 15 veel elus on mul kuulid juba otsas thumbs_down.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2018 22:08:01 vasta tsitaadiga

Lugesin kah selle kohta, et tõmmasid safe zone aegasi koomale. Ei tea mille vastu see hea oli. Ei kisu enam üldse tagasi mängima.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2018 22:57:50 vasta tsitaadiga

Küll inimesed vinguvad mäng liiga aeglane siis jälle häda, et liiga aeglane.
Fortnite, h1 ja uus sitt tuli veel välja. Minge siis neid pelama.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2018 00:06:01 vasta tsitaadiga

psydeblo kirjutas:
Lugesin kah selle kohta, et tõmmasid safe zone aegasi koomale. Ei tea mille vastu see hea oli. Ei kisu enam üldse tagasi mängima.


Algusfaasis aega vähemaks, hilisemas juurde ning dmg ka suuremaks, kõige viimane ring ilmub eelviimase keskele täpselt nüüd.

Ilmselt lõppfaasi pärast?

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2018 11:36:40 vasta tsitaadiga

Mulle uus tempo meeldib. Lootiga pole ka veel hätta jäänud, peab lihtsalt laskude suunas minema ja teise squadi looti endale võtma.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2018 14:02:17 vasta tsitaadiga

Lootiga väga probleeme küll ei olud, kohati tundus, et on täiesti tühjasid maju rohkem, muidu tulid ikka ARid ja asjad kätte... põhjapool ka päris huvitavad kohad ja seal praegu rohkem looti.

Tempo meeldis, ent tekkis mõte, et võiks ju olla erinevad queued kiirema ja aeglase mängu jaoks.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2018 16:34:24 vasta tsitaadiga

Virisejad saidki oma tahtmise, rollback tuleb. icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2018 17:43:13 vasta tsitaadiga

Tehti zone enamvähem normaalseks ja nüüd tänu nisanäppude nutule rollbackitakse. Normaalne.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2018 19:02:31 vasta tsitaadiga

Päris vana jah võiks tsipa kiirem olla aga sellest uuest siiski tsipa aeglasem vähemalt alguses.
Ringi liikumise kiirus võib jääda vabalt see nagu nüüd peale update oli, damage samuti aga vot ringidevahelise aja pigem võiks miski sellise teha



Alguses tsipa rohkem aega, et kui võitlus tuleb siis ei pea kohe muretsema, et fakk tsoon tuleb. Ning lõpus anyway ringid juba ni väiksed, et nah seal vaja seda aega enam on. Ehk siis võtaks lõpust tsipa aega veel maha ja paneks algusesse juurde. Keskeltläbi oleks mäng siiski kiirem kui vana.

Ja Ma ei tea, paljudele see asi meeldib, et lennukiga lennates juba esimene ringnäha on aga mu meelest bs lahendus oleks. Siis raudselt nii, et ringiäär paksult campereid täis ja kui väljaspool ringi maanduda siis passitakse kuna ringi tuled ning ringi maandudes kui 1 väike linn sisse jääb on sitt värk kui maandud, võtad maja ja selgub et ainuke asi seal on vikat, samas kõrvaltmajast jookseb 10 sekundi pärast vend välja level3 helm peas ja m4 käes...

Eks mingitele actionivendadele kes iga 3 minuti tagant viitsivad lobbys istuda ja lennukiga sõita, oleks jah vast huvitav. Minge mängige CSi

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 14.04.2018 19:05:36 vasta tsitaadiga

salatoimik, thumbs_up.gif hea mõte 💭.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2018 08:11:09 vasta tsitaadiga

Kellelgi sellist jama pole olnud, et ilge input lag ja 60fps cap peal...? Ingame vsync on maha võetud ja nvidia control panelis samuti...
Nagu joodikuga jookseks ringi, ühegi teise mänguga pole sellist jama kunagi olnud.
Õhtul proovin gpu driveritele ka update teha, peale mängu installimist pole seda teinud.
EDIT: Viga oli selles, et FULLSCREEN asemel oli FULLSCREEN(Windowed) valitud.


viimati muutis Arx07 18.04.2018 20:55:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2018 13:49:24 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Päris vana jah võiks tsipa kiirem olla aga sellest uuest siiski tsipa aeglasem vähemalt alguses.

Balance update'e tehaksegi alguses üle piiri, et tasakaalu selgeks saada..

Closed Experimental map päris huvitav...

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2018 20:48:16 vasta tsitaadiga

Closed beta test new mapil on ühes "asulas" mingi räme fps drop. Mujal on nii saja ringis, seal 15 icon_lol.gif ilmselt optimeerimata tekstuurid vms kuna nii kui äärde lähed ja seljaga oled on fps korras

E: krt eks enamustele istub kuna jälle läheb mäng lihtsamaks aga mulle see jamps ei istu. Enne vähemalt oli niipalju teadmatust, et lendama hakates pidi kiirelt kokkuleppele saama, nüüd krt pole siis sedagi enam... Märkige juba siis ära, kus level3 itemid ka asuvad icon_neutral.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thetommi
HV kasutaja
Thetommi

liitunud: 18.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2018 23:04:32 vasta tsitaadiga

Jama jah. Andke juba enne lendu relvad kätte icon_lol.gif . Ajuvaba uuendus oli ka see mis näitab palju inimesi veel lennukis on. Varsti kogu teadmatus, ehk siis selle mängu võlu, kadunud.
_________________
Enne mõtle, siis ütle.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2018 23:54:22 vasta tsitaadiga

Liiga hoogu lähevad jah oma uuendustega.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiriE
HV kasutaja
kiriE

liitunud: 20.07.2003




sõnum 19.04.2018 09:39:39 vasta tsitaadiga

Tundub, et PUBG võtab Fortnite'st nishi. Lennu trajektoor enne lendu tõustmist ja lennuki peal olevate mängijate arv on pärit esialgselt Fortnite'st.
Tea kas varsti saate ka ehitama hakata? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2018 10:38:41 vasta tsitaadiga

No lennuki peal olevaid inimesi sai varem ka nähtud kuid suht mitte nii kergelt
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2018 12:16:06 vasta tsitaadiga

https://www.polygon.com/2018/4/18/17253496/pubg-savage-map-cave-system-release-date "PUBG’s new map will let you parachute into an underground cave system"

See trajektoori näitamine on natukene jabur ja ebavajalik, samas casual queue suhtes kasulik, kuigi IMO oli see pinidega kokkuleppimine igati okei ka suvalistega (ise mängin pea ainult partyga).
Eks näis, kas ja kuidas reaalselt mängu muudab.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiriE
HV kasutaja
kiriE

liitunud: 20.07.2003




sõnum 19.04.2018 13:54:31 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas see poleks lahe mõte, kui lennuki lennutrajektoor oleks täiesti random, st sõidab ühest kohast sisse ja siis võib lennu ajal suvalisi poognaid tegema hakata? Ei oleks lahe? icon_lol.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2018 13:57:02 vasta tsitaadiga

See oleks üpris tüütu, ei saaks planeerida mängu üldse. icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ptbl
HV kasutaja
ptbl

liitunud: 26.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2018 14:05:55 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
https://www.polygon.com/2018/4/18/17253496/pubg-savage-map-cave-system-release-date "PUBG’s new map will let you parachute into an underground cave system"

See trajektoori näitamine on natukene jabur ja ebavajalik, samas casual queue suhtes kasulik, kuigi IMO oli see pinidega kokkuleppimine igati okei ka suvalistega (ise mängin pea ainult partyga).
Eks näis, kas ja kuidas reaalselt mängu muudab.
mis asi see veel on?
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2018 15:48:05 vasta tsitaadiga

Pidasin silmas seda, et queued üksi, ilma partyta, mängid suvalistega.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2018 11:05:26 vasta tsitaadiga

event on täiesti saatanast
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2018 12:41:48 vasta tsitaadiga

eile tegin mõned eventid. Lootisin üksi terve linna ära, 0 flaregunni, samal ajal teiselpool vett lasti neid mingi 10tk õhku icon_confused.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2018 13:00:53 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
eile tegin mõned eventid. Lootisin üksi terve linna ära, 0 flaregunni, samal ajal teiselpool vett lasti neid mingi 10tk õhku icon_confused.gif


Ma kus juures leidsin selle, aga nii kui aknast välja kargasin ja tahtsin kasutada rabati mind rajalt maha icon_lol.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2018 14:41:03 vasta tsitaadiga

Pahandus80 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
eile tegin mõned eventid. Lootisin üksi terve linna ära, 0 flaregunni, samal ajal teiselpool vett lasti neid mingi 10tk õhku icon_confused.gif


Ma kus juures leidsin selle, aga nii kui aknast välja kargasin ja tahtsin kasutada rabati mind rajalt maha icon_lol.gif


Mis see event annab üldse? Pole süvenenud. Lihtsalt nagu mingi casual fun teema?
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2018 21:37:03 vasta tsitaadiga

Too soomustatud UAZ sulab nagu soe sitt, kui mingi squadi otsa satud. Flare gune on ka kuidagi liiga vähe - mingi 20+ mängu teinud ja 4-5-kesi leidsime vist 3 tükki kokku.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2018 10:58:27 vasta tsitaadiga

Mängisime customeid. Mingid tüübid tulid ka häkkima icon_biggrin.gif Ja ple lag vms, vaid reaalselt lendasidki õhus autoga. Nimi oli ka mingi AllahuFlyCar vms icon_lol.gif
https://clips.twitch.tv/TemperedSucculentPizzaTriHard

E:
tsitaat:
http://cafe.naver.com/playbattlegrounds/2222809

According to the announcement in official Korean PUBG forum, PUBG hack developers and sellers were arrested in China and fined for approximately 5M USD (30,000,000 CNY).

Ma olen selle poolt, et terves maailmas teha arvutimängude koodide müümine ja kasutamine karistatavaks ja sitemal juhul kui erisuur diiler oled, karistada surmanuhtlusega.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2018 10:10:56 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Mängisime customeid. Mingid tüübid tulid ka häkkima icon_biggrin.gif Ja ple lag vms, vaid reaalselt lendasidki õhus autoga. Nimi oli ka mingi AllahuFlyCar vms icon_lol.gif
https://clips.twitch.tv/TemperedSucculentPizzaTriHard

E:
tsitaat:
http://cafe.naver.com/playbattlegrounds/2222809

According to the announcement in official Korean PUBG forum, PUBG hack developers and sellers were arrested in China and fined for approximately 5M USD (30,000,000 CNY).

Ma olen selle poolt, et terves maailmas teha arvutimängude koodide müümine ja kasutamine karistatavaks ja sitemal juhul kui erisuur diiler oled, karistada surmanuhtlusega.


Keegi sellest uue uuenduse launchist ka teab midagi täpsemat?
No surmanuhtlus natuke liialdatud, aga mega rahaline karistus vöiks olla küll. beer_yum.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 29.04.2018 10:38:32 vasta tsitaadiga

Pahandus80 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Mängisime customeid. Mingid tüübid tulid ka häkkima icon_biggrin.gif Ja ple lag vms, vaid reaalselt lendasidki õhus autoga. Nimi oli ka mingi AllahuFlyCar vms icon_lol.gif
https://clips.twitch.tv/TemperedSucculentPizzaTriHard

E:
tsitaat:
http://cafe.naver.com/playbattlegrounds/2222809

According to the announcement in official Korean PUBG forum, PUBG hack developers and sellers were arrested in China and fined for approximately 5M USD (30,000,000 CNY).

Ma olen selle poolt, et terves maailmas teha arvutimängude koodide müümine ja kasutamine karistatavaks ja sitemal juhul kui erisuur diiler oled, karistada surmanuhtlusega.


Keegi sellest uue uuenduse launchist ka teab midagi täpsemat?
No surmanuhtlus natuke liialdatud, aga mega rahaline karistus vöiks olla küll. beer_yum.gif

Et siis lõpuks tuleb heeljumite vanematel minna plate peale 🤣🤣🤣
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2018 12:26:39 vasta tsitaadiga

Pahandus80 kirjutas:
Keegi sellest uue uuenduse launchist ka teab midagi täpsemat?

Ei, ent pidi seekord kauem Testis olema, sest palju olulisi muudatusi.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2018 12:27:58 vasta tsitaadiga

busta kirjutas:
Pahandus80 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Mängisime customeid. Mingid tüübid tulid ka häkkima icon_biggrin.gif Ja ple lag vms, vaid reaalselt lendasidki õhus autoga. Nimi oli ka mingi AllahuFlyCar vms icon_lol.gif
https://clips.twitch.tv/TemperedSucculentPizzaTriHard

E:
tsitaat:
http://cafe.naver.com/playbattlegrounds/2222809

According to the announcement in official Korean PUBG forum, PUBG hack developers and sellers were arrested in China and fined for approximately 5M USD (30,000,000 CNY).

Ma olen selle poolt, et terves maailmas teha arvutimängude koodide müümine ja kasutamine karistatavaks ja sitemal juhul kui erisuur diiler oled, karistada surmanuhtlusega.


Keegi sellest uue uuenduse launchist ka teab midagi täpsemat?
No surmanuhtlus natuke liialdatud, aga mega rahaline karistus vöiks olla küll. beer_yum.gif

Et siis lõpuks tuleb heeljumite vanematel minna plate peale 🤣🤣🤣

ei läeks need heeliumite vanemad kusagile, tänapäeval on tatikad nii saamatud, et terve molliraamat on täis küsimusi stiilis 'mix Praegu fortnite pelata eisa'
vaevalt needsamad, kes guugelmuugelisse ühte lihtlabast kolmest-neljast sõnast moodustunud lauset, mis tulemusteni viiks, vändata ei suuda, nüüd tsiitidega hakkama saavad icon_lol.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2018 13:21:29 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Pahandus80 kirjutas:
Keegi sellest uue uuenduse launchist ka teab midagi täpsemat?

Ei, ent pidi seekord kauem Testis olema, sest palju olulisi muudatusi.


No kui mitte varem siis jöuludeks ehk ikke on väljas icon_lol.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 29.04.2018 15:58:51 vasta tsitaadiga

muffyN kirjutas:
busta kirjutas:
Pahandus80 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Mängisime customeid. Mingid tüübid tulid ka häkkima icon_biggrin.gif Ja ple lag vms, vaid reaalselt lendasidki õhus autoga. Nimi oli ka mingi AllahuFlyCar vms icon_lol.gif
https://clips.twitch.tv/TemperedSucculentPizzaTriHard

E:
tsitaat:
http://cafe.naver.com/playbattlegrounds/2222809

According to the announcement in official Korean PUBG forum, PUBG hack developers and sellers were arrested in China and fined for approximately 5M USD (30,000,000 CNY).

Ma olen selle poolt, et terves maailmas teha arvutimängude koodide müümine ja kasutamine karistatavaks ja sitemal juhul kui erisuur diiler oled, karistada surmanuhtlusega.


Keegi sellest uue uuenduse launchist ka teab midagi täpsemat?
No surmanuhtlus natuke liialdatud, aga mega rahaline karistus vöiks olla küll. beer_yum.gif

Et siis lõpuks tuleb heeljumite vanematel minna plate peale 🤣🤣🤣

ei läeks need heeliumite vanemad kusagile, tänapäeval on tatikad nii saamatud, et terve molliraamat on täis küsimusi stiilis 'mix Praegu fortnite pelata eisa'
vaevalt needsamad, kes guugelmuugelisse ühte lihtlabast kolmest-neljast sõnast moodustunud lauset, mis tulemusteni viiks, vändata ei suuda, nüüd tsiitidega hakkama saavad icon_lol.gif

Nemad ei saagi xiitidega hakkama' küll aga suudavad vähe taibukamad need neile väikese papi eest söödavaks teha. Pean siin silmas ostetavaid valmis komplekte. Vaevalt täie mõistuse juures olev täiskasvanu tahab või soovib üldse xiitida. Elu jooksul õpib inimene ka kaotamist.
Samas liigub palju niisama ahneid' seega jah, välistatud ei ole miski....

Edit:
Üks vend teeb bugist mudelit. Päris lahe mõte.
"PC i am building for Case Mods World Series 2018 based on the famous PUBG Buggy"
https://www.twitch.tv/videos/254069595?no-mobile-redirect=true
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2018 01:02:38 vasta tsitaadiga

sai kh veits customeid mängitud. Suht huvitav oli sedasi icon_biggrin.gif
https://www.twitch.tv/videos/255844135?t=04h13m10s

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2018 15:26:14 vasta tsitaadiga

Öhtul plaanis teha test serveris squadi.
Kes tahab vöib punti lüüa https://discord.gg/RR86cYD
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2018 23:18:21 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2018 12:56:16 vasta tsitaadiga

Keegi teab, mis 2GB uuendus Testis oli?
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2018 07:27:09 vasta tsitaadiga

https://www.rockpapershotgun.com/2018/05/03/playerunknowns-battlegrounds-adding-map-select-overnight/#more-539109
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2018 21:22:20 vasta tsitaadiga

https://steamcommunity.com/games/578080/announcements/detail/1651010346588615246
Temporarily Turning Off Personal Item Trades
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2018 02:04:35 vasta tsitaadiga


Link

TL;DW https://i.imgur.com/KzSdgE5.jpg
See uus FPP logo saab puid nagu arvata oli: https://i.imgur.com/RKQ0Tw6.gifv
https://imgur.com/A6D5AmM "area hit chart damage with today's balance patch changes"

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2018 02:11:53 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:

TL;DW https://i.imgur.com/KzSdgE5.jpg


Wtf, see lightweight grip tundub küll kohutav asi, mida kasutada. icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 04.05.2018 08:27:58 vasta tsitaadiga

vysnap007 kirjutas:
rmc kirjutas:

TL;DW https://i.imgur.com/KzSdgE5.jpg


Wtf, see lightweight grip tundub küll kohutav asi, mida kasutada. icon_lol.gif


Samas saab sellega kõige kaugemale supressida, või no tuld anda.

Täna saab ehk lõpuks mängule pihta thumbs_up.gif Kindlasti on palju muutunud, eks näis.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2018 09:05:58 vasta tsitaadiga

Graafikute järgi tundub, et nüüd kõige paremad Half grip ja Vertical grip. Eile õnnestus isegi ühes mängus SCAR koos half gripiga saada ja siiani parim tulemus killide osas: 7 killi, tavaliselt 1-2 või isegi 0.
Muidugi nüüd vedeleb neid gripe ja scope nii mitmes erinevas variandis, et seda õiget kombot iga situatsiooni ajaks on raske valida.
Ja sellest lightweigh gripist ei saa ma üldse aru, isegi ilma gripita tundub, et lasketihedus on parem.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2018 09:38:43 vasta tsitaadiga

Mängisin ka eile, võitsin sedasi wt viimane tüüp tõmbas snaipriga kuhugi jalga ja siis lihtsalt autofirega umbes ilma vastast nägemata tõmbasin talle hs icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2018 11:37:11 vasta tsitaadiga

kek icon_biggrin.gif
https://www.techpowerup.com/243834/chinese-police-busts-pubg-cheat-selling-gang

_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2018 22:01:40 vasta tsitaadiga


Link

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2018 00:35:22 vasta tsitaadiga

Pubg plokeerib discordis voicechatis olevate inimeste ikoonid ära peale uuendust. Suht raske aru saada kes on kes kui ei näe aktiivseks minevat ikooni
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2018 00:38:59 vasta tsitaadiga

Mis sa väidad et sul see discordi overlay toimib pubg-iga?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2018 01:00:45 vasta tsitaadiga

Enne mingisugust tänast või eilset x-uuendust toimis jah ilusti

salatoimik kirjutas:
Mis sa väidad et sul see discordi overlay toimib pubg-iga?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Playerunknown's BATTLEGROUNDS mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 41, 42, 43  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.