Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 51, 52, 53, 54, 55  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2018 09:18:37 vasta tsitaadiga

pigem on seis selline et seal marketis lollid koos kui nädal otsa keegi oma coine maha ei müüks tõuseks hind väga ruttu. hetkel jälginud et teenitakse iga väiksema tõusupealt niikui on ostmist kohe ka müüakse. Selllise jukerdamise pealt suured tõusud jäävad tulemata.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Catfish
HV kasutaja
Catfish

liitunud: 01.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2018 21:52:27 vasta tsitaadiga

Kui nii edasi läheb, siis varsti võib jälle kaevurite komplekteerimise peale mõtlema hakata:

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2018 22:20:24 vasta tsitaadiga

mida sa seal ikka komplekteerid kui kaevata midagi ei ole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Catfish
HV kasutaja
Catfish

liitunud: 01.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2018 22:48:37 vasta tsitaadiga

Kui ennast buumi ajal päris lõhki ei tõmmanud, siis ikka leiab mida kaevata beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2018 03:25:11 vasta tsitaadiga

Varsti tulevad uued GTX2080 jne, need kaevandavad pm topelt kiirusega. Siis ehk saab vanu veel parema hinnaga?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2018 09:51:19 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Varsti tulevad uued GTX2080 jne, need kaevandavad pm topelt kiirusega. Siis ehk saab vanu veel parema hinnaga?

Millal varem on uus põlvkond kaarte topelt kiirusega väkja tulnud ? Kindlasti ka 2 x odavama hinnaga icon_biggrin.gif
See kõlab väga ebareaalselt...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2018 10:03:38 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
DVDRW kirjutas:
Varsti tulevad uued GTX2080 jne, need kaevandavad pm topelt kiirusega. Siis ehk saab vanu veel parema hinnaga?

Millal varem on uus põlvkond kaarte topelt kiirusega väkja tulnud ? Kindlasti ka 2 x odavama hinnaga icon_biggrin.gif
See kõlab väga ebareaalselt...


2017 aastal sügisel näiteks.
Vega 2000 hash vs ellesmere 800 hash cryptonight. Hinna osas vega 450 eur vs ellesmere 250 eur.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2018 10:56:36 vasta tsitaadiga

2070 peaks kaevandama mis 1080ti hetkel kuid voolu säästlikum. ilmselt aastalõpp võtan ühe 2070 hiljem teise. Kui midagi peaks muutuma. 1070 kaevandab vooluarvet selleks ajaks ilmselt.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reneSharp
HV kasutaja
reneSharp

liitunud: 13.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2018 20:41:47 vasta tsitaadiga

uus krüpto exchange tekkinud, paistab kohalik olevat. paygety.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2018 07:09:55 vasta tsitaadiga

Kas need siin praktiliselt illegaalsed ei olnud? Mäletamist järgi pidi Eestis krüptot ostes/müües seda näost näkku tegema ainult, eraisiku tehingud välismaa exchangedega ei paista kedagi huvitavat aga päris kohalik exchange? icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2018 13:31:25 vasta tsitaadiga

Yandex Money esiplaanil olemine vihjab venelaste tegelemisele, Tornimäe aadress võib olla täiesti lamp pandud, kasutajaid 3014 ja 2017 aastal asutatud asi juba üldse?
Ma ei tea... mittemidagi pole teada asutajate, jne., kohta, isiklikult ei usaldaks icon_biggrin.gif

Selle https://hypestat.com/info/paygety.ee järgi 30 külastajat päevas, 900 kuus. 3014 kasutajat?

internet.ee andmetel on domeeni registreerinud "Endvigo OÜ", mis on "Paygety osaühing" kehtetu ärinimi, https://www.e-krediidiinfo.ee/10350994-PAYGETY%20O%C3%9C, mille e-post on "transport@autoteenindus.ee".
Domeeni registreerija on Riina Lutsokert riina@kem.ee (kem.ee = "OÜ Kagu-Eesti Metsad", kustutatud),keegi IRL'i tegelane. Ühtlasi on ta selle firma juhatuse ainuke liige.
Ettevõtte on muidugi hea soe 1993 registreeritud - ilmselt pole selle ettevõtte esimene ega viimane tulemine...
Domeen on 14 kuud vana, 02.2017 kaotati KM-kohuslus: https://www.teatmik.ee/et/personlegal/10350994-Endvigo-osa%C3%BChing
Ilmselt läks siis autoremondist paygetiks üle, juhatuse liige tekkis novembris 2017.

Otsinguga tuleb välja muuhulgas:
"1. Lähtudes BDO Eesti AS erikontrolli tulemustest esitada tsiviilhagi Aktsiaseltsi Tallinna Diagnostikakeskus juhatuse liikmete Mehis Bakhoffi, Kristjan Leppiku ja Riina Lutsokerti vastu alljärgnevate tehingutega seonduvalt:
1.1 27. augusti 2004 angiograafi müügileping, sest juhatuse liikmed Mehis Bakhoff, Kristjan Leppik ja Riina Lutsokert rikkusid oma hoolsuskohustust, kui sõlmisid müügilepingu, mille hind oli kuni kaks korda kõrgem turuhinnast, põhjustades sellega kahju Aktsiaseltsile Tallinna Diagnostikakeskus;"

Paygety kohta:
tsitaat:
dagcoin is trying to launch on a new exchange called paygety based out of estonia.

paygety’s domain was registered in october, 2017, by a riina lutsokert who also has a real estate agency and coffee shop registered to her name [endvigo OU and coffee suumik OU].

it’s pretty obvious that dagcoin which is run by nils grossberg from estonia is setting up a shell company ‘paygety’ to act as a ‘cryptocurrency exchange’ for his private crypto dagcoin.

who knows what will happen at the backend of this paygety ‘exchange’ and whether any real crypto trading will take place? i vote – fake trades and ponzi payments!

i guess no halfway respectable exchange will touch dagcoin with a barge pole so grossberg is just building himself a pretend one.

the paygety website is pisspoor, not yet functional and has some atrocious english. totally credible looking 😉

github records the handful of developers working on dagcoin are trying to link dagcoin to paygety, but the work is not assigned to any developer yet, and they are still researching ways to integrate with paygety as of three days ago. two poor tech scams trying to integrate takes time, i suppose.

the dubai event seemed to have a rather lacklustre audience with some dagcoin recruiter guy on stage droning on and on about great ‘coming soon’ stuff.

couldn’t bear to listen in. torture would be kinder.

http://behindmlm.com/mlm-reviews/dagcoin-review-onecoin-affiliate-launches-ponzi-points-clone/ kommentaariumist

Paygety sai jur. nõustamist TEDER'ist:
tsitaat:
/VIRTUAALVÄÄRINGU RAHA VASTU VAHETAMISE TEENUSE LUBA/ Advokaadibüroo Teder nõustas edukalt klienti loa saamisel, millega klient võib alustada virtuaalvääringu raha vastu vahetamise teenuse pakkumist.

Klient Paygety OÜ avab varsti virtuaalse vahetusplatvormi, mille kaudu saab vahetada virtuaalvääringut raha vastu.

Tiimi tööd juhtis partner Pille Pettai.

Law Firm Teder successfully counselled a client on receiving a consent, according which the client has the right to commence providing services of exchanging a virtual currency against a fiat currency. The client Paygety OÜ soon opens a virtual exchanging platform, via which virtual currency can be exchanged against a fiat currency. The team was led by a partner Pille Pettai.

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=1680788572014236&id=925425847550516

Isiklik arvamus: ta on front.
Huvitav, muidugi.. tahaks juriidilise nõustamise ning asjaajamise sisu näha.

_________________


viimati muutis rmc 26.03.2018 13:44:56, muudetud 9 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2018 13:31:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Dear friends! Today, we start accepting bank transfer deposits, crypto-currency deposits and deposits through Dagcoin


Ohoo, kas dagcoini saab rahaks teha?

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2018 14:18:23 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Isiklik arvamus: ta on front.Huvitav, muidugi.. tahaks juriidilise nõustamise ning asjaajamise sisu näha.

Ametlikudteadaanded annavad sellise vastuse, ning loogikast tulenevalt on AS omanik kõigile teatud/tutnud isik:Ühinemisteated.Avaldamise algus: 08.07.2011.Aktsiaselts Ida-Tallinna Keskhaigla (registrikood 10822068) kui ühendava ühingu ja Aktsiaselts Tallinna Diagnostikakeskus (registrikood 10890526) kui ühendatava ühingu kohta on tehtud 07.07.2011. a ühinemiskanne äriregistrisse. Ühendatav ühing lõpeb ning ühendav ühing jätkab tegevust ärinime AS Ida-Tallinna Keskhaigla all. Võlausaldajatel palume oma nõuded esitada kirjalikult 6 kuu jooksul alates käesoleva teate avaldamisest AS Ida-Tallinna Keskhaigla aadressile Ravi tn 18, Tallinn 10138. ja asjaajamise sisu õnnestub ehk 50-70aasta pärast ka näha... icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2018 14:34:40 vasta tsitaadiga

Ma pidasin silmas just seda paygety tegevuse alustamist ja TEDERi nõustamist. Ehk, kuidas see juriidiliselt toimib. Otto de Voogd kolis ära ju tagakiusamise pärast, trackrecord pole väga hea.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2018 15:05:23 vasta tsitaadiga

Päris hea detektiivitöö tehtud icon_smile.gif
Ainult tõe huvides peab mainima, et selle hagiga nende vastu Diagnostikakeskus kohtus hiljem kaotas:
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/diagnostikakeskus-sai-ka-ringkonnakohtus-luua?id=18839890
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2018 11:16:51 vasta tsitaadiga

rmc, Otto puhul oli kaks juhtumit. Topelt maksustamine mis nüüdseks lahendatud ja KYC protseduuride mitte järgmine. Viimane on oht igaühele kes localbitcoins.com lehel tegutseb sularahaga... Ei tasu raha vahetada mingile tegelasele ilma tema dokumendist koopia tegemiseta.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
h3rr
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2018 08:18:39 vasta tsitaadiga

Kui kaugel kohalikud kaevajad masinate seisma jätmisest on veel?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beam
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2002




sõnum 30.03.2018 11:45:17 vasta tsitaadiga

h3rr kirjutas:
Kui kaugel kohalikud kaevajad masinate seisma jätmisest on veel?


Ma just vaatasin, et eth peaks 196 eur maksma siis tuleb el hinnaga nulli
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivo998
HV vaatleja

liitunud: 26.12.2013




sõnum 30.03.2018 19:42:09 vasta tsitaadiga

Lõpetasin kaevamise icon_smile.gif
Kasum umbes ainult 30 senti mõttetu kaevata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2018 05:55:16 vasta tsitaadiga

WTF icon_eek.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 31.03.2018 13:56:25 vasta tsitaadiga

Antminer A3 teenib Siacoini kaevates veel päevas mõne euro ja LTC kaevurid on ka veel plussis. 1.80 eur Antminer L3+ kohta tulu hetke hinnas.

Antminer D3 on juba ammu miinuses, nulli tulemiseks peab Dash hind olema 400 euro juures.

Bitcoin puhul pole vahet, kas plussis või miinuses, nagunii tuleb kaevandada, lootuses hinnatõusule.

Selline on siis seis hetkeseis Asikutega kaevandades.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 31.03.2018 17:17:38 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
WTF icon_eek.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Ikka väga hõre see tugi, kui nii maasse õnnestub müüa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
frippar
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2018 10:08:14 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
DVDRW kirjutas:
WTF icon_eek.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Ikka väga hõre see tugi, kui nii maasse õnnestub müüa.


Samas www.cryptocompare.com seda languse kohta ei näita üldse, nii et too lehekülg 100% tehinguid ei kajasta ma arvan.

_________________
Müüa Xbox 360 kinect sensor + Kinect adventures, hind 35 eur
(Kui teil on vanem Xbox 360 konsool või soovite seda koos arvutiga kasutada siis saan adapteri ka kaasa anda)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CryptoNägu
HV vaatleja

liitunud: 29.05.2018




sõnum 29.05.2018 01:17:32 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Yandex Money esiplaanil olemine vihjab venelaste tegelemisele, Tornimäe aadress võib olla täiesti lamp pandud, kasutajaid 3014 ja 2017 aastal asutatud asi juba üldse?
Ma ei tea... mittemidagi pole teada asutajate, jne., kohta, isiklikult ei usaldaks icon_biggrin.gif

Selle https://hypestat.com/info/paygety.ee järgi 30 külastajat päevas, 900 kuus. 3014 kasutajat?

internet.ee andmetel on domeeni registreerinud "Endvigo OÜ", mis on "Paygety osaühing" kehtetu ärinimi, https://www.e-krediidiinfo.ee/10350994-PAYGETY%20O%C3%9C, mille e-post on "transport@autoteenindus.ee".
Domeeni registreerija on Riina Lutsokert riina@kem.ee (kem.ee = "OÜ Kagu-Eesti Metsad", kustutatud),keegi IRL'i tegelane. Ühtlasi on ta selle firma juhatuse ainuke liige.
Ettevõtte on muidugi hea soe 1993 registreeritud - ilmselt pole selle ettevõtte esimene ega viimane tulemine...
Domeen on 14 kuud vana, 02.2017 kaotati KM-kohuslus: https://www.teatmik.ee/et/personlegal/10350994-Endvigo-osa%C3%BChing
Ilmselt läks siis autoremondist paygetiks üle, juhatuse liige tekkis novembris 2017.

Otsinguga tuleb välja muuhulgas:
"1. Lähtudes BDO Eesti AS erikontrolli tulemustest esitada tsiviilhagi Aktsiaseltsi Tallinna Diagnostikakeskus juhatuse liikmete Mehis Bakhoffi, Kristjan Leppiku ja Riina Lutsokerti vastu alljärgnevate tehingutega seonduvalt:
1.1 27. augusti 2004 angiograafi müügileping, sest juhatuse liikmed Mehis Bakhoff, Kristjan Leppik ja Riina Lutsokert rikkusid oma hoolsuskohustust, kui sõlmisid müügilepingu, mille hind oli kuni kaks korda kõrgem turuhinnast, põhjustades sellega kahju Aktsiaseltsile Tallinna Diagnostikakeskus;"

Paygety kohta:
tsitaat:
dagcoin is trying to launch on a new exchange called paygety based out of estonia.

paygety’s domain was registered in october, 2017, by a riina lutsokert who also has a real estate agency and coffee shop registered to her name [endvigo OU and coffee suumik OU].

it’s pretty obvious that dagcoin which is run by nils grossberg from estonia is setting up a shell company ‘paygety’ to act as a ‘cryptocurrency exchange’ for his private crypto dagcoin.

who knows what will happen at the backend of this paygety ‘exchange’ and whether any real crypto trading will take place? i vote – fake trades and ponzi payments!

i guess no halfway respectable exchange will touch dagcoin with a barge pole so grossberg is just building himself a pretend one.

the paygety website is pisspoor, not yet functional and has some atrocious english. totally credible looking 😉

github records the handful of developers working on dagcoin are trying to link dagcoin to paygety, but the work is not assigned to any developer yet, and they are still researching ways to integrate with paygety as of three days ago. two poor tech scams trying to integrate takes time, i suppose.

the dubai event seemed to have a rather lacklustre audience with some dagcoin recruiter guy on stage droning on and on about great ‘coming soon’ stuff.

couldn’t bear to listen in. torture would be kinder.

http://behindmlm.com/mlm-reviews/dagcoin-review-onecoin-affiliate-launches-ponzi-points-clone/ kommentaariumist

Paygety sai jur. nõustamist TEDER'ist:
tsitaat:
/VIRTUAALVÄÄRINGU RAHA VASTU VAHETAMISE TEENUSE LUBA/ Advokaadibüroo Teder nõustas edukalt klienti loa saamisel, millega klient võib alustada virtuaalvääringu raha vastu vahetamise teenuse pakkumist.

Klient Paygety OÜ avab varsti virtuaalse vahetusplatvormi, mille kaudu saab vahetada virtuaalvääringut raha vastu.

Tiimi tööd juhtis partner Pille Pettai.

Law Firm Teder successfully counselled a client on receiving a consent, according which the client has the right to commence providing services of exchanging a virtual currency against a fiat currency. The client Paygety OÜ soon opens a virtual exchanging platform, via which virtual currency can be exchanged against a fiat currency. The team was led by a partner Pille Pettai.

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=1680788572014236&id=925425847550516

Isiklik arvamus: ta on front.
Huvitav, muidugi.. tahaks juriidilise nõustamise ning asjaajamise sisu näha.


Olen Samuti seda jama jälginud korralik tsirkus ikka

Täna pandi veel üks postitus ülesse https://funnyscam.blogspot.com.uk

Lamba kari peab endast veel pangaks icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
See Paygety supportis vastab tihti peale Roland Lao nimeline tegelane. Asi tundub pigem isa käes olema icon_biggrin.gif icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2018 13:03:27 vasta tsitaadiga

CryptoNägu, icon_biggrin.gif

Huvitav, et supporti enda nime alt teeb kui igalpool front-tegelased ees on muidu icon_biggrin.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2018 14:18:06 vasta tsitaadiga

Päris haige ikka
Korratav?
Kuskil mingit kalkulaatorit pole, et paned kuupäeva millal oleks midagi ostnud ja müünud, ja mis oleks tulemus olnud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karlapoiss
HV kasutaja
Karlapoiss

liitunud: 13.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2018 18:28:38 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Päris haige ikka
Korratav?
Kuskil mingit kalkulaatorit pole, et paned kuupäeva millal oleks midagi ostnud ja müünud, ja mis oleks tulemus olnud?


https://99bitcoins.com/if-i-invested-in-bitcoin/ mingi selline asi on

_________________
Kodulehe valmistamine - küsi pakkumist!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2018 22:50:47 vasta tsitaadiga

Varsti juba kolm kuud vaikust siin teemas. Kas enam pole mõtet kaevandada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2018 22:57:47 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Varsti juba kolm kuud vaikust siin teemas. Kas enam pole mõtet kaevandada?

Müüki tulevad minerid räägivad ise enda eest, kaevurid ei taha sulle vastata ...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
filx
HV kasutaja
filx

liitunud: 12.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2018 00:00:25 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Varsti juba kolm kuud vaikust siin teemas. Kas enam pole mõtet kaevandada?

Ma pakun, et need kes kaevamisega tegelevad ja kellele asi käpas jätkavad rahulikult edasi. Vahepealene suur buum ja selle jahtumine on taksojuhid välja viinud ja sp vaikus. Teema kontekstis siis viimasel ajal jutt rohkem spekulantide teemas.

OPollo kirjutas:
Mark0 kirjutas:
Varsti juba kolm kuud vaikust siin teemas. Kas enam pole mõtet kaevandada?

Müüki tulevad minerid räägivad ise enda eest, kaevurid ei taha sulle vastata ...

Kus need minerid räägivad, ostaks hea meelega icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2018 01:52:21 vasta tsitaadiga

filx kirjutas:

Kus need minerid räägivad, ostaks hea meelega icon_razz.gif


Ütleme siis nii, et "lugupeetud" ärihaide minerid müügis teema, räägib enda eest, mis seis turul valitseb. Anna andeks. selliseid asju loetakse peost, mitte ei aretata oktoobripühi siin icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2018 18:34:47 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Varsti juba kolm kuud vaikust siin teemas. Kas enam pole mõtet kaevandada?


Nendel kes asja algusest peale kaine peaga võtsid pole häda midagi, pigem on nö. ratsa-rikkaks kamp laiali jooksnud. Ise ennustan, et ETH käib selle aasta sees korra €250 juures ära enne kui järgmine tuhin peale hakkab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2018 18:48:52 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Ryzen 1700 + Vega64 masin, jaanuar 2018.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2018 10:53:45 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Ryzen 1700 + Vega64 masin, jaanuar 2018.


Milleks vana infot jagada? icon_rolleyes.gif Elame ikka hetkes ja praegu peaks säärane kompott seal tooma ca 40-50 usd per kuu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2018 11:06:09 vasta tsitaadiga

Hunnik postitusi on kadunud, küsiti, kui palju Nicehash aasta alguses tootis.

EURides.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2018 11:12:30 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Hunnik postitusi on kadunud, küsiti, kui palju Nicehash aasta alguses tootis.

EURides.


Selge icon_smile.gif

Aasta algus oli tõesti tormiline ja kasumit sai praktiliselt igasuguse riistvaraga. Isegi kõik 280x/290/390 kaardid kadusid turult.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2018 11:39:43 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Hunnik postitusi on kadunud, küsiti, kui palju Nicehash aasta alguses tootis.
Aga praegu?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2018 11:53:00 vasta tsitaadiga

Proovisin i5-7300u toodab ~1€/kuus icon_lol.gif
1000 läpakat panna tegema = 1000€/kuu icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2018 11:55:18 vasta tsitaadiga

Ei tegele sellega enam, siis sai ka rohkem huvi pärast nädal-paar jooksutada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2018 11:59:14 vasta tsitaadiga

Äkki keegi teine julgeb valgust paotada ja infot jagada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2018 12:04:28 vasta tsitaadiga

Üks salajane leht, aga kasutamiseks pead neile avaldama mis kaarte ja kui palju kasutad ja mis elektrist maksad: https://whattomine.com/coins
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2018 12:05:24 vasta tsitaadiga

https://www.nicehash.com/profitability-calculator
Nicehashi puhul abiks
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2018 12:28:01 vasta tsitaadiga

Kui kWh on 5-6 senti siis keskmine RX480 või GTX1060/1070 teenib justkui paar- või mõnikümmend eurot kuus küll (miinus tulumaks küll) Nicehashiga. Aastaga saab sisuliselt GPU tagasi + kaart ise jääb ka üle. Kas ma eksin arvutustes?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2018 12:33:49 vasta tsitaadiga

Jah eksid, võrgutasu pead ka maksma ja tootlikkus ei ole ajas püsiv.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2018 12:36:33 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Kui kWh on 5-6 senti siis keskmine RX480 või GTX1060/1070 teenib justkui paar- või mõnikümmend eurot kuus küll (miinus tulumaks küll) Nicehashiga. Aastaga saab sisuliselt GPU tagasi + kaart ise jääb ka üle. Kas ma eksin arvutustes?

Hea taktika oleks BTC alles hoida kuni tõuseb 10X ~aasta või kahega.
Siis pm kaart teenib kuuga tasa.
Samas siis võib juba kohe lihtsalt osta BTC-d icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2018 13:00:53 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Jah eksid, võrgutasu pead ka maksma
Hea küll, korrutame elektrihinna läbi näiteks kahega. Aga ikka on suurusjärgu poolest olukord hetkel samasugune - RX480'ga kuus ca 20 eurot.
tsitaat:
tootlikkus ei ole ajas püsiv.
Seda muidugi, lähtun hetkeolukorrast.

viimati muutis Dirty Harry 20.07.2018 13:24:35, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2018 13:21:48 vasta tsitaadiga

ära unusta et hetkel on õues 25kraadi ja kui paned tuppa 1kw soojapuhuri on päris ebamugav..... enda näitel:)

mul 13 senti kw umbes koos kogu mudruga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2018 13:26:09 vasta tsitaadiga

Mark0, peamine on mitte minna seda rada, mida paljud siin eelmise aasta lõpu buumiajal läksid - kaardid osteti laenuga või "söögiraha" arvelt ulmehinnaga kokku, pimedas usus, et kohe kohe on pluss käes. Siis saabus turu langusega paanika ja masendus, mille käigus müüdi oma kirvehinnaga ostetud kaardid odavamalt maha, et laenud tagasi maksta ja/või toit laual hoida.

Kui kaardid olemas on, või omad vaba raha mida mujale vaja ei ole, siis on asjal jumet. Need, kellel kaardid ennast juba tagasi olid teeninud või kasutasid olemasolevaid kaarte, või võtsid asja algusest peale teadliku investeeringuna, kaevavad suuresti tänaseni edasi. Kasum on küll langenud kuid endiselt kasum.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2018 13:27:18 vasta tsitaadiga

Täpsustan, et soojapuhumine, ratsa rikkaks saamine jms polnud küsimuse all. Pigem puhas, toores tootlikkus. Aga selge, pilt olemas, tänud.

viimati muutis Dirty Harry 20.07.2018 14:13:19, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2018 00:20:16 vasta tsitaadiga

Pakun, et mugavam/lihtsam/kindlam on videokaardile mõeldud raha eest BTC otse osta ja lihtsalt HODLida.
Hetkel on 70% langus ka ja tundub, et põhjas käidud.

i7-6700
9 senti/päev icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 51, 52, 53, 54, 55  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.