Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 892, 893, 894 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 28.03.2018 18:27:33 vasta tsitaadiga

Mh, ma vaatan HD paketi kanalitest vahel harva iConcerti. Jääb see ES2 vaatamata edaspidi - niikuinii on snuukerit harva.
PS. Telia webmaster on vist tiba burrjus:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 28.03.2018 19:04:09 vasta tsitaadiga

Sain Telialt teavituse, kus muuhulgas öeldakse

tsitaat:
Põhipaketi kanalivalikusse lisanduvad järgmised kanalid:
Viasat History SD
Viasat History HD

Lisakanalite paketti lisanduvad järgmised kanalid:
Boomerang
Cartoon Network
Nickelodeon
MyZen

Lisakanalite paketi kanalivalikusse ei kuulu enam Mezzo Live HD, Stingray i-Concerts, Brava ja DjazzTV kanalid, mis on edaspidi leitavad Muusikakanalite paketist. Muusikakanalite paketi hind on 4 € kuus. Tutvuge kanalivalikuga siin ning tellige Muusikakanalite pakett mugavalt teleri ekraanilt või Telia iseteenindusest.

Tele-elamuse rikastamiseks oleme täiendanud oma Noppekanalite valikut järgmiste kanalitega:
Pjatnitsa
THT4
Nickelodeon Junior
Nick Toons
MTV Live HD

Kõigi lisandunud Noppekanalite hind on 1 € kanali kohta.


Midagi on selles teates nagu puudu ja midagi on valesti.
Nt, Cartoon Network on mul Lisakanalite paketis koguaeg olnud, kuidas see nüüd uuesti lisandub?

No ja muidugi see, et Telia oskab lõpuks ikka mingi kärna ära panna, muidu see poleks lihtsalt Telia.
(muusikakanalid sikutatakse minema)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2018 19:13:02 vasta tsitaadiga

Küsige parem, kaua Eurosport 2 nüüd põhipaketis oli, sest algselt ta ei olnud seal, millalgi pandi ja siis nüüd võeti. Nende hinnad ja lepingud on iga kanali kohta eraldi ja kui nii peab siis nii peab. Samas ma mäletan, et see Via History oli rohkem nõutud kui Esp2 aga see selleks, saagi saaks siis ka käima tõmmata kui LifeTV tasuta noppekanalitest ära kaoks icon_biggrin.gif Nii nagu ka sellest, et keegi tasuta noppe EntusiastTV lisas.
Üldiselt järgivad Starman (Elisa) ja teised Telia eeskuju või siis on nemad viimased kes "halvad" uudised teatavaks teevad.
Samas on nad heade uudistega esirinnas, et nende televisiooni näeb 1.aprillist ka Euroopas. (näeb ka Telia minuTVd)

Hea või halb uudis on see, et mõneks ajaks säilib Eurosport 2 kanal minuTV teenusega ning kellel salvestusteenus TeliaTV peal tellitud, on minuTV ka lisatasuta olemas.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2018 19:46:44 vasta tsitaadiga

Lihtsalt meeldetuletuseks, et Eurosport 1/2 olid enne põhipaketti liigutamist vähemalt nopitavad.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 28.03.2018 19:54:25 vasta tsitaadiga

Mõlemad Eurospordid on põhipaketis kogu aeg olnud. Viimase põhipaketi hinnatõusuga liigutati põhipaketti HD Eurospordid, mis olid varem nopitavad jah
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2018 20:05:07 vasta tsitaadiga

hobihall kirjutas:
Mõlemad Eurospordid on põhipaketis kogu aeg olnud. Viimase põhipaketi hinnatõusuga liigutati põhipaketti HD Eurospordid, mis olid varem nopitavad jah

võmalik, et tuli juba nutitvga ja jätkus teliatvga aga stardipaketis küll ei olnud, kodulahenduses oli kuid see oligi sisuliselt start+lisakanalid 495EEK ehk 32€ 12Mbit/s internetiga. ei leia enam neid vanu kanaliliste üles ka.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karlsson
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2018 20:35:55 vasta tsitaadiga

Suht loll küsimus, aga..
Telia saatis kirja, et vahetab põhipaketis Eurosport 2-e Viasat History vastu välja. Kas see kõik käib automaatselt või pean ma ise ka midagi menüüs soperdama? mul lisapaketti pole.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 28.03.2018 20:42:04 vasta tsitaadiga

Karlsson kirjutas:
Suht loll küsimus, aga..
Telia saatis kirja, et vahetab põhipaketis Eurosport 2-e Viasat History vastu välja. Kas see kõik käib automaatselt või pean ma ise ka midagi menüüs soperdama? mul lisapaketti pole.


Ei pea. Kui, siis seadmele (digiboksile) off-on.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevku
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2007




sõnum 28.03.2018 22:45:36 vasta tsitaadiga

Mul geniaalne pakkumine Telioni bossidele:
1. Visake põhipaketist kõik mitte-eesti kanalid välja
2. hind tagasi 3€ peale

10000 uut liitujat garanteeritud
jõulupreemia garanteeritud
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2018 22:54:59 vasta tsitaadiga

kevku kirjutas:
Mul geniaalne pakkumine Telioni bossidele:
1. Visake põhipaketist kõik mitte-eesti kanalid välja
2. hind tagasi 3€ peale

10000 uut liitujat garanteeritud
jõulupreemia garanteeritud

Ei saa kahjuks nii teha, lepingud ei luba

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2018 22:56:56 vasta tsitaadiga



Viimasel ajal selline asi tekkinud. Või ei ole lihtsalt varem tähele pannud.
Kui subtiitrid ekraanile tulevad, siis 0,5-1,0 sek on teksti taga kastid. icon_rolleyes.gif

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2018 22:58:14 vasta tsitaadiga

Taavi_R, teleka enda pildi parandus ei või olla? Klõpsi erinevaid seadeid.
Võib olla ka kodeeringu kiiks. Kui pilt staatiliseks jääb siis lähebki ilusamaks.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2018 23:07:14 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, ei ole teleka viga, olen sama asja kohanud ja siin ka teised on sellest raporteerinud. TV3 peal filmidel on see suht tavapärane.

Eks see miski koodeki vms viga ole.
>> https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9647444&highlight=#9647444

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.


viimati muutis bladerunner 28.03.2018 23:19:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 28.03.2018 23:26:25 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
KillFrenzy, ei ole teleka viga, olen sama asja kohanud ja siin ka teised on sellest raporteerinud. TV3 peal filmidel on see suht tavapärane.

Tegelikult ka? Ma siin juba mingi aeg tehaseseadmeid taastasin, katsetasin seadeid. Arvasin, et asi telekas... Nu kurat! icon_evil.gif beer_yum.gif beer_yum.gif

Väike apsakas

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
itmynk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2008




sõnum 28.03.2018 23:32:05 vasta tsitaadiga

Mina arvasin algul et need subtiitri anomaaliad on jonnakast telekast põhjustatud. Mingi viimane 1-2 kuud kindlasti see värk et murdosa sekundiks lööb algul subtiitrite ümber uduse aura ja siis zoomib teravaks. Aga ei, teisel tutikal telekal sama anomaalia. Aga kuna Telia ise subtiitreid ei tooda ja need on tasuta siis see on vist normaalne. Äri peab käima kas või läbi p..se augu 21. sajandi standardite ja stiili järgi icon_lol.gif
Digiajastu on ikka lahe thumbs_down.gif Millal digiraadio juba ometi tuleb? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 28.03.2018 23:37:26 vasta tsitaadiga


Järgmisel kuul tuleb selline arve... Saab vastutusest vabaks, et tasuta niigi annavad teenust. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2018 23:49:48 vasta tsitaadiga

Seaded -> Subtiitrid -> Anti-Aliasing

AA off - 0€
2x AA - 2€
4x AA - 4€
8x AA - 7.95€

P.S. subtiitrite silumine ainult uue boksiga võimalik, vanal on cpu ja gpu liiga lahjad.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 29.03.2018 03:13:04 vasta tsitaadiga

itmynk kirjutas:
murdosa sekundiks lööb algul subtiitrite ümber uduse aura ja siis zoomib teravaks

Mis kanalil või täpsemalt, kas pildis või valitav subtiiter? Kui pildis, siis telekat pole mõtet süüdistada.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2018 07:37:19 vasta tsitaadiga

Usun Telia tekitatud stressi siis kui öeldakse, et täpselt sama subtiitrite efekt on nii ETV, ETV2, Kanal2 JA TV3 kanalil.
Jah, ma olen näinud sellist HALOt TV3s. Äkki tomub mingi SD HD SD üleminekupoxno? Seda, et TV3 SD on kohutav, on niigi näha, tiiter on selles pildis kõige väiksem mure. Mida mina pisikestest muredest tean, kindlasti on inimesi kelle pingetaluvus on alla lubatud piiri. icon_confused.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 29.03.2018 08:22:40 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Mida mina pisikestest muredest tean, kindlasti on inimesi kelle pingetaluvus on alla lubatud piiri. icon_confused.gif


Milline see pingetaluvuse "lubatud piir" Telia jaoks siis on ? Äkki tuleks Telial sisse viia testid, et kui testi ei läbi ja pingetaluvuse piir on alla Telia poolt kehtestatud määra, siis kliendiks ei saa ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 29.03.2018 10:19:43 vasta tsitaadiga

Jänes kirjutas:
indrpo kirjutas:
Mida mina pisikestest muredest tean, kindlasti on inimesi kelle pingetaluvus on alla lubatud piiri. icon_confused.gif


Milline see pingetaluvuse "lubatud piir" Telia jaoks siis on ? Äkki tuleks Telial sisse viia testid, et kui testi ei läbi ja pingetaluvuse piir on alla Telia poolt kehtestatud määra, siis kliendiks ei saa ? icon_rolleyes.gif

Kunagi oli siin keegi indrekp, kel polnud üldse mingit pingetaluvuspiiri.

Teine teema
tsitaat:
Lisakanalite paketi kanalivalikusse ei kuulu alates 01.05.2018 enam Mezzo Live HD, Stingray i-Concerts, Brava, DjazzTV, CNN International, Karussell, Muzõka Pervogo ja Dom Kino Premium HD.
Kanal Karusell on edaspidi leitav uuest PBK paketist. PBK pakett sisaldab 11 kanalit ja selle hind on 7 € kuus. Tutvuge PBK paketi kanalivalikuga siin ning tellige PBK pakett mugavalt teleri ekraanilt või iseteenindusest.

Huvitav kuidas vene saast äkki nii kalliks läks. Muidu oli nagu tasuta.
Eesti Lisapaketis praegu 48 kanalit - 8 eur ja Vene Lisapaketis 68 kanalit - 8 eur.

Lisapaketis korjatakse välja HD muusikakanalid ja asemele topitakse mingid multikad ja järjekordne naiste kanal?
Ja siis see porno - CNN, nagu delfis õieti öeldakse, liigutatakse Põhipaketti nagu mingi suure heateona?
Võinud siis Põhipaketis alustada ikka kergemast erootikast nt. Playboy TV lisamisega.
Nüüd ootaks veel H2 paketti, siis saaks Lisapaketi minema visata.


viimati muutis seeru 29.03.2018 10:48:39, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2018 10:50:23 vasta tsitaadiga

Jänes kirjutas:
indrpo kirjutas:
Mida mina pisikestest muredest tean, kindlasti on inimesi kelle pingetaluvus on alla lubatud piiri. icon_confused.gif


Milline see pingetaluvuse "lubatud piir" Telia jaoks siis on ? Äkki tuleks Telial sisse viia testid, et kui testi ei läbi ja pingetaluvuse piir on alla Telia poolt kehtestatud määra, siis kliendiks ei saa ? icon_rolleyes.gif


Sul on palju häid mõtteid, vii need töötajana Teliasse. icon_smile.gif
Ma ise poleks selle peale tulnudki.

seeru, tavaliselt ei anta inimesele suurt midagi valida, mida mis paketti panna, seega võiks on hea mõelda, mis võiks.
Klient saab valida pakutavate hulgast.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 29.03.2018 11:30:38 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:

seeru, tavaliselt ei anta inimesele suurt midagi valida, mida mis paketti panna, seega võiks on hea mõelda, mis võiks.
Klient saab valida pakutavate hulgast.


Paistab et see kasum, mis justkui kaduma läheb Telia 1 teenuse juurutamisega, tuleb kuidagi mujalt tagasi võtta.
Sest inimesed, kes tahavad vaadata edasi harjumuspäraseid kanaleid peavad nüüd pakettide ümberkombineerimise tõttu ikkagi rohkem maksma hakkama.
Muidu võib Telial kvartali kasumiaruandes ettenähtud kasumi tõusu protsent ära jääda ja siis jama majas.
Samas võib sellest Telia suurest kasumilootusest välja kujuneda hoopis mingi järjekordne "Läti stiilis" näide.

P.S.
Mis kurat on HinnaVaatlus foorumiga lahti paaril viimasel päeval, et enam normaalselt kommentaare lisada ei saa (vajutades alt Vasta nuppu) ja samuti ei ole normaalselt nähtavad viimased kommentaarid vaid peab nägemiseks mingit keberniiti tegema?


viimati muutis seeru 29.03.2018 12:04:54, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2018 11:35:17 vasta tsitaadiga

seeru, Ma pole nii kindel, et Telia huvi on kliendile ebamugavusi põhjustada, pigem on kas kehvad kokkulepped kanalitootjatega või on see ikkagi kanalitootjate nõue.
Ma ei näe küll ühtegi loogilist põhjust miks Telia just Eurosport 2 pidi omal soovil teise paketti nihutama. (sest keegi ju ei telli ainult selle kanali pärast 8€ lisakanalite paketti) Samal ajal ma ikkagi mõtlesin, et miks ta pidi põhipaketis olema kui kasutajad ise soovisid põhipaketti võimalikult vähe kanaleid ja soovitavalt ainult eesti kanaleid. Isiklikult ei ole spordiga väga sina peal, seega minu pingetaluvust see ei kõigutanud.
Pole seda nickelodeoni veel eesti keeles ise vaadanud aga kui see nii on, siis on see küll hea, et see ilma hinnatõusuta lastepaketti tuli. (vähemalt väiksemad on rahul)

PS. Telia TV teemas sai vist ruum otsa, peale postituse tegemist ja uuesti teema viimast lehte avades olen eelmise lehe peal ja viimaseid poste üldse ei näe. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2018 11:39:27 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
Mis kurat on HinnaVaatlus foorumiga lahti paaril viimasel päeval, et enam normaalselt kommentaare lisada ei saa (vajutades alt Vasta nuppu) ja samuti ei ole normaalselt nähtavad viimased kommentaarid vaid peab mingit keberniiti tegema?

Kusagil olevat mingid indeksid, mis hakkasid oma elu elama, kõrgemalt poolt tulnud korraldustele enam ei allu.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2018 11:40:39 vasta tsitaadiga

Vähe katki on foorum jah
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2018 12:14:39 vasta tsitaadiga

Scott kirjutas:
itmynk kirjutas:
murdosa sekundiks lööb algul subtiitrite ümber uduse aura ja siis zoomib teravaks

Mis kanalil või täpsemalt, kas pildis või valitav subtiiter? Kui pildis, siis telekat pole mõtet süüdistada.

Ma ise vaatan ainult paari saadet nädalast. Konkreetse pildi tegin TV3 järelvaatamises. Ja see ei teki koguaeg. Võibolla iga 10 minuti tagant paar korda.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 29.03.2018 12:42:49 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
PS. Telia TV teemas sai vist ruum otsa, peale postituse tegemist ja uuesti teema viimast lehte avades olen eelmise lehe peal ja viimaseid poste üldse ei näe. icon_biggrin.gif

Ma saan nii, et üleval aadressireal liidan ise lõpus viimasele arvule ühe kaupa numbreid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2018 12:54:00 vasta tsitaadiga

Paremal vaata viimseid postitusi peale vajutades näeb. Vasakul vaata uusi postitusi millegipärast ei tööta igakord.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2018 13:25:23 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Vasakul vaata uusi postitusi millegipärast ei tööta igakord.

Kui lehel on juba piisavalt palju postitusi, siis töötab. Või on seal pigem aeg määrav?
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
itmynk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2008




sõnum 29.03.2018 13:38:46 vasta tsitaadiga

Scott kirjutas:
itmynk kirjutas:
murdosa sekundiks lööb algul subtiitrite ümber uduse aura ja siis zoomib teravaks

Mis kanalil või täpsemalt, kas pildis või valitav subtiiter? Kui pildis, siis telekat pole mõtet süüdistada.


Ma ei ole viitsinud jälgida mis kanalitel täpsemalt aga see värk on siis kui on suuremat sorti jämedad subtiitrid. Subtiitrid ise on loetavad kogu aeg aga viskab algul koos subtiitritega sellise uduse aura tähekontuure jäljendades ning siis tõkk ja kaob ära ning jäävad kontrastsed ja normaalsed subtiitrid. Need subtiitrid tunduvad vist jah pildis olema sest nad on ise sellised ümaramad ja pilti sulanduvad. Väikeses kirjas konkreetsete teravate ja kantis subtiitritega ei ole märganud seda aura anomaaliat.
Kui viitsin siis vaatan täpsemalt järgi mis kanalitel need esinevad.

Aga kuna subtiitrid on Telia poolt tasuta siis ei ole viitsinud siiani eriti süveneda icon_lol.gif Ja indrekp on ka hea psühholoog ja tema jutt mõjub teraapiliselt nii et rahunen üsna ruttu maha ja pigistan ühe silma kinni ning ei tee märkamagi. Vahest võtan ka palderjani icon_lol.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 29.03.2018 14:19:31 vasta tsitaadiga

itmynk kirjutas:
Scott kirjutas:
itmynk kirjutas:
murdosa sekundiks lööb algul subtiitrite ümber uduse aura ja siis zoomib teravaks

Mis kanalil või täpsemalt, kas pildis või valitav subtiiter? Kui pildis, siis telekat pole mõtet süüdistada.


Ma ei ole viitsinud jälgida mis kanalitel täpsemalt aga see värk on siis kui on suuremat sorti jämedad subtiitrid. Subtiitrid ise on loetavad kogu aeg aga viskab algul koos subtiitritega sellise uduse aura tähekontuure jäljendades ning siis tõkk ja kaob ära ning jäävad kontrastsed ja normaalsed subtiitrid. Need subtiitrid tunduvad vist jah pildis olema sest nad on ise sellised ümaramad ja pilti sulanduvad. Väikeses kirjas konkreetsete teravate ja kantis subtiitritega ei ole märganud seda aura anomaaliat.
Kui viitsin siis vaatan täpsemalt järgi mis kanalitel need esinevad.

Aga kuna subtiitrid on Telia poolt tasuta siis ei ole viitsinud siiani eriti süveneda icon_lol.gif Ja indrekp on ka hea psühholoog ja tema jutt mõjub teraapiliselt nii et rahunen üsna ruttu maha ja pigistan ühe silma kinni ning ei tee märkamagi. Vahest võtan ka palderjani icon_lol.gif


TV 3, TV 6 ja TV3+ subtiitrid on tootja poolt striimi põletatud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zlluvhaj
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2018 14:37:03 vasta tsitaadiga

Tere,
Kasutan kolmanda osapoole ruuterit. Telepilt töötab, aga kanalit vahetada ei saa ja menüü ei tule ette.. mida tegema peaks (firewall vms)? Kui digiboxi käivitada, siis ilmub pärast laadimist ekraani alla "main.technical_problem_occured".
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2018 15:32:40 vasta tsitaadiga

Ära sa ruuteri marki kindlasti maini, muidu keegi äkki isegi aitab ja siis kuri karjas... eusa_wall.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zlluvhaj
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2018 15:36:47 vasta tsitaadiga

Vabandust icon_biggrin.gif EdgeRouter X on ruuteriks.
Tegin selle õpetuse järgi (skipisin firewall'i, sest kui ma tegin firewall rule IPTV_IN jaoks, siis telia tv pilt seiskus): http://blog.jussipalo.com/2017/03/sonera-iptv-on-ubiquiti-edgerouter.html (Rootsi/Soome Telia, niiet VLAN ID on meil 252 asemel 4)

Olen üsna algaja sellistes asjades niiet loodetavasti andestate kui millestki valesti aru saan icon_redface.gif


viimati muutis zlluvhaj 29.03.2018 15:42:37, muudetud 4 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tompa
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2014




sõnum 29.03.2018 15:38:27 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Ma ei näe küll ühtegi loogilist põhjust miks Telia just Eurosport 2 pidi omal soovil teise paketti nihutama. (sest keegi ju ei telli ainult selle kanali pärast 8€ lisakanalite paketti) Samal ajal ma ikkagi mõtlesin, et miks ta pidi põhipaketis olema kui kasutajad ise soovisid põhipaketti võimalikult vähe kanaleid ja soovitavalt ainult eesti kanaleid. Isiklikult ei ole spordiga väga sina peal, seega minu pingetaluvust see ei kõigutanud.

Ma ei näe jälle ühtegi loogilist põhjust miks Eurospordi omanikud peaks tahtma Eurosport 2 teise paketti nihutada. Mida rohkem vaatajaid seda rohkem saavad ju reklaami müüa?
Aga noh, ega sealt Eurosport 2 pealt pole ka eriti midagi vaadata. Selle pärast mina kohe kindlasti lisakanaleid ei telli. Pigem loodan et VSB HD jõuad 1. mai Telia kaudu minuni. Selle kanali eest oleks nõus maksma. VSB SD eest aga pole nõus maksma, sest netis leiab striime mis on parema kvaliteediga kui see praegune VSB. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2018 15:45:11 vasta tsitaadiga

zlluvhaj, googelda "EdgeRouter X IPTV".
ASUS-e kohta on infot https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=552812 teemas, sealt leiab ka muud kasulikku.

Aga soovitan selle probleemi jaoks eraldi teema luua.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2018 15:59:56 vasta tsitaadiga

o eks teenusepakkujal on hea ajada mulli teemal "kanalivaheline kokkulepe käseb meil tõsta sinna ja tänna jne". Ega tavainimene neid kokkuleppeid ju ei näe.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 29.03.2018 16:25:11 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
o eks teenusepakkujal on hea ajada mulli teemal "kanalivaheline kokkulepe käseb meil tõsta sinna ja tänna jne". Ega tavainimene neid kokkuleppeid ju ei näe.


Nõus. Kasutaja ei tea midagi lepingutest ja ei peagi teadma. Õigustus, et leping käsib, siinkohal oluline polegi. Antud muudatus tuleb nii nagu välja öeldud. Õigustuste otsimine Telias töötavate poolt võiks ära jääda.
Vangerdusi on olnud varem ja on tulemas veelgi. Püüame rahuldada kasutaja soove, samal ajal teenust arendades ja ka partneritega heades suhetes. Win win win peab olema.
Lepingutest rohkem ei räägi, ei anna kellelegi midagi ning pole foorumis oluline tõik välja tuua.
Keskendume teenusele, platvormile, performile jms teemadele, milles kõik saavad kaasa rääkida.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2018 17:46:59 vasta tsitaadiga

"Mis me lepingutest räägime."
"Ei, aga räägime räägime!"

phpBB [media]
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 30.03.2018 00:31:53 vasta tsitaadiga

https://www.telia.ee/et/uudis/-/uudis/telia-taiendab-oma-tv-kanalipakette
tsitaat:
TELIA TÄIENDAB OMA TV KANALIPAKETTE
29.03.2018
Aprillis ja mais 2018 toimuvad muutused erinevates Telia TV kanalipakettides.

Muutused Telia TV eesti kanalipakettides

Esmalt saab täiendust Telia TV Põhipakett, kuhu lisanduvad populaarne ajalookanal Viasat History, Viasat History HD ja uudistekanal CNN. Telia Põhipaketi maksumus klientidele ei muutu ning on endiselt 6 eurot kuus.
Telia TV Põhipaketist liigub samal ajal Lisakanalite paketti spordikanal Eurosport 2 (samuti Eurosport 2 HD). Samuti täieneb Lisakanalite pakett kanalitega Boomerang, Cartoon Network, MyZen ja Nickelodeon. Telia Lisakanalite paketi maksumus klientidele ei muutu ning on endiselt 8 eurot kuus.

Alates maikuust ei kuulu Lisakanalite paketi kanalivalikusse enam kanalid Mezzo Live HD, Stingray, i-Concerts, Brava ja DjazzTV, mis liiguvad Muusikakanalite paketti. Muusikakanalite paketi maksumus on 4 eurot kuus.

Teleelamuse rikastamiseks täieneb ka Telia TV Noppekanalite valik, kuhu lisanduvad Nickelodeon Junior, Nick Toons, VIP Comedy, Viasat Explorer, Viasat Nature ja MTV Live HD. Kõigi lisandunud noppekanalite hind on 1 euro kanali kohta kuus.

Noppekanalite paketist liiguvad kanalid Karussell, Muzõka Pervovo, Vremja ja Telekafe uude teemapaketti Esimene Balti Pakett (PBK pakett). Lisakanalite paketist liiguvad uude PBK paketti aga kanalid Karussell, Dom Kino Premium HD ning Muzõka Pervovo. PBK paketi maksumus on 7 eurot kuus.

Muutused Telia TV vene kanalipakettides:

Täieneb Telia TV vene Põhipakett, kuhu lisanduvad populaarne ajalookanal Viasat History, Viasat History HD ja uudistekanal CNN. Lisaks täieneb Põhipakett veel kanalitega TNT4 ja Pjatnitsa. Põhipaketi maksumus klientidele ei muutu ning on endiselt 6 eurot kuus.
Telia TV vene Põhipaketist liigub samal ajal Lisakanalite paketti spordikanal Eurosport 2 (samuti Eurosport 2 HD). Vene Lisakanalite paketti lisanduvad veel Boomerang, Nickelodeon, myZen.tv ja VIP Comedy. Lisakanalite paketi maksumus klientidele ei muutu ning on endiselt 8 eurot kuus.

Teleelamuse rikastamiseks täieneb ka Noppekanalite valik, kuhu lisanduvad Nickelodeon Junior, Nick Toons, Viasat Explorer, Viasat Nature, MTV Live HD, Pjatnitsa ja TNT4. Kõigi lisandunud noppekanalite hind on 1 euro kanali kohta kuus.

Alates maikuust ei kuulu vene Lisakanalite paketi kanalivalikusse enam kanalid Mezzo Live HD, i-Concerts, Brava ja DjazzTV, mis liiguvad Muusikakanalite paketti. Muusikakanalite paketi maksumus on 4 eurot kuus.

Eraldi müüdava paketina lisandub teemapakett Esimene Balti Pakett (PBK - Первый Балтийский Пакет), kuhu kuuluvad kanalid Karussell, Muzõka Pervovo, Dom Kino Premium HD, Telekafe, Vremja, Bober, O!, Poehali!, NTV Serial, NTV Still ja NTV Pravo. PBK paketi maksumus on 7 eurot kuus.
Kõik eelpool mainitud muudatused on tingitud klientide vaatamiseelistustest, kanalipakettide loogikast ja kokkulepetest kanalite omanikega.


Telia paneb ikka parajat segast.
Põhipaketti lisandub mingi kanal, mis seal koguaeg olnud ja läheb minema kanal, mida pole seal kunagi olnud ja igasugused muud ebatäpsused.
e-maili peale tuli veel mingi teine kanalite koosseis pakettides.
Ise nad oma teenust ei kasuta ega siis ei tea ka kus miski kanal on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2018 00:43:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Telekafe uude teemapaketti Esimene Balti Pakett (PBK pakett). Lisakanalite paketist liiguvad uude PBK paketti aga kanalid Karussell, Dom Kino Premium HD ning Muzõka Pervovo. PBK paketi maksumus on 7 eurot kuus.

Mu 50 sendine kanal muutub 7€-seks......thnx

Kas see kanal kustub ise ära või saan automaagiliselt 7€ paketi?
Üldiselt suht palju o€ kanaleid liigub sujuvalt paketti ehk aidaa
Lol, see on hea põhjendus
tsitaat:
Kõik eelpool mainitud muudatused on tingitud klientide vaatamiseelistustest, kanalipakettide loogikast ja kokkulepetest kanalite omanikega.

Tundub, et rahvas valis tasuta kanaleid ja mõni ka 50 sendise kanali....järelikult saab 7€ kõigi eest küsida icon_razz.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2018 00:43:54 vasta tsitaadiga

Huvitav, et Telia läbirääkimistel nii kehv on, et teistel (Starman/Elisa nt) lepingud paremad on icon_cool.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2018 00:45:21 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Huvitav, et Telia läbirääkimistel nii kehv on, et teistel (Starman/Elisa nt) lepingud paremad on icon_cool.gif
paratamatus, nad on selles vallas täiesti oskamatud kahjuks. Heaks viimaseks näiteks on Kidzone +......ja neid on varasemalt palju olnud
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 30.03.2018 00:52:33 vasta tsitaadiga

Minul isiklikult on kahju sellest vene muusika kanalist aga 7 euri eest seda tagasi võtma ei hakka.
Ma ei saa aru, mis selle PBK paket sügavam ja vähem sügavam mõte on üldse.
Nüüd on venelastel oma Põhipakett, oma Lisapakett ja veel mingi poolväärakas "Esimene Balti Pakett".
Kes seda jama 7 euriga juurde võtma hakkab kui olemasolev teenus on juba niigi 40-50 euri.
Ja i-concertsi pärast muusikapaketti ka juurde ei võta.

jeesus188 kirjutas:
sakinaga kirjutas:
Huvitav, et Telia läbirääkimistel nii kehv on, et teistel (Starman/Elisa nt) lepingud paremad on icon_cool.gif
paratamatus, nad on selles vallas täiesti oskamatud kahjuks. Heaks viimaseks näiteks on Kidzone +......ja neid on varasemalt palju olnud

Jep.
Nt Discovery Showcase HD lisati alles siis, kui see kanal oli juba oma aktuaalsuse vaatajate seas kaotanud...
Eriliased geeniused on seal Telia TV osakonnas koguaeg olnud.


viimati muutis seeru 30.03.2018 01:01:03, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
itmynk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2008




sõnum 30.03.2018 00:52:49 vasta tsitaadiga

itmynk kirjutas:
Scott kirjutas:
itmynk kirjutas:
murdosa sekundiks lööb algul subtiitrite ümber uduse aura ja siis zoomib teravaks

Mis kanalil või täpsemalt, kas pildis või valitav subtiiter? Kui pildis, siis telekat pole mõtet süüdistada.


Ma ei ole viitsinud jälgida mis kanalitel täpsemalt aga see värk on siis kui on suuremat sorti jämedad subtiitrid. Subtiitrid ise on loetavad kogu aeg aga viskab algul koos subtiitritega sellise uduse aura tähekontuure jäljendades ning siis tõkk ja kaob ära ning jäävad kontrastsed ja normaalsed subtiitrid. Need subtiitrid tunduvad vist jah pildis olema sest nad on ise sellised ümaramad ja pilti sulanduvad. Väikeses kirjas konkreetsete teravate ja kantis subtiitritega ei ole märganud seda aura anomaaliat.
Kui viitsin siis vaatan täpsemalt järgi mis kanalitel need esinevad.

Aga kuna subtiitrid on Telia poolt tasuta siis ei ole viitsinud siiani eriti süveneda icon_lol.gif Ja indrekp on ka hea psühholoog ja tema jutt mõjub teraapiliselt nii et rahunen üsna ruttu maha ja pigistan ühe silma kinni ning ei tee märkamagi. Vahest võtan ka palderjani icon_lol.gif


Vaatasin Tallinna Tv peal praegu subtiitrid mustas kastis ja lõi ka korraks uduse randi ümber teksti. Meenus veel see et see anomaalia ei esine mingi konkreetse saate ajal terve saateaja vaid ajuti. Hakkab järsku pihta ning mingi umbes 20-30 subtiitri roundi paneb järjest udust ja siis läheb jälle korda.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2018 00:53:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kes seda jama 7 euriga juurde võtma hakkab kui olemasolev teenus on juba niigi 40-50 euri.
Ja i-concertsi pärast muusikapaketti ka juurde ei võta.

No täpselt.
Ja kes vaid põhipaketti kasutavad, siis vaevalt need topelt maksma hakkavad

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2018 01:10:11 vasta tsitaadiga

Üsna rumal tunne on hetkel. Hakkasin ka oma pakette üle vaatama. Tuleb välja, et Minu TV teenus on täitsa tasuta nutiseadmes, kui on tellitud salvestamine. Ärge öelge, et ma olen ainuke, kes seda ei teadnud icon_rolleyes.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2018 01:14:00 vasta tsitaadiga

Ei teadnud, ei huvita salvestus/minutv icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 30.03.2018 01:15:10 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Üsna rumal tunne on hetkel. Hakkasin ka oma pakette üle vaatama. Tuleb välja, et Minu TV teenus on täitsa tasuta nutiseadmes, kui on tellitud salvestamine. Ärge öelge, et ma olen ainuke, kes seda ei teadnud icon_rolleyes.gif

Oled ainuke.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 892, 893, 894 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.