|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
19.02.2018 09:45:17
|
|
|
| Markos kirjutas: |
| tsitaat: |
| Jah, vanasti oli Starman ja Elisa kaks erinevat teenusepakkujat oma lahendustega. Kindlasti aga saavad teenused åhel hetkel üheks, sest kes ikka sama asja jaoks erinevaid platvorme tahab töös hoida. Kas juba ühinevad või juhtub see natuke kaugemas tulevikus, pole teada. Ei hivita ka väga. |
Jällegi üks kena ümmargune vastus, aga su allikad ei ole adekvaatsed. |
Las need allikad olla, kui ametlikku PR teadet ei tule, mida selliste tehniliste asjade kohta niikuinii ei tule siis on ta niikuinii NSR, rääkis seda kuuljale kes rääkis, või kuulis isik lihtsalt jutukildu pealt, räägitut edasi andes on juba NSR
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Henry
HV veteran
liitunud: 29.07.2004
|
19.02.2018 16:19:09
|
|
|
Usun, et sellest jamast võidavad kõige rohkem telia ja tele2. Kui op ei suuda kliendi asjadele reageerida, siis minnakse teise op-i alla.
_________________ LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
19.02.2018 16:45:09
|
|
|
| tsitaat: |
Elisa juht annab aru, miks on klienditoe ootejärjekorrad üüratu pikad
Hiiepuu märgib veel, et ... olümpiamängud inimeste huvi telekavaatamise vastu kasvatanud. |
Küsiks siis vastu, et miks inimesed olümpiamängude vaatamise asemel järjekindlalt kliendituge pommitavad?
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
19.02.2018 16:58:32
|
|
|
| Sain siis lõpuks tehnilise toe kätte ja mingisuguse lahenduse enda Netflixi mitte töötamise probleemile. Väidetavalt olevat siis digibixbox automaatselt IPv6 peale läinud, millega aga Netflix ei pidavat töötama. Ütlesid, et blokivad IPv6 ära ja siis IPv4 peal peaks õhtuks tööle hakkama ilusti.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
19.02.2018 17:02:10
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| tsitaat: |
Elisa juht annab aru, miks on klienditoe ootejärjekorrad üüratu pikad
Hiiepuu märgib veel, et ... olümpiamängud inimeste huvi telekavaatamise vastu kasvatanud. |
Küsiks siis vastu, et miks inimesed olümpiamängude vaatamise asemel järjekindlalt kliendituge pommitavad? |
Ju töötajad vaatavad olümpiat hoopis
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
19.02.2018 17:23:03
|
|
|
https://tehnika.postimees.ee/4414659/elisa-teleteenuses-tuleb-margatav-uuendus
Elisa (endine Starman) pakutavad kaabeltelevisiooni teenusesse saabub lähipäevil toimuva tarkvarauuendusega märgatav kasutajaliide uuendus.
Uuenduse kirjeldus ise on lihtne: telekavavaates näevad kliendid saadete vahel liikudes kohe ka saateinfot koos telepildiga. Digiboksi uus tarkvara jõuab kõigi klientideni lähemate päevade jooksul.
Klientidele täna saaderud väikeses kuvatõmmisest selgub, et uuendus tähendab ühtlasi seda, et korraga näeb saatekavas senise kaheksa kanali asemel korraga viit kanalit.
Neil, kellele meeldis rohkem senine kaheksa telekanali vaade, saavad selle tagasi, kui liiguvad menüüs järgmisse kohta: „Kodu“ > „Teenused ja seaded“ > „Seaded“ > „Muud seaded“ > „Kasutajaliides“ > „Telepildi kuvamine telekavas“.
vana soft lastakse ilmselt tagasi. värvid on muudetud aga bugid kokkujooksmisega ilmselt on alles/tagasi/edasi
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
19.02.2018 17:34:18
|
|
|
Kõik uus on ammu unustatud vana
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
19.02.2018 17:48:48
|
|
|
"märgatav uuendus"? Pealkirja nähes sai juba loodetud, et lõpuks tuleb ära HD kanalitele järelvaatamine või minnakse full-IPTV lahenduse peale, et ei peaks seda iidset koaksi igale poole vedama, aga hoopis mingi menüü tilulilu. Teliaga paras paar..
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
19.02.2018 17:56:29
|
|
|
Mis see iptv nii palju parem on? Koaksi otsa paned suvalise teleka millel on kaardilugeja ja saab ühe puldiga asjad aetud. Teine kolmas vaatajakoht ka lihtne juurde teha passiivsete jaguritega, pole mingite bokside ja ruuterite ja toiteplokkide ja resettimistega jebla.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
19.02.2018 18:11:13
|
|
|
| Nõus, kui tegu oleks üksnes tavalise telekapildiga. Aga digiboksi ja järelvaatamise pruukimise korral, mis nagunii IP peal jookseb, kasutada ainuüksi live pildi telekasse saamiseks sama teenuse sees paralleelselt täiesti teist tehnoloogiat, veel täiesti eraldi kaabeldusega... no ei tundu eriti elegantne lahendus.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
19.02.2018 19:51:41
|
|
|
Siin oleks ainuke mõistlik ülemineku lahendus.
Eraldada coax kaabel ip teenustest.
DVB-T otse telerisse, (zuum), üle õhu iptv (binge)
DVB-C otse telerisse (coax), üle kaabli iptv (starbox)
Igasugune muximine ja miksimine teeb keerukaks näiteks soovitud HD kanalid alates 1 kanalist ning nende järelvaatamine.
Kes tahab juhe otse teleris vaadata, vaadaku, kes tahab nutikamat sisu, eraldi boks ja IP.
See teeb kaabelduse osa ka loogilisemaks ja lihtsamaks.
tulevikus nullivad DVB-C niikuinii ära kui fiiber esikohale jääb. oleks siis varem vähem probleeme nende hübriididega.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri
HV veteran

liitunud: 05.11.2001
|
19.02.2018 22:20:56
|
|
|
Millal Zoom HD peale läheb?
_________________ The sh*t has hit the fan. |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
19.02.2018 22:55:21
|
|
|
| pppd kirjutas: |
| Nõus, kui tegu oleks üksnes tavalise telekapildiga. Aga digiboksi ja järelvaatamise pruukimise korral, mis nagunii IP peal jookseb, kasutada ainuüksi live pildi telekasse saamiseks sama teenuse sees paralleelselt täiesti teist tehnoloogiat, veel täiesti eraldi kaabeldusega... no ei tundu eriti elegantne lahendus. |
Siis tuleb elegantselt järelvaatamine tahvlist telekasse peegeldada. Mitte ühtegi lisajuhet.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
19.02.2018 23:41:22
|
|
|
| lauri kirjutas: |
| Millal Zoom HD peale läheb? |
Never? Või kui meil 4k tuleb
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
20.02.2018 00:28:09
|
|
|
Mis see 4k siia puutub?
Levirale tuleb vaataja taskust pappi välja köhida, et HD kanalitele lisa mux avada ja edasta, palju sinna mahub.
Kes maksab, tellib ka muusika.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
20.02.2018 00:35:51
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
Mis see 4k siia puutub?
Levirale tuleb vaataja taskust pappi välja köhida, et HD kanalitele lisa mux avada ja edasta, palju sinna mahub.
Kes maksab, tellib ka muusika. |
Levira pooleldi banaania oma veel. 4k teemaks, sest siis äkki andmemahu hinnad alla läinud ja kannatab hd jagada ka teistele. Samas võiks ju zuum HD testida, kas rahvas maksab....ma maksaks
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scott
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2016
|
20.02.2018 01:10:50
|
|
|
ZUUMi HD-s pole tänase seisuga mõtet h.264 koodekile enam arendada. Hiinast saab paari-kolmekümne dollariga HD-bokse, mis toetavad 1080p h.265 koodekit. Saksamaa kogemus on olemas, nemad läksid DVB-T MPEG2 pealt otse DVB-T2 h.265 full-HD peale. H.264 HD-l on mõte ainult mõnede vabakanalite edastamisel.
Järgmisel telerivahetusel saab poest ehk ka juba sellise, mis h.265 oskab. Kui 4K-võimeline, siis kohe kindlasti tugi olemas.
Eesti Meedia kapsaaeda tuleb see kivi visata, et nad Leviralt K2 HD-pilti kasvõi olümpia ajaks eetrisse ei ostnud. Soomes pandi olümpiat edastavad TV5 HD ja Eurosport 1 HD ning 2 HD ajutiselt antennivõrku. YLE kanalid ja MTV3 on antennis HD-kujul juba aastaid, Nelonen lisati sel sügisel.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
20.02.2018 01:42:33
|
|
|
| Ei tea miks meie operaatorid kaablis/IPTV-s YLE TV 1 ja 2 HD versioone ei edasta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
20.02.2018 11:00:46
|
|
|
See uuendus, et saatekava juures nüüd ka saate sisututvustust saab vaadata, on päris mõnus
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
20.02.2018 11:15:44
|
|
|
| Scott kirjutas: |
| Saksamaa kogemus on olemas, nemad läksid DVB-T MPEG2 pealt otse DVB-T2 h.265 full-HD peale. H.264 HD-l on mõte ainult mõnede vabakanalite edastamisel.. |
Eestima kogemus on, et ajal, kui DVB-Ts MPEG-2 ruulis maailmas ja MPEG-4 alles oli laborites ning digibokse veel isegi suurt polnud olemas, otsustati siiski MPEG-2 vahele jätta ja kohe MPEG-4 peale minna. Oli siis aasta 2006.
Ainuõige otsus, sest muidu oleksime tänaseni MPEG-2 peal.
| Scott kirjutas: |
| ZUUMi HD-s pole tänase seisuga mõtet h.264 koodekile enam arendada. Hiinast saab paari-kolmekümne dollariga HD-bokse, mis toetavad 1080p h.265 koodekit. |
https://www.levira.ee/networks/televisiooni-levitamise-teenus/dvb-t-t2-teenuse-parameetrid/
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
20.02.2018 12:41:03
|
|
|
| softis kirjutas: |
See uuendus, et saatekava juures nüüd ka saate sisututvustust saab vaadata, on päris mõnus  |
pilti? see siis sarnane nüüd nagu Telias?
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
20.02.2018 12:52:43
|
|
|
Ei viitsi pildistaga aga all ääres, samal kõrgusel kui on see jooksva kanali pilt, on saate sisututvustus.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
20.02.2018 13:25:21
|
|
|
| softis kirjutas: |
| Ei viitsi pildistaga aga all ääres, samal kõrgusel kui on see jooksva kanali pilt, on saate sisututvustus. |
Mingi udupilt oli artikli juures olemas.
Mind selline kava väga ei imponeeri.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
20.02.2018 13:26:17
|
|
|
Nagu zuumtv kava ju
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
20.02.2018 13:32:24
|
|
|
Ehk siis sama mis ca. aasta aega tagasi
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
20.02.2018 16:01:44
|
|
|
| Seda teleteenust "TV veebis" polegi võimalik ilma mingi kummalise "alusühenduse tasuta" tellida? Väga ebainformatiivne on too Elisa koduleht.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
20.02.2018 19:43:34
|
|
|
Err uudistes ka digiboxi jamad
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
20.02.2018 19:55:48
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Err uudistes ka digiboxi jamad |
Lisaks Elisa televisiooniteenuse probleemidele saime teada et nt. Telia uuendab TV tarkvara 60 korda aastas.
Kibe andmine käib.
Aga see on kummaline, et Elisal on ainult 20 000 TV teenuse klienti.
(10-l protsendil klientidest on probleem vana boxi igapäevaste restartidega ja selliseid kliente olevat 2000)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
20.02.2018 20:15:21
|
|
|
Kuulnud siist ja sealt, lisaks siinsele foorumile, et paljud on pidanud oma telerit riknenuks, kuna pilt must.
Mitutuhat neid veel on, kes poodi uue teleri järgi tõttasid?
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vkrouverk
HV vaatleja
liitunud: 27.01.2009
|
20.02.2018 22:14:25
|
|
|
Eile sai peale järjekordset digiboxi restarti/hakkimist isu täis ning helistasin klienditoele. Minu suureks üllatuseks võeti toru kohe vastu, ei osanud seda oodatagi ning hakkasin kokutama
Kurtsin oma muret ning lubati tehnik saata, täna siis käis. Küsisin, mis teema on ning sain aru, et probleem pole mitte vigases softis, nagu arvasin, vaid vanade boxide väheses mälus, kuhu enam uus soft peale ei mahu, sellepärast ka kokkujooksud ning hakkimised. Sain uue boxi suurema mäluga ning seni toimib probleemideta.
Vahepeal mõtlesin juba teenusepakkujat vahetada, aga nüüd jään esialgu kliendiks, ajamasin on see, mida mujal sellisel kujul ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
20.02.2018 23:26:13
|
|
|
| seeru kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| Err uudistes ka digiboxi jamad |
Lisaks Elisa televisiooniteenuse probleemidele saime teada et nt. Telia uuendab TV tarkvara 60 korda aastas.
Kibe andmine käib.
Aga see on kummaline, et Elisal on ainult 20 000 TV teenuse klienti.
(10-l protsendil klientidest on probleem vana boxi igapäevaste restartidega ja selliseid kliente olevat 2000) |
Täitsa usun seda tihedat uuendamist. Eelmine nädal keerles see rõngas seal iga asja peale, praegu tundub päris sujuv olevat. Ilmselt varsti rõngas tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
monomakk
HV kasutaja
liitunud: 18.01.2012
|
21.02.2018 01:41:22
|
|
|
| Keegi teab milline ja kui hea on soome elisa tv lahendus?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
zairon666
HV vaatleja
liitunud: 21.12.2017
|
21.02.2018 11:14:26
|
|
|
| vkrouverk kirjutas: |
Eile sai peale järjekordset digiboxi restarti/hakkimist isu täis ning helistasin klienditoele. Minu suureks üllatuseks võeti toru kohe vastu, ei osanud seda oodatagi ning hakkasin kokutama
Kurtsin oma muret ning lubati tehnik saata, täna siis käis. Küsisin, mis teema on ning sain aru, et probleem pole mitte vigases softis, nagu arvasin, vaid vanade boxide väheses mälus, kuhu enam uus soft peale ei mahu, sellepärast ka kokkujooksud ning hakkimised. Sain uue boxi suurema mäluga ning seni toimib probleemideta.
Vahepeal mõtlesin juba teenusepakkujat vahetada, aga nüüd jään esialgu kliendiks, ajamasin on see, mida mujal sellisel kujul ei saa. |
Kas INTEK HD-C63CX on ka vana digibox või käib juttu veel vanematest boxidest.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Indrekus
HV vaatleja
liitunud: 04.12.2005
|
21.02.2018 11:24:10
|
|
|
| zairon666 kirjutas: |
| vkrouverk kirjutas: |
Eile sai peale järjekordset digiboxi restarti/hakkimist isu täis ning helistasin klienditoele. Minu suureks üllatuseks võeti toru kohe vastu, ei osanud seda oodatagi ning hakkasin kokutama
Kurtsin oma muret ning lubati tehnik saata, täna siis käis. Küsisin, mis teema on ning sain aru, et probleem pole mitte vigases softis, nagu arvasin, vaid vanade boxide väheses mälus, kuhu enam uus soft peale ei mahu, sellepärast ka kokkujooksud ning hakkimised. Sain uue boxi suurema mäluga ning seni toimib probleemideta.
Vahepeal mõtlesin juba teenusepakkujat vahetada, aga nüüd jään esialgu kliendiks, ajamasin on see, mida mujal sellisel kujul ei saa. |
Kas INTEK HD-C63CX on ka vana digibox või käib juttu veel vanematest boxidest. |
See on jah vana SB, uuem on kandiline. Ma olen juba tükk aega mõelnud, et mu vana INTEK HD-C63CX box vist ei vea seda uut kraami välja.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vkrouverk
HV vaatleja
liitunud: 27.01.2009
|
21.02.2018 11:52:10
|
|
|
| zairon666 kirjutas: |
Kas INTEK HD-C63CX on ka vana digibox või käib juttu veel vanematest boxidest. |
INTEK HD-C63CX on nii vana kui ka uus
Mul oli see INTEKi mudel (aastaid vana juba), algul prooviti uut (kandilist), see aga hakkas HD kanaleid kaotama, mingi võrguteema. Siis pandi seesama vana mudel, kuid suurema mäluga, seni toimib.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
21.02.2018 14:41:22
|
|
|
| vkrouverk kirjutas: |
| zairon666 kirjutas: |
Kas INTEK HD-C63CX on ka vana digibox või käib juttu veel vanematest boxidest. |
INTEK HD-C63CX on nii vana kui ka uus
Mul oli see INTEKi mudel (aastaid vana juba), algul prooviti uut (kandilist), see aga hakkas HD kanaleid kaotama, mingi võrguteema. Siis pandi seesama vana mudel, kuid suurema mäluga, seni toimib. |
Kas need INTEK HD-C63CX erineva mäluga on erinevat värvi Starman logodega pealt?
Mul oli algselt ühte värvi ja sisi uus anti sama kujuga, kuid teist värvi logoga. Hetkel küll ei mäleta kas oli valge punase vastu või punane valge vastu vahetus.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vkrouverk
HV vaatleja
liitunud: 27.01.2009
|
21.02.2018 22:27:28
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
Kas need INTEK HD-C63CX erineva mäluga on erinevat värvi Starman logodega pealt?
Mul oli algselt ühte värvi ja sisi uus anti sama kujuga, kuid teist värvi logoga. Hetkel küll ei mäleta kas oli valge punase vastu või punane valge vastu vahetus. |
Ega ma ei mäletagi, mis värvi vana boxi logo oli, vist oli punane. Uus on valge logoga.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ands
HV Guru
liitunud: 16.08.2003

|
21.02.2018 23:53:04
|
|
|
Saatsin Elisasse 5. veebruaril kirja seoses teleteenuse kasutamisega.
Tänaseni pole sealt vastust tulnud.
Päris mahe
|
|
| Kommentaarid: 354 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
301 |
|
| tagasi üles |
|
 |
monomakk
HV kasutaja
liitunud: 18.01.2012
|
22.02.2018 00:28:08
|
|
|
Kirjutasin ka elisale mõniaeg tagasi läbi facebooki messengeri. Kirja nähti kiirelt aga vastust küsimusele ei tulnud.. ootasin nädalake ja kirjutasin uuesti ..irooniliselt “tänan, küsimusele mitte vastamise eest” mis peale siis alles vastati
Klienditeendinuse kvaliteet on neil absoluutselt null.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
monomakk
HV kasutaja
liitunud: 18.01.2012
|
22.02.2018 10:14:39
|
|
|
Kohustus vast mitte aga ma ei leia, et läbi fb ühendust võtmine erineb emailiat vms. Vastata viisakusest võiks ikka(eriti kui küsimust veel nähti aga lihtsalt ignoti)
Teiseks on elisa ise reklaaminud seda võimalust kui suhtluskanalit nende ja kliendi vahel.
Küsimus on suhtumises.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
22.02.2018 11:29:03
|
|
|
| vkrouverk kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
Kas need INTEK HD-C63CX erineva mäluga on erinevat värvi Starman logodega pealt?
Mul oli algselt ühte värvi ja sisi uus anti sama kujuga, kuid teist värvi logoga. Hetkel küll ei mäleta kas oli valge punase vastu või punane valge vastu vahetus. |
Ega ma ei mäletagi, mis värvi vana boxi logo oli, vist oli punane. Uus on valge logoga. |
Vaatasin kodus üle, mul ka see väljavahetatud vana kujuga mudel on valge logoga. Loodame, et siis suurema mäluga mudel.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
22.02.2018 12:36:57
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| Kas mõnel firmal on kohustus kuskil paaritamissaidil tuge anda? |
Paraku jah, isegi riigiametid pakuvad teenuseid seal paaritamissaidil. Enamus firmade kodulehti ongi reaalselt seal keskkonnas, päris firma kodukal ei toimu tihti suurt midagi.
Operatiivsus on üldiselt FBs.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
22.02.2018 13:34:05
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| laurx kirjutas: |
| Kas mõnel firmal on kohustus kuskil paaritamissaidil tuge anda? |
Paraku jah, isegi riigiametid pakuvad teenuseid seal paaritamissaidil. Enamus firmade kodulehti ongi reaalselt seal keskkonnas, päris firma kodukal ei toimu tihti suurt midagi.
Operatiivsus on üldiselt FBs. |
FB on ju mingi vanurite kohake, kus tänapäevanoored häbenevad käia...
Tõsisemalt rääkides on FB kasulikkus kasutaja enda teha - kui jälgida seal asjalikke allikaid on see väga tänuväärne kanal, kus kontsentreeritult olla kursis huvipakkuva valdkonna viimaste arengutega.
Kui ise mingit pläma meeldivaks märgid on ka tulemus vastav.
Olen FB kaudu mitme teenusepakkuja käest kiireid vastuseid saanud.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
22.02.2018 13:49:14
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| vkrouverk kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
Kas need INTEK HD-C63CX erineva mäluga on erinevat värvi Starman logodega pealt?
Mul oli algselt ühte värvi ja sisi uus anti sama kujuga, kuid teist värvi logoga. Hetkel küll ei mäleta kas oli valge punase vastu või punane valge vastu vahetus. |
Ega ma ei mäletagi, mis värvi vana boxi logo oli, vist oli punane. Uus on valge logoga. |
Vaatasin kodus üle, mul ka see väljavahetatud vana kujuga mudel on valge logoga. Loodame, et siis suurema mäluga mudel. |
Mul on starbox 29.05.2014 aastast ja valge loguga. Jookseb kokku ikka aegajalt. Iga natukese aja pärast käib jõnks ka läbi. Ega vist paremat poksi pole mõtet lunima minna?
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inch
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2011
|
22.02.2018 17:50:51
|
|
|
pois11,
Ma olen ka Starboxi kasutaja alates beta-testist ja seesama box oli kasutusel eelmise aasta sügiseni.
Nüüd mitmed kuud kasutusel uuem (kandiline) box ja vanaga ei kannata võrrelda, samuti pole seda HD kanalite kala seni kohanud (vaatan neid ka vähe, kuna HD järelvaatamine ju ei toimi).
Vähemalt teleteenus on olnud nüüd jälle kasutatav, vana boxiga olin juba loobumas nende teenusest.
Igal juhul soovitan minna ja ära vahetada.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-antero-
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2006
|
23.02.2018 00:48:07
|
|
|
Mul selline: http://webadmin.starman.ee/abikeskus/seadmed/digitv-seadmed/starbox
Sain sellise umbes aasta tagasi, kas peaks ka minema uuemat nõudma? Tüütab ära juba see pidevane restartide tegemine...
Täna naine mainis, et paar päeva tagasi oli telekas (ilmselt ikkagi digiboks) küsinud mingisugust tarkvara uuendust aga kuna tal oli sarja vaatamine pooleli siis valis, et küsi hiljem vms. Täna siis mõtelsin, et teen uuenduse ära aga ei suuda kuskilt leida kohta kus ma seda manuaalselt teha saaksin? Ainuke koht mis oleks loogiline väidab mulle, et uuendusi pole saadaval??? Viimase uuenduse tegime äkki eelmine aasta:D
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|