Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Formula 1, 2, 3 2018 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 45, 46, 47  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kes võidab 2018 tiitli ?
Kimi Raikkonen
6%
 6%  [ 5 ]
Fernando Alonso
5%
 5%  [ 4 ]
Daniel Ricciardo
2%
 2%  [ 2 ]
Nico Hulkenberg
0%
 0%  [ 0 ]
Sebastian Vettel
32%
 32%  [ 25 ]
Valtteri Bottas
3%
 3%  [ 3 ]
Max Verstappen
15%
 15%  [ 12 ]
Sergio Perez
0%
 0%  [ 0 ]
Esteban Ocon
1%
 1%  [ 1 ]
Lewis Hamilton
23%
 23%  [ 18 ]
Carlos Sainz Jnr
2%
 2%  [ 2 ]
Black Horse X
5%
 5%  [ 4 ]
hääli kokku : 76

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 19.03.2018 16:11:32 vasta tsitaadiga

see 1ne race oli jah suht karm,
2 lead changes final lap, ja isegi vanameister Rossi tegi Loebi ja jõudis poodiumile
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lenc
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2006




sõnum 19.03.2018 16:11:42 vasta tsitaadiga

Imelik, et Eesti Meedia pole veel asja üles korjanud. Kas nad siis ka ei teadnud, et eestikeelsed F1 õigused on ripakil? Marko Kaljuveer üritas ETV sporditoimetuse juhiks saades kohe F1-te endale saada, paraku ringhäälingunõukogu pani veto peale. Nüüd erameedias peaks see libedalt käima. Ning vanad kommentaatorid Klaar ja Vabamäe on ka saadaval.

viimati muutis lenc 19.03.2018 16:12:44, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 19.03.2018 16:11:53 vasta tsitaadiga

CTR kirjutas:
kahju.. unsubscribe Viasat järelikult. peab mingi muu variandi mõtlema


+1.

See oli küll ootamatu põmakas nüüd.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2018 16:14:46 vasta tsitaadiga

VSB'l saab peale vutihooajal lõppu valus olema, ilmselt suveks loobuvad päris paljud. Saavad just oma HD tööle ja siis selline lugu.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 19.03.2018 16:16:29 vasta tsitaadiga

eks loodavad world cupile icon_lol.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 19.03.2018 16:18:22 vasta tsitaadiga

Ma sain aru, et isegi viaplaysse ei tule F1?
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2018 16:20:51 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Ma sain aru, et isegi viaplaysse ei tule F1?

eip icon_biggrin.gif

Lahe on muidugi see, et kuu tagasi lõõrutati et VSB tuleb HD-s 1. mai (meirw)
Mida sealt üldse vaadata on ? peale mingi kera tagaajamise, mida näitab 1000 ja 1 kanalit veel tasuta.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2018 16:25:07 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
weasel kirjutas:
Ma sain aru, et isegi viaplaysse ei tule F1?

eip icon_biggrin.gif

Lahe on muidugi see, et kuu tagasi lõõrutati et VSB tuleb HD-s 1. mai (meirw)
Mida sealt üldse vaadata on ? peale mingi kera tagaajamise, mida näitab 1000 ja 1 kanalit veel tasuta.

Mõtled kodumaist liigat ? icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2018 16:26:35 vasta tsitaadiga

Ei üldse liigajalgpalli, suht rahapakkide põletamine ja üksteise loopimine, millel sisu suht meh.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lenc
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2006




sõnum 19.03.2018 16:29:00 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Ei üldse liigajalgpalli, suht rahapakkide põletamine ja üksteise loopimine, millel sisu suht meh.

Hakkas kohe huvitama, et mis suur sisu ja elu mõte F1-s siis peitub?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2018 16:31:40 vasta tsitaadiga

ei olegi väga midagi, samuti ei tunne puudust ka VSB kadumisest icon_razz.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2018 16:38:15 vasta tsitaadiga

Rootsi omale ma ei usu mingit eeatikeelset kuna teise regiooni kanaliga tegu

Ja kuskil esialgses f1 listis eestit sees plnud aga eks näis.
Muidugi hea, et viasat kõik maha vailinud oleks kui rahvas pleks uurima hakanud

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud


viimati muutis salatoimik 19.03.2018 16:38:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 19.03.2018 16:38:51 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Hakkas kohe huvitama, et mis suur sisu ja elu mõte F1-s siis peitub?

no bookidele ju kuldne aiamaa,
eriti UK kus hämmile laotakse meeletult, a la golden times kui oli ka Hill ja Mansell,
saksa ikka usub Vettelisse veel,
kuigi käive siiamaani suht mannetu olnud...
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2018 16:43:13 vasta tsitaadiga

Selles olen täiesti kindel et nahkkera veeretamist vaatab rohkem inimesi kui f1-te. Selles on suuresti süüdi f1 ise..... asi pole enam huvitav.
Minul täiesti ükstapuha kas VSB näitab f1 või mitte, sati pealt tuleb piisavalt HD/(4K?) võimalusi selle vaatamiseks.... iseasi kas ma ka vaadata viitsin. Äkki esimest/teist etappi isegi vaataks.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 19.03.2018 16:47:41 vasta tsitaadiga

no arvata on,
varem kui ikka turbo ja gaasipedaal põhja löödi läbi Eau Rouge minnes , tundsid kuidas kubemekarvad ka tõusid seda mootorit kuulates,
nüüd see sääsepinin enam ei eruta kedagi eriti enam...
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skyline
HV kasutaja

liitunud: 09.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2018 16:50:12 vasta tsitaadiga

https://sport.ohtuleht.ee/865798/vormel-1-ulekandeid-kommenteerinud-kalev-kruus-hind-aeti-nii-hulluks-see-on-taiesti-lootusetu?utm_source=facebook

Asendame WRC ja Moto GP-ga, midaiganes.
Asendage VSB SKY streamiga.
EDIT: Kas UK vpn + sky f1 toimiks Eestis?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 19.03.2018 16:56:25 vasta tsitaadiga

no sealt leiad vabalt striime kui aeg käes
http://livetv.sx/enx/allupcoming/
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2018 17:03:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Muide, Lätis ja Leedus on vormelihuvi hoopis väiksem kui Eestis ning seal pole ülekannete kadumine nii suur pauk.

Vot see on pauk

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 19.03.2018 17:20:36 vasta tsitaadiga

varsti käivad vist Lätis Vormels üks vaatamas ja kohalikust poest 6pack sassi kõrvale,
ja esmasp tagasi Eestisse tööle, või Soomesse
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lenc
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2006




sõnum 19.03.2018 18:00:54 vasta tsitaadiga

Porno Parm kirjutas:
varsti käivad vist Lätis Vormels üks vaatamas ja kohalikust poest 6pack sassi kõrvale,
ja esmasp tagasi Eestisse tööle, või Soomesse

Sa vist ei saanud aru, et lätis kaovad ka omakeelsed F1 ülekanded, aga neile pole see nii suur pauk, kuna seal pole kunagi suurt huvi selle vastu olnudki.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 19.03.2018 18:17:29 vasta tsitaadiga

nagu meil oleks,
samas meil enamus ju ei teagi et mis customer retention manager on et taas kundesid aktiveerida ja neis huvi äratada taas
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2018 18:19:42 vasta tsitaadiga

Porno Parm kirjutas:
nagu meil oleks

Vast ikka on kui Kruus seda ütleb. Nemad teavad numbreid

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 19.03.2018 18:22:04 vasta tsitaadiga

Kruus röögatab oioioioioioi ja läheb Kaljuveeriga Nimeta baari
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2018 18:50:21 vasta tsitaadiga

No kahe asja jaoks raha ei jätku. Kas soovite HDd või vormelit. icon_lol.gif

Varsti on eest meedia kindlasti platsis, you, me hakkame kanal12 peal vormelit näitama

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2018 18:57:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:

me hakkame kanal12 peal vormelit näitama

ega saa välistada jah, nood korjaksid kõik üles kui vähegi vahendeid leidub.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2018 19:00:44 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
No kahe asja jaoks raha ei jätku. Kas soovite HDd või vormelit. icon_lol.gif

Varsti on eest meedia kindlasti platsis, you, me hakkame kanal12 peal vormelit näitama
kahtlen, lakuvad veel haavu
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2018 00:19:12 vasta tsitaadiga

Kuldvillak, Sport 100 palun!

Mis aastal EI näinud viimati Eesti keelsete kommentaaridega Vormel-1 ülekannet?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2018 01:49:20 vasta tsitaadiga

äkki oli alates 2004 märts TV3 ja 2010 märts koliti VSB
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2018 08:52:14 vasta tsitaadiga

Veel enne näitasid seda ETV ja Kanal2
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 20.03.2018 09:15:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Formula 1 fans are "not going to have a clue" which driver is behind each team's halo device at the start of races this season, Kevin Magnussen fears.
One of the unintended consequences of the mandatory-for-2018 cockpit protection structure is how it obscures the view of the driver's crash helmet.

Asked by Autosport how much of a problem it is, Magnussen revealed he had difficulty identifying who was driving for which team during a trip trackside in pre-season testing.

"There's definitely a problem in recognising the driver," he said.

"I went on track as well, I've been watching Formula 1 my whole life, and I couldn't tell who was driving.

"That's not great. It's going to be the same on television.

"When the whole field is going into the first corner you're not going to have a clue who is who."
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2018 10:42:15 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
äkki oli alates 2004 märts TV3 ja 2010 märts koliti VSB

TV3 alustas 2002. Õigemini taasalustas, enne seda näitas 2 hooaega Kanal 2 ja enne seda jälle TV3. Äkki oli 1996 kui esimest korda näidati? Aga see oli pre-internet aeg. icon_smile.gif Infot peab vanadest ajalehtedest otsima.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2018 10:57:38 vasta tsitaadiga

Tol ajal ei osanud isegi oodata Eesti TV vahendust, Põhja TLN ja Soome TV kuniks TV vaatamist üldse mäletan. icon_lol.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2018 19:04:53 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
WäntWõll kirjutas:
äkki oli alates 2004 märts TV3 ja 2010 märts koliti VSB

TV3 alustas 2002. Õigemini taasalustas, enne seda näitas 2 hooaega Kanal 2 ja enne seda jälle TV3. Äkki oli 1996 kui esimest korda näidati? Aga see oli pre-internet aeg. icon_smile.gif Infot peab vanadest ajalehtedest otsima.

Eee, 2000 vist näitas tv3, 2001 näitas kanal2 ja 2002 näitas Ma ei tea kas 1 või mitu aastat ETV icon_rolleyes.gif ja siis edasi jäi TV3

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2018 19:13:32 vasta tsitaadiga

Aegu tagasi näitas ka eurosport f1-te laivis, siis kui Senna ja muud sellised sõitsid.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CTR
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012




sõnum 20.03.2018 19:17:08 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
Aegu tagasi näitas ka eurosport f1-te laivis, siis kui Senna ja muud sellised sõitsid.

ei oska öelda, nutikast või täbist igatahes üle ei kandnud siis..
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2018 19:18:48 vasta tsitaadiga

CTR kirjutas:
villu70 kirjutas:
Aegu tagasi näitas ka eurosport f1-te laivis, siis kui Senna ja muud sellised sõitsid.

ei oska öelda, nutikast või täbist igatahes üle ei kandnud siis..

Nutikaid ja tahvleid polnud siis ka olemas, kui Sennad sõitsid.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2018 19:19:23 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
Aegu tagasi näitas ka eurosport f1-te laivis, siis kui Senna ja muud sellised sõitsid.
No eks olid ajad kui ei olnud veel vaja kõike nii rahaks teha kui andis.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 20.03.2018 19:24:15 vasta tsitaadiga

homme hakkan F1 koefe tegema sõidu jaoks ,
praegu ei viitsi veel
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CTR
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012




sõnum 20.03.2018 19:28:28 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
CTR kirjutas:
villu70 kirjutas:
Aegu tagasi näitas ka eurosport f1-te laivis, siis kui Senna ja muud sellised sõitsid.

ei oska öelda, nutikast või täbist igatahes üle ei kandnud siis..

Nutikaid ja tahvleid polnud siis ka olemas, kui Sennad sõitsid.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2018 19:36:05 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
CTR kirjutas:
villu70 kirjutas:
Aegu tagasi näitas ka eurosport f1-te laivis, siis kui Senna ja muud sellised sõitsid.

ei oska öelda, nutikast või täbist igatahes üle ei kandnud siis..

Nutikaid ja tahvleid polnud siis ka olemas, kui Sennad sõitsid.

Isegi arvutid ja internet olid suht rikaste lõbu.
.... aga satipann oli mul juba siis olemas, läbi analoog signaali sai mingit säbrulist pilti vaadatud.... oo õudust olid ajad.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lenc
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2006




sõnum 20.03.2018 19:57:13 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
sukelduja kirjutas:
WäntWõll kirjutas:
äkki oli alates 2004 märts TV3 ja 2010 märts koliti VSB

TV3 alustas 2002. Õigemini taasalustas, enne seda näitas 2 hooaega Kanal 2 ja enne seda jälle TV3. Äkki oli 1996 kui esimest korda näidati? Aga see oli pre-internet aeg. icon_smile.gif Infot peab vanadest ajalehtedest otsima.

Eee, 2000 vist näitas tv3, 2001 näitas kanal2 ja 2002 näitas Ma ei tea kas 1 või mitu aastat ETV icon_rolleyes.gif ja siis edasi jäi TV3

2002 näitas ikka TV3. ETV-s oli F1 aastal 1995.


kimi kirjutas:
Kuldvillak, Sport 100 palun!

Mis aastal EI näinud viimati Eesti keelsete kommentaaridega Vormel-1 ülekannet?

Õige vastus on 1993.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 20.03.2018 20:00:39 vasta tsitaadiga

see telekavaliku värk on ikka nadi meie mail. elamus/klassik/minu.tv on piiratud kanalivalikuga, kaabel minuni ei levi (ükski provaider). nüüd kohitseti viasat ka ära. oleks see mingeid paranemise märke veel ajapikku näidanud, aga tutkit. HD eest peab ikka juurde plekkima ja sedagi näruse sisu eest. läheb lõpetamisele, pole mõtet enam seda lehma lüpsta.

korporatiivsete soodustuste najal võtan ühele telkule minu.tv koos digiboksiga, siis saab naise seebikavajadused ja salvestamissoovid ära rahuldatud. ka põnnid tahavad oma kidzone-i, seega peab võtma kohaliku tasulise teenuse.
oma telekasse võtan vana zoomi mooduli ja mingi põhipaketi (ka siin saab kidzone kätte), ongi hea, saab ilma lisakastita hakkama. telekal oma integreeritud salvestamisvõimalus/live-tv/kerimine olemas.

F1 ja muu mudru jaoks võtsin "sky go" netipaketti (üks uk provaider vahendab). eks ta kirves 12£ kuus vist oli ole ja vajab lisaks VPN-i, aga siis näeb kõike mida vaja. ka filmivalik on üle prahi. toimib ok (pole mingi tasuta tori striimiteenus, vaid ikka tasuline ja legit, ei haki ega jura) ja pilt täitsa mõistlik. ma golfi fänn ja see kohitseti ka viasatis ära nii, et näiteks PGA touri või us mastersit ei saanud vaadata. nüüd kõik ok. sky go striim ca 1500kbps ja täitsa ilus. ei ole öeldud, et HD, aga paistab, et on.

laupäev/pühapäev võib tulla. F1 see aasta nägemata ei jää.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2018 20:13:41 vasta tsitaadiga

lenc kirjutas:
salatoimik kirjutas:
sukelduja kirjutas:
WäntWõll kirjutas:
äkki oli alates 2004 märts TV3 ja 2010 märts koliti VSB

TV3 alustas 2002. Õigemini taasalustas, enne seda näitas 2 hooaega Kanal 2 ja enne seda jälle TV3. Äkki oli 1996 kui esimest korda näidati? Aga see oli pre-internet aeg. icon_smile.gif Infot peab vanadest ajalehtedest otsima.

Eee, 2000 vist näitas tv3, 2001 näitas kanal2 ja 2002 näitas Ma ei tea kas 1 või mitu aastat ETV icon_rolleyes.gif ja siis edasi jäi TV3

2002 näitas ikka TV3. ETV-s oli F1 aastal 1995.
icon_rolleyes.gif
http://sport.delfi.ee/archive/etv-omandas-vormel-1-ulekannete-oigused?id=2838717

A võibolla siis parseldati edasi TV3-le, ei tea.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lenc
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2006




sõnum 20.03.2018 20:27:40 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
lenc kirjutas:
salatoimik kirjutas:
sukelduja kirjutas:
WäntWõll kirjutas:
äkki oli alates 2004 märts TV3 ja 2010 märts koliti VSB

TV3 alustas 2002. Õigemini taasalustas, enne seda näitas 2 hooaega Kanal 2 ja enne seda jälle TV3. Äkki oli 1996 kui esimest korda näidati? Aga see oli pre-internet aeg. icon_smile.gif Infot peab vanadest ajalehtedest otsima.

Eee, 2000 vist näitas tv3, 2001 näitas kanal2 ja 2002 näitas Ma ei tea kas 1 või mitu aastat ETV icon_rolleyes.gif ja siis edasi jäi TV3

2002 näitas ikka TV3. ETV-s oli F1 aastal 1995.
icon_rolleyes.gif
http://sport.delfi.ee/archive/etv-omandas-vormel-1-ulekannete-oigused?id=2838717

https://www.postimees.ee/1914635/ringhaalingunoukogu-keelas-etvl-vormel-1-ulekanded

icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2018 13:25:36 vasta tsitaadiga

Et siis Eestis legaalselt F1'te ei näegi enam kuidagi see aasta jah?
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2018 13:27:26 vasta tsitaadiga

Viasat motors....aga see shit on ka SD kvaliteedis Telial ja arvatavasti rootsi keeles icon_neutral.gif
RTL oli ka

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 21.03.2018 13:27:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2018 13:27:43 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Et siis Eestis legaalselt F1'te ei näegi enam kuidagi see aasta jah?
Viasat Motors ja RTL näitavad
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2018 13:32:32 vasta tsitaadiga

Aga nendes inglise keelt valikus ei olnud vist ju?

Motors oli rootsi keeles kui õigesti mäletan ning RTL on mõistagi saksa keeles.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2018 13:33:43 vasta tsitaadiga

Internetist tuleb kindlasti ka inglise keeles
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2018 13:36:49 vasta tsitaadiga

No suruvad sunniviisiliselt piraadiks siin riigis icon_rolleyes.gif
1 võimalus on veel, et homme avaldatav F1 tv lisab imekombel Eesti sinna listi.
tsitaat:

Kallim pakett F1 TV Pro maksab umbes 100 dollarit aastas, selle eest võib otseülekandena vaadata kõiki sõite ja treeninguid, saab valida autokaamera pilti, näeb ajavõttu ja – mis tõsistele ­huvilistele ehk põnevamgi – kõiki varasemaid F1-etappe aegade algusest peale.

Vormel-1 striimingu­teenus F1 TV Pro võimaldab otseüle­kandes ka selliseid nippe. Kahjuks pole teenus Eestis kättesaadav
Odavam pakett F1 TV Access pakub live-ajavõttu ja raadioreportaaži, samuti arhiivimaterjale. Esialgu on F1 TV kättesaadav umbes 20 riigis, paraku pole nende hulgas Eestit. Ka netipiraatlus ei pruugi aidata, sest Liberty on lubanud kõik VPNi ja torrentikraanid kinni keerata.

yea, right

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Formula 1, 2, 3 2018 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 45, 46, 47  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.