Avaleht
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  DIY Elektrijalgratas märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 95, 96, 97  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2018 12:54:02 vasta tsitaadiga

Siit teemast ka isegi üks muddyfox läbikäinud.

casey kirjutas:
Valmistumine hooajaks on täies hoos! Väike tehniline tuuning rixbikes.com abiga! Ette sai pandud 60T hammakas ja taha 11T ja norm ketaspidurid, et kolmnurgaga sõita kannataks.
Doonoriks on Muddyfox Tempo Sportsdirectist, millel kõik peale raami on mõistlik välja vahetada. MP2 sai prooviks Prokit 901 vastu välja vahetatud ja põhiliselt just kaalu pärast.
48V 20 Ah aku ka plaan pakiraamilt raamikolmnurka mingi hetk panna. Aku hetkel sellises tööriistakotis pesitseb http://yeint.ee/tooriistad-2/tooriistakotid-kohvrid-kastid/tooriistakotid/tooriistakott-330x230x250mm
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IndrekM80
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2013




sõnum 06.03.2018 12:56:45 vasta tsitaadiga

Eks see ole nüüd teistele dzigittidele järgi mõtlemiseks, "tahan 60km/h ratast, tahan 70km/h ratast"... jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RyDos
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2007




sõnum 07.03.2018 11:21:40 vasta tsitaadiga

Najh, raudselt polnud naelu ka all. krt mul Schwalbe Ice Spiker Pro, 400 naela mõlemas rehvis, kiiver peas ja üle 25km/h on juba päris hirmus lume löga ja jää peal.

Rohkem jõudu ja vähem kiirust on funnim!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
casey
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2005




sõnum 07.03.2018 17:24:21 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Siit teemast ka isegi üks muddyfox läbikäinud.

casey kirjutas:
Valmistumine hooajaks on täies hoos! Väike tehniline tuuning rixbikes.com abiga! Ette sai pandud 60T hammakas ja taha 11T ja norm ketaspidurid, et kolmnurgaga sõita kannataks.
Doonoriks on Muddyfox Tempo Sportsdirectist, millel kõik peale raami on mõistlik välja vahetada. MP2 sai prooviks Prokit 901 vastu välja vahetatud ja põhiliselt just kaalu pärast.
48V 20 Ah aku ka plaan pakiraamilt raamikolmnurka mingi hetk panna. Aku hetkel sellises tööriistakotis pesitseb http://yeint.ee/tooriistad-2/tooriistakotid-kohvrid-kastid/tooriistakotid/tooriistakott-330x230x250mm
Spoiler Spoiler Spoiler


Minu Muddy Fox kärab endiselt probleemivabalt ja seda tänu http://www.rixbikes.com/ . Kes tahab kiiresti sõita, peab arvestama, et raam, amort ja ketaspidurid olgu korralikud, ning muidugi mõista norm kiiver ka pähe!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nunnu
Kreisi kasutaja
nunnu

liitunud: 25.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2018 14:40:20 vasta tsitaadiga

Isetehtud pisimopeedid siis põranda alla. Ka kasutamine keelatud?


https://auto.geenius.ee/uudis/mitmeid-noutud-paberiteta-pisimopeede-ahvardab-eestis-keelustamine/

_________________
Pooldan igareedeseid kondoomivastaseid ühiskogunemisi vabaduse väljakul.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virks
HV Guru

liitunud: 19.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2018 21:16:32 vasta tsitaadiga

Seal kirjas ju, et pisimopeedi kohta see ei käi. Või sain ma valesti aru.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nunnu
Kreisi kasutaja
nunnu

liitunud: 25.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2018 21:49:27 vasta tsitaadiga

virks kirjutas:
Seal kirjas ju, et pisimopeedi kohta see ei käi. Või sain ma valesti aru.

Arvele ei pea pisimopeedi võtma aga tüübikinnitus peab kõigil realiseritavatel või kasutuses olevatel olema.

Liiklusseadus
§ 78. Tüübikinnitus, üksiksõiduki kinnitus ja kinnituse kehtivus
(11) Elektrimootoriga jalgratta, pisimopeedi, mopeedi ja mootorratta tüübikinnitusele kohaldatakse Euroopa Parlamendi ja nõukogu määruse (EL) nr 168/2013 kahe-, kolme- ja neljarattaliste sõidukite kinnituse ja turujärelevalve kohta (ELT L 60, 02.03.2013, lk 52–128) sätteid, arvestades käesolevas seaduses sätestatud nõudeid.
[RT I, 28.03.2017, 1 - jõust. 07.04.2017]
(13) Tüübikinnitus on menetlus, mille tulemusena pädev asutus tunnustab, et mootorsõiduki või selle haagise tüüp või nende osa, süsteemi, varustuse või eraldi seadmestiku (edaspidi koos toode) tüüp vastab käesoleva paragrahvi lõike 5 alusel kehtestatud nõuetele; elektrimootoriga jalgratta või pisimopeedi tüüp või nende osa, süsteemi, varustuse või eraldi seadmestiku tüüp vastab Euroopa Parlamendi ja nõukogu määruse (EL) nr 168/2013 nõuetele;
[RT I, 28.03.2017, 1 - jõust. 07.04.2017]
(4) Tüübikinnituse ja üksiksõiduki kinnitusega seonduvate toimingute tegemiseks vajalikuks tehniliseks ekspertiisiks ja katsetuseks võib Maanteeamet kasutada eksperti või määratud tehnilist teenistust. Tüübikinnituse ja üksiksõiduki kinnitusega seonduvad toimingud tehakse sõiduki või toote valmistaja, tema ametliku esindaja või sissetooja kulul.
(43) ... elektrimootoriga jalgratta ja pisimopeedi valmistaja peab tagama juurdepääsu Euroopa Parlamendi ja nõukogu määruse (EL) nr 168/2013 XV peatükis nimetatud teabele lihtsal ja kiiresti ligipääsetaval viisil kedagi diskrimineerimata.
§ 781. Tüübikinnituse ja üksiksõiduki kinnituse andmisest või nendega seonduvate toimingute tegemisest keeldumine
4) elektrimootoriga jalgratas või pisimopeed ei vasta Euroopa Parlamendi ja nõukogu määruses (EL) nr 168/2013 nimetatud nõuetele;
Võib olla Särtsuratas oskab pareminineid nõudeid kommenteerida. Rataste tootmist vist keegi nagu ei keela aga müük ja kasutamine on ilma tüübikinnituseta nagu põrandaalune tegevus selle info taustal... kopp.gif

_________________
Pooldan igareedeseid kondoomivastaseid ühiskogunemisi vabaduse väljakul.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IndrekM80
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2013




sõnum 16.03.2018 13:15:15 vasta tsitaadiga

Kõike seda lollust mis kuskil brüsseli koridorides genereeritakse pole vaja siin kultiveerima hakata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maidor
HV kasutaja

liitunud: 20.08.2013




sõnum 29.03.2018 21:59:44 vasta tsitaadiga

Soovin ise 18650 elemente kokku keevitada. Selleks on vaja midagi sellist- https://www.dhgate.com/product/sunkko-787a-spot-welder-18650-lithium-battery/390014940.html Oskab keegi soovitada, kus tasuks tellida, saab hea hinnaga? Või soovib keegi enda vana müüa ja endale midagi paremat soetada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PAUKA
HV veteran
PAUKA

liitunud: 22.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2018 23:01:09 vasta tsitaadiga

Ma katsetan praegu autoaku jms. DIY vahenditega ( 500A relee 30€(saaks kindlasti odavamalt, aga ostsin amazonist, kuna seal oli ammusest raha kontol), taimer 0.01s resoga 7$, kaablid 7€, muud vahendid 0 kulu pmst.)
Hetkel käsitsi ajastades keevitab ilusti suuremad vaibanoa terad omavahel kokku icon_smile.gif aku on ka liiga vihane, 100Ah/950A, peab vist väiksema vaatama.
Taimer ja nikliribad postiga siiapoole teel, kui kätte saan muljetan uuesti kuidas toimib, aga idee poolest peaks taimeriga väga ühtlase tulemuse saavutama..



edit: korrigeerisin numbreid ja lisasin lingid taimerile ja releele
link
https://www.amazon.co.uk/dp/B076HFSFCP/ref=pe_3187911_189395841_TE_dp_1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maidor
HV kasutaja

liitunud: 20.08.2013




sõnum 30.03.2018 09:41:24 vasta tsitaadiga

Eks ma olen ka palju youtubes neid vaadanud. Kahjuks pole mul autoakut kuskilt tasuta võtta ja tobe on poest uut osta proovimise jaoks. Sama lugu on trafoga. Ei tea, kui palju see punktimine ampreid nõuab? Ilmselt oleks üks odavam variant ka inverter keevitus osta. https://osta-ee.postimees.ee/inverterkeevitus-uhe-faasiline-230v-keevitusvool-60-250a-107166479.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2018 10:19:15 vasta tsitaadiga

Maidor kirjutas:
Soovin ise 18650 elemente kokku keevitada. Selleks on vaja midagi sellist- https://www.dhgate.com/product/sunkko-787a-spot-welder-18650-lithium-battery/390014940.html Oskab keegi soovitada, kus tasuks tellida, saab hea hinnaga? Või soovib keegi enda vana müüa ja endale midagi paremat soetada?

Niikaua on sellega kõik ok kuni ei taha paksemat kui 0.15 mm lasta.
Kui ma saaks ajas tagasi minna siis ma jätaks selle ostmata, ja prooviks esialgu ~3€ solenoid + autoaku varianti, millega teoorias võid lasta nii paksu kui iganes soovid.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2018 14:52:17 vasta tsitaadiga

Ise mõtlesin 1-3F kondensaatorit , türistori ja mingit 12-16V toiteadaptrit kasutada. Eks hind seal 0-50€. Iseasi, kui hea sellega lasta on.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maidor
HV kasutaja

liitunud: 20.08.2013




sõnum 15.04.2018 10:02:03 vasta tsitaadiga

Ebays täitsa saadaval


link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2018 17:20:35 vasta tsitaadiga

https://mailchi.mp/jag35/lets-build-diy-battery-stuff?e=[UNIQID]

Võtaks ostaks akusid kui keegi liituda tahab tellimusega. Ehitab keebi mõistliku raha eest mulle akupaki mis vastu peab ja õhku ei lenda rattale? Sai räägitud siin küll aga asjaks pole läinud.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
IndrekM80
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2013




sõnum 26.04.2018 21:01:41 vasta tsitaadiga

No maeitea, selliselt veidralt lehelt midagi "mõistliku" hinna eest tellida võib kergesti lõppeda päris kalli koolirahaga. Need oleks vahest usaldusväärsemad:

https://eu.nkon.nl/rechargeable/18650-size/panasonic-ncr18650pf-3-7v-2900mah.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maidor
HV kasutaja

liitunud: 20.08.2013




sõnum 26.04.2018 21:29:57 vasta tsitaadiga

Olen korduvalt ebays mõttetu hinna eest akusi tellinud, aga alati on nad tulemata jäänud ja õnneks sealt saab raha tagasi.
Siit lehelt ühineks ma tellimusega- https://eu.nkon.nl/rechargeable/18650-size/panasonic-ncr18650pf-3-7v-2900mah.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2018 00:29:45 vasta tsitaadiga

https://endless-sphere.com/forums/viewtopic.php?f=14&t=93034&p=1361061&hilit=nkon#p1361061 icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2018 13:25:09 vasta tsitaadiga

IndrekM80, Maidor - need tüübid tunduvad mulle legit ja ausad, ei näe põhjust selles osas muretsemiseks. Tüübid ostsid just 80K 18650 akusid puertoricost. Tüüpide youtube kanal nt: https://www.youtube.com/user/jehugarcia
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2018 13:33:03 vasta tsitaadiga

Need tüübid tegutsevad ju ainult USAs. Kas nad üldse tarnivad Eestisse? Ja kui isegi siis kujutan ette päris kopsakas transa tuleb + toll + käibekas ka veel.
Ja mis nende ~1500mah cellidega ikka teha. Kaotad kaalus jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2018 14:46:16 vasta tsitaadiga

DVDRW, Hetkel juba läbi müüdud aga 1500mah celle ei jahtinud, mõte oli võtta ikka 2200mah cellid. Aga jah, hea point, ei mõelnud sellepeale et toll vana raibe hinnale juurde lisab ning käibemaks ka eksisteerib. Hind tuleks endiselt vähemalt poole odavam kui kusagilt mujalt osta...

99 X SANYO 18650 2200MAH = 60$ + tax 15% + VAT 20% + shipping

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2018 16:12:50 vasta tsitaadiga

d3t, review-d ütlevad, et kuskil kolmandik elemendid on 0-2V vahemikus ning pooled elemendid reaalselt 1000-1500mAh.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maidor
HV kasutaja

liitunud: 20.08.2013




sõnum 27.04.2018 20:45:06 vasta tsitaadiga

Vajan Lyen kontrolleri progeks usb kaablit. Kus oleks saada parima hinnaga? Ega juhtumisi see ei sobi? - https://www.ebay.com/itm/6pin-FTDI-FT232RL-USB-to-Serial-adapter-module-USB-TO-TTL-RS232-Arduino-Cable/401090868113?hash=item5d62e0f391:g:opMAAOSwnQhXorqt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IndrekM80
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2013




sõnum 29.04.2018 17:07:59 vasta tsitaadiga

Kui mingi asi on liiga hea et olla tõsi siis ta ilmselt polegi tõsi.

***

Sul maido on mõistlikum tallinnasse sõita kui mingit kaablit ostma hakata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2018 18:01:31 vasta tsitaadiga

Maidor kirjutas:
Vajan Lyen kontrolleri progeks usb kaablit. Kus oleks saada parima hinnaga? Ega juhtumisi see ei sobi? - https://www.ebay.com/itm/6pin-FTDI-FT232RL-USB-to-Serial-adapter-module-USB-TO-TTL-RS232-Arduino-Cable/401090868113?hash=item5d62e0f391:g:opMAAOSwnQhXorqt

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

PL2303 kiip. Ei töötanud W10-ga.
Mul lüliti pluss poole peal ja kondekat pole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PAUKA
HV veteran
PAUKA

liitunud: 22.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2018 19:49:22 vasta tsitaadiga

Update DIY punktkeevitusest: 7 usd taimer jõudis kohale ja nr. 13 modes töötab täpselt nii nagu vaja.
Katsetan nüüd 7 awg kaablitega natuke, alguses võtsi tunduvalt jämedamad kasutusele,
aga tundub et ilma 3d printerita on pagana keeruline mingit korralikult toimivat elektroodihoidjat teha, võibolla peaks tellima valmis spot welding peni lausa Hiinast.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxfox04
HV veteran

liitunud: 08.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2018 20:19:58 vasta tsitaadiga

PAUKA, kas on teada mugav 3d printimiseks valmis mudel? Endal printer olemas thumbs_up.gif
_________________
Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PAUKA
HV veteran
PAUKA

liitunud: 22.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2018 05:45:19 vasta tsitaadiga

Eks ta tuleks joonistada vastavalt siis kasutatavale elektroodile, pean selle osa vist suht nullist uuesti ette võtma kuna praegune lahendus sai liiga suure varuga tehtud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2018 19:15:01 vasta tsitaadiga

Tsipa teemast kõrvale, aga keegi muruniiduki on BLDC mootori ja liitiumakude peale siin ümber ehitanud?
Vaatasin just aknast, et naaber on teiste naabrite heaolule mõelnud ja elektriniiduki ostnud... aga juhtmega, seega rohkem kaablite vedamist kui niitmist icon_biggrin.gif Seega tuli akuniiduki ehitamise mõte. Ideepoolest peaks ju lihtne olema.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2018 20:39:54 vasta tsitaadiga

The_Boss,

Ütle ka minupoolt naabrile thumbs_up.gif
Oleks endal ka selliseid naabreid nagu teil, endal (ALA 50m² jõristab kaks tundi sisepõlemismootor hommikul kell 09.00 laupäeval või pühapäeval)... Aga ega selle kaabliga midagi keerulist pole. Logistiline pool paigas siis lohiseb järel ainult.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2018 20:50:48 vasta tsitaadiga

The_Boss, panid mind just mõtlema. Mul on ca 1000m2 niidetavat pinda. Laisa inimesena meeldiks mulle robot kõige rohkem, aga eelarve praegu ei luba seda. Aga ühe pädevama akuniiduki võiks küll kokku laduda. Sellise 50+cm niidulaiusega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2018 21:37:10 vasta tsitaadiga

Iseasi, kas see iseehitatud asi nüüd odavam tuleb. Vaja ikkagi mootor, piisavalt suur akupakk, kontroller ja laadija osta juurde olemasolevale kerele. Lisaks veel vaja ehitada adapter mootori/kere ning mootori/tera vahele.

Mitu kW mõistlik oleks üldse? 5kW vist overkill? Midagi sinna 2kW kanti pigem? Ja mitu rpm see tera kiirus üldiselt on?

Edit: Google andmetel 1-2kW, ~3000rpm.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2018 21:38:03 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Iseasi, kas see iseehitatud asi nüüd odavam tuleb. Vaja ikkagi mootor, piisavalt suur akupakk, kontroller ja laadija osta juurde olemasolevale kerele. Lisaks veel vaja ehitada adapter mootori/kere ning mootori/tera vahele.

Mitu kW mõistlik oleks üldse? 5kW vist overkill? Midagi sinna 2kW kanti pigem? Ja mitu rpm see tera kiirus üldiselt on?

Edit: Google andmetel 1-2kW, ~3000rpm.

Mul on ise ehitatud 1.5kW kaabliga. Jaksu oi oi kui palju.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2018 21:46:45 vasta tsitaadiga

750W on juba vaäga vihane, aga niiduki laius väiksem...
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2018 23:41:17 vasta tsitaadiga

ot:
Endale on ette pannud kriteeriumi, et kui akuniiduki ehitamiseks läheb, siis laius ja võimsus peab olema vähemalt sama mis hetke bena niidukil 3,5HP MTD 55cm. Pinda ~3000m2
Tavalisele harjadega 220V AC elektriniidukile võid ka 56S liitiumaku ette anda ja töötab vaat et pareminigi. Lüliti asemele tuleb panna SSR relee, muidu kärssab lüliti läbi (DC kaarleek)
Variant on bena niiduk ümber ehitada. Panna ming suvaline võimas 220V AC mootor asemele ja 220V DC akuga toita.
Testisin erinevaid harjadega tööriistu: 220V AC mootori kiirus on sama mis 220V DC-ga toites.
Infoks kui keegi ei tea, et kõik 220V harjadega mootorid töötavad ka DC pingega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maidor
HV kasutaja

liitunud: 20.08.2013




sõnum 09.05.2018 22:30:49 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Tsipa teemast kõrvale, aga keegi muruniiduki on BLDC mootori ja liitiumakude peale siin ümber ehitanud?
Vaatasin just aknast, et naaber on teiste naabrite heaolule mõelnud ja elektriniiduki ostnud... aga juhtmega, seega rohkem kaablite vedamist kui niitmist icon_biggrin.gif Seega tuli akuniiduki ehitamise mõte. Ideepoolest peaks ju lihtne olema.


Mina ehitasin. Just sai valmis. Pole veel saanud testida, sest muru pole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 10.05.2018 09:55:08 vasta tsitaadiga

Keegi sellist mõne hiina tootja valikus on näinud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raudpits
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.03.2004




sõnum 15.05.2018 20:12:22 vasta tsitaadiga

https://www.scooterman.net/et/catalog/electric_scooters/yedoo_ripotlv_electric_scooter/ - kas keegi Eestis ka midagi sarnast müüb/teeb? eile nägin Tallinnas 2 tk mööda kimamas
Kui ei müü, siis laseksin mõnel meistril kokku panna...kui mõnda sellist teaks.
yedoo city baasil võiks tulla..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2018 06:31:12 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Midagi halba öelda eriti pole. Kasutusmugavus on super.
Hind võiks olla odavam ja väntamisel võiks aidata kuni 50kmh.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PAUKA
HV veteran
PAUKA

liitunud: 22.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2018 10:54:03 vasta tsitaadiga

MagicPie mootorit pole kellelgi ülearu vedelemas? Oleks vaja ühte kangesti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2018 11:14:32 vasta tsitaadiga

MP2 on 2tk (esi ja taga). Aga need liiga head et müüa icon_biggrin.gif
Ühe MP2-ga läheb mul 7. aasta ja >70000km. 2,7KW 80V continous
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PAUKA
HV veteran
PAUKA

liitunud: 22.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2018 12:28:32 vasta tsitaadiga

Taga kindlasti vaja ja mp2 sobiks vägagi, aga eks sobiks ka muud numbrid. Äkki saab sind veenda tagumisest loobuma ikka?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maidor
HV kasutaja

liitunud: 20.08.2013




sõnum 17.05.2018 12:41:13 vasta tsitaadiga

PAUKA kirjutas:
Taga kindlasti vaja ja mp2 sobiks vägagi, aga eks sobiks ka muud numbrid. Äkki saab sind veenda tagumisest loobuma ikka?



Mis hinnaga nõus ostma?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PAUKA
HV veteran
PAUKA

liitunud: 22.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2018 13:09:35 vasta tsitaadiga

mida täpsemalt ostaks icon_smile.gif? misasi, mis komplektsus, kui vana?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2018 11:28:01 vasta tsitaadiga

DVDRW, Maidor, ivohi - palju huvi oleks? Võib täitsa teha ju ühistellimust icon_razz.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2018 12:59:59 vasta tsitaadiga

Kuivõrd siin erinevate elektriliikurite juttu, siis keegi paatide elektrimootorite kohta teab? Mida ostes jälgima peaks ning, kas ja mida vältida nt.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maidor
HV kasutaja

liitunud: 20.08.2013




sõnum 20.05.2018 22:09:06 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
DVDRW, Maidor, ivohi - palju huvi oleks? Võib täitsa teha ju ühistellimust icon_razz.gif


Mina sooviks 9 purki. Muidugi huvitab esmalt postikulu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PAUKA
HV veteran
PAUKA

liitunud: 22.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2018 09:04:48 vasta tsitaadiga

Ma just tellisin 18650 elemente ja tellisin väikese varuga(100+), LG 2500mah 20A elemendid, olenevalt kogusest hind 3-5 euri
5 euri siis kui 1 või 2tk, 3 euri kui 20+, vahepeal seal siis tunde järgi.

kohe olemas, Harjumaal käest-kätte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2018 10:22:33 vasta tsitaadiga

Mul on ka neid ja lisaks NCR18650A 3100mAh elemente (250W fännidele). Pigem pakuks valmis pakke.
Võite visata mulle paki mõõtmed ja pinge, arvutan palju sinna mahub ja võin midagi kokku ka lasta icon_wink.gif
Korpuse kohta niipalju, et esialgu midagi sellist (14S6P pildil):
Spoiler Spoiler Spoiler

Juhtme väljatulekukohta saab valida
Kõvemaid norm mahuga elemete polegi vist olemas kui need LG 20A
Nendest saab teha pakke krossitajatele thumbs_up.gif
Sony VTC kõik versioonid on tegelikkuses nõrgemad ja ~>2x kallimad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2018 10:44:36 vasta tsitaadiga

Ei pannud tähele küll, et keegi oleks postitanud, aga see tundub vahva masin.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  DIY Elektrijalgratas mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 95, 96, 97  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.