Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 393, 394, 395 ... 913, 914, 915  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2018 11:53:32 vasta tsitaadiga

Kas kasutaja Hiid profiilipildil on ära veninud tissid või põlved?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2018 11:55:10 vasta tsitaadiga

esimene
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2018 11:55:42 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Sa Hiid tee omale permanentne (ostu-)abi teema, pidevalt on sul vaja midagi osta või tekib muidu imelikke küsimusi. icon_lol.gif


Teab kas on pointi. Ta enamasti küsib ja uurib, saab siit mõned asjalikud soovitused ning siis ostab neid soovitusi ignoreerides ikka midagi oma tarkusest ja saab tõmmata icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2018 12:05:34 vasta tsitaadiga

ema sul teeb ehk nii icon_idea.gif
Ma teen alati põhjaliku eeltöö, aga kuna abi on tihti väga diletantlik ja küündimatu, siis lähevad mõned ostud ka metsa. icon_mad.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2018 12:10:15 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 02.07.2020 13:46:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2018 13:10:19 vasta tsitaadiga

kus, mis? icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2018 13:21:14 vasta tsitaadiga

Vici heeringafilee 400g
Rimis 1,7€
Prismas 2,6€
Selveris 3,39€
Kust need hinnad küll võetakse? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2018 14:40:37 vasta tsitaadiga

Hiid, võiks mingi vanakooli PDA võtta selle jaoks, hea kompott iphone 5C kõrvale icon_lol.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 27.02.2018 22:12:36 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Mina võtaksin Lenovo tääbi - seal mälukaardi pesa, mis vägagi määrav, kui soov multikaid sinna salvestada, saad panna must-miljon 720p resolutsiooniga.

icon_eek.gif
Ära imesta midagi - kõrgkvaliteediga pole nagunii mõtet panna, kuna punktitihedus on piisavalt suur (DPI) ja tõenäoliselt vaatamiskaugus ka piisav - nagunii ei erista mingeid suuri artifaktivigu, kui videos on.
Lisaks x265 HEVC on üpris öko kompressioon, umbes ~300MB/60min 720p


see mängib x265?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2018 22:28:36 vasta tsitaadiga

jaank kirjutas:
LKits kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Mina võtaksin Lenovo tääbi - seal mälukaardi pesa, mis vägagi määrav, kui soov multikaid sinna salvestada, saad panna must-miljon 720p resolutsiooniga.

icon_eek.gif
Ära imesta midagi - kõrgkvaliteediga pole nagunii mõtet panna, kuna punktitihedus on piisavalt suur (DPI) ja tõenäoliselt vaatamiskaugus ka piisav - nagunii ei erista mingeid suuri artifaktivigu, kui videos on.
Lisaks x265 HEVC on üpris öko kompressioon, umbes ~300MB/60min 720p


see mängib x265?

ei usu

EDIT: krt vist isegi mängib...kui on selle prosega:
https://www.qualcomm.com/products/snapdragon/processors/210
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 28.02.2018 00:15:35 vasta tsitaadiga

Mida hinnavaatlejad Fiskarsi lumesaha kohta arvavad? Fiskars Snowxpert 143021. Plaan osta, saaks õue ja autotee kiiremini puhtaks võrreldes lumelabidaga. See samuti Fiskars, muudega ei anna võrreldagi.

https://www.hinnavaatlus.ee/712898/fiskars-lumesahk-snowxpert-143021

https://www.stokker.ee/lumesahk-snowxpert-143021-fiskars/-1474951541

http://www.motonet.ee/et/toode/388302/Fiskars-SnowXpertY-lumesahk
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2018 00:58:37 vasta tsitaadiga

Hinnavaatlejad arvavad, et Fiskars FS143021 720mm on täitsa OK õue ja autotee lahti lükata võrreldes labidaga.
Kivide pealt võtab kenasti pinna ligidalt ja sinna erilist sodi maha ei jää. Samas esiserv ei ole teravik ja mingi kirme võib pärast harjamist vajada kui perverssusteni on vaja minna.
Samas pidas ekspertkomisjon vajalikuks ära märkida, et paksema lumekihi korral sinna väga palju lund korraga peale ei mahu. Hakkab külje pealt maha valguma. Tahad pikemat sirget paksemat lund lükata- võta midagi sügavama kopsikuga või laiemat. Muidu lükkad esimese korra, siis teise korra, siis veel paar korda eelmite kordade vahelist triipu.
Jääst ja kinni sõidetud lumest libiseb ka üle ja sealt edasi Fiskars Snowxpert 143021 sellest kihist enam läbi ei hauka. Libiseb üle tuima näoga.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2018 01:28:38 vasta tsitaadiga

Plastmassist isendiga lükka korra, lükka veelkord ja mine poodi uue järele. Kui naise lund rookima paned, siis võib ju plastmassist isend ka kesta icon_biggrin.gif
Aga mina oma isikliku kogemuse põhjal soovitaks midagi, mis metallist on
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2018 01:33:33 vasta tsitaadiga

Oled suutnud mõne fiskarsi ära lõhkuda?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2018 01:44:24 vasta tsitaadiga

Aastaid selline olnud kasutuses. Puudrit hea sellega minema lükata suurema ala pealt.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2018 01:52:39 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Oled suutnud mõne fiskarsi ära lõhkuda?


Vist olen... päris kindel pole kas Fiskars
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2018 02:35:34 vasta tsitaadiga

Kes meist ei oleks mõnda hiina laumelabidat katki teinud. Minu käes on nad lõpuks kõik katki läinud (muidu pole ju uut vaja). Metallist lumesahad olen ka suutnud kõik katki väänata lõpuks. Odavam läks lihtsalt kortsu ja ei võtnud pinna lähedalt. Materjal oli nii õhuke, et esimene ettesattuv takistus ajas kortsu. Teine kulus eest ribadeks (hakkas maapinda kündma ja kõikjale kinni jääma) lisaks suutis ka rooste minna ja lumi ei tahtnud pealt maha lennata. Fiskarsi lumelabidad on üle aastate endiselt kõik terved.

Plastikul ja plastikul võib olla päris suur kvaliteedi vahe.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 28.02.2018 08:07:14 vasta tsitaadiga

Mul sarnane "sahk", ainult punakat värvi. Materjal on mingi fiiber, mitte odav plastik. Kestab juba üle 10 aasta.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2018 09:08:41 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Plastmassist isendiga lükka korra, lükka veelkord ja mine poodi uue järele

need fiskarsi omad kestavad küll. Suvalised salvokelgu materjalist lähevad ehk ribadeks.
Mul väändus see toru rammimise peale kõveraks. Aretasin sinna mingi tugevduse. Plastik kestab küll juba aastaid.

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2018 11:37:29 vasta tsitaadiga

Need hiinakad lähevad esimese kõvema külmaga rabedaks ja võid vabalt kõvema lumeklombi otsa puruks lükata. Pärast Fiskarsi soetamist pole enam sellist jama olnud. Kallim, aga kvaliteetsem. Kui vaid lihtsalt lumetolmu hunnikusse tahad lükata, siis kõlbab see hiinakas kah. Tõsisema lumerookimise jaoks ikkagi Fiskars.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2018 15:54:27 vasta tsitaadiga

Kas Tartu on tõesti nii väike koht, et mitte ükski toidupoekett ei ole nõus siia epoodi (kojuvedu) tekitama? icon_biggrin.gif

Maxima, prisma, coop ja selver pakuvad seda teenust, aga igal neist "Tallinn ja lähiümbrus".

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2018 16:09:26 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Kas Tartu on tõesti nii väike koht, et mitte ükski toidupoekett ei ole nõus siia epoodi (kojuvedu) tekitama? icon_biggrin.gif

Maxima, prisma, coop ja selver pakuvad seda teenust, aga igal neist "Tallinn ja lähiümbrus".


Võid käia öösel ise Tallinnast toomas nüüd

http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/sikupilli-prismast-saab-homsest-eesti-esimene-oopaevaringselt-avatud-hupermarket?id=81288379
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2018 16:35:15 vasta tsitaadiga

Hüpermarket jah, aga veel 1990-dail oli 24/7 avatud Ekstra pood Mustamäel. Isegi sai seal käidud ca pool viis hommikul sööki-jooki ostmas.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2018 16:45:27 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Hüpermarket jah, aga veel 1990-dail oli 24/7 avatud Ekstra pood Mustamäel. Isegi sai seal käidud ca pool viis hommikul sööki-jooki ostmas.


Westmani äri on praegu ka 24h avatud ehk jah, rõhk sõnal hüpermarket mitte toidupood.
1990ndail oli neid 24h avatud pisemaid poode muidugi veel, aga need kadusid ära kui öösel alko müük ära keelati.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2018 16:46:31 vasta tsitaadiga

Benajaamast saab ka 24h süüa osta icon_rolleyes.gif
See prisma lüke hea, vahest on vajadus küll olnud.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2018 17:08:43 vasta tsitaadiga

Tallinna vanalinnas asuv "Kõige Pood" on ka igal öösel lahti olnud, kui mina sinna sattunud olen.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2018 18:30:32 vasta tsitaadiga

kas see kohvikuteema a´la Vostok on lubatud veel?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2018 18:41:37 vasta tsitaadiga

Nagu alati on inimeste põhiprobleem selles, kuidas alkot kätte saada.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2018 18:44:11 vasta tsitaadiga

Leinö, mõtled neid asutusi, mis olid ametlikult toitlustusasutused, aga sai alkot kaasa osta?
See on põmst hall ala. Kui pudelilt kork maha võetakse ja see sulle ulatatakse, siis teoorias ei keela seadus selle pudeliga kohvikust välja jalutada, aga avalikus kohas alkoholi tarvitamise jälle keelab ehk kui avatud pudel käes tänaval jalutad, siis võib sekeldusi tulla.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.02.2018 18:44:37 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Nagu alati on inimeste põhiprobleem selles, kuidas alkot kätte saada.

Öösel söömine ei ole tervisele kasulik icon_idea.gif
Väike alko on tervisele kasulik.....ei saa me ilma alkota ka siin hakkama

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 28.02.2018 18:46:41 vasta tsitaadiga

sirutad käe ja võtad diivanilaualt õlle - ja õlu on käes...
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 28.02.2018 21:15:20 vasta tsitaadiga

Mis selle asjanduse nimi on ja kust neid osta võiks?
Ei, täpselt need ei sobi, mis pildil on.

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 28.02.2018 21:20:40 vasta tsitaadiga

kyrvas, plastpannal on see.
tagasi üles
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 28.02.2018 21:36:04 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
kyrvas, plastpannal on see.


halleluuja
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2018 21:55:01 vasta tsitaadiga

Tartus ei anna neid väikseid lennukeid maandada, et peab riiga või helsingisse maanduma minema kui tallinn suletud? icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2018 21:56:14 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Tartus ei anna neid väikseid lennukeid maandada, et peab riiga või helsingisse maanduma minema kui tallinn suletud? icon_rolleyes.gif

riia ja helsingi ongi tagavara lennuväljad meil.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2018 21:58:04 vasta tsitaadiga

Kui välismaalt tellida tahad, siis plastic clasp vms. aitab ka https://www.ebay.ie/sch/i.html?isRefine=false&_nkw=plastic+clasp
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2018 22:47:55 vasta tsitaadiga

kyrvas, kangapoed a'la kangadzungel, abakan jms - proovi sealt.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 28.02.2018 23:22:08 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Tartus ei anna neid väikseid lennukeid maandada, et peab riiga või helsingisse maanduma minema kui tallinn suletud? icon_rolleyes.gif


üks tuli küll
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2018 23:44:38 vasta tsitaadiga

pisike(loe: 2-4 kohaline) saab küll maanduda kasvõi Raplas kus lennuväli on põmst põld. Suurematel on ohutuse teema ehk siis saab aga ei tohi.... umbestäpselt sama teema, et oma auto saad kässari või käigu abil ka pidama kui väga vaja ja mingit ohtu tõenäoliselt ei tekigi, aga teenust nii ju pakkuda ei saa.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 01.03.2018 00:20:57 vasta tsitaadiga

Tartus võivad igasugu jurakad maanduda, absull probleemi pole.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 01.03.2018 00:53:43 vasta tsitaadiga

jaank kirjutas:
Tartus võivad igasugu jurakad maanduda, absull probleemi pole.


probleemiks on kaunis isevärki autode puudumine.
tagasi üles
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 01.03.2018 00:54:30 vasta tsitaadiga

ära pauguta puusalt krt... täiesti olemas.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 01.03.2018 01:05:00 vasta tsitaadiga

Mida sa maandud, kui lennujuhtimist pole. EETU on klass D vaid tööajal, peale seda G. Ka ülejäänud asjad mängivad rolli, TODA, TORA, MTOM/MLW, samamoodi NDB, VOR/DME, ILS olemasolu, ja selle kategooria.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 01.03.2018 01:23:18 vasta tsitaadiga

suvel maandus siin C-17 globemaster, vahetpole palju lühendeid sa ritta paned, suvalise a320/crj9/at7 jaoks on asi väga ok. AT7 käib iga jumala hommik, pole probleemi.
täna kell 8 õhtul tuli üks AT7 just.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 01.03.2018 01:37:53 vasta tsitaadiga

Kas Jaank'il on ka piloodipaberid olemas, et Markosega vaidlema asub?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 01.03.2018 01:51:19 vasta tsitaadiga

õnneks pole kunagi selleks vajadust olnud.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 01.03.2018 03:04:28 vasta tsitaadiga

on ikka vaks vahet kas pirakas eksikülaline (juhuslikult tühi, kari soldateid ei kaalu kuigi palju) või pisikesed regionaal lennuvahendid.
Peter O. Knight'i võib ka suur lennuk maanduda.... kuid ei peeta just kõige õigemaks.
tagasi üles
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2018 08:46:59 vasta tsitaadiga

mida see rahvas seal tartus peale hakkab kes seal tagavaramaanduks või kuhu edasi lendaks? riias ja helsingis on rohkem edasilennu võimalusi. kui kaua selle lennukite hulgaga tartus tegeletaks enne kui need saavad uuesti õhku tõusta?
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 01.03.2018 09:03:45 vasta tsitaadiga

Võhkule paistavad asjad alati lihtsad, aga nagu juba mainitud sai, siis on peale massi ja vajaliku rajapikkuse veel pikk loetelu tingimustest, millele lennuväli vastama peab, enne kui saab varulennuväljana kirja. Lennuki juhtimine tundub ju ka nii lihtsa tegevusena, mõni asi, EETN kinni, paneme aga Tartu poole ajama ja maandume visuaalis iga ilmaga, ei ole ju nii.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 393, 394, 395 ... 913, 914, 915  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.