|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas ja kuidas mõjutab teie ostuotsuseid 1.juulist lõppev käibemaksuvabastus alla 22€ kaupadele? |
| Tellin vähem. |
|
74% |
[ 659 ] |
| Tellin rohkem. |
|
6% |
[ 57 ] |
| Ei lase end sellest häirida. |
|
13% |
[ 116 ] |
| Tellin endiselt neid kaupu, mida Eesti müüjad ei paku. |
|
5% |
[ 47 ] |
|
| hääli kokku : 879 |
|
| autor |
|
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
31.01.2018 20:36:03
|
|
|
| Pole siiamaani dhl pakkidel küll näinud palju saatmine maksab. Korrektne ilmselt oleks kui paki peal olevas taskus arvel oleks saatekulu ka peal, aga kui pole siis pole.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
interes
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2007
|
02.02.2018 17:08:34
|
|
|
| Terror kirjutas: |
| Kaubal võib olla ju 1USD väärtuseks kirjutatud, kuid DHL shipping peaks maksma ikka üle 20USD ning see prinditakse DHL,UPS, FEDEX jne puhul alati pakile mis pmst tähendab automaatset tolli. |
Tolli läheb ikka eseme väärtuse järgi mitte palju saatmine maksab.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
02.02.2018 17:11:04
|
|
|
| interes kirjutas: |
| Terror kirjutas: |
| Kaubal võib olla ju 1USD väärtuseks kirjutatud, kuid DHL shipping peaks maksma ikka üle 20USD ning see prinditakse DHL,UPS, FEDEX jne puhul alati pakile mis pmst tähendab automaatset tolli. |
Tolli läheb ikka eseme väärtuse järgi mitte palju saatmine maksab. |
Ei ole päris nii
Õige on eseme väärtus+saatmine
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
02.02.2018 17:13:30
|
|
|
| Uues deklaratsiooni vormis ei lähe ammu enam postikulu saadetise väärtuse alla.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
02.02.2018 17:15:56
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| Uues deklaratsiooni vormis ei lähe ammu enam postikulu saadetise väärtuse alla. |
No telli mingi 500€ asi, las märgivad kauba hinnaks 1€ ja saatmine 499.-
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
02.02.2018 17:20:08
|
|
|
See ei lähe kindasti läbi.. vaatasin praegu üle ja saatmiskulu läheb ikka paki väärtuse sisse jah... Teen iga kuu 1-2 deklareerimist aga pole viitsinud süveneda mille eest käibemaksu võetakse.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
interes
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2007
|
02.02.2018 22:11:26
|
|
|
Te ajate tolliväärtusega segi.
Kauba väärtuse all on mõeldud saadetises sisalduvate kaupade tegelik väärtus, millele ei ole lisatud kohale toimetamis- , pakkimis- ja kindlustuskulusid.
Olen ise DHLiga tellinud asja, mille väärtus alla 22 euro, saatmine oli sama palju ja tolli ei läinud.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
02.02.2018 22:15:25
|
|
|
| tsitaat: |
Olen ise DHLiga tellinud asja, mille väärtus alla 22 euro, saatmine oli sama palju ja tolli ei läinud
|
Mul on ka seda juhtunud, so what? Vahel ikka joppab
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
02.02.2018 22:16:15
|
|
|
https://www.omniva.ee/abi/tolliinfo
Kui saadetise väärtus on 22-150 eurot, kuulub saadetis deklareerimisele ja maksustatakse käibemaksuga (20%). Maksustamise aluseks on tolliväärtus (kauba hind+ saatmiskulud). Kui saadetise väärtus on üle 150 euro, kuulub saadetis deklareerimisele ja maksustatakse impordimaksudega (tollimaks, käibemaks, aktsiisikaupadel aktsiis). Maksustamise aluseks on samuti tolliväärtus. Tolliväärtuse hulka kuulub kauba maksumus, transpordikulud ja muud kulud.
Kõikide kaupade impordimaksud ja lisanõuded sõltuvad kaubakoodist ja kauba päritoluriigist, siis esmalt tuleb leida oma imporditavale kaubale õige kaubakood:
Vaata täpsemalt Maksu- ja Tolliameti lehelt
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sants
HV veteran

liitunud: 31.08.2014
|
02.02.2018 22:37:48
|
|
|
Tollideklaratsiooni täitsin ära siis kui pakk eestisse jõudis, ca pool päeva läks aega. Ise olin süüdi et nii kaua aega läks.
Kõige kiiremini on mul saadetis tollis 10 minutiga vabastatud.
_________________ Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/ |
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
interes
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2007
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
02.02.2018 23:17:43
|
|
|
Maksu teema on vägagi teemas hiinast tellides.
Sinu enda lingitud emta pdf.
| tsitaat: |
| Tolliväärtus määratakse vastavalt LTS 3 artiklitele 70 või 74. Kauba esmaseks tolliväärtuseks on tehinguväärtus ehk liidu tolliterritooriumile eksportimiseks müüdud kauba eest tegelikult makstud või makstav hind, millele on lisatud kõik selle kauba impordiga seonduvad kulutused kuni liidu tollipiirini, s.t kohale toimetamise, pakkimis-, kindlustuskulud. |
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
02.02.2018 23:18:25
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
Maksu teema on vägagi teemas hiinast tellides.
Sinu enda lingitud emta pdf.
| tsitaat: |
| Tolliväärtus määratakse vastavalt LTS 3 artiklitele 70 või 74. Kauba esmaseks tolliväärtuseks on tehinguväärtus ehk liidu tolliterritooriumile eksportimiseks müüdud kauba eest tegelikult makstud või makstav hind, millele on lisatud kõik selle kauba impordiga seonduvad kulutused kuni liidu tollipiirini, s.t kohale toimetamise, pakkimis-, kindlustuskulud. |
|
Kui Teile saabuva saadetise väärtus on alla 22 euro, siis saate saadetise maksuvabalt kätte.
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plugy
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2017
|
04.02.2018 12:48:03
|
|
|
Tean nii palju öelda, et üldiselt annab DHL erakliendi pakid edasi Omnivasse, kui neil on liiga palju saadetisi äriklientidele (Aliexpressist tellides võib saatjal olla leping DHL'iga, mis annab eelise ja tuuakse ukse taha ära). Äriklientidel on alati eelis, there is the main income
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
20.02.2018 12:56:50
|
|
|
Kas keegi saab äkki minust paremini aru,kui Global versioon siis heli pole kõrvaklappides või telefoni mikrofonis?
link
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SiMka
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2005
|
20.02.2018 13:16:13
|
|
|
| Lauri76 kirjutas: |
Kas keegi saab äkki minust paremini aru,kui Global versioon siis heli pole kõrvaklappides või telefoni mikrofonis?
link |
Klapiaugust heli ei tule.. EU's mingi heli piirangu värk ja ju nad siis ei oska piirata ja kergem üldse kinni panna
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raixxx
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2011
|
20.02.2018 22:11:43
|
|
|
Tellisin alist 09.02 klaviatuuri. Jõudis täna ups'iga kohale, amazon SE kirjad peal.
Ups trackingu järgi pandi hispaaniast 3h peale maksmist teele, ali jutu järgi pole veel teelegi pandud.
Lubatud 26-41 päeva asemel 11 päeva, pole paha.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
20.02.2018 22:12:24
|
|
|
| Vaata mis hispaania alis see klaver maksab.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raixxx
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2011
|
20.02.2018 22:20:02
|
|
|
| 3€ odavam. Amazonist ei leia kuskilt.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
20.02.2018 22:35:12
|
|
|
| Ptui, hispaania amazoni mõtlesin, aga väga huvitav kui amazonis seda kuskil pole.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raixxx
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2011
|
20.02.2018 22:38:23
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Ptui, hispaania amazoni mõtlesin, aga väga huvitav kui amazonis seda kuskil pole. |
Võimalik, et on mingi xbluetoothmegafastsuperchargingkeyboardz nagu nad ikka on. Nime järgi loopis ainult usb kaableid ja adaptereid.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Seller
HV vaatleja
liitunud: 05.04.2007
|
22.02.2018 01:00:15
|
|
|
Tere, kuidas toimida edasi? 02.02.2018 sai tehtud tellimus.
AliExpress Standard Shipping
Free Shipping
Estimated Delivery Time:15-23 Days
Processing Time:3 Days
Jälgides tracking infot, jäigi ainukeseks infoks "waiting for pick up"
Tracking nr. järgi ei olnud samuti võimalik saadetise teekonda jälgida, kuna see ei olnud veel kuskil registreeritud.
20.02.2018 kirjutasin kauplejale, et miks ainult selline info? 21.02.2018 hommikul oli uus info "seller cancelled shipment"
Minu kirjale midagi vastatud ei olnud. Kuidas jätkata?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
22.02.2018 01:31:23
|
|
|
| Ava dispute ja küsi raha tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
22.02.2018 01:34:21
|
|
|
| Seller kirjutas: |
Tere, kuidas toimida edasi? 02.02.2018 sai tehtud tellimus.
AliExpress Standard Shipping
Free Shipping
Estimated Delivery Time:15-23 Days
Processing Time:3 Days
Jälgides tracking infot, jäigi ainukeseks infoks "waiting for pick up"
Tracking nr. järgi ei olnud samuti võimalik saadetise teekonda jälgida, kuna see ei olnud veel kuskil registreeritud.
20.02.2018 kirjutasin kauplejale, et miks ainult selline info? 21.02.2018 hommikul oli uus info "seller cancelled shipment"
Minu kirjale midagi vastatud ei olnud. Kuidas jätkata? |
Hiinas on ju pühad,mis ajal nad ei vasta ega tegele pakkidega!
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sants
HV veteran

liitunud: 31.08.2014
|
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
22.02.2018 10:01:54
|
|
|
hiinlased jah puhkuse ajal ei liiguta lillegi
https://www.timeanddate.com/holidays/china/
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
22.02.2018 12:53:34
|
|
|
| Sants kirjutas: |
Lauri76, ei teagi, ma olen kaks pühade ajal tellitud pakki juba kätte saanud Samas on päris mitu tükki mis ootavad juba teist nädalat postitamist  |
Osad hiinlased ei tea siis et pühad on Nad võiks teada anda,kes töötab kes mitte,siis teab kellelt tellida
Aga kui pühad läbi saavad,iseasi kaua siis läheb,millal nad seda tellimuste laviini töötlema hakkavad... Ja millal siis alles pakk reaalselt tulema veel hakkab...
Kiirem on vist ise järgi minna.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SiMka
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2005
|
22.02.2018 12:57:38
|
|
|
| Üldiselt on neil alati toodete lehel kirjas, et "2. kuni 24. veebruar on holiday" vms.. Sama on kõikide nende eraldiseisvate hiina poodidega..
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
22.02.2018 13:07:11
|
|
|
| Tellisin sületäie vidinaid 02.08, ei ole kuskil kirjas et pühasid peavad ja enamik on tänaseks käes ka.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
22.02.2018 13:08:10
|
|
|
Imelik oleks ka kui poole aastaga kohale ei jõua
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
22.02.2018 15:18:03
|
|
|
Ma ei saa ausaltöeldes aru, mis elukas see on. All on tekst 2018 SIA Joom (Latvia), aga näiteks seda kust kaup teele pannakse ja kes on müüja kuskilt nagu ei leiagi. Kallimate asjadega on see ikka päris oluline erinevus, kas kaup tuleb EU-st või mujalt.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Petz
HV Guru
liitunud: 05.11.2001
|
23.02.2018 21:12:48
|
|
|
Sattusin Aliexpressis taskunugasid vaatama ja märkasin, et mitmed müüjad on kategooriliselt keelanud tagasisides pilte lisada. Oskab keegi põhjendada? Mitte et ma tahaks väga pildistada, aga uudishimu...
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iceVice
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2008
|
26.02.2018 08:33:15
|
|
|
| Soovitage kiire laadimisega Nokia-8 usb C juhet. Kunagi keegi seletas siin mida peab jälgima juhtme puhul, ei mäleta enam.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Seller
HV vaatleja
liitunud: 05.04.2007
|
01.03.2018 01:32:48
|
|
|
| Seller kirjutas: |
Tere, kuidas toimida edasi? 02.02.2018 sai tehtud tellimus.
AliExpress Standard Shipping
Free Shipping
Estimated Delivery Time:15-23 Days
Processing Time:3 Days
Jälgides tracking infot, jäigi ainukeseks infoks "waiting for pick up"
Tracking nr. järgi ei olnud samuti võimalik saadetise teekonda jälgida, kuna see ei olnud veel kuskil registreeritud.
20.02.2018 kirjutasin kauplejale, et miks ainult selline info? 21.02.2018 hommikul oli uus info "seller cancelled shipment"
Minu kirjale midagi vastatud ei olnud. Kuidas jätkata? |
Raha makstakse tagasi ilma probleemideta.
Tellisin samuti 2 veebruaril ligi 10 erinevat toodet, nendest pooled on käes.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
05.03.2018 12:25:13
|
|
|
For security reasons this process can not be continued.To make sure your transaction is secure, please provide us with documentation by clicking My Appeal for further verification.
Sellist asja pole Alis enne küll kohanud
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SiMka
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2005
|
06.03.2018 23:10:24
|
|
|
| strohher kirjutas: |
For security reasons this process can not be continued.To make sure your transaction is secure, please provide us with documentation by clicking My Appeal for further verification.
Sellist asja pole Alis enne küll kohanud  |
Hästi sul siis läinud. Mul siin eelmine kevad küsis sama kaardiga makstes iga kord seda "verificationit". Kokku vist oli oma ~10 tellimust.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
07.03.2018 08:58:49
|
|
|
Ja ilma selleta nagu ei saagi enam?
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SiMka
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2005
|
07.03.2018 10:00:51
|
|
|
| Ikka saab, saada neile dokumendid ära ja lubavad jälle kaarti kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
07.03.2018 13:52:58
|
|
|
Tea, pole seda kohanud. Aga mul on kaart ka AliPay-s regatud.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
08.03.2018 00:44:58
|
|
|
| ei mäleta enam mis oli alipay parool. Kas sai ainult numbreid kasutada? Vihje küsimustele ka ei oska vastata.. ju siis panin kunagi umbes midagi. Aliexpressi kaudu saan küll sisse logida aga uut krediitkaarti laseb ainult siis panna kui tean alipay parooli. ideid?
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
08.03.2018 13:37:31
|
|
|
| Avasin alis dispute. Müüja pikendas kaitse aega ja palus dispute kinni panna. Kui ma nüüd selle kinni panen ja asi ikka kohale pikendatud aja jooksul ei jõua, kas saab uuesti avada dispute?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KyBer
HV veteran

liitunud: 28.05.2002
|
08.03.2018 16:51:13
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Avasin alis dispute. Müüja pikendas kaitse aega ja palus dispute kinni panna. Kui ma nüüd selle kinni panen ja asi ikka kohale pikendatud aja jooksul ei jõua, kas saab uuesti avada dispute? |
Esimesena tasubki kaitset lasta pikendada, kui vastust ei tule ja ei pikenda siis dispute. Mina ei ole saanud avada uuesti disputi, kui korra disput on avatud siis peab sellega ka lõpuni minema. See on nende kaval nõks, et kui paned kinni ja kaupa ei tulegi oled rahast ja kaubast ilma. Ainuke asi siis saad negatiivse panna kuid neid nad ka kuidagi peidavad
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
08.03.2018 17:11:56
|
|
|
Selge. Siis ei pane dispute kinni.
2. jaanuar tellitud, trackingu järgi 7. jaanuar hand over to airline, 14. jaanuar Item was uplifted to flight to destination country.
Ju on kaduma läinud ilmselt.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
09.03.2018 01:02:57
|
|
|
Mul juhtus näiteks IME, 4 kuud oli kadnud ja seda DHL-iga. tuli kohale.
Sama aja sees olin pleki kompi saanud ja sama asja uuesti tellinud ning uus jõudis kohale
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016
|
09.03.2018 16:49:04
|
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
Mul juhtus näiteks IME, 4 kuud oli kadnud ja seda DHL-iga. tuli kohale.
Sama aja sees olin pleki kompi saanud ja sama asja uuesti tellinud ning uus jõudis kohale  |
Kas ise oled aumees nüüd ?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|