Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 66, 67, 68  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.04.2018 21:13:19 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Dijital kirjutas:
Samas tekkis küsimus, et mis on saanud sellest nn. 1EUR päevalaest, millest rohkem raha päevas ei küsita?

Eks ta asendati "klientide tungival nõudmisel" 50-eurise kuulaega.

yeeah, elisa arvestuses on kalendrikuus 50. päeva icon_lol.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 07.04.2018 21:25:33 vasta tsitaadiga

Hinnakiri on küll kirves neil nüüd. Palju sealt midagi vaja läheb, aga baashinnad on julmad.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2018 21:29:06 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Hinnakiri on küll kirves neil nüüd. Palju sealt midagi vaja läheb, aga baashinnad on julmad.

Mis selle tegutseja paketi mõte on?
Spoiler Spoiler Spoiler

Mul muideks pm sama pakett telias nagu Maksimalist, v.a eu värk...

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s6dalane
HV vaatleja

liitunud: 31.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2018 13:51:30 vasta tsitaadiga

Tegutsejale paketi mõte ongi see, et inimesed Maksimalistile paketi valiks. Sama loogika nagu pubides kui 0.33 L õlu maksab nt 3.50 € ja 0.5 L õlu 4 €.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 08.04.2018 14:18:13 vasta tsitaadiga

Kes üldse tänapäeval nende pakettide eest letihinda maksab? icon_biggrin.gif
_________________
LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2018 18:20:01 vasta tsitaadiga

mul on teliast sama asi nagu see " tegutseja" 13€eest ja ma mõtlesin, et see on selline kallima otsa oma mis mul on. okei, mingi minutipiirang on kuskil aga ma pole suutnud seda kunagi täis rääkida, isegi mitte poole peale ja isegi juhul kui ma telefoniga tööd tegin. SMS on mingi lastevärk..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 08.04.2018 18:41:48 vasta tsitaadiga

Mina maksan 29eur. Põhjamaade pakett ja 50gb. Mis siis? icon_smile.gif
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deadlock
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2004




sõnum 29.04.2018 13:10:52 vasta tsitaadiga

Kas asi on minus või on Elisal mingi turvaprobleem lehel?

1) Browseriks on Google Chrome, ava elisa.ee
2) Logi ID-kaardiga ennast sisse.
3) Pane browser kinni
4) Võta ID-kaart välja
5) Ava uuesti chrome ja mine elisa.ee
6) profit? Endiselt sisse logitud, kõik arved, numbriväljavõtted jms kättesaadaval. Swedbankiga sellist probleemi pole icon_eek.gif

sain isegi oma tel. positsioneerida 0.19€ Euri eest... Id-kaarti pole ammu juba masinas.

_________________
"Believe you can, believe you can't; either way, you're right." - Henry Ford
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaXakas
Kreisi kasutaja
MaXakas

liitunud: 16.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2018 08:01:56 vasta tsitaadiga

Deadlock, kas sa Chrome'i kinni ikka panid? icon_lol.gif Selle systrays elava Chrome'i ikoonikese? Kui see seal pesitseb, siis Chrome vägagi elus, kuigi ühtegi akent sel pole.
_________________
There is no such thing as allkiri!
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deadlock
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2004




sõnum 30.04.2018 09:52:21 vasta tsitaadiga

MaXakas kirjutas:
Deadlock, kas sa Chrome'i kinni ikka panid? icon_lol.gif Selle systrays elava Chrome'i ikoonikese? Kui see seal pesitseb, siis Chrome vägagi elus, kuigi ühtegi akent sel pole.


Ei, peaksin panema? pole kuulnud, et keegi seda näpiks, ja seda ei saa oodata keskmiselt dumbuserilt, et ta oskaks sealt seda kinni panna. Pealegi, kui Swedbank ja isegi HinnaVaatlus ennast oskab lihtsalt akna kinnipanemise peale välja logida, siis ei tohiks ka Elisal see probleemiks olla. Pigem on probeemiks see, et ta lubab tehinguid teha ilma ID-kaardi olemasolu kontrollimata. Swed vist logib kohe välja kui ID-kaart välja tõmmata ja mõnele lingile vajutada.

_________________
"Believe you can, believe you can't; either way, you're right." - Henry Ford
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 30.04.2018 12:51:17 vasta tsitaadiga

Deadlock, aga milles sul see probleem nüüd on, et ei oska Chrome kinni panna?
Minu mäletamise järgi vaikimisi ei olegi lubatud chrome taustal töötamine, see linnuke tuleb vist kasutajal endal panna.

Mobiil-ID ja Smart-ID puhul toimub sul see iga liigutuse peale turvalisuse kontroll aga kuidas sinu meelest, saad SMSi iga liigutuse peale, et sisesta kood või?
Ei ole ju nii, et alati kaarti peab kontrollima. Logisid sisse, oled autentinud. Järgmine autentimise nõue tuleb, kui mingeid allkirjastamist vajavat toimingut teed, muidu aga sisse loginuna pole vaja alatasa päringuid saata.
Oleneb muidugi keskkonna turvalisuse nõuetest, telekomide iseteenindus seda kindlasti ei nõua.

Pangas aga väljalogimisel alati soovitatakse tungivalt, et brauseri sessiooni lõpetamiseks ikka kindlasti kinni paneksid, muidu võib jääda midagi taustale jooksma. Elisa iseteeninduses on ka automaatne väljalogimis timer, kui pole seal 15 minutit liigutanud siis aidaa.. hakkad vinguma, et miks välja logiti?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deadlock
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2004




sõnum 30.04.2018 13:29:58 vasta tsitaadiga

Probleem on selles, et keegi teine saab vabalt su kontole sisse, mis on kõige turvalisema lahendusega autenditud, ilma omamata su ID-kaardi, ja sisuliselt omab seal kõiki õigusi, ka uus parool luua, et hilisem ligipääs omale teha. Kuidas see probleem ei ole?
Ja ütle nüüd, et sa paned chrome background protsessid iga kord kinni kui sa brauseri sulged. Ma ei ole mingeid linnukesi chrome installimisel omale teinud, mis chrome elus hoiaks kui aknad sulgeda, aga olen teadlik, et ta seda teeb, lihtsalt tavaline jüri-mari ei kahtlusta iialgi, et ta peab chrome veel kuskilt mujalt sulgema, kui X'st.
Elisa vastutus on olla piisavalt kasutajasõbralik, et ta klientide andmed ei satuks ohtu tavapärasel kasutamisel, kasvõi teavitama, et ta peab kindlasti välja logima, et järgmisel arvuti kasutajal poleks ta kontole ligipääsu.

_________________
"Believe you can, believe you can't; either way, you're right." - Henry Ford


viimati muutis Deadlock 30.04.2018 14:37:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 30.04.2018 14:22:06 vasta tsitaadiga

Deadlock, ma ei saa nüüd väita, et elisa laseb ilma allkirjastamata mingeid olulisi asju toimetada seal, ei viitsi kontrollida ka hetkel, küll aga jah, ma panen brauseri päris kinni, ei jäta taustale jooksma, isegi kasutusajalugu pikalt ei hoita.
Kasutusmugavus ja turvalisus ei käi jah paraku käsikäes.

See brauseri sulgemise hoiatus aga ei peaks küll inimesel uus asi olema, ja väljalogimine peaks veres olema, kui turvalisuse pärast muretsed.
Outlook kontolt välja logimata ka näiteks ei logita välja, kui brauseri kinni panen, välja logimiseks kasutangi nuppu, logi välja. Jälle, kasutusmugavus versus turvalisus, kes viitsib kogu aeg e-kirja kontole sisse logida, eks.

Kui sul on isiklik arvuti siis võid vahel mõnda mugavust kasutada, avalik arvuti ja kõik kontod avatuks jätta.. icon_eek.gif , no eks inimene ise teab

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deadlock
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2004




sõnum 30.04.2018 14:36:54 vasta tsitaadiga

No ma ise proovisin ju, sain oma parooli ära vahetada ja ka tasulise tellimuse teha. Polnud mingit autentimist vaja, ega ID-kaarti masinas.

Tõsi, et 'keep me logged in' võimalus on olemas väga paljudes kohtades, aga ma pole kuulnud, et selline võimalus oleks ID-kaardiga autenditud teenuse juures, näiteks eesti.ee või muu taoline. (Ja Elisas ka pole seda linnukest, ta lihtsalt ei tapa sessiooni ära, mis teebki selle suht ohtlikuks.)

_________________
"Believe you can, believe you can't; either way, you're right." - Henry Ford
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2018 21:40:17 vasta tsitaadiga

On normaalne selline asi? Suht hiljuti vahetati elisa ruuter välja ja kiirem nett. Nüüd kui üks arvut hakkab netti tarbima alla tõmbama midagi, siis teistel nett koomas. Kuna telekas ka elisa elamus, ehk läbi neti pilt, siis pilti ka pole kui keegi tõmbab alla miskit. (Tehnik tark muidugi rääkis, et mis vahet seal vana ja uue vahel, pole mõtet vahetadagi, vana oli 3.a vana ruuter)

Milleks mul seda ruuterit üldse vaja, vähemalt 5 erinevat seadet tahavad netis olla, aga nii ei kannata kui ühe pärast koomas kohe. Allalaadimis kiirust näitab 40mbs.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2018 00:40:54 vasta tsitaadiga

Moblanett vä?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2018 00:58:36 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Moblanett vä?


4G jah. Maale teisi lahendusi veel ei pakuta.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2018 12:48:51 vasta tsitaadiga

Mis ruuter täpsemalt läks ja mis tuli?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2018 13:14:50 vasta tsitaadiga

Huawei E5172 läks, tuli B315S-22. Ehk peaks need 20eurised lisa antennid juurde ostma? Vana probleem oli see, et täiesti lambist kadus levi ära vahepeal. Lihtsalt huvitab kas on normaalne, et üks inimene midagi tõmbab siis teised seadmed eriti elisa elamus televisioon mis läbi neti, kannatab selle pärast?

Teise majutusse sai telialt võetud nett, anti LTE3311 zyxel ruuter, toimib hästi, ca üle 10 inimese peale ja keegi ei kurda veel.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2018 13:27:25 vasta tsitaadiga

Siis oli tehnikul täiesti õigus, kuna mõlemad on ühesugused CAT4 seadmed, mis CA-d ei oska. B525 näiteks oleks juba edasiminek - sellega ma olen 100 mega alla reaalset kiirust näinud. Küll Telia võrgus...
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2018 13:33:27 vasta tsitaadiga

Lootsin ise ka miskit paremat, kuna kodulehel pole neil seda B315 isegi mitte. Aga no vähemalt sellest veast sai lahti, et vahepeal levi kadus, tahtis restarti.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sputnik
HV kasutaja
sputnik

liitunud: 31.07.2003




sõnum 02.05.2018 19:07:42 vasta tsitaadiga

Kas Elisas on tänapäeval ikka torrentid blokeeritud?
_________________
deviantART
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2018 19:12:11 vasta tsitaadiga

u. aasta tagasi tegin telefoniga hotspoti ja siis sikutas küll mis mühises.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 02.05.2018 23:27:40 vasta tsitaadiga

Torrent toimib jep
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 03.05.2018 10:37:49 vasta tsitaadiga

Elisa tõstab hinda www.kasulik.delfi.ee/article.php?id=81971347
_________________
LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2018 10:52:02 vasta tsitaadiga

Kui hinnad langevad, siis tuleb pressiteade. Kui hinnad tõusevad, siis pressiteadet ei tule....kahepalgelisus
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
190318
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2018




sõnum 03.05.2018 11:21:09 vasta tsitaadiga

Suurepärane sõnastus:

tsitaat:
Kallimaks muutub andmesideliidese ja M2M masinliidese kuutasu, kuid seda kokku vaid pea 80 sendi võrra.

icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 03.05.2018 11:26:35 vasta tsitaadiga

https://tehnika.postimees.ee/4482360/elisa-paneb-maasse-400-kilomeetrit-valguskaablit

korrusmajade elanikud, ehk ei midagi uut
tsitaat:
Ettevõtte tehnoloogiaüksuse juhi Toomas Polli sõnul on peamisteks optikaehituse piirkondadeks Tallinn ja selle lähiümbrus, Pärnu ja Tartu. Vaguskaabel viiakse eelkõige suuremate korterelamutesse, uutesse eramupiirkondadesse ning kuni 100 uude ärimajja.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2018 11:57:58 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Kui hinnad langevad, siis tuleb pressiteade. Kui hinnad tõusevad, siis pressiteadet ei tule....kahepalgelisus

Ega sa artiklit vist ei lugenud? Seal oli öeldud, et hinnatõus puudutab ärikliente ning neid teavitati sihitud kirjadega. Milleks see pressiteade peaks veel vajalik olema? icon_confused.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2018 12:17:48 vasta tsitaadiga

Ärikliendid ei loe pressiteateid?
Aga kui on hinnatõus olnud eraklientidele, kas siis on pressiteade olnud?

Ja vutvut antakse pressiteade välja, seda küll teisel teemal et eelmine vaikselt ära jahtuks https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=733437 icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2018 13:59:15 vasta tsitaadiga

Eelmisest kuust alates on Elisa täiesti lambist hakanud jälle emailile arveid saatma. Sai kunagi ära keelatud, kui nad selle eest mingi 60 senti vms küsima hakkasid, huvitav, mis siis nüüd lahti? Said humanitaarabi korras kuskilt tasuta meiliserveri ja paari aasta hoolduskulud?

Ega mul neid ausalt öelda vaja küll pole - omal ajal sai maksetähtaja päevaks igakuine kalendrikirje tekitatud ja toimib kenasti.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2018 14:30:27 vasta tsitaadiga

See raha küsimine arvete eest keelati ära justkui. Praegu saad vist isegi paberil koju tellida.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2018 14:42:05 vasta tsitaadiga

2016 kevadest keelati juba arve edastamise eest tasu küsimine ära.
tarbijakaitsel viskas keti maha, et e-riigis küsis Elisa ka meili teel edastatavate arvete eest nii suurt summat.
Selle peale tõmmati valitsuses muidugi pidurit, kahjuks ka paberarvetele mille levikut prooviti väikese summaga koomale tõmmata.
Nüüd ei küsita enam ühegi arve eest edastustasu.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2018 14:50:16 vasta tsitaadiga

tarbijad maksavad kinni niiehknaa, eraldi kulureana või kuskile sissekeevitatuna, sügavat vahet pole.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2018 16:00:33 vasta tsitaadiga

masmre kirjutas:
See raha küsimine arvete eest keelati ära justkui. Praegu saad vist isegi paberil koju tellida.

Tean, aga ma ei ole midagi tellinud - konkreetselt keelasin omal ajal iseteenindusest mõlemal kujul saatmise ära. Aprilli alguses tuli emailile lambist märtsi arve ja nüüd aprilli oma. Pole ühtki muudatust teinud, isegi mitte andmeid täpsustanud.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 05.05.2018 17:37:15 vasta tsitaadiga

Elisast on mullegi helistatud niimõnigi kord, siis olen neile nende e-arve saagast rääkinud thumbs_up.gif icon_biggrin.gif Siis soovitakse mulle positiivset päeva ja kõik.

Hiljutine lugu elisa (maksmata?) arvete teemal, mine võta kinni, kellel õigus, kellel mitte aga kahju ikka...

http://epl.delfi.ee/article.php?id=81956303

_________________
LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2018 09:20:12 vasta tsitaadiga

Henry kirjutas:
Elisast on mullegi helistatud niimõnigi kord, siis olen neile nende e-arve saagast rääkinud thumbs_up.gif icon_biggrin.gif Siis soovitakse mulle positiivset päeva ja kõik.

Hiljutine lugu elisa (maksmata?) arvete teemal, mine võta kinni, kellel õigus, kellel mitte aga kahju ikka...

http://epl.delfi.ee/article.php?id=81956303

No milleks tasulisi pakette jagada...
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
190318
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2018




sõnum 07.05.2018 01:37:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Eelmisest kuust alates on Elisa täiesti lambist hakanud jälle emailile arveid saatma.

Üks tavalistest variantidest on see, et teatud andmebaasis on veerud kaduma läinud ehk mingi andmebaas on kas puusse migreeritud või lausa õhku lastud ja ei-tea-mis-asjast varukoopiaga asendatud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2018 02:41:45 vasta tsitaadiga

Päris vana backup siis, kuna viimati on mulle arve saadetud 12.2013.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
190318
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2018




sõnum 07.05.2018 14:04:48 vasta tsitaadiga

Mida kõike ei juhtu, eks icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Esteix
HV kasutaja
Esteix

liitunud: 13.01.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2018 20:30:56 vasta tsitaadiga

190318 kirjutas:
Suurepärane sõnastus:

tsitaat:
.
jeesus188 kirjutas:
Kui hinnad langevad, siis tuleb pressiteade. Kui hinnad tõusevad, siis pressiteadet ei tule....kahepalgelisus

Ega sa artiklit vist ei lugenud? Seal oli öeldud, et hinnatõus puudutab ärikliente ning neid teavitati sihitud kirjadega. Milleks see pressiteade peaks veel vajalik olema? icon_confused.gif

icon_biggrin.gif


Alates 1. Maist tõusid ka osade eraklientide hinnad, kui aasta tagasi oli hind mul ~ 6eur nüüd peale teist hinnatõusu 9.5eur.. ajab närvi küll eriti kui saadetakse ülipikk kiri kuidas pakett jne paremaks tehakse läheb aga lõpus ikka kirjas, et seoses kiiruse tõstmisega oleme kahjuks sunnitud ka hinda tõstma. Nagu oleks küsinud neid muudatusi 🤔


Lugupeetud Klient!


Meil on Sulle mitu uudist! Alates 1. maist 2018 jõustuvad muudatused avavad Sulle mitmeid uusi võimalusi ja võimaldavad meil operaatorina pakkuda Sinu numbril XXX levale teenusele Nutipakett 7,96 veelgi paremat kasutuskogemust.

LEPINGU MUUTMINE

1. Teavitus internetipiletite tingimuste muutmisest
Internetipiletid (päeva-, nädala- ja kuupilet) on välismaal reisides osutunud lühikese ajaga meie klientide seas populaarseks mobiilse interneti kasutamise teenuseks. Alates 1. maist 2018 muutub teenuse kasutamine veelgi mugavamaks, mitmekülgsemaks ning soodsamaks:

Internetipileti regiooni sisenedes saad kliendina SMSi* otselingiga Elisa iseteenindusse, kus saad valida, millise hinnakirja ja -mudeli alusel soovid mobiilset internetti välismaal tarbida. Esmakordse iseteenindusse sisenemise ja selleks vajamineva andmesidemahu eest tasu ei võeta. Sulle kuvatakse neli valikut: vastava regiooni päeva-, nädala-, kuupilet või mahupõhine arveldus. Elisa soovitab internetipileteid, mis on soodsaim viis mobiilse andmeside kontrollitud tarbimiseks. Valides mahupõhise arvelduse maksad iga tarbitud andmemahuühiku megabaidi (MB) eest vastavalt roamingu hinnakirjale, millega võib kaasneda oodatust suurem arve. Mahupõhiselt arveldatud tarbimine piletiregioonis arvestatakse kalendrikuise roamingu andmesidelimiidi sisse (vaikimisi 60 €, km-ga);

*Eeldusel, et Sinu nutipakett (nt Euroopa, Põhjamaade, Soome) ei sisalda vastava sihtriigi paketisisest andmemahtu

Päevapilet on sarnaselt nädala- ja kuupiletiga nn liuguva kestusega: päevapilet kehtib aktiveerimise hetkest 24h, olenemata kalendrikuust või sihtriigi ajavööndist;

Sama raha eest rohkem andmesidemahtu:
Euroopa päevapileti maht suureneb – senise 2,5 €/400 MB asemel saab tarbida 500 MB;

Internetipiletite andmesidemaht mitmekordistub järgnevates riikides: Venemaa, Ukraina, Valgevene, Türgi, Iisrael, Kõrgõzstan, Iraan, Tadžikistan, Usbekistan, Gruusia, Kasahstan, Armeenia, Araabia Ühendemiraadid. Senise päevapileti 10 €/150 MB asemel saab tarbida 400 MB, senise nädalapileti 24 €/500 MB asemel 1 GB (gigabaiti) ning senise kuupileti 36 €/1 GB asemel tervelt 2 GB andmemahtu;


Nelja internetipileti regiooni asemel on kolm regiooni: „Põhja-Ameerika“ ning „Muud riigid“ liidetakse ning need koonduvad ühise nime „Muud riigid“ alla;

Kaua oodatult lisandub „Muud riigid“ alla uue riigina Šveits, mis avab esmakordselt võimaluse tarbida internetti kontrollitult ja soodsamalt kui kunagi varem ka selles riigis.

Internetipiletite tingimuste muutmise õiguslikeks alusteks on Elektroonilise side seaduse § 99 lõige 2 ja Elisa üldtingimuste punkt 10.5 ning muudatuse põhjuseks on sidevaldkonna tehniline ja sisuline areng, toodete ja teenuste hinnakujunduse muutumine ning klientidele teenuste ja toodete kasutamiseks täiendavate ja paremate võimaluste loomine.

2. Teavitus andmesidepakettides üles- ja allalaadimiskiiruste ning hinnastamise muutmisest
Oled Sa mõelnud, miks sõbraga vesteldes Skype’is heli ja pilt katkevad, YouTube’is oled sunnitud vaatama madalama kvaliteediga pilti, et vältida video seisma jäämist või miks läheb täna mõne uudiste portaali nagu Delfi avamiseks kauem aega kui viis aastat tagasi?
Kodulehed, veebirakendused ja sotsiaalmeedia kanalid muutuvad järjest mahukamaks, sest tänapäeva interaktiivse maailma lahutamatuks osaks on saanud videod, voogedastused, reklaambännerid, suured pildid jms. Mahukama sisu kuvamine eeldab ka kiiremat ühendust, mis vähendab internetilehekülgede ning e-posti manuste allalaadimisele kuluvat aega.
Lisaks on suur osa interneti videosisust tänaseks Täis-HD formaadis (1080p), mille sujuvaks vaatamiseks on vajalik internet minimaalse kiirusega 5 Mbit/s. Viimast Sinu tänane Nutipakett 7,96 ei võimalda, mistõttu alates 1. maist 2018 tõstame Sinu teenuse allalaadimiskiirust
pea kolm korda (3,5 Mbit/s => 10 Mbit/s)
ning üleslaadimiskiirust
kaks ja pool korda (2 Mbit/s => 5 Mbit/s)
Kvaliteedi tõstmine eeldab meiepoolseid investeeringuid, mistõttu muutub mõnevõrra ka Sinu Nutipakett 7,96 kuutasu, suurenedes ühe euro ja viiekümne sendi võrra.
Tahame pakkuda Sulle teenuste tarbimisel kvaliteeti, mis võimaldab internetis teha senisest asju tõhusamalt, kiiremini ja väiksema närvikuluga.
Toome siinjuures Sulle ka ühe näite. Kui tahad YouTube’is vaadata ühe minuti kvaliteetse pildiga videot, mis võtab keskmiselt 30 MB andmemahtu, siis vana kiiruse juures (3.5 Mbit/s) oleks Sul aega kulunud 1 minut ja 9 sekundit, et video jõuaks piisavalt ette laadida ja video vaatamine oleks sujuv. Uus kiirus (10 Mbit/s) võimaldab kvaliteetse pildi ja heli ning sama video avamiseks läheb vaid 24 sekundit.
Andmesideteenuse raames üles- ja allalaadimise kiiruste tingimuste muutmise õiguslikeks alusteks on Elektroonilise side seaduse § 99 lõige 2 ja Elisa üldtingimuste punkt 10.5 ning muudatuse põhjuseks on sidevaldkonna tehniline ja sisuline areng ning klientidele teenuste ja toodete kasutamiseks täiendavate ja paremate võimaluste loomine.

3. Teavitus teeninduse hinnakirja muutmisest
Elisa Eesti AS muudab alates 1. maist 2018 teeninduse erakliendi hinnakirja, kehtestades hinnakirja uusversiooni, millega on võimalik tutvuda Elisa kodulehel (https://www.elisa.ee/et/elisast/teenuste-tingimused-ja-hinnakiri/teeninduse-hinnakiri-erakliendile).
Teeninduse hinnakirja muutmise õiguslikeks alusteks on Elektroonilise side seaduse § 99 lõige 2 ja Elisa üldtingimuste punkt 10.5 ning muudatuse põhjuseks on toodete ja teenuste hinnakujunduse muutumine ning klientidele teenuste ja toodete kasutamiseks täiendavate ja paremate võimaluste loomine.

4. Teavitus andmekaitsealaste tingimuste muutmisest
Elisa uuendab alates 25. maist 2018 andmekaitsealaseid põhimõtteid ja eeskirju, et viia need kooskõlla Euroopa Liidu isikuandmete kaitse üldmäärusega nr 2016/679. Uuendatud dokumentide redaktsioonidega on Elisa kodulehel jaotuses „Teenuste tingimused ja hinnakirjad“ võimalik tutvuda hiljemalt 24. aprillist 2018 a. Tingimuste muutmine ei too kaasa olulisi sisulisi muudatusi Elisa teenuste igapäevase kasutamises, kuid klientide andmete kaitsmisele pööratakse veelgi enam tähelepanu ning täpsustatakse kliendi õigusi andmetega tutvumise, andmete kustutamise ning andmete ülekandmise osas.
Andmekaitsealaste tingimuste muutmise õiguslikeks alusteks on Elektroonilise side seaduse § 99 lõiked 1 ja 2 ning Elisa üldtingimuste punkt 10.5 ning muudatuse põhjuseks on muudatused õigusaktides (eelkõige Euroopa Liidu isikuandmete kaitse üldmääruse nr 2016/679 rakendamine) ning vajadus sellest tulenevalt ajakohastada ja selgitada teenuste osutamise ja kasutamisega seotud asjaolusid.

Ülaltoodud muudatustega mittenõustumisel on Teil õigus leping leppetrahvita üles öelda, teavitades sellest Elisa klienditeenindust punktides 1–3 kirjeldatud muudatuste puhul enne 1. maid 2018 ning punktis 4 toodud muudatuse puhul enne 25. maid 2018 a.
Küsimuste korral helista palun Elisa kõnekeskuse numbril 6 600 600, kirjuta info@elisa.ee või pöördu lähimasse Elisa esindusse.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2018 20:25:14 vasta tsitaadiga

mina sain tänu lepingu muudatustele elisast leppetrahvita jalga lasta. Anti mõista ka, et muidu oleks leppetrahv tulnud
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Corwin
Kreisi kasutaja
Corwin

liitunud: 01.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2018 22:04:19 vasta tsitaadiga

Ma sain raevuda jälle Elisa peale, tea kas kelelgil teisel on sarnast situatsiooni ?
umbes aasta eest sai telefon ostetud, aastase vms järelmaksu peale, kindlustus ka võetud. Esinduses mitukorda kinnitati et peale aasta maksmist saab vabalt ära liikuda ja "kindlustust saab lõpetada iga kell"
Täna mõtlesin et nu aasatake möödas, peaks selle kindlustuse jama ka ära lõpetama, see p10lite oma nime järgi vähemalt 10 korda vasta maad käinud ja pole tal viga midagi. Well...tuleb välja et kindlustust ei saa lõpetada kuna tähtajaline leping kuni 2019 juuli. Ehk siis 2 aastat.
Sai kuri kiri supporti ka kirjutatud, viimati vastasid 2 nädalat tho...
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2018 09:01:09 vasta tsitaadiga

Corwin kirjutas:
Ma sain raevuda jälle Elisa peale, tea kas kelelgil teisel on sarnast situatsiooni ?
umbes aasta eest sai telefon ostetud, aastase vms järelmaksu peale, kindlustus ka võetud. Esinduses mitukorda kinnitati et peale aasta maksmist saab vabalt ära liikuda ja "kindlustust saab lõpetada iga kell"
Täna mõtlesin et nu aasatake möödas, peaks selle kindlustuse jama ka ära lõpetama, see p10lite oma nime järgi vähemalt 10 korda vasta maad käinud ja pole tal viga midagi. Well...tuleb välja et kindlustust ei saa lõpetada kuna tähtajaline leping kuni 2019 juuli. Ehk siis 2 aastat.
Sai kuri kiri supporti ka kirjutatud, viimati vastasid 2 nädalat tho...


Kahjuks nii on, et kõik olulised vastused tuleb küsida kirjalikult.

Ise alati üritan e-mailiga sellised asjad paika panna nii, et saadan väga konkreetselt sõnastatud küsimuse ja palun sellele vastust, et hiljem minimeerida vaidluse võimalust (päris välistada ei saa kunagi).
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Esteix
HV kasutaja
Esteix

liitunud: 13.01.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2018 23:52:35 vasta tsitaadiga

mTim kirjutas:
mina sain tänu lepingu muudatustele elisast leppetrahvita jalga lasta. Anti mõista ka, et muidu oleks leppetrahv tulnud


Ei olnud sega mõeldagi kas laseks jalga või mitte kuna teavitus saadeti ainult iseteenindusse, mitte mailiga või smsiga.. Kes see käib iga kuu igas kohas kus mingi leping või asi oseteeninduses kontrollimas ega uusi kirju saadetud pole.. suht gay. Ausalt olen pettunud elisas.. Kui tähtajaline lõppeb vaatan ja tõmban ilmselt leebet kogu pere numbritega
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 28.05.2018 23:59:58 vasta tsitaadiga

Esteix, suht gay on lasta neid iseteenindusse saata, selmet e-maili või muud sarnast lahendust eelistada doh.gif

tsitaat:
Lisaks iseteenindusele on Sul võimalik saada arveid ja teateid tasuta ka teistesse kanalitesse (nt posti või e-posti teel).
Teavituste sihtkoha seadistamine on oluline, et saaksime tagada esmatähtsa teabe (nt lepingu muudatused) kiire ja vahetu jõudmise meie klientideni.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2018 00:53:07 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Päris vana backup siis, kuna viimati on mulle arve saadetud 12.2013.


Pole viga, COOP pank lasi paar nädalat tagasi midagi õhku ja klientide netipangad näitasid 0

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Esteix
HV kasutaja
Esteix

liitunud: 13.01.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2018 00:31:56 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Esteix, suht gay on lasta neid iseteenindusse saata, selmet e-maili või muud sarnast lahendust eelistada doh.gif

tsitaat:
Lisaks iseteenindusele on Sul võimalik saada arveid ja teateid tasuta ka teistesse kanalitesse (nt posti või e-posti teel).
Teavituste sihtkoha seadistamine on oluline, et saaksime tagada esmatähtsa teabe (nt lepingu muudatused) kiire ja vahetu jõudmise meie klientideni.


Teoorias on sul kõik õige ja peab mainima, et otsisin kodulehelt selle koha üles ja tuleb välja, et olen praktikas seda ka jälginud. Nimelt mul on nii arvete kui teadete sihtkohaks märgitud minu isiklik e-post. Arved on iga kuu seal olemas, teateid mitte. Peakski neile helistama ja asja uurima.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2018 07:38:31 vasta tsitaadiga

Teade on tavaliselt arve peal. Aga püsimaksega maksjad ei vaata ju arveidki...
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 30.05.2018 09:57:58 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Teade on tavaliselt arve peal. Aga püsimaksega maksjad ei vaata ju arveidki...


Mul on tele2ga nö otsekorraldus, arve läheb panka ja tuleb ka meilile. Arveid ikka jälgin, et eelkõige olematu asja eest ei maksaks. icon_smile.gif

_________________
LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 66, 67, 68  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.