|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
06.03.2018 14:29:04
|
|
|
| 2560x1440 60Hz 27" LCD taga võiks PS4 PRO olla ?
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
06.03.2018 14:59:02
|
|
|
| ikka võiks olla aga heli kust tuleb?
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
06.03.2018 15:39:15
|
|
|
| firemark kirjutas: |
| ikka võiks olla aga heli kust tuleb? |
PS4 puldi küljest kõrvaklapidesse. Mul vanem PS4 ja mõlgutan mõtteid uuendada.
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
07.03.2018 08:57:14
|
|
|
Oskab keegi öelda, miks konsooliga vaadates ps stores mängude treilereid kõik sd kvaliteediga on?
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
08.03.2018 12:42:51
|
|
|
Lõpuks ometi see Supersampling võimalus PRO mudelile. Annab lisaväärtust tavaliste FULLHD teleka kasutajatele ka.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zim01
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.10.2006
|
11.03.2018 14:53:18
|
|
|
| On siin veel PS4 Pro omanikke, kelle konsool mängides (tundub ainult Pro enhanced mängude puhul) väga kahtlast ja häirivat heli teeb? Googeldades tundub põhjuseks olevat GPU tekitatav coilwhine. Tegu uhiuue konsooliga, peaksin tagasi viima?
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tofay
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2009
|
16.03.2018 18:12:35
|
|
|
| Viskasin muusikaplaadi sisse ja unsupported. Vau, peale kümneid uuendusi ja siiani pole tuge lisatud. Hea, et PS3 veel madalamal riiulil olemas on.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karmalaks
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
17.03.2018 15:05:27
|
|
|
| sad!
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raynor
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2005
|
17.03.2018 15:20:28
|
|
|
PS4 optilisel seadmel on riistvaraline tugi CD lugemiseks olemas, Sony on aga otsustanud tarkvaraliselt seda mitte lubada.
Litsentsitasud ja muusikateenuste platvormid on selle põhjus. USB pulga pealt saab MP3 kuulata küll taustaks.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raymk5
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2015
|
19.03.2018 13:33:56
|
|
|
| Hiljuti hakkas puldil vasak analoog jamama. Kui mina lükkan otse, siis mängus kisub vasakule. Pöördusin epoe poole ja uurisin garantii kohta ning sain vastuseks, et puldile kehtib garantii kuus kuud. Pult tuli kaasa koos konsooliga, mis sai ostetud täpselt 18 kuud tagasi. Kas see kuue kuu jutt on loogiline? Epoes konsooli juures on märgitud "Garantii: kaks aastat".
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fgth
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.08.2004
|
19.03.2018 13:39:30
|
|
|
| kogu komplektile peab see 2aastat kehtima, euronicsi puhul on endal kogemus olemas.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
19.03.2018 14:24:26
|
|
|
raymk5, akule antakse tavaliselt 6 kuud garantiid aga sinul probleem mujal...
Kui muu ei aita, teavita Tarbjakaitset
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raymk5
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2015
|
19.03.2018 15:55:20
|
|
|
| Tänud. Võtsin epoega uuesti ühendust. Loodetavasti vastavad lähiajal ja on mõistliku suhtumisega, et ei pea hakkama aega kulutama vaidlemisele.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allar208
HV vaatleja
liitunud: 20.03.2018
|
20.03.2018 14:41:49
Veakood (NP-36006-5) PS4 Pro 1TB |
|
|
| Tere. Oskab keegi seletada miks tuleb selline veakood ette, peale seda kui ma sikutasin masinatagant juhtme välja. Seda tegin sellepärast, et masin jooksis kokku ega allunud ühelegi korraldusele, peale mänguplaadi sisestamist ta teeb kõigepealt uuendused ja siis kui hakkad mängima loeks nagu mängu sisse kuid annab sellise veateate ette ja viskab mängust välja ja käsib vajutada puldil PS nuppu. Tänud vastuste eest. Allar
|
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
20.03.2018 14:51:03
|
|
|
Kui inglise keelt mõistad, siis google on vastuseid täis. http://bfy.tw/HD0R
Näiteks videõpetus, kuidas parandada:
Spoiler 
Tundub suht common problem (seoses trofeede ja muude achievmentitega) ja kergesti parandatav. Jõudu
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sasskinn12
HV kasutaja

liitunud: 20.10.2008
|
31.03.2018 12:14:51
|
|
|
Tere,
Oman UK kontot, kui sinna raha laen prepayd kaartidega ja "Playstation Now" soetan (maksis mingi 12 naela kui saab). Kas Eestis hakkab tööle see? On keegi proovinud?
Paypali ja krediitkaardi ma mõistagi kasutada ei saa
Tänud.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
31.03.2018 13:35:57
|
|
|
| PS Now mina eestis tööle ei suutnud panna. Regiooni piirang peal. VPN võrgu kaudu vist isegi peaks saama
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
31.03.2018 19:41:37
|
|
|
See on ju sihuke pask teenus, et miks selle eest üldse maksta?
Siis kui mina seda testisin (oli vist mingi tasuta trial aeg) siis seda ilma läägita tööle ei saanud. Vähe sellest, et oli input lääg oli ka heli lääg. See teenus ei saa XBOX-i omale elusees vastu. Kui need PS Now mängud oleks kah allalaetavad siis oleks asjal jumet. Kõik, mis puudutab aga mängude streamimist on NO NO!!!
_________________ HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
05.04.2018 18:50:26
|
|
|
Keegi siin omab juhtmega pulti ja oskab ka öelda kas sellega ps4 tööle saab panna?
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Godhand
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.06.2005
|
06.04.2018 00:18:16
|
|
|
| 486 kirjutas: |
| Keegi siin omab juhtmega pulti ja oskab ka öelda kas sellega ps4 tööle saab panna? |
Minul on paar juhtmega pulti olnud ja ei ole saanud. Seega ütleks, et juhtmega pulti kasutades pead konsooli peal olevast nupust käima panema.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
06.04.2018 11:00:19
|
|
|
Olid ikka "officially licensed" puldid?
Kaabliga Dualshocki kasutades saab küll kenasti tööle panna.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
06.04.2018 11:48:10
|
|
|
Killer85, kaabel omab DS puhul ainult aku laadimisfunktsiooni
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
06.04.2018 13:07:23
|
|
|
firemark, küsimuse kontekst oli PS4 ja DS...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maddog
HV kasutaja
liitunud: 23.08.2005
|
06.04.2018 14:08:52
|
|
|
No uudis on rohkem et tuleb pigem PS Pro 2 kui PS5.. ja see on usutavam ja ega palju ei mõjuta, ainult, et hakkab nagu mobiilid, kus iga aasta tuleb veidi parem versioon välja..ja mingi aeg siis hakatakse vanematelt tugi ära kaotama.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
06.04.2018 14:18:02
|
|
|
| See iga aasta uuem versioon konsoolide puhul on nõme. Konsooli ostmise mõte on tavaliselt olnudki,et kestab kuni 6-10aastat ja siis vahetad ringi. Pigem siis juba mängin arvutiga.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maddog
HV kasutaja
liitunud: 23.08.2005
|
06.04.2018 14:49:27
|
|
|
Ega see sellel tasemel muidugi tarbijale mõnus pole, samas ega see ei pea ka igaaastane võib ka üleaastane olla, see ei ole ju veel paigas ja harjunud juba telefonidega, et nii toimub, mul on S7, ei näinud vajadust S8 ja isegi S9 hetkel ei kutsu...vb lähen "S10" peale.
Eks konsoolidega isegi rohkem, seal ei tule parem kaamera vms, peaasi et saad mänge pelada ja uuem konsool vb avab veidi rohkem (veidi reso, veidi detaile veidi mis iganes asja) aga vanaga sa saad mängida nagu ikka, ehk siis kui sul on PS 2018, sa ei peagi 19 ja 20 mudelid ostma, lähed mingi aeg 21 peale. Samas mängud on alati olemas, kuni lihtsalt riistvaraliselt vana liiga vana, mis juhtuks niikuinii.
Ja kellele meeldib iga aasta uus või on raha selleks, miks mitte. Suurem turg.
Mu rahakotile see kindlasti ei meeldi, isiklikult olen pigem vares sellistele asjadele, et tahaks ikka uuemat ja uhkem mudelit, samas PS4 "vana versiooniga" saab hetkel kõik ära pelatud, siis ikkagi pole põhjust nn PC peale üle minna.
Jah, muidugi see vähendab seda, et konsool odav vs PC, samas teistpidi mõeldes see vähendab seda, et (eriti enne kui Pro tuli ja isegi praegu sest pole "full 4k") mul PC ma pelan 4k Ultra. Nüüd igaaastane konsool võtaks veidi PC turgu nendelt, rahakatelt pelajatelt, kellel on raha, et 1080 osta, siis nüüd neil on "2019 PS" mis pelab samaväärselt asju (ja tegu ei ole hiire fännide vaid lihtsalt kes tahavad nautida head kvaliteeti), ja on kokkuvõttes odavam mis 1080 PC ja tegelikult nn kaotavad ainult need kes tahaks alati uut aga pole raha, või tegelikult ei kaota ju keegi, kui sa saad 2020a. oma PS4 tava mudeliga pelada tolle aja kuumimat mängu, mis siis et kellelgi on "2020 PS" parema sätetega, reaalsuses see kellegi mänguväärtust ei langeta.
Just my 2 cents, sest minu rahakott kaotab selles rohkem kui ma tahaks, aga kokkuvõttes why not, kui vanematelt tugi liiga vara ära ei võeta.
(Ja jällegi kindlalt pole see igaaastane, aga üle aasta vms nagu praegu PS4 ja PS Pro, mis andis võimaluse peaaegu 4k nautida või 1080p veidi ilusamalt ja puhtamalt, samas ükski PS4 omanik ju ei ole kannatanud ja kestab ikka ..vb mitte 10 aastat, aga kui nad kõige uuemate mängude toe hoiavad vähemalt 6-8 aastat, nagu hetkelgi uued konsoolid tulevad...)
Kindlasti on 100 vastuargumenti mu jutule, aga jällegi isiklikult pigem eelistan üle aasta veidi täiustatud PSi, kui PS5, millega pean kogu krempli välja vahetama, kui lihtsalt see, et kellelgi on parem konsool kui mul aga reaalsuses saan kõike mängida nagu siis kui poleks seda "Pro 2" versiooni. Ja ma saan valida kas tahangi üle aasta vahetada, iga 4 või iga 6 aasta tagant, vastavalt just mida see uuem paremini teeb.
PS. Ma pole nii kursis teemaga et mille vääriline see graafika hetkel on, Prol on või järgmisel oleks, 1080 näide oli rohkem põhimõtteline kui konkreetne.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
06.04.2018 15:25:13
|
|
|
Ma ise läksin PRO versiooni ostmise õnge tavalise PS4 pealt ning ei saanud nii suurt wow effekti kui lootsin
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pealuu
HV veteran

liitunud: 07.02.2004
|
06.04.2018 15:26:00
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
Killer85, kaabel omab DS puhul ainult aku laadimisfunktsiooni  |
mul justkui meenuks miski video ds4 v2 kohta, millel sai kontrollerit usb kaudu suhtlema seada (ei saa kontrollida praktikas - v1 pulti oman).
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Godhand
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.06.2005
|
06.04.2018 17:01:17
|
|
|
| Killer85 kirjutas: |
Olid ikka "officially licensed" puldid?
Kaabliga Dualshocki kasutades saab küll kenasti tööle panna. |
Jah. Raiju ja Nacon.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-=Px=-
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.01.2004
|
08.04.2018 19:22:42
|
|
|
| Kinkekaarte PS4'alles on kõige mõistlikum võtta punktid.ee lehelt? Seal väikseim summa 20€, sooviks nii 10€ kanda arvele aga vist ei ole võimalust. Ehk on mõni hea nipp kuidas saaks siiski kaardiga või paypaliga sonyle tasuda?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
08.04.2018 20:24:34
|
|
|
Cardscodes lehel saad paypaliga maksta, kood on momentaanselt meili peal kah.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
traksid
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2011
|
08.04.2018 23:26:05
|
|
|
| Pressstart lehelt saad hea hinnaga punkte osta. Maksin kaardiga, kiire ja korralik. Alatasa head hinnad https://www.press-start.com/en/
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tann84
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2008
|
09.04.2018 20:54:39
|
|
|
Mehed, mul on Teie abi vaja. Nimelt, kui ma ps4 pro’s HDRi sisse lükkan ja samamoodi telekas siis läheb pilt mustaks. Mõlemas seadmes on uuendused ajakohased ja ühendused korras. Olen guugeldanud samuti ja teinud mingite õpetuste järgi aga ei midagi. Samas, kui viasati vaatan siis näitab et hdr sees. Teleri mudel on LG UH605V.
_________________ PSN: karl877 |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
target
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.08.2003
|
09.04.2018 21:04:17
|
|
|
Sisendil mingit arvuti reziimi ei ole?
| tann84 kirjutas: |
| Mehed, mul on Teie abi vaja. Nimelt, kui ma ps4 pro’s HDRi sisse lükkan ja samamoodi telekas siis läheb pilt mustaks. Mõlemas seadmes on uuendused ajakohased ja ühendused korras. Olen guugeldanud samuti ja teinud mingite õpetuste järgi aga ei midagi. Samas, kui viasati vaatan siis näitab et hdr sees. Teleri mudel on LG UH605V. |
_________________ PSN: powwa25 |
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karmalaks
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2011
|
10.04.2018 13:59:01
|
|
|
| tann84 kirjutas: |
| Mehed, mul on Teie abi vaja. Nimelt, kui ma ps4 pro’s HDRi sisse lükkan ja samamoodi telekas siis läheb pilt mustaks. Mõlemas seadmes on uuendused ajakohased ja ühendused korras. Olen guugeldanud samuti ja teinud mingite õpetuste järgi aga ei midagi. Samas, kui viasati vaatan siis näitab et hdr sees. Teleri mudel on LG UH605V. |
LG kirjade järgi on sellel teleril HDR Pro versioon (mida iganes see tähendab). Kindlalt ei tea, aga võib juhtuda, et PS4 HDR ja sinu teleri HDR versioonid ei ühildu. HDR-il ka mitu standardit.
_________________ Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
10.04.2018 14:05:39
|
|
|
google kolmas vaste küsib, et kas kasutatava hdmi pordi jaoks 'hdmi ultra hd deep colour' on sisse lülitatud?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
10.04.2018 16:44:04
|
|
|
sul vaja telekat mis toetab HDR 10...
ma ei loe kuskilt välja ,et su telekast seda toetaks?
sul mingi HDR pro see on mingi FAKE HDR ja sellega sa ps4 taga tööle ei saa
HDR Pro is LG marketing-speak for supporting HDR content without the full benefit of true HDR . that is some sort of proprietary algorithm to enhance pq up to HDR quality without having a 10-bit panel
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pealuu
HV veteran

liitunud: 07.02.2004
|
10.04.2018 16:53:22
|
|
|
| samas leiab netiavarustest ka väiteid, et lg "hdr pro" pidada tähendama just hdr10 oskust.
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
10.04.2018 16:58:40
|
|
|
| pealuu kirjutas: |
| samas leiab netiavarustest ka väiteid, et lg "hdr pro" pidada tähendama just hdr10 oskust. |
kindlalt mitte see on fake HDR...
telekal peab olema speccides kirjas ,et HDR 10 tugi siis töötab...
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
10.04.2018 17:33:41
|
|
|
miks kindlalt mitte?
lg marketingspeak on hdr pro küll aga see tähendas (vähemalt algselt, eelmine või üle-eelmine aasta) just hdr10 tuge.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
10.04.2018 23:02:43
|
|
|
Jep, LG turustab oma telerites HDR Pro nime all just HDR10-t.
| tsitaat: |
| Select LG 2016 4K televisions support HDR10, which we call HDR Pro, because they provide full compatibility with this new standard while also delivering outstanding LG picture quality. |
Ja nii on see siiamaani.
LINK
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rabzer
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2009
|
14.04.2018 16:30:27
|
|
|
| tann84 kirjutas: |
| Mehed, mul on Teie abi vaja. Nimelt, kui ma ps4 pro’s HDRi sisse lükkan ja samamoodi telekas siis läheb pilt mustaks. Mõlemas seadmes on uuendused ajakohased ja ühendused korras. Olen guugeldanud samuti ja teinud mingite õpetuste järgi aga ei midagi. Samas, kui viasati vaatan siis näitab et hdr sees. Teleri mudel on LG UH605V. |
Endal LG 55UH605V ja PS4 Pro ja HDR toimib ilusti. Mängitud No Man Sky, Wildlands ja Far Cry 5 ja HDR toimib. Kas viimane soft nii ps kui tv ? Kas üldine seadetes on sees HDMI ULTRA HD Deep Color sellel HDMI pordil kus on PS4 Pro sul ?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tann84
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2008
|
15.04.2018 00:50:20
|
|
|
| rabzer kirjutas: |
| tann84 kirjutas: |
| Mehed, mul on Teie abi vaja. Nimelt, kui ma ps4 pro’s HDRi sisse lükkan ja samamoodi telekas siis läheb pilt mustaks. Mõlemas seadmes on uuendused ajakohased ja ühendused korras. Olen guugeldanud samuti ja teinud mingite õpetuste järgi aga ei midagi. Samas, kui viasati vaatan siis näitab et hdr sees. Teleri mudel on LG UH605V. |
Endal LG 55UH605V ja PS4 Pro ja HDR toimib ilusti. Mängitud No Man Sky, Wildlands ja Far Cry 5 ja HDR toimib. Kas viimane soft nii ps kui tv ? Kas üldine seadetes on sees HDMI ULTRA HD Deep Color sellel HDMI pordil kus on PS4 Pro sul ? |
Soft on viimane mõlemal ja nagu ma selle ultra deep colouri sisse lükkan tv’s siis pilt läheb mustaks.
_________________ PSN: karl877 |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Godhand
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.06.2005
|
15.04.2018 03:46:18
|
|
|
| Ega sa mingi teise HDMI kaabliga pole proovinud?
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rabzer
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2009
|
15.04.2018 05:23:38
|
|
|
| Godhand kirjutas: |
| Ega sa mingi teise HDMI kaabliga pole proovinud? |
Proovi teine kaabel jah. Tean, et 1.4 ja 2.0 pole vahet. Aga äkki 1.3 ver. ei suuda nii palju koormust vastu võtta. Vb eksin.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|