|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas. |
| 12-10a |
|
42% |
[ 27 ] |
| 10-8a |
|
17% |
[ 11 ] |
| 8-6a |
|
11% |
[ 7 ] |
| 6-4a |
|
7% |
[ 5 ] |
| 4-2a |
|
4% |
[ 3 ] |
| Vähem kui 2a |
|
15% |
[ 10 ] |
|
| hääli kokku : 63 |
|
| autor |
|
Yankuonu
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2011
|
07.03.2018 16:06:24
|
|
|
Kulunud repliik aga replay aitab alati selgust luua. Osa põõsaid on nii öelda mitte põõsad jne. Iga olukord natuke erinev aga jah vastus olemas igal juhul.
_________________ "You cannot judge me. I am Justice itself!" |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcjaaxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2010
|
07.03.2018 16:21:29
|
|
|
| GaZmO kirjutas: |
Double bushin ka mina, aga seekord oli selline situatsioon, et istusin põõsa taga ja lasin minu ees rallitavat tanki. Lasin ainult siis kui meie vahele veel põõsaid jäi, aga kuna ta põõsa tagant välja sõites mind ei spottinud, tekkis kahtlus et põõsa camo kaob ainult lasu hetkeks. Taipasin alles nüüd ta kontot vaadata ja asi selge - see tomat ei spotiks ka siis kui ma talle otsa sõidan  |
Võibolla rumal mainida , kuid äkki rng tegi sellele jorsile vinka
_________________ Ma olen telekas. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DamienDK
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2005
|
07.03.2018 18:18:42
|
|
|
Minu teada spot mehhanikas ei ole rng'd GaZmO tegi e25'ga ühe 3.8k damage ja 10 killiga mängu, ma vaatasin seda replayd ja mul jäi arusaamatuks, kuidas elc 100m kauguselt ei suutnud e25 ära spottida. Ma muidugi ei märganud seda, et GaZmO lasi ainult siis, kui elciga oli double bush. Ja noh, see elc oli tomat ja e25 on normaalse crewga, siis seda ei suudagi spottida.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GaZmO
HV vaatleja
liitunud: 14.03.2007
|
07.03.2018 18:43:22
|
|
|
Panen siia ka siis replay
http://wotreplays.eu/site/4213494#redshire-bozmo-e_25
Ka minu teada pole spotil rng'ga midagi tegemist. Kuna samas kohas on mind korduvalt ka palju kaugemalt spotitud, ongi 2 võimalust: elc põõsa tagant väljumise hetkeks oli minu põõsa camo taastunud või temal olematu crew/varustus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
07.03.2018 19:15:33
|
|
|
E25, kui see on fully kitted out camo peale ning istub heas põõsas, on ilma lisavarustuse ja skillideta aga 100% crewga ELC AMXi jaoks nähtav alles 50m pealt, kui püsida paigal.
http://www.wotinfo.net/en/camo-calculator
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
07.03.2018 19:29:27
|
|
|
kuna see encore tleb???
ei jõua ära oodata enam tahaks paugutada juba:D wargaming please take my money!!!
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
07.03.2018 19:35:34
|
|
|
siven, WoT-s endas ju loendur tiksub? Aga 21.03 peaks see EU-s toimuma.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
07.03.2018 19:37:30
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| siven, WoT-s endas ju loendur tiksub? Aga 21.03 peaks see EU-s toimuma. |
pole woti käima pannud 3 kuud ja googeldades leidsin ainult ,et march... aga tänud!
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GaZmO
HV vaatleja
liitunud: 14.03.2007
|
07.03.2018 20:06:13
|
|
|
| erick kirjutas: |
E25, kui see on fully kitted out camo peale ning istub heas põõsas, on ilma lisavarustuse ja skillideta aga 100% crewga ELC AMXi jaoks nähtav alles 50m pealt, kui püsida paigal.
http://www.wotinfo.net/en/camo-calculator |
Ei tea kas arvutasin õigesti, aga kui arvestada et lask vähendab põõsa camo boonust 70% võrra, saab e25 nähtavaks 150m pealt. Tundub küll, et põõsa camo oli selleks hetkeks taastunud, kui elc järgmise tagant välja tuli...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
phljuh
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2010
|
07.03.2018 20:49:07
|
|
|
UDES 03 kuidas sellega mängida hetkel tundub hullem kui AT7
_________________ müüsin oma naeratuse maha |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alyster
HV vaatleja
liitunud: 27.07.2017
|
07.03.2018 21:47:26
|
|
|
| phljuh kirjutas: |
| UDES 03 kuidas sellega mängida hetkel tundub hullem kui AT7 |
UDES on super minu arvates.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pyroman11
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2013
|
07.03.2018 22:57:32
|
|
|
Sain siis täna bloki maha ja kiusu pärast jätsin sama konfi, saab näha kas seekord ka mingi kala sees
Muidugi nüüd see oht, et võib tulla permabänn, aga ma tean raudpolt kindlalt et kasutasin ainult Aslainsi. Keegi teine arvutile ka ligi pole pääsenud. Eks näis....
Aga huvitav oli selline juhus, et kaks viiki järjest
Ei juhtu just tihti, et üldse viik tuleks ja nüüd siis topelt ja järjest lahingud.
_________________ WOT kasutaja: Abe_Normal |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
08.03.2018 00:28:41
|
|
|
| GaZmO kirjutas: |
| erick kirjutas: |
E25, kui see on fully kitted out camo peale ning istub heas põõsas, on ilma lisavarustuse ja skillideta aga 100% crewga ELC AMXi jaoks nähtav alles 50m pealt, kui püsida paigal.
http://www.wotinfo.net/en/camo-calculator |
Ei tea kas arvutasin õigesti, aga kui arvestada et lask vähendab põõsa camo boonust 70% võrra, saab e25 nähtavaks 150m pealt. Tundub küll, et põõsa camo oli selleks hetkeks taastunud, kui elc järgmise tagant välja tuli... |
E25 on vana TD-de camo loogikaga, lask vähendab vähem camo. Ei mäleta, palju see oli.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
08.03.2018 11:09:55
|
|
|
| sakinaga, see vist vaikselt parandati ära (ikkagi mingi 2a juba TD camo nerfist möödas). Camo calculator vähemalt näitab nii. Muidu jah, 9.1 kus teised TD'd said camo nerfi, E25 jäeti puutumata, mis tähendas, et tal lastes sama camo kui paigal seistes.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j2pe
HV kasutaja
liitunud: 27.08.2010
|
08.03.2018 12:24:10
|
|
|
| phljuh kirjutas: |
| UDES 03 kuidas sellega mängida hetkel tundub hullem kui AT7 |
Kui vähegi võimalik, siis free xp ja viimane toru peale ja UDES muutub heaks(vähemalt minu jaoks muutus). Mängides kasuta mobiilsust ja camo.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karumaru
HV kasutaja
liitunud: 20.01.2018
|
08.03.2018 15:23:45
|
|
|
| Obj. 430 on ace tanker väga kõrgele veetud. Tegin 1440 base expi ja ikkagi ei saanud ace kätte, esimene klass. Kui hästi siis veel peab mängima.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Yankuonu
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2011
|
08.03.2018 16:04:21
|
|
|
| karumaru kirjutas: |
| Obj. 430 on ace tanker väga kõrgele veetud. Tegin 1440 base expi ja ikkagi ei saanud ace kätte, esimene klass. Kui hästi siis veel peab mängima. |
Viimasel nädalal paar tüki saadud Obj.430U-ga, selle ace on seal 1900-2000 vahel.. ega palju vähemaga tavaliselt "uut ja ToTT tanki" ära ei ässa ka.
_________________ "You cannot judge me. I am Justice itself!" |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fellanor
HV kasutaja
liitunud: 28.10.2014
|
08.03.2018 18:42:08
|
|
|
| Yankuonu kirjutas: |
| karumaru kirjutas: |
| Obj. 430 on ace tanker väga kõrgele veetud. Tegin 1440 base expi ja ikkagi ei saanud ace kätte, esimene klass. Kui hästi siis veel peab mängima. |
Viimasel nädalal paar tüki saadud Obj.430U-ga, selle ace on seal 1900-2000 vahel.. ega palju vähemaga tavaliselt "uut ja ToTT tanki" ära ei ässa ka. |
sa ilmselt pidasid 1900-2000-ga silmas prem kontoga tulevat xpi?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcjaaxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2010
|
08.03.2018 19:20:17
|
|
|
Ciisas , kuidas ma ootan , et kullamoon ära kaoks !!!
_________________ Ma olen telekas. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
08.03.2018 19:32:29
|
|
|
| karumaru kirjutas: |
| Obj. 430 on ace tanker väga kõrgele veetud. Tegin 1440 base expi ja ikkagi ei saanud ace kätte, esimene klass. Kui hästi siis veel peab mängima. |
3 aastat tagasi oli Type 59 Ace alates 1450 base XP. Muidugi ootad itaallased ära, lillam rahvas liigub nende peale edasi, võid rahulikult selle 430 ära Ace'ida
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karumaru
HV kasutaja
liitunud: 20.01.2018
|
08.03.2018 21:26:52
|
|
|
Mul üks küsimus. Kui keegi on juba bondsi eest tankile täiustatud varustuse lisanud, mis on teie esimene valik olnud, ma mõtlen medium tankile? Optika või vendikas?
Ma ei tea, kas ma 5000 saan kokku, aga 4000 on käeulatuses. Optika on odavam.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chatwalker
HV kasutaja
liitunud: 04.04.2006
|
08.03.2018 22:06:23
|
|
|
Ilmselt mõttetu raiskamine.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
08.03.2018 22:15:24
|
|
|
Ma olen 2 bondsi kaupa oma tX tankide meeskondadele tulekustutusvõime andnud kui toiduga sõita. Mumeelest täitsa OK kulutus.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chatro
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2011
|
08.03.2018 22:19:54
|
|
|
| Skill4ltu ütles kunagi, et vent kindel laks alati. Miks? Sest see bondsidega annab vendile pool juurde, ma ei tea peast palju ta optikale annab, aga kindlasti mitte pool.Ise võtan ka vendi esimesena.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karumaru
HV kasutaja
liitunud: 20.01.2018
|
08.03.2018 22:27:03
|
|
|
| Siis tuleb vendikas võtta, aga kas seda saab teistele tankidel ümber ka tõsta või ongi igavene? Optikale annab 12.5 juurde, pole tõesti eriti palju.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kurat666
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2011
|
08.03.2018 23:47:47
|
|
|
| mcjaaxon kirjutas: |
| Ciisas , kuidas ma ootan , et kullamoon ära kaoks !!! |
Mis sa arvad kes sellest võidaks?
_________________ WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
QLIMAX
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2005
|
09.03.2018 04:14:30
|
|
|
| karumaru kirjutas: |
| Siis tuleb vendikas võtta, aga kas seda saab teistele tankidel ümber ka tõsta või ongi igavene? Optikale annab 12.5 juurde, pole tõesti eriti palju. |
Demount maksab 200 bondsi
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcjaaxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2010
|
09.03.2018 07:52:22
|
|
|
| Kurat666 kirjutas: |
| mcjaaxon kirjutas: |
| Ciisas , kuidas ma ootan , et kullamoon ära kaoks !!! |
Mis sa arvad kes sellest võidaks? |
Võidaksid need , kes ei kaotaks selle pealt " midagi "
Rämedalt kallimaks võiks siiski minna kullamoon .
_________________ Ma olen telekas. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arny
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.01.2012
|
09.03.2018 08:57:28
|
|
|
eks ta jah ole hea mõte aga siis tuleks ühtteist ära muuta. Näiteks type5 tava he on täiesti kasutu, kui t10 tank teeb max 300 kahju on nagu imelik (omal rekord 1dmg teisele külje pihta lastes). Samas premm ammoga alla 300 on harva üldiselt 500+, eks neid näiteid ilmselt veel aga jah palju asju peaks muutma. E100 pene peaks kah tõstma või siis wg peaks e100 puhul rng parandama, et see kuskilt läbi ka laseks. Ise ei mängi E100 juba ammu sest lihtsalt lasud ei lähe läbi.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Yankuonu
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2011
|
09.03.2018 10:36:12
|
|
|
| arny kirjutas: |
| eks ta jah ole hea mõte aga siis tuleks ühtteist ära muuta. Näiteks type5 tava he on täiesti kasutu, kui t10 tank teeb max 300 kahju on nagu imelik (omal rekord 1dmg teisele külje pihta lastes). Samas premm ammoga alla 300 on harva üldiselt 500+, eks neid näiteid ilmselt veel aga jah palju asju peaks muutma. E100 pene peaks kah tõstma või siis wg peaks e100 puhul rng parandama, et see kuskilt läbi ka laseks. Ise ei mängi E100 juba ammu sest lihtsalt lasud ei lähe läbi. |
E100 sai juba mõnda aega tagasi tavamoona buffi. Ei ole probleem mängida kui vähegi suudad hiirt liigutada ja hingata samaaegselt. Type5 raske juhtum, ei oska midagi arvata sellest aga no eks ta ole nagu arty, annab võimaluse ka madalama oskustasemega mängjal võidelda ja dmg-it teha. Lihtsalt kallimaks muutmine ei aitaks Punaseid Paruneid kuidagi, sest ainukesed kes siis suudaks seda endale lubada olekski unikumid ja ükssarved Praegu ei ole kuldmoon kellegi jaoks probleem kellel tier8 prem või konto.
Kuldmoona "rework" on juba ka teavitatud WG poolt. Peaks toimuma selle aasta lõpu poole.
_________________ "You cannot judge me. I am Justice itself!" |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
09.03.2018 11:50:42
|
|
|
Kaob ära see "kuldmoon". Jäävad lihtsalt AP, APCR, HEAT ja HE. Aga eks mingid tüübid hakkavad ikka ruigama kui HEATiga sisse saavad kuna arvavad, et see on mingi müstiline mürsk
Võibolla märkasite, et tänases uudiste pop-upis oli üks uudis leedu keeles. Keegi oli kusagil midagi valesti kopeerinud. Vabandused.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thomak28
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2012
|
09.03.2018 11:55:52
|
|
|
| mcjaaxon kirjutas: |
| Kurat666 kirjutas: |
| mcjaaxon kirjutas: |
| Ciisas , kuidas ma ootan , et kullamoon ära kaoks !!! |
Mis sa arvad kes sellest võidaks? |
Võidaksid need , kes ei kaotaks selle pealt " midagi "
Rämedalt kallimaks võiks siiski minna kullamoon . |
https://ritastatusreport.live/2017/12/19/wot-dev-qa/comment-page-1/
Seal all pool paari sõnaga räägitakse sellest. Aga väga lakooniliselt, lisaks pritsitakse mingit suvallist statistikat, et hämada midagi kokku..
Aga kui rääkida kuldmoonast või õigemini tuleks rääkida premiummoonast. Sest küsimus on selles, et mis valuutas sa lihtsalt katad seda kulutust (in-game gold või in-game hõbe). Et olen aru saanud, et tahavad lihtsalt jätta ühe valuuta millega seda katta saab, Selleks jääb siis in-game hõbe. Mida nagunii juba 99.95% mängijatest kasutab, et katta ära premiummoonaga seotud kulutused. Ehk, et midagi ei muutu esialgu, kui võetakse ära in-game kulla eest katmise võimalus.
Aga kindlasti päris paljud ootavad, et premium ammo / tava ammo saaks mingi uue näo. Need kes mängust rohkem jagavad teavad, et SIHTIMISE osakaal on tänu rng'le ja premium ammo suhetlisele odavusele üsna üsna mõttetuks muutunud. Tuua tagasi sihtimis vajalikus läbi ammo ja armori rebalanci annaks kindlasti sellele mängule juurde. WG ka teab seda, aga lihtsalt hetkel pole suudetud ärimudelisse seda kuidagi paigutada..
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
09.03.2018 12:26:28
|
|
|
Lugesin seda ja seal toodi välja see, et prem moona pene % on täpselt sama nagu standardmoonal, vahe on mõõdetav komakohtades. Ise muidugi arvan, et premmi laetakse peamiselt face to face olukordades, kus AP'ga üldse poleks lootust. Seega see statistika kahtlane mõõdik. Peaks ikkagi proovima kuidagi nii võtta, et palju oleks pene % ainult AP'ga ja palju ainult premmiga.
Midagi nad mõtlevad kuldmoona rebalancemise koha pealt tõesti, aga ega nad eriti midagi teha ei saaks peale selle hinna tõstmise, et selle kasutustihedust kahandada randomis.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thomak28
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2012
|
09.03.2018 12:42:09
|
|
|
| erick kirjutas: |
Midagi nad mõtlevad kuldmoona rebalancemise koha pealt tõesti, aga ega nad eriti midagi teha ei saaks peale selle hinna tõstmise, et selle kasutustihedust kahandada randomis. |
Usun, et seda lahendust nad ei kaalu, see tekitaks eriti suured käärid nende mängijate vahel kes näiteks kuuluvad mõnda korraliku klanni, saavad easy kreeda teenida jne. See tekitaks tohutu vahe mängu impacti nende mängijate vahel, ma tõsiselt kahtlen kas wg tahab sellist asja implementeerida..
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Yankuonu
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2011
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
09.03.2018 15:27:30
|
|
|
https://wgmods.net/46/
Aslaini pakk on nüüd siis ametlikult WoTi poolt toetatud ja kõik seal olevad modid on lubatud.
| tsitaat: |
Aslain’s ModPack contains only mods approved by the developers of Wargaming.
.
Highlights:
- biggest amount of mods (over 700)
- preview of selected mods
- WG Fair Play Friendly
- frequent updates |
Ehk et enam ei tohiks küll sellega mingil moel bänni saada.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dud66
HV veteran

liitunud: 20.08.2007
|
09.03.2018 16:54:25
|
|
|
| tsitaat: |
| The WG code is not valid. Please try again. |
_________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata! |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
09.03.2018 16:56:23
|
|
|
| äkki mingi teatud arv kordi? ise kasutasin 10 min tagasi ja toimis:O
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mrkristjan
HV vaatleja
liitunud: 29.11.2010
|
09.03.2018 16:59:02
|
|
|
Kood toimis.
Wargaming code activated.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
09.03.2018 17:04:21
|
|
|
| Mul ka toimis.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thomak28
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2012
|
09.03.2018 17:09:46
|
|
|
| dud66 kirjutas: |
| tsitaat: |
| The WG code is not valid. Please try again. |
|
https://worldoftanks.eu/ -> Premium shop -> Redeem Wargaming code -> PLAYTWA -> Redeem
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dud66
HV veteran

liitunud: 20.08.2007
|
09.03.2018 17:31:26
|
|
|
Ma tean küll kuidas boonuskoode kasutada
Ma kahtlustan seda, et kuna ma olen TWA-d mänginud, siis selle koodiga boonust enam ei saa
| thomak28 kirjutas: |
| dud66 kirjutas: |
| tsitaat: |
| The WG code is not valid. Please try again. |
|
https://worldoftanks.eu/ -> Premium shop -> Redeem Wargaming code -> PLAYTWA -> Redeem |
_________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata! |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arny
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.01.2012
|
09.03.2018 17:32:12
|
|
|
mul kah toimis. Pärast tuli meili miskine total war pakkumine kah wargamingult seoses sellega.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
09.03.2018 19:15:08
|
|
|
töötab samuti ka siin
Kas see T8 LÖWE on hää tank ka isegi njuupari jaoks või parem ei soovitaks nuubs/boobs tüüpi mängijatele?
EDIT: Ilma tanke ostmata ja neile lisasid juurde sebimata(tasulisi - kuld, kredakaart jms) olen hetkel T6 Panzer / Tiger liinil
|
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arny
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.01.2012
|
09.03.2018 19:43:30
|
|
|
cccp tankidega ei eksi vist selles osas aga ise võtaks hetkel pigem scorpionG või vana hea t34.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karumaru
HV kasutaja
liitunud: 20.01.2018
|
09.03.2018 21:41:36
|
|
|
| löwe asemel võta raviooli, ikka 10x parem.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alyster
HV vaatleja
liitunud: 27.07.2017
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thomak28
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2012
|
10.03.2018 13:10:19
|
|
|
Ta teamilahinguid teinud mingi 3.2k. Ma natuke spekuleerin. Ta on teinud mõne OP premm tier 8 tankiga 3200 mängu team battle'id. Personal reserveid peaksid seal töötama. Keskmine exp on tal 1.171,32, kui kombineerida see 100% boosteriga, siis saad per mäng 2342 expi per mäng. See teeb siis 3200 mängu x 2342 = 7.496.448
Mis 7.5M expi teoorias võib piisav olla, et free exp convertida omale kuni tier 9'sani 7 tier kümme liini.
viimati muutis thomak28 10.03.2018 13:11:42, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arny
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.01.2012
|
10.03.2018 13:10:45
|
|
|
kui su jaoks on lilla värvus oluline siis teed mida iganes, et lillaks saada. Mõtle kui palju läheks kaotsi kui sa hakkaks mingit rida 1 tierist alates mängima nii, et teenid kõik ilusti välja, mis lillat sa sealt saada loodad. Ok lõpuks hirmsa tööga jah aga kui võimalusi on siis miks vaeva näha.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|