beastbeats, palju need asjad kõik sul ruumi võtavad? Eraldi tuba juba?
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Pildid telefoniga tehtud ja pole maailmaklassist. Peaks antud temaga ilusti kokku ka minema. Nädala lõpuks uued pildid ka kogu mängu stuffist ära tegema _________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
pildid pole küll maailma parima kvaliteediga, kuid ülevaate saab ikka: http://janrist.blogspot.com/ _________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Final Fantasy Legend I-III ja Final Fantasy Adventure (GB)
Final Fantasy X/X-2 HD promo (PS3)
Final Fantasy X/X-2 HD OST
All Sounds of SaGa OST
Crisis Core: Final Fantasy VII OST
Final Fantasy Explorers OST
Dissidia: Final Fantasy OST
Final Fantasy Type-0 Side Story, Vol. 1: The Reaper of the Icy Blade (manga)
Final Fantasy 25th Memorial Ultimania Vol.3
Final Fantasy Box Set (FFVII, FFVIII, FFIX): Official Game Guide _________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Lõpuks on kokku saanud täitsa korralik kogu, olen rahul. Mänge on kusagil 300++, eraldi arvestust ei pea ja ühegi platvormi otsene pooldaja ei ole. Üritan nüüd seeriate kaupa vaikselt koguda. Mängude poolest samuti kindlaid eelistusi ei ole ja kui vähegi mängitav on siis teen põhjalikult läbi. Kuidagi kohe ei edene riiuli tekitamine valmistamine, hetkel on kõik kokku pressitud ühte kappi mitmeis reas ja lisaks väike hunnik eraldi. Ei paku silmarõõmu nii
ToivoLep, näen konsoolidest Wii-d ja PS4, kas midagi veel; lähipilti mängudest?
Konsoolidest on Wii, PS2, PS3, PS4, VITA, PSPx2, DS. Noh... ise pean iPadi ka väiekst viisi konsooliks. Katsun riiuli vaikselt ikkagi valmis nokkida, siis on kõik mängud korraga näha
Lõpuks on kokku saanud täitsa korralik kogu, olen rahul. Mänge on kusagil 300++, eraldi arvestust ei pea ja ühegi platvormi otsene pooldaja ei ole. Üritan nüüd seeriate kaupa vaikselt koguda. Mängude poolest samuti kindlaid eelistusi ei ole ja kui vähegi mängitav on siis teen põhjalikult läbi. Kuidagi kohe ei edene riiuli tekitamine valmistamine, hetkel on kõik kokku pressitud ühte kappi mitmeis reas ja lisaks väike hunnik eraldi. Ei paku silmarõõmu nii
See on üks ilusamaid asju, mida ma elus sees näinud olen Sellise asja peale tuleks iga päev meeleldi koju.
Lõpuks on kokku saanud täitsa korralik kogu, olen rahul. Mänge on kusagil 300++, eraldi arvestust ei pea ja ühegi platvormi otsene pooldaja ei ole. Üritan nüüd seeriate kaupa vaikselt koguda. Mängude poolest samuti kindlaid eelistusi ei ole ja kui vähegi mängitav on siis teen põhjalikult läbi. Kuidagi kohe ei edene riiuli tekitamine valmistamine, hetkel on kõik kokku pressitud ühte kappi mitmeis reas ja lisaks väike hunnik eraldi. Ei paku silmarõõmu nii
Spoiler
See on üks ilusamaid asju, mida ma elus sees näinud olen Sellise asja peale tuleks iga päev meeleldi koju.
See on jah minu "Inner Sanctuary" ja tõonäoliselt ei viitsiks eriti Tallinna korteris nagu prussakas elada, kui sellist pelgupaika poleks Just hetk tagasi jäi 1.november 2014 tehtud pilt näppu ehk aasta aega tagasi. Mänge oli siis ehk tükki 10, konsoolidest oli ps2 ja koht nägi üldse selline välja
Lõpuks on kokku saanud täitsa korralik kogu, olen rahul. Mänge on kusagil 300++, eraldi arvestust ei pea ja ühegi platvormi otsene pooldaja ei ole. Üritan nüüd seeriate kaupa vaikselt koguda. Mängude poolest samuti kindlaid eelistusi ei ole ja kui vähegi mängitav on siis teen põhjalikult läbi. Kuidagi kohe ei edene riiuli tekitamine valmistamine, hetkel on kõik kokku pressitud ühte kappi mitmeis reas ja lisaks väike hunnik eraldi. Ei paku silmarõõmu nii
Spoiler
See on üks ilusamaid asju, mida ma elus sees näinud olen Sellise asja peale tuleks iga päev meeleldi koju.
See on jah minu "Inner Sanctuary" ja tõonäoliselt ei viitsiks eriti Tallinna korteris nagu prussakas elada, kui sellist pelgupaika poleks Just hetk tagasi jäi 1.november 2014 tehtud pilt näppu ehk aasta aega tagasi. Mänge oli siis ehk tükki 10, konsoolidest oli ps2 ja koht nägi üldse selline välja
Spoiler
Selle peale on soov öelda "Started from the bottom, now we here..." Sellesmõttes, et kuskilt tuleb ikka alustada. Tahaks ka endale mingi gaming lair-i luua kunagi.
Final Fantasy Type-0 Side Story Vol. 2: The Ice Reaper (ENG; manga)
Final Fantasy Mug: Chocobo
EDIT:
Final Fantasy VII: Advent Children Complete (koos Final Fantasy XIII PS3 demoga)
Final Fantasy: Die Mächte in dir (Final Fantasy: The Spirits Within) steelbook
Final Fantasy Explorers Collector's Edition
Final Fantasy Box Set 2 (FFX, FFX-2, FFXII): Official Game Guide
Final Fantasy Crystal Chronicles Strategy Guide
Final Fantasy XII ja Dirge of Cerberus: Final Fantasy VII postkaardid
EDIT 2:
Final Fantasy Master Creatures 1: Ifrit
Dissidia Final Fantasy Official Game Guide
Final Fantasy XIV Online: Souten no Ishgard (CE; PS4)
Final Fantasy Type-0 Side Story Vol. 3: The Ice Reaper manga
Final Fantasy XIV: Heavensward OST
Dissidia 012 Final Fantasy promo (PSP; PAL)
Final Fantasy IV: The Complete Collection promo (PSP; PAL)
Final Fantasy XII – Ashe _________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
äratame vana teema ülesse. Sai tuba lõpuks korralikult koristatud ja kuna kogu on päris suur, siis jäädvustasin videole selle. Ei pretendeeri kõrgtaseme kaameratööle, kuid ülevaate saab kindlasti.
Link _________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Jajah saan aru. Niisama norin. Aga ikkagi no mehed/poisid... Final Fantasy.... Ei taha küll kedagi solvata aga see vist on tänapäeva emo põlvkonna tagajärg. _________________ HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Tänapäeva põvkond vist väga ei viitsi FF seeriat mängida.
Aga "FF põlvkonna" esindajad panevad õhtul lapsed magama ja siis ajavad konsoolid kuumaks .
Isegi allolevast härrast ca 15a vanem .
beastbeats
- kõik inglisekeelsed PS3 mängud, mis on sel platvormil nö. stuck ehk siis pole võimalik ühelgi teisel platvormil mängida. Ehk siis enamasti PS3 eksklusiivid.
- kõik PAL Xbox 360 mängud, mida PC peal välja ei antud. Ehk siis Xbox 360 eksklusiivid ja 7-nda generatsiooni konsoolieksklusiivid.
Aga seal veel palju mänge, mis PC peal ka välja anti, kuid eelistan Xbox 360 versioone ja sellepärast olen ka need hankinud.
Full PAL seti ei taha, sest iga-aastased spordimängud (FIFA, NBA, NFL jms) ja "Kinect/Move required" mängud mulle huvi ei paku.
Füüsilisel kujul mänge pole eriti kätte jäänud aga see-eest konsoole küll.
Mõned märkimisväärsed asjad mu kollektsioonis on
- Must PS3 super slim koos Guitar Hero kitarride, trummide ja pea kõigi GH mängudega.
- Valge XBOX 360 koos kinecti ja DJ Hero komplektiga.
- Originaal Xbox Crystal konsoole 3tk ja tavalisi musta värvi konsoole 8tk, pluss veel omajagu pulte ja mänge
Mingi hetk hakkasin XBOXe tõsisemalt koguma. Mõned isendid olid ka mittetöötavad ja nende remont oli põnev. Ka osad plaadilugejad sai uuesti töökorda seatud mis pirtsakad olid.
Hetkel kõik OG XBOXid töökorras ning tasapisi proovin ja katsetan välimust muuta. Lisada mõne LEDi, lisaekraan temperatuuri kuvamiseks jne.
Paar pilti ka.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.