|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
olavsu1
külaline
|
26.02.2018 22:17:58
|
|
|
kõik mozilla asjad jamavad sulgemisel nii thunderbird kui firefox.
firefox viskab seda:
Probleemi signatuur:
Probleemi sündmuse nimi: APPCRASH
Rakenduse nimi: firefox.exe
Rakenduse versioon: 52.6.0.6592
Rakenduse ajatempel: 5a6111fc
Tõrkemooduli nimi: ntdll.dll
Tõrkemooduli versioon: 6.1.7601.24024
Tõrkemooduli ajatempel: 5a58e571
Erandi kood: c000070a
Erandi nihe: 00000000000138e7
OS-i versioon: 6.1.7601.2.1.0.256.1
Lokaadi ID: 1061
Lisateave 1: 866d
Lisateave 2: 866d0a7bdb9f4d9f5a1f5420ad626147
Lisateave 3: 85a6
Lisateave 4: 85a6677111b95e6b9377cfeb31988361
|
thunderbird saadab ise vearaporteid arendajatele.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
26.02.2018 22:33:25
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| Kui paljudel nüüd äkki tekkis see jama kahtlustaks äkki mingit windowsi uuendust. Vb polegi FF viga. |
see probleem on juba tükimat aega. kahtkustan et jaanuari kuine uuendus solkis midagi.
windowsi enda error reporting ei tööta. nagu mikisofti poolel poleks kedagi neid teateid vastuvõtmas
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
26.02.2018 22:35:47
|
|
|
Uusim tavaline 64bit FF töötab veatult, TB pole ka muresid täheldanud.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
27.02.2018 16:55:50
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| Kui paljudel nüüd äkki tekkis see jama kahtlustaks äkki mingit windowsi uuendust. Vb polegi FF viga. |
Kahtlustan ka pigem sedasama, sest viga minu meelest ei ilmnenud mitte pärast Firefoxi, vaid Windowsi uuenduste paigaldust.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
27.02.2018 19:04:25
|
|
|
Mul oli ka sama versiooniga vahepeal jama. Tööl W7 peal on siiani, W10 viskas paar korda ainult.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
velx
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2004
|
28.02.2018 15:26:42
|
|
|
Olen juba igasugu trikke proovinud, aga crashib ikka sulgemisel.
Firefox Health Reporti kohaselt on kõik korras.
Win7 FF 58.0.2 (64-bit)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
03.03.2018 02:31:07
|
|
|
tõrgub ju windowsi komponent ntdll.dll ja soovitatakse sfc /scannow (mis minul ei leidnud midagi )
peaks vist visual studio paigaldama, siis pakutakse taoliste vigade korral rakenduse debugimist. huvitav millele debuger viitaks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
03.03.2018 15:20:22
|
|
|
Se krdi firefox elab oma suguelu mul tundub.
Sirvin veebi. Kõik korras. Panen kinni. Natukese ajapärast teen lahti - kõik laiendused keelatud.
OK luban siis laiendused aga mõned raiped ütlevad, et nad pole enam ühilduvad 55.0.3 versiooniga.
Kuidas nad 5 minutit varem ühilduvad olid ja nüüd järsku mitte. Krdi trikke see firefox teeb.
Kui ma neid paari laiendust tööle ei saa siis pole mõtet ka firefoxiga jännata enam.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
04.03.2018 00:35:15
|
|
|
Osiris, FF versioon jäi ikka samaks?
Siis kahtlustaks, et laiendused uuendasid ennast ise uusima versiooni peale mida 55.0.3 ei toeta. Lahendus on minna addons.mozilla.org ja paigaldada vanem ühilduv versioon (seda näeb rohelise nupu järgi, mitteühilduvatel on hall nupp paigaldamiseks).
Lisaks keerata kinni laienduste uuendused aga mitte uuenduste kontroll. Siis saad pmst käsitsi uuenduste kontrolli teha ja paigaldada ainult ühilduvad laiendused ja vältida mitteühilduvaid:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9652973#9652973
Ma tunnistan, et hetkel (alates v57 väljatulekust) on olnud laiendustega üks tohuvapohu mis tavalisel inimesel üsna kiiresti kopa ette viskab. Igaühel pole aega ennast nüanssidega ja eripäradega kurssi viia.
Näiteks mõned laiendused hülgasid vana versiooni uue v57 ühilduva WebExtensions versiooni kasuks kohe. Mõned on ikka vana peal ja ilmselt v57+ ühilduvat ei saagi. Ja kolmandatel on kaks eraldi versiooni - uus ja vana mis saavad ka eri aegadel uuendusi.
Paraku FF ise pole nii tark, et vältida mitteühilduvate uute laienduste paigaldamist vanemale FF versioonile.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
04.03.2018 01:50:30
|
|
|
Ainuke laiendus, mida mina veel ikka taga nutan, on Tab Mix Plus. Kasutasin sellest peamiselt 2 asja:
1) Ütleme, et on lahti 3 tab'i - esimeses näiteks HV uute postituste list, teises käesolev FF teema ja kolmandas mingi müügiteema. Teen aktiivseks esimese tab-i listiga ja klikin seal miskit hiire keskmise nupuga, et avaneks uues tab'is. Ja krdi kena oleks, kui ta avaneks rea lõpus kõige viimase tab'ina. Aga ei - trügib teiste vahele.
2) Jätan ülalpool olevad tab'id lahti ja liigun uuesti esimese peale. Näen midagi huvitavat ja avan veel mõne lisaks. Jätan lahti, lähen esimese peale tagasi. Refreshin, midagi huvitavat ei teki. Nüüd võtan keskelt ühe lahti, loen läbi ja sulgen. Nüüd oli mugav ja harjumuspärane sättida asi nii, et ette tuleks viimati valitud tab, antud juhul jälle see esimene listiga. Aga ei - valitakse reas järgmine, mis üldse asjasse ei puutu ja mida ma hetkel näppida ei soovi.
Tõenäoliselt puhtalt minu kiiksud, kuid ma ei ole nende kuude jooksul pärast 57 väljatulekut vaikimisi toimivust ikka veel omaks võtnud. Äkki siis ikkagi ei ole optimaalne...
Tab Mix Plus on mingi pre-betana web extensionina ka ülal, kui mulle vajalik osa on veel täiesti puudu, kuna FF ei lase vist lisasid enam oma sätteid muutma. Võimalik, et need 2 asja oleks about:config alt ka kerge vaevaga muudetavad, aga proovi sa neid sealt jorust üles leida...
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zuumbox
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2016
|
04.03.2018 10:56:52
|
|
|
Tab'e saab ju ringi lohistada omale vajalikku järjekorda
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
04.03.2018 11:16:31
|
|
|
no shit, Sherlock.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
05.03.2018 08:32:59
|
|
|
Oojee, tänan, esimene pool korras!
Aga huvitav, miks see teine string ei toimi? Tegelikult on browser.tabs.selectOwnerOnClose vaikimisi "true" ja sellega ju peakski tabi sulgedes fookus minema sellele tab'ile, millest ta avati, mitte reas järgmisele? Hetkel ei märka mingit vahet, kas ta on "true" või "false", ühtmoodi läheb fookus järgmisele. Vaatasin hetkel ka kõik muud browser.tabs stringid üle, ei hakka nagu midagi muud, mis võiks seonduda, ka silma...
Edit: mängisin algul otse stringidega, installisin nüüd laienduse enda ka ikkagi ära ja see lahendab tõesti ka mu teise soovi. Huvitav, mida täpselt ta muudab? Igal juhul kõik toimib, minu päev on täna kohe algusest ilusam. Aitäh veel kord!
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
05.03.2018 09:09:07
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
Osiris, FF versioon jäi ikka samaks?
Siis kahtlustaks, et laiendused uuendasid ennast ise uusima versiooni peale mida 55.0.3 ei toeta. Lahendus on minna addons.mozilla.org ja paigaldada vanem ühilduv versioon (seda näeb rohelise nupu järgi, mitteühilduvatel on hall nupp paigaldamiseks).
Lisaks keerata kinni laienduste uuendused aga mitte uuenduste kontroll. Siis saad pmst käsitsi uuenduste kontrolli teha ja paigaldada ainult ühilduvad laiendused ja vältida mitteühilduvaid:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9652973#9652973
Ma tunnistan, et hetkel (alates v57 väljatulekust) on olnud laiendustega üks tohuvapohu mis tavalisel inimesel üsna kiiresti kopa ette viskab. Igaühel pole aega ennast nüanssidega ja eripäradega kurssi viia.
Näiteks mõned laiendused hülgasid vana versiooni uue v57 ühilduva WebExtensions versiooni kasuks kohe. Mõned on ikka vana peal ja ilmselt v57+ ühilduvat ei saagi. Ja kolmandatel on kaks eraldi versiooni - uus ja vana mis saavad ka eri aegadel uuendusi.
Paraku FF ise pole nii tark, et vältida mitteühilduvate uute laienduste paigaldamist vanemale FF versioonile. |
Kõik on sama ja ka laienduste versioonid kuna automaatne uuendamine kinni keeratud. Aga nagu ikka - umbes 10 min hiljem oli asi jälle korras. Täielik müstika.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
05.03.2018 16:55:31
|
|
|
| Siin kurdeti, et tabid "söövad" mälu. Katsetamiseks twgin paar- sama lehte lahti, nii tab kui hiljem ainult aknas. Täpselt samade videot-lehtede kombinatsioon võttis tabidena 20mb rohkem op.mälu, 100de lehtede puhul võibki mälu "õgima" jääda?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
05.03.2018 16:58:01
|
|
|
| Vael, FF-l on mingi mäluleke. Kui FF käivitad ja TAB-d avad, siis ongi mälukasutus normaalne. Aga lase tal paar päeva nii olla, et rohkem tab-e ei ava, aga avatud TAB-des ikka surfad ja vaata mis siis juhtuma hakkab
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
14.03.2018 14:53:26
|
|
|
Kena, et notifikatsioonid kinni keerata saab, olen seda igatsenud.
Pole varem "assistive technologies" kinnikeeramist ka märganud seadetes.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zuumbox
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2016
|
17.03.2018 18:28:13
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
| Tomorrow kirjutas: |
| Kui paljudel nüüd äkki tekkis see jama kahtlustaks äkki mingit windowsi uuendust. Vb polegi FF viga. |
Kahtlustan ka pigem sedasama, sest viga minu meelest ei ilmnenud mitte pärast Firefoxi, vaid Windowsi uuenduste paigaldust. |
Ilmselt nii oligi. Peale viimast pisipehme uuendust on see jama (crash sulgemisel) ära kadunud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
20.03.2018 11:38:06
|
|
|
Kommentaaridest vaatasin seda Lockboxi, mis seal peab päriselt iga kord vajaliku parooli üles otsima, mitte ta ei paku seda automaatselt nagu üldiselt? 
Üldiselt peaks mingiaeg paroolihaldurit kasutama hakkama, kopp ees pidevast toksimisest
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
20.03.2018 18:08:43
|
|
|
Mul on äpina ja brauseri lisana LastPass, turvatud 2-astmelise tuvastusega. Üle 50 konto on isegi minul nati keeruline meeles pidada.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
20.03.2018 20:18:15
|
|
|
Mul samuti keypass, keypass2 tegelikult. Aga hulk paroole on ikka firefoxi manageris ja thunderbirdist rääkimata.
Tõesti ouch.
Ehk nüüd reageeritekse ikka selle peale nüüd ja asendatakse turvalisema algoritmiga.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
middaigane
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2005
|
31.03.2018 09:54:37
|
|
|
59.0.2 / Facebook container - kui midagi fb feedist avada, siis viskab kohe sellel tabile, mitte ei jää taustale. Inbackground-id kõik defauldis.
Ideid või on see conteinerite teema tegelikult pointless?
EDIT - ise küsin, ise vastan. + eelnevalt kirjutatule oli fb konteiner jõuga ka esimene tab mis nö. avati. Mul on 5 lehte home-is ja fb polnud neist esimene.
Vahest on asi nii kuradi lihtne, et ei tule selle pealegi - clear cache/cookies ja hetkel tundub asi korras olevat
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
grt
HV vaatleja
liitunud: 06.03.2009
|
31.03.2018 19:25:47
|
|
|
Masin on Win10 Pro, tulemüür ZoneAlarm Free, viirusetõrje NOD32.
Selline jama, et äkki kadus ära ID-kaardiga allkirjastamine - lisade nimekirjas ei olnud äkki enam ei PKCS-i ega ka Token'it.... Kahjuks ei märganud hetke, millal see juhtus (kasutan ka Mobiil-ID'd ja Smart-ID'd).
FF oli siis veel 56.0.2, uuendasin siis FF 59.0 peale (hetkel juba 59.0.2), et äkki aitab.
Ei aidanud.
Ei aidanud ka Zonalarmi ja NOD32 ajutine peatamine, uuestiinstallimne koos Digidoc 4-ga ja ilma, koos restartidega ja ilma.
Masinas on samal ajal ka Chromium ja IE, millel mõlemal on kõik korras... Ainult FF.-l kadunud.
ID-toes soovitati samuti kõike seda, rohkem nad telefoni teel aidata ai osanud. Ahjaa, soovitati siis muud brauserit kasutada - et kui jalad valutavad, käige käte peal, mitte ärge uurige, miks jalad valutavad...
Äkki saab siit tuge, vbl on kellelgi sarnast jama olnud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
31.03.2018 20:01:39
|
|
|
grt, otsi Firefox ESR ja proovi sellega.
nood uuemat tulirebased käituvad täiesti suvalt nonde lisadega.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
grt
HV vaatleja
liitunud: 06.03.2009
|
31.03.2018 21:27:21
|
|
|
| olavsu1 kirjutas: |
grt, otsi Firefox ESR ja proovi sellega.
nood uuemat tulirebased käituvad täiesti suvalt nonde lisadega. |
tegelikult hakkas see peale (nagu ma kirjutasin) 56.0.2-ga
aga olgu, proovin.
soovitad clean installi või saab downgrade'da?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
31.03.2018 22:16:02
|
|
|
| grt, enne kui midagi reinstallima hakkad, proovi lihtsalt puhta profiiliga. FF-l mõnikord läheb profiil veidralt katki ning puhtalt lehelt alustades on jälle kõik korras. Kui FF Sync ka sees, siis on eriti lihtne uus profiil teha ja jätkata sealt, kust pooleli jäi.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
grt
HV vaatleja
liitunud: 06.03.2009
|
01.04.2018 11:55:49
|
|
|
| Ramones kirjutas: |
| grt, enne kui midagi reinstallima hakkad, proovi lihtsalt puhta profiiliga. FF-l mõnikord läheb profiil veidralt katki ning puhtalt lehelt alustades on jälle kõik korras. Kui FF Sync ka sees, siis on eriti lihtne uus profiil teha ja jätkata sealt, kust pooleli jäi. |
ei midagi... isegi id-kaardiga sisselogimine kadus nüüd ära...
aga suured tänud üritamastki aidata, Ramones
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
01.04.2018 14:27:09
|
|
|
| olavsu1 kirjutas: |
grt, otsi Firefox ESR ja proovi sellega.
nood uuemat tulirebased käituvad täiesti suvalt nonde lisadega. |
Win7 ning uusim ESR (paar päeva tagasi uuendas) ja id-kaart ei tööta enam ammu. Päästab esialgu veel IE.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
01.04.2018 14:50:06
|
|
|
tiri ESR: https://www.mozilla.org/en-US/firefox/organizations/all/
enne paigaldamist tapa mozilla profiilide kaust: C:\Users\SINA\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox
siis paigalda id-kaardi soft uuesti.
kui ei mõika siis vaheta idkaart uue vastu. tänasest pidid uuendamatta kaardid lõplikult kinni minema.
| ewur kirjutas: |
| olavsu1 kirjutas: |
grt, otsi Firefox ESR ja proovi sellega.
nood uuemat tulirebased käituvad täiesti suvalt nonde lisadega. |
Win7 ning uusim ESR (paar päeva tagasi uuendas) ja id-kaart ei tööta enam ammu. Päästab esialgu veel IE. |
mul on Win7 ultimate + FF ESR 52.7.3 (64-bitine) ja id-kaardi haldusvahendi andmetel ei vaja kaart uuendamist.
ja kõik toimib.
üks asi veel. mul on about:config all extensions.blocklist.enable = false selle tõene olek võib sigadusi teha.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
grt
HV vaatleja
liitunud: 06.03.2009
|
01.04.2018 20:17:34
|
|
|
| olavsu1 kirjutas: |
tiri ESR: https://www.mozilla.org/en-US/firefox/organizations/all/
enne paigaldamist tapa mozilla profiilide kaust: C:\Users\SINA\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox
siis paigalda id-kaardi soft uuesti.
kui ei mõika siis vaheta idkaart uue vastu. tänasest pidid uuendamatta kaardid lõplikult kinni minema.
| ewur kirjutas: |
| olavsu1 kirjutas: |
grt, otsi Firefox ESR ja proovi sellega.
nood uuemat tulirebased käituvad täiesti suvalt nonde lisadega. |
Win7 ning uusim ESR (paar päeva tagasi uuendas) ja id-kaart ei tööta enam ammu. Päästab esialgu veel IE. |
mul on Win7 ultimate + FF ESR 52.7.3 (64-bitine) ja id-kaardi haldusvahendi andmetel ei vaja kaart uuendamist.
ja kõik toimib.
üks asi veel. mul on about:config all extensions.blocklist.enable = false selle tõene olek võib sigadusi teha. |
ei aidanud ka see...
kusjuures laisn vahepeal isegi nod32 ja zonealarmi täiesti maha, aga ei miskit...
ilmselt ilmub nii äkki tagasi kui kadus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
01.04.2018 22:52:15
|
|
|
| siis on id-kaardi enese probleem.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
02.04.2018 12:13:10
|
|
|
Minu meelest peab uuele puhtale profiilile endiselt käsitsi lisama onepin-opensc teegi (nn smartcardi või id-kaardi "mooduli"). Või on vahepeal muutunud midagi?
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
02.04.2018 12:36:29
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
| Minu meelest peab uuele puhtale profiilile endiselt käsitsi lisama onepin-opensc teegi (nn smartcardi või id-kaardi "mooduli"). Või on vahepeal muutunud midagi? |
seda onepin-opensc teeki pole vaja, on vaja lisade alt käsitsi aktiveerida: Token signing ja Estonian ID Card authentication module
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
02.04.2018 12:45:03
|
|
|
Ahsoo, siis viimase idukaardi tarkvaraga on midagi uut tulnud. Ma pole uurinud pärast viimaseid uuendusi.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
02.04.2018 12:46:59
|
|
|
| see asi "firefox-pkcs11-loader" on keelatud kuna ei ühildu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
02.04.2018 12:53:13
|
|
|
| olavsu1 kirjutas: |
| see asi "firefox-pkcs11-loader" on keelatud kuna ei ühildu. |
siis sul mingi vana versioon ja võimalik, et tarkvara paigaldusel ei ole vana alt ära läinud ning uus peale tulnud.
Võid proovida Firefoxist turvamoodulite alt teha unload ja eID softile reinstall.
Seda muidugi vers 59 puhul, igast ESR asjadega ei viitsi jännata ja seda osa ei tea.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
02.04.2018 13:23:11
|
|
|
| see on nii raudpolt kindlalt süsteemis kinni, et ei saa eemaldada, aint keelata on võimalik.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
02.04.2018 13:42:37
|
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
| seda moodulit saadki unloadida security devices alt |
ei saa. selle peale tuleb veateade.
näib nagu oleks FF sisseehitatud komponent.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
02.04.2018 15:10:42
|
|
|
Ok siis pigem mingi ikaldus brauseri endaga või kontoga.
Ma kasutan FF ainult "pühapäeviti" ja mingeid muid addon-e või sisselogitud profiili ei oma.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
02.04.2018 15:40:46
|
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
Ok siis pigem mingi ikaldus brauseri endaga või kontoga.
Ma kasutan FF ainult "pühapäeviti" ja mingeid muid addon-e või sisselogitud profiili ei oma. |
minul pole mingeid probleeme, probleemid olid siin ühel teisel sellil.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
02.04.2018 15:52:37
|
|
|
ok, viited olid segamini läinud vist, aga noh ma kirjeldasin nagu mul töötab.
Teadmine seegi
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
grt
HV vaatleja
liitunud: 06.03.2009
|
04.04.2018 11:02:32
|
|
|
| olavsu1 kirjutas: |
| siis on id-kaardi enese probleem. |
Ei ole kaardi probleem. Nagu varasemalt kirjeldasin, siis Chromiumi ja IE-ga on kõik korras. Ka FF-ga oli varem korras.
Proovisin ka seda: FF ütleb, et "Unable to add module".
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
04.04.2018 19:31:57
|
|
|
| Mina vana mooduli sain FF-s Options/Advanced/Certificates/Security Devices alt eemaldada, samas Add-ons Extensions osas näitab seda ikkagi edasi. Ok, proovisin siis peale seda uut moodulit lisada (eelnevalt tegin uusima id-tarkvara reinstalli), aga no ei ole System32 kaustas opensc‑pkcs11.dll nimelist faili. Nii et pole midagi lisada. Või asub see mujal/teise nime all?
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erko
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2004
|
04.04.2018 19:37:37
|
|
|
| Minu arvutis oli selle faili nimeks onepin-opensc-pkcs11
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|