Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Far Cry 5 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 29.03.2018 12:13:30 vasta tsitaadiga

Täitsa nitševoo mäng, kuigi wow efekti pole, lihtsalt Farcry. Majad ja sidequestide tegelased kipuvad üksluiselt sarnased olema, tekib vahest deja vu tunne nagu oleks selles majas juba olnud või tegelast näinud.
ATVga on metsas sõites on ülejuhitavus, lihtsam on üldse jala joosta kui autodega mässata. Mul on küll fov pandud 100 peale, aga masinatega sõites näeb teed ja ümbrust natuke kehvalt.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sannukas00
HV kasutaja
sannukas00

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2018 14:14:49 vasta tsitaadiga

Co-op on küll täielik möödalaskmine, mängu co-opis algusest lõpuni läbimängimine on "külalise" jaoks päris nõme. Eile mängisime 4 tundi ja siis alles avastasin, et krt ma pole veel ühtegi uut relva saand osta. Ainult need 4-5 relva on lahti mis sa kohe mängu alguses saad. Tuleb välja, et külaline ei saagi co-opis mängides uusi relvi ega masinaid. Kui külaline tahab ka uusi relvi peab ta singleplayerisse tagasi minema ja unlocke grindima.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2018 18:48:42 vasta tsitaadiga

Kas päris raha eest saab? icon_razz.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 29.03.2018 19:43:45 vasta tsitaadiga

võtsin kohe gold versiooni, hiljem vähem jebimist
napilt alla 64€ maksis koos mingi sooduskoodiga thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 29.03.2018 19:52:05 vasta tsitaadiga

Bugisid ikka on icon_lol.gif Surnud mehed roomavad tagurpidi, siis mingi sokk kõndis maa sisse nagu mutt ja õhust tuli tagasi välja icon_lol.gif Ajuvabasid asju näeb
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2018 01:32:50 vasta tsitaadiga

4K Ultra settingutega üsna stabiilselt 60FPS-i. Pole paha. icon_biggrin.gif
_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr Jason
Kreisi kasutaja
Mr Jason

liitunud: 16.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2018 11:18:15 vasta tsitaadiga

karumaru kirjutas:
Bugisid ikka on icon_lol.gif Surnud mehed roomavad tagurpidi, siis mingi sokk kõndis maa sisse nagu mutt ja õhust tuli tagasi välja icon_lol.gif Ajuvabasid asju näeb


https://www.youtube.com/watch?v=XVSRm80WzZk&list=RDQMYfosLKMaIFs icon_biggrin.gif

_________________
Special boy
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2018 15:20:56 vasta tsitaadiga

HZo kirjutas:
Nädalavahetusel hea meelega võtaks käsile, aga niipalju kui näinud olen, siis mingit vaba ja rahuliku hetke seal polegi.
Isegi kui niisama ringi tiksud, siis koguaeg oled "spotted" ja vendi lendab ligi nagu magnetiga tõmmatud.


seal ongi ju süsteem ,et 3 suurt regiooni... mida rohkem sa seal misioone teed ja selle vennale pinda käid .. seda rohkem ta sulle oma armeed peale saadab.
lõpus saadab ta ka kopterid ja pommitajad sulle kaela kes pm koguaeg su pea kohal lendavad ja tüütavad sind.
tee nii kaugele ära kiirelt ,et saad regiooni bossi maha tappa siis hakkavad ainult sinu mehed seal ringi liikuma lennuki ja soomus masinatega.
pärast mõtled ,et kuradi igav ja rahulik on xD
endale coopis väga meeldib ja tundub ,et side questid on isegi täitsa funnid ja kõvasti varieeruvad.
nõme tõesti ,et külaline saab ainult xp ja perke ja muud ta ei avasta sinu kaardil olles.
aga kuna endale mäng meeldib üllatavalt palju siis otsustasime ,et teeme sõbraga 2x läbi ühe korra siis minu kaardil ja siis vahetame
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 30.03.2018 15:36:46 vasta tsitaadiga

Ma teen enne sidequestid ära ja nii vähe põhimängu kui võimalik, muidu saab kiirelt mäng otsa. (Teiste mängude kogemuses see - põhimäng pärast ei lasegi queste teha kui storys liigud liiga palju edasi) Aga põhimäng lendab ise kuidagi jõuga peale, teen näiteks sidequesti ja siis mind röövitakse ootamatult ära.
Osades kohtades saab minna appi ja kellegi surevat elu tagasi elule aidata. Mida lähemale ma talle jõuan, seda kiiremini tema elu kustub ja kunagi appi ei jõua. Võiks rohkem aega anda
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2018 17:13:03 vasta tsitaadiga

karumaru kirjutas:
Ma teen enne sidequestid ära ja nii vähe põhimängu kui võimalik, muidu saab kiirelt mäng otsa. (Teiste mängude kogemuses see - põhimäng pärast ei lasegi queste teha kui storys liigud liiga palju edasi) Aga põhimäng lendab ise kuidagi jõuga peale, teen näiteks sidequesti ja siis mind röövitakse ootamatult ära.
Osades kohtades saab minna appi ja kellegi surevat elu tagasi elule aidata. Mida lähemale ma talle jõuan, seda kiiremini tema elu kustub ja kunagi appi ei jõua. Võiks rohkem aega anda

Ära muretse, et mäng liiga kiiresti läbi saab. Seal on 140 missiooni jms stuff. icon_lol.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 30.03.2018 18:04:17 vasta tsitaadiga

Keegi juba kilkas kuidas 15 tunniga sai mängu läbi icon_lol.gif
.50 püss teeb mängu liiga kergeks, sellega laseb kopterid alla. Vana püssiga mängima
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2018 18:16:30 vasta tsitaadiga

Mäng näeb tõesti hea välja, aga inimene kes õunakasti sisu mängu pani tuleks otsekohe mängutööstusest lahti lasta.

Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2018 18:51:25 vasta tsitaadiga

karumaru kirjutas:
Keegi juba kilkas kuidas 15 tunniga sai mängu läbi icon_lol.gif
.50 püss teeb mängu liiga kergeks, sellega laseb kopterid alla. Vana püssiga mängima

Ju see 15 tunni mees siis jooksis mängust läbi lihtsalt, ilma mängu süvenemata. Sellised võiks üldse mängu mängimata jätta. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2018 18:57:06 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
karumaru kirjutas:
Keegi juba kilkas kuidas 15 tunniga sai mängu läbi icon_lol.gif
.50 püss teeb mängu liiga kergeks, sellega laseb kopterid alla. Vana püssiga mängima

Ju see 15 tunni mees siis jooksis mängust läbi lihtsalt, ilma mängu süvenemata. Sellised võiks üldse mängu mängimata jätta. icon_razz.gif

Ma ka ei viitsi igat nurka läbi otsida, üldjuhul ma kunagi ei jõua 100% ligilähedalegi

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 30.03.2018 19:09:13 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
karumaru kirjutas:
Keegi juba kilkas kuidas 15 tunniga sai mängu läbi icon_lol.gif
.50 püss teeb mängu liiga kergeks, sellega laseb kopterid alla. Vana püssiga mängima

Ju see 15 tunni mees siis jooksis mängust läbi lihtsalt, ilma mängu süvenemata. Sellised võiks üldse mängu mängimata jätta. icon_razz.gif


Too käis päris raha välja, et parim varustus/perkid osta ja nii enamus mängust skippida.

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2018 19:18:25 vasta tsitaadiga

tänapäeval saab pc mängudes pärisraha eest asju osta? icon_eek.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.03.2018 19:34:32 vasta tsitaadiga

jeesus188, Kus sa elanud oled? Kivi all?
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2018 19:37:41 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
jeesus188, Kus sa elanud oled? Kivi all?

Vist jah icon_lol.gif
vanasti kui oli sein ees, siis piisas traineri guugeldamisest icon_redface.gif
E:
säh
https://www.cheathappens.com/65237-PC-Far-Cry-5-trainer

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 30.03.2018 22:50:19 vasta tsitaadiga

Mäng on mu meelest siiski väga kerge. Hard tasemel on majad tühjad, kui midagi on vaja vallutada, siis max 5 meest on vastas. Mingi vanem FC seeria osa oli palju raskem, kohe tuli abivägi peale. Pidi ikka kohe mõtlema kuidas küla vallutad. Selles mängus on kõik kuidagi väga easy.
Võiks 10x rohkem mehi peale lennata jne.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 30.03.2018 22:54:45 vasta tsitaadiga

karumaru kirjutas:
Mäng on mu meelest siiski väga kerge. Hard tasemel on majad tühjad, kui midagi on vaja vallutada, siis max 5 meest on vastas. Mingi vanem FC seeria osa oli palju raskem, kohe tuli abivägi peale. Pidi ikka kohe mõtlema kuidas küla vallutad. Selles mängus on kõik kuidagi väga easy.
Võiks 10x rohkem mehi peale lennata jne.
peale lendab 5 meest, sa soovid 50 icon_confused.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2018 23:08:41 vasta tsitaadiga

karumaru kirjutas:
Mäng on mu meelest siiski väga kerge. Hard tasemel on majad tühjad, kui midagi on vaja vallutada, siis max 5 meest on vastas. Mingi vanem FC seeria osa oli palju raskem, kohe tuli abivägi peale. Pidi ikka kohe mõtlema kuidas küla vallutad. Selles mängus on kõik kuidagi väga easy.
Võiks 10x rohkem mehi peale lennata jne.

Ju sa siis oled mingi eliit gamer. Minu arust on juba Normal-iga päris keeruline. Mõni Outpost/missioon on päris keeruline, et oma 5 korda järjest surma saanud. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 31.03.2018 00:37:02 vasta tsitaadiga

Ma tšekin baasi üle binoga, vaatan palju tegelasi on. Mul on kolm nuga, nendega võtan kohe kolm meest maha, sest AI on väga loll selles mängus. Ülejäänud kaks lasen uziga maha. Isegi kui tekib see alarm, vastaseid juurde eriti ei teki. Mõned granaadid ja plats puhas. Leegiheitjamees on nõme, tollele peab ruttu pähe laskma, muidu ta ei sure.
FC3 osas oli baaside ülevõtt palju keerulisem, alarmiga tuli trobinal vastaseid juurde. Alati said kuulid otsa ja pidi improviseerima. 50 vastast oleks palju, aga 20 võiks küll olla.

Tulevaahetustes ma pol surma saanud, vbl mõned korrad. Ma saan surma kukkumise teel, langevarju ei suuda õigel hetkel avada, hüppan ka kusagilt kobamisi alla.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 31.03.2018 00:51:51 vasta tsitaadiga

Proovisin kohe seda kiiret "läbimängu", 12 mintsa läks. thumbs_up.gif
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2018 14:34:38 vasta tsitaadiga

karumaru kirjutas:
Ma tšekin baasi üle binoga, vaatan palju tegelasi on. Mul on kolm nuga, nendega võtan kohe kolm meest maha, sest AI on väga loll selles mängus. Ülejäänud kaks lasen uziga maha. Isegi kui tekib see alarm, vastaseid juurde eriti ei teki. Mõned granaadid ja plats puhas. Leegiheitjamees on nõme, tollele peab ruttu pähe laskma, muidu ta ei sure.
FC3 osas oli baaside ülevõtt palju keerulisem, alarmiga tuli trobinal vastaseid juurde. Alati said kuulid otsa ja pidi improviseerima. 50 vastast oleks palju, aga 20 võiks küll olla.

Tulevaahetustes ma pol surma saanud, vbl mõned korrad. Ma saan surma kukkumise teel, langevarju ei suuda õigel hetkel avada, hüppan ka kusagilt kobamisi alla.


Alguse asi, hiljem kui soomustatud vastased on sis ei piisa paarist lasust enam.

EDIT: lõpp oli huvitav thumbs_up.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 01.04.2018 15:15:06 vasta tsitaadiga

Endal kuskil 5 tundi mängitud ja väga lahe mäng thumbs_up.gif icon_lol.gif
lühikokkuvõte senisest icon_razz.gif


Link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2018 19:13:04 vasta tsitaadiga

Hämmastav kui lühiksed on laadimisajad. Naljalt üle 10 sekundi ei lähe. Kipub sinna 6-7 sekundi kanti jääma. icon_smile.gif

Aga minu arust on see mäng suht Wildlandsi koopia lihtsalt töötab nii nagu Wildlands oleks pidanud töötama. icon_razz.gif Värvi tonaalsus ja graafika on täpselt sama.

_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 01.04.2018 22:24:16 vasta tsitaadiga

Endal 2 ala ära tehtud enam vähem 100% praegu ja 26h mänguaega. Üle pika aja mäng mis ei tüüta peale viite tundi ära. Graafika võiks parem olla või lihtsalt assassin creed pani märgi maha. Korra kukkusin läbi mapi ka. Pmst hüppasin kaljult ja tegin langevarju lahti täpselt maapinnal.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2018 02:49:45 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lewis
HV kasutaja
Lewis

liitunud: 09.01.2005




sõnum 02.04.2018 08:59:28 vasta tsitaadiga

Arvamused jagunevad nii kaheks kui veel olla saab icon_biggrin.gif On siis Mäng oma hetke hinda steamis väärt või tasub pigem oodata, kui odavamaks läheb?
_________________
Mu ainumas Twitch kanal: https://www.twitch.tv/m6hh
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2018 09:27:37 vasta tsitaadiga

Mina ostsin ära. On juba ülevisanud. Mingi 4h playtime’i. Üsna grind on icon_razz.gif
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2018 10:12:50 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 02.04.2018 11:30:55 vasta tsitaadiga

Iga mäng on tänapäeval suht grind. Selle mõttega ei sa siis ühtegi mängu soetada. Näiteks assassin creed jäi pooleni esimese xpaciga. Witcher 3 jäi viimase xpaciga pooleni. Grind ju? icon_biggrin.gif. Eks far cry ikkagi koopia eelmisest, aga mida sa tänapäeval ikka mängudest ootad?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 02.04.2018 12:37:06 vasta tsitaadiga

Mulle grind sobib rohkem kui vahevideosid täispikitud stoori. Praegu ma skipin ka stoorist niipalju üle kui lubab.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2018 14:20:04 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Megadux
HV kasutaja
Megadux

liitunud: 17.10.2005




sõnum 02.04.2018 14:37:59 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:


Miks peab inimene mangu kiitma kui see talle eimeeldi kuigi sponsor taga? Jah kui aus olla siis tanapaeva maailmas peabki kiitma igat sponsori toodet kuna muidu lihtsalt jargmine kord ta eisaada sulle ja onneks ubisoft ei tule vast siia HV foorumisse google translatega eestikeelt tolkima v mis iganes selle mangu HDTanel'lie andis .

Inimesed on nii kitsid ja taunid, eesti rahvas veel tauni eas kellel nii kade eriti kui teisel hasti laheb tehes seda mida sina teha eisaa. Valismaal striimerid elavadki mangimisest, monel siin 250+k subi(igakuu puhtalt subidelt 700k euri). Nuud kui eestis keegi uritab siis nimetatakse kerjuseks, luuseriks,mine toole jne .


Soovitavalt tee endale selgeks, mis on Downi sündroom, enne kui väidad, et terve rahvas seda põeb ja siis arene mitu aastat, enne kui jälle avalikku foorumisse postitad.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2018 14:55:28 vasta tsitaadiga

Megadux kirjutas:
Vihmausss kirjutas:


Miks peab inimene mangu kiitma kui see talle eimeeldi kuigi sponsor taga? Jah kui aus olla siis tanapaeva maailmas peabki kiitma igat sponsori toodet kuna muidu lihtsalt jargmine kord ta eisaada sulle ja onneks ubisoft ei tule vast siia HV foorumisse google translatega eestikeelt tolkima v mis iganes selle mangu HDTanel'lie andis .

Inimesed on nii kitsid ja taunid, eesti rahvas veel tauni eas kellel nii kade eriti kui teisel hasti laheb tehes seda mida sina teha eisaa. Valismaal striimerid elavadki mangimisest, monel siin 250+k subi(igakuu puhtalt subidelt 700k euri). Nuud kui eestis keegi uritab siis nimetatakse kerjuseks, luuseriks,mine toole jne .


Soovitavalt tee endale selgeks, mis on Downi sündroom, enne kui väidad, et terve rahvas seda põeb ja siis arene mitu aastat, enne kui jälle avalikku foorumisse postitad.


Vota nuud kokku ennast kui sinu kaaslahedasi solvasin . Tore siis, et sina selline pole . beer_yum.gif

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2018 15:10:40 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:


Miks peab inimene mangu kiitma kui see talle eimeeldi kuigi sponsor taga? Jah kui aus olla siis tanapaeva maailmas peabki kiitma igat sponsori toodet kuna muidu lihtsalt jargmine kord ta eisaada sulle ja onneks ubisoft ei tule vast siia HV foorumisse google translatega eestikeelt tolkima v mis iganes selle mangu HDTanel'lie andis .

Inimesed on nii kitsid ja taunid, eesti rahvas veel tauni eas kellel nii kade eriti kui teisel hasti laheb tehes seda mida sina teha eisaa. Valismaal striimerid elavadki mangimisest, monel siin 250+k subi(igakuu puhtalt subidelt 700k euri). Nuud kui eestis keegi uritab siis nimetatakse kerjuseks, luuseriks,mine toole jne .
Ise ta ju avalikult kerjas inimeste käest mängu kuna enda sõnul on ta nii broke. Mingi eneseuhkus võiks inimesel olla. Kui ei ole raha mängu jaoks siis ei saagi oma videosid teha. MOTT.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2018 15:13:29 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Vihmausss kirjutas:


Miks peab inimene mangu kiitma kui see talle eimeeldi kuigi sponsor taga? Jah kui aus olla siis tanapaeva maailmas peabki kiitma igat sponsori toodet kuna muidu lihtsalt jargmine kord ta eisaada sulle ja onneks ubisoft ei tule vast siia HV foorumisse google translatega eestikeelt tolkima v mis iganes selle mangu HDTanel'lie andis .

Inimesed on nii kitsid ja taunid, eesti rahvas veel tauni eas kellel nii kade eriti kui teisel hasti laheb tehes seda mida sina teha eisaa. Valismaal striimerid elavadki mangimisest, monel siin 250+k subi(igakuu puhtalt subidelt 700k euri). Nuud kui eestis keegi uritab siis nimetatakse kerjuseks, luuseriks,mine toole jne .
Ise ta ju avalikult kerjas inimeste käest mängu kuna enda sõnul on ta nii broke. Mingi eneseuhkus võiks inimesel olla. Kui ei ole raha mängu jaoks siis ei saagi oma videosid teha. MOTT.


Also true .

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2018 15:45:52 vasta tsitaadiga

See muusika icon_smile.gif läks käest ära iga kord kui see mängima hakkas

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 02.04.2018 16:08:33 vasta tsitaadiga

Nu striimerina peab mingit keblast juurde ajama, muidu ei püsi pildil ja vaatajad kaovad ära. Reality toob inimesi vaatama ja raha kulutama.
Kindlasti mängukompaniid ei solvu negatiivsest mängututvustusest, see on juba sisse arvestatud kui kõigile ei meeldi. Tasakaal peab säilima ja ka negatiivne reklaam on reklaam.
Ega eestlased polegi mingi kiidurahvas, kui ikka 800 aastat on sulaserahvus oldud, siis tahad iga kulutatud sendi eest kuhjaga profitit saada. Kulub veel sajandeid enne kui see muutub.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2018 16:32:39 vasta tsitaadiga

karumaru kirjutas:
Nu striimerina peab mingit keblast juurde ajama, muidu ei püsi pildil ja vaatajad kaovad ära. Reality toob inimesi vaatama ja raha kulutama.
Kindlasti mängukompaniid ei solvu negatiivsest mängututvustusest, see on juba sisse arvestatud kui kõigile ei meeldi. Tasakaal peab säilima ja ka negatiivne reklaam on reklaam.
Ega eestlased polegi mingi kiidurahvas, kui ikka 800 aastat on sulaserahvus oldud, siis tahad iga kulutatud sendi eest kuhjaga profitit saada. Kulub veel sajandeid enne kui see muutub.


Nagu vanasona utleb eestlase magustoit on teine eestlane icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 02.04.2018 16:35:58 vasta tsitaadiga

Võõraste ees tahavad eestlased kukupaid olla, omavahel ei pea keep smile kasutama. Kuigi kõik teised rahvad purelevad omavahel samuti, kas nemad peavad ka üksteist kõige paremaks toiduks või on see ainult meil selline lähenemine? Seda ma veel ei tea.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 02.04.2018 17:34:43 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
[/spoiler]

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.04.2018 18:13:48 vasta tsitaadiga

mulle meeldib see, et saab meeskonda kaasas vedada, üheks heaks liikmeks on too nick rye vms, lendab ja katab sind oma lennukiga

grindimine on siis, kui sellesse ise laskud, mäng ei eelda seda

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2018 19:41:31 vasta tsitaadiga

Peni on ka väga hea kompanjon, spottib vastased ära sul.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2018 21:48:44 vasta tsitaadiga

Ma pole siiani veel ühtegi abilist kasutanud. Ma ei viitsi neid reviveda kui nad viga saavad. Meeldib olla üksik hunt. icon_biggrin.gif

PS! krt selle Faith Seed-iga läheks küll kaasa. icon_biggrin.gif Jube seksikas hääl. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.04.2018 21:51:48 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Ma pole siiani veel ühtegi abilist kasutanud. Ma ei viitsi neid reviveda kui nad viga saavad. Meeldib olla üksik hunt. icon_biggrin.gif
see lennuki vend ei jää jalgu, too lihtsalt lendab õhus ja üritab hävitada peakohal häirivaid õhusõidukeid, vahel ka võtab maapinnalt mõne maha

mingi suvalise jope võtsin kohe alguses, kes oli päris osav ja sneakis ning tegi melee takedowne

ja kui iga põhipartneriga 5 tapmist saada, siis saab 3 perk pointsi
endal mingi sniper on kõrvale jooksma võetud

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 02.04.2018 23:42:29 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Ma pole siiani veel ühtegi abilist kasutanud. Ma ei viitsi neid reviveda kui nad viga saavad. Meeldib olla üksik hunt. icon_biggrin.gif

PS! krt selle Faith Seed-iga läheks küll kaasa. icon_biggrin.gif Jube seksikas hääl. icon_razz.gif


Mul täpselt sama. Kasu on väga vähe neist ja pidev elustamine on tüütu. Spottida saab selle käpajäljega, see võtab kõik lahti ise, ma nüüd kasutan pidevalt seda. Saab taimedega tagasi craftida.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2018 00:01:39 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Dj-E kirjutas:
Ma pole siiani veel ühtegi abilist kasutanud. Ma ei viitsi neid reviveda kui nad viga saavad. Meeldib olla üksik hunt. icon_biggrin.gif
see lennuki vend ei jää jalgu, too lihtsalt lendab õhus ja üritab hävitada peakohal häirivaid õhusõidukeid, vahel ka võtab maapinnalt mõne maha

Ok homme proovin seda lendurit. Äkki ongi kasu, sest need lennukid, kes sind huntivad on kohati päris tüütud. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.04.2018 10:27:29 vasta tsitaadiga

Paistab, et müüb päris hästi: https://wccftech.com/far-cry-5-sales-new-franchise-record/
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Far Cry 5 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.