Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 142, 143, 144 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2017 13:07:42 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Üks asi mis on minumeelest PSUde puhul täiesti selge on see, et karbipeal kirjasolev ja reaalsuses välja antav langeb nende odavate PSUde puhul äärmiselt harva kokku
odavad PSU'd ajavad Watid tihtipeale sellega suureks, et 3,3V ja 5V ampraaž on kuidagi jõlesuur samas kui olulisim +12V on väga väike.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.05.2017 13:12:57 vasta tsitaadiga

suuremad teised railid vanem atx spec icon_wink.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaimex
HV vaatleja

liitunud: 17.11.2016




sõnum 05.06.2017 14:23:40 vasta tsitaadiga

Mida arvata Cooler Master B700 v2-st? Teine mis silma jäi oli Corsair vs650. Kumba peaks eelistama? Kuna enda 450w jääb hetkel lahjaks siis vaatan uut. icon_sad.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2017 22:57:19 vasta tsitaadiga

www.anandtech.com/show/11528/seasonic-demos-prime-fanless-titanium-600-w-12year-warranty-80plus-titanium
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2017 23:10:42 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
www.anandtech.com/show/11528/seasonic-demos-prime-fanless-titanium-600-w-12year-warranty-80plus-titanium
jõle hõre ja võiks eeldada, et kastis miski airflõu. Samas täiesti fanless ikkagi rohkem HTPC teema. Endal vent ei viitsi liigutadagi pelades.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2017 23:21:20 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
www.anandtech.com/show/11528/seasonic-demos-prime-fanless-titanium-600-w-12year-warranty-80plus-titanium
Päris lahe. Muidugi kui kasutadagi ~80% kanti võimsusega siis selle meeletu soojakoguse ärajuhtimiseks peab kuidagipidi aktiivsemalt kaasa aitama. Enda 520W fanless ja heal juhul paarsada watti reaalset kuumust on juba selline, et peab natuke vaeva nägema.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2017 16:10:56 vasta tsitaadiga

https://www.techpowerup.com/234174/enermax-shows-maxtytan-series-of-80-titaniumpsus-with-integrated-power-meter
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2017 17:30:56 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
https://www.techpowerup.com/234174/enermax-shows-maxtytan-series-of-80-titaniumpsus-with-integrated-power-meter
Varsti puutetundlikud OLED ekraanid küljen icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 11.06.2017 21:29:24 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
anubis kirjutas:
https://www.techpowerup.com/234174/enermax-shows-maxtytan-series-of-80-titaniumpsus-with-integrated-power-meter
Varsti puutetundlikud OLED ekraanid küljen icon_biggrin.gif


Mingisuguseid muutusi ju tuleb teha, et inimesed ostaksid uusi plokke. Effit väga enam paremaks ei saa, vaiksed vendid juba on. Tarbimise näitamine on taaskord hea müügiargument clockeritele ja sellistele.

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2017 04:29:35 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Kui sul on käigus üksainus kilovatine toide ja jooksutad teda paarisaja vatise masina taga siis on jah väga väike võimalus et mõni pistik ära väsib. Aga kui teed setupi kus kogemata ühele molexi railile 15A koormust satub siis on just modulaarsus see mis esimesena järgi annab.


Fakin krdi modulaatorid, läkski täpselt nii nagu kirjeldatud, ühe juhtme otsas kolm riserit, molexitel varu küllaga, juhtmel pole ka midagi häda, toitekal rammu nii et jääb ülegi, aga seal vahel on mingi näkane üheainsa 12V klemmiga modulaar. No ja ei läinudki kaua aega kui maha põles. Krt võta üks insener ja viska teist, amd omad samasugused geeniused, 6pin toitest võetakse sama palju voolu kui emaplaadilt, kui risereid ei kasuta siis on varsti 24pin põlenud, kui kasutad siis pane igaüks eri raili taha, na palju neid molexi raile ühel toitekal on? Mitu tundi jebimist enne kui kõik korda sai.

Märkuseks, läheb suht lihtsalt ka tagurpidi molex pessa nii et 5 ja 12V omavahel vahetusse lähevad. Ja oh üllatust, kuskilt ei tulnud suitsu välja icon_biggrin.gif

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amdfan
HV Guru

liitunud: 23.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2017 11:13:56 vasta tsitaadiga

Oskab keegi soovitada miskit korraliku toidet Intel i5-6500 prosega kastile, kus sees 5x 2.5" SSD ja 3x 3.5" SATA kettad ning lisaks kaks PCI-E võrgukaarti. Masina toimetab üldiselt 24/7, seega efektiivsuse osas vaadata vast "Gold" toiteid?
Hinnapiir oleks muidu 100€ kanti.
Kommentaarid: 362 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 330
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2017 11:20:57 vasta tsitaadiga

Võta siis juba platinum: https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/Arvutikomponendid-Toiteplokid-PSU-PSU-400W-450W172/Super-Flower-Platinum-King-80-Plus-Platin-Netzteil-450-Watt-235121
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummy
HV veteran

liitunud: 02.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2017 16:25:11 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Toiteallikad/649667/
_________________
https://www.youtube.com/@nofdisain
https://www.nöf.ee
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Levelxer
HV veteran
Levelxer

liitunud: 27.11.2011




sõnum 24.07.2017 17:46:38 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Võta siis juba platinum: https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/Arvutikomponendid-Toiteplokid-PSU-PSU-400W-450W172/Super-Flower-Platinum-King-80-Plus-Platin-Netzteil-450-Watt-235121

Parem juba 100W võimsam j a modulaarne 8€ kallimalt? - https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/Super-Flower-Platinum-King-80-Plus-Platin-Netzteil-550-Watt-235120
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2017 17:47:55 vasta tsitaadiga

RM550x on 10a garantiid.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2017 23:18:59 vasta tsitaadiga

Levelxer kirjutas:
elukaz kirjutas:
Võta siis juba platinum: https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/Arvutikomponendid-Toiteplokid-PSU-PSU-400W-450W172/Super-Flower-Platinum-King-80-Plus-Platin-Netzteil-450-Watt-235121

Parem juba 100W võimsam j a modulaarne 8€ kallimalt? - https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/Super-Flower-Platinum-King-80-Plus-Platin-Netzteil-550-Watt-235120


Või hoopis 100W lahjem ja 11euri odavam gold? https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/Arvutikomponendid-Toiteplokid-PSU36/Super-Flower-Golden-Green-HX-80-Plus-Gold-Netzteil-350-Watt-86032
Peab ikka tõsine püss olema et isegi see lahjaks jääks.

Muide see 550W ei ole modular.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Levelxer
HV veteran
Levelxer

liitunud: 27.11.2011




sõnum 25.07.2017 10:41:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Muide see 550W ei ole modular.

Super Flower kodulehel on tolle tootekoodiga modulaarne plokk küll.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2017 12:42:41 vasta tsitaadiga

Ju siis AT müüb vufflit.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2017 16:44:59 vasta tsitaadiga

https://www.techpowerup.com/reviews/InWin/GreenMe_650/2.html

Mul on selline toide hetkel
.
12v rail on vist 25A nagu ma aru saan. 2xpcie on 50a, peaks piisama

Samas stock sätetel furmark kasutas 513w (mõõtsin)
hetkel on järgi 290x ja on veidi naljakaid probleeme , nüüd ma ei tea kas toide või video ise .

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2017 17:17:11 vasta tsitaadiga

Wusses, No see toide küll suurem asi pole. 12v rail on suht nõrk. Korralikemal on üks rail juba 50a.
Samas kui ühes mängus artifaktitab, siis kahtlustaks pigem kaardi kellasid. Eriti mälu. Vb vaja veidi downclokida, et stabiilne oleks.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2017 22:28:05 vasta tsitaadiga

Täiesti adekvaatne toide, mul käib viie kaardiga kaevuri taga ja imeb 650W seinast, kuskil kuu aega käinud sedasi. Muud häda pole kui kirjade järgi on kehv kasutegur aga ei saa öelda et ülearu sooja puhuks. Maksab ka mittesittagi. Tõsine säästupüss thumbs_up.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2017 18:02:33 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
https://www.techpowerup.com/reviews/InWin/GreenMe_650/2.html

Mul on selline toide hetkel
.
12v rail on vist 25A nagu ma aru saan. 2xpcie on 50a, peaks piisama

Samas stock sätetel furmark kasutas 513w (mõõtsin)
hetkel on järgi 290x ja on veidi naljakaid probleeme , nüüd ma ei tea kas toide või video ise .



Proovisin korra 290x Kerge OC-G ja tõmbas pistikust 615w ja toide ei
teinudki pauku.
Testisin mingi 5s kauemaks ma ei julgenud jätta testi icon_lol.gif icon_lol.gif


Home peaks peaks tulema mulle AX860I toide ja asendan siis sellega icon_wink.gif

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 02.08.2017 06:52:23 vasta tsitaadiga

615W ?
Mis see muu süsteem?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2017 11:33:27 vasta tsitaadiga

Voolumõõtja ilmselt katki. Nii palju sooja annab ikka ära juhtida.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.08.2017 11:36:54 vasta tsitaadiga

toite efektiivsus tollesama lingi järgi sellisel tarbel 85-86%, seinast 615w juures annab toide välja 525w kanti.
290x koos oc-ga on võimeline 400w alla üksi ära võtma, muu süsteem otsa. kõlab loogiliselt küll.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2017 17:20:27 vasta tsitaadiga

FX8350 on paras voolu õgard kui OC peal.
290x sõõb nii et vähe ei ole
7 venti, SSD,HDD,fan controller,mälud

IDE-S 230w , Stock fullload 500W, OC -GA 615W

Soojuseks läheb ka natuke siis tõesti selline 500-550w ehk icon_lol.gif

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2017 17:41:32 vasta tsitaadiga

Mul võttis Sapphire Fury @1140/540 koosluses R7 1700 @3.8Ghz koormuseall seinast 400W, idles @50W
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 19.08.2017 16:15:53 vasta tsitaadiga

sant kirjutas:
Eila ostsin oma esimese Corsair toite, AX760 watti (platiinum). 7-me aasta pärast annan teada kas tasus icon_biggrin.gif


See toide muideks kestis umbes 5 minutit, siis lülitas arvuti end välja ja rohkem sisse ei saand lülitada. Hiljem testides tuli välja et mobo on surnud ja toide pold võimeline jalgu alla võtma ja hiljem (nii 5kuud hiljem) läks garantiisse, asemele tuli mingi kuu poolteise jooksul AX 860. Testisin selle juust arvutis ära kuna usaldust corsairi vastu väga pold icon_biggrin.gif aga juust arvuti läbi ei kärsanud. Panin uue toite eila oma netikasti ja see läks tööle ja siiamaani kõik ok (ptui ptui ptui).
Ostsin ma uuema toite selleks et elektrit läheks vähem, mul netikast on 24\7 aastast aastasse sees. Vahe ei old muljet avaldav, vana 1kw Zalman ilma pronks serdita toide võttis 380-400w seinast uus platiinum serdiga 860w toide võtab 360-380w seinast. Ju siis Zalmani toited olid kauges minevikus ülikõvad et vahe nii väike on.

Mu oma kastil läksin paar aastat tagasi 3a vana 900w pronks anteki pealt üle 1,35kw enermax platiinumi peale, ja keskmine vahe oli 540w vs 480w seinast icon_biggrin.gif efekt oli parem nagu, ei tea ei oska öelda. Corsairi rohkem vaevalt et ostan.

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
edaj
HV kasutaja
edaj

liitunud: 13.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2017 11:30:45 vasta tsitaadiga

Kas ryzen 3 1200 (võimalusel overclock 3.7 peale) ja gtx 1060 on evga 430w-le liig? Või tasuks suurem toide võtta?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2017 01:10:13 vasta tsitaadiga

https://www.techpowerup.com/237767/evga-caught-sending-golden-samples-of-the-supernova-b3-to-jonnyguru

Hetkel ei tea kas allhankija (Super Flower) või EVGA ise keeras käru. Ma kahtlustan ikkagi EVGA-t. Saata ülevaateks parema allhankija (SF) poolt tehtud cherry picked PSU ja müüa retailis kehvema allhankija poolt tehtud kraami mis lausa põlema võib minna?
Low, very low thumbs_down.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2017 00:43:03 vasta tsitaadiga

Kas alla 100€ piires võiks see toide hea valik olla, kui eesmärk on idles hääletu vent saada: https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/Arvutikomponendid-Toiteplokid-PSU-PSU-700W-800W175/Seasonic-FOCUS-Plus-750W-Gold-300152 ?
Või miskit muud samas hinnaklassis, 600+W?

http://www.jonnyguru.com/modules.php?name=NDReviews&op=Story6&reid=524 Jonny igatahes kiidab.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rauli24
HV vaatleja

liitunud: 10.08.2010




sõnum 23.10.2017 01:39:57 vasta tsitaadiga

https://www.arvutitark.ee/est/tootekataloog/Arvutikomponendid-Toiteplokid-PSU36/Seasonic-FOCUS-Plus-650W-Gold-300151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2017 08:41:21 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Kas alla 100€ piires võiks see toide hea valik olla, kui eesmärk on idles hääletu vent saada: https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/Arvutikomponendid-Toiteplokid-PSU-PSU-700W-800W175/Seasonic-FOCUS-Plus-750W-Gold-300152 ?
Või miskit muud samas hinnaklassis, 600+W?

http://www.jonnyguru.com/modules.php?name=NDReviews&op=Story6&reid=524 Jonny igatahes kiidab.


750w versioonil ei läinud 3.9ghz peale kellatud ryzen 1700 ja kellatud 1080 kaardil isegi vent käima, overwatchi proovides, seega sellise või lahjema kombo puhul on see koguaeg fanless.
Sama raha eest paremat toidet suht raske leida, kui mitte võimatu, niiet võta ära, soovitaks just seda 750w mudelit, on fänni passiivset varu rohkem, pole küll madala koormusega nii efektiivne aga who cares ma maksan parem 3 senti aastas elektri eest rohkem kui mingit undavat ventikat kannatan, 10.a garantiid on ka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2017 10:23:52 vasta tsitaadiga

Mõtlesin just sedasama vs too 650W mudel, et nö varu on rohkem.
Aga ju tuleb siis ära võtta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 23.10.2017 16:03:44 vasta tsitaadiga

Corsair RMx seeria on nüüdseks algseks võrdlusseadmeks saanud, kuna aikne ja kvaliteetne. Siin veel 1 ülevaade: http://www.tomshardware.com/reviews/seasonic-ssr-750fx-focus-plus-750-gold-psu,5206-11.html
RMx on Seasonicust kallim? icon_eek.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2017 16:40:45 vasta tsitaadiga

Nii on.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2017 19:06:52 vasta tsitaadiga

Rebisin Arvutitargast selle 750W Seasonic Goldi ära. Eks ta muidugi (praegu) räme overkill oli, kuid ma alati seda meelt olnud, et toide olgu "mitu sammu ees" muust süsteemist.
Ryzen 3 1200 @ 3,6GHz (1,28V) - Prime95 ning HD5870 - Furmarkiga igatahes toite venti käima ei pannud.
Kui Ryzen 5 ja uuema graafika peale kolin, saab uuesti testida.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2017 18:33:03 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda, mis võiks toiteplokil põhjustada kõrisevat häält, a'la nagu HDD ragistaks? Seasonic P660 (see kerge coilwhinega seeria neist) ja vent see pole, sest Hybrid'i peal lülib vent end välja, a ragistab endiselt.

Saadaks hea meelega garantiisse kui mul üks PCIE kaabel katki lõigatud poleks (nad tahavad kogukomplekti saada vist ju?), seega kui keegi mulle selle PSU PCI-E kaabli müüa või seda laenata tahab, siis andke ka teada.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2017 19:26:28 vasta tsitaadiga

Nad ei hakka tühjast asjast lärmi tegema, ütled lihtsalt, et kaabel läks kaduma ja ongi kõik.

ceemic kirjutas:
Rebisin Arvutitargast selle 750W Seasonic Goldi ära. Eks ta muidugi (praegu) räme overkill oli, kuid ma alati seda meelt olnud, et toide olgu "mitu sammu ees" muust süsteemist.
Ryzen 3 1200 @ 3,6GHz (1,28V) - Prime95 ning HD5870 - Furmarkiga igatahes toite venti käima ei pannud.
Kui Ryzen 5 ja uuema graafika peale kolin, saab uuesti testida.


Sellesama toite vent ei läinud ka 3.9 peal jooksva 1700 ja gtx 1080 küljes käima.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2017 19:49:54 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, ma kolisin nüüd just GTX 1050 Ti peale. Sellega pole lootustki Seasonicu venti käima saada icon_smile.gif Tõenäoliselt käituks 650W mudel samamoodi, aga hinnavahe oli väga väike - üks parimaid oste üle aastate thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2017 20:44:31 vasta tsitaadiga

Kas selle siin jutuks oleva Seasonicu toitekaablid võimaldavad normaalset kaablimajandust teha SSD "ketastele", kui need asetsevad kõrvuti näiteks emaplaadi taga seina peal (mitte üksteise all nagu ennemuiste tavaks oli) ? Kodulehelt jäi silma, et kasutusel on lintkaablid.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2017 20:49:36 vasta tsitaadiga

Dijital, http://ceemic.pri.ee/hardware/fractal/fractal6.JPG
http://ceemic.pri.ee/hardware/fractal/
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zann0
HV vaatleja

liitunud: 05.02.2013




sõnum 05.12.2017 15:06:16 vasta tsitaadiga

Tere.

Hetkel arvutis Zalman ZM700-GLX 700W. Kuna plaanis uus mobo ja prose siis kas oleks mõistlik see zalman ka välja vahetada?
Kui jah siis kas lingil olev PSU oleks hea lahendus?
link

Kiiret teadja vastust ootama jäädes,

Tänades,
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.12.2017 15:12:54 vasta tsitaadiga

Zann0, see zalman on ju täitsa enam-vähem tükk.
milleks seda vahetada? eriti veel üsna sama augu toite vastu (600-700w, 80+ bronze).

kui paremat toidet tahad, siis korruta hinnaklass kahega ja vaata 80+ gold/platinum toidete poole.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zann0
HV vaatleja

liitunud: 05.02.2013




sõnum 05.12.2017 15:29:23 vasta tsitaadiga

Ma ei oska öelda miks, lugesin lihtsalt reviewsid ja nende andmetel peaks see väga halb tükk olema. Ei tahaks oma uusi komponente ära lõhkuda kuidagi. Ja kuna ma PSU-dest midagi ei tea siis sellepärast küsingi.
Seega vahetus ei ole asjakohane?

Tänades,
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.12.2017 15:46:21 vasta tsitaadiga

selle vastu küll mitte.

m12ii on muide toode ja disain kuskilt aastast 2010 (ja see baseerub mõne pisikese muudatusega otse eelkäijal, mis on veel vanem).
kui vahetada tahad, võta midagi paremat.

kiirelt arvutitargast sama kategooriat brausides, näiteks:
https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/Arvutikomponendid-Toiteplokid-PSU-PSU-600W-650W174/Seasonic-FOCUS-Plus-650W-Gold-300151
https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/Arvutikomponendid-Toiteplokid-PSU-PSU-600W-650W174/EVGA-PSU-EVGA-G-650W-80-PLUS-Gold-Semi-modular-267931
https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/Arvutikomponendid-Toiteplokid-PSU-PSU-600W-650W174/Corsair-RMX-seeria-650W-Modular-80Plus-GOLD-289889

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zann0
HV vaatleja

liitunud: 05.02.2013




sõnum 05.12.2017 15:56:10 vasta tsitaadiga

Tänud Sulle vaevumast vastata.
Ja nüüd see kõige tähtsam küsimus, kas mul on vaja vahetada? icon_biggrin.gif

Janno
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.12.2017 15:57:50 vasta tsitaadiga

ei.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2018 01:36:39 vasta tsitaadiga

Node 202 + 450w fractali sfx suudaks ära toita Ryzen 1600 + 1080 ?
OC ilmselt siin juttu ei saaks olla.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2018 02:11:06 vasta tsitaadiga

jah suudab, oc'da võid jälgides power from wall väärtust. üle 500w võiks ikka mitte minna selle toitega.
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 142, 143, 144 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.